Rychlé novinky:

24.05.2018: BT 2018 Šaratice - AUTOBUS

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

5. FORCE SPAC - O cenu Krnova - Mistrovství SPAC + BABY SPAC - Muži C, D, M

Datum pořádání od 27.05.2018 09:30 do 27.05.2018 15:00
Hlavní rozhodčíAlena Mlynářová
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:45 hod

Seriál závodůSPAC - všechny kategorie 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)77,50
Počet kol3
Počet závodníků80
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 260 WOJCIAK Miroslaw JAFIBIKE SPORT TEAM 1 C 1975 4 02:01:11
2 71 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 1 M 2002 4 02:02:32 00:01:21
3 73 ŘÍMAN Jakub Cykloteam Kolárna Olomouc 2 M 2000 4 02:02:33 00:01:22
4 724 ZATLOUKAL Jan 3 M 2002 4 02:02:58 00:01:47
5 206 BLAHUT Radek SK Cykloblahut-Vergesport Maxbike 2 C 1973 4 02:05:07 00:03:56
6 201 GALUŠKA Tomas KCK cykloteam Zlin 3 C 1970 4 02:05:08 00:03:57
7 227 KUBALA Martin 4 C 1974 4 02:05:09 00:03:58
8 731 VALL Jan_ML MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 4 M 2003 4 02:05:09 00:03:58
9 70 MACHÁČ Josef Cykloteam Kolárna Olomouc 5 M 2002 4 02:05:09 00:03:58
10 726 SNOBL Jan 6 M 2000 4 02:05:09 00:03:58
11 358 FECKO Krzystof 1 D 1967 4 02:05:10 00:03:59
12 54 KOVAŘČÍK Petr VRV TEAM 7 M 2003 4 02:05:10 00:03:59
13 72 SOLAŘ Albert 8 M 2003 4 02:05:11 00:04:00
14 732 MALÝ Matěj 9 M 2000 4 02:05:11 00:04:00
15 230 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 5 C 1972 4 02:05:11 00:04:00
16 264 MULIK Bartłomiej PCC PRUDNIK 6 C 1973 4 02:05:12 00:04:00
17 301 DAŇHEL Mojmír Cyklosport HaF Opava 2 D 1964 4 02:05:13 00:04:02
18 702 HURÁČ Vojtěch CK Feso Petrvald 10 M 2002 4 02:05:13 00:04:02
19 63 ŠIMEK Milan 11 M 2000 4 02:05:14 00:04:03
20 734 RADEK Patrik Bike sport servis Opava 12 M 2001 4 02:05:14 00:04:03
21 322 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 3 D 1967 4 02:05:14 00:04:03
22 253 ROTTER Michal Duha Lanškroun 7 C 1971 4 02:05:18 00:04:07
23 328 SLEZÁK Josef Force Kck Zlín 4 D 1959 4 02:05:21 00:04:10
24 239 HAAS Robert SK Bagbike 8 C 1974 4 02:05:21 00:04:10
25 217 HAŠEK Petr SK Bagbike 9 C 1972 4 02:05:26 00:04:15
26 727 VÍTEK Tomáš HEAD BIKE TJ OPAVA 13 M 2002 4 02:05:26 00:04:15
27 261 WARZYŃSKI WOJCIECH DobreSklepyRowerowe 10 C 1978 4 02:06:36 00:05:25
28 258 ČERNOTA Kamil 11 C 1970 4 02:06:36 00:05:25
29 267 KOUŘIL Martin 12 C 1975 4 02:06:38 00:05:27
30 733 MALÝ Jakub 14 M 2001 4 02:08:30 00:07:19
31 269 VACHŮTKA Lubomír tandem 13 C 1995 4 02:09:21 00:08:10
32 701 VAHALÍK Jan 15 M 2000 4 02:09:48 00:08:36
33 729 KOTRA Vojtěch CK Feso Petřvald 16 M 2001 4 02:09:48 00:08:36
34 723 VYKYDAL Jaroslav Puskinak.cz 17 M 2003 4 02:09:50 00:08:39
35 231 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 14 C 1971 4 02:09:50 00:08:39
36 309 HRUBÝ Martin SK Bagbike 5 D 1968 4 02:09:50 00:08:39
37 326 RYCHTA Daniel Cyklistika pro všechny Krnov 6 D 1967 4 02:09:50 00:08:39
38 212 FIERLA ST. CK Feso Petřvald 15 C 1969 4 02:09:51 00:08:40
39 259 STŘÍBNÝ Libor HUPNAKOLO 16 C 1972 4 02:09:51 00:08:40
40 304 BARAN Petr SK Bagbike 7 D 1960 4 02:09:51 00:08:40
41 707 MAZUR Dominik Cyklistika pro všechny Krnov 18 M 2001 4 02:10:52 00:09:41
42 254 VALL Jan_ST SK MAXBIKE 17 C 1977 4 02:11:44 00:10:32
43 62 HAVRLANT Jakub ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 19 M 2003 4 02:13:43 00:12:32
44 576 RADZKI Tomasz 8 D 1967 4 02:15:01 00:13:50
45 730 ČECH Jan HEAD BIKE TJ OPAVA 20 M 2002 4 02:18:11 00:16:59
46 55 JANAS Adam TJ SOKOL Holé Vrchy 21 M 2003 4 02:18:33 00:17:22
47 220 ROMAN Jurečka CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 18 C 1978 4 02:18:34 00:17:23
48 270 MACIAŚ Tomasz VERGE ESKA TEAM 19 C 1970 4 02:18:36 00:17:25
49 713 KYJONKA Štěpán CK Feso Petřvald 22 M 2003 4 02:18:37 00:17:26
50 265 MICEK Roman 20 C 1973 4 02:18:37 00:17:26
51 221 KAISE Zdeněk 21 C 1970 4 02:18:38 00:17:27
52 310 CHMURA Petr Team Forman Cinelli 9 D 1963 4 02:18:38 00:17:27
53 222 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 22 C 1973 4 02:18:38 00:17:27
54 266 JAKUBOWSKI Andrzej Born To Ride Nysa Team 23 C 1974 4 02:18:38 00:17:27
55 359 KOWALCZYK Mariusz MGLKS Błękitni Paula Trans w Kozieglowach 10 D 1963 4 02:18:39 00:17:28
56 333 WILHELM Jaroslav CK HOBBY Bohumín A 11 D 1967 4 02:24:54 00:23:43
57 229 NOVÁK Petr Cyklotým Horní Bludovice 24 C 1973 4 02:25:53 00:24:42
58 720 CIEŚLA Krzysztof 25 C 1971 4 02:25:54 00:24:43
59 210 DOHNAL Blahoslav Cyklistika pro všechny Krnov 26 C 1972 4 02:25:54 00:24:43
60 262 ANGELOVIČ Marcel 27 C 1978 4 02:25:54 00:24:43
61 725 ŠKUREK Kryštof Cyklistika pro všechny Krnov 23 M 2003 4 02:26:25 00:25:14
62 361 ZMUDA Jan 12 D 1959 4 02:29:13 00:28:02
63 331 TIHLAŘÍK Stanislav 13 D 1964 4 02:29:16 00:28:05
64 311 JAKL Jiří CK HOBBY Bohumín A 14 D 1963 4 02:30:57 00:29:45
65 722 SYRKO Adam HEAD BIKE TJ OPAVA 24 M 2003 4 02:31:58 00:30:47
66 712 ZÁBRODSKÝ Filip Cyklistika pro všechny Krnov 25 M 2003 4 02:32:01 00:30:50
67 735 MORONG Kryštof 26 M 2002 4 02:32:17 00:31:06
68 721 BABIŠ Ondřej 27 M 2002 4 02:36:46 00:35:35
69 313 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát 15 D 1960 4 02:36:48 00:35:37
70 314 KOPŘIVA Miroslav CK Continentál Frenštát p/Radhoštěm 2 16 D 1961 4 02:39:08 00:37:57
71 325 RUPA Miroslav CK Feso Petřvald 17 D 1963 4 02:40:59 00:39:48
72 360 LUKŠA Vlastimil 18 D 1963 4 02:44:15 00:43:04
73 205 BENÍČEK Tomáš CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 2 28 C 1975 4 02:51:42 00:50:31
74 336 PIKÁLEK Milan CK Horní Bludovice 19 D 1962 2 01:39:20 2 kola
75 728 ŠTĚPÁN Ferdinand Team Forman Cinelli 28 M 2001 2 01:45:00 2 kola

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 202 MITRENGA Petr TJ TŽ Třinec C 1977 0 4 kola
DNS 268 MACHOTKA Karel YOGi Racing Ostrava C 1973 0 4 kola
DNS 334 ZVONÍČEK Radomír Force Kck Zlín D 1963 0 4 kola
DNS 320 NĚMČÍK Jan D 1963 0 4 kola
DNF 67 MILOTA Šimon ACK Stará Ves nad Ondřejnicí M 2003

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.