Rychlé novinky:

24.05.2018: BT 2018 Šaratice - AUTOBUS

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

5. FORCE SPAC - O cenu Krnova - Mistrovství SPAC + BABY SPAC - Baby SPAC a OPEN

Datum pořádání od 27.05.2018 09:30 do 27.05.2018 15:00
Hlavní rozhodčíAlena Mlynářová
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)28,50
Počet kol1
Počet závodníků74
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 83 STŘÍŽ Matyáš CPV Krnov 1 žci_st 2004 1 00:50:14
2 25 SVĚRKOT Šimon CK Feso Petřvald 2 žci_st 2004 1 00:50:14 00:00:00
3 68 MOROŇ DANIEL HEADBIKE TJ OPAVA 3 žci_st 2005 1 00:51:14 00:01:00
4 75 ŠKUREK Viktor BRANTICE 1 OpenM 1971 1 00:51:39 00:01:25
5 20 ZVĚDĚLÍK Ondřej ACS DRAK Vrbno 4 žci_st 2005 1 00:51:55 00:01:41
6 12 MAJÁK Adrián Finančné centrum Team 1 žci_ml 2006 1 00:51:56 00:01:42
7 87 MIKŠANÍKOVÁ Natálie ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 1 OpenŽ 2004 1 00:51:57 00:01:43
8 17 SMUDALOVÁ Pavla ACS DRAK Vrbno 2 OpenŽ 2005 1 00:52:09 00:01:55
9 28 PEŠ Ladislav Team Forman Cinelli 2 žci_ml 2006 1 00:53:41 00:03:26
10 13 JAVOR Jakub Finančné centrum Team 3 žci_ml 2007 1 00:53:41 00:03:27
11 79 WEISSMANN Tadeáš Cyklo Tým Horní Bludovice 5 žci_st 2004 1 00:53:43 00:03:29
12 7 NOSKOVÁ Kateřina CK Orlík Orlová 3 OpenŽ 2005 1 00:53:44 00:03:30
13 15 MÍČEK Michal Opava 2 OpenM 1982 1 00:53:59 00:03:45
14 92 MIHALÍK Štěpán Cyklo Tým Horní Bludovice 6 žci_st 2005 1 00:53:59 00:03:45
15 86 SASÍN Jakub ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 4 žci_ml 2007 1 00:54:10 00:03:56
16 19 ŽIHA Jakub ACS DRAK Vrbno 7 žci_st 2004 1 00:54:11 00:03:56
17 74 ZAPASNIK Henryk Sosnowiec 3 OpenM 1950 1 00:54:14 00:04:00
18 1 DROBĚNA Zdeněk CPV Krnov 4 OpenM 1961 1 00:54:14 00:04:00
19 29 OBORNÝ Marek Team Forman Cinelli 8 žci_st 2004 1 00:54:26 00:04:12
20 18 FIÁLEK David ACS DRAK Vrbno 9 žci_st 2004 1 00:54:45 00:04:31
21 37 NOVÁK Tomáš Cyklotým Horní Bludovice 10 žci_st 2005 1 00:55:06 00:04:51
22 11 RUPOVÁ Dominika CK Feso Petřvald 4 OpenŽ 2005 1 00:55:06 00:04:52
23 22 HURÁČOVÁ Markéta CK Feso Petřvald 1 mlžky 2007 1 00:55:07 00:04:53
24 31 KANÓCZ Martin Team Forman Cinelli 11 žci_st 2005 1 00:55:10 00:04:55
25 14 PÁCZOVÁ Ildiko Dubnice nad Váhom 5 OpenŽ 1968 1 00:56:29 00:06:14
26 24 BLÁHA Robin CK Feso Petřvald 5 žci_ml 2007 1 00:56:58 00:06:44
27 73 OLIVOVÁ Denisa HEAD BIKE TJ OPAVA 6 OpenŽ 2005 1 00:57:17 00:07:03
28 67 ILNICKI Stanislaw Prudnik 5 OpenM 1965 1 00:57:18 00:07:04
29 66 DARANSKÝ Petr Krnov 6 OpenM 1989 1 00:58:07 00:07:53
30 3 PAŤAVA Milan Krnov 7 OpenM 1958 1 00:58:17 00:08:02
31 71 NOWAK Jiří Stafi team 8 OpenM 1991 1 00:58:25 00:08:11
32 97 KÁŇA Viktor Krnov 9 OpenM 1975 1 00:59:08 00:08:54
33 21 METELKOVÁ Ivana ACS DRAK Vrbno 7 OpenŽ 1964 1 00:59:09 00:08:55
34 98 KÁŇA Robin Krnov 12 žci_st 2004 1 00:59:10 00:08:56
35 16 MLÝNÁŘOVÁ Kateřina ACS DRAK Vrbno 8 OpenŽ 2004 1 00:59:12 00:08:58
36 10 ČANDAS Jorgos CPV Krnov 10 OpenM 1964 1 00:59:13 00:08:59
37 76 LIŠKA Matěj Cyklo Tým Horní Bludovice 13 žci_st 2004 1 00:59:14 00:08:59
38 72 MARTÍNEK Daniel 11 OpenM 1976 1 00:59:14 00:09:00
39 33 RIEDLOVÁ Nela Team Forman Cinelli 2 mlžky 2006 1 00:59:15 00:09:00
40 32 HOLÁŠKOVÁ Amálie Team Forman Cinelli 9 OpenŽ 2005 1 01:00:45 00:10:31
41 9 LIGOCKI Darek CK Orlík Orlová 14 žci_st 2005 1 01:01:25 00:11:11
42 34 POLÁŠKOVÁ Ema Team Forman Cinelli 3 mlžky 2007 1 01:02:07 00:11:53
43 8 MÍRA Antonín CK Orlík Orlová 6 žci_ml 2007 1 01:03:53 00:13:39
44 30 ŠEVČÍK Jakub Team Forman Cinelli 7 žci_ml 2007 1 01:03:53 00:13:39
45 26 UHER Miroslav Krnov 12 OpenM 1970 1 01:05:16 00:15:01
46 69 NOWAK Libor Stafi team 13 OpenM 1957 1 01:05:32 00:15:18
47 90 PRUSKOVÁ Kateřina Láryšov 10 OpenŽ 1979 1 01:05:34 00:15:20
48 84 STŘÍŽ Tobiáš CPV Krnov 8 žci_ml 2007 1 01:06:01 00:15:47
49 85 STŘÍŽ Lukáš CPV Krnov 14 OpenM 1977 1 01:06:01 00:15:47
50 88 FABIÁN Ondřej CPV Krnov 15 OpenM 2003 1 01:08:38 00:18:24
51 35 TRČKA Martin Krnov 16 OpenM 1987 1 01:09:00 00:18:46
52 81 GORGOL Petr Cyklo Tým Horní Bludovice 9 žci_ml 2006 1 01:09:35 00:19:21
53 23 DANKOVÁ Adina 4 mlžky 2007 1 01:11:04 00:20:50
54 6 DANĚK Tomáš BRANTICE 17 OpenM 1973 1 01:11:04 00:20:50
55 36 TRČKA Robert Břidličná 18 OpenM 1983 1 01:11:51 00:21:37
56 65 TKÁČ Karel Krnov 15 žci_st 2004 1 01:11:52 00:21:38
57 63 TKÁČ Jiří Krnov 19 OpenM 1971 1 01:12:09 00:21:55
58 82 FIGURA Lukáš Cyklo Tým Horní Bludovice 16 žci_st 2004 1 01:12:29 00:22:14
59 64 TKÁČ Viktor Krnov 17 žci_st 2005 1 01:13:09 00:22:54
60 38 TKÁČ Luděk Krnov 20 OpenM 1974 1 01:13:11 00:22:56
61 2 KANTOROVÁ Soňa Krnov 11 OpenŽ 1966 1 01:13:31 00:23:17
62 77 SOMERLÍKOVÁ Kateřina Cyklo Tým Horní Bludovice 5 mlžky 2007 1 01:14:55 00:24:40
63 78 SOMERLÍKOVÁ Anna Cyklo Tým Horní Bludovice 6 mlžky 2007 1 01:20:02 00:29:47
64 93 LHOTSKÝ Tomáš Lhotka 21 OpenM 1993 1 01:21:30 00:31:16
65 94 HUĎÁKOVÁ Sabina Lhotka 12 OpenŽ 1992 1 01:21:30 00:31:16
66 5 JANÁČ Adam Opava 10 žci_ml 2008 1 01:27:25 00:37:11
67 89 PRUSKOVÁ Sofie Láryšov 7 mlžky 2010 1 01:27:25 00:37:11
68 80 PRUSEK Václav Láryšov 22 OpenM 1979 1 01:27:26 00:37:11
69 91 PRUSEK Václav_st. Láryšov 23 OpenM 1950 1 01:27:27 00:37:13
70 95 HUĎÁKOVÁ Kateřina Kamenec 13 OpenŽ 1983 1 01:30:27 00:40:13
71 99 ZAJÍČKOVÁ Veronika 14 OpenŽ 2003 1 01:30:27 00:40:13
72 96 HUĎÁK miroslav Kamenec 24 OpenM 1956 1 01:30:31 00:40:17
73 4 JANÁČOVÁ Monika Opava 15 OpenŽ 1976 1 01:34:47 00:44:33
74 27 TŮMA Arnošt Krnov 25 OpenM 1959 1 01:34:51 00:44:37

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.