Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

3. FORCE SPAC - Slezan Tour 2018 - Časovka - Časovka

Datum pořádání od 12.05.2018 07:00 do 12.05.2018 19:00
Hlavní rozhodčíAlena Mlynářová
Zpracování výsledkůDavid Klézl, Martin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:30 hod

Seriál závodůFORCE SPAC - Slezan tour 2018 - VŠE
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,00
Počet kol1
Počet závodníků151
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 68 LANT Antonín Team Forman Cinelli 1 A 1994 1 00:05:06
2 11 FIERLA Ondřej Team Forman Cinelli 2 A 1993 1 00:05:08 00:00:01
3 66 VENDOLSKY Ondrej Favorit racing 3 A 1991 1 00:05:13 00:00:07
4 101 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 1 B 1979 1 00:05:17 00:00:11
5 904 BABIÁNEK David IN-LIFE Cycling team 4 A 1993 1 00:05:25 00:00:19
6 60 FRKAL Jakub TJ Sigma Hranice 5 A 1994 1 00:05:27 00:00:20
7 117 HRADIL Michal Force Kck Zlín 2 B 1987 1 00:05:27 00:00:20
8 230 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 1 C 1972 1 00:05:27 00:00:20
9 214 GALATÍK Roman CK Continental Frenštát 2 C 1977 1 00:05:28 00:00:21
10 102 PETŘÍK Zdeněk Cyklosport HaF Opava 3 B 1980 1 00:05:29 00:00:22
11 3 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACIBG TEAM A 6 A 1989 1 00:05:29 00:00:22
12 227 KUBALA Martin SK Bagbike 3 C 1974 1 00:05:30 00:00:23
13 24 WINKLER Jakub Team Forman Cinelli 7 A 1999 1 00:05:30 00:00:24
14 168 ČER Tomáš FUTURE CYCLING eD’system 4 B 1983 1 00:05:31 00:00:24
15 151 HEINRICH Lukáš Team Forman Cinelli 5 B 1979 1 00:05:31 00:00:24
16 166 SWACZYNA Petr CK Feso Petřvald 6 B 1985 1 00:05:32 00:00:25
17 201 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 4 C 1970 1 00:05:33 00:00:26
18 64 BEDEČ Jan Force jeseník 8 A 1998 1 00:05:33 00:00:26
19 122 KOZAK Pavel CYKLOKRAMO 7 B 1984 1 00:05:33 00:00:26
20 724 BRÁBLÍK martin Force jeseník 1 M 2000 1 00:05:33 00:00:27
21 21 SATKE Tomáš IN-LIFE Cycling team 9 A 1989 1 00:05:34 00:00:27
22 62 BYRTUS Lukáš Tj. Tž. Třinec 10 A 1989 1 00:05:34 00:00:27
23 16 LUKŠA David KILPI RACIBG TEAM A 11 A 1992 1 00:05:34 00:00:28
24 301 DAŇHEL Mojmír Cyklosport HaF Opava 1 D 1964 1 00:05:35 00:00:28
25 127 NESET Jan IN-LIFE Cycling team 8 B 1986 1 00:05:35 00:00:28
26 128 NOVÁK Jakub KILPI RACING TEAM A 9 B 1982 1 00:05:37 00:00:31
27 167 PYTEL Jaromír SK Bagbike 10 B 1975 1 00:05:38 00:00:31
28 65 HRACHOVINA Eduard Team Forman Cinelli 12 A 1995 1 00:05:38 00:00:31
29 723 TARABA Ondřej Force jeseník 2 M 2000 1 00:05:38 00:00:31
30 67 FIERLA Jan Team Forman Cinelli 13 A 1996 1 00:05:38 00:00:32
31 7 BŘEZINA Tomáš IN-LIFE Cycling team 14 A 1989 1 00:05:40 00:00:33
32 309 HRUBÝ Martin SK Bagbike 2 D 1968 1 00:05:40 00:00:33
33 29 VOZNIČKA Vojtěch HEAD BIKE TJ OPAVA 15 A 1999 1 00:05:41 00:00:34
34 23 VLČEK Pavel IN-LIFE Cycling team 16 A 1990 1 00:05:41 00:00:34
35 135 UVÍRA Václav CK Orlík Orlová 11 B 1981 1 00:05:43 00:00:36
36 218 CHUDÝ Jan 5 C 1978 1 00:05:43 00:00:36
37 206 BLAHUT Radek SK-Cykloblahut-Vergesport Maxbike 6 C 1973 1 00:05:43 00:00:37
38 239 HAAS Robert SK Bagbike 7 C 1974 1 00:05:44 00:00:37
39 322 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 3 D 1967 1 00:05:44 00:00:37
40 231 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM A 8 C 1971 1 00:05:44 00:00:37
41 236 SWACZANA Patrik CK Feso Petřvald 9 C 1973 1 00:05:46 00:00:39
42 708 PĚGŘÍM Filip TJ TŽ Třinec 3 M 2000 1 00:05:47 00:00:40
43 124 KVĚTOŇ Jiří Cyklotým Horní Bludovice 12 B 1984 1 00:05:47 00:00:40
44 722 RADEK Patrik Bike sport servis Opava 4 M 2001 1 00:05:48 00:00:41
45 152 VELIČKA Petr Lotto all blacks 13 B 1986 1 00:05:48 00:00:41
46 113 HAMMERL Martin Cyklo Tým Horní Bludovice 1 14 B 1987 1 00:05:49 00:00:42
47 706 HAŠEK Max SK Bagbike 5 M 2002 1 00:05:49 00:00:42
48 134 STANČÍK Martin CK Continental Frenštát p. R. 15 B 1982 1 00:05:49 00:00:42
49 165 MAŠEK Jan STS Brantice 16 B 1981 1 00:05:52 00:00:45
50 107 ĎURICA Jiří Cyklo Tým Horní Bludovice 1 17 B 1980 1 00:05:52 00:00:45
51 804 BARAN Petr SK Bagbike 4 D 1960 1 00:05:53 00:00:46
52 404 ADAMČÍK Miroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou 1 E 2018 1 00:05:54 00:00:47
53 14 HŘIVŇACKÝ Marek QUINTBIKE.cz 17 A 1992 1 00:05:54 00:00:47
54 150 MROVĚC Tomáš SK Bagbike 18 B 1988 1 00:05:54 00:00:47
55 926 RYCHTA Daniel Cyklistika pro všechny Krnov 5 D 1967 1 00:05:55 00:00:48
56 217 HAŠEK Petr SK Bagbike 10 C 1972 1 00:05:56 00:00:49
57 18 PAVLÍK Petr Racing Olešná 18 A 1993 1 00:05:57 00:00:50
58 412 MÍČEK Oldřich 2K Bike Klub Odry 2 E 1958 1 00:05:57 00:00:50
59 421 PELC Ladislav Force Kck Zlín 3 E 1958 1 00:05:58 00:00:51
60 701 VAHALÍK Jan Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou 6 M 2000 1 00:05:58 00:00:51
61 269 ŠPILLER Marek CYKLOSPORT HaF - Bikestyle.cz 11 C 1974 1 00:05:59 00:00:52
62 263 DVOŘÁČEK Marin CYCLING BRNO 12 C 1971 1 00:05:59 00:00:52
63 223 KARMELITA Tomáš Cyklosport HaF – Bikestyle.cz 13 C 1978 1 00:06:00 00:00:53
64 61 KOŇAŘ Vojtěch SK Jiří team Ostrava 19 A 1999 1 00:06:00 00:00:54
65 334 ZVONÍČEK Radomír Force Kck Zlín 6 D 1963 1 00:06:00 00:00:54
66 429 ZEMÁNEK Lubomír 2K BIKE Club Odry 4 E 1954 1 00:06:01 00:00:54
67 2 VYKYDAL Jaroslav Puskinak.cz 1 Kti 2003 1 00:06:01 00:00:54
68 707 MAZUR Dominik CPV Krnov 7 M 2001 1 00:06:02 00:00:55
69 313 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát 7 D 1960 1 00:06:04 00:00:57
70 999 FORMÁNEK Jan Force jeseník 20 A 1999 1 00:06:04 00:00:57
71 403 DANĚČEK Pavel CPV Krnov 5 E 1951 1 00:06:05 00:00:58
72 402 NOVÁK Milan Yogi Racing Ostrava 1 6 E 1954 1 00:06:05 00:00:58
73 110 FRYC Bohdan Kilpi racing team B 19 B 1976 1 00:06:06 00:00:59
74 346 STŘÍŽ Matyáš CPV Krnov 1 stž 2004 1 00:06:06 00:00:59
75 919 MOTYKA Tomáš KILPI RACING TEAM A 8 D 1963 1 00:06:08 00:01:01
76 531 TRČKOVÁ Daniela Česká spořitelna – Accolade 1 ŽU35 1998 1 00:06:09 00:01:02
77 320 NIEMCZYK Jan TJ TŽ Třinec 9 D 1963 1 00:06:10 00:01:03
78 428 ZDANOWICZ Marek CK HOBBY BOHUMÍN B 7 E 1955 1 00:06:11 00:01:04
79 212 FIERLA_ST. Jan CK Feso Petřvald 14 C 1969 1 00:06:11 00:01:04
80 164 DŘÍMAL Radek Lokomotiva Krnov 20 B 1979 1 00:06:11 00:01:04
81 222 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 15 C 1973 1 00:06:12 00:01:06
82 323 PÁTÍK Stanislav KOJETÍN 2 stž 2005 1 00:06:13 00:01:06
83 831 TIHLAŘÍK Stanislav CPV Krnov 10 D 1964 1 00:06:14 00:01:07
84 407 ERTEL Jiří YOGi Racing Ostrava 8 E 1949 1 00:06:15 00:01:08
85 335 BERNÁT ADAM Ivar CS Author team 3 stž 2005 1 00:06:15 00:01:08
86 10 DLUHÝ Martin CK Continental Frenštát p. R. 21 A 1997 1 00:06:16 00:01:09
87 129 PILAŘ Jakub QUINTBIKE.cz 21 B 1987 1 00:06:16 00:01:09
88 210 DOHNAL Blahoslav CPV Krnov 16 C 1972 1 00:06:18 00:01:11
89 405 ANDRZEJEWSKI Andrzej Czernica Masters 9 E 1956 1 00:06:20 00:01:13
90 430 MISINA Andrzej ACK Stara Ves 10 E 1953 1 00:06:23 00:01:16
91 4 SYRKO Adam HEAD BIKE TJ OPAVA 2 Kti 2003 1 00:06:23 00:01:16
92 911 JAKL Jiří CK HOBBY Bohumín A 11 D 1963 1 00:06:24 00:01:17
93 711 ŠKUREK Kryštof CPV Krnov 8 M 2003 1 00:06:24 00:01:17
94 501 HUSIČKOVÁ Zdeňka CK Orlík Orlová 1 Ž35+ 1977 1 00:06:25 00:01:18
95 530 OLIVOVÁ Alexandra HEAD BIKE TJ OPAVA 2 ŽU35 1998 1 00:06:26 00:01:19
96 333 MAJÁK Adrián Finančné centrum Team 1 mlž 2006 1 00:06:30 00:01:23
97 419 PĚGŘIMEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 11 E 1954 1 00:06:31 00:01:24
98 357 TEPER Libor Cyklo Tým Horní Bludovice 12 D 1964 1 00:06:32 00:01:25
99 710 ŠIRŮČKA Jaroslav Cyklo Tým Horní Bludovice 9 M 2000 1 00:06:33 00:01:26
100 510 LANTOVÁ Romana KILPI RACING TEAM A 3 ŽU35 1997 1 00:06:34 00:01:27
101 507 DOHNALOVÁ Jarka CPV Krnov 2 Ž35+ 1972 1 00:06:35 00:01:28
102 936 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 13 D 1962 1 00:06:37 00:01:30
103 336 ADÁMEK Martin Force jeseník 4 stž 2004 1 00:06:39 00:01:32
104 720 BABIŠ Ondřej CK Orlík Orlová 10 M 2002 1 00:06:39 00:01:33
105 342 ZVĚDĚLÍK Ondřej ACS DRAK Vrbno 5 stž 2005 1 00:06:41 00:01:35
106 409 KOTAS Pavel CK Continental Frenštát p. R. 12 E 1955 1 00:06:43 00:01:36
107 305 TABARA Šimon Bike 2000 6 stž 2005 1 00:06:44 00:01:37
108 721 ŠTĚPÁN Ferdinand Team Forman Cinelli 11 M 2001 1 00:06:46 00:01:39
109 415 MRNŮŠTÍK Josef Cyklotech- Pro A Mrnůštík 13 E 1951 1 00:06:47 00:01:41
110 420 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo Suchdol 14 E 1953 1 00:06:48 00:01:41
111 332 JAVOR Jakub Finančné centrum Team 2 mlž 2007 1 00:06:49 00:01:42
112 318 PEŠ Ladislav Team Forman Cinelli 3 mlž 2006 1 00:06:49 00:01:43
113 503 CHMUROVÁ Jana Team Forman Cinelli 4 ŽU35 1991 1 00:06:50 00:01:44
114 902 KRUTÍLKOVÁ Petra Team Forman Cinelli 1 Jky 2000 1 00:06:52 00:01:45
115 406 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 15 E 1950 1 00:06:52 00:01:45
116 338 SMUDALOVÁ Pavla ACS DRAK Vrbno 1 Zky 2005 1 00:06:53 00:01:46
117 424 SAVKA Miroslav Cyklo Tým Horní Bludovice 16 E 1955 1 00:06:53 00:01:47
118 325 DUBCOVÁ Štěpánka Team Forman Cinelli 2 Zky 2006 1 00:06:55 00:01:48
119 330 WEISSMANN Tadeáš Cyklo Tým Horní Bludovice 7 stž 2004 1 00:06:58 00:01:51
120 1 DUBSKÁ Kateřina HEAD BIKE TJ OPAVA 2 Jky 2001 1 00:06:59 00:01:52
121 512 PARGAČOVÁ Marcela CYKLOKRAMO 3 Ž35+ 1 00:06:59 00:01:52
122 331 KRESTA Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 8 stž 2004 1 00:07:04 00:01:57
123 49 KRUTÍLKOVÁ Kateřina Team Forman Cinelli 1 Ktky 2003 1 00:07:04 00:01:57
124 506 ČUROVÁ Kateřina CK HOBBY BOHUMÍN B 4 Ž35+ 1977 1 00:07:06 00:01:59
125 308 KANÓCZ Martin Team Forman Cinelli 9 stž 2005 1 00:07:07 00:02:00
126 304 MÍRA Antonín CK Orlík Orlová 4 mlž 2007 1 00:07:07 00:02:01
127 341 FIÁLEK David ACS DRAK Vrbno 10 stž 2004 1 00:07:10 00:02:04
128 315 LAJCHOVÁ Ema Team Forman Cinelli 3 Zky 2006 1 00:07:15 00:02:08
129 326 LIŠKA Matěj Cyklo Tým Horní Bludovice 11 stž 2004 1 00:07:20 00:02:13
130 310 HOLÁŠKOVÁ Amálie Team Forman Cinelli 4 Zky 2005 1 00:07:24 00:02:18
131 425 SKOTNICA Josef SKP Opava 17 E 1952 1 00:07:30 00:02:23
132 43 HOLÁŠKOVÁ Justýna Team Forman Cinelli 2 Ktky 2003 1 00:07:31 00:02:25
133 324 DUBCOVÁ Anna Team Forman Cinelli 5 Zky 2008 1 00:07:36 00:02:30
134 505 BUČÍKOVÁ Hana ACS DRAK Vrbno 5 Ž35+ 1972 1 00:07:37 00:02:30
135 532 METELKOVÁ Ivana ACS DRAK Vrbno 6 Ž35+ 1961 1 00:07:39 00:02:32
136 328 MIHÁLÍK Štěpán Cyklo Tým Horní Bludovice 12 stž 2005 1 00:07:43 00:02:36
137 468 MACURA Jan Cyklo Tým Horní Bludovice 18 E 1945 1 00:07:43 00:02:36
138 317 ŠEVČÍK Jakub Team Forman Cinelli 5 mlž 2007 1 00:07:44 00:02:37
139 316 LIGOCKI Darek CK Orlík Orlová 13 stž 2005 1 00:07:44 00:02:37
140 329 DUBEC Martin Team Forman Cinelli 6 mlž 2008 1 00:07:44 00:02:37
141 319 NOSKOVÁ Kateřina CK Orlík Orlová 6 Zky 2005 1 00:07:44 00:02:37
142 343 ZVĚDĚLÍK Vojtěch ACS DRAK Vrbno 7 mlž 2007 1 00:07:44 00:02:37
143 306 FIGURA Lukáš Cyklo Tým Horní Bludovice 14 stž 2004 1 00:07:44 00:02:38
144 337 MLÝNÁŘOVÁ Kateřina ACS DRAK Vrbno 7 Zky 2004 1 00:07:46 00:02:39
145 340 MIČKOVÁ MAGDALENA ACS DRAK Vrbno 8 Zky 2006 1 00:07:48 00:02:41
146 311 RIEDLOVÁ Nela Team Forman Cinelli 9 Zky 2006 1 00:07:51 00:02:44
147 314 POLÁŠKOVÁ Ema Team Forman Cinelli 10 Zky 2007 1 00:08:01 00:02:54
148 345 MALIŠ Ivo ACS DRAK Vrbno 15 stž 2005 1 00:08:26 00:03:20
149 327 SOMERLÍKOVÁ Kateřina Cyklo Tým Horní Bludovice 11 Zky 2007 1 00:08:33 00:03:26

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 268 PÁTÍK Tomáš KJ C 1976 0 1 kolo
DNS 431 JANKOWSKI Aleksander ACK Stara Ves E 1956 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.