Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 28.09.2018 08:00 do 28.09.2018 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl

Start: 12:45 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2018
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků221
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 253 KUČERA Martin ELEVENRUNTEAM - VSK Univerzita Brno 1 M_B 1980 4 00:32:07
2 281 PETR Jiří 2 M_B 1979 4 00:32:45 00:00:37
3 309 KOČAŘ Lukáš Ekol triatlon - beer team 1 M_A 1992 4 00:33:09 00:01:01
4 259 SOURAL Lukáš Orel Židenice 3 M_B 1982 4 00:34:05 00:01:57
5 46 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M_C 1977 4 00:34:07 00:01:59
6 55 GRÜN Vojtěch Elite Sport Boskovice 2 M_A 1992 4 00:34:53 00:02:45
7 73 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 2 M_C 1977 4 00:34:55 00:02:47
8 75 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 M_C 1977 4 00:34:59 00:02:51
9 24 TOMČAL Dušan Lipov 1 M_D 1973 4 00:35:02 00:02:54
10 242 SKALA Tomáš AK Junior Holíč/ZFT 3 M_A 1995 4 00:36:10 00:04:02
11 286 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 4 M_A 1994 4 00:36:41 00:04:34
12 289 VENCBAUER Pavel 4 M_C 1978 4 00:36:43 00:04:35
13 234 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 4 M_B 1979 4 00:36:48 00:04:40
14 283 KARLÍK Petr TriSki klub Márovky - Blansko 5 M_B 1982 4 00:36:54 00:04:47
15 67 JURČÍK Josef Skalica 5 M_C 1977 4 00:37:05 00:04:57
16 222 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 6 M_B 1979 4 00:37:16 00:05:08
17 314 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M_E 1965 4 00:37:24 00:05:16
18 235 KŘIVÁNKOVÁ Simona BehejBrno.com 1 Ž_B 1983 4 00:37:31 00:05:23
19 31 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M_F 1960 4 00:37:56 00:05:48
20 330 PAVLOŇ Filip 5 M_A 1992 4 00:37:59 00:05:51
21 78 KUČERA Josef 6 M_A 1985 4 00:38:00 00:05:52
22 305 KARÁSEK Antonín Černá Hora 7 M_B 1982 4 00:38:02 00:05:54
23 50 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 7 M_A 1985 4 00:38:03 00:05:55
24 53 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Ž_B 1983 4 00:38:12 00:06:04
25 33 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_A 1986 4 00:38:29 00:06:21
26 243 FLAJŽÍK Peter Schaeffler Skalica 8 M_A 1993 4 00:38:33 00:06:25
27 280 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 8 M_B 1981 4 00:38:35 00:06:27
28 54 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 M_E 1968 4 00:38:35 00:06:27
29 62 MATOUŠEK Pavel KC Brno 6 M_C 1978 4 00:38:40 00:06:32
30 44 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 7 M_C 1977 4 00:38:51 00:06:43
31 74 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 M_E 1967 4 00:38:59 00:06:51
32 325 GAJDOŠOVÁ Romana EKOL TEAM 2 Ž_A 1994 4 00:39:00 00:06:52
33 26 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 9 M_B 1982 4 00:39:17 00:07:09
34 238 ŠTĚPÁNEK Radek Orel Obřany 9 M_A 1998 4 00:39:34 00:07:26
35 30 ČERMÁK Gabriel Holíč 10 M_B 1979 4 00:39:43 00:07:35
36 307 KUBÍČEK Martin 10 M_A 1987 4 00:39:46 00:07:38
37 254 ŠIMUNEK Martin Orel Židenice 4 M_E 1966 4 00:39:58 00:07:50
38 313 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 5 M_E 1967 4 00:39:58 00:07:50
39 66 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 8 M_C 1978 4 00:40:02 00:07:54
40 327 FLIGL Aleš 9 M_C 1977 4 00:40:08 00:08:00
41 14 ŠTĚPÁN Vladimír 2 M_D 1971 4 00:40:10 00:08:02
42 64 STEHLÍK Pavel Individuální 10 M_C 1974 4 00:40:13 00:08:05
43 356 NEUMANN Martin Orel Strážnice 11 M_A 1986 4 00:40:20 00:08:12
44 3 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno - Orel Židenice 1 Ž_D 1970 4 00:40:22 00:08:14
45 4 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 6 M_E 1968 4 00:40:35 00:08:28
46 19 ŘÍHA Jaroslav Vsk Uni Brno-Orel Kuřim 1 Jun 1999 4 00:40:42 00:08:34
47 332 BUZEK Jan Borský Mikuláš 3 M_D 1973 4 00:40:43 00:08:35
48 16 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_F 1959 4 00:40:46 00:08:39
49 32 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1993 4 00:40:53 00:08:45
50 43 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 4 00:40:55 00:08:47
51 48 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M_G 1957 4 00:41:04 00:08:56
52 326 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 7 M_E 1968 4 00:41:06 00:08:58
53 324 JAŠÍČEK Radek 12 M_A 1990 4 00:41:07 00:09:00
54 36 BŘEZINA Aleš newline 3 M_F 1962 4 00:41:11 00:09:03
55 49 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M_G 1957 4 00:41:20 00:09:12
56 29 STÖGER Karel 11 M_C 1976 4 00:41:24 00:09:17
57 219 KALÁB Tomáš 11 M_B 1983 4 00:41:28 00:09:20
58 25 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1986 4 00:41:50 00:09:42
59 350 FABUŠ Milan Tomky 4 M_D 1972 4 00:41:53 00:09:45
60 2 DYTRT Petr BehejBrno.com 12 M_C 1976 4 00:41:58 00:09:50
61 7 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 M_G 1958 4 00:42:04 00:09:56
62 302 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 12 M_B 1981 4 00:42:11 00:10:03
63 267 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 4 M_F 1961 4 00:42:18 00:10:10
64 207 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 5 M_D 1969 4 00:42:19 00:10:11
65 223 STRNAD Richard AK Drnovice 13 M_C 1974 4 00:42:21 00:10:14
66 216 HEJNA Adam Blažovice 13 M_A 1984 4 00:42:32 00:10:24
67 1 SLOUKA Jiří Blažovice 13 M_B 1983 4 00:42:38 00:10:31
68 306 NEORAL Jiří 14 M_A 1984 4 00:42:42 00:10:35
69 15 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 4 00:42:44 00:10:36
70 11 KOTYZA Petr VSK UNIVERZITA BRNO - OREL Židenice 6 M_D 1970 4 00:42:49 00:10:41
71 298 VAVŘÍK Rudolf 14 M_C 1978 4 00:42:50 00:10:42
72 296 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 4 M_G 1957 4 00:42:52 00:10:44
73 274 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 8 M_E 1967 4 00:42:57 00:10:49
74 318 GARŠIC Tomáš 15 M_A 1985 4 00:43:01 00:10:53
75 22 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 4 00:43:08 00:11:01
76 268 BITTNER Josef 7 M_D 1970 4 00:43:14 00:11:06
77 65 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 8 M_D 1971 4 00:43:18 00:11:10
78 225 NOVÁK Petr Viničné Šumice 15 M_C 1976 4 00:43:28 00:11:20
79 5 MIKA Ivo Orel Obřany 9 M_E 1966 4 00:43:32 00:11:24
80 60 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 5 Ž_A 1991 4 00:43:40 00:11:33
81 317 JUROVÁ Barbora 14 M_B 1981 4 00:43:41 00:11:33
82 244 CINTULA Juraj ZFT/Štěfanovské pumy 15 M_B 1979 4 00:43:42 00:11:35
83 284 BOŘIL Petr 16 M_A 1986 4 00:43:45 00:11:37
84 221 SCHWAB Martin VSK Univerzita Brno 16 M_B 1981 4 00:44:06 00:11:58
85 270 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 10 M_E 1966 4 00:44:10 00:12:03
86 231 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 2 Ž_D 1973 4 00:44:14 00:12:07
87 256 DLABÁČEK Martin Dolní Počernice 17 M_A 1985 4 00:44:25 00:12:18
88 245 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 16 M_C 1976 4 00:44:29 00:12:21
89 203 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 17 M_B 1979 4 00:44:35 00:12:28
90 303 NEŠPOR Martin 9 M_D 1973 4 00:44:41 00:12:34
91 276 SILNICKÝ Tomáš 18 M_A 1984 4 00:44:42 00:12:34
92 28 MAREK Jaromír 11 M_E 1964 4 00:44:51 00:12:44
93 76 ČECH Ladislav RSFK 10 M_D 1973 4 00:45:00 00:12:52
94 63 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 3 Ž_D 1970 4 00:45:06 00:12:58
95 258 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M_H 1951 4 00:45:07 00:12:59
96 21 RUSÍNOVÁ Monika 1 Ž_C 1977 4 00:45:15 00:13:07
97 266 NEPUSTILOVÁ Monika 3 Ž_B 1981 4 00:45:19 00:13:11
98 12 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_B 1982 4 00:45:27 00:13:19
99 293 SZALVA Jiří Koválov 12 M_E 1967 4 00:45:27 00:13:20
100 301 TAUŠ Petr Orel Vškov 17 M_C 1976 4 00:45:30 00:13:22
101 261 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 Ž_E 1964 4 00:45:34 00:13:26
102 68 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 13 M_E 1964 4 00:45:35 00:13:27
103 312 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 5 M_F 1963 4 00:45:37 00:13:29
104 206 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 18 M_C 1974 4 00:45:44 00:13:37
105 230 LABUDA Tomáš 18 M_B 1981 4 00:45:49 00:13:41
106 51 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 5 M_G 1957 4 00:45:53 00:13:45
107 45 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 Ž_E 1967 4 00:45:55 00:13:47
108 279 LÉTAL Luboš SRTG Břeclav 19 M_A 1990 4 00:46:01 00:13:54
109 41 MATULOVÁ Martina Brno 4 Ž_D 1972 4 00:46:06 00:13:58
110 361 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 6 M_G 1957 4 00:46:07 00:13:59
111 39 NOSEK Miroslav Orel Židenice 7 M_G 1955 4 00:46:34 00:14:26
112 239 BENEŠ Tomáš LMK Varnsdorf 20 M_A 1984 4 00:46:36 00:14:28
113 287 KRIST Ondřej Kyjov 2 Jun 2001 4 00:46:37 00:14:29
114 250 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan Brno 5 M_H 1951 4 00:46:50 00:14:42
115 236 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 6 M_F 1961 4 00:47:11 00:15:03
116 215 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 11 M_D 1970 4 00:47:20 00:15:12
117 297 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 21 M_A 1990 4 00:47:33 00:15:25
118 40 MATULA Jaroslav Brno 12 M_D 1970 4 00:47:36 00:15:29
119 224 GOCA Petr SK Skol Brno 19 M_B 1982 4 00:47:43 00:15:35
120 210 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 2 Ž_C 1976 4 00:47:52 00:15:44
121 232 KRÁLÍK Ludvík Veverská Bítýška 14 M_E 1965 4 00:48:03 00:15:56
122 329 FRÝZA Tomáš Brno 19 M_C 1977 4 00:48:05 00:15:57
123 316 HYRÁNEK Vladimír 20 M_B 1979 4 00:48:05 00:15:58
124 42 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 1 Ž_G 1956 4 00:48:07 00:15:59
125 282 PROFOUS Petr Kanoistika O.N.V 8 M_G 1958 4 00:48:13 00:16:05
126 70 RAFFAYOVÁ Světlana 3 Ž_E 1967 4 00:48:19 00:16:11
127 352 LORENC Antonín Bertík Blansko 15 M_E 1964 4 00:48:23 00:16:15
128 237 SVOBODOVÁ Martina Orel Obřany 3 Ž_C 1975 4 00:48:24 00:16:16
129 23 JÍLEK Radim 13 M_D 1971 4 00:48:26 00:16:18
130 308 HUSÁK Miroslav 20 M_C 1975 4 00:48:33 00:16:25
131 355 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 6 Ž_A 1984 4 00:48:43 00:16:35
132 52 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M_H 1951 4 00:48:48 00:16:40
133 241 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 7 M_H 1951 4 00:48:56 00:16:48
134 211 UHŘÍK Jaromír Modřice 14 M_D 1973 4 00:48:57 00:16:49
135 71 RAFFAY Ivan 16 M_E 1966 4 00:48:59 00:16:51
136 59 PELC Vít OZZY Brno 17 M_E 1967 4 00:49:02 00:16:54
137 61 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 18 M_E 1968 4 00:49:12 00:17:04
138 260 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 1 M_I 1948 4 00:49:15 00:17:07
139 321 JAŠÍČKOVÁ Jarmila 4 Ž_E 1964 4 00:49:16 00:17:08
140 27 MARKOVÁ Alice 5 Ž_D 1970 4 00:49:20 00:17:12
141 362 HOLER Vlastimil 21 M_B 1981 4 00:49:22 00:17:15
142 323 STUDENÝ Martin 22 M_A 1989 4 00:49:27 00:17:20
143 328 RAJČÁKOVÁ Lucia Bežecke strely Skalica 5 Ž_B 1979 4 00:49:29 00:17:21
144 18 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 15 M_D 1971 4 00:49:31 00:17:23
145 319 CIESAROVÁ Denisa Slavkov u Brna 7 Ž_A 1989 4 00:49:39 00:17:31
146 77 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 16 M_D 1972 4 00:49:43 00:17:36
147 304 FABRIK Miroslav 7 M_F 1959 4 00:49:50 00:17:42
148 213 PAULÍK Petr 17 M_D 1971 4 00:49:54 00:17:46
149 220 VLASÁK Bohdan SK Blažovice 8 M_F 1961 4 00:50:03 00:17:55
150 331 KALÁB Jiří KALÁB A 23 M_A 1989 4 00:50:07 00:17:59
151 247 KVOCHOVÁ Simona 4 Ž_C 1975 4 00:50:10 00:18:02
152 292 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobolky 8 Ž_A 1988 4 00:50:31 00:18:23
153 263 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 6 Ž_B 1979 4 00:50:32 00:18:24
154 265 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 9 M_G 1954 4 00:50:36 00:18:28
155 291 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 1 Ž_F 1963 4 00:50:43 00:18:35
156 322 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 5 Ž_C 1977 4 00:51:06 00:18:59
157 38 SOBOTKA Martin 21 M_C 1976 4 00:51:26 00:19:18
158 228 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 7 Ž_B 1979 4 00:51:27 00:19:19
159 295 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 5 Ž_E 1965 4 00:52:06 00:19:58
160 360 HOLACKÁ Zuzana --- 8 Ž_B 1980 4 00:52:13 00:20:05
161 35 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 9 M_F 1961 4 00:52:15 00:20:07
162 209 LABUDA Ondřej Žebětín 24 M_A 1988 4 00:52:19 00:20:11
163 227 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 6 Ž_D 1969 4 00:52:22 00:20:14
164 320 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 8 M_H 1953 4 00:52:24 00:20:16
165 249 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 9 Ž_B 1983 4 00:52:26 00:20:18
166 205 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 10 M_G 1958 4 00:52:31 00:20:23
167 204 TIHELKOVÁ Jana Hostěrádky - Rešov 10 Ž_B 1983 4 00:52:31 00:20:23
168 294 MARŠÁLEK Jiří newline 11 M_G 1958 4 00:52:38 00:20:30
169 229 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 6 Ž_C 1978 4 00:52:42 00:20:34
170 72 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 7 Ž_D 1970 4 00:53:05 00:20:58
171 363 HANČÍK Radovan 22 M_C 1974 4 00:53:16 00:21:08
172 37 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS Vyškov - Orel Vyškov 6 Ž_E 1967 4 00:53:34 00:21:27
173 273 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 12 M_G 1955 4 00:53:37 00:21:29
174 252 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 22 M_B 1982 4 00:53:40 00:21:32
175 354 KUBÍČKOVÁ Jana Újezd u Brna 9 Ž_A 1987 4 00:53:44 00:21:36
176 20 MECL Karel Triathlon Hodonín 10 M_F 1963 4 00:54:22 00:22:14
177 248 KUČEROVÁ Jana Rohatec 8 Ž_D 1971 4 00:54:25 00:22:17
178 310 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 11 M_F 1961 4 00:54:28 00:22:20
179 357 KRONTORÁD Vítězslav 23 M_B 1982 4 00:54:42 00:22:34
180 277 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 2 Ž_F 1959 4 00:55:00 00:22:52
181 269 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 3 Ž_F 1963 4 00:55:11 00:23:04
182 272 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 12 M_F 1963 4 00:55:12 00:23:04
183 271 BÁBÍKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 10 Ž_A 1991 4 00:55:13 00:23:05
184 13 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 2 M_I 1945 4 00:55:14 00:23:06
185 57 FABRIKOVÁ Blanka 4 Ž_F 1960 4 00:55:16 00:23:08
186 351 STAŠ Petr 24 M_B 1980 4 00:55:20 00:23:13
187 208 PECL Radek 23 M_C 1978 4 00:56:09 00:24:01
188 218 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 13 M_G 1956 4 00:56:14 00:24:06
189 311 NOVOTNÝ Jiří JOHOHO 25 M_B 1979 4 00:56:32 00:24:24
190 226 MEDEK Jiří Černá Hora 24 M_C 1978 4 00:56:42 00:24:34
191 212 KALÁB Alois Orel Blažovice 9 M_H 1949 4 00:56:43 00:24:36
192 278 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 25 M_A 1991 4 00:57:05 00:24:57
193 300 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 13 M_F 1962 4 00:57:27 00:25:19
194 58 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 7 Ž_C 1975 4 00:57:32 00:25:24
195 299 LIBROVÁ Iva 8 Ž_C 1974 4 00:57:45 00:25:37
196 240 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 3 M_I 1948 4 00:58:23 00:26:15
197 214 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 10 M_H 1951 4 00:58:34 00:26:27
198 217 TIHELKOVÁ Lenka 9 Ž_D 1973 4 00:58:49 00:26:41
199 251 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 11 Ž_B 1982 4 00:58:55 00:26:48
200 56 TOMÁNKOVÁ Stanislava 2 Ž_G 1955 4 00:59:36 00:27:28
201 264 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 11 M_H 1952 4 01:00:16 00:28:08
202 353 WEITER Roman 25 M_C 1975 4 01:02:55 00:30:47
203 34 KARAS Karel BK Hodonín 4 M_I 1945 4 01:03:46 00:31:38
204 233 HAJOSSY Miroslav Koválov 5 M_I 1946 4 01:03:49 00:31:42
205 8 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 6 M_I 1941 4 01:04:04 00:31:56
206 257 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 7 M_I 1937 4 01:04:37 00:32:29
207 9 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 12 M_H 1953 4 01:04:59 00:32:51
208 79 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 1 Jky 1999 4 01:06:01 00:33:54
209 262 HLADKÁ Ivana Cykloklub Morava 10 Ž_D 1969 4 01:06:24 00:34:17
210 80 SOLDÁNOVÁ Helena Orel Vyškov 11 Ž_D 1972 4 01:06:38 00:34:30
211 201 KULICHOVÁ Dagmar Hostěrádky - Rešov 7 Ž_E 1965 4 01:06:42 00:34:34
212 6 MAIXNER Václav Orel Čebín 8 M_I 1941 4 01:06:58 00:34:50
213 202 KROŠLÁKOVÁ Naděžda Zbýšov 11 Ž_A 1984 4 01:07:28 00:35:21
214 290 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK Wiky Kyjov 12 Ž_A 1994 4 01:09:12 00:37:04
215 10 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov - RLS 1 Ž_H 1953 4 01:10:41 00:38:33
216 246 CHARVÁTOVÁ Lucie 12 Ž_B 1979 4 01:14:40 00:42:33
217 359 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 26 M_A 1992 4 01:15:18 00:43:10
218 69 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 8 Ž_E 1964 4 01:16:12 00:44:04
219 358 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 1 Ž_I 1947 4 01:17:45 00:45:37

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 275 VRUBEL Petr M_B 1981
DNF 315 NOVOTNÁ Petra Ž_B 1980

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.