Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km

Datum pořádání od 03.06.2018 08:30 do 03.06.2018 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)13,30
Počet kol1
Počet závodníků170
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 264 KUČERA Martin ELEVENTEAM - VSK Univerzita Brno 1 M 1980 1 00:46:56
2 35 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M 1982 1 00:47:30 00:00:34
3 34 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 3 M 1983 1 00:47:56 00:00:59
4 342 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 4 M 1984 1 00:48:27 00:01:31
5 260 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 MV1 1977 1 00:48:41 00:01:44
6 72 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:48:57 00:02:00
7 69 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 5 M 1999 1 00:49:35 00:02:38
8 53 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 MV1 1977 1 00:49:44 00:02:48
9 212 CHLUPÁČ Dominik 6 M 1993 1 00:49:56 00:02:59
10 68 LYSÁK Vlastimil Mikulov 7 M 1986 1 00:50:35 00:03:39
11 347 PSOTA Andrej AŠK Grafobal Skalica 4 MV1 1970 1 00:50:43 00:03:47
12 54 JURČÍK Josef Skalica 5 MV1 1977 1 00:51:43 00:04:47
13 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 6 MV1 1970 1 00:51:58 00:05:02
14 56 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 8 M 1985 1 00:52:11 00:05:14
15 333 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 MV2 1965 1 00:52:33 00:05:36
16 213 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 9 M 1994 1 00:52:37 00:05:40
17 23 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 10 M 1985 1 00:52:47 00:05:51
18 295 MASARYK Pavol Dojč 11 M 1980 1 00:53:24 00:06:27
19 3 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 12 M 1984 1 00:53:33 00:06:36
20 27 KOMÁREK Roman Schaeffler 7 MV1 1977 1 00:53:42 00:06:45
21 43 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 ŽV1 1983 1 00:53:51 00:06:54
22 60 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 13 M 1995 1 00:53:53 00:06:56
23 59 VLASÁK Petr Šaratice 14 M 1980 1 00:54:16 00:07:20
24 57 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 MV2 1968 1 00:54:17 00:07:21
25 359 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 8 MV1 1975 1 00:54:18 00:07:22
26 204 VRAŇAN Josef Šachový klub Dolní Bojanovice 15 M 1981 1 00:54:35 00:07:38
27 6 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1986 1 00:54:42 00:07:46
28 363 KAZDA Petr 9 MV1 1970 1 00:54:45 00:07:48
29 28 MIKULA Miroslav Radošovce 1 MV3 1957 1 00:54:49 00:07:53
30 45 ČERMÁK Gabriel Holíč 16 M 1979 1 00:55:26 00:08:29
31 12 KOZÁNEK Petr Extra Brno 17 M 1989 1 00:55:35 00:08:39
32 26 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 MV2 1967 1 00:55:44 00:08:47
33 8 GULIŠ Václav 4 MV2 1959 1 00:55:50 00:08:54
34 266 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 18 M 1982 1 00:55:54 00:08:57
35 1 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV2 1970 1 00:56:01 00:09:04
36 37 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 10 MV1 1971 1 00:56:11 00:09:15
37 202 MIKULA Richard Bruntál 5 MV2 1966 1 00:56:19 00:09:23
38 62 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1993 1 00:56:51 00:09:54
39 272 KORVAS Josef AK Hodonín 6 MV2 1964 1 00:56:53 00:09:57
40 360 KONEČNÝ Aleš passyteam 19 M 1988 1 00:57:06 00:10:09
41 281 NEUMANN Martin Strážnice 20 M 1986 1 00:57:07 00:10:11
42 47 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 7 MV2 1960 1 00:57:19 00:10:23
43 334 HYRÁNEK Vladimír Kúty 21 M 1979 1 00:57:51 00:10:55
44 331 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 8 MV2 1963 1 00:57:53 00:10:56
45 341 HUDEČEK Petr Karpatské Naděje 11 MV1 1978 1 00:58:01 00:11:05
46 361 BUZEK Jan Borský Mikuláš 12 MV1 1973 1 00:58:08 00:11:11
47 15 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 MV3 1950 1 00:58:12 00:11:15
48 265 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 2 ŽV1 1983 1 00:58:14 00:11:18
49 201 NOVOTNÁ Martina Onemec 3 Ž 1988 1 00:58:32 00:11:35
50 356 POLÁŠEK Vít --- 13 MV1 1976 1 00:58:35 00:11:38
51 283 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 22 M 1981 1 00:58:40 00:11:43
52 29 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 3 MV3 1957 1 00:58:41 00:11:44
53 287 VINTR Tomáš AK Junior Holič 23 M 1983 1 00:58:51 00:11:54
54 2 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 9 MV2 1968 1 00:59:04 00:12:07
55 44 BARTOŇKOVÁ Nina Brno Žabiny 4 Ž 1990 1 00:59:16 00:12:19
56 14 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 MV3 1951 1 00:59:28 00:12:31
57 261 NAVARA Karel Uherský Ostroh 5 MV3 1950 1 00:59:39 00:12:42
58 13 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 6 MV3 1958 1 00:59:46 00:12:49
59 267 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1986 1 01:00:03 00:13:06
60 274 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 3 ŽV1 1979 1 01:00:38 00:13:42
61 292 TRUISSARD Mária AK Junior Holíč 6 Ž 1987 1 01:00:46 00:13:49
62 270 GIEBL Radek Tišnov 14 MV1 1975 1 01:01:14 00:14:17
63 320 FABUŠ Milan Tomky 15 MV1 1972 1 01:01:18 00:14:22
64 346 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 16 MV1 1976 1 01:01:28 00:14:32
65 344 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 7 MV3 1957 1 01:01:30 00:14:34
66 208 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radh.-Kulturní 1761 Rožnov pod Radh. 10 MV2 1961 1 01:01:50 00:14:53
67 40 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV3 1963 1 01:02:16 00:15:20
68 340 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 17 MV1 1973 1 01:02:16 00:15:20
69 339 LÉTAL Luboš ROzběháme Břeclav 24 M 1990 1 01:02:28 00:15:31
70 262 VÁCLAVÍK Tomáš BOLATICE 25 M 1982 1 01:02:28 00:15:31
71 278 GARŠIC Tomáš Hodonín 26 M 1985 1 01:02:46 00:15:49
72 74 SLOUKA Jiří Blažovice 27 M 1983 1 01:03:20 00:16:23
73 63 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 18 MV1 1975 1 01:03:44 00:16:47
74 52 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 01:04:37 00:17:40
75 61 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 19 MV1 1971 1 01:04:45 00:17:49
76 5 MAREK Jaromír Brno 11 MV2 1964 1 01:04:46 00:17:50
77 298 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1982 1 01:05:16 00:18:19
78 291 SZALVA Jiří Koválov 12 MV2 1967 1 01:05:37 00:18:40
79 350 MASAŘ Marek 28 M 1992 1 01:05:39 00:18:42
80 268 FLÍČEK Jaroslav FC Čejkovice 20 MV1 1976 1 01:05:42 00:18:46
81 336 ŠEVČÍK Pavel Spartan Šaratice 29 M 1984 1 01:05:59 00:19:02
82 25 RUSÍNOVÁ Monika 5 ŽV1 1977 1 01:05:59 00:19:03
83 36 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 3 ŽV2 1964 1 01:06:05 00:19:09
84 271 BUZIK Filip Šaštín 30 M 2000 1 01:06:13 00:19:16
85 24 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 8 MV3 1951 1 01:06:16 00:19:19
86 38 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 13 MV2 1964 1 01:06:37 00:19:41
87 31 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 9 MV3 1957 1 01:07:11 00:20:14
88 349 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 21 MV1 1972 1 01:07:39 00:20:42
89 49 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 7 Ž 1989 1 01:07:51 00:20:54
90 273 TOMČAL Dušan Lipov 22 MV1 1973 1 01:07:52 00:20:55
91 64 MATULOVÁ Martina Brno 4 ŽV2 1972 1 01:07:56 00:21:00
92 297 MIKA Ivo Orel Obřany 14 MV2 1966 1 01:08:15 00:21:18
93 32 MIKUŠ Miroslav Radošovce 10 MV3 1951 1 01:08:40 00:21:43
94 326 BAREŠOVÁ Šárka Kralupy nad Vltavou 6 ŽV1 1978 1 01:08:45 00:21:48
95 206 MASAŘ Ivan 31 M 1993 1 01:08:52 00:21:55
96 362 VRÁNA Filip Vracov 23 MV1 1976 1 01:09:08 00:22:12
97 33 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 1 MV4 1948 1 01:09:26 00:22:30
98 355 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 7 ŽV1 1979 1 01:09:33 00:22:36
99 354 PELC Vít OZZY Brno 15 MV2 1967 1 01:09:37 00:22:40
100 70 RAFFAYOVÁ Světlana 5 ŽV2 1967 1 01:09:42 00:22:45
101 358 DVOŘÁK David (CZE) 24 MV1 1976 1 01:09:52 00:22:56
102 4 MARKOVÁ Alice Brno 6 ŽV2 1970 1 01:10:01 00:23:05
103 258 ČECHOVÁ Katarína Holíč 7 ŽV2 1973 1 01:10:16 00:23:19
104 71 RAFFAY Ivan 16 MV2 1966 1 01:10:22 00:23:25
105 203 KADLEC Tomáš Šaratice 32 M 1984 1 01:10:23 00:23:27
106 351 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 11 MV3 1954 1 01:10:32 00:23:35
107 284 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 2 ŽV3 1963 1 01:10:41 00:23:44
108 7 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 12 MV3 1949 1 01:11:11 00:24:14
109 41 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1991 1 01:11:16 00:24:20
110 78 SOBOTKA Martin 25 MV1 1976 1 01:11:16 00:24:20
111 205 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 13 MV3 1958 1 01:11:19 00:24:23
112 345 VRÁNEK David 26 MV1 1978 1 01:11:31 00:24:34
113 280 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 9 Ž 1984 1 01:11:36 00:24:40
114 300 KRIST Ondřej Kyjov 33 M 2001 1 01:11:38 00:24:41
115 18 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 17 MV2 1961 1 01:12:39 00:25:42
116 21 KRESTA Roman Orel Židenice 18 MV2 1965 1 01:13:18 00:26:22
117 257 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 14 MV3 1958 1 01:13:34 00:26:38
118 251 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 8 ŽV1 1979 1 01:13:41 00:26:45
119 209 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 15 MV3 1955 1 01:13:53 00:26:56
120 275 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 MV4 1946 1 01:14:06 00:27:09
121 338 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 8 ŽV2 1965 1 01:14:09 00:27:12
122 259 RAJČÁKOVÁ Lucia Bezecke strely skalica 9 ŽV1 1979 1 01:14:31 00:27:34
123 207 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 10 ŽV1 1977 1 01:14:58 00:28:02
124 277 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 16 MV3 1953 1 01:15:38 00:28:41
125 279 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 34 M 1992 1 01:15:56 00:29:00
126 335 KUBÍČKOVÁ Jana Újezd u Brna 10 Ž 1987 1 01:16:23 00:29:27
127 51 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 9 ŽV2 1970 1 01:17:23 00:30:27
128 20 HÉGROVÁ Ivona 10 ŽV2 1969 1 01:17:50 00:30:54
129 343 MATULA Jaroslav Brno 27 MV1 1970 1 01:17:53 00:30:56
130 58 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 ŽV2 1971 1 01:18:07 00:31:10
131 254 MECL Karel BK Hodonín 19 MV2 1963 1 01:18:21 00:31:25
132 282 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 17 MV3 1953 1 01:18:32 00:31:36
133 67 HANČÍK Radovan 28 MV1 1974 1 01:18:51 00:31:54
134 289 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 35 M 1991 1 01:19:44 00:32:48
135 42 VOLAVÝ Vladimír Fit online 18 MV3 1955 1 01:20:25 00:33:28
136 22 DOSTÁLOVÁ Vendula 11 ŽV1 1981 1 01:21:00 00:34:03
137 253 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 3 ŽV3 1959 1 01:21:18 00:34:22
138 353 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 12 ŽV1 1975 1 01:22:15 00:35:18
139 296 PLANKA Vojtěch BK VP Malacky 19 MV3 1955 1 01:22:55 00:35:59
140 65 FABRIK Miroslav 20 MV2 1959 1 01:24:23 00:37:27
141 269 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 13 ŽV1 1982 1 01:24:24 00:37:27
142 293 BÁBÍKOVÁ Antonie 11 Ž 1991 1 01:24:42 00:37:46
143 294 BÁBÍK Antonín Vacenovice 21 MV2 1963 1 01:24:44 00:37:47
144 73 TOMÁNKOVÁ Stanislava 4 ŽV3 1955 1 01:24:46 00:37:50
145 330 HRADSKÁ Eva 14 ŽV1 1977 1 01:24:47 00:37:51
146 16 KARAS Karel BK Hodonín 3 MV4 1945 1 01:25:07 00:38:10
147 77 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 20 MV3 1952 1 01:25:35 00:38:38
148 210 SPARGEL Ladislav 29 MV1 1973 1 01:26:19 00:39:22
149 19 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 21 MV3 1954 1 01:26:25 00:39:29
150 319 FUKSA Karel TTC Brno 4 MV4 1946 1 01:26:48 00:39:51
151 66 FABRIKOVÁ Blanka 5 ŽV3 1960 1 01:26:55 00:39:58
152 46 KUČEROVÁ Jana Rohatec 12 ŽV2 1971 1 01:27:20 00:40:24
153 30 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 5 MV4 1937 1 01:28:00 00:41:04
154 299 LUKOVSKÁ Andrea Kyjov 13 ŽV2 1973 1 01:28:06 00:41:09
155 9 HOLÝ Josef Orel Židenice 6 MV4 1941 1 01:28:37 00:41:41
156 322 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 15 ŽV1 1976 1 01:28:51 00:41:54
157 211 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 22 MV3 1953 1 01:32:23 00:45:26
158 10 MAIXNER Václav Orel Čebín 7 MV4 1941 1 01:34:34 00:47:37
159 263 HLADKÁ Ivana Cyklo Morava 14 ŽV2 1969 1 01:35:41 00:48:44
160 75 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 12 Ž 1999 1 01:36:47 00:49:50
161 76 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 15 ŽV2 1972 1 01:37:09 00:50:13
162 55 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 8 MV4 1945 1 01:38:09 00:51:12
163 290 FILÍPKOVÁ Šárka 13 Ž 1999 1 01:39:38 00:52:42
164 352 GREGOR Michal 36 M 1994 1 01:41:59 00:55:03
165 348 DOSTÁLOVÁ Lenka Hal 3000 6 ŽV3 1961 1 01:42:39 00:55:43
166 286 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK WiKi Kyjov 14 Ž 1994 1 01:43:38 00:56:41
167 256 HAJOSSY Miroslav Koválov 9 MV4 1946 1 01:45:57 00:59:00
168 39 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 16 ŽV2 1964 1 01:48:56 01:02:00
169 50 CHARVÁTOVÁ Lucie Hodonín 16 ŽV1 1979 1 01:51:40 01:04:43
170 276 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 10 MV4 1939 1 00:45:33

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.