Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2018 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 07.04.2018 08:00 do 07.04.2018 16:00
Hlavní rozhodčíKoplík Antonín
Technický delegátBělohoubek Petr
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2018
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků227
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 263 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M_B 1980 1 00:32:33
2 261 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM UNI Brno 2 M_B 1981 1 00:32:45 00:00:11
3 41 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 1 M_A 1988 1 00:33:35 00:01:02
4 271 HRDINA Pavel AK Perná 2 M_A 1988 1 00:33:45 00:01:12
5 16 DVOŘÁČEK Adam VSK Univerzita Brno 3 M_A 1996 1 00:34:11 00:01:38
6 85 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 1 Jun 1999 1 00:34:20 00:01:47
7 82 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 M_B 1982 1 00:34:30 00:01:57
8 56 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 4 M_B 1982 1 00:34:45 00:02:12
9 86 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 1 M_C 1977 1 00:34:56 00:02:23
10 269 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 5 M_B 1983 1 00:35:03 00:02:30
11 229 FIALA Dan VSK Univerzita Brno 4 M_A 1997 1 00:35:24 00:02:51
12 89 GRÜN Vojtěch Elite Sport Boskovice 5 M_A 1992 1 00:35:29 00:02:56
13 76 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 6 M_B 1979 1 00:35:51 00:03:18
14 24 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 2 M_C 1977 1 00:35:58 00:03:25
15 268 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 6 M_A 1994 1 00:35:59 00:03:26
16 231 FIALA Andrej Elite sport team 7 M_A 1998 1 00:36:02 00:03:29
17 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 M_D 1970 1 00:36:24 00:03:51
18 96 JURČÍK Josef Skalica 3 M_C 1977 1 00:36:33 00:04:00
19 74 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M_F 1960 1 00:36:43 00:04:10
20 68 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 8 M_A 1995 1 00:37:08 00:04:35
21 91 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 1 M_E 1968 1 00:37:18 00:04:44
22 59 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice 7 M_B 1983 1 00:37:21 00:04:48
23 312 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 2 M_E 1965 1 00:37:27 00:04:53
24 270 VÉVODOVÁ Martina AK Perná 1 Ž_A 1990 1 00:37:28 00:04:54
25 26 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 9 M_A 1985 1 00:37:34 00:05:01
26 38 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_B 1983 1 00:37:43 00:05:10
27 12 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 2 M_D 1971 1 00:37:57 00:05:24
28 309 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 3 M_E 1965 1 00:38:15 00:05:41
29 225 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 10 M_A 1985 1 00:38:26 00:05:53
30 87 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 M_E 1967 1 00:38:29 00:05:56
31 43 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_A 1986 1 00:38:31 00:05:58
32 23 KOMÁREK Roman Schaeffler 4 M_C 1977 1 00:38:35 00:06:01
33 88 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 5 M_C 1978 1 00:38:41 00:06:08
34 32 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 6 M_C 1974 1 00:38:45 00:06:12
35 237 KADLEC Petr Milotice 5 M_E 1965 1 00:38:56 00:06:23
36 77 ČERMÁK Gabriel Holíč 8 M_B 1979 1 00:38:58 00:06:25
37 290 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 6 M_E 1968 1 00:39:52 00:07:19
38 15 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_D 1970 1 00:39:56 00:07:23
39 46 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 7 M_C 1974 1 00:39:58 00:07:25
40 235 JIŘIKOVSKÝ Pavel Moravský Krumlov 3 M_D 1973 1 00:40:12 00:07:39
41 282 KORVAS Josef AK Hodonín 7 M_E 1964 1 00:40:17 00:07:43
42 21 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 4 M_D 1973 1 00:40:22 00:07:49
43 33 BŘEZINA Aleš newline 2 M_F 1962 1 00:40:29 00:07:56
44 337 VESELÝ Pavel Tvrdonice 8 M_C 1975 1 00:40:35 00:08:02
45 325 SYNEK Lukáš Vacenovice 11 M_A 1988 1 00:40:39 00:08:06
46 311 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 3 M_F 1963 1 00:40:41 00:08:07
47 238 MITOŠINKA Jan 9 M_C 1975 1 00:40:49 00:08:16
48 49 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M_G 1957 1 00:40:55 00:08:22
49 291 CAIZL Michal 9 M_B 1982 1 00:41:02 00:08:29
50 213 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 10 M_B 1981 1 00:41:06 00:08:33
51 233 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1986 1 00:41:08 00:08:35
52 242 HALAS Petr Orel Vyškov - AK Drnovice 5 M_D 1973 1 00:41:09 00:08:35
53 18 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 8 M_E 1968 1 00:41:17 00:08:43
54 306 JANŮ Václav Dolní Bojanovice 12 M_A 1986 1 00:41:20 00:08:47
55 249 VINTR Tomáš AK Junior Holič 11 M_B 1983 1 00:41:23 00:08:50
56 340 BUZEK Jan Borský Mikuláš 6 M_D 1973 1 00:41:27 00:08:54
57 44 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1988 1 00:41:30 00:08:57
58 39 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_C 1978 1 00:41:36 00:09:02
59 20 GULIŠ Václav 4 M_F 1959 1 00:41:40 00:09:07
60 48 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M_G 1957 1 00:41:42 00:09:09
61 287 DŘIZGA Viktor Bratislava 7 M_D 1969 1 00:41:45 00:09:12
62 220 BARTOŇKOVÁ Nina Brno Žabiny 5 Ž_A 1990 1 00:41:48 00:09:15
63 218 NEMČEK Stanislav Záhorácký Friški team 8 M_D 1970 1 00:41:49 00:09:16
64 210 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radh.-Kulturní 1761 Rožnov pod Radh. 5 M_F 1961 1 00:41:50 00:09:17
65 279 FABUŠ Milan Tomky 9 M_D 1972 1 00:41:53 00:09:19
66 60 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 1 00:42:05 00:09:32
67 335 POLÁŠEK Vít --- 10 M_C 1976 1 00:42:09 00:09:36
68 252 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 3 M_G 1958 1 00:42:10 00:09:37
69 27 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 M_G 1958 1 00:42:12 00:09:39
70 19 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 1 00:42:20 00:09:47
71 216 ŠŤAVÍK Jaroslav Don´t panic 13 M_A 1985 1 00:42:26 00:09:53
72 61 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 1 00:42:45 00:10:12
73 289 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1982 1 00:42:49 00:10:16
74 277 HRBÁČEK Karel Útěchov 9 M_E 1968 1 00:42:51 00:10:18
75 265 BERNÁT Zdeněk 14 M_A 1988 1 00:43:05 00:10:32
76 321 ONDRUŠ Jan 15 M_A 1987 1 00:43:12 00:10:39
77 31 FANFRDLA Dalimil Maty team 10 M_D 1973 1 00:43:25 00:10:52
78 262 GARŠIC Tomáš Hodonín 16 M_A 1985 1 00:43:27 00:10:53
79 97 MAREK Jaromír Brno 10 M_E 1964 1 00:43:28 00:10:55
80 222 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 2 Ž_C 1975 1 00:43:35 00:11:02
81 13 KAŇA Miroslav Mikulčice 11 M_E 1968 1 00:43:38 00:11:05
82 280 TOMEČEK Jiří Vnorovy 12 M_B 1983 1 00:43:44 00:11:11
83 304 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 5 M_G 1957 1 00:43:59 00:11:25
84 73 SLOUKA Jiří Blažovice 13 M_B 1983 1 00:44:01 00:11:28
85 292 ŠIŠKA Otakar --- 14 M_B 1982 1 00:44:04 00:11:30
86 219 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_F 1963 1 00:44:05 00:11:32
87 330 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 3 Ž_B 1979 1 00:44:09 00:11:36
88 254 RIEČICKY Pavol AK Junior Holič 2 Jun 2002 1 00:44:21 00:11:48
89 202 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 4 Ž_B 1983 1 00:44:24 00:11:50
90 295 PAŽEBŘUCH Roman Velké Hostěrádky 11 M_C 1978 1 00:44:24 00:11:51
91 283 PALKOVIČ Pavol AK Junior Holič 6 M_F 1959 1 00:44:28 00:11:55
92 224 WAIS Jiří Břeclav 7 M_F 1962 1 00:44:57 00:12:24
93 57 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 11 M_D 1971 1 00:45:00 00:12:27
94 232 FLÍČEK Jaroslav FC Čejkovice 12 M_C 1976 1 00:45:23 00:12:50
95 217 RŮŽIČKA Martin Rum 45 12 M_D 1973 1 00:45:26 00:12:53
96 227 KURIAL Zdeněk SRTG Břeclav 17 M_A 1986 1 00:45:28 00:12:55
97 72 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M_H 1951 1 00:45:33 00:13:00
98 256 HŘEBAČKA Antonín Hodonín 12 M_E 1964 1 00:45:34 00:13:01
99 234 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 6 Ž_A 1991 1 00:45:43 00:13:09
100 211 PORTAŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 8 M_F 1963 1 00:45:47 00:13:14
101 203 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 15 M_B 1982 1 00:45:56 00:13:23
102 307 FANTA Tomáš Karpatské Naděje 13 M_C 1977 1 00:46:03 00:13:30
103 93 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 14 M_C 1975 1 00:46:06 00:13:33
104 247 ORTH Ján Zohor 9 M_F 1963 1 00:46:14 00:13:41
105 329 STŘÍBRNÝ Martin Brno 18 M_A 1987 1 00:46:24 00:13:51
106 71 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 6 M_G 1957 1 00:46:39 00:14:06
107 313 MIHALÍKOVÁ Monika 5 Ž_B 1979 1 00:46:45 00:14:12
108 58 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 Ž_E 1964 1 00:46:47 00:14:13
109 25 RUSÍNOVÁ Monika 3 Ž_C 1977 1 00:46:50 00:14:17
110 37 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 Ž_E 1967 1 00:46:58 00:14:25
111 305 SZALVA Jiří Koválov 13 M_E 1967 1 00:47:06 00:14:33
112 207 PIKNA Marek 19 M_A 1986 1 00:47:28 00:14:55
113 209 HESKOVÁ Žaneta AK Hodonín 7 Ž_A 1991 1 00:47:36 00:15:03
114 267 CINTULA Juraj Záhorácký Friški team 16 M_B 1979 1 00:47:38 00:15:04
115 69 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M_I 1944 1 00:47:38 00:15:05
116 223 SVOBODA Marek Dolní Bojanovice 13 M_D 1973 1 00:47:39 00:15:05
117 241 MIKA Ivo Orel Obřany 14 M_E 1966 1 00:47:44 00:15:11
118 315 HOZA Michal 15 M_C 1977 1 00:47:47 00:15:13
119 70 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 2 M_I 1948 1 00:47:53 00:15:20
120 64 RAFFAYOVÁ Světlana 3 Ž_E 1967 1 00:48:05 00:15:32
121 336 SOBOTKA Josef Moravská Nová Ves 15 M_E 1964 1 00:48:09 00:15:36
122 215 PODLOUCKÝ Josef Veselí nad Moravou 3 Jun 2006 1 00:48:15 00:15:42
123 84 FABRIK Miroslav 10 M_F 1959 1 00:48:20 00:15:47
124 301 GRUFÍK Jaroslav 14 M_D 1972 1 00:48:22 00:15:49
125 78 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 5 M_H 1949 1 00:48:26 00:15:53
126 314 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 8 Ž_A 1984 1 00:48:27 00:15:54
127 328 PRČÍK Filip SRTG Podluží 20 M_A 1991 1 00:48:29 00:15:56
128 67 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M_H 1951 1 00:48:30 00:15:57
129 275 BARTONÍK Jakub 21 M_A 1994 1 00:48:34 00:16:01
130 334 DROPPOVÁ Ivana SRTG Podluží 6 Ž_B 1981 1 00:48:40 00:16:07
131 284 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 2 Ž_F 1963 1 00:48:46 00:16:13
132 63 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 16 M_E 1964 1 00:48:54 00:16:21
133 55 MATULOVÁ Martina Brno 2 Ž_D 1972 1 00:48:56 00:16:22
134 293 KOLÁŘÍK Martin Mikulčice 22 M_A 1989 1 00:49:13 00:16:40
135 239 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 17 M_E 1966 1 00:49:30 00:16:57
136 34 TYLEČEK Pavel Jundrováci 15 M_D 1973 1 00:49:38 00:17:05
137 54 MATULA Jaroslav Brno 16 M_D 1970 1 00:49:44 00:17:11
138 98 MARKOVÁ Alice Brno 3 Ž_D 1970 1 00:49:52 00:17:19
139 228 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 23 M_A 1991 1 00:49:53 00:17:20
140 226 ROLNÍK Zdeněk SRTG Břeclav 17 M_B 1979 1 00:49:54 00:17:20
141 80 PELC Vít OZZY Brno 18 M_E 1967 1 00:49:59 00:17:26
142 53 MARŠÁLEK Tomáš 16 M_C 1976 1 00:50:00 00:17:27
143 332 MACHÁČEK Martin Javůrek 7 M_G 1955 1 00:50:06 00:17:33
144 251 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 24 M_A 1992 1 00:50:09 00:17:35
145 264 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 8 M_G 1958 1 00:50:10 00:17:37
146 331 KOSÍK Michal Orel Domanín 17 M_C 1976 1 00:50:11 00:17:38
147 266 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 4 Ž_C 1977 1 00:50:22 00:17:49
148 302 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 17 M_D 1973 1 00:50:23 00:17:49
149 230 HOLEŠÍNSKÝ Miroslav Běžci z břeclavských rovin 18 M_B 1982 1 00:50:28 00:17:55
150 30 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 11 M_F 1961 1 00:51:21 00:18:48
151 296 GEORGIOVSKÁ Lucie Ostrava 5 Ž_C 1976 1 00:51:27 00:18:54
152 75 KUČEROVÁ Jana Rohatec 4 Ž_D 1971 1 00:51:29 00:18:56
153 250 JOCH František Arimo Strážnice 3 M_I 1941 1 00:51:46 00:19:13
154 236 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 6 Ž_C 1977 1 00:51:58 00:19:24
155 79 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 7 Ž_C 1976 1 00:52:13 00:19:40
156 248 HYRÁNEK Vladimír Kúty 19 M_B 1979 1 00:52:15 00:19:42
157 92 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 4 Ž_E 1965 1 00:52:18 00:19:45
158 298 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 7 M_H 1953 1 00:52:19 00:19:46
159 45 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 8 Ž_C 1977 1 00:52:25 00:19:51
160 65 RAFFAY Ivan 19 M_E 1966 1 00:52:26 00:19:53
161 310 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 12 M_F 1961 1 00:52:26 00:19:53
162 318 RAJČÁKOVÁ Lucia Bezecke strely skalica 7 Ž_B 1979 1 00:52:30 00:19:56
163 214 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 8 Ž_B 1979 1 00:52:31 00:19:58
164 221 IMRICH Jan 18 M_D 1971 1 00:52:46 00:20:12
165 94 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 5 Ž_D 1970 1 00:52:51 00:20:18
166 323 KABÁT Juraj ŠLAK Senice 18 M_C 1976 1 00:52:52 00:20:19
167 260 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 9 M_G 1955 1 00:53:27 00:20:53
168 42 HÉGROVÁ Ivona 6 Ž_D 1969 1 00:53:31 00:20:58
169 40 KARAS Karel BK Hodonín 4 M_I 1945 1 00:54:14 00:21:41
170 327 HRUBÁ Zdena 5 Ž_E 1968 1 00:54:18 00:21:45
171 99 HANČÍK Radovan 19 M_C 1974 1 00:54:19 00:21:46
172 243 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 3 Ž_F 1959 1 00:54:34 00:22:01
173 14 ZEJDA Ivo Orel Židenice 10 M_G 1956 1 00:54:38 00:22:04
174 212 JOZÍFEK Miroslav 20 M_B 1981 1 00:54:44 00:22:11
175 317 MEČL Marek 25 M_A 1988 1 00:54:52 00:22:19
176 35 VOLAVÝ Vladimír Fit online 11 M_G 1955 1 00:55:12 00:22:38
177 339 KYLIÁN Jiří Moravská Nová Ves 21 M_B 1982 1 00:55:16 00:22:42
178 316 SOBIČOVÁ Blanka Skalica 9 Ž_C 1977 1 00:55:24 00:22:51
179 29 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 12 M_G 1954 1 00:55:34 00:23:01
180 273 HUBÁČEK Vojtěch Mikulčice 26 M_A 1984 1 00:55:38 00:23:05
181 257 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 10 Ž_C 1978 1 00:55:50 00:23:17
182 276 HUBÁČEK Jan Mikulčice 27 M_A 1996 1 00:55:51 00:23:18
183 308 OSIČKOVÁ Zuzana Břeclav 11 Ž_C 1977 1 00:55:56 00:23:23
184 322 KRIST Ondřej Kyjov 4 Jun 2001 1 00:56:13 00:23:40
185 83 FABRIKOVÁ Blanka 4 Ž_F 1960 1 00:56:14 00:23:40
186 281 TOMÁŠOVÁ Petra KOB Chocen 7 Ž_D 1973 1 00:56:16 00:23:43
187 297 PŘÍKAZSKÁ Monika 12 Ž_C 1974 1 00:56:21 00:23:47
188 240 LAKIM lu Brno 19 M_D 1969 1 00:56:22 00:23:49
189 201 MECL Karel BK Hodonín 13 M_F 1963 1 00:56:25 00:23:52
190 299 GEORGIOVSKÝ David Ostrava 20 M_C 1977 1 00:56:30 00:23:57
191 205 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 9 Ž_B 1982 1 00:56:37 00:24:04
192 81 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 13 Ž_C 1975 1 00:57:11 00:24:38
193 319 MOLNÁR Jiří 22 M_B 1979 1 00:57:18 00:24:44
194 22 JOSEF Ján Mikulčice 28 M_A 1986 1 00:57:45 00:25:11
195 90 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 8 Ž_D 1971 1 00:57:45 00:25:12
196 333 SOBOTKOVÁ Irena 10 Ž_B 1980 1 00:58:27 00:25:54
197 208 HAJOSSY Miroslav Koválov 5 M_I 1946 1 00:58:47 00:26:14
198 28 TOMÁNKOVÁ Stanislava 1 Ž_G 1955 1 00:58:59 00:26:26
199 244 TOPILINOVÁ Kateřina Hodonín 9 Ž_A 1989 1 00:59:01 00:26:28
200 102 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 9 Ž_D 1972 1 00:59:11 00:26:38
201 52 JABLUNKOVÁ Andrea 14 Ž_C 1977 1 00:59:18 00:26:45
202 51 JABLUNKA Dušan 21 M_C 1977 1 00:59:18 00:26:45
203 95 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 M_I 1945 1 00:59:29 00:26:56
204 36 MAIXNER Václav Orel Čebín 7 M_I 1941 1 00:59:52 00:27:18
205 326 FUKSA Karel TTC Brno 8 M_I 1946 1 00:59:57 00:27:24
206 259 BÁBÍKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 10 Ž_A 1991 1 01:00:00 00:27:27
207 258 BÁBÍK Antonín Vacenovice 14 M_F 1963 1 01:00:01 00:27:28
208 294 KOLAŘÍKOVÁ Lucie Mikulčice 11 Ž_A 1992 1 01:01:05 00:28:32
209 246 KLÉZLOVÁ Simona Hodonín 12 Ž_A 1989 1 01:01:21 00:28:48
210 324 WALDECKER Pavol Senica 13 M_G 1956 1 01:01:45 00:29:12
211 320 LUCHOVSKÁ Andrea Kyjov 10 Ž_D 1973 1 01:02:26 00:29:53
212 206 BAŘINA Zbyněk 5 Jun 2004 1 01:03:26 00:30:53
213 204 STRÁŽNICKÝ Jan OSP Hodonín 6 Jun 2003 1 01:03:27 00:30:54
214 50 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 9 M_I 1937 1 01:03:33 00:30:59
215 303 MOKROHAJSKÁ Simona Veslařský klub Hodonín 1 Jky 2001 1 01:04:37 00:32:04
216 101 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 8 M_H 1952 1 01:05:13 00:32:40
217 278 DVOŘÁČEK Josef Mikulčice 29 M_A 1989 1 01:05:43 00:33:09
218 100 HOLÝ Josef Orel Židenice 10 M_I 1941 1 01:06:08 00:33:35
219 338 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 9 M_H 1953 1 01:06:18 00:33:45
220 245 HLADKÁ Ivana Cyklo Morava 11 Ž_D 1969 1 01:06:59 00:34:26
221 286 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK WiKi Kyjov 13 Ž_A 1994 1 01:10:49 00:38:16
222 272 KOTÁSEK Aleš 30 M_A 1984 1 01:12:05 00:39:32
223 274 SKOUMALOVÁ Michaela Mikulčice 14 Ž_A 1991 1 01:12:05 00:39:32
224 103 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 2 Jky 1999 1 01:12:59 00:40:25
225 62 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 6 Ž_E 1964 1 01:13:19 00:40:46
226 253 CHARVÁTOVÁ Lucie Hodonín 11 Ž_B 1979 1 01:13:20 00:40:47

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 66 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič M_I 1939

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.