Rychlé novinky:

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

03.09.2018: BT 2018 Holíč - AUTOBUS

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 24.02.2018 09:00 do 24.02.2018 20:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků525
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 MATVIICHUK Oleksandr JM DEMOLEX Bardejov 1 M20-39 1983 1 00:31:32
2 4 ELASRI Abderrahim MAROKO 2 M20-39 1982 1 00:31:36 00:00:03
3 5 ČÍPA Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com 3 M20-39 1985 1 00:32:14 00:00:41
4 10 OLEJNÍČEK Lukáš VSK Univerzita Brno 4 M20-39 1988 1 00:32:53 00:01:20
5 7 FEJFAR Ondřej AK Kroměříž 5 M20-39 1989 1 00:33:06 00:01:34
6 15 STARODUBTSEV Viktor JM DEMOLEX Bardejov 1 M40-49 1970 1 00:33:26 00:01:54
7 2 KREISINGER Jan SK Studenec 6 M20-39 1984 1 00:33:31 00:01:59
8 8 PETR Jiří Salomon/Suunto 7 M20-39 1979 1 00:33:40 00:02:07
9 20 MATOUŠEK Jiří Senička 8 M20-39 1992 1 00:34:26 00:02:54
10 3 KUČERA Lukáš Elevenrunteam / Uni Brno 9 M20-39 1981 1 00:34:34 00:03:01
11 193 JANATA Milan Salming/Run4fun 10 M20-39 1985 1 00:34:41 00:03:09
12 14 BITALA Václav AKEZ Kopřivnice 2 M40-49 1977 1 00:34:49 00:03:17
13 19 HRDINA Pavel AK Perná 11 M20-39 1988 1 00:35:04 00:03:31
14 17 KUČERA Petr Kes Buk team Grymov 3 M40-49 1975 1 00:35:18 00:03:46
15 419 PROCHÁZKA Michal Perňa systém 12 M20-39 1982 1 00:35:45 00:04:13
16 21 SOURAL Lukáš VSK UNI BRNO 13 M20-39 1982 1 00:35:49 00:04:16
17 433 RUBIĆ Daniel ASPIRE 14 M20-39 1985 1 00:35:55 00:04:23
18 122 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 15 M20-39 1982 1 00:36:21 00:04:49
19 18 BLÁHA Jan AK Kroměříž 4 M40-49 1971 1 00:36:22 00:04:50
20 28 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 16 M20-39 1980 1 00:36:25 00:04:52
21 16 SEDLÁČEK Josef AK Kroměříž 5 M40-49 1970 1 00:36:28 00:04:56
22 629 SUK Ladislav VSK UNI BRNO 17 M20-39 1983 1 00:36:33 00:05:01
23 232 KLEMENT JIŘÍ DRESSME.CZ 18 M20-39 1988 1 00:36:49 00:05:17
24 12 PODJUKL Vojtěch SK Hranice 19 M20-39 1998 1 00:36:58 00:05:26
25 557 VESELSKÝ Petr Aspot 20 M20-39 1994 1 00:37:02 00:05:29
26 628 STRNAD Václav ENDEKA BASSTA team 21 M20-39 1983 1 00:37:09 00:05:36
27 406 POLÁK Radek AD team 22 M20-39 1979 1 00:37:12 00:05:40
28 322 MERVA Milan Effective WAY 23 M20-39 1985 1 00:37:25 00:05:53
29 404 POLÁČEK Michal Valmez 24 M20-39 1989 1 00:37:29 00:05:57
30 98 DOBIÁŠ Ondřej AK EZ Kopřivnice 25 M20-39 1997 1 00:37:35 00:06:02
31 134 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 26 M20-39 1991 1 00:37:49 00:06:16
32 175 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 27 M20-39 1979 1 00:37:55 00:06:23
33 440 SADIL Radek 28 M20-39 1993 1 00:38:00 00:06:28
34 235 KOČÍB Jan Štefko running team 29 M20-39 1979 1 00:38:03 00:06:31
35 255 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá 30 M20-39 1983 1 00:38:04 00:06:32
36 607 FLAJZIK Erik Running Holíč 31 M20-39 1997 1 00:38:05 00:06:33
37 170 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 32 M20-39 1981 1 00:38:09 00:06:37
38 100 VELIČKA Ondřej Ultrašílenci.cz 33 M20-39 1983 1 00:38:11 00:06:39
39 501 ŠKAPA Marek MK SEITL Ostrava 6 M40-49 1971 1 00:38:13 00:06:41
40 55 BEŇA Marek ZAPRO Team 7 M40-49 1976 1 00:38:18 00:06:46
41 412 POSPÍŠIL David AC Moravská Slavia Brno 34 M20-39 1985 1 00:38:19 00:06:47
42 140 GARNOL Radim Ostrava 35 M20-39 1987 1 00:38:23 00:06:50
43 364 ODSTRČILÍK Roman TITAN Trilife 8 M40-49 1975 1 00:38:24 00:06:51
44 264 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M50-59 1960 1 00:38:27 00:06:55
45 356 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 9 M40-49 1974 1 00:38:30 00:06:58
46 9 KAMÍNKOVÁ Petra 1 Z45-54 1973 1 00:38:35 00:07:03
47 11 ŠINDELEK Daniel MK SEITL Ostrava 2 M50-59 1965 1 00:38:38 00:07:06
48 373 DANĚK Jiří Uherské Hradiště 10 M40-49 1976 1 00:39:04 00:07:32
49 158 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 36 M20-39 1987 1 00:39:12 00:07:40
50 505 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 1 M19- 2001 1 00:39:13 00:07:41
51 634 BARABÁŠ Jan TTC Olomouc 11 M40-49 1976 1 00:39:16 00:07:44
52 366 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 12 M40-49 1975 1 00:39:18 00:07:45
53 210 JÍNA Pavel TJ Liga 100 Olomouc 3 M50-59 1962 1 00:39:22 00:07:50
54 51 BAROT Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 37 M20-39 1982 1 00:39:27 00:07:54
55 262 KRAJČA Stanislav TJ Liga 100 Olomouc 38 M20-39 1983 1 00:39:31 00:07:58
56 205 JELÍNEK Aleš MUM&MUM 4 M50-59 1967 1 00:39:32 00:07:59
57 166 HORNÝ Pavel PSK Přerov 13 M40-49 1973 1 00:39:33 00:08:01
58 35 KORVASOVÁ Tereza Dukla Praha 1 Z20-34 1996 1 00:39:37 00:08:05
59 416 PRAŽAN Jan TRIMILL TEAM 14 M40-49 1978 1 00:39:49 00:08:17
60 259 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 15 M40-49 1974 1 00:39:53 00:08:21
61 504 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 2 M19- 1999 1 00:39:55 00:08:23
62 365 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 39 M20-39 1983 1 00:39:59 00:08:26
63 29 ŽIDLÍK Pavel SANITA CAR Holešov 16 M40-49 1977 1 00:40:02 00:08:29
64 357 NERADIL Vojtěch ASPOT Hulín 3 M19- 2001 1 00:40:03 00:08:30
65 319 MATOUCH Bronislav JISVA Zlín 5 M50-59 1965 1 00:40:05 00:08:32
66 336 MINAŘÍK Tomáš Valachbajk team/Kašavský kros 40 M20-39 1981 1 00:40:06 00:08:33
67 267 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 41 M20-39 1993 1 00:40:07 00:08:35
68 298 LUTONSKÝ Aleš 42 M20-39 1985 1 00:40:09 00:08:37
69 548 VALENTA Libor AK Olomouc 43 M20-39 1979 1 00:40:10 00:08:38
70 468 SOUKUP Radomír Zlín 6 M50-59 1968 1 00:40:10 00:08:38
71 508 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 17 M40-49 1972 1 00:40:12 00:08:40
72 47 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 7 M50-59 1965 1 00:40:13 00:08:40
73 97 DERKA Radim Přerov 44 M20-39 1991 1 00:40:14 00:08:41
74 27 BLÁHA Jan BTT Libochovice 18 M40-49 1978 1 00:40:16 00:08:44
75 538 TVRDOŇ David SK Všechovice 19 M40-49 1978 1 00:40:17 00:08:45
76 128 FANFRDLA Ctirad Orel Siluvky 20 M40-49 1974 1 00:40:21 00:08:48
77 34 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Z35-44 1983 1 00:40:21 00:08:49
78 52 BARTÍK Patrik KESBUK Rymice 21 M40-49 1976 1 00:40:31 00:08:58
79 332 SVOBODA Marek AD team 45 M20-39 1995 1 00:40:47 00:09:15
80 285 LANGER Tomáš Bys3caMAN 46 M20-39 1989 1 00:40:48 00:09:16
81 135 FRITSCHER Adam TJ Liga 100 Olomouc 22 M40-49 1975 1 00:40:49 00:09:17
82 633 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 47 M20-39 1984 1 00:40:50 00:09:18
83 558 VESELÝ Josef FLY UNITED 48 M20-39 1991 1 00:40:51 00:09:19
84 155 HARTIG David Burik Running Teeam 23 M40-49 1973 1 00:40:56 00:09:24
85 75 CAMARDA Olivier Magion France 24 M40-49 1975 1 00:41:02 00:09:29
86 231 KLAKURKA Vašek AD team 49 M20-39 1983 1 00:41:02 00:09:30
87 191 JANÁK Martin 50 M20-39 1985 1 00:41:02 00:09:30
88 379 PAZDERA Miroslav ZAPRO Team 25 M40-49 1972 1 00:41:04 00:09:31
89 268 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 51 M20-39 1986 1 00:41:04 00:09:32
90 359 NEUWIRTH Alexandr AK Emila Zátopka Kopřivnice 1 M60-64 1955 1 00:41:05 00:09:33
91 113 DŘÍMAL Miroslav Maraton tym Pavla Novaka 26 M40-49 1976 1 00:41:05 00:09:33
92 182 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice 52 M20-39 1991 1 00:41:07 00:09:34
93 185 CHOVANEC Petr BK SAK KARVINÁ 27 M40-49 1973 1 00:41:15 00:09:43
94 195 JANDA Jakub Rohálov 53 M20-39 1991 1 00:41:17 00:09:45
95 150 HALUZÍK Marek DR.A.CY 28 M40-49 1974 1 00:41:19 00:09:46
96 70 BURDA Filip JSDH Kateřinky 54 M20-39 1991 1 00:41:21 00:09:49
97 489 SZTYMON Jakub TJ HEPO PETŘVALD 55 M20-39 1998 1 00:41:26 00:09:54
98 399 PODOLA Lukáš 56 M20-39 1994 1 00:41:29 00:09:57
99 627 RAŠKA Radek AKEZ Kopřivnice 29 M40-49 1976 1 00:41:33 00:10:01
100 64 BRADA Lukáš Skaštice 30 M40-49 1978 1 00:41:34 00:10:02
101 317 MATĚJÍK Petr Cycloracing 8 M50-59 1964 1 00:41:38 00:10:06
102 83 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 57 M20-39 1979 1 00:41:47 00:10:14
103 490 SZTYMON Pavel Mushing team Ostrava 31 M40-49 1973 1 00:41:48 00:10:16
104 196 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 2 Z35-44 1980 1 00:41:48 00:10:16
105 474 STANCO Marek TJ Liga 100 Olomouc 58 M20-39 1995 1 00:41:51 00:10:18
106 363 ODSTRČIL Tomáš SK Žeranovice 4 M19- 1999 1 00:41:53 00:10:21
107 168 HRABAL Tomáš 59 M20-39 1985 1 00:42:01 00:10:28
108 486 SÝKORA Karel SYKORA RUNNING 9 M50-59 1967 1 00:42:07 00:10:35
109 355 NERADIL Svatopluk Líšná 60 M20-39 1980 1 00:42:10 00:10:38
110 614 KOLLÁR Martin Gbelskí strýci 32 M40-49 1974 1 00:42:11 00:10:38
111 117 DUŠKOVÁ Lenka ISCAREX Česká Třebová 3 Z35-44 1980 1 00:42:12 00:10:39
112 327 MIČKA Jaroslav AK EZ Kopřivnice 10 M50-59 1960 1 00:42:20 00:10:47
113 585 ZBOŘILOVÁ Ivana BK SAK KARVINÁ 4 Z35-44 1982 1 00:42:21 00:10:49
114 250 KORVAS Josef AK Hodonín 11 M50-59 1964 1 00:42:28 00:10:56
115 543 VACARDA Vladimír AC SLOVAN Liberec 12 M50-59 1959 1 00:42:36 00:11:03
116 42 BABAYAN Vladimir BK Kuraray 61 M20-39 1985 1 00:42:42 00:11:09
117 631 JANČÍK Miloslav Soběchleby 62 M20-39 1982 1 00:42:44 00:11:11
118 595 ZLÁMAL Roman 63 M20-39 1998 1 00:42:45 00:11:13
119 111 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 2 M60-64 1957 1 00:42:46 00:11:14
120 617 VINTR Tomáš AK Junior Holíč 64 M20-39 1983 1 00:42:54 00:11:22
121 599 ŽABÍČEK Václav SK Hranice 13 M50-59 1967 1 00:42:59 00:11:27
122 387 PETRŮ Roman AK Drnovice 33 M40-49 1976 1 00:43:05 00:11:33
123 487 SÝKORA Karel ČS Specialized Junior MTB Team 65 M20-39 1999 1 00:43:08 00:11:36
124 161 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 2 Z20-34 1993 1 00:43:13 00:11:41
125 163 HORÁK Čestmír PŘEROV PŘEDMOSTÍ 34 M40-49 1971 1 00:43:17 00:11:44
126 139 GAHURA Roman Vesani.cz 66 M20-39 1990 1 00:43:19 00:11:46
127 329 MÍKA Radan SK Skokan uniploty 35 M40-49 1977 1 00:43:21 00:11:48
128 560 VÍCH Petr Olomouc 36 M40-49 1973 1 00:43:23 00:11:51
129 115 DUBČÁK Pavel Zlín 67 M20-39 1986 1 00:43:25 00:11:52
130 318 MATĚJÍKOVÁ Jana TJ Liga 100 Olomouc 3 Z20-34 1990 1 00:43:27 00:11:55
131 575 VYSLOUŽIL Jan NightMares 68 M20-39 1981 1 00:43:28 00:11:55
132 641 POK Pavel DRACY 37 M40-49 1974 1 00:43:32 00:11:59
133 169 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 5 Z35-44 1983 1 00:43:34 00:12:02
134 230 KELLER Antonín OREL Veřovice 14 M50-59 1963 1 00:43:36 00:12:04
135 383 PEKAŘ Martin Lukov 69 M20-39 1980 1 00:43:37 00:12:05
136 502 ŠKARABELA Michal TJ Liga stovkařů Olomouc/Ladermon Team 38 M40-49 1974 1 00:43:40 00:12:08
137 526 TOMČÍK Lukáš X-TRAIL RychloHrad 70 M20-39 1981 1 00:43:41 00:12:09
138 377 PAVLÍČKOVÁ Silvie ASPOT Hulín 4 Z20-34 1987 1 00:43:42 00:12:10
139 102 DOLEŽEL Lukáš 71 M20-39 1990 1 00:43:42 00:12:10
140 605 BERKY Róbert Prievidza 3 M60-64 1957 1 00:43:43 00:12:10
141 107 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 72 M20-39 1993 1 00:43:44 00:12:12
142 516 ŠVIHÁLEK Jiří Run 42 73 M20-39 1984 1 00:43:50 00:12:18
143 266 KREJCIRIK Petr Cyklosport Hranice 39 M40-49 1974 1 00:43:51 00:12:19
144 263 KRÁTKÝ Ivo LRS Vyškov 15 M50-59 1968 1 00:43:52 00:12:20
145 208 JELÍNEK Zbyněk Liga 100 Olomouc 16 M50-59 1963 1 00:43:53 00:12:21
146 129 FANFRDLA Dalimil Maty team 40 M40-49 1973 1 00:43:54 00:12:22
147 507 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 4 M60-64 1955 1 00:43:55 00:12:23
148 36 NOVOTNÁ Martina AK Kroměříž 5 Z20-34 1988 1 00:43:56 00:12:24
149 252 KOSATÍK Ladislav ASPOT Hulín 41 M40-49 1971 1 00:44:09 00:12:37
150 194 JANČÍK Tomáš Soběchleby 74 M20-39 1981 1 00:44:14 00:12:41
151 535 TŘASOŇ Stanislav Rusava 75 M20-39 1984 1 00:44:15 00:12:43
152 340 MORAVEC Marek MK SEITL Ostrava 42 M40-49 1976 1 00:44:17 00:12:44
153 292 LESKOVJAN Tomáš Domaželice 43 M40-49 1976 1 00:44:18 00:12:46
154 569 VRBA Drahomír Koryčany Bikers 44 M40-49 1976 1 00:44:21 00:12:48
155 288 LECIÁN Radim Ygdrasil team Zlin 76 M20-39 1989 1 00:44:22 00:12:50
156 589 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY. 17 M50-59 1968 1 00:44:28 00:12:56
157 312 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Z55+ 1963 1 00:44:31 00:12:58
158 561 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 M50-59 1961 1 00:44:35 00:13:03
159 247 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 77 M20-39 1984 1 00:44:46 00:13:13
160 53 BARTOŇKOVÁ Nina Žabiny 6 Z20-34 1990 1 00:44:49 00:13:17
161 248 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 7 Z20-34 1993 1 00:44:50 00:13:18
162 227 KAŠŠA Ladislav Zvonek Sport Valašské Klobouky 45 M40-49 1970 1 00:44:51 00:13:18
163 473 SPURNÝ Marek www.vyukovevymalovanky.cz 78 M20-39 1975 1 00:44:52 00:13:19
164 307 MRÁČEK Vítězslav SANITA CAR Holešov 79 M20-39 1988 1 00:45:03 00:13:30
165 54 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 46 M40-49 1973 1 00:45:04 00:13:32
166 625 NOVÁK Pavel ZAPRO Team 19 M50-59 1966 1 00:45:05 00:13:33
167 192 JANÁL Petr Holešov 47 M40-49 1972 1 00:45:06 00:13:34
168 572 VRUBEL Radek 80 M20-39 1994 1 00:45:11 00:13:39
169 349 NAVARA Karel Uh.Ostroh 1 M65-69 1950 1 00:45:15 00:13:42
170 95 DĚDIČ Michal Spartan Holešovský region 81 M20-39 1984 1 00:45:16 00:13:43
171 642 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 48 M40-49 1976 1 00:45:17 00:13:44
172 321 MENŠÍK Jan Kroměřížské bajker 49 M40-49 1977 1 00:45:17 00:13:44
173 337 MLČOCH Michal 82 M20-39 1986 1 00:45:17 00:13:44
174 638 BITTNER Josef BehejBrno.com 50 M40-49 1970 1 00:45:17 00:13:45
175 623 MACHALA David Zlín 83 M20-39 1989 1 00:45:20 00:13:48
176 162 HLAVATÝ Radek Hlávky 20 M50-59 1966 1 00:45:20 00:13:48
177 108 DOZRÁL Martin Lutín 84 M20-39 1991 1 00:45:23 00:13:50
178 246 KOPLÍK Martin Vesani.cz 85 M20-39 1984 1 00:45:24 00:13:51
179 582 ZATLOUKAL Marek TJ Liga 100 Olomouc 21 M50-59 1965 1 00:45:24 00:13:52
180 346 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 51 M40-49 1977 1 00:45:28 00:13:56
181 118 DVORSKÝ Ladislav MK Seizl Ostrava 22 M50-59 1965 1 00:45:33 00:14:00
182 351 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 86 M20-39 1979 1 00:45:35 00:14:02
183 475 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 52 M40-49 1974 1 00:45:39 00:14:06
184 190 JAKEŠ Jiří SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 53 M40-49 1977 1 00:45:40 00:14:07
185 527 TOMEČEK Jiří Vnorovy v pohybu 87 M20-39 1983 1 00:45:43 00:14:10
186 494 ŠEVČÍK Dominik SK HS Kroměříž 5 M19- 2001 1 00:45:46 00:14:14
187 211 JÍNKOVÁ Veronika AK Drnovice 8 Z20-34 1986 1 00:45:49 00:14:17
188 241 KONDEL Jaroslav BK SAK KARVINÁ 5 M60-64 1958 1 00:45:50 00:14:18
189 151 KOZÁK David AD team 88 M20-39 1984 1 00:45:51 00:14:19
190 184 CHMELÍK Vojtěch Velká Bystřice 89 M20-39 1988 1 00:45:52 00:14:20
191 87 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky 54 M40-49 1972 1 00:45:57 00:14:25
192 328 MICHÁLEK Martin SK Alpaka Vyškov 55 M40-49 1978 1 00:46:01 00:14:29
193 275 KRUPIČKA Miroslav Jiskra Ustí nad Orlicí 2 M65-69 1951 1 00:46:02 00:14:29
194 251 KORYTÁŘ Martin Deza 56 M40-49 1970 1 00:46:03 00:14:31
195 588 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 90 M20-39 1979 1 00:46:05 00:14:33
196 478 STIBOR Daniel Truhlářství Pumprla 91 M20-39 1990 1 00:46:07 00:14:34
197 458 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 92 M20-39 1981 1 00:46:07 00:14:35
198 149 HÁJEK Pavel Lukov 93 M20-39 1983 1 00:46:08 00:14:35
199 223 KAŠÍK Martin COBRAM 57 M40-49 1978 1 00:46:09 00:14:37
200 41 ANDRÝSEK Václav 94 M20-39 1997 1 00:46:11 00:14:39
201 260 KOZELKA Pavel 95 M20-39 1988 1 00:46:13 00:14:41
202 640 DAREBNÍČEK Pavel SK Pacetluky 96 M20-39 1987 1 00:46:14 00:14:41
203 352 NĚMEČEK Robert Střeň 97 M20-39 1993 1 00:46:22 00:14:49
204 566 VOJTÍŠEK Tomáš AC Moravská Slavia Brno 58 M40-49 1973 1 00:46:23 00:14:51
205 427 REICH Libor Mattoni Freerun Zlín 98 M20-39 1979 1 00:46:24 00:14:52
206 515 ŠVEC Luděk TK DUKO RÝMAŘOV 59 M40-49 1978 1 00:46:25 00:14:52
207 26 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 99 M20-39 1979 1 00:46:26 00:14:54
208 295 LOVAS Tomáš ASPOT Hulín 100 M20-39 1979 1 00:46:28 00:14:55
209 218 JURČÍK Pavel ZAPRO Team 23 M50-59 1965 1 00:46:29 00:14:56
210 24 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 6 M60-64 1958 1 00:46:31 00:14:58
211 66 BRÁZDOVÁ Veronika SYKORA RUNNING 9 Z20-34 1990 1 00:46:34 00:15:01
212 619 BEZUCHA Jiří Pohyb a zdraví 24 M50-59 1962 1 00:46:35 00:15:03
213 546 VAJCÍK Pavol 101 M20-39 1981 1 00:46:37 00:15:04
214 311 MAREK Lukáš 102 M20-39 1986 1 00:46:37 00:15:05
215 457 SLOWIOCZEK Roman MK.SEITL.Ostrava 25 M50-59 1959 1 00:46:38 00:15:05
216 576 WALEK Bronislav Hrádek ve Slezsku 7 M60-64 1957 1 00:46:40 00:15:07
217 226 KAŠŠA Jakub Zvonek Sport Valašské Klobouky 103 M20-39 1998 1 00:46:40 00:15:08
218 485 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 60 M40-49 1973 1 00:46:42 00:15:10
219 84 ČERNOCH Jiří TRISK Olomouc 26 M50-59 1967 1 00:46:46 00:15:13
220 71 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 61 M40-49 1976 1 00:46:51 00:15:19
221 423 PŠENICA Július 27 M50-59 1967 1 00:46:55 00:15:23
222 518 TELIČKA Marek TJ Orel Bystřice p. H. 62 M40-49 1972 1 00:47:00 00:15:27
223 306 MALOTA Filip Takamunka 104 M20-39 1983 1 00:47:01 00:15:29
224 271 KREJZL Henrich BK SAK KARVINÁ 28 M50-59 1965 1 00:47:06 00:15:33
225 512 ŠUTOVÁ Romana AK Kroměříž 10 Z20-34 1986 1 00:47:07 00:15:34
226 386 PETR Jiří Zlín - Kudlov 8 M60-64 1954 1 00:47:08 00:15:36
227 121 DVOŘÁK Miroslav 63 M40-49 1973 1 00:47:08 00:15:36
228 467 SOLAŘ Michael Mattoni Freerun Zlín 105 M20-39 1979 1 00:47:09 00:15:36
229 452 SILNICKÝ Tomáš 106 M20-39 1984 1 00:47:10 00:15:38
230 81 ČECHMÁNKOVÁ Olga Tovačov 6 Z35-44 1981 1 00:47:13 00:15:41
231 547 VALD Jiří Ekodrill vrtané studny 64 M40-49 1973 1 00:47:16 00:15:44
232 291 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 65 M40-49 1975 1 00:47:17 00:15:45
233 133 FOJTÍK Petr 29 M50-59 1964 1 00:47:18 00:15:46
234 495 ŠEVČÍK Petr Sušice 66 M40-49 1970 1 00:47:21 00:15:48
235 481 STOKLÁSEK Tomáš blackghosthol 107 M20-39 1995 1 00:47:22 00:15:49
236 310 MAREČEK Tomáš Břííídil 67 M40-49 1978 1 00:47:26 00:15:54
237 136 FUKSA Jaroslav NightMares 108 M20-39 1985 1 00:47:28 00:15:56
238 114 KEIL Jaroslav Běžec Vysočiny 3 M65-69 1953 1 00:47:29 00:15:57
239 62 BOŽA Václav LowellPro Runing Team 109 M20-39 1996 1 00:47:33 00:16:00
240 181 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 2 Z55+ 1957 1 00:47:34 00:16:02
241 368 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 110 M20-39 1980 1 00:47:40 00:16:07
242 294 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO Team 11 Z20-34 1988 1 00:47:41 00:16:09
243 76 CINTULA Juraj ZFT SENICA 111 M20-39 1979 1 00:47:44 00:16:11
244 116 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 2 Z45-54 1964 1 00:47:44 00:16:12
245 536 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 68 M40-49 1972 1 00:47:47 00:16:14
246 270 KREJSA Tomáš TJ SOKOL Racková 112 M20-39 1994 1 00:47:49 00:16:17
247 461 SMÝKAL Roman SK Žeranovice 69 M40-49 1972 1 00:47:53 00:16:21
248 637 SEKANINA Milan FIŠTRONI 113 M20-39 1979 1 00:47:55 00:16:22
249 414 POSPÍŠIL Kryštof SDH Vrbka 6 M19- 2002 1 00:47:55 00:16:23
250 428 RICHTER LIbor Pomalé šípy 30 M50-59 1962 1 00:47:57 00:16:25
251 570 VRBA Radim Koryčany Bikers 70 M40-49 1977 1 00:48:02 00:16:30
252 376 PAVLÍČEK Roman Hlinsko pod Hostýnem 31 M50-59 1990 1 00:48:08 00:16:35
253 299 MACEK Martin EASY FITNESS Zlín 114 M20-39 1982 1 00:48:11 00:16:38
254 333 MIKULÍK David Zlín 115 M20-39 1991 1 00:48:11 00:16:39
255 563 KAMENEC Ivan Vlachiarun 9 M60-64 1955 1 00:48:12 00:16:40
256 315 MARTINEC Petr 71 M40-49 1975 1 00:48:12 00:16:40
257 385 PELUHOVÁ Monika 3 Z45-54 1971 1 00:48:13 00:16:41
258 177 HUBÁČKOVÁ Zuzana AK Drnovice 12 Z20-34 1987 1 00:48:15 00:16:42
259 444 SEDLÁŘ Zbyněk 72 M40-49 1977 1 00:48:17 00:16:44
260 200 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 32 M50-59 1968 1 00:48:17 00:16:44
261 125 ERNST Tomáš 1běžecký Jablunkov 73 M40-49 1973 1 00:48:19 00:16:47
262 639 ODVRŠA Pavel Bystřice pod Hostýnem 33 M50-59 1962 1 00:48:21 00:16:49
263 632 FIURÁŠEK Pavel Martinice 116 M20-39 1981 1 00:48:22 00:16:49
264 491 ŠAFÁŘ Petr Silvestr Rohálov 2017 117 M20-39 1987 1 00:48:23 00:16:51
265 119 DVORSKÝ Michal ZAPRO Team 34 M50-59 1968 1 00:48:28 00:16:55
266 126 FABÍK František 74 M40-49 1978 1 00:48:31 00:16:59
267 281 KUČEROVÁ Štěpánka TJ Sokol Hradec Králové 13 Z20-34 1987 1 00:48:32 00:17:00
268 152 HAMPL Radim 118 M20-39 1981 1 00:48:35 00:17:02
269 601 ŽELEZNÍK Libor 75 M40-49 1978 1 00:48:35 00:17:03
270 199 JANOŠTÍK Jiří BK Kuraray 76 M40-49 1970 1 00:48:37 00:17:05
271 48 BALIHAR Jiří Balini 77 M40-49 1973 1 00:48:38 00:17:06
272 514 ŠVARCOVÁ Lucie AD team 14 Z20-34 1984 1 00:48:41 00:17:09
273 302 MACHÁČ Petr Kladníky 119 M20-39 1986 1 00:48:42 00:17:09
274 178 HUDEC Petr 78 M40-49 1974 1 00:48:47 00:17:14
275 86 ČIŽMAR Petr Cykloklub.NJ 4 M65-69 1949 1 00:48:50 00:17:17
276 430 ROLENC Jiří Vracov 120 M20-39 1984 1 00:48:53 00:17:20
277 429 RICHTEROVÁ Věra Pomalé šípy 4 Z45-54 1968 1 00:48:53 00:17:21
278 261 KOŽUCH Vít ZAPRO Team 79 M40-49 1978 1 00:48:56 00:17:23
279 105 DOLEŽELOVÁ Blanka TJ Liga 100 Olomouc 7 Z35-44 1979 1 00:48:59 00:17:26
280 350 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY 80 M40-49 1974 1 00:48:59 00:17:27
281 258 KOVAŘÍK Oldřich OK DESIGN 35 M50-59 1960 1 00:49:03 00:17:30
282 154 HANSGUT Rudolf TRISK Olomouc 36 M50-59 1968 1 00:49:04 00:17:32
283 308 MAN Lukáš 121 M20-39 1989 1 00:49:08 00:17:35
284 622 KUBÍČEK Matěj Pingáči 7 M19- 2001 1 00:49:08 00:17:35
285 109 DRABEK Martin Vlkstar 122 M20-39 1985 1 00:49:08 00:17:36
286 410 POLÍVKA Luděk CBT Lipník 81 M40-49 1978 1 00:49:23 00:17:51
287 287 LAPÁČEK Marek 82 M40-49 1976 1 00:49:28 00:17:55
288 530 TOPIARZ Roman BK SAK KARVINÁ 83 M40-49 1976 1 00:49:28 00:17:56
289 273 KROČA Petr Zdravé Hranice 37 M50-59 1967 1 00:49:29 00:17:56
290 265 KRBÍLEK Dalibor GEMINI běžecký klub 38 M50-59 1962 1 00:49:38 00:18:06
291 156 HAVRÁNEK Aleš Teplice nad Bečvou 84 M40-49 1975 1 00:49:46 00:18:13
292 463 SOBOTKA Aleš 85 M40-49 1976 1 00:49:47 00:18:15
293 464 SOBOTKA Jan Cvrčci Pohled 123 M20-39 1990 1 00:49:50 00:18:17
294 278 KUBIČÍK David SSC Otrokovice 86 M40-49 1972 1 00:49:50 00:18:17
295 78 COPPLE Shaun RFYL 124 M20-39 1979 1 00:49:53 00:18:21
296 454 SLATINSKÝ Martin Chomýž 87 M40-49 1976 1 00:50:03 00:18:31
297 540 UKUŠ Martin Strání 125 M20-39 1991 1 00:50:04 00:18:32
298 244 KOPEČNÝ František TTS Osek nad Bečvou 39 M50-59 1962 1 00:50:13 00:18:40
299 532 TRHLÍK Zbyněk Tučapy 88 M40-49 1971 1 00:50:15 00:18:43
300 391 PINKAS Jan PIMAPI 126 M20-39 1979 1 00:50:17 00:18:45
301 13 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 8 Z35-44 1974 1 00:50:18 00:18:46
302 405 POLÁCH Viktor 127 M20-39 1983 1 00:50:22 00:18:50
303 67 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 128 M20-39 1991 1 00:50:23 00:18:51
304 509 ŠTOPL Vlastimil SFK Elko Holešov 8 M19- 2001 1 00:50:25 00:18:53
305 123 DVOŘÁKOVÁ Eva Biatlon Prostějov 3 Z55+ 1955 1 00:50:27 00:18:54
306 147 GRULICHOVA Simona Prerov 5 Z45-54 1972 1 00:50:28 00:18:56
307 603 BAŠISTA Vincent OU Demjata 1 M70+ 1942 1 00:50:33 00:19:01
308 567 VOKÁL Petr KARAT eXtreme Heads 129 M20-39 1987 1 00:50:36 00:19:04
309 148 HAJDUK Pavel AM-CZ 130 M20-39 1979 1 00:50:37 00:19:04
310 68 BUČEK Petr Novatop- Lapierre 40 M50-59 1968 1 00:50:40 00:19:08
311 305 MALEŇÁKOVÁ Aneta BĚHNY Z !!! 9 Z35-44 1983 1 00:50:45 00:19:13
312 397 PODJUKL Zdeněk SK Hranice 131 M20-39 1995 1 00:50:46 00:19:13
313 330 MIKA Vaclav 41 M50-59 1965 1 00:50:48 00:19:16
314 204 JEDLIČKOVÁ Karolina Olomouc 15 Z20-34 1990 1 00:50:50 00:19:17
315 493 ŠANDA Zbyněk Chytrost písmenkové polévky 89 M40-49 1972 1 00:50:55 00:19:22
316 606 BÚZEK Filip Šaštín 9 M19- 2000 1 00:50:58 00:19:26
317 207 JELÍNEK Milan Orel jednota Bystřice pod Hostýnem 132 M20-39 1979 1 00:50:59 00:19:27
318 447 SHVED Yuriy VitaSana Zlín 42 M50-59 1964 1 00:51:00 00:19:28
319 395 PIVKO Pavel MK Seitl 10 M60-64 1958 1 00:51:03 00:19:31
320 579 ZAŤKO Libor ICIKTEAM 43 M50-59 1969 1 00:51:05 00:19:33
321 426 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 90 M40-49 1969 1 00:51:12 00:19:40
322 313 MARTINČÍK Svatopluk Jen tak na pohodu 91 M40-49 1973 1 00:51:16 00:19:44
323 459 SMITH Kevin 133 M20-39 1982 1 00:51:17 00:19:45
324 106 DOSTÁL Pavel DRACY 92 M40-49 1970 1 00:51:18 00:19:45
325 470 SOVIŠ Ivo Běžci z Rya 93 M40-49 1971 1 00:51:19 00:19:47
326 411 POLOMÍK Patrik TJ SOKOL Racková 134 M20-39 1996 1 00:51:20 00:19:47
327 342 ??? ??? 135 M20-39 1995 1 00:51:20 00:19:48
328 347 MURRAY Miroslava Rozbehame Uherske Hradiste 16 Z20-34 1986 1 00:51:20 00:19:48
329 550 VAŇHARA Miroslav TJ SOKOL Racková 136 M20-39 1993 1 00:51:26 00:19:53
330 25 PROKOP Jiří BEHYZLÍN 11 M60-64 1956 1 00:51:31 00:19:59
331 45 BAČOVSKÝ Václav 137 M20-39 1991 1 00:51:35 00:20:03
332 506 ŠOHAJ Josef 2 M70+ 1948 1 00:51:35 00:20:03
333 361 NOVÁKOVÁ Petra Atletika Holešov 1 Z19- 1999 1 00:51:35 00:20:03
334 124 MIKULÍK Ivan Prusinovice 44 M50-59 1968 1 00:51:40 00:20:07
335 334 MIKULÍK Jaroslav Zlín 45 M50-59 1965 1 00:51:41 00:20:08
336 173 HRACHOVÝ Ondřej Prusinovice 138 M20-39 1984 1 00:51:45 00:20:12
337 137 FUX Jakub 94 M40-49 1977 1 00:51:45 00:20:13
338 375 PAVELKA Jarmil 139 M20-39 1980 1 00:51:49 00:20:17
339 390 PIKNA Marek 140 M20-39 1986 1 00:51:49 00:20:17
340 269 KREJČÍŘ Daniel Kateřinice u Vsetína 141 M20-39 1981 1 00:51:52 00:20:20
341 398 PODOLA Dominik 10 M19- 1999 1 00:51:54 00:20:22
342 424 PTÁČEK Pavel NEKO Prusinovice 95 M40-49 1974 1 00:51:54 00:20:22
343 279 KUBLA Roman SOKOL Třebětice 142 M20-39 1981 1 00:51:54 00:20:22
344 448 SCHEICHENOST Michal 143 M20-39 1998 1 00:51:56 00:20:23
345 174 HRAZDIL Roman O-sport Kroměříž 96 M40-49 1974 1 00:51:57 00:20:24
346 442 SEDLÁK Petr 97 M40-49 1970 1 00:52:01 00:20:29
347 220 KALÁB Tomáš Bali & Kali team 144 M20-39 1994 1 00:52:03 00:20:30
348 146 GREGOR Vladimír 98 M40-49 1976 1 00:52:05 00:20:32
349 341 POLIŠENSKÝ Richard RTB Slimáci 46 M50-59 1965 1 00:52:07 00:20:34
350 553 VEČEŘOVÁ Simona Cykloteam KOLARNA 10 Z35-44 1978 1 00:52:07 00:20:35
351 300 MACŮREK Josef Chomýž 145 M20-39 1999 1 00:52:08 00:20:36
352 325 MÉSL Roman Fištróni 146 M20-39 1981 1 00:52:10 00:20:38
353 145 GORČÁK Jaroslav Hranice 47 M50-59 1964 1 00:52:14 00:20:42
354 425 RABINA Ladislav 99 M40-49 1970 1 00:52:15 00:20:43
355 49 BALIHAROVÁ Hana Balini 6 Z45-54 1969 1 00:52:17 00:20:45
356 571 VRUBEL Petr 147 M20-39 1981 1 00:52:21 00:20:48
357 243 KONÍČEK Milan BikeBeerPřerov 148 M20-39 1982 1 00:52:24 00:20:52
358 479 STOKLÁSEK David 11 M19- 2000 1 00:52:26 00:20:54
359 552 VAŠICA Martin SOKOL Třebětice 100 M40-49 1972 1 00:52:27 00:20:55
360 30 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 149 M20-39 1982 1 00:52:30 00:20:58
361 40 ANDRÝSEK Jiří 48 M50-59 1968 1 00:52:31 00:20:59
362 556 VERNARSKÝ Jaroslav Pepa team 49 M50-59 1967 1 00:52:38 00:21:05
363 61 BOSÁK Martin PSK Přerov 150 M20-39 1979 1 00:52:41 00:21:08
364 23 BUREŠ Petr AD team 101 M40-49 1973 1 00:52:43 00:21:11
365 443 SEDLÁŘ Drahoš BK Kuraray 50 M50-59 1959 1 00:52:43 00:21:11
366 577 ZAJÁC Pavel TJ Sokol Třebětice 102 M40-49 1970 1 00:52:45 00:21:13
367 280 KUČEROVÁ Jana Rohatec 7 Z45-54 1971 1 00:52:47 00:21:15
368 338 MLČOCHOVÁ Terezie 17 Z20-34 1987 1 00:52:52 00:21:20
369 233 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 4 Z55+ 1963 1 00:52:54 00:21:22
370 525 TOMÁNEK Petr Pedal Works Hranice 103 M40-49 1976 1 00:52:58 00:21:25
371 393 PINTOVIČ Michal 51 M50-59 1961 1 00:52:59 00:21:27
372 437 RYS Rudolf Holešov 151 M20-39 1990 1 00:53:00 00:21:28
373 63 BOŽÍK Josef Zvonek Sport Valašské Klobouky 152 M20-39 1985 1 00:53:02 00:21:29
374 590 ZEMÁNEK Václav 153 M20-39 1990 1 00:53:03 00:21:31
375 434 RUDOLFOVÁ Eva SK Pacetluky 11 Z35-44 1983 1 00:53:04 00:21:32
376 618 VRTÁK Jozef AK Nedožery 5 M65-69 1952 1 00:53:04 00:21:32
377 421 PROCHÁZKOVÁ Zdenka Hulín 5 Z55+ 1961 1 00:53:05 00:21:32
378 253 KOSZTYU Peter Haná Prostějov 12 M60-64 1958 1 00:53:07 00:21:34
379 586 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 13 M60-64 1963 1 00:53:14 00:21:41
380 545 VACULÍK Martin VyukoveVymalovanky.cz 154 M20-39 1988 1 00:53:15 00:21:43
381 564 VODIČKA David Tovačov 104 M40-49 1977 1 00:53:19 00:21:47
382 466 SOJKOVÁ Alena RUNGO pro ženy 12 Z35-44 1975 1 00:53:28 00:21:56
383 38 ADAMÍK Adam TJ SOKOL Racková 155 M20-39 1992 1 00:53:32 00:22:00
384 529 TOMEČKA Libor Hranice 52 M50-59 1962 1 00:53:34 00:22:02
385 142 GAŽDA Jakub Boží království vaří 156 M20-39 1998 1 00:53:39 00:22:06
386 438 ŘIHOŠEK Martin 105 M40-49 1975 1 00:53:41 00:22:08
387 594 ZLÁMAL Jiří Cyklosport Unite 157 M20-39 1988 1 00:53:47 00:22:14
388 93 DĚDEK Karel 158 M20-39 1995 1 00:53:49 00:22:17
389 127 FALLOVÁ Lucie 18 Z20-34 1988 1 00:53:52 00:22:20
390 417 PRČÍK Filip SRTG Podluží 159 M20-39 1991 1 00:53:55 00:22:23
391 519 TEPLÍČEK Libor KVS Olomouc 53 M50-59 1968 1 00:54:00 00:22:27
392 44 BAČOVÁ Ivona AK Poličná 8 Z45-54 1967 1 00:54:00 00:22:27
393 245 KOPEČNÝ Petr Hlinsko pod Hostýnem 106 M40-49 1971 1 00:54:00 00:22:28
394 403 POKOROVÁ Jaroslava AK Škoda Plzeň 9 Z45-54 1972 1 00:54:04 00:22:31
395 542 URUBKOVÁ Michaela 19 Z20-34 1990 1 00:54:07 00:22:35
396 533 TROMBIK Emil Český Těšín 3 M70+ 1946 1 00:54:11 00:22:39
397 314 MARTINČÍKOVA Ivana Jen tak na pohodu 20 Z20-34 1991 1 00:54:12 00:22:40
398 409 POLEŠOVSKÝ Libor ASPOT Hulín 160 M20-39 1982 1 00:54:14 00:22:41
399 513 ŠVACH Petr 107 M40-49 1969 1 00:54:16 00:22:44
400 353 NEPRAŠ Václav 108 M40-49 1970 1 00:54:19 00:22:47
401 104 DOLEŽEL Petr Cyklo MXM 6 M65-69 1950 1 00:54:20 00:22:48
402 236 KOHOUT Radim Újezd Holešov 109 M40-49 1976 1 00:54:24 00:22:52
403 37 ADÁMEK Zdeněk Prusinovice 110 M40-49 1976 1 00:54:25 00:22:53
404 344 MRÁZKOVÁ Michala NightMares 21 Z20-34 1987 1 00:54:26 00:22:54
405 274 KRUPICOVÁ Markéta NightMares 22 Z20-34 1988 1 00:54:26 00:22:54
406 510 ŠTURM Zbyněk TDK Tučapy 111 M40-49 1976 1 00:54:34 00:23:02
407 483 STRŽÍNEK Karel Běžci z Rya 54 M50-59 1964 1 00:54:36 00:23:04
408 339 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 13 Z35-44 1983 1 00:54:37 00:23:05
409 436 RUDÝ Vladimír 112 M40-49 1972 1 00:54:46 00:23:14
410 615 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v behu 14 Z35-44 1977 1 00:54:48 00:23:16
411 503 ŠLAMPOVÁ Kateřina Zlíneček 23 Z20-34 1989 1 00:54:49 00:23:17
412 370 ORŠOVÝ Zdeněk JSDH Kateřinky 55 M50-59 1961 1 00:54:50 00:23:18
413 249 KORCINOVÁ Petra AK Kuřim 15 Z35-44 1977 1 00:54:50 00:23:18
414 144 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 161 M20-39 1992 1 00:54:55 00:23:23
415 480 STOKLÁSEK Robert 113 M40-49 1973 1 00:54:57 00:23:24
416 445 SEDLÁŘOVÁ Zuzana 24 Z20-34 1984 1 00:54:59 00:23:26
417 580 ZAŤKO Radek ICIKTEAM 56 M50-59 1968 1 00:55:01 00:23:28
418 187 CHVATÍK Zdeněk 162 M20-39 1986 1 00:55:08 00:23:36
419 188 CHVATÍKOVÁ Lucie 25 Z20-34 1986 1 00:55:09 00:23:36
420 407 POLÁK Stanislav Senica 14 M60-64 1958 1 00:55:17 00:23:45
421 59 BOMBIK Tomas tom bike 114 M40-49 1974 1 00:55:18 00:23:45
422 212 JÍZDNÁ Tereza 26 Z20-34 1996 1 00:55:20 00:23:48
423 254 KOUDELA Ladislav AD team 115 M40-49 1973 1 00:55:22 00:23:49
424 201 JAROŠ Jiří Běžci z Rya 57 M50-59 1968 1 00:55:22 00:23:50
425 101 DOČKALOVÁ Jana 10 Z45-54 1972 1 00:55:29 00:23:57
426 46 BAJEROVÁ Ilona Tupesy 6 Z55+ 1958 1 00:55:38 00:24:06
427 374 PAVEL Jakub AM-CZ 163 M20-39 1980 1 00:55:41 00:24:09
428 477 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 11 Z45-54 1971 1 00:55:44 00:24:11
429 99 DOČKAL Vladimír TJ Liga 100 Olomouc 58 M50-59 1962 1 00:55:50 00:24:18
430 112 DROPPOVÁ Ivana SRTG Podluží 16 Z35-44 1981 1 00:55:58 00:24:25
431 39 ADÁMKOVÁ Aneta Prusinovice 2 Z19- 2000 1 00:55:59 00:24:26
432 587 ZDRÁHAL Lubomír NAUTILUS 164 M20-39 1983 1 00:56:00 00:24:27
433 549 VANĚK Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 4 M70+ 1948 1 00:56:09 00:24:37
434 159 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 12 Z45-54 1969 1 00:56:14 00:24:42
435 565 VODIČKA Jan MK Radslavice 5 M70+ 1945 1 00:56:22 00:24:49
436 568 VRÁNA Jaromír Doloplazy 165 M20-39 1978 1 00:56:22 00:24:50
437 446 SEIFER Tomáš Mattoni Freerun Zlín 166 M20-39 1984 1 00:56:35 00:25:03
438 451 SCHLOSSEROVÁ Daniela 17 Z35-44 1975 1 00:56:42 00:25:10
439 371 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 59 M50-59 1961 1 00:56:44 00:25:12
440 242 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 116 M40-49 1973 1 00:56:49 00:25:16
441 120 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 7 Z55+ 1950 1 00:56:58 00:25:25
442 277 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 6 M70+ 1946 1 00:57:01 00:25:29
443 272 KREJZLOVÁ Věra BK SAK KARVINÁ 13 Z45-54 1966 1 00:57:03 00:25:30
444 343 MRÁZEK Petr 117 M40-49 1976 1 00:57:06 00:25:33
445 326 METZOVÁ Martina MK SEITL Ostrava 14 Z45-54 1971 1 00:57:06 00:25:34
446 380 PĚCHOVÁ Jitka 27 Z20-34 1990 1 00:57:11 00:25:38
447 94 DEDEK Martin 60 M50-59 1967 1 00:57:11 00:25:39
448 96 DEDKOVÁ Blanka AD team 18 Z35-44 1977 1 00:57:11 00:25:39
449 176 HRUBÝ Tomáš 118 M40-49 1974 1 00:57:17 00:25:45
450 578 ZAJÁCOVÁ Markéta TJ Sokol Třebětice 3 Z19- 2000 1 00:57:23 00:25:51
451 422 PŘIBIL Ondřej 167 M20-39 1983 1 00:57:31 00:25:59
452 72 CABÁK Jiří Hanačka Team 168 M20-39 1979 1 00:57:51 00:26:19
453 221 KARBANOVA Marketa Rungo pro zeny 19 Z35-44 1981 1 00:57:55 00:26:23
454 143 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 8 Z55+ 1959 1 00:58:01 00:26:28
455 381 PEKARČÍK Josef 15 M60-64 1955 1 00:58:05 00:26:33
456 531 TOPIČOVÁ Barbora AK Rudá Hvězda Kroměříž 20 Z35-44 1977 1 00:58:08 00:26:35
457 378 PAVLOVÁ Dagmar Lichnov u Nového Jičína 9 Z55+ 1958 1 00:58:14 00:26:41
458 89 DAREBNÍČEK Lukaš 12 M19- 2001 1 00:58:14 00:26:42
459 394 PÍŠKOVÁ Iveta EASY FITNESS Zlín 28 Z20-34 1987 1 00:58:16 00:26:43
460 90 DAREBNÍČEK Pavel_?? SK Pacetluky 169 M20-39 1987 1 00:58:19 00:26:47
461 286 LÁNÍKOVÁ Kateřina 21 Z35-44 1982 1 00:58:30 00:26:58
462 420 PROCHÁZKA Václav MK SEITL Ostrava 7 M70+ 1945 1 00:58:36 00:27:04
463 362 OBADAL Miroslav Zvonek Sport Valašské Klobouky 61 M50-59 1964 1 00:58:44 00:27:12
464 56 BENEŠ Edvard Svatý Kopeček Liga 100 Olomouc 7 M65-69 1951 1 00:58:46 00:27:13
465 74 CALETKA Radim Bezuchov 170 M20-39 1993 1 00:58:52 00:27:19
466 215 JULINA Eduard 171 M20-39 1984 1 00:59:01 00:27:28
467 219 KALÁB Jiří Ladermon 119 M40-49 1978 1 00:59:02 00:27:29
468 331 MIKEŠKOVÁ Lenka Mrlínek 29 Z20-34 1996 1 00:59:07 00:27:35
469 453 SKÝPALA Karel AM-CZ 120 M40-49 1969 1 00:59:11 00:27:38
470 69 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 10 Z55+ 1960 1 00:59:13 00:27:40
471 455 SLOVÁČKOVÁ Michaela Mattoni Freerun Zlín 30 Z20-34 1985 1 00:59:19 00:27:47
472 499 ŠIMKOVÁ Nela SK Alpaka Vyškov 31 Z20-34 1985 1 00:59:21 00:27:49
473 73 CALETKA Miroslav - 121 M40-49 1970 1 00:59:33 00:28:00
474 435 RUDOLFOVA Lenka SK Pacetluky 32 Z20-34 1987 1 00:59:33 00:28:00
475 554 VELIČKA Jaroslav NEKO Prusinovice 8 M70+ 1944 1 00:59:36 00:28:04
476 132 FLORECOVÁ Romana 22 Z35-44 1979 1 00:59:39 00:28:07
477 596 ZLAMALOVA Lenka 23 Z35-44 1974 1 00:59:52 00:28:20
478 498 ŠIMÍKOVÁ Kateřina ASPOT Hulín 33 Z20-34 1988 1 01:00:01 00:28:28
479 276 KRUTILOVÁ Lenka Mattoni free run Tlustá Hora 15 Z45-54 1973 1 01:00:03 00:28:31
480 400 PODOLOVA Daniela Sdh Zahnašovice 34 Z20-34 1987 1 01:00:06 00:28:34
481 58 BIL Jaroslav Brno 62 M50-59 1959 1 01:00:07 00:28:35
482 85 ČEVOROVÁ Alena 35 Z20-34 1984 1 01:00:16 00:28:44
483 496 ŠILDOVÁ Ilona 36 Z20-34 1991 1 01:00:20 00:28:48
484 239 KOLMANOVÁ Lenka Atomy Sport-club KM 24 Z35-44 1981 1 01:00:24 00:28:51
485 65 BRAVENÁ Magda RUNGO pro ženy 25 Z35-44 1976 1 01:00:29 00:28:57
486 213 JORDANOV David PSK Přerov 172 M20-39 1979 1 01:00:37 00:29:05
487 214 JORDANOVA Pavlína PSK Přerov 37 Z20-34 1988 1 01:00:38 00:29:05
488 562 VIŠNĚVSKÁ Pavla QUORT TEAM Zlín 11 Z55+ 1963 1 01:00:40 00:29:08
489 234 KOČÍ Hana PST 16 Z45-54 1971 1 01:00:55 00:29:23
490 289 LEHKÁ Martina Marťani z Chomýže 38 Z20-34 1985 1 01:00:56 00:29:24
491 583 ZAVADIL Martin Marťani z Chomýže 122 M40-49 1978 1 01:00:56 00:29:24
492 131 FEJFAR Aleš TJ Spartak Vrchlabí 123 M40-49 1969 1 01:01:33 00:30:00
493 497 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 16 M60-64 1956 1 01:01:42 00:30:10
494 520 TICHÁ Veronika SOKOL Třebětice 39 Z20-34 1986 1 01:01:42 00:30:10
495 50 BANCIK Tomáš 173 M20-39 1986 1 01:02:01 00:30:29
496 500 ŠIMONÍK Roman Nedašov 124 M40-49 1977 1 01:02:06 00:30:34
497 256 KOUTNÝ Jakub 174 M20-39 1988 1 01:02:32 00:31:00
498 462 SOBKOVA Hanka 17 Z45-54 1973 1 01:02:38 00:31:05
499 534 TRUNG Dao 175 M20-39 1996 1 01:03:06 00:31:33
500 592 ZEMÁNKOVÁ Hana 40 Z20-34 1995 1 01:03:38 00:32:05
501 372 OSTRÁ Kateřina 26 Z35-44 1976 1 01:03:40 00:32:08
502 224 KAŠÍKOVÁ Eva Cobram Bike Team 27 Z35-44 1982 1 01:04:02 00:32:29
503 392 ŠAMÁNEK Petr 125 M40-49 1969 1 01:04:15 00:32:42
504 408 POLANSKÁ Nicole 41 Z20-34 1993 1 01:04:33 00:33:01
505 189 JÁCHYMKOVÁ Šárka 18 Z45-54 1964 1 01:04:34 00:33:01
506 141 GAZDOVÁ Lucie BikeBeerPřerov 42 Z20-34 1987 1 01:04:50 00:33:18
507 389 PIKAL Karel KVS Olomouc 8 M65-69 1949 1 01:05:12 00:33:39
508 484 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 9 M65-69 1952 1 01:05:34 00:34:02
509 593 ZEMČÍKOVÁ Veronika Mattoni free run Zlín 28 Z35-44 1977 1 01:05:45 00:34:13
510 290 LEISSER Hana RUNGO pro ženy 43 Z20-34 1984 1 01:05:57 00:34:25
511 157 HÁZ Stanislav ZAPRO Team 126 M40-49 1972 1 01:06:27 00:34:55
512 257 KOVÁŘ Rostislav AK Olomouc 10 M65-69 1951 1 01:08:01 00:36:29
513 382 PEKARČÍK Michal 176 M20-39 1986 1 01:08:18 00:36:46
514 296 LUKAŠÍKOVÁ Markéta 44 Z20-34 1987 1 01:08:26 00:36:53
515 153 HÁNA Květoslav SVATOBOŘICE MISTŘÍN 9 M70+ 1937 1 01:09:20 00:37:47
516 238 KOLIBA Ondrej 11 M65-69 1951 1 01:09:37 00:38:05
517 541 URBANCOVÁ Kateřina 45 Z20-34 1990 1 01:12:06 00:40:34
518 301 MAHDALOVÁ Veronika 29 Z35-44 1981 1 01:12:06 00:40:34
519 511 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 177 M20-39 1980 1 01:12:44 00:41:11
520 160 HLADKÁ Ivana 19 Z45-54 1969 1 01:13:19 00:41:46
521 284 LAITOCH David Z.T.Š. Přerov 127 M40-49 1975 1 01:13:24 00:41:52
522 523 TOBOLÍKOVÁ Iva Prusinovice 30 Z35-44 1974 1 01:13:27 00:41:55
523 621 KLÍČOVÁ Lenka 46 Z20-34 1987 1 01:14:22 00:42:50
524 602 ŽILKOVÁ Ludmila Vranov 31 Z35-44 1976 1 01:15:25 00:43:53
525 79 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 12 Z55+ 1947 1 01:20:08 00:48:35

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.09.2018 09:45
Želešická růže
28.09.2018 08:00
BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2018 08:00
EXTRÉM RACE
30.09.2018 10:00
15. ročník - Stominutový desetiboj
11.10.2018 17:00
BB 7 - Běh okolo Campusu
13.10.2018 08:00
Běh Slavkovem 2018
20.10.2018 09:00
Krumlovský běh - 28. ročník
03.11.2018 09:30
Rabštejnský Kocour - 32. ročník
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.