Rychlé novinky:

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

21.03.2018: Nová brožura Běžecké tour 2018

BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 25.03.2018 08:00 do 25.03.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků129
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 29 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2001 1 00:19:03
2 75 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 1 Jři 2000 1 00:19:12 00:00:09
3 45 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 2 Dci 2001 1 00:19:18 00:00:14
4 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 2 Jři 2000 1 00:19:38 00:00:34
5 37 VABROUŠEK Filip AK Zlín 3 Jři 1999 1 00:20:18 00:01:14
6 178 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 3 Dci 2001 1 00:20:40 00:01:36
7 5 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 2000 1 00:20:44 00:01:40
8 161 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 5 Jři 2000 1 00:21:38 00:02:35
9 48 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 6 Jři 1999 1 00:21:57 00:02:54
10 16 RŮŽA Daniel ATK Šlapanice 4 Dci 2002 1 00:22:08 00:03:04
11 7 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 5 Dci 2002 1 00:22:10 00:03:07
12 13 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:22:16 00:03:12
13 28 ČERBÁK Adam 7 Jři 2000 1 00:22:19 00:03:16
14 47 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 6 Dci 2001 1 00:22:32 00:03:28
15 49 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:22:33 00:03:30
16 154 MAREK Samuel Elite sport Boskovice 7 Dci 2002 1 00:22:46 00:03:43
17 160 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 8 Dci 2002 1 00:22:47 00:03:44
18 162 FILIPOVÁ Lucie AK Olymp Brno 1 Jky 2000 1 00:22:58 00:03:55
19 170 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Ž 1995 1 00:23:12 00:04:09
20 15 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 2000 1 00:23:19 00:04:16
21 74 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 3 Jky 2000 1 00:23:43 00:04:39
22 189 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 9 Dci 2003 1 00:23:55 00:04:52
23 55 TEŠNAR Michal Moravská Slavia Brno 10 Dci 2001 1 00:23:55 00:04:52
24 23 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 8 Jři 2000 1 00:24:09 00:05:06
25 20 KLEM Robert Brno 9 Jři 2000 1 00:24:10 00:05:07
26 151 KLOBÁSKOVÁ Marta JAC Brno 2 Dky 2003 1 00:24:14 00:05:10
27 183 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 2002 1 00:24:16 00:05:13
28 179 FREIBERGEROVÁ Eliška AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 1999 1 00:24:25 00:05:22
29 67 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2001 1 00:24:33 00:05:29
30 68 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 12 Dci 2002 1 00:24:34 00:05:30
31 4 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2001 1 00:24:36 00:05:33
32 30 PUČERA Jan Sebastian AC Moravská Slavia Brno 13 Dci 2002 1 00:24:36 00:05:33
33 59 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1988 1 00:24:37 00:05:34
34 156 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1976 1 00:24:54 00:05:50
35 152 CHARVÁTOVÁ Tereza Elite sport Boskovice 5 Dky 2002 1 00:25:11 00:06:08
36 66 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 3 Ž 1991 1 00:25:14 00:06:11
37 180 KOŠŤÁL Jakub AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 2003 1 00:25:17 00:06:14
38 18 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 4 Ž 1983 1 00:25:18 00:06:15
39 31 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 3 ŽV1 1977 1 00:25:21 00:06:17
40 193 ČAPKOVÁ Barbora 5 Ž 1985 1 00:25:26 00:06:22
41 185 FOUSEK Vojtěch Radio klub Blansko 15 Dci 2004 1 00:25:30 00:06:26
42 71 HANOUSEK Matěj RBK Blansko 16 Dci 2004 1 00:25:35 00:06:31
43 165 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:25:43 00:06:39
44 85 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 6 Ž 1984 1 00:26:46 00:07:42
45 157 VALÍČEK Adam 17 Dci 2008 1 00:26:51 00:07:47
46 182 KOUŘIL Milan Brno 1 XM 1975 1 00:26:51 00:07:48
47 25 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 1 00:26:58 00:07:54
48 167 JEŘÁBEK Jakub AHA Vyškov 18 Dci 2001 1 00:27:01 00:07:58
49 171 ČERBÁKOVÁ Kateřina Brno 5 Jky 1999 1 00:27:08 00:08:05
50 187 HOVOŘÁKOVÁ Anna 7 Ž 1996 1 00:27:11 00:08:07
51 188 HUSÁK Miroslav 2 XM 1975 1 00:27:11 00:08:07
52 86 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 4 ŽV1 1976 1 00:27:11 00:08:08
53 87 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 8 Ž 1986 1 00:27:11 00:08:08
54 8 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 6 Dky 2001 1 00:27:18 00:08:14
55 63 RUSÍNOVÁ Monika 5 ŽV1 1977 1 00:27:22 00:08:19
56 53 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 3 XM 1991 1 00:27:22 00:08:19
57 34 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 9 Ž 1983 1 00:27:22 00:08:19
58 33 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 6 Jky 2000 1 00:27:24 00:08:21
59 168 JEŘÁBEK Petr Vyškov 4 XM 1970 1 00:27:31 00:08:27
60 166 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 6 ŽV1 1974 1 00:27:31 00:08:27
61 12 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 7 ŽV1 1978 1 00:27:47 00:08:43
62 22 SUCHÁ Monika Atletic Třebíč 10 Ž 1991 1 00:28:05 00:09:01
63 65 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 10 Jři 1999 1 00:28:16 00:09:12
64 175 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 7 Jky 2000 1 00:28:22 00:09:19
65 88 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 11 Ž 1982 1 00:28:34 00:09:30
66 36 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:28:38 00:09:35
67 70 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 8 ŽV1 1971 1 00:28:47 00:09:44
68 38 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 9 ŽV1 1974 1 00:28:49 00:09:45
69 52 STANÍČEK Pavel Brno 5 XM 1973 1 00:29:01 00:09:57
70 174 JANÁSOVÁ Veronika Žarošice 12 Ž 1982 1 00:29:03 00:09:59
71 14 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 10 ŽV1 1976 1 00:29:05 00:10:02
72 58 PETROVÁ Katarína ----------------------- 13 Ž 1981 1 00:29:05 00:10:02
73 69 MARKOVÁ Alice Brno 11 ŽV1 1970 1 00:29:08 00:10:04
74 50 ČERNÁ Lenka SoteSport 14 Ž 1981 1 00:29:09 00:10:06
75 176 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 3 ŽV2 1966 1 00:29:37 00:10:33
76 46 KUČEROVÁ Jana Rohatec 12 ŽV1 1971 1 00:29:40 00:10:36
77 27 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 15 Ž 1989 1 00:29:46 00:10:43
78 39 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 8 Jky 2000 1 00:29:48 00:10:45
79 2 SVOBODOVÁ Martina RSFK 13 ŽV1 1975 1 00:29:52 00:10:49
80 6 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 9 Jky 1999 1 00:29:55 00:10:51
81 79 PELLOVÁ Gabriela 16 Ž 1979 1 00:29:57 00:10:54
82 3 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK 14 ŽV1 1974 1 00:29:59 00:10:56
83 64 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 15 ŽV1 1970 1 00:30:28 00:11:24
84 172 HANÁČKOVÁ Adéla Lodní sporty Brno 17 Ž 1990 1 00:30:29 00:11:26
85 51 HÉGROVÁ Ivona 16 ŽV1 1969 1 00:30:29 00:11:26
86 77 KOBÁŇOVÁ Kateřina 18 Ž 1981 1 00:30:30 00:11:27
87 62 PREJSOVÁ Julija Běžecký klub Brno 17 ŽV1 1974 1 00:30:32 00:11:28
88 181 MICHÁLKOVÁ Eva Brno 19 Ž 1987 1 00:30:33 00:11:29
89 56 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 18 ŽV1 1978 1 00:30:33 00:11:30
90 26 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 00:30:39 00:11:35
91 61 CHOCHOLOUŠOVÁ Martina 19 ŽV1 1973 1 00:30:39 00:11:36
92 191 SUCHÁNEK Martin PELLS MTBO Team 19 Dci 2004 1 00:30:46 00:11:42
93 35 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 4 ŽV2 1964 1 00:30:47 00:11:43
94 76 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 20 ŽV1 1973 1 00:30:56 00:11:52
95 186 FOUSEK Matěj 20 Dci 2004 1 00:31:11 00:12:08
96 43 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 20 Ž 1997 1 00:31:38 00:12:34
97 42 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 21 Ž 1997 1 00:31:38 00:12:34
98 84 SZÖKEOVÁ Jana newline 5 ŽV2 1965 1 00:31:43 00:12:40
99 60 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 6 ŽV2 1965 1 00:31:43 00:12:40
100 73 DVOŘÁKOVÁ Hana 21 ŽV1 1976 1 00:31:57 00:12:53
101 21 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:31:57 00:12:54
102 153 ZDRAŽILOVÁ Zoe Elite sport Boskovice 7 Dky 2002 1 00:32:20 00:13:16
103 78 PAVLOUŠKOVÁ Jana Brno 22 Ž 1987 1 00:32:30 00:13:27
104 57 KUNC Josef Orel Vyškov 6 XM 1960 1 00:32:35 00:13:32
105 83 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 22 ŽV1 1973 1 00:32:50 00:13:47
106 82 KOUKOLOVÁ Petra 23 Ž 1996 1 00:33:27 00:14:24
107 81 KOUKOLOVÁ Ilona 7 ŽV2 1963 1 00:33:27 00:14:24
108 19 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 23 ŽV1 1975 1 00:34:00 00:14:56
109 17 SELINGEROVÁ Ráchel_Míša Brno 24 ŽV1 1973 1 00:34:18 00:15:14
110 40 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 7 XM 1961 1 00:34:47 00:15:44
111 9 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 8 XM 1973 1 00:35:10 00:16:07
112 44 KOČÍ Hana Brno 25 ŽV1 1971 1 00:35:12 00:16:08
113 41 MAIXNER Václav Orel Čebín 9 XM 1941 1 00:35:33 00:16:30
114 80 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 26 ŽV1 1972 1 00:36:08 00:17:05
115 72 SPARGEL Ladislav 10 XM 1973 1 00:36:12 00:17:08
116 184 ŠMERDOVÁ Irena 24 Ž 1984 1 00:36:15 00:17:12
117 24 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 11 XM 1937 1 00:36:30 00:17:26
118 194 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 12 XM 1946 1 00:36:30 00:17:27
119 54 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 27 ŽV1 1975 1 00:36:56 00:17:53
120 10 ONDROVÁ Barbora 28 ŽV1 1977 1 00:37:27 00:18:24
121 158 DOBEŠOVÁ Lenka 29 ŽV1 1972 1 00:37:29 00:18:25
122 11 JANDOVÁ JEŽKOVÁ Klára 25 Ž 1980 1 00:37:36 00:18:33
123 159 PLAŠILOVÁ Lenka Znojmo 30 ŽV1 1975 1 00:37:45 00:18:42
124 190 HRADILOVÁ Dana Vyškov 31 ŽV1 1974 1 00:38:09 00:19:06
125 169 ŠŤASTNÁ Šárka Brno 32 ŽV1 1973 1 00:39:23 00:20:20
126 32 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 4 ŽV3 1944 1 00:39:30 00:20:27
127 155 PROKOPOVÁ Eva 26 Ž 1981 1 00:39:40 00:20:36
128 177 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 1 00:41:49 00:22:45
129 192 VÁVRA Jiří Brno 13 XM 1962 1 00:45:52 00:26:48

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.04.2018 08:00
Jarní běh severem 2018
22.04.2018 08:00
1. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2018
28.04.2018 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2018 09:00
32. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
05.05.2018 09:00
Běh daňových poradců
08.05.2018 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2018
10.05.2018 17:00
BB 2 - Běh Holednou
12.05.2018 10:00
OIP 2018 I
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.