Rychlé novinky:

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

21.03.2018: Nová brožura Běžecké tour 2018

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 10.03.2018 08:00 do 10.03.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,60
Počet kol1
Počet závodníků131
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 42 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2001 1 00:19:57
2 161 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 2001 1 00:20:20 00:00:23
3 68 VABROUŠEK Filip AK Zlín 1 Jři 1999 1 00:20:25 00:00:28
4 33 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 3 Dci 2001 1 00:20:58 00:01:01
5 51 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 4 Dci 2002 1 00:21:09 00:01:12
6 70 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 2 Jři 1999 1 00:21:22 00:01:25
7 165 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 5 Dci 2001 1 00:21:33 00:01:35
8 13 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 3 Jři 2000 1 00:21:59 00:02:02
9 63 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:22:06 00:02:08
10 37 ČERBÁK Adam 4 Jři 2000 1 00:23:16 00:03:19
11 8 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 2000 1 00:23:18 00:03:21
12 11 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:23:21 00:03:24
13 16 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 5 Jři 2000 1 00:23:33 00:03:36
14 10 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 1 Ž 1993 1 00:23:37 00:03:40
15 14 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 6 Dci 2002 1 00:23:44 00:03:47
16 162 OREL Vojtěch 6 Jři 1999 1 00:23:44 00:03:47
17 84 FUČÍK Karel Černín 1 XM 1972 1 00:23:48 00:03:50
18 49 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 2 Ž 1980 1 00:23:52 00:03:54
19 1 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 2000 1 00:23:52 00:03:55
20 38 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1978 1 00:24:15 00:04:18
21 74 VACULOVÁ Lucie Individuální 3 Ž 1982 1 00:24:17 00:04:20
22 29 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 7 Dci 2002 1 00:24:46 00:04:48
23 85 TUŽILOVÁ Magdalena SK Žabovřesky 4 Ž 1994 1 00:24:48 00:04:51
24 154 CHARVÁTOVÁ Tereza Elite sport Boskovice 2 Dky 2002 1 00:25:05 00:05:07
25 94 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 5 Ž 1993 1 00:25:16 00:05:19
26 9 KLEM Robert Brno 8 Jři 2000 1 00:25:21 00:05:24
27 40 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1986 1 00:25:28 00:05:30
28 72 HIRŠOVÁ Gabriela SK Žabovřesky 7 Ž 1996 1 00:25:50 00:05:52
29 53 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 8 Ž 1994 1 00:26:00 00:06:03
30 81 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 2 Jky 2000 1 00:26:13 00:06:16
31 80 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 8 Dci 2002 1 00:26:15 00:06:17
32 57 PUČERA Jan Sebastian AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 2002 1 00:26:17 00:06:19
33 28 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 3 Jky 1999 1 00:26:26 00:06:29
34 26 LEVÍČKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 3 Dky 2004 1 00:26:27 00:06:30
35 62 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 3 ŽV1 1977 1 00:26:31 00:06:34
36 180 ČAPKOVÁ Barbora 9 Ž 1985 1 00:27:02 00:07:05
37 27 BUREŠOVÁ Veronika ABND Racing Team 4 Dky 2005 1 00:27:06 00:07:09
38 172 MÁŠA Václav Pokořen 2 XM 1989 1 00:27:07 00:07:10
39 4 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 5 Dky 2001 1 00:27:11 00:07:14
40 164 ŠULC Matěj Ac Moravský Krumlov 10 Dci 2002 1 00:27:25 00:07:28
41 17 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 1999 1 00:27:31 00:07:33
42 163 SOUKUP Ondřej Bystrc 11 Dci 2004 1 00:27:35 00:07:38
43 99 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 4 ŽV1 1974 1 00:27:36 00:07:39
44 20 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 ŽV2 1964 1 00:27:36 00:07:39
45 22 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 10 Ž 1989 1 00:27:37 00:07:40
46 23 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 9 Jři 2000 1 00:27:46 00:07:49
47 176 COUFALOVÁ Dominika Moravská Slavia Brno 11 Ž 1994 1 00:27:47 00:07:50
48 56 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2001 1 00:27:57 00:08:00
49 36 RUSÍNOVÁ Monika 5 ŽV1 1977 1 00:28:21 00:08:24
50 43 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 6 ŽV1 1977 1 00:28:32 00:08:34
51 55 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 1 00:28:35 00:08:38
52 82 DOKOUPILOVÁ Markéta 7 ŽV1 1977 1 00:28:38 00:08:41
53 25 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 ŽV3 1956 1 00:28:52 00:08:54
54 175 HUSÁK Miroslav 3 XM 1975 1 00:28:54 00:08:56
55 30 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 4 XM 1991 1 00:28:54 00:08:57
56 89 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 2 ŽV3 1955 1 00:28:56 00:08:59
57 171 KAMENICKÁ Vendula Brno 7 Dky 2002 1 00:28:57 00:09:00
58 7 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 8 ŽV1 1978 1 00:28:59 00:09:01
59 15 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 5 Jky 2000 1 00:29:05 00:09:08
60 159 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 12 Ž 1983 1 00:29:25 00:09:28
61 58 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 3 ŽV3 1955 1 00:29:26 00:09:29
62 182 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 3 ŽV2 1962 1 00:29:31 00:09:34
63 92 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 13 Ž 1982 1 00:29:32 00:09:35
64 169 HENDRYCHOVÁ Zuzana SK Žabovřesky Brno 14 Ž 1989 1 00:29:35 00:09:37
65 96 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 9 ŽV1 1976 1 00:29:35 00:09:38
66 71 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 10 Jři 1999 1 00:29:39 00:09:42
67 178 SUCHÁNEK Martin PELLS MTBO Team 12 Dci 2004 1 00:29:53 00:09:56
68 61 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 15 Ž 1989 1 00:29:58 00:10:00
69 167 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 5 XM 1982 1 00:30:08 00:10:11
70 67 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 10 ŽV1 1971 1 00:30:10 00:10:13
71 73 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 11 ŽV1 1970 1 00:30:12 00:10:14
72 32 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 2001 1 00:30:26 00:10:28
73 41 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 12 ŽV1 1974 1 00:30:26 00:10:29
74 12 SEDLÁČEK Pavel 6 XM 1978 1 00:30:28 00:10:31
75 34 JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 16 Ž 1993 1 00:30:30 00:10:33
76 50 MARKOVÁ Alice Brno 13 ŽV1 1970 1 00:30:32 00:10:34
77 24 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 6 Jky 2000 1 00:30:33 00:10:36
78 59 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 14 ŽV1 1974 1 00:30:40 00:10:42
79 21 KUČEROVÁ Jana Rohatec 15 ŽV1 1971 1 00:30:44 00:10:47
80 48 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 17 Ž 1997 1 00:30:49 00:10:52
81 6 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 7 Jky 1999 1 00:30:51 00:10:54
82 86 PELLOVÁ Gabriela 18 Ž 1979 1 00:30:56 00:10:59
83 179 KŘIVÁNKOVÁ Markéta 19 Ž 1983 1 00:31:03 00:11:06
84 156 SCHMID Katharina 9 Dky 2003 1 00:31:10 00:11:13
85 39 STANÍČEK Pavel Brno 7 XM 1973 1 00:31:18 00:11:20
86 60 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 8 Jky 2000 1 00:31:24 00:11:27
87 65 PREJSOVÁ Julija Běžecký klub Brno 16 ŽV1 1974 1 00:31:26 00:11:29
88 166 FABRIK Miroslav 8 XM 1959 1 00:31:38 00:11:40
89 3 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK 17 ŽV1 1974 1 00:31:47 00:11:50
90 153 HANOUSKOVÁ Michaela Moravec Team 18 ŽV1 1974 1 00:31:49 00:11:52
91 64 CHOCHOLOUŠOVÁ Martina 19 ŽV1 1973 1 00:31:51 00:11:54
92 69 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 4 ŽV2 1964 1 00:31:53 00:11:56
93 97 KUNC Josef Orel Vyškov 9 XM 1960 1 00:31:58 00:12:01
94 151 HLADÍKOVÁ Monica AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 2001 1 00:32:09 00:12:12
95 95 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 20 Ž 1980 1 00:32:17 00:12:20
96 5 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 10 XM 1972 1 00:32:31 00:12:33
97 75 POLÁČKOVÁ Barbora Brno 20 ŽV1 1973 1 00:32:48 00:12:50
98 152 MACHARÁČKOVÁ Karolína 11 XM 1978 1 00:32:52 00:12:54
99 76 HÉGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 21 ŽV1 1969 1 00:32:52 00:12:55
100 160 JEŘÁBKOVÁ Martina 21 Ž 1997 1 00:32:52 00:12:55
101 157 VRÁTNÝ Jakub AC Moravská Slavia Brno 11 Jři 2000 1 00:33:03 00:13:05
102 90 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 22 ŽV1 1972 1 00:33:17 00:13:20
103 91 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 12 XM 1997 1 00:33:18 00:13:20
104 83 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 23 ŽV1 1973 1 00:33:20 00:13:23
105 47 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 22 Ž 1997 1 00:33:22 00:13:25
106 155 ŠEVČÍKOVÁ Markéta AC Moravská Slavia Brno 11 Dky 2002 1 00:33:23 00:13:26
107 174 HÉGROVÁ Šárka 23 Ž 1986 1 00:33:26 00:13:29
108 177 SZÖKEOVÁ Jana newline 5 ŽV2 1965 1 00:33:35 00:13:37
109 45 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 1 00:33:37 00:13:39
110 35 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 5 ŽV3 1954 1 00:33:51 00:13:54
111 52 FABRIKOVÁ Blanka 6 ŽV2 1960 1 00:34:17 00:14:20
112 87 PAVLOUŠKOVÁ Jana Brno 24 Ž 1987 1 00:34:28 00:14:31
113 44 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 13 XM 1961 1 00:35:14 00:15:17
114 158 PODROUŽKOVÁ Helena 25 Ž 1982 1 00:35:15 00:15:18
115 54 MOKRÁ Regina Brno 7 ŽV2 1968 1 00:35:17 00:15:20
116 93 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 8 ŽV2 1966 1 00:35:19 00:15:22
117 78 KOUKOLOVÁ Ilona 9 ŽV2 1963 1 00:36:15 00:16:18
118 79 KOUKOLOVÁ Petra 26 Ž 1996 1 00:36:15 00:16:18
119 88 MAIXNER Václav Orel Čebín 14 XM 1941 1 00:36:22 00:16:24
120 170 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 15 XM 1944 1 00:36:30 00:16:33
121 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 16 XM 1973 1 00:36:54 00:16:57
122 181 ADAMÍKOVÁ Michaela 27 Ž 1984 1 00:36:59 00:17:02
123 46 KOČÍ Hana Brno 24 ŽV1 1971 1 00:37:55 00:17:58
124 98 SVOBODA Martin 17 XM 1975 1 00:38:07 00:18:09
125 66 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 6 ŽV3 1946 1 00:38:29 00:18:32
126 18 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 25 ŽV1 1975 1 00:39:11 00:19:13
127 300 ONDROVÁ Barbora 26 ŽV1 1977 1 00:39:18 00:19:21
128 31 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 27 ŽV1 1975 1 00:39:54 00:19:57
129 19 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 18 XM 1937 1 00:40:52 00:20:54
130 77 SPARGEL Ladislav 19 XM 1973 1 00:41:18 00:21:21
131 168 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 7 ŽV3 1955 1 00:45:11 00:25:13

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.04.2018 08:00
Jarní běh severem 2018
22.04.2018 08:00
1. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2018
28.04.2018 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2018 09:00
32. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
05.05.2018 09:00
Běh daňových poradců
08.05.2018 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2018
10.05.2018 17:00
BB 2 - Běh Holednou
12.05.2018 10:00
OIP 2018 I
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.