Rychlé novinky:

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

21.03.2018: Nová brožura Běžecké tour 2018

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km

Datum pořádání od 06.01.2018 08:00 do 06.01.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků252
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 167 ČÍPA Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com 1 M 1985 1 00:31:38
2 26 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno - Orel Židenice 2 M 1982 1 00:33:44 00:02:06
3 88 ŠŤASTNÝ Petr Rajec Allivictus 3 M 1988 1 00:33:52 00:02:14
4 80 DVOŘÁČEK Adam VSK Univerzita Brno 4 M 1996 1 00:33:53 00:02:15
5 41 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 5 M 1987 1 00:34:28 00:02:49
6 44 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 6 M 1992 1 00:34:51 00:03:13
7 243 BOŘIL Martin TJ Žďár nad Sázavou 7 M 1998 1 00:35:16 00:03:38
8 37 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 8 M 1992 1 00:35:40 00:04:01
9 83 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 MV1 1973 1 00:36:15 00:04:36
10 125 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 9 M 1990 1 00:36:36 00:04:57
11 270 STRNAD Václav Endeka Bassta 10 M 1983 1 00:36:49 00:05:11
12 72 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:36:51 00:05:12
13 95 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:36:58 00:05:20
14 5 PALÁT Petr SK OB Moira Brno 4 MV1 1974 1 00:37:07 00:05:28
15 30 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 11 M 1982 1 00:37:14 00:05:35
16 201 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 12 M 1993 1 00:37:22 00:05:44
17 283 BOŘIL Petr hlavnezdrave.cz 13 M 1986 1 00:37:26 00:05:48
18 126 DENOUAL Stéphane 5 MV1 1978 1 00:37:50 00:06:12
19 223 FIALA Dan 14 M 1997 1 00:37:58 00:06:20
20 227 FIALA Andrej Elite sport team 15 M 1998 1 00:38:00 00:06:21
21 61 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 16 M 1991 1 00:38:00 00:06:22
22 98 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 17 M 1995 1 00:38:11 00:06:33
23 115 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 18 M 1992 1 00:38:18 00:06:40
24 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno - Orel Židenice 6 MV1 1970 1 00:38:18 00:06:40
25 25 BEJČEK Patrik AK Drnovice 19 M 1994 1 00:38:20 00:06:42
26 16 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 20 M 1981 1 00:38:27 00:06:49
27 236 DOKULIL Zdeněk TJ Liga 100 Olmouc 21 M 1980 1 00:38:30 00:06:51
28 109 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 22 M 1985 1 00:38:39 00:07:01
29 28 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 1 MV2 1968 1 00:38:51 00:07:13
30 23 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 2 MV2 1960 1 00:38:58 00:07:20
31 33 ŠOLC Filip SKI Žabiny 23 M 1985 1 00:39:01 00:07:23
32 10 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 3 MV2 1967 1 00:39:03 00:07:25
33 240 ŠKODA Kristián Nesyčet a sypat 24 M 1990 1 00:39:07 00:07:29
34 13 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 7 MV1 1977 1 00:39:13 00:07:35
35 51 ZELINKA Jiří O-mikron 25 M 1987 1 00:39:18 00:07:40
36 60 VENCBAUER Pavel 8 MV1 1978 1 00:39:23 00:07:45
37 12 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 26 M 1979 1 00:39:34 00:07:55
38 40 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 27 M 1984 1 00:39:37 00:07:58
39 256 KONEČNÝ Libor Kuřim 9 MV1 1971 1 00:39:38 00:07:59
40 96 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 10 MV1 1978 1 00:39:38 00:08:00
41 264 BÁRTA Jaroslav 28 M 1982 1 00:39:45 00:08:07
42 116 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 4 MV2 1967 1 00:39:46 00:08:07
43 165 KAZDA Petr 11 MV1 1970 1 00:39:47 00:08:08
44 113 PERNIČKA Jan Hory z dálky 29 M 1987 1 00:39:52 00:08:13
45 163 KINCL Petr HO Tesla Brno 30 M 1983 1 00:39:55 00:08:17
46 86 BŘEZINA Jiří BS Bike ALÉ team 12 MV1 1972 1 00:39:55 00:08:17
47 169 JANKŮ Lukáš Pepe bike 31 M 1987 1 00:40:27 00:08:48
48 97 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 13 MV1 1978 1 00:40:32 00:08:53
49 147 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 5 MV2 1965 1 00:40:39 00:09:01
50 114 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 32 M 1985 1 00:40:46 00:09:07
51 244 BOŘIL Lukáš 33 M 1992 1 00:40:49 00:09:11
52 39 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 14 MV1 1975 1 00:40:54 00:09:16
53 225 PŘIKRYL Roman --- 34 M 1988 1 00:40:58 00:09:20
54 166 KARÁSEK Antonín RSFK Brno 35 M 1982 1 00:40:58 00:09:20
55 18 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 36 M 1983 1 00:41:09 00:09:31
56 78 CZERNÝ Pavel Karviná 37 M 1981 1 00:41:24 00:09:46
57 138 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 6 MV2 1961 1 00:41:31 00:09:53
58 145 KLEMENT Jan Alfa Tri Team 38 M 1986 1 00:41:36 00:09:58
59 214 BENEŠ Petr Blansko 39 M 1987 1 00:41:38 00:09:59
60 77 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 40 M 1987 1 00:41:48 00:10:10
61 48 FUČÍK Karel Černín 15 MV1 1972 1 00:41:58 00:10:20
62 9 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 1 XZ 1983 1 00:42:08 00:10:29
63 135 SLÁMA Lukáš 41 M 1984 1 00:42:13 00:10:34
64 65 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 16 MV1 1970 1 00:42:16 00:10:37
65 6 TOMAN Igor Vyškov 17 MV1 1972 1 00:42:16 00:10:38
66 229 LAZAR Petr 42 M 1979 1 00:42:18 00:10:39
67 107 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE Letovice 7 MV2 1959 1 00:42:26 00:10:48
68 161 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 43 M 1986 1 00:42:33 00:10:55
69 29 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 8 MV2 1967 1 00:42:35 00:10:57
70 24 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 9 MV2 1968 1 00:42:43 00:11:04
71 202 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 18 MV1 1970 1 00:42:45 00:11:07
72 103 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:42:45 00:11:07
73 219 MACHOLÁN Martin TJ Spartak Třebíč 44 M 1988 1 00:42:46 00:11:07
74 14 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 45 M 1979 1 00:43:01 00:11:23
75 247 SEDLÁČEK David 46 M 1988 1 00:43:05 00:11:27
76 149 BLECHA Oldřich Domašov 47 M 1981 1 00:43:07 00:11:29
77 19 POUČ Ondřej Individuální 19 MV1 1972 1 00:43:07 00:11:29
78 121 NOVOTKA Marcel 48 M 1979 1 00:43:09 00:11:30
79 127 SVOBODA Marek Běžci Moravany 20 MV1 1977 1 00:43:13 00:11:35
80 273 HROBAŘ Štěpán Magnus Orienteering 49 M 1991 1 00:43:18 00:11:40
81 7 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 50 M 1982 1 00:43:37 00:11:59
82 269 MAŇAS Ondřej 51 M 1990 1 00:43:38 00:11:59
83 134 MAZAL Zdeněk 52 M 1981 1 00:43:40 00:12:02
84 4 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 21 MV1 1973 1 00:43:42 00:12:04
85 106 BAZALA Vít 53 M 2001 1 00:43:42 00:12:04
86 159 BACHRATÝ Pavel Blansko 10 MV2 1965 1 00:43:53 00:12:15
87 213 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 54 M 1981 1 00:44:00 00:12:22
88 45 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 55 M 1988 1 00:44:07 00:12:29
89 250 POLÁŠEK Metoděj Kuřim 56 M 1980 1 00:44:12 00:12:34
90 31 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:44:16 00:12:37
91 22 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 57 M 1979 1 00:44:18 00:12:40
92 150 ČÍŽEK Petr OB Adamov 22 MV1 1971 1 00:44:22 00:12:43
93 67 KROPÁČEK Jaroslav 23 MV1 1970 1 00:44:28 00:12:50
94 218 VOBORNÝ Marek Křoví-ZR 58 M 1989 1 00:44:32 00:12:53
95 71 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 11 MV2 1967 1 00:44:34 00:12:56
96 274 PACHECO Edinson 59 M 1983 1 00:44:35 00:12:57
97 267 KUGLER Patrik Orel Brno - Řečkovice 60 M 1992 1 00:44:39 00:13:01
98 228 BŘEZINA Aleš newline 12 MV2 1962 1 00:44:50 00:13:12
99 152 FORAL Roman Brno 13 MV2 1967 1 00:44:53 00:13:15
100 89 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 14 MV2 1968 1 00:44:57 00:13:18
101 160 BULÍN Martin Přerov 61 M 1985 1 00:44:58 00:13:20
102 133 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 24 MV1 1974 1 00:45:00 00:13:21
103 265 KAČÍN Miroslav Kanice 62 M 1979 1 00:45:00 00:13:22
104 137 SLOUKA Jiří Blažovice 63 M 1983 1 00:45:00 00:13:22
105 46 JANUŠKA Ivan Šanov 3 MV3 1958 1 00:45:01 00:13:23
106 241 LACZO Ján Levice 15 MV2 1965 1 00:45:07 00:13:29
107 76 VOLEC Michal Hrušovany u Brna 25 MV1 1978 1 00:45:08 00:13:30
108 144 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 64 M 1985 1 00:45:16 00:13:38
109 234 PATERA Matěj 65 M 1986 1 00:45:19 00:13:40
110 262 CHALOUPKA Tomáš Kuřim 66 M 1982 1 00:45:22 00:13:44
111 64 CIBULKA Pavel Brno 16 MV2 1964 1 00:45:30 00:13:52
112 261 SEZIMA Tomáš 67 M 1989 1 00:45:39 00:14:00
113 211 PISKAČ Pavel Horizontal Brno 68 M 1985 1 00:45:39 00:14:00
114 50 POHANKA Pavel Lotrando Brno 26 MV1 1973 1 00:45:50 00:14:11
115 153 NOVÁČEK Michal Kuřim 69 M 1993 1 00:45:54 00:14:16
116 111 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 70 M 1979 1 00:45:54 00:14:16
117 73 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 27 MV1 1973 1 00:45:56 00:14:18
118 280 VACULA Ondřej --- 71 M 1981 1 00:46:00 00:14:21
119 124 KOVAČIČ Sebastian 28 MV1 1978 1 00:46:02 00:14:23
120 206 SIKORA Aleš Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 29 MV1 1973 1 00:46:08 00:14:29
121 36 MOKRÝ Ondřej KOB Alfa Brno 72 M 1994 1 00:46:09 00:14:31
122 282 VÍT Onřej 73 M 1980 1 00:46:23 00:14:45
123 66 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 30 MV1 1975 1 00:46:32 00:14:54
124 119 MAŇÁSEK Lukáš YSoft 74 M 1980 1 00:46:41 00:15:02
125 156 DUFEK Jiří 17 MV2 1968 1 00:46:46 00:15:08
126 224 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 31 MV1 1972 1 00:46:49 00:15:10
127 62 OCÁSEK Michal Ociz team 75 M 1988 1 00:46:55 00:15:17
128 15 ODVÁŘKA Libor Fitnessfreedom race team 32 MV1 1971 1 00:46:57 00:15:19
129 131 KUČERA Josef 76 M 1985 1 00:47:02 00:15:24
130 210 KERLIN Tomáš KPCHL 77 M 1980 1 00:47:04 00:15:26
131 140 JANHUBA Bořivoj Brno 78 M 1980 1 00:47:06 00:15:28
132 279 PAVLOVEC Marek 79 M 1985 1 00:47:07 00:15:28
133 69 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 33 MV1 1974 1 00:47:07 00:15:29
134 68 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 1 00:47:08 00:15:30
135 55 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 34 MV1 1976 1 00:47:13 00:15:34
136 254 ROSENBERG Pavel 80 M 1985 1 00:47:16 00:15:37
137 257 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 81 M 1986 1 00:47:18 00:15:40
138 248 ZEZULA Martin Běžci Moravany 35 MV1 1977 1 00:47:22 00:15:44
139 226 LAZAR Lukáš 82 M 1982 1 00:47:28 00:15:50
140 142 ODEHNALOVÁ Klára 2 XZ 1979 1 00:47:29 00:15:51
141 217 PLECHATÝ Ondřej Run sport team 83 M 1984 1 00:47:30 00:15:52
142 130 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 36 MV1 1976 1 00:47:31 00:15:53
143 212 DUFEK Martin RSFK 84 M 1983 1 00:47:36 00:15:58
144 164 LABEDZ Jan Svinošice 85 M 1984 1 00:47:42 00:16:04
145 259 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI 86 M 1990 1 00:48:15 00:16:36
146 230 VÁCLAVÍK Tomáš BOLATICE 87 M 1982 1 00:48:15 00:16:37
147 38 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 18 MV2 1968 1 00:48:23 00:16:45
148 155 MARTINÁK Viktor 37 MV1 1978 1 00:48:25 00:16:46
149 110 INDRA Radovan 38 MV1 1976 1 00:48:26 00:16:47
150 136 SLÁMA Jiří Brno 19 MV2 1960 1 00:48:33 00:16:54
151 79 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 20 MV2 1967 1 00:48:45 00:17:06
152 8 KOMENDA Jan ZBM Brno 88 M 1999 1 00:48:51 00:17:13
153 84 GIEBL Radek Tišnov 39 MV1 1975 1 00:48:58 00:17:20
154 235 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 21 MV2 1961 1 00:49:05 00:17:27
155 129 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 22 MV2 1962 1 00:49:14 00:17:36
156 34 MOKRÝ Jan KOB Alfa Brno 23 MV2 1966 1 00:49:15 00:17:37
157 43 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 24 MV2 1964 1 00:49:24 00:17:45
158 281 VÁGNER Jiří DI Industrial 89 M 1984 1 00:49:26 00:17:48
159 246 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 90 M 1980 1 00:49:28 00:17:50
160 157 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 25 MV2 1965 1 00:49:28 00:17:50
161 17 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 40 MV1 1969 1 00:49:29 00:17:50
162 52 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 MV3 1951 1 00:49:30 00:17:52
163 3 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 41 MV1 1976 1 00:49:33 00:17:55
164 91 PARMA Tomáš Brno 42 MV1 1970 1 00:49:39 00:18:01
165 258 JANÍK Martin SK Meteor Brno 91 M 1981 1 00:49:39 00:18:01
166 93 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 43 MV1 1975 1 00:49:48 00:18:10
167 207 JEŘÁBEK Petr Vyškov 44 MV1 1970 1 00:49:58 00:18:20
168 74 NEPUSTILOVÁ Monika 3 XZ 1981 1 00:49:59 00:18:21
169 102 PELIKÁN Martin Individuální 92 M 1984 1 00:50:00 00:18:22
170 120 POHANKA Libor KC Brno 45 MV1 1978 1 00:50:05 00:18:27
171 27 ČERBÁK Bořek Brno 26 MV2 1967 1 00:50:06 00:18:28
172 99 MAREK Jaromír Brno 27 MV2 1964 1 00:50:06 00:18:28
173 123 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 93 M 1979 1 00:50:10 00:18:32
174 278 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 4 XZ 1976 1 00:50:19 00:18:41
175 252 MATULOVÁ Martina Brno 5 XZ 1972 1 00:50:27 00:18:49
176 148 MÜNSTER Libor Blansko 28 MV2 1966 1 00:50:37 00:18:59
177 92 UHLÍŘ Dalibor AT&T 94 M 1980 1 00:50:39 00:19:01
178 209 HRŮZA Vladimír Brno 29 MV2 1960 1 00:50:40 00:19:02
179 35 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 30 MV2 1968 1 00:50:42 00:19:03
180 141 KUNITSKI Evghenii Brno 95 M 1981 1 00:50:44 00:19:05
181 151 DRLÝ Aleš 31 MV2 1968 1 00:50:44 00:19:05
182 168 LORENC Antonín Bertík Blansko 32 MV2 1964 1 00:51:38 00:20:00
183 272 KALUS Zdeněk Lelekovice 46 MV1 1975 1 00:51:40 00:20:02
184 63 VELEŠÍK Petr 47 MV1 1975 1 00:51:54 00:20:15
185 238 ŠTENCL Jiří Fixed Beer Brno 96 M 1984 1 00:51:58 00:20:20
186 231 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 6 MV3 1952 1 00:51:58 00:20:20
187 132 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 48 MV1 1977 1 00:52:02 00:20:23
188 112 LEXMAUL Petr 97 M 1990 1 00:52:07 00:20:29
189 57 BŘEZA Miroslav Brno 33 MV2 1959 1 00:52:09 00:20:31
190 276 ŠIMEK Matěj BKČS 98 M 1981 1 00:52:22 00:20:43
191 232 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 6 XZ 1971 1 00:52:26 00:20:47
192 128 JOSEFÍK maria Moje kolo 99 M 1983 1 00:52:41 00:21:03
193 117 LENHART David newline 100 M 1979 1 00:52:45 00:21:07
194 220 ŠŇUPÁREK Martin ABND Racing Team 49 MV1 1971 1 00:52:49 00:21:10
195 56 STANĚK Martin TJ Oslavany 101 M 1987 1 00:52:50 00:21:12
196 82 VLASÁK Ota 34 MV2 1968 1 00:52:53 00:21:15
197 100 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 7 XZ 1980 1 00:52:56 00:21:17
198 104 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 102 M 1981 1 00:52:56 00:21:18
199 54 KUNC Josef Orel Vyškov 35 MV2 1960 1 00:53:02 00:21:24
200 59 RICHTER Martin 50 MV1 1972 1 00:53:08 00:21:30
201 208 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 7 MV3 1953 1 00:53:12 00:21:33
202 263 ŠIMKO Peter 103 M 1987 1 00:53:15 00:21:36
203 139 ZEMANDLOVÁ Anna 8 XZ 1982 1 00:53:15 00:21:37
204 237 MRÁZ Martin 104 M 1986 1 00:53:23 00:21:45
205 108 MARŠÁLEK Jiří newline 8 MV3 1958 1 00:53:27 00:21:49
206 266 ŠIMONOVSKÁ Eva 9 XZ 1979 1 00:53:27 00:21:49
207 87 DURNA Pavel Brno 105 M 1983 1 00:53:35 00:21:57
208 32 HRSTKA Pavel Medlov 51 MV1 1971 1 00:53:46 00:22:08
209 215 ZWETTLER Oto AK Kuřim 52 MV1 1978 1 00:53:55 00:22:17
210 20 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 9 MV3 1954 1 00:54:13 00:22:34
211 105 BORKOVEC Luděk 106 M 1985 1 00:54:18 00:22:40
212 101 DVOŘÁK Martin Extra Brno 107 M 1988 1 00:54:19 00:22:41
213 204 RAJMIC Pavel 53 MV1 1978 1 00:54:22 00:22:43
214 222 NOVÁK Martin Brno 10 MV3 1951 1 00:54:27 00:22:49
215 154 ŠRÁMEK Pavel 108 M 1983 1 00:54:31 00:22:53
216 253 MATULA Jaroslav Brno 54 MV1 1970 1 00:54:41 00:23:03
217 1 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 55 MV1 1973 1 00:54:52 00:23:14
218 249 BAŘINA Jiří VF Sport Team Černá Hora 109 M 1981 1 00:55:02 00:23:24
219 251 MICHENKOVÁ Adriana 10 XZ 1999 1 00:55:08 00:23:30
220 47 SOBOTKA Martin 56 MV1 1976 1 00:55:16 00:23:38
221 255 KALUŽÍK Luděk 110 M 1982 1 00:55:29 00:23:51
222 275 SKYPALA Tomáš Atex 007 111 M 1983 1 00:55:50 00:24:12
223 122 POLÁČEK Kamil 112 M 1981 1 00:55:51 00:24:13
224 81 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 57 MV1 1970 1 00:55:55 00:24:17
225 2 PELC Vít OZZY Brno 36 MV2 1967 1 00:56:05 00:24:27
226 245 BLAHA Marek 58 MV1 1969 1 00:56:26 00:24:48
227 75 SVOBODA Jan Garko Brno 37 MV2 1961 1 00:56:37 00:24:58
228 162 HAVLÍČEK Štěpán Brno 113 M 1983 1 00:56:51 00:25:12
229 203 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 114 M 1982 1 00:57:09 00:25:30
230 90 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 11 MV3 1954 1 00:57:17 00:25:39
231 42 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 115 M 1994 1 00:57:35 00:25:57
232 118 DVOŘÁK David (CZE) 59 MV1 1976 1 00:57:56 00:26:17
233 239 ŠPLÍCHAL Jiří Kuřim 116 M 1987 1 00:58:23 00:26:44
234 268 STUCHLÍK Jan 117 M 1989 1 00:58:43 00:27:04
235 205 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 12 MV3 1946 1 00:59:18 00:27:40
236 85 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 11 XZ 1989 1 00:59:27 00:27:49
237 271 SLÁMA Vladimír 13 MV3 1954 1 00:59:36 00:27:58
238 260 ODSTRČIL Martin 60 MV1 1974 1 00:59:42 00:28:04
239 233 KNECHT Milan Eldo Brno 38 MV2 1961 1 00:59:45 00:28:07
240 49 WÍTTEK Richard Rájec - Jestřabí 61 MV1 1972 1 01:00:04 00:28:26
241 58 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 12 XZ 1960 1 01:00:23 00:28:45
242 21 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 39 MV2 1961 1 01:01:07 00:29:29
243 158 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 13 XZ 1997 1 01:01:22 00:29:44
244 143 POSPÍCHAL Vladimír 14 MV3 1952 1 01:01:29 00:29:51
245 53 ONODI Otto Elpis klub Brno 62 MV1 1974 1 01:01:47 00:30:09
246 94 BIL Jaroslav newline 40 MV2 1959 1 01:02:25 00:30:47
247 221 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1949 1 01:02:27 00:30:49
248 216 KŘÍŽ Jiří Bruslárna.cz 16 MV3 1953 1 01:02:27 00:30:49
249 242 KOLAŘÍK Jiří 118 M 1979 1 01:02:37 00:30:59
250 70 SPONAR Jan Tesla Brno 17 MV3 1950 1 01:03:04 00:31:26
251 146 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1952 1 01:08:42 00:37:04
252 277 KRÁLÍK Marek NC Vyškov 41 MV2 1961 1 01:13:48 00:42:10

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.04.2018 08:00
Jarní běh severem 2018
22.04.2018 08:00
1. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2018
28.04.2018 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2018 09:00
32. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
05.05.2018 09:00
Běh daňových poradců
08.05.2018 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2018
10.05.2018 17:00
BB 2 - Běh Holednou
12.05.2018 10:00
OIP 2018 I
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.