Rychlé novinky:

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

21.03.2018: Nová brožura Běžecké tour 2018

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km

Datum pořádání od 26.12.2017 08:00 do 26.12.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,40
Počet kol2
Počet závodníků273
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 33 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno 1 M 1985 2 00:30:57
2 233 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./SK Žabovřesky 2 M 1993 2 00:31:28 00:00:31
3 259 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 3 M 1987 2 00:32:06 00:01:09
4 110 ŠŤASTNÝ Petr Rajec Allivictus 4 M 1988 2 00:32:09 00:01:11
5 59 DVOŘÁČEK Adam VSK Univerzita Brno 5 M 1996 2 00:32:32 00:01:35
6 105 LYSÁK Vlastimil Mikulov 6 M 1986 2 00:32:32 00:01:35
7 63 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 2 00:33:09 00:02:12
8 57 FIALA Dan VSK Univerzita Brno 7 M 1997 2 00:33:51 00:02:54
9 42 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 8 M 1992 2 00:33:55 00:02:58
10 1 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 9 M 1998 2 00:34:17 00:03:20
11 212 BOŘIL Petr hlavnezdrave.cz 10 M 1986 2 00:34:39 00:03:41
12 62 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 11 M 1992 2 00:34:47 00:03:50
13 92 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 12 M 1995 2 00:34:52 00:03:55
14 61 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 MV1 1977 2 00:34:58 00:04:01
15 151 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 13 M 1979 2 00:35:00 00:04:03
16 23 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 14 M 1992 2 00:35:01 00:04:04
17 228 FIALA Andrej Elite sport team 15 M 1998 2 00:35:12 00:04:15
18 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 MV1 1970 2 00:35:16 00:04:18
19 185 JANKŮ Lukáš Pepe bike 16 M 1987 2 00:35:20 00:04:23
20 40 BEJČEK Patrik AK Drnovice 17 M 1994 2 00:35:24 00:04:26
21 232 ČAPEK Jan 18 M 1986 2 00:35:30 00:04:33
22 32 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 19 M 1982 2 00:35:41 00:04:43
23 15 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 20 M 1981 2 00:35:55 00:04:57
24 31 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 21 M 1984 2 00:35:58 00:05:00
25 213 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 4 MV1 1978 2 00:36:13 00:05:15
26 183 KAZDA Petr 5 MV1 1970 2 00:36:14 00:05:17
27 93 KOCUR Lukáš Orel Šitborice 6 MV1 1977 2 00:36:20 00:05:23
28 35 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 1 MV2 1968 2 00:36:28 00:05:31
29 60 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 22 M 1991 2 00:36:29 00:05:32
30 68 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 7 MV1 1973 2 00:36:45 00:05:48
31 82 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 8 MV1 1978 2 00:36:45 00:05:48
32 94 CHADIM Michal 9 MV1 1978 2 00:36:46 00:05:48
33 210 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 23 M 1982 2 00:36:49 00:05:52
34 13 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 2 MV2 1967 2 00:36:51 00:05:54
35 52 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 24 M 1990 2 00:36:52 00:05:55
36 90 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 25 M 1991 2 00:36:55 00:05:58
37 266 ŠTERC Jiří Slevoking 26 M 1990 2 00:36:56 00:05:59
38 126 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 10 MV1 1978 2 00:37:05 00:06:08
39 78 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 11 MV1 1974 2 00:37:08 00:06:10
40 108 BŘEZINA Jiří BS Bike ALÉ team 12 MV1 1972 2 00:37:12 00:06:14
41 118 ZELINKA Jiří O-mikron 27 M 1987 2 00:37:15 00:06:17
42 254 STEHLÍK Petr Alfa Tri Team 28 M 1989 2 00:37:17 00:06:19
43 111 MATOUŠEK Pavel KC Brno 13 MV1 1978 2 00:37:22 00:06:24
44 137 PIŇOS Ondřej Dvectis DSP Kometa Brno 29 M 1996 2 00:37:25 00:06:28
45 253 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 30 M 1985 2 00:37:34 00:06:36
46 114 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 3 MV2 1965 2 00:37:37 00:06:40
47 49 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 MV2 1967 2 00:37:40 00:06:42
48 222 KOLÁŘ Jan Lodní sporty Brno 31 M 1991 2 00:37:59 00:07:02
49 43 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 32 M 1981 2 00:38:04 00:07:07
50 177 KINCL Petr HO Tesla Brno 33 M 1983 2 00:38:13 00:07:15
51 39 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 34 M 1997 2 00:38:19 00:07:22
52 208 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 35 M 1983 2 00:38:26 00:07:29
53 88 RÁBEL Martin 36 M 1991 2 00:38:28 00:07:31
54 138 SLÁMA Lukáš 37 M 1984 2 00:38:28 00:07:31
55 270 ABLORH Titus Sanasport runners 38 M 1993 2 00:38:31 00:07:33
56 219 BENEŠ Petr Blansko 39 M 1987 2 00:38:31 00:07:33
57 227 ŠRUBAŘ Michal Brno 40 M 1986 2 00:38:34 00:07:37
58 261 ŠPIRK Jakub 41 M 1983 2 00:38:37 00:07:40
59 109 PERNIČKA Jan Hory z dálky 42 M 1987 2 00:38:41 00:07:44
60 16 TOMAN Igor Vyškov 14 MV1 1972 2 00:38:48 00:07:50
61 279 ČERMÁK Jan Šlapanice 43 M 1989 2 00:38:48 00:07:51
62 27 ŠOLC Filip SKI Žabiny 44 M 1985 2 00:38:49 00:07:51
63 55 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 5 MV2 1967 2 00:38:50 00:07:52
64 152 SVOBODA Marek Běžci Moravany 15 MV1 1977 2 00:38:54 00:07:57
65 86 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 6 MV2 1966 2 00:39:03 00:08:06
66 189 MARTINEC Jindřich 7 MV2 1961 2 00:39:05 00:08:08
67 215 KREJČÍ Vladimír TJ Sokol Brno-1 45 M 1989 2 00:39:06 00:08:08
68 205 NOVOTNÝ Jiří 16 MV1 1975 2 00:39:12 00:08:14
69 172 BULÍN Martin Přerov 46 M 1985 2 00:39:14 00:08:16
70 156 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 17 MV1 1970 2 00:39:16 00:08:18
71 10 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 47 M 1979 2 00:39:22 00:08:24
72 76 FANFRDLA Dalimil Maty team 18 MV1 1973 2 00:39:24 00:08:27
73 3 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 48 M 1998 2 00:39:32 00:08:35
74 30 ŠTĚPÁN Vladimír --- 19 MV1 1971 2 00:39:47 00:08:50
75 209 NOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 49 M 1997 2 00:39:48 00:08:50
76 257 HROBAŘ Štěpán Magnus Orienteering 50 M 1991 2 00:39:48 00:08:50
77 72 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 8 MV2 1967 2 00:39:52 00:08:54
78 5 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 20 MV1 1973 2 00:39:54 00:08:57
79 169 ŠAUER Martin 21 MV1 1977 2 00:39:57 00:08:59
80 14 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 1 MV3 1958 2 00:40:00 00:09:03
81 64 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 51 M 1980 2 00:40:02 00:09:04
82 9 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 9 MV2 1968 2 00:40:06 00:09:09
83 133 MAZAL Zdeněk 52 M 1981 2 00:40:08 00:09:11
84 21 POHANKA Libor KC Brno 22 MV1 1978 2 00:40:10 00:09:13
85 239 MAREK Jakub Jedem stopem 53 M 1988 2 00:40:10 00:09:13
86 135 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 2 MV3 1958 2 00:40:13 00:09:15
87 214 DVOŘÁK David 54 M 1993 2 00:40:23 00:09:25
88 201 HORÁČEK Kamil Argyšáci 23 MV1 1977 2 00:40:24 00:09:26
89 268 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 55 M 1988 2 00:40:25 00:09:27
90 121 BAZALA Oldřich 24 MV1 1971 2 00:40:25 00:09:28
91 113 FORAL Roman Brno 10 MV2 1967 2 00:40:26 00:09:29
92 132 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 56 M 1983 2 00:40:26 00:09:29
93 91 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 57 M 1988 2 00:40:27 00:09:29
94 224 BŘEZINA Aleš newline 11 MV2 1962 2 00:40:28 00:09:30
95 41 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 58 M 1988 2 00:40:28 00:09:31
96 269 PACHECO Edinson 59 M 1983 2 00:40:37 00:09:39
97 119 KOUPÝ Leoš Jedem stopem 60 M 1995 2 00:40:43 00:09:46
98 141 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 61 M 1986 2 00:40:43 00:09:46
99 136 BLECHA Oldřich Domašov 62 M 1981 2 00:40:45 00:09:47
100 120 BAZALA Vít 63 M 2001 2 00:40:46 00:09:49
101 236 ADÁMEK Pavel Hranice 64 M 1990 2 00:40:47 00:09:49
102 77 BARTOŇKOVÁ Nina 1 XZ 1990 2 00:40:49 00:09:52
103 226 NOVÁKOVÁ Martina Lawi sport team 2 XZ 1992 2 00:40:57 00:09:59
104 80 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE Letovice 12 MV2 1959 2 00:40:59 00:10:02
105 112 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 13 MV2 1964 2 00:41:01 00:10:04
106 74 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 65 M 1989 2 00:41:05 00:10:07
107 73 VOLEC Michal Hrušovany u Brna 25 MV1 1978 2 00:41:20 00:10:23
108 130 BĚLOHOUBEK Petr Brno 26 MV1 1972 2 00:41:22 00:10:24
109 263 WOLF Martin Rajhrad 27 MV1 1976 2 00:41:24 00:10:26
110 175 DYTRT Petr BehejBrno.com 28 MV1 1976 2 00:41:29 00:10:31
111 81 KROPÁČEK Jaroslav 29 MV1 1970 2 00:41:43 00:10:46
112 284 VÍT Onřej 66 M 1980 2 00:41:50 00:10:52
113 124 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 30 MV1 1977 2 00:41:51 00:10:53
114 67 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 31 MV1 1974 2 00:41:57 00:10:59
115 85 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 3 MV3 1958 2 00:41:59 00:11:01
116 38 CIBULKA Pavel Brno 14 MV2 1964 2 00:42:02 00:11:04
117 271 POSKER Tomáš Delfíni 67 M 1995 2 00:42:06 00:11:09
118 278 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 15 MV2 1959 2 00:42:14 00:11:16
119 125 GONČÁR Jiří Weisser sport 68 M 1981 2 00:42:16 00:11:19
120 241 PÁVIŠ Richard 32 MV1 1978 2 00:42:20 00:11:23
121 181 SLOUKA Jiří Blažovice 69 M 1983 2 00:42:28 00:11:31
122 84 MIKA Ivo Orel Obřany 16 MV2 1966 2 00:42:31 00:11:34
123 150 KOVAČIČ Sebastian 33 MV1 1978 2 00:42:32 00:11:35
124 99 VEVERKA Tomáš FK Debakl 70 M 1980 2 00:42:33 00:11:36
125 123 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 34 MV1 1973 2 00:42:35 00:11:37
126 163 MARTINÁK Viktor 35 MV1 1978 2 00:42:38 00:11:40
127 170 KNAP Zdeněk 71 M 1991 2 00:42:41 00:11:44
128 250 VENEROVÁ Lenka Alfa Tri Team 3 XZ 1986 2 00:42:48 00:11:51
129 264 LAZAR Lukáš 72 M 1982 2 00:42:50 00:11:53
130 25 MOKRÝ Ondřej KOB Alfa Brno 73 M 1994 2 00:42:56 00:11:59
131 262 JUREČKA Robert 36 MV1 1977 2 00:43:02 00:12:05
132 167 JANHUBA Bořivoj Brno 74 M 1980 2 00:43:05 00:12:07
133 235 ZÁVODNÍK Milan Extra Brno 37 MV1 1973 2 00:43:09 00:12:12
134 134 ŠŤASTA Libor Rega Brno 17 MV2 1966 2 00:43:11 00:12:14
135 101 ZEMÁNEK Miroslav 75 M 1979 2 00:43:12 00:12:15
136 274 LAZAR Petr 76 M 1979 2 00:43:15 00:12:18
137 247 DANĚK Jan Brno 77 M 1989 2 00:43:37 00:12:40
138 8 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 18 MV2 1968 2 00:43:50 00:12:52
139 147 BITTNER Josef BehejBrno.com 38 MV1 1970 2 00:43:57 00:13:00
140 20 STEHLÍK Albert Sestry v akci a jejich Tygři 78 M 1994 2 00:44:00 00:13:03
141 164 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 19 MV2 1967 2 00:44:03 00:13:06
142 166 GIEBL Radek Tišnov 39 MV1 1975 2 00:44:04 00:13:07
143 157 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 40 MV1 1978 2 00:44:12 00:13:15
144 2 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 41 MV1 1976 2 00:44:14 00:13:16
145 18 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 79 M 1981 2 00:44:16 00:13:18
146 252 SVOBODA Marek Běžci Moravany 80 M 1999 2 00:44:22 00:13:25
147 251 ZEZULA Martin Běžci Moravany 42 MV1 1977 2 00:44:22 00:13:25
148 29 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 43 MV1 1971 2 00:44:24 00:13:27
149 122 KUNITSKI Evghenii Brno 81 M 1981 2 00:44:33 00:13:36
150 115 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 44 MV1 1975 2 00:44:37 00:13:40
151 56 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 20 MV2 1961 2 00:44:42 00:13:44
152 203 DULÍK RObert 45 MV1 1978 2 00:44:43 00:13:46
153 256 KOZEL Tom Würth cycling team /Radostice 82 M 1981 2 00:44:52 00:13:54
154 178 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 21 MV2 1965 2 00:44:53 00:13:55
155 165 MAREK Jaromír Brno 22 MV2 1964 2 00:44:53 00:13:56
156 220 VÁCLAVÍK Tomáš BOLATICE 83 M 1982 2 00:44:54 00:13:56
157 87 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 4 MV3 1951 2 00:44:54 00:13:57
158 24 MOKRÝ Jan KOB Alfa Brno 23 MV2 1966 2 00:44:56 00:13:58
159 127 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 46 MV1 1972 2 00:44:58 00:14:00
160 161 SLÁMA Jiří Brno 24 MV2 1960 2 00:45:00 00:14:03
161 153 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 47 MV1 1975 2 00:45:04 00:14:06
162 47 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 48 MV1 1974 2 00:45:04 00:14:07
163 273 SLAVÍK Jiří Hustopeče 5 MV3 1954 2 00:45:17 00:14:19
164 89 JELÍNEK David 84 M 1995 2 00:45:23 00:14:25
165 37 JANEK Petr Brno 49 MV1 1969 2 00:45:28 00:14:31
166 155 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 50 MV1 1969 2 00:45:31 00:14:33
167 144 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 51 MV1 1977 2 00:45:37 00:14:40
168 83 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 85 M 1981 2 00:45:40 00:14:42
169 139 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 6 MV3 1955 2 00:45:40 00:14:43
170 243 CECHMEISTER Bohumil Sokol Přísnotice 52 MV1 1974 2 00:45:43 00:14:45
171 168 HEJL Tomáš Bystrc 86 M 1986 2 00:45:44 00:14:47
172 240 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 25 MV2 1961 2 00:45:47 00:14:49
173 211 JEŘÁBEK Petr Vyškov 53 MV1 1970 2 00:45:48 00:14:50
174 142 PELIKÁN Martin Individuální 87 M 1984 2 00:45:52 00:14:55
175 69 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 26 MV2 1962 2 00:46:04 00:15:07
176 255 STEHLÍK Václav Medikobra 88 M 1987 2 00:46:07 00:15:09
177 104 NEPUSTILOVÁ Monika 4 XZ 1981 2 00:46:23 00:15:26
178 96 MATULOVÁ Martina Brno 5 XZ 1972 2 00:46:26 00:15:28
179 51 JOSEFÍK maria Moje kolo 89 M 1983 2 00:46:30 00:15:32
180 237 BADIN Tomáš Hrušovany u Brna 90 M 1991 2 00:46:33 00:15:35
181 75 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 7 MV3 1953 2 00:46:34 00:15:37
182 6 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 54 MV1 1974 2 00:46:42 00:15:45
183 143 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 55 MV1 1977 2 00:46:45 00:15:48
184 71 LAVIČKA Jaroslav Drásov 27 MV2 1959 2 00:46:48 00:15:50
185 46 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 8 MV3 1955 2 00:46:54 00:15:57
186 12 ŠTEFAN Martin Běhej Brno.com 56 MV1 1972 2 00:46:57 00:16:00
187 54 HUMLÍČEK Aleš Střelice u Brna 57 MV1 1975 2 00:47:16 00:16:18
188 140 DVOŘÁK David (CZE) 58 MV1 1976 2 00:47:22 00:16:24
189 180 HAVLÍČEK Štěpán Brno 91 M 1983 2 00:47:25 00:16:28
190 158 LORENC Antonín Bertík Blansko 28 MV2 1964 2 00:47:27 00:16:30
191 267 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 6 XZ 1976 2 00:47:34 00:16:36
192 148 VLASÁK Ota 29 MV2 1968 2 00:47:39 00:16:41
193 95 MATULA Jaroslav Brno 59 MV1 1970 2 00:47:40 00:16:43
194 204 ČADEK Martin Brno 9 MV3 1957 2 00:47:48 00:16:50
195 176 SMUTNÝ Tomáš 92 M 1992 2 00:47:52 00:16:54
196 65 MOUČKA Jan BKB Brno 10 MV3 1956 2 00:47:52 00:16:55
197 202 MATELKA Lukáš 93 M 1979 2 00:48:01 00:17:03
198 19 PALAŠ Zdeněk Valtice 30 MV2 1961 2 00:48:01 00:17:04
199 283 HOLAS Jiří 60 MV1 1976 2 00:48:04 00:17:07
200 28 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 31 MV2 1968 2 00:48:05 00:17:08
201 184 KUNC Josef Orel Vyškov 32 MV2 1960 2 00:48:16 00:17:19
202 258 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 7 XZ 1971 2 00:48:20 00:17:22
203 36 HRSTKA Pavel Medlov 61 MV1 1971 2 00:48:27 00:17:29
204 242 LUNER Jiří 62 MV1 1978 2 00:48:33 00:17:36
205 248 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 11 MV3 1952 2 00:48:35 00:17:37
206 265 KUBUŠ Marek 63 MV1 1978 2 00:48:36 00:17:38
207 275 TYLEČEK Pavel Jundrováci 64 MV1 1973 2 00:48:48 00:17:51
208 260 MACHÁČEK Martin Javůrek 12 MV3 1955 2 00:48:49 00:17:52
209 223 NOVÁK Martin Brno 13 MV3 1951 2 00:48:50 00:17:52
210 22 HLUŠÍ Jaroslav 65 MV1 1971 2 00:49:00 00:18:03
211 98 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 33 MV2 1964 2 00:49:04 00:18:07
212 187 SOVA Oldřich ATEX007 66 MV1 1976 2 00:49:07 00:18:09
213 116 JÍLEK Radim --- 67 MV1 1971 2 00:49:09 00:18:11
214 102 LENHART David newline 94 M 1979 2 00:49:20 00:18:23
215 217 BURIAN Pavel Sokol Drnovice 68 MV1 1975 2 00:49:22 00:18:25
216 66 BŘEZA Miroslav Brno 34 MV2 1959 2 00:49:28 00:18:30
217 162 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 8 XZ 1980 2 00:49:30 00:18:32
218 107 SVOBODA Jan Garko Brno 35 MV2 1961 2 00:49:32 00:18:34
219 129 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 9 XZ 1986 2 00:49:34 00:18:36
220 128 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 95 M 1984 2 00:50:06 00:19:09
221 225 ZWETTLER Oto AK Kuřim 69 MV1 1978 2 00:50:19 00:19:22
222 100 MOKRÝ Pavel Brno 36 MV2 1968 2 00:50:23 00:19:26
223 117 SKYPALA Tomáš Atex 007 96 M 1983 2 00:50:27 00:19:30
224 159 DURNA Pavel Brno 97 M 1983 2 00:50:33 00:19:36
225 149 ŠRÁMEK Pavel 98 M 1983 2 00:50:33 00:19:36
226 160 KAPAVÍK Radim 99 M 1985 2 00:50:34 00:19:37
227 17 PELC Vít OZZY Brno 37 MV2 1967 2 00:50:38 00:19:41
228 103 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 10 XZ 1989 2 00:50:43 00:19:45
229 206 SMÍŠEK Radan 70 MV1 1973 2 00:50:51 00:19:54
230 238 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 71 MV1 1970 2 00:50:57 00:19:59
231 281 BOSÁK Daniel 72 MV1 1978 2 00:51:01 00:20:03
232 131 MARŠÁLEK Jiří newline 14 MV3 1958 2 00:51:17 00:20:19
233 58 SOBOTKA Martin 73 MV1 1976 2 00:51:18 00:20:21
234 106 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 74 MV1 1970 2 00:51:20 00:20:22
235 145 KABELA Vojtěch Hrušovany u Brna 15 MV3 1947 2 00:51:23 00:20:25
236 182 HARTMANN Petr Brno 38 MV2 1959 2 00:51:24 00:20:26
237 171 NOVÁK Jan 75 MV1 1976 2 00:51:24 00:20:27
238 154 VOLAVÝ Vladimír Fit online 16 MV3 1955 2 00:51:28 00:20:31
239 44 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 76 MV1 1976 2 00:51:33 00:20:36
240 244 HÁNA Jan TJ Sokol Přísnotice 77 MV1 1976 2 00:51:36 00:20:38
241 186 BORKOVEC Luděk 100 M 1985 2 00:51:51 00:20:54
242 79 ONODI Otto Elpis klub Brno 78 MV1 1974 2 00:51:52 00:20:54
243 277 KŘIVÁNKOVÁ Markéta 11 XZ 1983 2 00:51:56 00:20:58
244 188 JEŽ Martin 79 MV1 1973 2 00:52:09 00:21:12
245 245 JANÁČEK Petr Podolí 101 M 1980 2 00:52:23 00:21:26
246 34 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 17 MV3 1947 2 00:52:34 00:21:36
247 221 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 18 MV3 1958 2 00:52:43 00:21:45
248 276 CHLUBNA Zdeněk 80 MV1 1971 2 00:52:56 00:21:58
249 216 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 19 MV3 1955 2 00:52:58 00:22:01
250 26 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 20 MV3 1954 2 00:53:06 00:22:09
251 48 KROUPA Jiří newline 39 MV2 1959 2 00:53:12 00:22:15
252 249 POLÁČEK Kamil 102 M 1981 2 00:53:18 00:22:21
253 50 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 21 MV3 1954 2 00:53:22 00:22:24
254 280 SLÁMA Vladimír 22 MV3 1954 2 00:53:48 00:22:50
255 179 MRŮZKOVÁ Pavlína UNI Brno - plavání 12 XZ 1970 2 00:54:03 00:23:05
256 45 SVOBODA Karel Moravská Slavia Brno 23 MV3 1945 2 00:54:03 00:23:06
257 207 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 24 MV3 1956 2 00:54:28 00:23:30
258 229 KUPSKÝ Ivoš 81 MV1 1972 2 00:55:14 00:24:17
259 230 REZÁKOVÁ Denisa Fiala runners 13 XZ 2002 2 00:55:24 00:24:27
260 231 MICHENKOVÁ Adriana 14 XZ 1999 2 00:55:24 00:24:27
261 97 BOŽEK Petr Lodní sporty Brno 82 MV1 1977 2 00:56:09 00:25:12
262 282 MUNDUCH Bohumír Olbramovice 103 M 1979 2 00:56:09 00:25:12
263 234 ZEMAN Martin Kr. Pole 40 MV2 1963 2 00:57:32 00:26:34
264 146 BIL Jaroslav newline 41 MV2 1959 2 00:57:36 00:26:39
265 272 TRNKA Hynek 83 MV1 1972 2 00:58:07 00:27:09
266 70 PODMELOVÁ Vilma Báječné ženy v běhu 15 XZ 1962 2 01:00:22 00:29:25
267 7 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 25 MV3 1958 2 01:00:22 00:29:25
268 4 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 104 M 1986 2 01:01:31 00:30:34
269 246 JEŽOVÁ Martina 16 XZ 1975 2 01:01:32 00:30:34
270 173 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 26 MV3 1952 2 01:02:06 00:31:08
271 174 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 42 MV2 1960 2 01:04:50 00:33:53
272 53 HOLÝ Josef Orel Židenice 27 MV3 1941 2 01:11:50 00:40:53

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 218 MIŠÁK Milan Eleven Test Team MV2 1963

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.04.2018 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2018 09:00
32. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
05.05.2018 09:00
Běh daňových poradců
08.05.2018 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2018
10.05.2018 17:00
BB 2 - Běh Holednou
12.05.2018 10:00
OIP 2018 I
26.05.2018 09:00
KOLKOLEM.com VÉMYSLICE
26.05.2018 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.