Rychlé novinky:

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

21.03.2018: Nová brožura Běžecké tour 2018

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km

Datum pořádání od 26.12.2017 08:00 do 26.12.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,70
Počet kol1
Počet závodníků237
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:15:29
2 73 KLÍČ David VSK Univerzita Brno 2 Jři 2000 1 00:15:35 00:00:05
3 18 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2001 1 00:15:38 00:00:08
4 115 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 2001 1 00:15:42 00:00:12
5 95 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 3 Jři 2000 1 00:15:43 00:00:14
6 52 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 3 Dci 2001 1 00:15:52 00:00:22
7 187 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 4 Jři 2000 1 00:15:56 00:00:26
8 97 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 5 Jři 1999 1 00:16:18 00:00:48
9 213 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 4 Dci 2001 1 00:16:56 00:01:26
10 220 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 5 Dci 2001 1 00:16:58 00:01:28
11 112 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 6 Jři 1999 1 00:16:59 00:01:29
12 39 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 2000 1 00:17:08 00:01:38
13 78 HAVRÁNEK Jan Brno 1 XM 1977 1 00:17:13 00:01:43
14 26 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 6 Dci 2002 1 00:17:25 00:01:55
15 37 AUDA Michal JAC Brno 8 Jři 2000 1 00:17:35 00:02:05
16 221 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 9 Jři 1999 1 00:17:35 00:02:05
17 104 KLAŠKA Dominik Moravská Slavia Brno 2 XM 1998 1 00:17:36 00:02:06
18 23 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 2000 1 00:17:37 00:02:07
19 162 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 7 Dci 2002 1 00:17:40 00:02:10
20 70 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:17:40 00:02:10
21 9 RŮŽA Daniel ATK Šlapanice 8 Dci 2002 1 00:17:40 00:02:10
22 67 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž 1986 1 00:17:41 00:02:11
23 19 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 10 Jři 2000 1 00:17:52 00:02:22
24 219 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 2 Jky 1999 1 00:17:55 00:02:26
25 20 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:17:59 00:02:29
26 126 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 11 Jři 1999 1 00:18:06 00:02:36
27 4 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 9 Dci 2002 1 00:18:11 00:02:41
28 46 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 2 Ž 1993 1 00:18:20 00:02:50
29 109 GRYC Vojtěch Tesla Brno 10 Dci 2001 1 00:18:26 00:02:57
30 33 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 11 Dci 2002 1 00:18:31 00:03:01
31 76 HALAS Pavel Orel Šitbořice 12 Jři 1999 1 00:18:49 00:03:20
32 89 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 3 Ž 1980 1 00:18:59 00:03:29
33 91 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 4 Ž 1983 1 00:19:09 00:03:40
34 13 TEŠNAR Michal Moravská Slavia Brno 12 Dci 2001 1 00:19:15 00:03:45
35 34 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1978 1 00:19:17 00:03:47
36 218 HOMOLKOVÁ Hana Student FSS MU - TJ Nové Město na Moravě 5 Ž 1996 1 00:19:19 00:03:49
37 31 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 6 Ž 1983 1 00:19:21 00:03:51
38 66 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 7 Ž 1994 1 00:19:24 00:03:55
39 79 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 2 Dky 2003 1 00:19:27 00:03:57
40 206 OŽANOVÁ Zuzana V klidu sport team 8 Ž 1991 1 00:19:28 00:03:58
41 166 DERKA Jiří VSK Univerzita Brno 13 Dci 2002 1 00:19:31 00:04:01
42 169 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 1999 1 00:19:44 00:04:14
43 38 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2001 1 00:19:45 00:04:15
44 60 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2001 1 00:19:45 00:04:15
45 192 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1986 1 00:19:45 00:04:15
46 179 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1976 1 00:19:49 00:04:19
47 24 KLEM Robert Brno 13 Jři 2000 1 00:19:50 00:04:20
48 120 SVOBODA Jan Extra Brno 3 XM 1986 1 00:19:53 00:04:23
49 2 TUČEK Libor ABC CYKLOSPORT 4 XM 1965 1 00:20:00 00:04:30
50 62 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1991 1 00:20:02 00:04:32
51 199 ŠVARCOVÁ Hana Big shock MTB team 11 Ž 1982 1 00:20:04 00:04:34
52 28 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 2000 1 00:20:09 00:04:39
53 29 HAVELKA Martin Brno 5 XM 1974 1 00:20:09 00:04:40
54 87 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 4 ŽV1 1977 1 00:20:10 00:04:40
55 168 PUČERA Jan Sebastian AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 2002 1 00:20:18 00:04:49
56 190 PŮSTOVÁ Šárka Jihomoravský Kraj 5 Dky 2002 1 00:20:21 00:04:51
57 136 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 6 XM 1973 1 00:20:23 00:04:54
58 65 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:20:25 00:04:55
59 49 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 6 Dky 2002 1 00:20:29 00:04:59
60 236 OBOŘILOVÁ Tereza SK Speed Brno 7 Dky 2002 1 00:20:36 00:05:06
61 163 RYŠÁVKOVÁ Kateřina Elite Sport Max training 5 ŽV1 1977 1 00:20:38 00:05:08
62 110 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 1 00:20:39 00:05:09
63 198 TOMEK Václav Brno 7 XM 1991 1 00:20:48 00:05:18
64 197 TOMEK Ondřej Brno 8 XM 1983 1 00:20:48 00:05:18
65 207 KOUŘIL Milan Brno 9 XM 1975 1 00:20:53 00:05:23
66 94 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 5 Jky 2000 1 00:20:55 00:05:25
67 100 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 12 Ž 1991 1 00:20:56 00:05:26
68 239 MEDLOVÁ Soňa 13 Ž 1992 1 00:20:57 00:05:27
69 108 GRYC Ondřej VSK Univerzita Brno 15 Dci 2004 1 00:21:02 00:05:32
70 250 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 7 ŽV1 1976 1 00:21:02 00:05:32
71 210 TOMEČEK Jaroslav Brno 10 XM 1975 1 00:21:09 00:05:39
72 68 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 14 Ž 1993 1 00:21:10 00:05:40
73 54 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 15 Ž 1984 1 00:21:13 00:05:43
74 185 KRUŠINOVÁ Andrea Letovice 16 Ž 1982 1 00:21:22 00:05:52
75 88 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 00:21:23 00:05:53
76 92 ZWIENEROVÁ Jitka Tišnov 17 Ž 1995 1 00:21:25 00:05:55
77 203 JEŘÁBEK Jakub AH Vyškov 16 Dci 2001 1 00:21:25 00:05:55
78 167 SIGMUNDOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 8 Dky 2005 1 00:21:27 00:05:57
79 214 MAZLOVÁ Tereza AHA Vyškov 9 Dky 2002 1 00:21:27 00:05:57
80 96 HIRŠOVÁ Gabriela SK Žabovřesky 18 Ž 1996 1 00:21:27 00:05:58
81 161 PŘICHYSTAL Lukáš ŠAK Židlochovice 11 XM 1981 1 00:21:30 00:06:00
82 208 BUTOROVÁ Lenka Extra Brno 19 Ž 1980 1 00:21:33 00:06:03
83 105 HANOUSEK Matěj RBK Blansko 17 Dci 2004 1 00:21:34 00:06:04
84 253 ČAPKOVÁ Barbora 20 Ž 1985 1 00:21:38 00:06:08
85 101 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 8 ŽV1 1972 1 00:21:41 00:06:11
86 216 MAZEL Ondřej AHA Vyškov 18 Dci 2004 1 00:21:41 00:06:11
87 188 ZÁDRAPOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 2003 1 00:21:43 00:06:13
88 178 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 9 ŽV1 1974 1 00:21:47 00:06:17
89 201 POHLOVÁ Adéla JAC Brno 11 Dky 2002 1 00:21:53 00:06:23
90 235 KOČÍ Halka 21 Ž 1980 1 00:21:57 00:06:27
91 98 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 10 ŽV1 1977 1 00:22:01 00:06:31
92 204 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 11 ŽV1 1974 1 00:22:03 00:06:33
93 61 PŘIKRYLOVÁ Lenka Fklidu 22 Ž 1998 1 00:22:08 00:06:38
94 193 MUSILOVÁ Erika AC Moravská Slavia Brno 23 Ž 1991 1 00:22:11 00:06:41
95 194 SEKANINA Tomáš AK Moravská Třebová 12 XM 1989 1 00:22:11 00:06:41
96 232 GEBAUEROVÁ Jana SK Žabovřesky 24 Ž 1979 1 00:22:13 00:06:43
97 240 MALEŇÁKOVÁ Daniela 25 Ž 1994 1 00:22:17 00:06:47
98 5 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 6 Jky 2000 1 00:22:18 00:06:48
99 6 SVOBODOVÁ Martina RSFK 12 ŽV1 1975 1 00:22:23 00:06:53
100 135 DOKOUPILOVÁ Markéta 13 ŽV1 1977 1 00:22:24 00:06:54
101 77 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 14 ŽV1 1971 1 00:22:29 00:07:00
102 133 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 26 Ž 1986 1 00:22:34 00:07:04
103 128 RUSÍNOVÁ Monika 15 ŽV1 1977 1 00:22:37 00:07:07
104 117 STIBAL Pavel 13 XM 1973 1 00:22:38 00:07:08
105 228 WALTER Pavel 14 XM 1964 1 00:22:38 00:07:08
106 202 JÍCHOVÁ Karolína Artaban Morávia JTK 27 Ž 1991 1 00:22:39 00:07:10
107 30 SUCHÁ Monika Atletic Třebíč 28 Ž 1991 1 00:22:44 00:07:14
108 25 MARKOVÁ Alice Brno 16 ŽV1 1970 1 00:22:47 00:07:17
109 244 SUCHÁNEK Martin PELLS MTBO Team 19 Dci 2004 1 00:22:49 00:07:19
110 36 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 7 Jky 1999 1 00:22:49 00:07:20
111 200 ZDRAŽÍLEK Denis 20 Dci 2004 1 00:22:52 00:07:22
112 40 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 8 Jky 2000 1 00:22:54 00:07:25
113 118 ČERNÁ Lenka SoteSport 29 Ž 1981 1 00:22:54 00:07:25
114 47 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Orel Židenice 1 ŽV3 1956 1 00:23:02 00:07:32
115 86 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 14 Jři 1999 1 00:23:04 00:07:34
116 55 STANÍČEK Pavel Brno 15 XM 1973 1 00:23:04 00:07:34
117 119 MARŠÁLKOVÁ Pavlína Rajhrad 30 Ž 1987 1 00:23:05 00:07:35
118 42 SMRČKOVÁ Jana RSFK 3 ŽV2 1964 1 00:23:07 00:07:38
119 255 HUSÁK Miroslav 16 XM 1975 1 00:23:10 00:07:41
120 15 SUCHÁNEK Zdeněk Brno Slatina 17 XM 1964 1 00:23:14 00:07:44
121 160 HOLEŠÍNSKÁ Iveta ŠAK Židlochovice 12 Dky 2003 1 00:23:15 00:07:45
122 57 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 18 XM 1991 1 00:23:15 00:07:45
123 153 DANĚČKOVÁ Lucie ŠAK Židlochovice 13 Dky 2007 1 00:23:15 00:07:45
124 107 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 17 ŽV1 1974 1 00:23:16 00:07:46
125 241 KOČKOVÁ Nikola Bumbrlíci 9 Jky 2000 1 00:23:17 00:07:48
126 181 VACKOVÁ Veronika ŠAK Židlochovice 14 Dky 2006 1 00:23:21 00:07:51
127 11 KREIDLOVÁ Jitka Báječné ženy v běhu 18 ŽV1 1975 1 00:23:22 00:07:53
128 154 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 19 ŽV1 1974 1 00:23:28 00:07:58
129 176 HAMILTON Hana Brno 31 Ž 1983 1 00:23:31 00:08:01
130 16 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 4 ŽV2 1962 1 00:23:32 00:08:02
131 17 DERKOVÁ Jana Brno 20 ŽV1 1971 1 00:23:32 00:08:02
132 247 PROKEŠOVÁ Petra 32 Ž 1988 1 00:23:34 00:08:04
133 14 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 21 ŽV1 1974 1 00:23:34 00:08:04
134 127 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 33 Ž 1997 1 00:23:35 00:08:05
135 32 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 22 ŽV1 1976 1 00:23:36 00:08:06
136 99 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 23 ŽV1 1970 1 00:23:49 00:08:19
137 171 JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 34 Ž 1993 1 00:23:49 00:08:19
138 7 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK 24 ŽV1 1974 1 00:23:51 00:08:21
139 242 BUČEK Miroslav Radostice 19 XM 1997 1 00:23:53 00:08:23
140 164 KOLOUCH Radim Brno 20 XM 1984 1 00:23:54 00:08:24
141 71 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 25 ŽV1 1978 1 00:23:59 00:08:30
142 64 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 26 ŽV1 1971 1 00:24:01 00:08:31
143 93 PETROVÁ Katarína ----------------------- 35 Ž 1981 1 00:24:03 00:08:33
144 184 TANCEROVÁ Anna TJ Sokol Přísnotice 36 Ž 1994 1 00:24:03 00:08:34
145 122 KOBÁŇOVÁ Kateřina 37 Ž 1981 1 00:24:05 00:08:35
146 59 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 5 ŽV2 1968 1 00:24:05 00:08:35
147 151 HAMŠÍKOVÁ Romana ŠAK Židlochovice 27 ŽV1 1975 1 00:24:05 00:08:35
148 72 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 10 Jky 2000 1 00:24:06 00:08:36
149 230 OVCHINNIKOVA Tatiana 38 Ž 1997 1 00:24:09 00:08:39
150 82 HÉGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 28 ŽV1 1969 1 00:24:13 00:08:43
151 102 DIATKA Vladimír EKOL TEAM 21 XM 1967 1 00:24:14 00:08:45
152 177 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 29 ŽV1 1977 1 00:24:18 00:08:48
153 175 KLIMEŠOVÁ Monika 39 Ž 1987 1 00:24:22 00:08:52
154 225 KALINOVÁ Klára 15 Dky 2001 1 00:24:22 00:08:52
155 186 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky Brno 40 Ž 1983 1 00:24:24 00:08:54
156 215 MAZLOVÁ Markéta AHA Vyškov 30 ŽV1 1976 1 00:24:27 00:08:57
157 229 MARCIÁNOVÁ Hana VSK Univerzita Brno 16 Dky 2003 1 00:24:29 00:08:59
158 41 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 22 XM 1972 1 00:24:29 00:08:59
159 116 STIBALOVÁ Jitka 31 ŽV1 1974 1 00:24:29 00:08:59
160 111 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 6 ŽV2 1964 1 00:24:30 00:09:01
161 155 ŠŤASTNÁ Terezie Syrovice 17 Dky 2000 1 00:24:32 00:09:02
162 223 TICHÝ Pavel 23 XM 1970 1 00:24:35 00:09:05
163 152 HAMŠÍK Václav ŠAK Židlochovice 21 Dci 2005 1 00:24:37 00:09:07
164 48 ŠVARCOVÁ Petra 41 Ž 1981 1 00:24:44 00:09:14
165 114 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 32 ŽV1 1973 1 00:24:45 00:09:15
166 134 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 24 XM 1994 1 00:24:50 00:09:21
167 121 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 33 ŽV1 1973 1 00:24:54 00:09:24
168 12 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 11 Jky 1999 1 00:24:55 00:09:25
169 21 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 34 ŽV1 1975 1 00:24:57 00:09:27
170 212 DUDOVÁ Silvie 42 Ž 1979 1 00:25:07 00:09:37
171 131 UTÍKALOVÁ Kateřina Tesla Brno 12 Jky 1999 1 00:25:15 00:09:45
172 205 ORÁLKOVÁ Kateřina 43 Ž 1980 1 00:25:15 00:09:45
173 69 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 7 ŽV2 1962 1 00:25:18 00:09:48
174 196 PREJSOVÁ Julija Běžecký klub Brno 35 ŽV1 1974 1 00:25:26 00:09:56
175 174 NOVOTNÁ Irena Boskovice 36 ŽV1 1977 1 00:25:28 00:09:58
176 45 CHOCHOLOUŠOVÁ Martina 37 ŽV1 1973 1 00:25:28 00:09:59
177 44 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 00:25:30 00:10:01
178 85 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 38 ŽV1 1972 1 00:25:39 00:10:09
179 165 POKORNÝ Jiří 25 XM 1974 1 00:25:43 00:10:13
180 125 PELLOVÁ Gabriela 44 Ž 1979 1 00:25:51 00:10:22
181 170 JEŘÁBKOVÁ Martina 45 Ž 1997 1 00:26:00 00:10:31
182 195 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 8 ŽV2 1965 1 00:26:02 00:10:32
183 191 SUCHÁNEK Kamil 26 XM 1979 1 00:26:05 00:10:35
184 56 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra LBM 46 Ž 1986 1 00:26:06 00:10:36
185 81 HRSTKOVÁ Iva Medlov 39 ŽV1 1976 1 00:26:08 00:10:38
186 84 KOČÍ Adéla student Vš-Brno 47 Ž 1997 1 00:26:08 00:10:38
187 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 27 XM 1973 1 00:26:12 00:10:42
188 227 MULÍČKOVÁ Eva 40 ŽV1 1974 1 00:26:15 00:10:45
189 217 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 28 XM 1944 1 00:26:30 00:11:00
190 245 BŽATKOVÁ Romana 41 ŽV1 1971 1 00:26:33 00:11:03
191 53 MOKRÁ Regina Brno 9 ŽV2 1968 1 00:26:40 00:11:10
192 35 MAIXNER Václav Orel Čebín 29 XM 1941 1 00:26:43 00:11:13
193 90 JURICOVÁ Alena BehejBrno.com 42 ŽV1 1973 1 00:26:46 00:11:16
194 252 PŘIKRYLOVÁ Silvie 43 ŽV1 1977 1 00:26:49 00:11:19
195 58 JÍCHA Jaromír Artaban Morávia JTK 30 XM 1968 1 00:26:53 00:11:23
196 132 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 10 ŽV2 1966 1 00:26:54 00:11:25
197 22 ŠTEFANOVÁ Petra 44 ŽV1 1975 1 00:26:56 00:11:26
198 254 UJČÍKOVÁ Simona ROSEBUD 48 Ž 1990 1 00:26:57 00:11:27
199 51 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 11 ŽV2 1966 1 00:27:03 00:11:33
200 83 KOČÍ Heidi student Vš-Brno 49 Ž 1997 1 00:27:06 00:11:36
201 231 HANÁČKOVÁ Adéla Lodní sporty Brno 50 Ž 1990 1 00:27:14 00:11:45
202 246 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 45 ŽV1 1973 1 00:27:21 00:11:51
203 182 ŠKARECKÝ Robert VSK UNI Brno - Jehnice 31 XM 1973 1 00:27:35 00:12:05
204 234 KOSINOVÁ Eva 46 ŽV1 1969 1 00:27:37 00:12:07
205 123 HUMLÍČKOVÁ Kateřina Střelice u Brna 47 ŽV1 1976 1 00:27:40 00:12:10
206 75 KOUKOLOVÁ Petra 51 Ž 1996 1 00:27:44 00:12:14
207 74 KOUKOLOVÁ Ilona 12 ŽV2 1963 1 00:27:44 00:12:14
208 209 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:27:55 00:12:25
209 251 JELÍNKOVÁ Denisa OZZY Brno 48 ŽV1 1972 1 00:27:58 00:12:29
210 233 PŘÍKAZSKÁ Monika 49 ŽV1 1974 1 00:28:12 00:12:42
211 129 MARKESOVÁ Věra 50 ŽV1 1974 1 00:28:14 00:12:44
212 10 TAJOVSKÁ Kateřina AK Kuřim 51 ŽV1 1976 1 00:28:30 00:13:00
213 63 JUROŠKOVÁ Miluše Orel Židenice 4 ŽV3 1958 1 00:28:32 00:13:02
214 222 TICHÁ Lucie 52 Ž 1995 1 00:28:34 00:13:04
215 248 PODOLANOVÁ Romana sKým.cz 53 Ž 1992 1 00:28:34 00:13:05
216 249 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 32 XM 1989 1 00:28:43 00:13:14
217 27 SELINGEROVÁ Ráchel_Míša Brno 52 ŽV1 1973 1 00:28:51 00:13:21
218 237 HUMLÍČKOVÁ Pavla Sokol Střelice 18 Dky 2004 1 00:28:58 00:13:28
219 211 SMITH Vendula 54 Ž 1980 1 00:29:10 00:13:40
220 189 ČÍŽKOVÁ Zuzana 55 Ž 1984 1 00:29:10 00:13:40
221 243 ŠUMAŘOVÁ Hana 56 Ž 1988 1 00:29:20 00:13:50
222 50 POHANKOVÁ Jana Břeclav 57 Ž 1981 1 00:29:37 00:14:07
223 226 KOČÍ Hana Brno 53 ŽV1 1971 1 00:29:41 00:14:11
224 124 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 54 ŽV1 1975 1 00:29:47 00:14:17
225 8 ONDROVÁ Barbora 55 ŽV1 1977 1 00:30:02 00:14:32
226 172 DOBEŠOVÁ Lenka 56 ŽV1 1972 1 00:30:13 00:14:43
227 43 SPARGEL Ladislav 33 XM 1973 1 00:30:25 00:14:56
228 183 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 58 Ž 1998 1 00:30:33 00:15:03
229 238 NEVĚČNÁ Kamila Brno 57 ŽV1 1978 1 00:30:54 00:15:25
230 80 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:31:08 00:15:38
231 130 MARKESOVÁ Hana Brno 19 Dky 2003 1 00:31:40 00:16:10
232 224 TICHÁ Romana 58 ŽV1 1970 1 00:31:46 00:16:16
233 173 SLIVECKÁ Jana 59 Ž 1980 1 00:32:02 00:16:32
234 180 DRCHAL Miroslav 34 XM 1975 1 00:32:07 00:16:37
235 103 DIATKOVÁ Kristýna EKOL TEAM 60 Ž 1994 1 00:32:15 00:16:45
236 113 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 6 ŽV3 1955 1 00:33:26 00:17:56
237 106 KROUPOVÁ Pavla Brno 13 ŽV2 1965 1 00:36:51 00:21:21

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.04.2018 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2018 09:00
32. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
05.05.2018 09:00
Běh daňových poradců
08.05.2018 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2018
10.05.2018 17:00
BB 2 - Běh Holednou
12.05.2018 10:00
OIP 2018 I
26.05.2018 09:00
KOLKOLEM.com VÉMYSLICE
26.05.2018 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.