Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km

Datum pořádání od 09.12.2017 08:00 do 09.12.2017 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol2
Počet závodníků220
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 14 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno 1 M 1985 1 00:31:13
2 229 NYKODÝM Miloš ODLO team 2 M 1990 1 00:31:16 00:00:03
3 6 DVOŘÁČEK Adam VSK Univerzita Brno 3 M 1996 1 00:31:47 00:00:34
4 84 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 M 1982 1 00:31:53 00:00:40
5 104 ŠŤASTNÝ Petr Rajec Allivictus 5 M 1988 1 00:32:05 00:00:52
6 121 LYSÁK Vlastimil Mikulov 6 M 1986 1 00:32:32 00:01:19
7 36 GRÜN Vojtěch Elite Sport Boskovice 7 M 1992 1 00:32:46 00:01:33
8 46 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 8 M 1987 1 00:33:12 00:01:59
9 37 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 1 MV1 1973 1 00:33:43 00:02:30
10 81 FIALA Dan VSK Univerzita Brno 9 M 1997 1 00:34:03 00:02:50
11 57 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 10 M 1992 1 00:34:03 00:02:50
12 128 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 11 M 1985 1 00:34:16 00:03:03
13 258 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 2 MV1 1977 1 00:34:17 00:03:04
14 38 DVOŘÁK Pavel TJ Liga 100 Olomouc 12 M 1982 1 00:34:18 00:03:05
15 39 DVOŘÁČEK Jiří Elite Sport Max Team 1 MV2 1968 1 00:34:19 00:03:06
16 244 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 MV1 1977 1 00:34:27 00:03:14
17 218 DOKULIL Zdeněk TJ Liga 100 Olmouc 13 M 1980 1 00:34:32 00:03:19
18 75 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 14 M 1992 1 00:34:36 00:03:23
19 30 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 15 M 1986 1 00:34:47 00:03:34
20 77 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 16 M 1991 1 00:34:50 00:03:37
21 76 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 17 M 1995 1 00:34:54 00:03:41
22 33 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 2 MV2 1960 1 00:35:04 00:03:51
23 257 ČAPEK Jan 18 M 1986 1 00:35:15 00:04:02
24 202 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 19 M 1998 1 00:35:33 00:04:19
25 151 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 20 M 1979 1 00:35:39 00:04:25
26 230 FIALA Andrej Elite sport team 21 M 1998 1 00:35:42 00:04:29
27 203 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 22 M 1993 1 00:35:46 00:04:33
28 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 MV1 1970 1 00:35:55 00:04:42
29 15 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 23 M 1981 1 00:36:02 00:04:49
30 163 KAZDA Petr 5 MV1 1970 1 00:36:04 00:04:51
31 83 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 24 M 1991 1 00:36:04 00:04:51
32 17 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 3 MV2 1968 1 00:36:18 00:05:05
33 137 ČUMA Josef Milonice 25 M 1980 1 00:36:26 00:05:13
34 125 PIŇOS Ondřej Dvectis DSP Kometa Brno 26 M 1996 1 00:36:37 00:05:24
35 44 VENCBAUER Pavel 6 MV1 1978 1 00:36:41 00:05:27
36 226 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 4 MV2 1965 1 00:36:43 00:05:30
37 21 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 27 M 1982 1 00:36:51 00:05:38
38 201 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 5 MV2 1967 1 00:36:52 00:05:38
39 239 ADÁMEK Pavel Hranice 28 M 1990 1 00:36:57 00:05:44
40 160 BŘEZINA Jiří BS Bike ALÉ team 7 MV1 1972 1 00:37:11 00:05:57
41 110 ZELINKA Jiří O-mikron 29 M 1987 1 00:37:21 00:06:08
42 59 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 8 MV1 1975 1 00:37:31 00:06:18
43 114 SLÁMA Lukáš 30 M 1984 1 00:37:32 00:06:18
44 47 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 31 M 1997 1 00:37:32 00:06:19
45 138 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 6 MV2 1967 1 00:37:36 00:06:23
46 20 CHALOUPKA Ondřej frikulín 32 M 1983 1 00:37:44 00:06:31
47 97 JANKŮ Lukáš Pepe bike 33 M 1987 1 00:37:53 00:06:40
48 53 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 9 MV1 1974 1 00:37:55 00:06:42
49 131 KINCL Petr HO Tesla Brno 34 M 1983 1 00:38:05 00:06:52
50 237 KONEČNÝ Libor 10 MV1 1971 1 00:38:16 00:07:03
51 10 TOMAN Igor Vyškov 11 MV1 1972 1 00:38:19 00:07:06
52 24 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 7 MV2 1967 1 00:38:22 00:07:09
53 206 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 35 M 1984 1 00:38:27 00:07:13
54 111 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 36 M 1985 1 00:38:29 00:07:16
55 141 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 12 MV1 1978 1 00:38:30 00:07:17
56 71 RÁBEL Martin 37 M 1991 1 00:38:42 00:07:28
57 204 DOKOUPIL Petr Na Konečné 13 MV1 1977 1 00:38:49 00:07:35
58 9 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 38 M 1979 1 00:38:55 00:07:42
59 139 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 8 MV2 1965 1 00:38:56 00:07:43
60 148 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 14 MV1 1978 1 00:38:57 00:07:44
61 62 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 9 MV2 1966 1 00:39:00 00:07:47
62 73 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 39 M 1979 1 00:39:02 00:07:49
63 152 SVOBODA Marek Běžci Moravany 15 MV1 1977 1 00:39:04 00:07:50
64 153 KŘIVÁNEK Filip 40 M 1991 1 00:39:07 00:07:54
65 213 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 41 M 1979 1 00:39:20 00:08:07
66 253 BENEŠ Petr Blansko 42 M 1987 1 00:39:27 00:08:14
67 225 KUCHAŘ Lukáš Cykloplus Rájec 16 MV1 1976 1 00:39:30 00:08:17
68 95 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 17 MV1 1970 1 00:39:31 00:08:18
69 256 CHVASTEK David 43 M 1979 1 00:39:33 00:08:20
70 7 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 10 MV2 1968 1 00:39:39 00:08:25
71 162 DYTRT Petr BehejBrno.com 18 MV1 1976 1 00:39:41 00:08:28
72 222 PALÁT Karel 19 MV1 1975 1 00:39:44 00:08:31
73 90 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:39:45 00:08:32
74 80 BAZALA Oldřich 20 MV1 1971 1 00:39:48 00:08:35
75 248 PACHECO Edinson 44 M 1983 1 00:39:53 00:08:40
76 26 POUČ Ondřej Individuální 21 MV1 1972 1 00:40:04 00:08:51
77 16 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 1 XZ 1983 1 00:40:13 00:09:00
78 68 NOVOTKA Marcel 45 M 1979 1 00:40:23 00:09:10
79 240 DANIEL Petr Start Brno 22 MV1 1971 1 00:40:26 00:09:13
80 252 LAZAR Petr 46 M 1979 1 00:40:28 00:09:15
81 122 ŠAUER Martin 23 MV1 1977 1 00:40:32 00:09:19
82 48 POHANKA Pavel Lotrando Brno 24 MV1 1973 1 00:40:34 00:09:21
83 72 JANUŠKA Ivan Šanov 2 MV3 1958 1 00:40:36 00:09:23
84 65 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 11 MV2 1967 1 00:41:03 00:09:50
85 101 FORAL Roman Brno 12 MV2 1967 1 00:41:07 00:09:54
86 102 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 25 MV1 1974 1 00:41:11 00:09:58
87 27 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV3 1958 1 00:41:18 00:10:05
88 117 ŠMÍD Jan Brno 47 M 1984 1 00:41:23 00:10:10
89 1 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 26 MV1 1973 1 00:41:27 00:10:14
90 234 CHALOUPKA Tomáš Kuřim 48 M 1982 1 00:41:28 00:10:15
91 123 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 13 MV2 1968 1 00:41:30 00:10:16
92 144 VRÁNA Filip newline 27 MV1 1976 1 00:41:34 00:10:21
93 134 GONČÁR Jiří Weisser sport 49 M 1981 1 00:41:37 00:10:23
94 250 VÍT Ondřej 50 M 1980 1 00:41:37 00:10:24
95 119 CUENCA Lopez Egabrense 51 M 1992 1 00:41:45 00:10:32
96 3 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 52 M 1998 1 00:41:48 00:10:34
97 52 BARTOŇKOVÁ Nina 2 XZ 1990 1 00:41:49 00:10:36
98 238 DANĚK Jan Brno 53 M 1989 1 00:41:50 00:10:36
99 219 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 28 MV1 1970 1 00:41:50 00:10:37
100 242 KASAL Vít Žabovřesky Brno 29 MV1 1975 1 00:41:50 00:10:37
101 85 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 1 00:41:52 00:10:38
102 245 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 14 MV2 1959 1 00:41:56 00:10:43
103 205 ŽŮREK Jan Elite Sport Boskovice 54 M 1990 1 00:42:12 00:10:59
104 79 BAZALA Vít 55 M 2001 1 00:42:13 00:11:00
105 133 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 30 MV1 1974 1 00:42:18 00:11:05
106 66 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 31 MV1 1973 1 00:42:23 00:11:10
107 107 FERENČÁKOVÁ Pavla 3 XZ 1978 1 00:42:25 00:11:12
108 105 CIBULKA Pavel Brno 15 MV2 1964 1 00:42:28 00:11:15
109 232 BŘEZINA Aleš newline 16 MV2 1962 1 00:42:30 00:11:17
110 58 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 56 M 1988 1 00:42:35 00:11:22
111 156 MARTINÁK Viktor 32 MV1 1978 1 00:42:38 00:11:25
112 82 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 33 MV1 1972 1 00:42:40 00:11:27
113 135 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 57 M 1986 1 00:42:41 00:11:27
114 249 ZEZULA Martin Běžci Moravany 34 MV1 1977 1 00:42:46 00:11:33
115 29 VACULA Ondřej --- 58 M 1981 1 00:43:01 00:11:48
116 251 LAZAR Lukáš 59 M 1982 1 00:43:11 00:11:58
117 103 KOŘAN Pavel VBM Brno 35 MV1 1974 1 00:43:19 00:12:06
118 43 DUFEK Jiří 17 MV2 1968 1 00:43:23 00:12:10
119 2 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 36 MV1 1976 1 00:43:32 00:12:19
120 127 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 37 MV1 1975 1 00:43:41 00:12:28
121 129 MÜNSTER Libor Blansko 18 MV2 1966 1 00:43:43 00:12:30
122 132 BULÍN Martin Přerov 60 M 1985 1 00:43:48 00:12:35
123 145 JANHUBA Bořivoj Brno 61 M 1980 1 00:43:53 00:12:40
124 18 MOKRÝ Jan KOB Alfa Brno 19 MV2 1966 1 00:43:56 00:12:43
125 63 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 38 MV1 1974 1 00:43:58 00:12:45
126 49 KRÁL Jan ABND Racing Team 39 MV1 1969 1 00:44:01 00:12:48
127 220 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 20 MV2 1968 1 00:44:03 00:12:50
128 94 KROPÁČEK Jaroslav 40 MV1 1970 1 00:44:05 00:12:52
129 223 ZÁVODNÍK Milan Extra Brno 41 MV1 1973 1 00:44:06 00:12:53
130 64 SIKORA Aleš Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 42 MV1 1973 1 00:44:08 00:12:55
131 25 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 43 MV1 1976 1 00:44:19 00:13:05
132 254 MACHALA Jiří Běhej Brno.com 62 M 1983 1 00:44:20 00:13:07
133 109 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 44 MV1 1973 1 00:44:21 00:13:08
134 74 GALÍK Pavel Sokol Vranov 21 MV2 1961 1 00:44:24 00:13:11
135 130 SLÁMA Jiří Brno 22 MV2 1960 1 00:44:33 00:13:20
136 161 INDRA Radovan 45 MV1 1976 1 00:44:38 00:13:25
137 41 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 23 MV2 1962 1 00:44:40 00:13:27
138 263 JANEK Petr Brno 46 MV1 1969 1 00:44:41 00:13:28
139 142 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 47 MV1 1969 1 00:44:55 00:13:41
140 106 FERENČÁK Libor 24 MV2 1963 1 00:45:11 00:13:58
141 115 GIEBL Radek Tišnov 48 MV1 1975 1 00:45:25 00:14:12
142 50 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 MV3 1951 1 00:45:25 00:14:12
143 147 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 63 M 1981 1 00:45:28 00:14:15
144 124 DRLÝ Aleš 25 MV2 1968 1 00:45:34 00:14:21
145 88 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 26 MV2 1967 1 00:45:37 00:14:24
146 211 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 6 MV3 1953 1 00:45:43 00:14:29
147 126 BITTNER Josef BehejBrno.com 49 MV1 1970 1 00:46:05 00:14:52
148 87 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 50 MV1 1977 1 00:46:23 00:15:10
149 221 HRŮZA Vladimír Brno 27 MV2 1960 1 00:46:25 00:15:12
150 55 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 28 MV2 1961 1 00:46:33 00:15:20
151 208 REMIŠ Jakub AŠK Slávia Trnava 64 M 1998 1 00:46:34 00:15:21
152 19 ČERBÁK Bořek Brno 29 MV2 1967 1 00:46:34 00:15:21
153 217 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 65 M 1982 1 00:46:41 00:15:28
154 23 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 30 MV2 1964 1 00:46:45 00:15:32
155 116 PELIKÁN Martin Individuální 66 M 1984 1 00:46:47 00:15:34
156 233 NEPUSTILOVÁ Monika 4 XZ 1981 1 00:47:07 00:15:54
157 89 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 5 XZ 1980 1 00:47:08 00:15:55
158 136 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 7 MV3 1955 1 00:47:13 00:16:00
159 112 LEXMAUL Petr 67 M 1990 1 00:47:15 00:16:02
160 8 ŠTEFAN Martin FAVORIT Brno 51 MV1 1972 1 00:47:19 00:16:06
161 61 DURNA Pavel Brno 68 M 1983 1 00:47:32 00:16:18
162 67 KADUBEC Václav 69 M 1991 1 00:47:36 00:16:23
163 92 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 31 MV2 1964 1 00:47:41 00:16:28
164 118 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 52 MV1 1977 1 00:47:44 00:16:31
165 5 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 53 MV1 1974 1 00:47:52 00:16:39
166 108 MAREK Jaromír Brno 32 MV2 1964 1 00:48:09 00:16:56
167 42 MOUČKA Jan BKB Brno 8 MV3 1956 1 00:48:14 00:17:01
168 154 TYLEČEK Pavel Jundrováci 54 MV1 1973 1 00:48:18 00:17:05
169 157 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 33 MV2 1965 1 00:48:27 00:17:14
170 246 LORENC Antonín Bertík Blansko 34 MV2 1964 1 00:48:31 00:17:18
171 143 VLASÁK Ota 35 MV2 1968 1 00:48:43 00:17:30
172 86 SVOBODA Jan Garko Brno 36 MV2 1961 1 00:48:56 00:17:43
173 227 KUCHAŘ Tomáš Cyklo plus Rájec 55 MV1 1972 1 00:49:02 00:17:49
174 91 THÁL Jan 56 MV1 1978 1 00:49:04 00:17:51
175 113 MUSIL Josef Náměšť nad Oslavou 37 MV2 1964 1 00:49:06 00:17:53
176 236 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 57 MV1 1975 1 00:49:14 00:18:01
177 98 DVOŘÁK David (CZE) 58 MV1 1976 1 00:49:21 00:18:07
178 56 KUNC Josef Orel Vyškov 38 MV2 1960 1 00:49:24 00:18:11
179 13 HRSTKA Pavel Medlov 59 MV1 1971 1 00:49:26 00:18:13
180 243 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 9 MV3 1952 1 00:49:33 00:18:20
181 100 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 60 MV1 1970 1 00:49:41 00:18:28
182 235 ŠTENCL Jiří Fixed Beer Brno 70 M 1984 1 00:49:42 00:18:29
183 22 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 39 MV2 1968 1 00:49:42 00:18:29
184 247 POLÁČEK Kamil 71 M 1981 1 00:50:02 00:18:49
185 209 NOVÁK Martin Brno 10 MV3 1951 1 00:50:05 00:18:52
186 99 LENHART David newline 72 M 1979 1 00:50:06 00:18:52
187 4 PELC Vít OZZY Brno 40 MV2 1967 1 00:50:23 00:19:10
188 255 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 6 XZ 1976 1 00:50:24 00:19:11
189 231 ZWETTLER Oto AK Kuřim 61 MV1 1978 1 00:50:40 00:19:27
190 150 MATULOVÁ Martina Brno 7 XZ 1972 1 00:50:49 00:19:36
191 149 MATULA Jaroslav Brno 62 MV1 1970 1 00:50:50 00:19:37
192 146 HARTMANN Petr Brno 41 MV2 1959 1 00:50:54 00:19:40
193 45 SOBOTKA Martin 63 MV1 1976 1 00:51:18 00:20:05
194 31 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 11 MV3 1958 1 00:51:36 00:20:23
195 120 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 12 MV3 1955 1 00:51:44 00:20:30
196 212 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 13 MV3 1946 1 00:51:59 00:20:46
197 158 BORKOVEC Luděk 73 M 1985 1 00:52:21 00:21:08
198 159 JEŽ Martin 64 MV1 1973 1 00:52:26 00:21:13
199 51 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 14 MV3 1945 1 00:52:34 00:21:21
200 215 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 15 MV3 1954 1 00:53:40 00:22:27
201 155 SKÝPALA Tomáš Atex 007 74 M 1983 1 00:53:51 00:22:38
202 70 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 8 XZ 1989 1 00:53:53 00:22:40
203 78 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 16 MV3 1954 1 00:54:06 00:22:53
204 210 WÍTTEK Richard Rájec - Jestřabí 65 MV1 1972 1 00:54:11 00:22:58
205 54 KROUPA Jiří newline 42 MV2 1959 1 00:54:34 00:23:21
206 69 SEDLÁČKOVÁ Lucie 9 XZ 1971 1 00:54:47 00:23:34
207 32 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 43 MV2 1961 1 00:54:55 00:23:42
208 214 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 17 MV3 1956 1 00:54:57 00:23:44
209 12 TŘÍSKA Roman 18 MV3 1956 1 00:55:04 00:23:50
210 207 POKORNÝ Jiří 66 MV1 1974 1 00:55:52 00:24:39
211 40 BŘEZA Miroslav Brno 44 MV2 1959 1 00:55:53 00:24:40
212 224 JELÍNEK David 75 M 1995 1 00:55:58 00:24:45
213 28 ONODI Otto Elpis klub Brno 67 MV1 1974 1 00:56:13 00:25:00
214 96 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 68 MV1 1970 1 00:56:37 00:25:24
215 60 SPONAR Jan Tesla Brno 19 MV3 1950 1 00:57:35 00:26:22
216 216 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 10 XZ 1982 1 00:59:21 00:28:08
217 93 BIL Jaroslav newline 45 MV2 1959 1 00:59:36 00:28:22
218 140 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 46 MV2 1960 1 01:11:07 00:39:54
219 228 FUKSA Karel TTC Brno 20 MV3 1946 1 01:11:07 00:39:54

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 241 JEŽOVÁ Martina XZ 1975

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

16.07.2020 17:00
BB 5 - Běh Rosničkou
19.07.2020 08:00
7. FORCE SPAC - Grand Prix Forman
01.08.2020 08:00
8. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
01.08.2020 12:00
Tylovská dvacítka
02.08.2020 08:00
9. FORCE SPAC - O cenu Continentalu
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.