Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

BBP 4 -Kuřimský kros - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 05.01.2013 08:00 do 05.01.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků251
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 100 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 1 00:31:05
2 64 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1971 1 00:32:11 00:01:06
3 122 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 1 M 1977 1 00:32:21 00:01:16
4 245 KLEIBL Martin Slovan 3 MV1 1973 1 00:32:38 00:01:32
5 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 4 MV1 1970 1 00:32:49 00:01:44
6 28 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 2 M 1984 1 00:33:00 00:01:55
7 74 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 3 M 1992 1 00:33:01 00:01:55
8 271 KOZÁK Osvald Tesla Brno 4 M 1982 1 00:33:15 00:02:10
9 264 STRNAD Václav Inkosport Team 5 M 1983 1 00:33:19 00:02:13
10 94 PEŠKA Pavel CBASE 6 M 1983 1 00:33:20 00:02:14
11 24 RYŠKA Vít Horokolo Jundrov 7 M 1975 1 00:33:39 00:02:34
12 51 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 8 M 1987 1 00:33:43 00:02:37
13 121 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 5 MV1 1973 1 00:33:46 00:02:40
14 256 PAJER Ondřej Dolní město 9 M 1989 1 00:33:50 00:02:44
15 272 ČÍPA Jiří Bystré 10 M 1985 1 00:33:54 00:02:48
16 41 VANK Michal SK Skol Brno 11 M 1992 1 00:33:57 00:02:51
17 135 BURYŠKA Tomáš VSK Univerzita Brno 12 M 1988 1 00:34:06 00:03:00
18 67 CHADIM Michal KC Brno 13 M 1978 1 00:34:12 00:03:06
19 223 EREMKA Libor Humpolec 14 M 1988 1 00:34:25 00:03:19
20 269 NĚMEČEK Marek Brno 15 M 1977 1 00:34:33 00:03:28
21 53 SOURAL Lukáš UNI Brno - ASC Bučovice 16 M 1982 1 00:34:38 00:03:33
22 49 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:34:41 00:03:35
23 139 STEHLÍK Petr Medikobra 17 M 1989 1 00:34:44 00:03:38
24 34 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 18 M 1985 1 00:34:47 00:03:41
25 45 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 19 M 1993 1 00:34:56 00:03:51
26 98 NĚMEC Jan OK Chrastava 20 M 1986 1 00:35:11 00:04:05
27 19 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 6 MV1 1968 1 00:35:11 00:04:05
28 249 MALACH Tobiáš Tesla Brno 21 M 1989 1 00:35:11 00:04:05
29 185 CACEK Josef Cáca team Tišnov 22 M 1978 1 00:35:19 00:04:14
30 65 POHANKA Libor KC Brno 23 M 1978 1 00:35:23 00:04:17
31 48 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 24 M 1992 1 00:35:25 00:04:19
32 128 RUBIČ Daniel Brno 25 M 1985 1 00:35:31 00:04:25
33 224 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 26 M 1982 1 00:35:47 00:04:41
34 63 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 7 MV1 1972 1 00:35:55 00:04:50
35 177 BACIU Serban Romania 27 M 1980 1 00:36:07 00:05:02
36 91 VAŠKO Adam Žamberk 28 M 1989 1 00:36:09 00:05:04
37 71 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 29 M 1982 1 00:36:14 00:05:08
38 85 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 8 MV1 1965 1 00:36:19 00:05:13
39 70 MAZAL Zdeněk VSK MendelU 30 M 1981 1 00:36:24 00:05:18
40 137 JEŽEK Ondřej ONDRA69FANS TEAM 31 M 1989 1 00:36:24 00:05:19
41 280 KUNOVSKÝ Radek Popůvky 32 M 1977 1 00:36:27 00:05:22
42 86 SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 33 M 1993 1 00:36:28 00:05:22
43 222 POLÁK Marek HO Lemra 9 MV1 1973 1 00:36:28 00:05:22
44 238 VEČEŘA Tomáš BCK Relax Olešnice 34 M 1989 1 00:36:32 00:05:26
45 52 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 35 M 1979 1 00:36:36 00:05:30
46 104 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:36:38 00:05:33
47 186 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 36 M 1980 1 00:36:42 00:05:37
48 76 VOLEČEK Libor Štěpánov 37 M 1985 1 00:36:42 00:05:37
49 153 BŘEZINA Jiří Acer Bike Team 10 MV1 1972 1 00:36:42 00:05:37
50 20 KOLÍNEK František AK Perná 2 MV2 1956 1 00:36:47 00:05:42
51 236 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 38 M 1975 1 00:36:49 00:05:43
52 57 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 39 M 1982 1 00:36:55 00:05:49
53 171 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 11 MV1 1967 1 00:36:56 00:05:51
54 46 BEZROUK Jiří Consultek Service 3 MV2 1962 1 00:37:06 00:06:00
55 190 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 40 M 1985 1 00:37:06 00:06:00
56 275 STEHLÍK Martin SK Žabovřesky 41 M 1985 1 00:37:07 00:06:01
57 25 KORCINA Michal HP KARTON 12 MV1 1973 1 00:37:10 00:06:05
58 97 HRBÁČEK Karel Útěchov 13 MV1 1968 1 00:37:12 00:06:06
59 141 HUSÁK Ondřej Blansko 42 M 1982 1 00:37:14 00:06:08
60 140 DOLÍHAL Luděk Tesla Brno 43 M 1985 1 00:37:17 00:06:12
61 113 HRABOVSKÝ Aleš IBM 44 M 1981 1 00:37:22 00:06:16
62 78 BULÍN Martin Přerov 45 M 1985 1 00:37:22 00:06:17
63 169 LEPIER Jan ČVK Brno 46 M 1976 1 00:37:25 00:06:19
64 136 SUCHARDA Pavel KC Brno 14 MV1 1970 1 00:37:28 00:06:22
65 248 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 4 MV2 1954 1 00:37:29 00:06:24
66 44 ZOUHAR Libor Adidas Brno 5 MV2 1958 1 00:37:31 00:06:25
67 126 VEMOLA Jiří Bukovice 47 M 1977 1 00:37:40 00:06:35
68 233 KALOVSKÝ Vladimír VSK Univerzita Brno 48 M 1974 1 00:37:46 00:06:40
69 247 CZERNÝ Pavel Karviná 49 M 1981 1 00:37:47 00:06:42
70 66 SMOLKA Josef Brno 15 MV1 1970 1 00:37:50 00:06:45
71 241 HAUSVATER Karel Slávia Hradec Králové 6 MV2 1958 1 00:37:53 00:06:47
72 27 DUŠIL Jaroslav Brno 16 MV1 1970 1 00:37:54 00:06:48
73 109 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 7 MV2 1955 1 00:37:57 00:06:51
74 274 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 50 M 1980 1 00:37:59 00:06:53
75 133 NAVRÁTIL Dušan EKOL TEAM 51 M 1984 1 00:38:00 00:06:55
76 61 MATULKA Rudolf Kohoutovice 52 M 1993 1 00:38:14 00:07:08
77 258 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 53 M 1985 1 00:38:23 00:07:17
78 101 ZELINKA Jiří O-mikron 54 M 1987 1 00:38:26 00:07:20
79 173 POCSAI Sándor Čertík kunčina 17 MV1 1970 1 00:38:33 00:07:28
80 75 CINTULA Lukáš MO runers 55 M 1991 1 00:38:36 00:07:31
81 16 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 18 MV1 1973 1 00:38:36 00:07:31
82 268 HLAVSA Tomáš Adamov 56 M 1983 1 00:38:39 00:07:33
83 92 GROSS Luděk Znojmo 2 MV3 1953 1 00:38:43 00:07:38
84 59 SLÁMA Lukáš Automedia 57 M 1984 1 00:38:45 00:07:40
85 62 SKYBA Martin Barnex Sport Brno 8 MV2 1962 1 00:38:46 00:07:40
86 228 ALMAN Dušan Adamov 19 MV1 1967 1 00:38:46 00:07:41
87 54 FLORIÁN Radim Zetor Brno 20 MV1 1970 1 00:38:49 00:07:43
88 79 CIBULKA Pavel Brno 21 MV1 1964 1 00:38:52 00:07:47
89 167 KUNITSKI Evghenii Brno 58 M 1981 1 00:39:01 00:07:55
90 82 KASSAI Lubomír Cyklo Kassai Boskovice 22 MV1 1973 1 00:39:08 00:08:03
91 184 SVOBODA Jiří Brno 59 M 1976 1 00:39:10 00:08:04
92 89 POLÁK Pavel Nutrilite 60 M 1981 1 00:39:10 00:08:04
93 143 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 61 M 1975 1 00:39:12 00:08:06
94 242 HÉNEK Petr Kovalovice 62 M 1987 1 00:39:19 00:08:14
95 191 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 23 MV1 1973 1 00:39:21 00:08:15
96 84 KROPÁČEK Jaroslav Brno 24 MV1 1970 1 00:39:21 00:08:16
97 152 ŠENKÝŘ Michal Brno 63 M 1983 1 00:39:22 00:08:17
98 127 KRÁTKÝ Jiří Jedovnice 64 M 1977 1 00:39:24 00:08:19
99 234 PŠENICA Miroslav Rožnov 65 M 1980 1 00:39:33 00:08:27
100 239 MAŇÁSEK Lukáš Brno 66 M 1980 1 00:39:36 00:08:30
101 14 SIKORA Aleš Smršť Podlesí 25 MV1 1973 1 00:39:43 00:08:37
102 88 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 67 M 1979 1 00:39:47 00:08:41
103 117 ZELENÝ Miroslav Brno 68 M 1983 1 00:39:50 00:08:44
104 145 HLOUŠEK Mirek Brno 69 M 1979 1 00:39:56 00:08:51
105 69 HEJTMÁNEK Miroslav Veverská Bítýška 26 MV1 1970 1 00:40:00 00:08:55
106 81 ZOUBEK Karel Vanovice 9 MV2 1960 1 00:40:10 00:09:04
107 58 ŠAFÁŘ Milan Moravec Sokol Benešov 10 MV2 1962 1 00:40:12 00:09:06
108 267 PRUDEK Luboš Kuřim 11 MV2 1961 1 00:40:16 00:09:10
109 168 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 70 M 1975 1 00:40:19 00:09:14
110 12 ROČEK Radim Brno 27 MV1 1969 1 00:40:24 00:09:18
111 253 ČÍŽ Radim VUT Brno 71 M 1974 1 00:40:24 00:09:19
112 255 VACULÍK Stanislav Komín 72 M 1980 1 00:40:25 00:09:19
113 29 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 73 M 1976 1 00:40:29 00:09:24
114 181 TRS Ladislav Brno 74 M 1985 1 00:40:33 00:09:27
115 43 ŠEVČÍK Kamil RED HAT 75 M 1978 1 00:40:35 00:09:29
116 99 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 3 MV3 1952 1 00:40:38 00:09:32
117 192 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 28 MV1 1973 1 00:40:41 00:09:36
118 240 MAŇÁSEK Josef Otrokovice 4 MV3 1952 1 00:40:44 00:09:38
119 138 BRTNA David Brno 76 M 1982 1 00:40:50 00:09:45
120 217 PŮST Karel Valašské Meziříčí 29 MV1 1971 1 00:40:52 00:09:47
121 18 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 30 MV1 1969 1 00:40:55 00:09:50
122 250 BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 77 M 1976 1 00:40:56 00:09:50
123 116 KUPKA Pavel Lukovany 78 M 1975 1 00:40:57 00:09:52
124 118 KOCUR Lukáš Brno 79 M 1977 1 00:40:59 00:09:53
125 220 VRÁNA Filip Brno 80 M 1976 1 00:41:01 00:09:55
126 123 VOŘECHOVSKÝ Martin Brno 81 M 1983 1 00:41:05 00:09:59
127 40 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 12 MV2 1958 1 00:41:07 00:10:01
128 164 VACULA Ondřej Brno 82 M 1981 1 00:41:12 00:10:07
129 131 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 31 MV1 1966 1 00:41:13 00:10:07
130 132 TESÁREK Jan Brno 83 M 1977 1 00:41:14 00:10:09
131 146 BENIAČOVÁ Linda Žilina 1 XZ 1978 1 00:41:19 00:10:13
132 77 NOHEL Petr MO runers 84 M 1990 1 00:41:23 00:10:17
133 197 LAPČÍK Michael Brno 85 M 1988 1 00:41:23 00:10:18
134 129 DRAGOLOV Daniel Brno 32 MV1 1967 1 00:41:27 00:10:22
135 26 JANEK Petr Brno 33 MV1 1969 1 00:41:29 00:10:23
136 130 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 34 MV1 1969 1 00:41:32 00:10:26
137 261 KREJZA Jan Brno 86 M 1985 1 00:41:39 00:10:33
138 182 ŠAFAŘÍK Tomáš Brno 87 M 1979 1 00:41:40 00:10:35
139 115 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 5 MV3 1951 1 00:41:42 00:10:37
140 225 SEDLÁČEK Jaroslav Holešov 35 MV1 1964 1 00:41:47 00:10:41
141 266 JANÁČEK Vladimír Sk 24 Brno 36 MV1 1973 1 00:41:49 00:10:44
142 232 PAVLOVEC Jan Otnice 88 M 1981 1 00:41:51 00:10:45
143 176 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 37 MV1 1965 1 00:41:55 00:10:49
144 147 POZLER Jiří Hradec Králové 89 M 1983 1 00:41:55 00:10:49
145 102 SLOUKA Jiří Blažovice 90 M 1983 1 00:41:56 00:10:50
146 110 PAVELKA Richard Brno 91 M 1981 1 00:42:00 00:10:55
147 260 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 2 XZ 1989 1 00:42:01 00:10:55
148 259 MAREŠ Petr Brno 92 M 1983 1 00:42:04 00:10:58
149 263 POHANKA Pavel Lotrando Brno 38 MV1 1973 1 00:42:07 00:11:01
150 68 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 39 MV1 1969 1 00:42:11 00:11:05
151 161 VEVERKA Tomáš FK Debakl 93 M 1980 1 00:42:14 00:11:09
152 13 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 40 MV1 1972 1 00:42:19 00:11:13
153 188 NĚMEC Roman Brno 41 MV1 1972 1 00:42:25 00:11:19
154 142 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 94 M 1983 1 00:42:27 00:11:21
155 107 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 1 00:42:27 00:11:21
156 125 KOVAČIČ Sebastian Brno 95 M 1978 1 00:42:34 00:11:28
157 226 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 42 MV1 1964 1 00:42:44 00:11:38
158 170 SLÁMA Jiří Automedia 13 MV2 1960 1 00:43:19 00:12:14
159 56 LIBENSKÝ David Brno 43 MV1 1970 1 00:43:21 00:12:15
160 157 ŠPERKA Oldřich Jedovnice 14 MV2 1956 1 00:43:25 00:12:20
161 95 SKÁLA Jindřich CBASE 96 M 1987 1 00:43:35 00:12:29
162 103 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 15 MV2 1957 1 00:43:38 00:12:32
163 90 HORÁK Vratislav Horaso 7 MV3 1950 1 00:43:44 00:12:38
164 165 KOHOUTEK Jaromír Brno 16 MV2 1955 1 00:43:44 00:12:39
165 106 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 44 MV1 1972 1 00:43:52 00:12:47
166 231 CIKÁNEK Jan Brno 97 M 1983 1 00:43:57 00:12:51
167 254 TOPINKA Jiří AC Moravská Slavia Brno 45 MV1 1966 1 00:43:57 00:12:51
168 262 SVOBODA Petr Brno 98 M 1975 1 00:43:58 00:12:52
169 119 ŠŇUPÁREK Martin PELLS MTBO Team 46 MV1 1971 1 00:43:59 00:12:53
170 114 ČADEK Martin Brno 17 MV2 1957 1 00:44:00 00:12:54
171 83 HANÁK Albín Brno 8 MV3 1951 1 00:44:04 00:12:58
172 93 SEIBT David Neslovice 99 M 1975 1 00:44:12 00:13:06
173 50 UHLÍŘ Dalibor AT&T 100 M 1980 1 00:44:13 00:13:08
174 73 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 101 M 1985 1 00:44:15 00:13:09
175 218 NOVOTNÝ Petr Kuřim 47 MV1 1965 1 00:44:19 00:13:14
176 42 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 48 MV1 1966 1 00:44:22 00:13:16
177 15 KUNC Josef LRS Vyškov 18 MV2 1960 1 00:44:23 00:13:17
178 278 DÍTĚ Vít Žďár nad Sázavou 102 M 1979 1 00:44:27 00:13:21
179 31 MAREK Jaromír Brno 49 MV1 1964 1 00:44:27 00:13:21
180 179 SOBOTKA Jan NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 103 M 1975 1 00:44:32 00:13:26
181 23 NOVOTNÝ Libor Kuřim 19 MV2 1961 1 00:44:36 00:13:31
182 32 SEZIMA Petr Tandem Brno 104 M 1986 1 00:44:40 00:13:34
183 277 NOVÁK Libor Brno 105 M 1980 1 00:44:48 00:13:42
184 235 ČÍŽEK Petr OB Adamov 50 MV1 1971 1 00:44:55 00:13:50
185 55 DIATKA Vladimír Brno 51 MV1 1967 1 00:44:59 00:13:53
186 162 ŠUMPÍK Pavel Ořešín 52 MV1 1972 1 00:45:00 00:13:54
187 178 PŘIKRYL Michal Žabinští Borci 53 MV1 1967 1 00:45:02 00:13:56
188 244 BUKVAI Miloš Povážská Bystrica 106 M 1985 1 00:45:08 00:14:03
189 163 SKOTÁK Hynek Extreme Life 107 M 1977 1 00:45:16 00:14:10
190 194 KREJČÍ Roman Kýbl krve Brno 54 MV1 1973 1 00:45:28 00:14:22
191 112 ZEZULKA Luděk Brno 20 MV2 1962 1 00:45:29 00:14:23
192 230 OVAD Roman Holštejn 21 MV2 1963 1 00:45:36 00:14:31
193 47 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 55 MV1 1966 1 00:45:49 00:14:43
194 144 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 108 M 1985 1 00:46:12 00:15:06
195 156 STRÁNÍK Aleš Blansko 9 MV3 1950 1 00:46:15 00:15:09
196 193 TYLEČEK Pavel Jundrov 56 MV1 1973 1 00:46:34 00:15:29
197 111 BŘEZINA Aleš Brno 22 MV2 1962 1 00:46:40 00:15:34
198 183 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 10 MV3 1952 1 00:46:46 00:15:40
199 36 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 11 MV3 1953 1 00:46:55 00:15:50
200 35 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 23 MV2 1961 1 00:47:07 00:16:01
201 243 ŠMERDA Bohuslav Viničné Šumice 12 MV3 1952 1 00:47:09 00:16:03
202 37 SVAČINOVÁ Jitka Pampeliška Olomouc 3 XZ 1984 1 00:47:14 00:16:08
203 96 DVOŘÁK David Brno 109 M 1976 1 00:47:17 00:16:12
204 195 MACHÁČEK Martin RC Brno 24 MV2 1955 1 00:47:21 00:16:15
205 273 CAMIA Patricia Brno 4 XZ 1969 1 00:47:21 00:16:15
206 149 ŠOLC Filip SKI Žabiny 110 M 1985 1 00:47:48 00:16:42
207 174 TOPINKA Martin CBASE 111 M 1984 1 00:47:48 00:16:43
208 33 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 13 MV3 1952 1 00:47:53 00:16:47
209 166 HURT Zdeněk Kuřim 112 M 1976 1 00:47:55 00:16:49
210 80 MOUČKA Jan Brno 25 MV2 1956 1 00:47:55 00:16:50
211 227 HIRŠ Libor VSK MendelU 26 MV2 1960 1 00:47:59 00:16:53
212 30 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 113 M 1992 1 00:48:01 00:16:55
213 221 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 27 MV2 1962 1 00:48:05 00:16:59
214 160 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 5 XZ 1984 1 00:48:21 00:17:15
215 251 KRÁL Jan PELLS MTBO Team 57 MV1 1969 1 00:48:27 00:17:21
216 87 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 114 M 1976 1 00:48:32 00:17:27
217 237 VEČEŘA Luboš Kobylí 58 MV1 1965 1 00:48:41 00:17:35
218 219 DOČKAL Karel Slovan Podlesí 59 MV1 1971 1 00:48:47 00:17:41
219 120 KRIEG Petr BMT Brno 14 MV3 1949 1 00:48:51 00:17:45
220 196 JASKULKA Martin AK Kuřim 60 MV1 1968 1 00:49:06 00:18:00
221 72 BŮŽEK Jan Brno 28 MV2 1957 1 00:49:13 00:18:07
222 246 ŘÍHA Jiří Lodní sporty Brno 29 MV2 1960 1 00:49:37 00:18:31
223 22 DVOŘÁK Vojtěch Brno 115 M 1974 1 00:49:48 00:18:42
224 155 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 30 MV2 1956 1 00:49:50 00:18:45
225 150 FRÁŇA Pavel Brno 31 MV2 1959 1 00:49:57 00:18:51
226 154 HORÁK Pavel Acer Bike Team 116 M 1976 1 00:50:00 00:18:54
227 148 DURNA Pavel Brno 117 M 1983 1 00:50:20 00:19:14
228 189 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1952 1 00:50:24 00:19:18
229 39 KROUPA Jiří Brno 32 MV2 1959 1 00:50:30 00:19:24
230 229 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Blansko 33 MV2 1955 1 00:50:38 00:19:33
231 276 POLÁK Stanislav Brno 34 MV2 1956 1 00:51:07 00:20:02
232 105 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 35 MV2 1954 1 00:51:11 00:20:05
233 175 VLASÁK Ota Šmeral Brno 61 MV1 1968 1 00:51:35 00:20:29
234 270 RAK Jiří Žabinští Borci 118 M 1977 1 00:51:46 00:20:40
235 134 LENHART David Brno 119 M 1979 1 00:51:59 00:20:53
236 279 CZOKOLY Jan Žďár nad Sázavou 120 M 1978 1 00:52:11 00:21:06
237 252 LENHART Zdeněk Brno 16 MV3 1948 1 00:52:41 00:21:35
238 187 ROŽEK Miroslav :-) 62 MV1 1965 1 00:53:01 00:21:55
239 151 NOVÁK Lubomír Brno 36 MV2 1958 1 00:53:25 00:22:20
240 60 JURŮJ Daniel Brno 63 MV1 1973 1 00:53:49 00:22:43
241 108 BABJAK Alexander Brno 37 MV2 1956 1 00:54:12 00:23:06
242 158 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 64 MV1 1965 1 00:54:26 00:23:20
243 159 ŽÁK Štěpán Nezávislí Modřice 121 M 1997 1 00:54:26 00:23:20
244 21 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 17 MV3 1937 1 00:54:37 00:23:32
245 17 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1941 1 00:56:17 00:25:11
246 172 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 38 MV2 1960 1 00:57:47 00:26:42
247 124 MAREK Jiří Brno 39 MV2 1956 1 00:58:03 00:26:57
248 180 TRS Ladislav Brno 40 MV2 1958 1 00:58:29 00:27:24
249 257 SEDLÁČEK Josef Boleráz 19 MV3 1939 1 00:59:01 00:27:55
250 38 HALBRŠTAT Petr TK Znojmo 65 MV1 1967 1 00:59:22 00:28:16

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 265 DAVID Ludvík Prdlavka SSSR Modřice MV3 1951

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.