Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 4 -Kuřimský kros - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 05.01.2013 08:00 do 05.01.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol1
Počet závodníků148
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 87 KREJČÍK Jakub AC Moravská Slavia Brno 1 XM 1993 1 00:17:53
2 17 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:17:54 00:00:00
3 49 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 2 Jři 1995 1 00:18:14 00:00:20
4 84 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 3 Jři 1995 1 00:18:34 00:00:40
5 44 KONEČNÝ Aleš_X AC Moravská Slavia Brno 1 Dci 1997 1 00:19:24 00:01:30
6 69 SEDLÁČEK Ondřej AK Zlín 2 Dci 1997 1 00:19:31 00:01:37
7 24 KOVÁŘ Jan VSK Univerzita Brno 3 Dci 1996 1 00:19:36 00:01:42
8 133 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 1994 1 00:19:45 00:01:51
9 86 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 5 Jři 1994 1 00:19:54 00:02:00
10 107 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 6 Jři 1994 1 00:20:01 00:02:07
11 53 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:20:03 00:02:09
12 50 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 4 Dci 1996 1 00:20:21 00:02:27
13 94 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 5 Dci 1998 1 00:20:26 00:02:32
14 40 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 6 Dci 1997 1 00:20:26 00:02:32
15 85 ZAHRADNÍČKOVÁ Marika EKOL TEAM 1 Jky 1994 1 00:20:32 00:02:38
16 64 SMOLKA Daniel AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 1994 1 00:20:44 00:02:50
17 114 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 2 Ž 1988 1 00:20:49 00:02:55
18 19 NEHYBKA Josef VSK Univerzita Brno 8 Jři 1995 1 00:21:07 00:03:13
19 66 VAVERKA Pavel EKOL TEAM 7 Dci 1996 1 00:21:14 00:03:20
20 25 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 1 00:21:16 00:03:22
21 88 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 2 XM 1981 1 00:21:20 00:03:26
22 71 MITRENGA Adam EKOL TEAM 8 Dci 1997 1 00:21:20 00:03:26
23 144 SIKORA Vít AK Kuřim 9 Jři 1995 1 00:21:26 00:03:32
24 135 JAŠEK Jiří FAVORIT BRNO 10 Jři 1995 1 00:21:28 00:03:34
25 101 TEPLÝ Viktor Kuřim 3 XM 1990 1 00:21:34 00:03:40
26 4 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 9 Dci 1998 1 00:21:44 00:03:50
27 122 IZÁK Richard Brno 11 Jři 1995 1 00:21:44 00:03:50
28 43 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1978 1 00:21:49 00:03:55
29 74 TRČKOVÁ Eva EKOL TEAM 1 Dky 1997 1 00:21:51 00:03:57
30 104 ŠAFÁŘ Jakub Moravec Benešov 12 Jři 1994 1 00:21:52 00:03:58
31 130 DVOŘÁK Jakub FAVORIT BRNO 10 Dci 1997 1 00:22:03 00:04:09
32 102 TEPLÝ Ondřej 13 Jři 1995 1 00:22:29 00:04:35
33 89 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 11 Dci 1996 1 00:22:29 00:04:35
34 48 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 12 Dci 1998 1 00:22:30 00:04:36
35 61 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna Triexpert team 4 Ž 1978 1 00:22:31 00:04:37
36 27 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 ŽV1 1964 1 00:22:34 00:04:40
37 32 BODIOVÁ Adéla 5 Ž 1976 1 00:22:46 00:04:52
38 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 1 00:22:47 00:04:54
39 99 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 6 Ž 1986 1 00:22:49 00:04:55
40 41 JANKOVÁ Magda Brno 7 Ž 1980 1 00:22:55 00:05:01
41 28 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 1 ŽV2 1962 1 00:22:59 00:05:05
42 105 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 13 Dci 1996 1 00:23:01 00:05:07
43 20 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1972 1 00:23:11 00:05:17
44 78 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 8 Ž 1993 1 00:23:16 00:05:22
45 5 VÁVRA Petr ŠAK Židlochovice 14 Dci 2000 1 00:23:25 00:05:31
46 120 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 9 Ž 1977 1 00:23:28 00:05:35
47 38 SMRŽOVÁ Soňa HAPE Bílovice 5 ŽV1 1971 1 00:23:30 00:05:36
48 42 PAVLÍČKOVÁ Svatava AK Olymp Brno 2 Jky 1994 1 00:23:32 00:05:38
49 80 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 10 Ž 1974 1 00:23:34 00:05:40
50 35 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky 3 Jky 1994 1 00:23:42 00:05:48
51 124 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 11 Ž 1985 1 00:23:45 00:05:51
52 60 SVAČINOVÁ Jitka Pampeliška Olomouc 12 Ž 1984 1 00:23:50 00:05:56
53 39 VLČKOVÁ Romana Střelka Brno 6 ŽV1 1971 1 00:23:55 00:06:01
54 33 KLIMÁNKOVÁ Eva 7 ŽV1 1973 1 00:23:58 00:06:04
55 81 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 8 ŽV1 1964 1 00:23:59 00:06:05
56 90 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 4 Jky 1995 1 00:24:04 00:06:10
57 131 HOVOŘÁKOVÁ Anna 2 Dky 1996 1 00:24:05 00:06:11
58 110 HYNKOVÁ Lada VVM 9 ŽV1 1965 1 00:24:07 00:06:14
59 100 KADLEC Jiří Sokol Radostice 15 Dci 1997 1 00:24:21 00:06:27
60 138 JEVSEJENKO Alexandr Žabovřesky Brno 4 XM 1981 1 00:24:29 00:06:35
61 65 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 13 Ž 1981 1 00:24:32 00:06:38
62 54 KLINKOVSKÁ Anna AK Olymp Brno 3 Dky 1996 1 00:24:33 00:06:39
63 126 HIRŠOVÁ Gabriela VSK Mendelu Brno 4 Dky 1996 1 00:24:34 00:06:40
64 68 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 5 Dky 1997 1 00:24:34 00:06:40
65 123 KLUSÁČKOVÁ Petra Brno 5 Jky 1995 1 00:24:39 00:06:45
66 92 VLČKOVÁ Zdeňka Brno 14 Ž 1987 1 00:24:43 00:06:49
67 91 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 6 Jky 1995 1 00:24:46 00:06:52
68 109 DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 5 XM 1984 1 00:24:47 00:06:53
69 103 ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 10 ŽV1 1973 1 00:24:48 00:06:54
70 142 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 6 Dky 1999 1 00:24:49 00:06:55
71 96 FLORIÁNOVÁ Veronika AP Brno 11 ŽV1 1973 1 00:25:04 00:07:10
72 129 PYTELK Vojtěch FAVORIT BRNO 16 Dci 1997 1 00:25:04 00:07:10
73 132 KAMENICKÁ Vendula 12 ŽV1 1973 1 00:25:11 00:07:17
74 79 HAASOVÁ Radka SC Ráječko 15 Ž 1974 1 00:25:14 00:07:20
75 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 6 XM 1973 1 00:25:16 00:07:22
76 47 MARKOVÁ Alice Brno 13 ŽV1 1970 1 00:25:20 00:07:26
77 52 VALENTOVÁ Tereza FAVORIT BRNO 7 Jky 1994 1 00:25:23 00:07:29
78 67 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 7 Dky 1997 1 00:25:24 00:07:30
79 148 FRAI Jiří Brno 14 Jři 1994 1 00:25:31 00:07:37
80 55 COURALOVÁ Simona Hvězda SKP Pardubice 8 Dky 1996 1 00:25:39 00:07:45
81 76 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 16 Ž 1983 1 00:25:44 00:07:50
82 15 SIKORA Lucyna Těrlicko 17 Ž 1976 1 00:25:47 00:07:53
83 58 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 1 00:25:52 00:07:58
84 137 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 7 XM 1971 1 00:25:55 00:08:01
85 95 FLORIÁNOVÁ Eliška JAC Brno 9 Dky 1999 1 00:25:59 00:08:05
86 141 HOROVÁ Renata 14 ŽV1 1973 1 00:26:00 00:08:06
87 59 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 18 Ž 1982 1 00:26:03 00:08:09
88 113 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 10 Dky 1997 1 00:26:08 00:08:14
89 93 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 15 ŽV1 1970 1 00:26:19 00:08:25
90 115 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 16 ŽV1 1966 1 00:26:27 00:08:33
91 128 CRHÁK Luděk Zetor Brno 8 XM 1959 1 00:26:29 00:08:35
92 16 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 19 Ž 1974 1 00:26:35 00:08:41
93 112 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 11 Dky 1999 1 00:26:39 00:08:45
94 146 NEČASOVÁ Klára Brno 8 Jky 1994 1 00:26:39 00:08:45
95 37 UBROVÁ Veronika Brno 20 Ž 1978 1 00:26:41 00:08:47
96 75 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV2 1954 1 00:26:43 00:08:49
97 51 IŠTVANOVÁ Monika Brno 21 Ž 1979 1 00:26:47 00:08:53
98 72 MITRENGA Rostislav Kometa Brno 9 XM 1970 1 00:26:53 00:08:59
99 111 SLÁMOVÁ Barbora Brno 22 Ž 1981 1 00:26:53 00:08:59
100 26 DVOŘÁKOVÁ Hana 23 Ž 1976 1 00:26:55 00:09:01
101 98 MATULOVÁ Jana Brno 17 ŽV1 1973 1 00:27:09 00:09:15
102 13 SUCHÁ Lenka Blansko 24 Ž 1974 1 00:27:10 00:09:16
103 121 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 12 Dky 1996 1 00:27:26 00:09:32
104 83 HRUŠKOVÁ Lenka YBM 3 ŽV2 1962 1 00:27:28 00:09:35
105 23 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 2 ŽV3 1950 1 00:27:31 00:09:37
106 140 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 25 Ž 1980 1 00:27:41 00:09:47
107 46 OTRUSINOVÁ Jana KOB Moira Brno 9 Jky 1995 1 00:27:44 00:09:50
108 9 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Borki 18 ŽV1 1967 1 00:27:44 00:09:50
109 11 KUNC Josef LRS Vyškov 10 XM 1960 1 00:27:45 00:09:51
110 136 VOSTREJŽ David FAVORIT BRNO 17 Dci 1998 1 00:27:49 00:09:55
111 62 ŠICHOVÁ Radka Brno 26 Ž 1980 1 00:28:14 00:10:20
112 31 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 27 Ž 1978 1 00:28:19 00:10:25
113 8 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 13 Dky 1997 1 00:28:28 00:10:34
114 29 SUCHÝ Libor Blansko 11 XM 1973 1 00:28:31 00:10:37
115 30 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 19 ŽV1 1973 1 00:28:32 00:10:38
116 119 JEŽOVÁ Martina Brno 28 Ž 1975 1 00:28:32 00:10:38
117 145 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 29 Ž 1987 1 00:28:35 00:10:41
118 139 CSAKVARYOVÁ Lenka Blansko 30 Ž 1983 1 00:28:40 00:10:46
119 143 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice 31 Ž 1986 1 00:29:00 00:11:06
120 12 KUNCOVÁ Martina LRS Vyškov 14 Dky 2001 1 00:29:01 00:11:08
121 106 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 20 ŽV1 1966 1 00:29:02 00:11:09
122 134 KYKRYCHOVÁ Iva Sobotovice 21 ŽV1 1967 1 00:29:15 00:11:21
123 56 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 3 ŽV3 1953 1 00:29:24 00:11:30
124 108 KOČOVÁ Hana BRNO - Žabovřesky 32 Ž 1986 1 00:29:29 00:11:35
125 7 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 15 Dky 1996 1 00:29:36 00:11:42
126 57 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:29:50 00:11:56
127 6 TAJOVSKÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 33 Ž 1976 1 00:29:53 00:11:59
128 127 BRABENCOVÁ Mariana Brno 22 ŽV1 1972 1 00:29:59 00:12:05
129 45 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:30:08 00:12:14
130 82 DOČKALOVÁ Věra 34 Ž 1976 1 00:30:13 00:12:19
131 73 HOLÍKOVÁ Ida Znojmo 23 ŽV1 1964 1 00:30:26 00:12:32
132 3 SERVUS Jiří Mapei cyklo Kaňkovský 18 Dci 1999 1 00:30:30 00:12:36
133 116 PILÁTOVÁ Renata VHS Brno 35 Ž 1974 1 00:30:45 00:12:51
134 36 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 24 ŽV1 1965 1 00:30:48 00:12:54
135 34 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 25 ŽV1 1964 1 00:31:02 00:13:08
136 70 SEDLÁČKOVÁ Jana Holešov 26 ŽV1 1970 1 00:31:03 00:13:09
137 10 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 6 ŽV3 1947 1 00:31:34 00:13:40
138 97 DIATKOVÁ Kristýna EKOL TEAM 10 Jky 1994 1 00:32:11 00:14:17
139 18 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 19 Dci 1997 1 00:33:01 00:15:07
140 21 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 7 ŽV3 1938 1 00:33:11 00:15:17
141 77 BEZROUKOVÁ Martina Sdružení Popelákova 36 Ž 1981 1 00:33:39 00:15:45
142 117 BEDNÁŘOVÁ Radomíra VHS Brno 37 Ž 1976 1 00:33:45 00:15:51
143 125 PALKOVÁ Lenka Rosice 27 ŽV1 1970 1 00:33:48 00:15:54
144 14 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 4 ŽV2 1955 1 00:34:36 00:16:42
145 63 KROUPOVÁ Pavla Brno 28 ŽV1 1965 1 00:35:03 00:17:09
146 118 PAVLOVCOVÁ Martina VHS Brno 38 Ž 1985 1 00:36:03 00:18:09
147 147 NEČASOVÁ Dana Brno 29 ŽV1 1964 1 00:40:27 00:22:33

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 22 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno ŽV2 1963

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.