Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

Osecký triatlon 2017 - Jednotlivci

Datum pořádání od 01.07.2017 10:00 do 01.07.2017 18:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)41,65
Počet kol3
Počet závodníků128
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 55 MATERA Tomáš KILPI Triatlon Team Opava 1 M(20-29) 1989 3 01:27:54
2 101 DEDEK Aleš AD team 1 M(40-49) 1975 3 01:28:57 00:01:02
3 64 GREBIK Radim TITAN Trilife 1 M(16-17) 2001 3 01:29:58 00:02:04
4 116 KŇÁVA Martin Los Rapidos 2 M(40-49) 1970 3 01:30:08 00:02:13
5 132 BEŇA Marek ZAPRO Team 3 M(40-49) 1976 3 01:30:23 00:02:29
6 20 PÁTEK Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 4 M(40-49) 1976 3 01:31:07 00:03:12
7 27 MINÁŘ Patrik TJ Šumperk 2 M(16-17) 2000 3 01:31:36 00:03:41
8 62 POLÁK Radek AD team 1 M(30-39) 1979 3 01:31:42 00:03:47
9 76 NAVRÁTIL Jakub AD team 2 M(20-29) 1991 3 01:32:42 00:04:47
10 136 DOHNAL Petr ZAPRO Team 2 M(30-39) 1981 3 01:32:49 00:04:54
11 124 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín 3 M(20-29) 1994 3 01:33:09 00:05:14
12 53 PAVELKA Libor SK Oceláci Ostrava 5 M(40-49) 1977 3 01:33:38 00:05:44
13 19 ODSTRČILÍK Roman Unite Holešov 6 M(40-49) 1975 3 01:34:03 00:06:08
14 93 STEHLÍK Petr Alfa Tri Team 4 M(20-29) 1989 3 01:34:20 00:06:26
15 140 ŠČERBA Marek Mountaintime Felt Aropec 7 M(40-49) 1969 3 01:35:13 00:07:18
16 25 HRADIL Pavel Valachiarun 1 M(18-19) 1998 3 01:35:18 00:07:23
17 59 PAZDERA Miroslav ZAPRO Team 8 M(40-49) 1972 3 01:35:22 00:07:27
18 14 PAVLÍK Miroslav Mountaintime Felt Aropec 1 M(50+) 1964 3 01:35:29 00:07:34
19 77 SKŘEČEK Aleš AD team 9 M(40-49) 1974 3 01:35:38 00:07:43
20 80 SVOBODA Marek AD team 5 M(20-29) 1995 3 01:35:43 00:07:48
21 2 ZUREK Robert TRIATHLON Dabrowa Gornicza 10 M(40-49) 1974 3 01:35:47 00:07:52
22 137 DOHNAL Zdeněk ZAPRO Team 3 M(30-39) 1979 3 01:35:54 00:08:00
23 73 ŠTEFEK Lukáš MTB Ondřejník 6 M(20-29) 1989 3 01:36:38 00:08:43
24 41 ZAORAL Marek Fullgas 7 M(20-29) 1989 3 01:36:39 00:08:44
25 36 ŠKODA Václav AD team 11 M(40-49) 1974 3 01:36:48 00:08:53
26 18 FOLTÝN Tadeáš FRIGIDA_CZ 8 M(20-29) 1990 3 01:37:28 00:09:33
27 12 URBAN Jan 2 M(18-19) 1999 3 01:37:32 00:09:38
28 17 ŠLÉGL Martin Sokol Podlázky 12 M(40-49) 1969 3 01:37:36 00:09:41
29 50 ŠIMKOVÁ Barbora KILPI Triatlon Team Opava 1 Z(20-29) 1994 3 01:38:10 00:10:15
30 113 ZATLOUKAL Lukas Olomouc 4 M(30-39) 1979 3 01:38:51 00:10:56
31 35 ŠKODA Václav AD team 3 M(16-17) 2002 3 01:39:20 00:11:25
32 131 AMBRUS Peter i-riders 5 M(30-39) 1983 3 01:40:03 00:12:09
33 38 KNEDLA Denis TITAN Trilife 9 M(20-29) 1995 3 01:40:14 00:12:19
34 60 OLIVÍK Vojtěch TITAN Trilife 10 M(20-29) 1989 3 01:40:20 00:12:25
35 134 KOVÁŘ Jan CTO FORT SMC 6 M(30-39) 1981 3 01:40:38 00:12:43
36 16 HARVEY Kevin 2 M(50+) 1967 3 01:41:00 00:13:05
37 75 ŽALUDKOVÁ Jana Kola Malenovice 1 Z(40-49) 1975 3 01:41:08 00:13:13
38 125 SOJKA Josef 7 M(30-39) 1987 3 01:41:29 00:13:34
39 126 VINKLÁREK Milan TJ Sokol Opatovice 11 M(20-29) 1988 3 01:41:30 00:13:35
40 43 VILČ Martin Červena jahoda 13 M(40-49) 1974 3 01:41:50 00:13:55
41 37 BRADA Lukáš Skaštice 8 M(30-39) 1978 3 01:41:51 00:13:56
42 112 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 9 M(30-39) 1979 3 01:42:26 00:14:31
43 47 KOTOPULU Helena Moraviaman 1 Z(30-39) 1980 3 01:42:44 00:14:49
44 78 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 10 M(30-39) 1980 3 01:43:21 00:15:26
45 3 POLÍVKA Luděk CBT Lipník nad Bečvou 11 M(30-39) 1978 3 01:43:26 00:15:31
46 98 MAREŠ Libor Sk Vyhlídka Šternberk 14 M(40-49) 1969 3 01:43:53 00:15:58
47 15 MALČÍK Petr VZS Ostrava 12 M(30-39) 1979 3 01:44:20 00:16:25
48 122 HORÁK Aleš Continental sport team 13 M(30-39) 1980 3 01:44:25 00:16:30
49 21 HARABIŠ Zbyněk TITAN Trilife 3 M(50+) 1965 3 01:44:44 00:16:49
50 90 PAPP Dominik Nalika 3 M(18-19) 1999 3 01:44:50 00:16:55
51 67 ROUBALÍK Vlastimil Zlín 14 M(30-39) 1983 3 01:45:01 00:17:06
52 117 JUDAS Marian Kroměříž 15 M(40-49) 1977 3 01:45:19 00:17:24
53 26 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 15 M(30-39) 1979 3 01:45:36 00:17:41
54 139 JURČÍK Pavel ZAPRO Team 4 M(50+) 1965 3 01:45:45 00:17:50
55 29 ORDELT Petr QUBOO Sports 16 M(40-49) 1972 3 01:45:56 00:18:01
56 97 TOMČÍK Lukáš X-TRAIL RychloHrad 16 M(30-39) 1981 3 01:46:01 00:18:06
57 129 HONS Petr 17 M(40-49) 1973 3 01:46:10 00:18:15
58 82 GOČALTOVSKÝ Ladislav Rock Technik Triatlon 5 M(50+) 1960 3 01:46:15 00:18:21
59 92 POK Pavel DRACY 18 M(40-49) 1974 3 01:46:28 00:18:33
60 8 VAŠÍČEK Milan Ricoh 6 M(50+) 1962 3 01:47:09 00:19:14
61 96 DVORSKÝ Michal ZAPRO Team 19 M(40-49) 1968 3 01:47:21 00:19:26
62 119 PEŠAN Rudolf CRAZY Bike Team 17 M(30-39) 1978 3 01:47:53 00:19:58
63 114 ZÁBRANSKÝ Milan CK Continental Frenštát 18 M(30-39) 1986 3 01:47:56 00:20:01
64 51 URBANČÍK Martin SK Oceláci Ostrava 20 M(40-49) 1974 3 01:48:01 00:20:07
65 128 VIDLIČKA Petr 12 M(20-29) 1990 3 01:48:13 00:20:18
66 52 KOKEŠ Vlastimil Duko Rýmařov 7 M(50+) 1965 3 01:49:04 00:21:09
67 34 KUČA Jiří SKI klub Hranice 21 M(40-49) 1970 3 01:49:38 00:21:44
68 118 CZYŽ Josef pupkof.skrecon.com 22 M(40-49) 1972 3 01:49:47 00:21:52
69 13 JANKTO Petr AD team 23 M(40-49) 1971 3 01:50:02 00:22:07
70 95 OUTRATA Jan www.inf.upol.cz 19 M(30-39) 1978 3 01:50:02 00:22:08
71 46 ORNER Zdeněk TITAN Zlín 8 M(50+) 1957 3 01:50:36 00:22:41
72 72 HORAK Pavel Horacius 24 M(40-49) 1976 3 01:50:48 00:22:53
73 1 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 9 M(50+) 1963 3 01:50:56 00:23:01
74 106 VOREL Tomáš SK JiříteaM Ostrava 25 M(40-49) 1974 3 01:51:03 00:23:09
75 99 ŠŤASTNÁ Natálie ASPOT Hulín 1 Z(16-17) 2000 3 01:51:15 00:23:20
76 141 SEKANINA Milan Fištróni 20 M(30-39) 1979 3 01:51:17 00:23:23
77 56 MATERA Rostislav TT Opava 10 M(50+) 1962 3 01:51:28 00:23:33
78 23 SYMERSKÁ Pavlína TITAN Trilife 2 Z(16-17) 2000 3 01:52:13 00:24:18
79 120 KOŽUCH Vít ZAPRO Team 21 M(30-39) 1978 3 01:52:50 00:24:55
80 65 SANETRNÍK David 4 M(16-17) 2000 3 01:53:13 00:25:19
81 111 RIEČIČIAR Juraj Dolnolhotský triatlon 26 M(40-49) 1975 3 01:53:30 00:25:35
82 108 ČÁSTEČKA Jan 22 M(30-39) 1983 3 01:53:46 00:25:51
83 31 TOMAŠTÍK Antonín 27 M(40-49) 1977 3 01:54:26 00:26:32
84 115 ZDRAŽIL Jiří ZAS 23 M(30-39) 1978 3 01:54:38 00:26:43
85 32 POLÍVKA Vladimír 28 M(40-49) 1969 3 01:55:00 00:27:05
86 10 KUNOVSKÝ Karel Gem Racing Team 24 M(30-39) 1987 3 01:55:25 00:27:30
87 130 KOPEČNÝ František TTS Osek nad Bečvou 11 M(50+) 1962 3 01:56:01 00:28:06
88 61 ŽARLOK Zdeněk S.K. JIŘÍ TEAM Ostrava 12 M(50+) 1958 3 01:56:14 00:28:19
89 66 CERAL Tomáš Vemblodi 29 M(40-49) 1971 3 01:56:30 00:28:35
90 123 PROCHÁZKA Petr Hulín 25 M(30-39) 1980 3 01:56:49 00:28:55
91 45 SELNÍKOVÁ Anna ESC SELNÍK 2 Z(20-29) 1994 3 01:56:57 00:29:02
92 33 KOVAŘÍK Oldřich TTC 13 M(50+) 1960 3 01:57:17 00:29:22
93 42 ZATLOUKAL Tomáš Speed Napajedla 30 M(40-49) 1969 3 01:57:25 00:29:30
94 91 DOSTÁL Pavel DRACY 31 M(40-49) 1970 3 01:58:12 00:30:17
95 138 PROCHÁZKA Petr Spěchám za Milou 13 M(20-29) 1989 3 01:59:05 00:31:10
96 63 JANAK Karel TITAN Trilife 14 M(50+) 1957 3 01:59:11 00:31:16
97 71 HORÁČEK Martin 32 M(40-49) 1975 3 02:00:29 00:32:34
98 107 KRIŠTOF Marek Rock Point 33 M(40-49) 1977 3 02:03:06 00:35:11
99 68 VAŠINA Roman 34 M(40-49) 1973 3 02:03:29 00:35:34
100 4 VEČEŘOVÁ Simona cyklo team Kolárna 2 Z(30-39) 1978 3 02:03:36 00:35:41
101 6 DEDEK Martin 15 M(50+) 1967 3 02:03:39 00:35:44
102 79 ANDRYS Andrysová_Janík Mr.Gain 1 Štafeta 1800 3 02:04:27 00:36:32
103 109 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 35 M(40-49) 1973 3 02:04:51 00:36:56
104 49 PODIVINSKÝ Ladislav 16 M(50+) 1961 3 02:06:14 00:38:19
105 104 VÁVRŮ Ivana 3 Z(30-39) 1985 3 02:06:16 00:38:21
106 58 KARAFIÁT Jaroslav TITAN Trilife 17 M(50+) 1957 3 02:07:02 00:39:07
107 30 MOGROVICS Michal TTC Olomouc 18 M(50+) 1948 3 02:07:47 00:39:52
108 84 PŘIDAL Adam 26 M(30-39) 1987 3 02:08:53 00:40:58
109 83 GOČALTOVSKÁ Kateřina Rock Technik Triatlon 1 Z(50+) 1965 3 02:10:59 00:43:04
110 28 NAVRÁTIL Tomáš Craze Bike Team 27 M(30-39) 1978 3 02:11:10 00:43:15
111 85 TRNKAL Milan 19 M(50+) 1964 3 02:11:34 00:43:39
112 40 HANZLOVÁ Svatava 2 Z(50+) 1966 3 02:11:52 00:43:57
113 9 PROCHÁZKA Jiří NĚTČICE 20 M(50+) 1952 3 02:12:57 00:45:02
114 69 DUDÍK Martin SMSF Splavsko 14 M(20-29) 1989 3 02:13:29 00:45:34
115 88 KOLMANOVÁ Lenka Atomy Sport-club KM 4 Z(30-39) 1981 3 02:13:47 00:45:52
116 11 ZELINKA Petr SK Louky 21 M(50+) 1961 3 02:16:44 00:48:49
117 48 PAGÁČOVÁ Irena 2 Z(40-49) 1974 3 02:19:28 00:51:34
118 94 ŽOUŽELKOVÁ Jana 5 Z(30-39) 1979 3 02:21:19 00:53:24
119 110 MACKO Juraj STS Chvojkovice-Brod 36 M(40-49) 1974 3 02:22:16 00:54:21
120 86 NAVRÁTIL Václav FK Spartak Lipník nad Bečvou 22 M(50+) 1957 3 02:22:24 00:54:29
121 100 IVANOV Trojan Sk Vyhlídka Šternberk 37 M(40-49) 1974 3 02:24:49 00:56:54
122 74 ŠKARABELA Michal LIGA 100 38 M(40-49) 1974 3 02:25:56 00:58:01
123 22 HORÁK Pavel K.A.T. Olomouc 23 M(50+) 1964 3 02:26:30 00:58:35
124 81 JEŽEK Otakar 24 M(50+) 1965 3 02:27:01 00:59:06
125 57 MATEROVÁ Hana TT Opava 3 Z(50+) 1963 3 02:29:14 01:01:19
126 127 UŘINOVSKÝ Miroslav NH Osek 39 M(40-49) 1969 3 02:35:31 01:07:36

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 39 JASENSKÝ Lukáš TITAN Trilife M(20-29) 1992
DNF 87 ČERVENKA Stanislav Titan Club Zlín M(16-17) 2002

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.