Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

31. KEPÁK JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2017 - Triatlon 700m,20km,5km

Datum pořádání od 11.06.2017 09:30 do 11.06.2017 16:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 11:30 hod

Seriál závodů31. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,75
Počet kol3
Počet závodníků117
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 SVOZIL Vít EKOL TEAM 1 M(20-29) 1992 4 01:02:09
2 18 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 2 M(20-29) 1988 4 01:04:40 00:02:31
3 38 KARLÍK Petr TriSki klub Márovky - Blansko 1 M(30-39) 1982 4 01:04:59 00:02:50
4 84 PLOC Jaroslav SK Kola Víšek z.s. 2 M(30-39) 1984 4 01:05:25 00:03:15
5 60 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 3 M(30-39) 1979 4 01:05:30 00:03:21
6 43 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 3 M(20-29) 1990 4 01:05:43 00:03:34
7 32 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 4 M(30-39) 1984 4 01:06:33 00:04:23
8 62 KYNICKÝ Lukáš Fitnessfreedom race team 4 M(20-29) 1997 4 01:07:29 00:05:19
9 107 GROŠEK Luboš VSK Univerzita Brno 5 M(30-39) 1980 4 01:08:06 00:05:57
10 80 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M(40-49) 1973 4 01:08:29 00:06:20
11 30 DOLEČEK Josef Fort SMC 6 M(30-39) 1979 4 01:08:35 00:06:25
12 76 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 7 M(30-39) 1985 4 01:08:53 00:06:43
13 97 TOMŠA Juraj KPŠ NEREUS ŽILINA 5 M(20-29) 1995 4 01:09:04 00:06:54
14 75 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M(40-49) 1977 4 01:09:36 00:07:27
15 17 STEHLÍK Petr Alfa Tri Team 6 M(20-29) 1989 4 01:09:53 00:07:43
16 99 KOMÍNEK Jiří ETRIATLON TEAM 3 M(40-49) 1971 4 01:10:31 00:08:22
17 86 FANTUROVÁ Lenka VSK FTVS Praha 1 Ž(30-39) 1978 4 01:10:37 00:08:27
18 24 OPLETAL Jan --- 7 M(20-29) 1994 4 01:10:40 00:08:30
19 53 NAVRÁTIL Jakub AD team 8 M(20-29) 1991 4 01:10:45 00:08:35
20 130 PLUNDRÁK David --- 9 M(20-29) 1988 4 01:11:08 00:08:59
21 48 KARÁSEK Antonín RSFK Brno 8 M(30-39) 1982 4 01:11:16 00:09:06
22 74 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 9 M(30-39) 1985 4 01:11:23 00:09:14
23 1 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 10 M(30-39) 1983 4 01:11:36 00:09:27
24 31 SMEJKAL David TITAN Trilife 11 M(30-39) 1979 4 01:12:17 00:10:08
25 126 ŠPIČÁK Roman Moolbike.cz 10 M(20-29) 1993 4 01:12:25 00:10:16
26 120 MRÁZ Miroslav Monty Triathlon 11 M(20-29) 1988 4 01:12:35 00:10:26
27 40 STEHLÍK Pavel Individuální 4 M(40-49) 1974 4 01:13:31 00:11:22
28 45 HRABOVSKÝ Petr RACERS 12 M(30-39) 1981 4 01:13:47 00:11:38
29 78 ŠTOURAČ Nikola EKOL TEAM 13 M(30-39) 1985 4 01:13:49 00:11:40
30 131 KAHÁNEK Stanislav Dýmka míru 14 M(30-39) 1981 4 01:13:50 00:11:41
31 58 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 1 M(50-59) 1967 4 01:13:54 00:11:44
32 81 SAARNIO Janina Turun 1 Ž(20-29) 1993 4 01:14:03 00:11:54
33 123 PLHOŇ Patrik Elite Sport Boskovice CZSA 15 M(30-39) 1980 4 01:14:05 00:11:56
34 91 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 5 M(40-49) 1974 4 01:14:11 00:12:01
35 105 DOKOUPIL Petr Na Konečné 6 M(40-49) 1977 4 01:14:33 00:12:24
36 100 ŠOFR Ondřej --- 16 M(30-39) 1985 4 01:14:48 00:12:38
37 111 VENEROVÁ Lenka Alfa Tri Team 2 Ž(30-39) 1986 4 01:15:00 00:12:51
38 27 VRONKA David TTC Olomouc 7 M(40-49) 1974 4 01:15:12 00:13:03
39 112 VLACH Boris Austerlitz Adventure 8 M(40-49) 1973 4 01:15:25 00:13:16
40 14 JIŘIKOVSKÝ Martin SK Kraví Hora 9 M(40-49) 1973 4 01:15:52 00:13:43
41 49 JANSA Martin Velatice 17 M(30-39) 1979 4 01:16:04 00:13:54
42 106 ODEHNAL Jan 10 M(40-49) 1970 4 01:16:10 00:14:01
43 16 ŠINDELÁŘ Ondřej Esbos 12 M(20-29) 1988 4 01:16:29 00:14:20
44 26 MÁLEK David Větry Blansko 18 M(30-39) 1978 4 01:17:03 00:14:53
45 128 LOUČKA Tadeáš CLV Pardubice 13 M(20-29) 1994 4 01:17:11 00:15:02
46 124 ODEHNALOVÁ Ludmila Synthon Sport Society 3 Ž(30-39) 1986 4 01:17:11 00:15:02
47 89 KACAFÍREK Jiří ALFA Helicopter Triteam 19 M(30-39) 1986 4 01:17:23 00:15:14
48 98 SYCHRA Petr RSFK Brno 14 M(20-29) 1989 4 01:17:25 00:15:15
49 104 ANTOŠKA Igor_George Triatlon team Trnava 11 M(40-49) 1972 4 01:17:36 00:15:27
50 10 NAKLÁDAL Čestmír BikeClub Svitavy 2 M(50-59) 1964 4 01:17:44 00:15:34
51 65 NEŠPOR Petr runKanice 12 M(40-49) 1975 4 01:18:07 00:15:58
52 129 VUDARČÍK Ivo CLV Pardubice 15 M(20-29) 1994 4 01:18:26 00:16:17
53 15 ČECH Ladislav Individuální 13 M(40-49) 1973 4 01:18:35 00:16:26
54 20 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 3 M(50-59) 1961 4 01:18:42 00:16:33
55 9 ZUKAL Jan EDEN Boskovice 14 M(40-49) 1976 4 01:18:49 00:16:39
56 33 STUDENÝ Martin 16 M(20-29) 1989 4 01:18:51 00:16:41
57 116 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 4 M(50-59) 1966 4 01:19:10 00:17:01
58 103 VACULIK David --- 20 M(30-39) 1987 4 01:19:19 00:17:10
59 125 ODEHNAL Tomáš Vatra 15 M(40-49) 1968 4 01:19:22 00:17:12
60 94 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 17 M(20-29) 1989 4 01:19:34 00:17:25
61 114 KRUPKA Peter TTC Brno 5 M(50-59) 1965 4 01:20:00 00:17:50
62 56 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 16 M(40-49) 1977 4 01:20:08 00:17:59
63 92 KRÁTKÝ Jiří --- 17 M(40-49) 1977 4 01:20:28 00:18:18
64 4 ŠTĚPÁN Vladimír --- 18 M(40-49) 1971 4 01:20:29 00:18:20
65 63 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 4 01:20:53 00:18:43
66 28 LUŽNÝ Ivo TTC Olomouv 6 M(50-59) 1965 4 01:21:01 00:18:52
67 13 JIŘIKOVSKÝ Jakub --- 1 Jun(18-19) 1999 4 01:21:07 00:18:57
68 70 PÍCHA Slávek Blansko 21 M(30-39) 1982 4 01:21:13 00:19:03
69 121 HORNÍK Ondra Brno 18 M(20-29) 1991 4 01:21:34 00:19:25
70 110 LEITNER Ondřej --- 19 M(40-49) 1971 4 01:21:40 00:19:30
71 102 ŠIŠKA Otakar --- 22 M(30-39) 1982 4 01:21:42 00:19:33
72 5 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka EKOL TEAM 2 Ž(20-29) 1993 4 01:22:02 00:19:53
73 119 POLÁŠEK Vít --- 20 M(40-49) 1976 4 01:22:05 00:19:55
74 69 ZÁLEŠÁK Michal --- 23 M(30-39) 1981 4 01:22:10 00:20:00
75 35 KRAVÁČEK Ivo Osten 21 M(40-49) 1976 4 01:22:18 00:20:09
76 8 LABUDA Tomáš RSFK 24 M(30-39) 1981 4 01:22:34 00:20:25
77 101 JEŽEK Martin --- 25 M(30-39) 1985 4 01:22:40 00:20:31
78 29 SLAVÍČKOVÁ Jarmila --- 1 Ž(50+) 1956 4 01:22:45 00:20:36
79 71 KUSYOVÁ Veronika --- 4 Ž(30-39) 1987 4 01:23:00 00:20:51
80 127 TIHON Jakub fitplusblansko.cz 19 M(20-29) 1991 4 01:23:08 00:20:59
81 54 ČAJDA Daniel --- 20 M(20-29) 1992 4 01:23:38 00:21:29
82 108 ODEHNALOVÁ Romana Lelekovice 1 Ž(40-49) 1971 4 01:23:57 00:21:48
83 82 LYSÁKOVÁ Leona 1 Dky(16-17) 2001 4 01:24:04 00:21:55
84 88 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 7 M(50-59) 1961 4 01:24:06 00:21:57
85 61 KROPÁČEK Jaroslav --- 22 M(40-49) 1970 4 01:24:08 00:21:58
86 44 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 5 Ž(30-39) 1983 4 01:24:10 00:22:00
87 50 SCHWARZ Daniel Individuální 23 M(40-49) 1977 4 01:24:21 00:22:11
88 90 BAYER Miloslav EKOL TEAM 2 M(60+) 1947 4 01:25:10 00:23:00
89 73 SMEJKAL Karel --- 26 M(30-39) 1978 4 01:25:19 00:23:09
90 115 HORŇOVÁ Adriana Elite Sport Boskovice CZSA 2 Dky(16-17) 2000 4 01:25:24 00:23:14
91 39 VYPLAŠIL Michal MAC Eagles 27 M(30-39) 1984 4 01:25:25 00:23:15
92 19 ROČEK Aleš --- 28 M(30-39) 1978 4 01:25:26 00:23:17
93 22 POUČ Ondřej Individuální 24 M(40-49) 1972 4 01:25:34 00:23:24
94 66 ĎURKÁČOVÁ Slávka Synthon Sport Society 3 Ž(20-29) 1988 4 01:25:39 00:23:30
95 113 KOHOUTEK Jiří Jerza 21 M(20-29) 1989 4 01:25:58 00:23:48
96 118 KREJČÍŘ Lukáš --- 29 M(30-39) 1987 4 01:27:30 00:25:21
97 96 KRUML Tomáš --- 8 M(50-59) 1966 4 01:27:36 00:25:26
98 12 MAŇÁSEK Lukáš --- 30 M(30-39) 1980 4 01:27:48 00:25:38
99 95 KUČERA Jan sKým.cz 22 M(20-29) 1990 4 01:28:36 00:26:27
100 7 VONDÁL David Hasiči Kochov 31 M(30-39) 1979 4 01:28:44 00:26:35
101 64 MIKULA Pavel Brno 32 M(30-39) 1986 4 01:28:45 00:26:36
102 59 NEUBAUEROVÁ Blanka AK Drnovice 2 Ž(40-49) 1974 4 01:28:47 00:26:38
103 117 KLICMÁŘ Tomáš Cykloplus Rájec 25 M(40-49) 1972 4 01:29:17 00:27:07
104 93 ŽÁK Martin 33 M(30-39) 1983 4 01:29:43 00:27:34
105 25 KÁŇA Jiří --- 23 M(20-29) 1988 4 01:30:22 00:28:13
106 47 JANTOŠOVIČ Marek SRA 26 M(40-49) 1975 4 01:31:26 00:29:17
107 55 MECL Karel BK Hodonín 9 M(50-59) 1963 4 01:32:56 00:30:47
108 132 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 3 Ž(40-49) 1976 4 01:33:58 00:31:48
109 42 HLAVÁČ Libor Borci zdar 34 M(30-39) 1978 4 01:35:32 00:33:23
110 72 GODULOVÁ Ivana --- 4 Ž(20-29) 1989 4 01:39:18 00:37:09
111 122 GROH Lukáš 24 M(20-29) 1991 4 01:39:23 00:37:13
112 133 KUBĚNA Ivo --- 35 M(30-39) 1984 4 01:40:24 00:38:15
113 77 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 3 M(60+) 1952 4 01:42:32 00:40:23
114 41 POŘÍZEK Jan 25 M(20-29) 1997 4 01:44:34 00:42:25
115 34 JÍLEK Radim --- 27 M(40-49) 1971 4 01:46:09 00:44:00
116 3 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 4 M(60+) 1952 4 01:46:36 00:44:27

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 87 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno M(60+) 1946

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.