Rychlé novinky:

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

31. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2017 - Triatlon muži 0,7/20/5

Datum pořádání od 05.08.2017 10:00 do 05.08.2017 17:00
Zpracování výsledkůMartin Süss
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:11 hod

Seriál závodů31. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,75
Počet kol3
Počet závodníků103
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 20 KUBÍNEK František EKOL TEAM 1 M(20-29) 1988 5 00:58:50
2 16 STŘIHAVKA Jindřich TCV Jindřichův Hradec 1 Dci(16-17) 2000 5 01:02:01 00:03:10
3 6 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 2 M(20-29) 1988 5 01:02:23 00:03:32
4 90 KUČERA Jan Individuální 1 M(30-39) 1981 5 01:03:19 00:04:29
5 77 POSPÍCHAL Vladimír Individuální 2 M(30-39) 1985 5 01:03:40 00:04:50
6 111 KOZEL Tomáš SK Slavia Praha 3 M(30-39) 1982 5 01:04:14 00:05:23
7 23 GROŠEK Luboš VSK Univerzita Brno 4 M(30-39) 1980 5 01:04:49 00:05:59
8 56 TOMŠA Juraj KPŠ NEREUS ŽILINA 3 M(20-29) 1995 5 01:05:07 00:06:16
9 55 KYNICKÝ Lukáš Fitnessfreedom race team 4 M(20-29) 1997 5 01:05:35 00:06:45
10 78 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 5 M(30-39) 1984 5 01:05:39 00:06:49
11 105 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 6 M(30-39) 1978 5 01:05:43 00:06:52
12 40 MATULA Michal HISPORT Team 2 Dci(16-17) 2000 5 01:05:46 00:06:56
13 74 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M(40-49) 1973 5 01:05:49 00:06:58
14 95 KOLÁŘ Adam seznam.cz 5 M(20-29) 1989 5 01:06:04 00:07:13
15 12 HAVLENA Jan EKOL TEAM 3 Dci(16-17) 2000 5 01:06:06 00:07:15
16 10 DLABAJA Roman TITAN Trilife 2 M(40-49) 1970 5 01:06:27 00:07:37
17 37 TÁSLAR Marek Loko Trutnov 6 M(20-29) 1988 5 01:07:13 00:08:22
18 61 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 7 M(20-29) 1991 5 01:07:39 00:08:49
19 104 TAJČ Jan Tama Královice 3 M(40-49) 1968 5 01:07:50 00:09:00
20 47 KONRAD Filip EKOL TEAM 7 M(30-39) 1986 5 01:08:04 00:09:13
21 50 KARÁSEK Antonín RSFK 8 M(30-39) 1982 5 01:08:13 00:09:23
22 68 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 M(40-49) 1977 5 01:08:30 00:09:40
23 60 KOMÍNEK Jiří ETRIATLON TEAM 5 M(40-49) 1971 5 01:09:04 00:10:13
24 42 PROCHÁZKA Milan TJ Spartak Třebíč 1 M(50-59) 1966 5 01:09:32 00:10:41
25 41 MIXA Stanislav 9 M(30-39) 1980 5 01:09:36 00:10:46
26 81 KYJOVSKÝ Radovan CykloKyjovský 10 M(30-39) 1986 5 01:09:46 00:10:56
27 51 FOUKAL Libor Individuální 6 M(40-49) 1977 5 01:10:13 00:11:22
28 126 PACHECO Edinson Reparada Bikes 11 M(30-39) 1983 5 01:10:19 00:11:29
29 67 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 2 M(50-59) 1967 5 01:11:01 00:12:11
30 30 ŠINDELÁŘ Ondřej Esbos 8 M(20-29) 1988 5 01:11:48 00:12:57
31 79 HOŘAVA Jiří Individuální 12 M(30-39) 1980 5 01:11:56 00:13:06
32 93 STEHLÍK Pavel Individuální 7 M(40-49) 1974 5 01:12:03 00:13:12
33 98 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 13 M(30-39) 1985 5 01:12:24 00:13:33
34 80 VLACH Boris Austerlitz Adventure 8 M(40-49) 1973 5 01:12:40 00:13:50
35 115 ŠEDÝ Jan KK Brno 9 M(20-29) 1992 5 01:13:20 00:14:30
36 29 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 9 M(40-49) 1974 5 01:13:25 00:14:35
37 85 HRABOVSKÝ Petr 14 M(30-39) 1981 5 01:13:53 00:15:03
38 69 WOLF Martin 10 M(40-49) 1976 5 01:14:01 00:15:10
39 15 SYCHRA Petr RSFK 10 M(20-29) 1989 5 01:14:10 00:15:19
40 92 ŠKVAŘIL Jan Blansko 11 M(40-49) 1973 5 01:14:17 00:15:27
41 52 ZUKAL Jan Kalda team 12 M(40-49) 1976 5 01:14:18 00:15:27
42 14 UHLÍŘ Dalibor AT&T 15 M(30-39) 1980 5 01:14:29 00:15:39
43 116 ŠŤASTA Libor Rega Brno 3 M(50-59) 1966 5 01:14:31 00:15:41
44 113 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 16 M(30-39) 1986 5 01:14:32 00:15:41
45 34 ŠTĚPÁN Vladimír 13 M(40-49) 1971 5 01:14:54 00:16:03
46 57 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 11 M(20-29) 1989 5 01:14:56 00:16:05
47 117 PŘIKRYL Adam Individuální 12 M(20-29) 1997 5 01:15:19 00:16:28
48 38 KALOUS Břetislav 17 M(30-39) 1979 5 01:15:25 00:16:34
49 18 NAKLÁDAL Čestmír BIKE CLUB SVITAVY 4 M(50-59) 1964 5 01:15:29 00:16:39
50 94 ROČEK Aleš 18 M(30-39) 1978 5 01:15:43 00:16:53
51 120 JIRÁSEK Roman Šaratice 19 M(30-39) 1979 5 01:15:43 00:16:53
52 119 GOČALTOVSKÝ Ladislav ROCKTECHNIK Triatlon 5 M(50-59) 1960 5 01:16:09 00:17:18
53 7 HRABEC Vladimír RSFK 14 M(40-49) 1968 5 01:16:09 00:17:19
54 28 ODEHNAL Tomáš 15 M(40-49) 1968 5 01:16:15 00:17:24
55 5 ČECH Ladislav Individuální 16 M(40-49) 1973 5 01:16:22 00:17:31
56 46 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 6 M(50-59) 1961 5 01:16:38 00:17:48
57 101 NOSEK Pavel ASK Slavkov 7 M(50-59) 1965 5 01:17:06 00:18:15
58 106 NEŠPOR Petr runKanice 17 M(40-49) 1975 5 01:17:18 00:18:27
59 1 KASÍK Tomáš OSP Hodonín 4 Dci(16-17) 2000 5 01:17:18 00:18:28
60 26 BRÁZDA Radek Individuální 8 M(50-59) 1967 5 01:17:35 00:18:44
61 2 SCHWARZ Daniel Individuální 18 M(40-49) 1977 5 01:18:33 00:19:43
62 125 MUSIL Václav Skiklub Márovky 20 M(30-39) 1982 5 01:18:58 00:20:07
63 122 LEITNER Ondřej 19 M(40-49) 1971 5 01:19:08 00:20:18
64 114 KOVAŘÍK Jan 21 M(30-39) 1981 5 01:19:16 00:20:25
65 96 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 5 01:19:19 00:20:29
66 49 JANÁČEK Petr KONWA team 22 M(30-39) 1980 5 01:19:47 00:20:57
67 32 PASSEDROIT Florent AT&T 13 M(20-29) 1990 5 01:20:01 00:21:11
68 13 BENDA Lubor RSFK 9 M(50-59) 1963 5 01:20:16 00:21:26
69 21 MAKOVICKÝ Juraj 14 M(20-29) 1988 5 01:20:34 00:21:44
70 84 KUČERA Jan sKým.cz 15 M(20-29) 1990 5 01:20:40 00:21:50
71 3 LABUDA Tomáš RSFK 23 M(30-39) 1981 5 01:21:14 00:22:23
72 75 KREJČÍŘ Lukáš 24 M(30-39) 1987 5 01:22:01 00:23:10
73 82 SLABOTINSKÝ Filip 16 M(20-29) 1988 5 01:22:05 00:23:14
74 45 COUFAL Lukáš TJ Spartak Třebíč 5 Dci(16-17) 2001 5 01:22:36 00:23:46
75 103 PRASIL Petr Ultras Smrčkova Olomouc 20 M(40-49) 1977 5 01:22:57 00:24:07
76 72 CUPÁK Pavel 17 M(20-29) 1989 5 01:23:11 00:24:21
77 48 GRULICH Ondřej TJ Spartak Třebíč 6 Dci(16-17) 2001 5 01:23:11 00:24:21
78 112 ŠKRLA Petr Zbýšov 10 M(50-59) 1965 5 01:23:18 00:24:28
79 89 TROJAN František 21 M(40-49) 1977 5 01:24:08 00:25:18
80 124 BRYCHTA Jan SVETCYKLISTIKY.CZ 25 M(30-39) 1981 5 01:24:24 00:25:34
81 76 ŽÁK Martin 26 M(30-39) 1983 5 01:24:47 00:25:57
82 31 KARPÍŠEK Ondřej RSFK 27 M(30-39) 1981 5 01:24:54 00:26:04
83 97 MECL Karel BK Hodonín 11 M(50-59) 1963 5 01:25:22 00:26:32
84 73 KUŠ Peter 12 M(50-59) 1966 5 01:25:53 00:27:03
85 19 KUPČÍK Miroslav Samotář :-) 22 M(40-49) 1969 5 01:26:34 00:27:43
86 99 KRUML Tomáš 13 M(50-59) 1966 5 01:27:11 00:28:21
87 44 UNZEITIG Lubomír 28 M(30-39) 1984 5 01:27:14 00:28:24
88 59 MIKULA Pavel Železní kapustňáci 29 M(30-39) 1986 5 01:27:20 00:28:30
89 4 JANTOŠOVIČ Marek SRA 23 M(40-49) 1975 5 01:27:54 00:29:04
90 22 KALÁB Miloš TTC Brno 2 M(60+) 1950 5 01:28:05 00:29:15
91 66 ZUKAL Tomáš Vydechlí vlci 14 M(50-59) 1966 5 01:28:33 00:29:43
92 58 VOLAVÝ Vladimír 3 M(60+) 1955 5 01:30:02 00:31:11
93 123 ŠKAŘUPA Martin 30 M(30-39) 1983 5 01:30:33 00:31:43
94 9 ŠERÁK Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 31 M(30-39) 1978 5 01:30:53 00:32:03
95 88 FOJTIK Pavel 24 M(40-49) 1975 5 01:31:45 00:32:55
96 83 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda Blažovice 15 M(50-59) 1958 5 01:32:24 00:33:33
97 39 JÍLEK Radim 25 M(40-49) 1971 5 01:33:33 00:34:43
98 91 MÁLEK Pavel 32 M(30-39) 1984 5 01:33:57 00:35:06
99 102 TÝLEČEK Pavel Jundrováci 26 M(40-49) 1973 5 01:34:25 00:35:35
100 87 VLASÁK Ota 27 M(40-49) 1968 5 01:37:31 00:38:41
101 127 POSPÍCHAL Vladimír Individuální 4 M(60+) 1952 5 01:45:28 00:46:38
102 110 FUKSA Karel TTC Brno 5 M(60+) 1946 5 01:55:39 00:56:49

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 129 FONSECA Alexandre AT&T M(40-49) 1975

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.