Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

31. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2017 - Hlavní závod 600m,18km,5km

Datum pořádání od 29.07.2017 08:00 do 29.07.2017 17:00
Zpracování výsledkůMartin SÜSS
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Seriál závodů31. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)23,80
Počet kol3
Počet závodníků81
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 65 ŠNEBERGER Jan TT Příbram z. s. 1 M(30-39) 1985 5 01:15:04
2 23 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 1 M(20-29) 1988 5 01:18:39 00:03:34
3 36 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 2 M(20-29) 1990 5 01:19:13 00:04:08
4 26 KLEMENT Jan Alfa Tri Team 2 M(30-39) 1986 5 01:20:10 00:05:05
5 42 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 3 M(30-39) 1984 5 01:20:18 00:05:13
6 72 DOLEŽAL Marek MST Jihlava 4 M(30-39) 1980 5 01:21:38 00:06:33
7 88 MAN Martin TJ Spartak Trebic 3 M(20-29) 1991 5 01:22:04 00:07:00
8 40 MORAVEC Štěpán OK Jihlava 5 M(30-39) 1981 5 01:22:38 00:07:33
9 53 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 6 M(30-39) 1985 5 01:22:51 00:07:46
10 82 ZELENÝ Radek MST Jihlava 7 M(30-39) 1981 5 01:23:46 00:08:42
11 13 RŮŽIČKA Jakub I-bike manitou klub chrudim 1 Dci(16-17) 1996 5 01:25:18 00:10:13
12 66 ŠŤASTA Libor Rega Brno 1 M(50-59) 1966 5 01:25:45 00:10:40
13 91 PLHOŇ Patrik Esbos 8 M(30-39) 1980 5 01:26:01 00:10:56
14 89 SLEZÁK Pavel MST Jihlava 9 M(30-39) 1986 5 01:26:08 00:11:03
15 87 PROCHÁZKA Milan TJ Spartak Třebíč 2 M(50-59) 1966 5 01:26:44 00:11:39
16 78 OPLETAL Jan 4 M(20-29) 1994 5 01:27:17 00:12:12
17 8 MYŠIČKA David SK Slavia Praha 1 Jun(18-19) 1998 5 01:27:54 00:12:50
18 14 PAVELKA Marek Czech Tri K Team 5 M(20-29) 1988 5 01:28:14 00:13:09
19 74 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 10 M(30-39) 1985 5 01:28:18 00:13:13
20 81 VESELÁ Petra MST Jihlava 1 Ž(20-29) 1989 5 01:28:25 00:13:20
21 76 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 3 M(50-59) 1967 5 01:29:36 00:14:31
22 83 KRUTÍLEK Marek TT Pardubice 4 M(50-59) 1965 5 01:30:13 00:15:08
23 19 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 1 M(40-49) 1974 5 01:30:24 00:15:19
24 15 POKORNÝ Aleš Křížák Team 11 M(30-39) 1986 5 01:31:48 00:16:43
25 7 MOLVA František SKI Team Vysočina 6 M(20-29) 1994 5 01:32:01 00:16:56
26 67 MAREŠOVÁ Iveta HAVEN team 2 Ž(20-29) 1994 5 01:32:06 00:17:01
27 77 NEŠPOR Petr runKanice 2 M(40-49) 1975 5 01:32:34 00:17:29
28 47 KLINGOROVÁ Irena Individuální 3 Ž(20-29) 1990 5 01:32:38 00:17:33
29 21 ODEHNAL Tomáš Boskovice 3 M(40-49) 1968 5 01:33:03 00:17:58
30 93 VOBORNÝ Marek Křoví-ZR 7 M(20-29) 1989 5 01:33:08 00:18:03
31 59 JELÍNEK Petr Kostelec u HM 12 M(30-39) 1978 5 01:33:12 00:18:07
32 41 ŠOFR Ondřej 13 M(30-39) 1985 5 01:33:30 00:18:25
33 75 ČECH Ladislav Individuální 4 M(40-49) 1973 5 01:33:40 00:18:35
34 73 POLÍVKA Luděk CBT Lipník nad Bečvou 14 M(30-39) 1978 5 01:34:57 00:19:52
35 29 ŠVARCOVÁ Hana Big shock MTB team 1 Ž(30-39) 1982 5 01:35:00 00:19:55
36 62 KAFKA Radek SK TRI CykloChlubna 5 M(50-59) 1964 5 01:35:05 00:20:01
37 20 ŠINDELÁŘ Ondřej Esbos 8 M(20-29) 1988 5 01:35:58 00:20:54
38 52 SEDLÁK Lukáš SK HOOCHACHOS 15 M(30-39) 1980 5 01:36:14 00:21:09
39 61 BEZCHLEBA Petr SK TRI CykloChlubna 16 M(30-39) 1978 5 01:37:04 00:21:59
40 90 KOLENOVSKÝ Aleš Zřejmě slušnej oddíl 5 M(40-49) 1973 5 01:37:12 00:22:07
41 45 GRULICH Ondřej TJ Spartak Třebíč 2 Dci(16-17) 2001 5 01:37:20 00:22:16
42 60 ČERNÝ Jan Údolí hladu 6 M(40-49) 1975 5 01:37:39 00:22:34
43 44 MATOUŠOVÁ Michaela TRItraining JIHLAVA 1 Dky(16-17) 2000 5 01:38:15 00:23:10
44 18 KRATOCHVÍLOVÁ Lucie 4 Ž(20-29) 1995 5 01:38:43 00:23:38
45 85 RYZNER Miroslav SK SRCH 6 M(50-59) 1961 5 01:39:02 00:23:57
46 48 KOTRČ Ondřej 17 M(30-39) 1987 5 01:39:45 00:24:40
47 43 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 7 M(50-59) 1961 5 01:40:00 00:24:55
48 25 KUCHAŘ Tomáš Cyklo plus Rájec 7 M(40-49) 1972 5 01:40:14 00:25:09
49 17 KRATOCHVÍL Ladislav 8 M(40-49) 1970 5 01:40:58 00:25:54
50 34 ŠTOLA Miroslav 9 M(40-49) 1970 5 01:41:09 00:26:04
51 1 NOVOTNÝ Jiří Boskovice 10 M(40-49) 1975 5 01:41:51 00:26:46
52 64 JEŽEK Martin 18 M(30-39) 1985 5 01:42:08 00:27:03
53 58 HLADNÝ Marek 11 M(40-49) 1972 5 01:42:11 00:27:06
54 6 ŠTĚPÁN Petr 19 M(30-39) 1983 5 01:42:15 00:27:10
55 35 VYKOUKAL Ondřej SK HOOCHACHOS 9 M(20-29) 1988 5 01:42:16 00:27:11
56 30 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 Ž(50+) 1956 5 01:43:01 00:27:57
57 28 KONEČNÝ Tomáš K2 team 12 M(40-49) 1970 5 01:44:28 00:29:24
58 51 ROČEK Aleš 20 M(30-39) 1978 5 01:45:52 00:30:47
59 9 COUFAL Lukáš TJ Spartak Třebíč 3 Dci(16-17) 2001 5 01:45:54 00:30:49
60 56 VOJTĚCH Martin 21 M(30-39) 1981 5 01:47:06 00:32:01
61 63 MAŠEK Daniel 13 M(40-49) 1974 5 01:47:33 00:32:28
62 38 STANĚK Martin 22 M(30-39) 1987 5 01:48:20 00:33:15
63 70 BLANARIK Dominik 14 M(40-49) 1977 5 01:48:42 00:33:38
64 27 SCHWARZ Daniel Individuální 15 M(40-49) 1977 5 01:50:00 00:34:55
65 32 VÁCHOVÁ Petra 1 Ž(40-49) 1973 5 01:50:32 00:35:27
66 55 KUNDERA Petr 8 M(50-59) 1964 5 01:51:10 00:36:05
67 22 MECL Karel BK Hodonín 9 M(50-59) 1963 5 01:52:44 00:37:39
68 79 JURIČKOVÁ Kamila Triatlon Štoky 2 Ž(40-49) 1977 5 01:58:10 00:43:05
69 69 SVOZIL Marek 10 M(20-29) 1990 5 01:58:59 00:43:54
70 3 ČEPELÁK Patrik 16 M(40-49) 1977 5 01:59:50 00:44:45
71 2 BEDNÁŘ Michal 23 M(30-39) 1980 5 02:00:54 00:45:49
72 49 NÁDHERA Petr HK 10 M(50-59) 1967 5 02:04:03 00:48:58
73 11 JUROVÁ Ivana TJ Spartak Třebíč 2 Dky(16-17) 2001 5 02:04:05 00:49:01
74 86 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 2 Ž(50+) 1962 5 02:07:11 00:52:06
75 31 VÁCHA Pavel 17 M(40-49) 1973 5 02:08:16 00:53:11
76 68 ČELOUD Patrik 11 M(20-29) 1989 5 02:10:33 00:55:28
77 5 RYBÁRIK Kamil 24 M(30-39) 1985 5 02:12:37 00:57:33
78 4 MALOUNEK Petr 25 M(30-39) 1982 5 02:12:57 00:57:52
79 37 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 1 M(60+) 1952 5 02:25:24 01:10:19
80 71 RŮŽIČKA Kamil 12 M(20-29) 1990 5 02:30:09 01:15:04
81 50 NÁDHEROVÁ Hana HK 3 Ž(40-49) 1968 5 03:07:38 01:52:33

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

16.07.2020 17:00
BB 5 - Běh Rosničkou
19.07.2020 08:00
7. FORCE SPAC - Grand Prix Forman
01.08.2020 08:00
8. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
01.08.2020 12:00
Tylovská dvacítka
02.08.2020 08:00
9. FORCE SPAC - O cenu Continentalu
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.