Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

31. KEPÁK JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2017 - XTRAIL 700m,15km,5km

Datum pořádání od 15.07.2017 09:30 do 15.07.2017 17:00
Zpracování výsledkůMartin SÜSS
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:30 hod

Seriál závodů31. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)20,70
Počet kol3
Počet závodníků114
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 45 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 1 M(20-29) 1988 3 01:04:14
2 15 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 2 M(20-29) 1990 3 01:04:56 00:00:41
3 18 KUČERA Jan Alfa Tri Team 1 M(30-39) 1981 3 01:05:14 00:00:59
4 41 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 3 M(20-29) 1991 3 01:05:42 00:01:28
5 22 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 2 M(30-39) 1984 3 01:07:40 00:03:26
6 23 DLABAJA Roman TITAN Trilife 1 M(40-49) 1970 3 01:09:22 00:05:08
7 31 STEHLÍK Petr Alfa Tri Team 4 M(20-29) 1989 3 01:10:11 00:05:56
8 16 HAJDAMACH Jiří SK Sever Brno 5 M(20-29) 1994 3 01:10:28 00:06:13
9 29 BULAVA František TT LOKO Beroun 1 M(50-59) 1966 3 01:10:42 00:06:27
10 100 FOJT Robert Labe TRI club 2 M(40-49) 1976 3 01:11:02 00:06:47
11 58 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 M(40-49) 1977 3 01:11:16 00:07:01
12 68 OPLETAL Jan 6 M(20-29) 1994 3 01:11:24 00:07:10
13 70 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 3 M(30-39) 1985 3 01:12:04 00:07:49
14 20 STLOUKAL Richard ALT Lerak 1 Dci(16-17) 2001 3 01:12:47 00:08:32
15 77 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 4 M(30-39) 1985 3 01:12:54 00:08:40
16 71 TLAMKA Filip Ekol Team Brno 2 Dci(16-17) 2002 3 01:13:12 00:08:57
17 87 STEHLÍK Pavel Individuální 4 M(40-49) 1974 3 01:14:04 00:09:49
18 93 PLHOŇ Patrik Esbos 5 M(30-39) 1980 3 01:14:30 00:10:16
19 99 ODEHNAL Tomáš Boskovice 5 M(40-49) 1968 3 01:15:02 00:10:47
20 88 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 2 M(50-59) 1967 3 01:16:00 00:11:46
21 92 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 6 M(30-39) 1986 3 01:16:18 00:12:04
22 65 ŠŤASTA Libor 3 M(50-59) 1966 3 01:16:23 00:12:08
23 26 HRABOVSKÝ Petr RACERS 7 M(30-39) 1981 3 01:16:24 00:12:10
24 104 VINOPAL Jiří TRI Cyklochlubna 8 M(30-39) 1978 3 01:16:28 00:12:14
25 6 PAŘÍK Jan 9 M(30-39) 1986 3 01:16:47 00:12:32
26 53 GRULICH Ondřej TJ Spartak Třebíč 3 Dci(16-17) 2001 3 01:16:52 00:12:38
27 107 PŘIKRYL Adam Individuální 7 M(20-29) 1997 3 01:16:54 00:12:40
28 38 ČECH Ladislav Individuální 6 M(40-49) 1973 3 01:16:57 00:12:42
29 49 POKORNÝ Aleš Křižák team 10 M(30-39) 1986 3 01:17:00 00:12:45
30 113 ŽIVNÝ Jiří Boskovice 7 M(40-49) 1976 3 01:17:01 00:12:46
31 110 NEŠPOR Petr runKanice 8 M(40-49) 1975 3 01:17:07 00:12:52
32 17 NAKLÁDAL Čestmír BIKE CLUB SVITAVY 4 M(50-59) 1964 3 01:18:19 00:14:05
33 84 KREJČÍŘ Lukáš 11 M(30-39) 1987 3 01:18:25 00:14:10
34 63 HORŇOVÁ Adriana ELITE sport Boskovice 1 Dky(16-17) 2000 3 01:18:25 00:14:11
35 4 KUCHAŘ Lukáš Cykloplus Rájec 9 M(40-49) 1976 3 01:18:43 00:14:29
36 62 PASSEDROIT Florent 8 M(20-29) 1990 3 01:18:46 00:14:32
37 72 KNAP Zdeněk 9 M(20-29) 1991 3 01:18:50 00:14:35
38 76 VENEROVÁ Lenka Alfa Tri Team 1 Ž(30-39) 1986 3 01:18:57 00:14:42
39 82 ŠKVAŘIL Jan Blansko 10 M(40-49) 1973 3 01:19:20 00:15:06
40 52 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 11 M(40-49) 1974 3 01:19:32 00:15:17
41 81 KOTAS Martin 321 CREW 12 M(30-39) 1985 3 01:19:33 00:15:19
42 75 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 5 M(50-59) 1961 3 01:19:35 00:15:21
43 51 ŠTĚPÁN Vladimír 12 M(40-49) 1971 3 01:19:40 00:15:25
44 30 KNAPOVÁ Jana Alfa Tri Team 1 Ž(20-29) 1990 3 01:19:47 00:15:33
45 57 KOLENOVSKÝ Aleš Zřejmě slušnej oddíl 13 M(40-49) 1973 3 01:20:41 00:16:26
46 37 MÁLEK David Větry Blansko 13 M(30-39) 1978 3 01:20:41 00:16:27
47 94 MUSIL Václav Skiklub Márovky 14 M(30-39) 1982 3 01:21:04 00:16:49
48 54 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 3 01:21:30 00:17:16
49 95 ŠIDLO Ondřej 15 M(30-39) 1980 3 01:21:52 00:17:38
50 40 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 1 Jun(18-19) 1998 3 01:21:54 00:17:39
51 3 KUCHAŘ Tomáš Cyklo plus Rájec 14 M(40-49) 1972 3 01:22:03 00:17:49
52 50 POKORNÝ Josef 10 M(20-29) 1993 3 01:22:32 00:18:17
53 109 POLÁŠEK Vít 15 M(40-49) 1976 3 01:22:40 00:18:25
54 86 BUŠ Ondřej 16 M(30-39) 1985 3 01:22:45 00:18:31
55 85 ŠENK Marek Spro s.r.o. 11 M(20-29) 1991 3 01:22:53 00:18:39
56 5 POUČ Ondřej Individuální 16 M(40-49) 1972 3 01:22:55 00:18:40
57 117 KROPÁČEK Jaroslav 17 M(40-49) 1970 3 01:23:49 00:19:35
58 79 JEŽEK Martin 17 M(30-39) 1985 3 01:23:56 00:19:41
59 14 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 Ž(50+) 1956 3 01:24:49 00:20:34
60 13 BÍNA Miroslav ALOHA Team 18 M(40-49) 1973 3 01:25:03 00:20:48
61 112 DUFEK Ondřej Kunštát 18 M(30-39) 1979 3 01:25:16 00:21:01
62 9 KRUML Tomáš 6 M(50-59) 1966 3 01:25:21 00:21:07
63 42 KALDOVÁ Vendula TJ Spartak Třebíč 1 Ž(40-49) 1974 3 01:25:31 00:21:16
64 101 NOVOTNÁ Lucie 2 Ž(40-49) 1975 3 01:25:48 00:21:33
65 27 FIALA Ondřej Boskovice 19 M(30-39) 1982 3 01:25:49 00:21:35
66 35 HLADNÝ Marek 19 M(40-49) 1972 3 01:25:50 00:21:35
67 34 SCHWARZ Jakub Alfa Tri Team 12 M(20-29) 1988 3 01:26:10 00:21:55
68 59 MATOUŠEK Libor SŠSE Trnkova 113 Brno 7 M(50-59) 1967 3 01:26:15 00:22:00
69 83 FLEK Pavel Horní Lhota 20 M(40-49) 1972 3 01:26:33 00:22:19
70 116 KONÍČEK Michal AC Senetářov 20 M(30-39) 1986 3 01:26:44 00:22:29
71 67 ZOUHAR Michal AC Senetářov 21 M(30-39) 1985 3 01:26:46 00:22:32
72 28 MENŠÍK Ondřej Boskovice 13 M(20-29) 1989 3 01:26:52 00:22:38
73 64 KONEČNÝ Tomáš K2 team 21 M(40-49) 1970 3 01:26:57 00:22:42
74 73 PELIKÁN Martin Vodní děla 22 M(30-39) 1984 3 01:28:02 00:23:48
75 7 LAKOMÝ Martin AC Vrahovice 22 M(40-49) 1968 3 01:28:06 00:23:51
76 61 DUCHOVIČ Adam 23 M(30-39) 1986 3 01:28:57 00:24:42
77 106 DVOŘÁK Jaromír ASK TT Blansko 23 M(40-49) 1968 3 01:29:02 00:24:48
78 1 ŠEVČÍK Martin Vysočany 24 M(40-49) 1972 3 01:29:27 00:25:12
79 66 BAYER Miloslav EKOL TEAM 2 M(60+) 1947 3 01:29:27 00:25:13
80 39 SVOBODOVÁ Martina RSFK 3 Ž(40-49) 1975 3 01:29:55 00:25:41
81 12 FRÝDEK Pavel Sokol ČH 25 M(40-49) 1973 3 01:30:04 00:25:50
82 60 VOLAVÝ Vladimír SŠSE Trnkova113 Brno 3 M(60+) 1955 3 01:30:12 00:25:58
83 32 KLIMEŠ Radek Botanka Running 26 M(40-49) 1973 3 01:30:17 00:26:03
84 25 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 2 Ž(30-39) 1983 3 01:30:52 00:26:38
85 24 LABUDA Tomáš RSFK Brno 24 M(30-39) 1981 3 01:31:15 00:27:01
86 33 SCHWARZ Daniel Individuální 27 M(40-49) 1977 3 01:31:25 00:27:11
87 48 STEHLÍKOVÁ Eva Alfa Tri Team 1 Jky(18-19) 1998 3 01:31:27 00:27:13
88 114 DVOŘÁK Tomáš Magistr Tom 28 M(40-49) 1972 3 01:31:43 00:27:29
89 10 KUBĚNA Ivo 25 M(30-39) 1984 3 01:31:49 00:27:35
90 96 MECL Karel BK Hodonín 8 M(50-59) 1963 3 01:32:38 00:28:23
91 2 ŠMÍDA Rostislav 26 M(30-39) 1982 3 01:33:28 00:29:13
92 43 MANOVÁ Věra TJ Spartak Třebíč 2 Ž(50+) 1964 3 01:33:58 00:29:43
93 11 HECZKO Milan 14 M(20-29) 1988 3 01:34:14 00:30:00
94 21 MACHÁČEK Martin 4 M(60+) 1955 3 01:34:21 00:30:07
95 111 KLUSÁK Jan 29 M(40-49) 1975 3 01:34:30 00:30:15
96 90 ČEPELÁK Patrik 30 M(40-49) 1977 3 01:35:01 00:30:46
97 115 DVOŘÁK Zdeněk Dvořiš 31 M(40-49) 1970 3 01:37:12 00:32:57
98 74 VAŠÍKOVÁ Veronika 3 Ž(30-39) 1983 3 01:37:13 00:32:58
99 108 ELIÁŠ Jan 27 M(30-39) 1982 3 01:37:48 00:33:33
100 97 GERSL Tomas 32 M(40-49) 1968 3 01:39:02 00:34:47
101 118 FILIPIOVÁ Andrea 4 Ž(30-39) 1981 3 01:40:13 00:35:58
102 89 MALOUNEK Petr 28 M(30-39) 1982 3 01:40:24 00:36:09
103 19 KALÁB Miloš TTC Brno 5 M(60+) 1950 3 01:40:44 00:36:30
104 56 TIMM Angelie 5 Ž(30-39) 1982 3 01:41:23 00:37:08
105 98 GERSLOVA Hana 4 Ž(40-49) 1968 3 01:43:11 00:38:57
106 80 LUKA Lukáš ASTCR 29 M(30-39) 1985 3 01:45:37 00:41:23
107 47 AUGUSTINOVÁ Patricie 2 Dky(16-17) 2003 3 01:48:00 00:43:46
108 46 AUGUSTIN erik 33 M(40-49) 1975 3 01:48:06 00:43:52
109 36 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 6 M(60+) 1952 3 01:50:30 00:46:15
110 91 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK-Brno 3 Ž(50+) 1950 3 01:50:46 00:46:32
111 8 KRUMLOVÁ Andrea šneci z Ostravy 4 Ž(50+) 1966 3 01:58:38 00:54:24
112 55 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 Ž(50+) 1955 3 02:02:51 00:58:36

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 69 FLORIÁNOVÁ Veronika Ž(40-49) 1973
DNF 78 MAREK Jiří NAP M(60+) 1956

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

11.07.2020 09:00
ORKA triatlon 2020
19.07.2020 08:00
7. FORCE SPAC - Grand Prix Forman
01.08.2020 08:00
8. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.08.2020 08:00
9. FORCE SPAC - O cenu Continentalu
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
12.09.2020 08:30
BT 2020 - Velká Cena města Holíč
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.