Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

31. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Plavání

Datum pořádání od 29.04.2017 09:00 do 29.04.2017 15:00
Hlavní rozhodčíMichal Kočař
Zpracování výsledkůMartin Süss

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)0,50
Počet kol1
Počet závodníků52
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 12 KALUS Jiří EKOL TEAM 1 M(20-29) 1993 1 00:05:47,90
2 15 DUBAJ Ondrej EKOL TEAM 2 M(20-29) 1996 1 00:06:03,80 00:00:15,90
3 50 TRUTNA Jan TCV Jindřichův Hradec 1 Jun(18-19) 1999 1 00:06:05,90 00:00:18,00
4 33 KALÁB Tomáš 1 M(30-39) 1983 1 00:06:15,00 00:00:27,10
5 3 GAJDOŠOVÁ Romana EKOL TEAM 1 Ž(20-29) 1994 1 00:06:18,30 00:00:30,40
6 18 TLAMKA Filip EKOL TEAM 1 Dci(16-17) 2002 1 00:06:22,70 00:00:34,80
7 38 HRUŠKOVÁ Alžběta EKOL TEAM 1 Dky(16-17) 2000 1 00:06:25,60 00:00:37,70
8 11 HRIC Juraj EKOL TEAM 2 Jun(18-19) 1999 1 00:06:30,20 00:00:42,30
9 4 HRUBÁ Denisa 2 Ž(20-29) 1989 1 00:06:42,55 00:00:54,65
10 25 KUČERA Jan Individuální 2 M(30-39) 1981 1 00:06:43,00 00:00:55,10
11 43 KLUKOVÁ Anna 3 Ž(20-29) 1997 1 00:07:06,90 00:01:19,00
12 13 MADIČ Viktor EKOL TEAM 3 Jun(18-19) 1999 1 00:07:06,90 00:01:19,00
13 20 ŠTOURAČ Nikola EKOL TEAM 3 M(30-39) 1985 1 00:07:19,20 00:01:31,30
14 24 GRUSZKA Lukáš 3 M(20-29) 1988 1 00:07:31,00 00:01:43,10
15 37 NAVRÁTIL Jakub AD team 4 M(20-29) 1991 1 00:07:32,00 00:01:44,10
16 32 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M(40-49) 1973 1 00:07:56,30 00:02:08,40
17 14 KYNICKÝ Lukáš Fitnessfreedom race team 5 M(20-29) 1997 1 00:08:05,33 00:02:17,43
18 16 KÁŇA Jiří 6 M(20-29) 1988 1 00:08:18,60 00:02:30,70
19 22 FOUKAL Libor Individuální 2 M(40-49) 1977 1 00:08:18,80 00:02:30,90
20 35 STEHLÍK Pavel Individuální 3 M(40-49) 1974 1 00:08:19,80 00:02:31,90
21 9 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 M(40-49) 1977 1 00:08:28,65 00:02:40,75
22 51 LACHS Štěpán KALÁB 4 M(30-39) 1983 1 00:08:37,50 00:02:49,60
23 5 OPLETAL Jan 7 M(20-29) 1994 1 00:08:47,70 00:02:59,80
24 46 ACHRER Karel 5 M(40-49) 1969 1 00:08:57,70 00:03:09,80
25 2 ROČEK Aleš 5 M(30-39) 1978 1 00:08:59,00 00:03:11,10
26 17 STUDENÝ Martin 8 M(20-29) 1989 1 00:09:02,90 00:03:15,00
27 19 PROKEŠOVÁ Jana Sokol Sokolnice 1 Ž(40-49) 1972 1 00:09:12,60 00:03:24,70
28 36 ŠINDELÁŘ Ondřej Esbos 9 M(20-29) 1988 1 00:09:17,80 00:03:29,90
29 30 MAŇÁSEK Lukáš 6 M(30-39) 1980 1 00:09:31,00 00:03:43,10
30 6 LABUDA Tomáš RSFK 7 M(30-39) 1981 1 00:09:42,10 00:03:54,20
31 27 KUČERA Jan sKým.cz 10 M(20-29) 1990 1 00:09:46,40 00:03:58,50
32 44 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 11 M(20-29) 1989 1 00:09:59,46 00:04:11,56
33 48 KALÁB Jiří 12 M(20-29) 1989 1 00:10:00,50 00:04:12,60
34 31 ČECH Ladislav Individuální 6 M(40-49) 1973 1 00:10:02,10 00:04:14,20
35 10 JANSA Martin Velatice 8 M(30-39) 1979 1 00:10:19,17 00:04:31,27
36 49 NAVRÁTIL Jan 9 M(30-39) 1986 1 00:10:20,30 00:04:32,40
37 8 POUČ Ondřej Individuální 7 M(40-49) 1972 1 00:10:36,00 00:04:48,10
38 40 SLAVÍČKOVÁ Jarmila 1 Ž(50+) 1956 1 00:10:42,10 00:04:54,20
39 28 ŠTĚPÁN Vladimír 8 M(40-49) 1971 1 00:10:51,00 00:05:03,10
40 23 KRUML Tomáš 1 M(50-59) 1966 1 00:10:54,10 00:05:06,20
41 41 HLADNÝ Marek 9 M(40-49) 1972 1 00:11:03,74 00:05:15,84
42 39 JANTOŠOVIČ Marek SRA 10 M(40-49) 1975 1 00:11:09,00 00:05:21,10
43 47 FICHTOVÁ Iva RSFK 4 Ž(20-29) 1988 1 00:11:14,10 00:05:26,20
44 52 KUBĚNA Ivo Hc Dynamiters 10 M(30-39) 1984 1 00:11:22,60 00:05:34,70
45 45 BAYER Miloslav EKOL TEAM 1 M(60+) 1947 1 00:12:05,77 00:06:17,87
46 21 PROKEŠOVÁ Vendula Sokol Sokolnice 2 Dky(16-17) 2002 1 00:12:27,83 00:06:39,93
47 34 MAŠTA Lukáš KALÁB 11 M(30-39) 1984 1 00:12:30,50 00:06:42,60
48 29 JÍLEK Radim 11 M(40-49) 1971 1 00:12:36,90 00:06:49,00
49 7 BUBENÍK Jiří lrs vyskov 2 M(60+) 1944 1 00:12:39,50 00:06:51,60
50 1 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 3 M(60+) 1952 1 00:13:07,70 00:07:19,80
51 42 BAŤALÍK Jozef 4 M(60+) 1957 1 00:13:46,08 00:07:58,18
52 26 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 2 M(50-59) 1964 1 00:14:20,90 00:08:33,00

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.