Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km

Datum pořádání od 04.06.2017 08:30 do 04.06.2017 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)13,30
Počet kol1
Počet závodníků201
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 74 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM UNI Brno 1 M 1981 1 00:46:47
2 81 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M 1982 1 00:48:50 00:02:03
3 209 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 3 M 1983 1 00:49:19 00:02:32
4 202 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 MV1 1977 1 00:50:39 00:03:52
5 113 PSOTA Andrej AŠK Grafobal Skalica 2 MV1 1970 1 00:50:56 00:04:09
6 201 ADAMEC Milan Orel Vyškov 3 MV1 1977 1 00:51:05 00:04:18
7 130 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 MV1 1977 1 00:52:17 00:05:30
8 53 MASARYK Pavol Dojč 4 M 1980 1 00:52:32 00:05:45
9 27 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 5 M 1993 1 00:52:42 00:05:55
10 70 BUČEK Petr 6 M 1994 1 00:53:11 00:06:23
11 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 MV1 1970 1 00:53:13 00:06:26
12 218 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV2 1960 1 00:53:27 00:06:40
13 155 DOBEŠ Václav Kyjov 7 M 1989 1 00:53:53 00:07:06
14 25 BEREZNOWSKA Patrycja Joana Polsko 1 ŽV1 1975 1 00:54:13 00:07:26
15 216 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 6 MV1 1971 1 00:54:41 00:07:54
16 242 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž 1983 1 00:54:54 00:08:07
17 61 BLAŽEK Daniel 8 M 1995 1 00:55:00 00:08:13
18 215 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 9 M 1996 1 00:55:14 00:08:27
19 244 KOMÁREK Roman Schaeffler 7 MV1 1977 1 00:55:39 00:08:52
20 238 SKALA Tomáš Záhorácký Frišký tým 10 M 1995 1 00:56:20 00:09:33
21 128 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 8 MV1 1975 1 00:56:34 00:09:46
22 142 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 11 M 1984 1 00:56:36 00:09:49
23 38 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 2 MV2 1967 1 00:56:44 00:09:57
24 116 KUNČICKÁ Jana Masaryk run 9.4.2016 2 Ž 1988 1 00:56:48 00:10:01
25 134 KORVAS Josef AK Hodonín 3 MV2 1964 1 00:56:49 00:10:02
26 230 MIKULA Miroslav Radošovce 1 MV3 1957 1 00:56:58 00:10:11
27 112 BŘEZINA Aleš newline 4 MV2 1962 1 00:57:09 00:10:22
28 76 BELLAY Peter TRI Velo Rohatec 12 M 1988 1 00:57:18 00:10:31
29 28 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 9 MV1 1968 1 00:57:33 00:10:46
30 98 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 10 MV1 1971 1 00:57:37 00:10:50
31 41 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 13 M 1982 1 00:58:01 00:11:14
32 105 HRBÁČEK Karel Útěchov 11 MV1 1968 1 00:58:05 00:11:18
33 225 ČERMÁK Gabriel Holíč 14 M 1979 1 00:58:08 00:11:21
34 120 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 2 ŽV1 1980 1 00:58:12 00:11:25
35 68 VLASÁK Miroslav Šaratice 15 M 1988 1 00:58:14 00:11:27
36 210 JURČA Jaroslav 5 MV2 1962 1 00:58:24 00:11:37
37 106 BĚLOHOUBEK Petr 12 MV1 1972 1 00:58:41 00:11:54
38 60 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 6 MV2 1963 1 00:59:00 00:12:13
39 223 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 MV3 1950 1 00:59:11 00:12:24
40 311 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 2000 1 00:59:15 00:12:28
41 101 FANFRDLA Ctirad Silůvky 13 MV1 1974 1 00:59:27 00:12:40
42 239 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 3 ŽV1 1979 1 00:59:39 00:12:51
43 6 CONTI Rovberto Itálie 14 MV1 1969 1 00:59:51 00:13:04
44 245 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 15 MV1 1970 1 01:00:24 00:13:37
45 151 FORAL Roman Brno 7 MV2 1967 1 01:00:38 00:13:51
46 204 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 MV3 1951 1 01:00:39 00:13:52
47 235 NAVARA Karel Uherský Ostroh 4 MV3 1950 1 01:00:56 00:14:09
48 89 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 16 MV1 1974 1 01:00:56 00:14:09
49 100 BARTOŇKOVÁ Nina Fan Brno 3 Ž 1990 1 01:00:57 00:14:10
50 79 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1993 1 01:01:13 00:14:26
51 72 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 5 Ž 1983 1 01:01:27 00:14:40
52 228 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 17 MV1 1973 1 01:01:48 00:15:01
53 152 POLÁŠEK Vít Hodonín 18 MV1 1976 1 01:01:53 00:15:06
54 154 KNOTEK David 16 M 1982 1 01:01:56 00:15:09
55 88 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 19 MV1 1969 1 01:02:15 00:15:28
56 117 SLOUKA Jiří Blažovice 17 M 1983 1 01:02:27 00:15:40
57 219 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 01:02:35 00:15:48
58 240 MALÝ Václav SRTG Brno 18 M 1988 1 01:02:43 00:15:56
59 214 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 MV4 1942 1 01:02:53 00:16:06
60 125 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 5 MV3 1957 1 01:02:57 00:16:09
61 75 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 8 MV2 1961 1 01:02:57 00:16:10
62 249 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 9 MV2 1966 1 01:03:29 00:16:41
63 82 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 20 MV1 1968 1 01:03:43 00:16:56
64 35 ROČEK Aleš Domácí 19 M 1978 1 01:04:03 00:17:16
65 50 VÁCLAVÍK Tomáš Polatice 20 M 1982 1 01:04:08 00:17:21
66 66 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 1 01:04:38 00:17:51
67 94 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 21 MV1 1975 1 01:04:44 00:17:57
68 83 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 22 MV1 1976 1 01:04:54 00:18:07
69 140 HÉNKOVÁ Alena AK Drnovice 6 Ž 1986 1 01:04:56 00:18:09
70 77 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1982 1 01:05:08 00:18:21
71 4 MAIETTO Massimo Itálie 10 MV2 1959 1 01:05:23 00:18:36
72 55 MASAŘ Marek Šaratice 21 M 1992 1 01:05:36 00:18:49
73 146 PAVLICA Marek 22 M 1990 1 01:05:51 00:19:04
74 250 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 1 01:05:54 00:19:07
75 73 HRABOVSKÝ Petr Racers Club 23 M 1981 1 01:06:02 00:19:15
76 115 HUSÁR Ferdinand Trenčín 2 MV4 1944 1 01:06:14 00:19:27
77 137 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 24 M 1981 1 01:06:14 00:19:27
78 64 GARŠIC Tomáš Hodonín 25 M 1985 1 01:06:15 00:19:28
79 234 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 6 MV3 1957 1 01:06:25 00:19:38
80 232 MIKUŠ Miroslav Radošovce 7 MV3 1951 1 01:06:42 00:19:54
81 248 MATULOVÁ Martina Brno 4 ŽV2 1972 1 01:06:49 00:20:02
82 207 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 11 MV2 1964 1 01:06:54 00:20:07
83 118 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 23 MV1 1977 1 01:06:55 00:20:08
84 36 POKRÝVKA Filip Slovensko 26 M 1995 1 01:07:03 00:20:16
85 108 FABRIK Miroslav 12 MV2 1959 1 01:07:08 00:20:21
86 99 MIKA Ivo Orel Obřany 13 MV2 1966 1 01:07:20 00:20:33
87 5 ETTORE Ramella Itálie 8 MV3 1957 1 01:07:29 00:20:42
88 80 ŠEVČÍK Pavel Spartan Šaratice 27 M 1984 1 01:08:02 00:21:15
89 233 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 9 MV3 1951 1 01:08:19 00:21:32
90 9 IDZIAK Wojciech Marek Polsko 28 M 1978 1 01:08:28 00:21:41
91 93 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 7 Ž 1984 1 01:08:33 00:21:46
92 203 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 29 M 1979 1 01:08:33 00:21:46
93 103 GIEBL Radek Tišnov 24 MV1 1975 1 01:08:53 00:22:06
94 52 ŠEDIVÝ Jakub Slza Borský Mikuláš 30 M 1992 1 01:09:09 00:22:21
95 243 GOTTWALD Václav Křížanovice 10 MV3 1955 1 01:09:16 00:22:28
96 231 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 11 MV3 1957 1 01:09:19 00:22:32
97 84 GROSS Luděk TJ Znojmo 12 MV3 1953 1 01:09:39 00:22:52
98 86 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 8 Ž 1989 1 01:09:42 00:22:55
99 29 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 14 MV2 1958 1 01:09:53 00:23:06
100 159 SLANÍKOVÁ Adriana AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1993 1 01:10:06 00:23:19
101 139 VLASÁK Ota Šmeral Brno 25 MV1 1968 1 01:10:16 00:23:29
102 48 TRUISSART Mária AK Holíč 10 Ž 1987 1 01:10:38 00:23:51
103 37 UHEREK Miloslav Bzenec 26 MV1 1972 1 01:10:41 00:23:54
104 71 FABUŠ Milan Tomky 27 MV1 1972 1 01:10:54 00:24:07
105 236 KUNC Josef Orel Vyškov 15 MV2 1960 1 01:10:58 00:24:11
106 78 KADLECOVÁ Jana_X AK Hodonín 5 ŽV1 1977 1 01:11:18 00:24:31
107 44 ŠPÁNEK Vojtěch Slavkov u Brna 31 M 1989 1 01:11:47 00:25:00
108 138 NAVRÁTIL Lubomír 13 MV3 1953 1 01:11:55 00:25:08
109 222 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 16 MV2 1961 1 01:12:09 00:25:22
110 57 MASAŘ Šimon Šaratice 32 M 1993 1 01:12:11 00:25:24
111 141 RYŠAVÝ David Borkovany 33 M 1989 1 01:12:17 00:25:30
112 102 SVOBODA Jan Garko Brno 17 MV2 1961 1 01:12:41 00:25:54
113 221 KARAS Karel BK Hodonín 3 MV4 1945 1 01:12:47 00:25:59
114 51 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 MV4 1946 1 01:13:01 00:26:14
115 92 RAFFAY Ivan 18 MV2 1966 1 01:13:10 00:26:23
116 158 ŠIMEK Matěj BKČS 34 M 1981 1 01:13:13 00:26:26
117 123 TYLEČEK Pavel Jundrováci 28 MV1 1973 1 01:13:17 00:26:30
118 212 KRESTA Roman 19 MV2 1965 1 01:13:24 00:26:37
119 26 URBÁŠEK Tomáš Šaratice 35 M 1980 1 01:13:47 00:27:00
120 104 VOTÍPKA Jiří HR 29 MV1 1974 1 01:13:48 00:27:01
121 54 CINTULA Juraj Štefanov 36 M 1979 1 01:13:52 00:27:05
122 229 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 14 MV3 1953 1 01:13:55 00:27:08
123 206 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 5 ŽV2 1970 1 01:14:12 00:27:25
124 12 MIGLIORINI Vilma Itálie 1 ŽV3 1956 1 01:14:33 00:27:46
125 237 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 6 ŽV1 1976 1 01:14:39 00:27:52
126 49 KUDLÁČOVÁ Ivana Radošovce 37 ŽV1 1978 1 01:14:46 00:27:59
127 40 SZALVA Jiří Koválov 20 MV2 1967 1 01:14:49 00:28:02
128 31 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 15 MV3 1955 1 01:15:00 00:28:13
129 124 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 6 ŽV2 1965 1 01:15:16 00:28:29
130 150 BAŤKO Luboš 30 MV1 1975 1 01:15:29 00:28:42
131 34 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 16 MV3 1953 1 01:15:48 00:29:01
132 119 VOLAVÝ Vladimír Fit online 17 MV3 1955 1 01:15:55 00:29:08
133 8 KISIELINSKI Wojciech Jerzy Polsko 31 MV1 1970 1 01:15:57 00:29:10
134 127 SOBOTKA Martin 32 MV1 1976 1 01:16:21 00:29:34
135 18 PECIAROLO Sara Itálie 7 ŽV1 1978 1 01:16:31 00:29:44
136 14 RIZZO Valeria Itálie 7 ŽV2 1970 1 01:16:31 00:29:44
137 312 BÚZEK Filip Šaštín 2 2000 1 01:16:41 00:29:54
138 59 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 21 MV2 1961 1 01:16:42 00:29:55
139 69 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 8 ŽV2 1963 1 01:16:57 00:30:09
140 97 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 18 MV3 1956 1 01:17:03 00:30:16
141 95 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 9 ŽV2 1970 1 01:17:14 00:30:26
142 131 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 11 Ž 1988 1 01:17:36 00:30:48
143 91 RAFFAYOVÁ Světlana 10 ŽV2 1967 1 01:17:37 00:30:50
144 247 MATULA Jaroslav Brno 33 MV1 1970 1 01:18:17 00:31:30
145 110 POKORNÝ Zdenek Vyškov 38 M 1991 1 01:18:48 00:32:01
146 33 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 8 ŽV1 1977 1 01:18:49 00:32:02
147 111 POKORNÝ Zdeněk Zbýšov 22 MV2 1966 1 01:19:03 00:32:16
148 122 KUBENKOVÁ Zuzana 9 ŽV1 1979 1 01:19:04 00:32:17
149 67 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 10 ŽV1 1979 1 01:19:07 00:32:20
150 133 SILNICA Marek Šaratice 39 M 1981 1 01:19:25 00:32:38
151 143 PELC Vít OZZY Brno 23 MV2 1967 1 01:19:49 00:33:02
152 87 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 40 M 1982 1 01:20:30 00:33:43
153 121 HON Jan Šaratice 41 M 1992 1 01:20:53 00:34:05
154 211 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 19 MV3 1956 1 01:20:57 00:34:09
155 90 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 11 ŽV1 1977 1 01:21:02 00:34:15
156 45 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 2 ŽV3 1959 1 01:21:25 00:34:38
157 43 KADLEC Tomáš Šaratice 42 M 1984 1 01:21:44 00:34:56
158 153 MACHÁČEK Martin 20 MV3 1955 1 01:22:07 00:35:20
159 65 KUČEROVÁ Jana Rohatec 11 ŽV2 1971 1 01:22:40 00:35:53
160 15 CAMERA Daniela Itálie 12 ŽV2 1969 1 01:22:59 00:36:12
161 24 BRULÍNSKÁ Marta Polsko 12 Ž 1991 1 01:23:34 00:36:47
162 217 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 24 MV2 1958 1 01:23:41 00:36:54
163 107 BIL Jaroslav newline 25 MV2 1959 1 01:24:48 00:38:01
164 13 NOBILI Nicoletta Itálie 13 ŽV2 1967 1 01:25:33 00:38:45
165 16 CINELLI Francesca Itálie 14 ŽV2 1969 1 01:25:33 00:38:46
166 3 ARVANITOU Ilias Řecko 26 MV2 1961 1 01:26:01 00:39:14
167 224 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 21 MV3 1954 1 01:26:01 00:39:14
168 56 SCHUSTER Milan Šaratice 43 M 1991 1 01:26:11 00:39:24
169 62 PECHOVÁ Petra Trutnov 13 Ž 1996 1 01:26:20 00:39:33
170 226 HABA Milan AC Malacky 34 MV1 1970 1 01:28:15 00:41:28
171 227 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 12 ŽV1 1978 1 01:28:16 00:41:29
172 109 FABRIKOVÁ Blanka 3 ŽV3 1960 1 01:28:22 00:41:35
173 213 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 5 MV4 1941 1 01:28:58 00:42:11
174 241 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 6 MV4 1937 1 01:29:21 00:42:34
175 114 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 7 MV4 1945 1 01:29:32 00:42:45
176 58 FORETNÍK František Krumvíř 22 MV3 1951 1 01:29:34 00:42:47
177 23 KOWNACKA Izabela Polsko 13 ŽV1 1979 1 01:30:43 00:43:56
178 126 PELLOVÁ Gabriela 14 ŽV1 1979 1 01:30:43 00:43:56
179 132 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 23 MV3 1952 1 01:31:30 00:44:43
180 135 HRADSKÁ Eva 15 ŽV1 1977 1 01:31:40 00:44:53
181 136 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 16 ŽV1 1976 1 01:31:40 00:44:53
182 157 PETRUŽELOVÁ Alena 14 Ž 1987 1 01:31:51 00:45:04
183 156 KADLEC Roman Šaratice 44 M 1988 1 01:31:51 00:45:04
184 30 KOLOUCHOVÁ Ivana 15 ŽV2 1967 1 01:33:07 00:46:19
185 32 MAIXNER Václav Orel Čebín 8 MV4 1941 1 01:33:25 00:46:38
186 145 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 17 ŽV1 1975 1 01:33:32 00:46:45
187 39 PALOMBINI Alessandra Itálie 15 Ž 1993 1 01:33:55 00:47:07
188 2 ZEPPOS Stavros Řecko 35 MV1 1969 1 01:34:45 00:47:58
189 42 HAJOSSY Miroslav Koválov 9 MV4 1946 1 01:37:57 00:51:10
190 147 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 16 Ž 1999 1 01:44:12 00:57:24
191 148 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 16 ŽV2 1972 1 01:45:07 00:58:20
192 205 HRUBÝ Milan Blansko 10 MV4 1938 1 01:50:14 01:03:27
193 21 ZEPPAL Staroula Paraskevi Řecko 1 2001 1 01:50:17 01:03:30
194 22 MOURIKI Martha Řecko 17 ŽV2 1966 1 01:50:18 01:03:31
195 10 KUPAI Judit Lilla Maďarsko 17 Ž 1992 1 01:50:19 01:03:32
196 1 BOROKAI Bence Maďarsko 45 M 1991 1 01:50:19 01:03:32
197 19 AGELOPOULOU Aggeliki Řecko 18 ŽV2 1964 1 01:50:19 01:03:32

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 20 BARDAMASKOU Konstantina Řecko ŽV1 1981
DNF 46 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič MV4 1939
DNF 63 HŘEBAČKA Antonín Hodonín MV2 1964
DNF 246 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno Ž 1993

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.01.2019 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
26.01.2019 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.