Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 02.04.2017 08:00 do 02.04.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Martin Süss
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků182
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 134 ČÍPA Jiří Bystré 1 M 1985 1 00:34:59
2 73 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 2 M 1993 1 00:35:24 00:00:25
3 77 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 3 M 1992 1 00:36:19 00:01:19
4 36 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 4 M 1982 1 00:36:45 00:01:46
5 74 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 5 M 1987 1 00:36:47 00:01:48
6 70 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:37:28 00:02:29
7 86 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 6 M 1992 1 00:37:52 00:02:53
8 94 BURYŠKA Tomáš Run sport team 7 M 1988 1 00:38:20 00:03:20
9 128 LYSÁK Vlastimil Mikulov 8 M 1986 1 00:38:36 00:03:37
10 35 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 9 M 1979 1 00:38:48 00:03:49
11 64 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 2 MV1 1977 1 00:39:03 00:04:04
12 89 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 3 MV1 1973 1 00:39:18 00:04:19
13 106 NĚMEC Jan 10 M 1986 1 00:39:29 00:04:29
14 201 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 11 M 1993 1 00:39:55 00:04:56
15 99 SVOBODA Petr AC Moravská Slavia Brno 4 MV1 1968 1 00:40:06 00:05:07
16 82 ČAPEK Jan 12 M 1986 1 00:40:15 00:05:16
17 18 BEJČEK Patrik Ostrov u Macochy 13 M 1994 1 00:40:21 00:05:22
18 132 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 14 M 1992 1 00:40:29 00:05:30
19 108 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 15 M 1985 1 00:40:42 00:05:43
20 60 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát I. 16 M 1990 1 00:40:49 00:05:50
21 21 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV2 1960 1 00:40:53 00:05:54
22 80 KONEČNÝ Libor 5 MV1 1971 1 00:41:09 00:06:10
23 71 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 6 MV1 1973 1 00:41:54 00:06:55
24 209 TOMEK Jiří Athletic runners club 17 M 1997 1 00:42:03 00:07:04
25 19 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 1 00:42:12 00:07:13
26 26 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 18 M 1997 1 00:42:26 00:07:26
27 120 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 19 M 1978 1 00:42:37 00:07:38
28 46 SLÁMA Lukáš Brno 20 M 1984 1 00:42:42 00:07:43
29 43 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 2 MV2 1967 1 00:42:45 00:07:46
30 95 VÁVRA Robert KONWA team 8 MV1 1977 1 00:42:48 00:07:49
31 220 BIALOŽYT Michal SK Žabovřesky 21 M 1987 1 00:42:49 00:07:50
32 66 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 3 MV2 1966 1 00:42:50 00:07:51
33 97 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 22 M 1978 1 00:42:57 00:07:58
34 119 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 4 MV2 1965 1 00:43:07 00:08:08
35 116 KUČERA Josef 23 M 1985 1 00:43:16 00:08:17
36 87 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 24 M 1989 1 00:43:34 00:08:35
37 103 PRIPUTEN Radek 25 M 1985 1 00:43:38 00:08:39
38 47 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 5 MV2 1967 1 00:43:48 00:08:49
39 34 KOCUR Lukáš 2K BRNO 9 MV1 1977 1 00:43:58 00:08:59
40 79 BUCHTÍK Aleš 26 M 1982 1 00:44:02 00:09:03
41 59 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 27 M 1991 1 00:44:08 00:09:09
42 93 ŠPRINGER Václav 10 MV1 1974 1 00:44:08 00:09:09
43 23 MALÝ Václav SRTG Brno 28 M 1988 1 00:44:15 00:09:16
44 231 SVOBODA Václav 29 M 1994 1 00:44:15 00:09:16
45 65 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 11 MV1 1970 1 00:44:34 00:09:34
46 51 FIALA Jiří 30 M 1984 1 00:44:34 00:09:35
47 204 ŘEZNÍČEK Tomáš VSK Univerzita Brno 31 M 1995 1 00:44:41 00:09:42
48 91 PERNIČKA Jan Hory z dálky 32 M 1987 1 00:44:49 00:09:50
49 24 ROČEK Radim Brno 12 MV1 1969 1 00:44:54 00:09:55
50 88 SVOBODA Marek Běžci Moravany 13 MV1 1977 1 00:44:55 00:09:56
51 107 ŠANCA Pavel TJ Strart Brno 33 M 1979 1 00:44:56 00:09:57
52 25 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 14 MV1 1970 1 00:45:10 00:10:11
53 84 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 15 MV1 1968 1 00:45:30 00:10:31
54 135 POSPÍCHAL Vladimír Alfa-Helicopter Triathlon Team 34 M 1985 1 00:45:32 00:10:33
55 246 KACAFÍREK Jiří 35 M 1986 1 00:45:46 00:10:47
56 212 HRBÁČEK Karel Útěchov 16 MV1 1968 1 00:45:47 00:10:48
57 227 MAZUCH František BCK Relax Olešnice 36 M 1990 1 00:46:02 00:11:03
58 48 STÖGER Karel 17 MV1 1976 1 00:46:03 00:11:04
59 15 JUŘICA Pavel Ostrava 37 M 1979 1 00:46:26 00:11:27
60 123 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 38 M 1981 1 00:46:34 00:11:34
61 131 FORAL Roman Brno 6 MV2 1967 1 00:46:48 00:11:49
62 136 DYTRT Petr BehejBrno.com 18 MV1 1976 1 00:47:01 00:12:01
63 228 KAHÁNEK Stanislav Dýmka Míru 39 M 1981 1 00:47:14 00:12:15
64 210 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 7 MV2 1966 1 00:47:20 00:12:21
65 218 PACHECO Edinson SK Sever Brno 40 M 1983 1 00:47:31 00:12:32
66 52 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 41 M 1988 1 00:47:31 00:12:32
67 122 GONČÁR Jiří Weisser sport 42 M 1981 1 00:47:32 00:12:32
68 121 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 19 MV1 1977 1 00:47:32 00:12:32
69 239 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 20 MV1 1973 1 00:47:50 00:12:51
70 219 HOZÁK Michal AC Moravská Slavia Brno 43 M 1981 1 00:47:53 00:12:54
71 232 PŘIKRYL Roman Běžecký klub Brno 44 M 1988 1 00:47:53 00:12:54
72 41 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 45 M 1993 1 00:47:54 00:12:54
73 234 ODEHNAL Jan CK Rajbas - Outdoor Travel 21 MV1 1970 1 00:48:12 00:13:13
74 254 TVARŮŽEK Zdeněk SK Alpaka Vyškov 22 MV1 1977 1 00:48:16 00:13:16
75 42 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 23 MV1 1973 1 00:48:24 00:13:25
76 37 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 46 M 1982 1 00:48:28 00:13:29
77 229 ŽÁČKOVÁ Eva Extra Brno 1 XZ 1994 1 00:48:28 00:13:29
78 124 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 24 MV1 1976 1 00:48:29 00:13:30
79 127 HUDEC Radoslav Bystrc 48 M 1980 1 00:48:32 00:13:33
80 102 VRÁNA Filip newline 25 MV1 1976 1 00:48:36 00:13:37
81 104 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 8 MV2 1964 1 00:48:45 00:13:46
82 133 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 26 MV1 1972 1 00:48:57 00:13:58
83 129 CIBULKA Pavel Brno 9 MV2 1964 1 00:49:03 00:14:04
84 55 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 27 MV1 1971 1 00:49:14 00:14:15
85 56 BORKOVEC Luděk 49 M 1985 1 00:49:14 00:14:15
86 20 KUBÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 50 M 1986 1 00:49:15 00:14:15
87 205 MICÁLEK Martin 51 M 1978 1 00:49:26 00:14:27
88 113 SLÁMA Jiří Brno 10 MV2 1960 1 00:49:30 00:14:31
89 230 ŠEVČÍK David Tišnov 28 MV1 1977 1 00:49:50 00:14:51
90 50 ČECH Ladislav RSFK 29 MV1 1973 1 00:49:52 00:14:53
91 236 KUČERA Viktor SK Žabovřesky Brno 30 MV1 1976 1 00:49:55 00:14:56
92 83 VOTÍPKA Jiří HR 31 MV1 1974 1 00:50:07 00:15:08
93 44 NOSEK Miroslav Orel Židenice 1 MV3 1955 1 00:50:23 00:15:23
94 247 PAVLICA Marek 52 M 1990 1 00:50:29 00:15:30
95 242 DANĚK Jan --- 53 M 1989 1 00:50:37 00:15:38
96 72 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 11 MV2 1962 1 00:50:43 00:15:44
97 49 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 32 MV1 1976 1 00:50:47 00:15:48
98 216 DULÍK RObert 54 M 1978 1 00:50:55 00:15:56
99 215 ZÁVODNÍK Milan BS Morava 33 MV1 1973 1 00:51:00 00:16:00
100 238 MATULOVÁ Martina Brno 1 XZ 1972 1 00:51:06 00:16:07
101 29 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 34 MV1 1976 1 00:51:10 00:16:11
102 68 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 35 MV1 1975 1 00:51:23 00:16:24
103 222 JAKUS Jan Brno 55 M 1979 1 00:51:37 00:16:38
104 16 PALAŠ Zdeněk Valtice 12 MV2 1961 1 00:51:47 00:16:48
105 58 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 2 MV3 1951 1 00:51:57 00:16:58
106 130 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 13 MV2 1965 1 00:52:08 00:17:09
107 300 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 56 M 1982 1 00:52:10 00:17:11
108 118 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 57 M 1994 1 00:52:19 00:17:20
109 233 SKLENÁŘ Jan Tišnov 58 M 1988 1 00:52:26 00:17:27
110 17 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 14 MV2 1961 1 00:52:29 00:17:30
111 251 ŠIMEK Matěj BKČS 59 M 1981 1 00:52:35 00:17:35
112 112 PELIKÁN Martin Individuální 60 M 1984 1 00:52:40 00:17:41
113 115 SIKORA Aleš Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 36 MV1 1973 1 00:52:40 00:17:41
114 98 GIEBL Radek Tišnov 37 MV1 1975 1 00:52:40 00:17:41
115 221 VACULA Ondřej --- 61 M 1981 1 00:52:41 00:17:41
116 62 ŠTEFAN Martin FAVORIT Brno 38 MV1 1972 1 00:53:10 00:18:11
117 90 LEXMAUL Petr 62 M 1990 1 00:53:13 00:18:14
118 243 DVOŘÁK David (CZE) 39 MV1 1976 1 00:53:16 00:18:17
119 206 HRABEC Vladimír RSFK 40 MV1 1968 1 00:53:19 00:18:20
120 250 THÁL Jan 63 M 1978 1 00:53:28 00:18:29
121 225 NEPUSTILOVÁ Monika 2 XZ 1981 1 00:53:31 00:18:32
122 117 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 15 MV2 1964 1 00:53:34 00:18:34
123 253 HEJL Tomáš Bystrc 64 M 1986 1 00:53:48 00:18:49
124 54 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 3 MV3 1955 1 00:53:53 00:18:54
125 245 NOVOHRADSKÁ Daniela 3 XZ 1977 1 00:53:54 00:18:55
126 224 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 4 XZ 1971 1 00:54:01 00:19:01
127 32 BŘEZA Miroslav Brno 16 MV2 1959 1 00:54:08 00:19:08
128 92 ČERMÁKOVÁ Tereza FIT Plus Blansko 5 XZ 1988 1 00:54:16 00:19:17
129 100 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno 4 MV3 1949 1 00:54:17 00:19:18
130 27 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 65 M 1982 1 00:54:28 00:19:29
131 248 GABRIEL Jiří 66 M 1985 1 00:54:29 00:19:30
132 67 VLASÁK Ota Šmeral Brno 41 MV1 1968 1 00:54:40 00:19:40
133 85 ČADEK Martin Brno 5 MV3 1957 1 00:54:40 00:19:41
134 45 KUNC Josef Orel Vyškov 17 MV2 1960 1 00:54:41 00:19:42
135 40 POUČ Ondřej HO Vyškov 42 MV1 1972 1 00:54:43 00:19:44
136 31 MACHARÁČEK Roman 43 MV1 1973 1 00:54:46 00:19:47
137 14 SOBOTKA Martin 44 MV1 1976 1 00:54:48 00:19:49
138 235 ZEZULA Martin 45 MV1 1977 1 00:55:03 00:20:03
139 75 KRESTA Roman Orel Židenice 18 MV2 1965 1 00:55:04 00:20:04
140 244 DVOŘÁK Martin Extra Brno 67 M 1988 1 00:55:04 00:20:05
141 61 SVOBODA Jan Garko Brno 19 MV2 1961 1 00:55:13 00:20:14
142 237 MATULA Jaroslav Brno 46 MV1 1970 1 00:55:20 00:20:21
143 217 POLÁČEK Kamil 68 M 1981 1 00:55:22 00:20:23
144 57 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 MV3 1954 1 00:55:24 00:20:25
145 105 HARTMANN Petr 20 MV2 1959 1 00:56:12 00:21:13
146 203 SOVA Oldřich ATEX007 47 MV1 1976 1 00:56:28 00:21:29
147 139 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 69 M 1978 1 00:56:37 00:21:38
148 111 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 48 MV1 1977 1 00:57:06 00:22:07
149 256 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 49 MV1 1977 1 00:57:35 00:22:36
150 39 MOUČKA Jan newline 7 MV3 1956 1 00:57:36 00:22:37
151 211 MOLDOVAN Vlad-Ioan 70 M 1988 1 00:57:41 00:22:42
152 38 ONODI Otto Elpis klub Brno 50 MV1 1974 1 00:57:52 00:22:53
153 249 TREJO Marco Mexico 71 M 1993 1 00:57:58 00:22:59
154 207 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 8 MV3 1956 1 00:58:00 00:23:00
155 213 GŘÍBEK Petr SDH Němčice nad Hanou 21 MV2 1964 1 00:58:06 00:23:07
156 30 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 6 XZ 1980 1 00:58:15 00:23:15
157 76 TŘÍSKA Roman 9 MV3 1956 1 00:59:00 00:24:01
158 81 VOLAVÝ Vladimír Fit online 10 MV3 1955 1 00:59:07 00:24:08
159 226 NOVÁK Martin Brno 11 MV3 1951 1 00:59:33 00:24:34
160 63 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 12 MV3 1956 1 00:59:34 00:24:35
161 126 PELC Vít OZZY Brno 22 MV2 1967 1 00:59:39 00:24:40
162 110 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 7 XZ 1989 1 01:00:27 00:25:28
163 78 KRIEG Petr BMT Brno 13 MV3 1949 1 01:00:38 00:25:39
164 241 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 23 MV2 1962 1 01:00:45 00:25:45
165 33 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 24 MV2 1961 1 01:01:16 00:26:17
166 137 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 25 MV2 1961 1 01:01:28 00:26:29
167 214 GŘÍBKOVÁ Jana Němčice nad Hanou 8 XZ 1971 1 01:01:34 00:26:35
168 138 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 26 MV2 1965 1 01:01:51 00:26:52
169 252 KARBANOVÁ Markéta RUNGO pro ženy 9 XZ 1981 1 01:02:06 00:27:07
170 240 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 72 M 1986 1 01:02:34 00:27:35
171 69 SVOBODA Karel MSD 14 MV3 1945 1 01:03:16 00:28:17
172 53 JEŽOVÁ Martina Brno 10 XZ 1975 1 01:04:06 00:29:07
173 125 MAIXNER Václav Orel Čebín 15 MV3 1941 1 01:04:38 00:29:39
174 101 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1952 1 01:05:19 00:30:20
175 223 MAMULA Lukáš 73 M 1987 1 01:07:12 00:32:13
176 202 PÍCHAL Petr 74 M 1982 1 01:07:35 00:32:36
177 28 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 11 XZ 1982 1 01:10:14 00:35:15
178 114 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 51 MV1 1969 1 01:13:47 00:38:48
179 109 BIL Jaroslav newline 27 MV2 1959 1 01:16:54 00:41:55
180 22 HOLÝ Josef Orel Židenice 17 MV3 1941 1 01:19:18 00:44:19

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 140 KAŇOVSKÝ Petr Slunečná 6 MV1 1976
DNF 208 SZUCSOVÁ Monika XZ 1979

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.