Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 02.04.2017 08:00 do 02.04.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Martin Süss
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků139
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 26 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Jři 1998 1 00:19:06
2 55 KLÍČ David Elite Sport Team 1 Dci 2000 1 00:19:07 00:00:00
3 225 VANDROVEC Václav Best for run TEAM 2 Dci 2001 1 00:19:11 00:00:04
4 73 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 3 Dci 2000 1 00:19:30 00:00:23
5 232 FOLLER David VSK Univerzita Brno 2 Jři 1999 1 00:19:49 00:00:42
6 16 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 1 00:19:51 00:00:44
7 25 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 3 Jři 1999 1 00:20:04 00:00:57
8 233 AUDA Michael JAC Brno 4 Dci 2000 1 00:20:12 00:01:06
9 72 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 5 Dci 2001 1 00:20:25 00:01:18
10 219 SLAVÍK Ondřej Sokol Přísnotice 6 Dci 2001 1 00:20:33 00:01:27
11 66 KRÁL Jan SK Žabovřesky 4 Jři 1999 1 00:20:59 00:01:52
12 39 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 7 Dci 2001 1 00:21:04 00:01:57
13 217 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 8 Dci 2000 1 00:21:15 00:02:08
14 40 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 9 Dci 2002 1 00:21:18 00:02:12
15 229 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 10 Dci 2001 1 00:21:29 00:02:22
16 230 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 5 Jři 1999 1 00:21:32 00:02:25
17 210 KŘIVÁNKOVÁ Simona BehejBrno.com 2 Ž 1983 1 00:21:37 00:02:30
18 215 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:21:44 00:02:37
19 71 JANÍK Petr Orel - Židenice 6 Jři 1999 1 00:21:51 00:02:44
20 44 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 1 XM 1983 1 00:21:58 00:02:51
21 38 STANÍČEK Pavel Brno 11 Dci 2001 1 00:22:01 00:02:54
22 237 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Jky 1999 1 00:22:04 00:02:57
23 4 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 3 Ž 1995 1 00:22:14 00:03:07
24 231 STANOVSKÝ Jakub 2 XM 1997 1 00:22:23 00:03:17
25 228 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 7 Jři 1998 1 00:22:36 00:03:29
26 10 FANFRDLA Ctirad Silůvky 3 XM 1974 1 00:22:39 00:03:32
27 17 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 12 Dci 2000 1 00:23:01 00:03:54
28 220 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 4 Ž 1993 1 00:23:06 00:03:59
29 60 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 5 Ž 1993 1 00:23:26 00:04:19
30 224 BŘEZKA Ivo TJ Sokol Velké Meziříčí 13 Dci 2002 1 00:23:30 00:04:24
31 216 FILIPOVÁ Lucie AK Olymp Brno 2 Dky 2000 1 00:23:43 00:04:36
32 41 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 1 00:23:59 00:04:52
33 22 DVOŘÁKOVÁ Dagmar AHA Vyškov 2 Jky 1998 1 00:24:05 00:04:58
34 236 HRUŠKOVÁ Alžběta EKOL TEAM 3 Dky 2000 1 00:24:10 00:05:04
35 50 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2000 1 00:24:11 00:05:05
36 32 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 6 Ž 1979 1 00:24:12 00:05:05
37 9 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 7 Ž 1990 1 00:24:17 00:05:10
38 74 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 5 Dky 2000 1 00:24:31 00:05:24
39 2 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:24:47 00:05:41
40 43 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1988 1 00:24:58 00:05:51
41 209 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1976 1 00:24:59 00:05:52
42 206 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 1999 1 00:25:03 00:05:56
43 54 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 4 Jky 1998 1 00:25:06 00:05:59
44 36 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 1999 1 00:25:14 00:06:07
45 257 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 3 ŽV1 1976 1 00:25:17 00:06:10
46 79 MENŠÍKOVÁ Pavlína 9 Ž 1979 1 00:25:37 00:06:31
47 258 JANČAŘÍK Tomáš VSK Univerzita Brno 14 Dci 2005 1 00:25:43 00:06:36
48 226 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 00:25:43 00:06:37
49 57 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 4 ŽV1 1970 1 00:25:56 00:06:49
50 238 RICHTER Zdeněk Brno 4 XM 1980 1 00:26:01 00:06:54
51 76 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 8 Jři 1999 1 00:26:01 00:06:54
52 80 ČAPKOVÁ Barbora TJ Sokol Valeč 10 Ž 1985 1 00:26:03 00:06:57
53 21 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 3 ŽV2 1962 1 00:26:17 00:07:10
54 11 FABRIK Miroslav 5 XM 1959 1 00:26:22 00:07:15
55 77 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 11 Ž 1991 1 00:26:31 00:07:24
56 3 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 5 ŽV1 1975 1 00:26:33 00:07:26
57 27 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 6 ŽV1 1975 1 00:26:34 00:07:28
58 213 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 6 XM 1974 1 00:26:42 00:07:35
59 5 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 6 Dky 2000 1 00:26:42 00:07:36
60 64 HYNKOVÁ Lada VVM 4 ŽV2 1965 1 00:26:49 00:07:42
61 246 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 12 Ž 1984 1 00:26:50 00:07:43
62 19 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 1 ŽV3 1956 1 00:26:52 00:07:45
63 239 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 9 Jři 1998 1 00:26:57 00:07:50
64 234 BUTOROVÁ Lenka 13 Ž 1980 1 00:27:03 00:07:57
65 34 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 14 Ž 1978 1 00:27:10 00:08:03
66 59 RUSÍNOVÁ Monika 7 ŽV1 1977 1 00:27:12 00:08:05
67 70 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 7 XM 1965 1 00:27:17 00:08:10
68 58 ONDROUŠEK David Blansko 8 XM 1994 1 00:27:21 00:08:14
69 35 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 8 ŽV1 1970 1 00:27:22 00:08:15
70 81 DOKOUPILOVÁ Markéta 9 ŽV1 1977 1 00:27:24 00:08:17
71 212 KAŠE Jaroslav Club běžeckých outsiderů 9 XM 1953 1 00:27:31 00:08:24
72 65 DVOŘÁKOVÁ Eva Biatlon Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:27:32 00:08:25
73 6 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 7 Dky 2001 1 00:27:40 00:08:33
74 51 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 10 XM 1972 1 00:27:49 00:08:43
75 208 SUCHÁNEK Zdeněk Brno 11 XM 1964 1 00:28:00 00:08:53
76 12 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 6 Jky 1998 1 00:28:04 00:08:58
77 204 FIALA Dan Bumbrlíci 12 XM 1997 1 00:28:08 00:09:01
78 202 KOČKOVÁ Nikola Bumbrlíci 8 Dky 2000 1 00:28:08 00:09:02
79 201 ZABLOUDILOVÁ Eva Olymp Brno 9 Dky 2001 1 00:28:10 00:09:04
80 7 KOBÁŇOVÁ Kateřina 15 Ž 1981 1 00:28:31 00:09:24
81 67 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS Vyškov 5 ŽV2 1967 1 00:28:37 00:09:30
82 68 KUNC Josef Orel Vyškov 13 XM 1960 1 00:28:37 00:09:30
83 49 PAVLASOVÁ Markéta SK SPIRIT Brno 16 Ž 1994 1 00:28:41 00:09:34
84 214 ŠENKÝŘ Dominik Orel Silůvky 15 Dci 2008 1 00:28:44 00:09:38
85 33 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 10 ŽV1 1975 1 00:28:45 00:09:38
86 52 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 7 Jky 1999 1 00:28:47 00:09:40
87 61 VALENTOVÁ Klára Brno 11 ŽV1 1973 1 00:28:54 00:09:47
88 218 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 10 Dky 2000 1 00:29:10 00:10:03
89 29 SVOBODOVÁ Jarmila Rajhrad 12 ŽV1 1977 1 00:29:12 00:10:05
90 207 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 13 ŽV1 1974 1 00:29:12 00:10:06
91 20 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 14 ŽV1 1971 1 00:29:18 00:10:12
92 47 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 11 Dky 2000 1 00:29:23 00:10:16
93 203 RAZÁKOVÁ Denisa Bambrlíci 12 Dky 2000 1 00:29:30 00:10:23
94 63 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 13 Dky 2000 1 00:29:33 00:10:27
95 69 SLÁMOVÁ Barbora Brno 17 Ž 1981 1 00:29:34 00:10:27
96 1 PELLOVÁ Gabriela 18 Ž 1979 1 00:29:43 00:10:36
97 247 SVOBODOVÁ Barbora VSK UNI Brno / Orel Obřany 14 Dky 2004 1 00:29:47 00:10:41
98 211 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 19 Ž 1978 1 00:29:50 00:10:44
99 56 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 6 ŽV2 1962 1 00:29:55 00:10:49
100 251 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 14 XM 1955 1 00:30:09 00:11:02
101 24 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 15 ŽV1 1973 1 00:30:19 00:11:12
102 53 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 15 Dky 2000 1 00:30:26 00:11:20
103 15 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:30:28 00:11:21
104 18 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 20 Ž 1997 1 00:30:32 00:11:25
105 235 LATTENBERGOVÁ Zora Střelice 16 ŽV1 1976 1 00:30:40 00:11:34
106 8 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 21 Ž 1980 1 00:30:50 00:11:43
107 42 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 16 Dky 2001 1 00:31:01 00:11:54
108 37 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 10 Jři 1999 1 00:31:17 00:12:10
109 45 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 22 Ž 1982 1 00:31:32 00:12:26
110 46 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 15 XM 1982 1 00:31:36 00:12:29
111 48 MACHARÁČKOVÁ Karolína 23 Ž 1978 1 00:31:41 00:12:35
112 240 PLAČEK Tadeáš VSK Univerzita Brno 16 Dci 2003 1 00:31:56 00:12:49
113 241 PLAČKOVÁ Radka 17 ŽV1 1974 1 00:31:56 00:12:49
114 222 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 7 ŽV2 1965 1 00:32:02 00:12:55
115 14 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 16 XM 1973 1 00:32:34 00:13:27
116 13 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 17 Dky 2001 1 00:32:42 00:13:35
117 242 MELICHAROVÁ Jana Velká Býteš 24 Ž 1989 1 00:32:42 00:13:36
118 243 HAVLÍČKOVÁ Martina AK Olymp Brno 25 Ž 1996 1 00:32:43 00:13:36
119 255 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 8 Jky 1999 1 00:32:44 00:13:38
120 244 VOŠTAROVÁ Regína 18 ŽV1 1974 1 00:32:49 00:13:42
121 28 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 8 ŽV2 1966 1 00:32:52 00:13:45
122 259 MYŠKOVÁ Eva 26 Ž 1984 1 00:33:11 00:14:04
123 227 ŠIMKOVÁ Nela SK Alpaka Vyškov 27 Ž 1985 1 00:33:24 00:14:17
124 75 ŠTEFANOVÁ Petra TOM Rokytná 409 19 ŽV1 1975 1 00:33:26 00:14:19
125 78 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 20 ŽV1 1973 1 00:33:26 00:14:19
126 223 BŘEZKOVÁ Marie 28 Ž 1989 1 00:33:52 00:14:46
127 30 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:34:43 00:15:36
128 256 OCHRÁNKOVÁ Aneta 29 Ž 1993 1 00:35:25 00:16:18
129 23 HÁNA Květoslav OU Svatobořice-Mistřín 17 XM 1937 1 00:35:33 00:16:27
130 221 MACHÁTOVÁ Miroslava 30 Ž 1988 1 00:35:59 00:16:52
131 254 SPARGEL Ladislav 18 XM 1973 1 00:37:09 00:18:03
132 249 ONDROVÁ Barbora 21 ŽV1 1977 1 00:38:42 00:19:35
133 205 KOČKOVÁ Hana Bumbrlíci 18 Dky 2000 1 00:39:14 00:20:08
134 250 ŠMERDOVÁ Irena 31 Ž 1984 1 00:39:15 00:20:08
135 253 LIPOVSKÁ Markéta 32 Ž 1986 1 00:42:36 00:23:30
136 245 NOVÁKOVÁ Zdeňka 22 ŽV1 1972 1 00:42:36 00:23:30
137 248 KOHOUTKOVÁ Jaroslava Brno 9 ŽV2 1958 1 00:43:11 00:24:04
138 31 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 5 ŽV3 1938 1 00:44:24 00:25:17
139 62 HRUBÝ Milan Blansko 19 XM 1938 1 00:48:05 00:28:58

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.