Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 11.02.2017 08:00 do 11.02.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,60
Počet kol1
Počet závodníků203
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 71 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:35:43
2 97 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 1 00:35:49 00:00:06
3 89 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M 1982 1 00:36:00 00:00:16
4 83 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 3 M 1987 1 00:36:06 00:00:23
5 39 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 4 M 1982 1 00:37:19 00:01:35
6 29 GRÜN Vojtěch Elite Sport Boskovice 5 M 1992 1 00:37:37 00:01:54
7 225 LYSÁK Vlastimil Mikulov 6 M 1986 1 00:37:38 00:01:54
8 105 NĚMEC Jan 7 M 1986 1 00:37:52 00:02:09
9 113 BURYŠKA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 8 M 1988 1 00:37:59 00:02:15
10 117 ROŠKO Daniel 9 M 1982 1 00:38:17 00:02:33
11 127 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 2 MV1 1977 1 00:38:40 00:02:56
12 107 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 3 MV1 1973 1 00:38:52 00:03:08
13 46 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 10 M 1996 1 00:39:07 00:03:24
14 258 STRNAD Václav Atrex team 11 M 1983 1 00:39:08 00:03:25
15 85 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 12 M 1993 1 00:39:08 00:03:25
16 91 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 13 M 1979 1 00:39:31 00:03:48
17 34 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 14 M 1992 1 00:39:56 00:04:13
18 109 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 MV1 1977 1 00:40:04 00:04:21
19 204 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 15 M 1993 1 00:40:11 00:04:27
20 86 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 16 M 1991 1 00:40:20 00:04:36
21 50 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 17 M 1995 1 00:40:53 00:05:10
22 24 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 18 M 1995 1 00:40:57 00:05:14
23 52 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát I. 19 M 1990 1 00:41:15 00:05:31
24 123 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 20 M 1985 1 00:41:20 00:05:37
25 216 ŽIGO Martin Behame.sk 21 M 1989 1 00:41:27 00:05:44
26 23 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV2 1960 1 00:41:45 00:06:01
27 239 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 5 MV1 1977 1 00:41:52 00:06:09
28 43 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 22 M 1997 1 00:42:01 00:06:17
29 163 SERBAN Baciu Rumunsko 23 M 1980 1 00:42:07 00:06:24
30 51 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 24 M 1997 1 00:42:09 00:06:25
31 157 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2 MV2 1965 1 00:42:11 00:06:27
32 121 ZELINKA Jiří O-mikron 25 M 1987 1 00:42:17 00:06:33
33 49 BEJČEK Patrik Ostrov u Macochy 26 M 1994 1 00:42:19 00:06:36
34 221 KOCUR Lukáš 2K BRNO 6 MV1 1977 1 00:42:26 00:06:43
35 167 KAZDA Petr Brno 7 MV1 1970 1 00:42:35 00:06:51
36 220 MÁLEK Jaroslav Rájec - Jestřabí 27 M 1991 1 00:42:52 00:07:09
37 119 KOZUBÍK Jiří Jurazub Zlín 28 M 1988 1 00:43:04 00:07:20
38 217 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 3 MV2 1965 1 00:43:04 00:07:21
39 134 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 29 M 1978 1 00:43:11 00:07:28
40 156 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 30 M 1978 1 00:43:17 00:07:33
41 203 ŠKVAŘIL Jan Blansko 8 MV1 1973 1 00:43:20 00:07:37
42 25 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 9 MV1 1968 1 00:43:29 00:07:45
43 120 PERNIČKA Jan Hory z dálky 31 M 1987 1 00:43:42 00:07:58
44 166 BACHRATÝ Pavel Blansko 4 MV2 1965 1 00:43:47 00:08:03
45 103 PRIPUTEN Radek 32 M 1985 1 00:43:48 00:08:05
46 164 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 5 MV2 1967 1 00:43:54 00:08:11
47 48 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 6 MV2 1967 1 00:44:03 00:08:20
48 148 TIHON Jakub fitplusblansko.cz 33 M 1991 1 00:44:13 00:08:30
49 62 CHALOUPKA Ondřej frikulín 34 M 1983 1 00:44:15 00:08:31
50 210 HAIKER Dan Elite Sport Boskovice 35 M 1989 1 00:44:18 00:08:35
51 159 MACURA Jan Horizont kola Novák 10 MV1 1972 1 00:44:21 00:08:38
52 18 HARESTA Petr VF Sport Team 36 M 1986 1 00:44:23 00:08:40
53 68 SLÁMA Lukáš Brno 37 M 1984 1 00:44:31 00:08:48
54 76 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 7 MV2 1966 1 00:44:37 00:08:53
55 222 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 38 M 1978 1 00:44:39 00:08:55
56 214 KUCHAŘ Lukáš Cyklo plus Rájec 11 MV1 1976 1 00:44:47 00:09:04
57 108 SVOBODA Marek Běžci Moravany 12 MV1 1977 1 00:44:48 00:09:05
58 27 JUŘICA Pavel Ostrava 39 M 1979 1 00:45:08 00:09:24
59 256 ALMAN Dušan Babice 8 MV2 1967 1 00:45:10 00:09:27
60 245 KAČÍN Miroslav Kanice 40 M 1979 1 00:45:11 00:09:28
61 41 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 13 MV1 1972 1 00:45:19 00:09:35
62 140 ŠPRINGER Václav 14 MV1 1974 1 00:45:25 00:09:42
63 60 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 15 MV1 1970 1 00:45:27 00:09:44
64 209 HEBELKA Jaroslav Jevičkov 16 MV1 1974 1 00:45:32 00:09:49
65 130 KALAŠ Rudolf Boskovice 17 MV1 1971 1 00:45:54 00:10:11
66 19 ROČEK Radim Brno 18 MV1 1969 1 00:46:00 00:10:16
67 133 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 41 M 1989 1 00:46:04 00:10:20
68 149 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 19 MV1 1977 1 00:46:08 00:10:24
69 21 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 20 MV1 1970 1 00:46:15 00:10:32
70 99 ŠANCA Pavel TJ Strart Brno 42 M 1979 1 00:46:20 00:10:37
71 118 ODEHNAL Tomáš --- 21 MV1 1968 1 00:46:26 00:10:42
72 228 KOLÁŘ Ladislav 43 M 1986 1 00:46:26 00:10:43
73 135 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 22 MV1 1973 1 00:46:29 00:10:45
74 259 DYTRT Petr BehejBrno.com 23 MV1 1976 1 00:46:42 00:10:59
75 139 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 44 M 1979 1 00:46:51 00:11:08
76 141 FORAL Roman Brno 9 MV2 1967 1 00:46:57 00:11:14
77 137 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 24 MV1 1977 1 00:47:02 00:11:19
78 131 DRAGOLOV Daniel Brno 10 MV2 1967 1 00:47:06 00:11:23
79 146 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 45 M 1988 1 00:47:13 00:11:30
80 115 BŘEZINA Aleš newline 11 MV2 1962 1 00:47:26 00:11:43
81 212 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 46 M 1993 1 00:47:39 00:11:56
82 150 GONČÁR Jiří Weisser sport 47 M 1981 1 00:47:40 00:11:57
83 122 STEHLÍK Pavel Individuální 25 MV1 1974 1 00:47:53 00:12:10
84 226 STÖGER Karel 26 MV1 1976 1 00:47:56 00:12:13
85 77 NEMĚC Richard Blansko 27 MV1 1969 1 00:48:04 00:12:20
86 205 ŠMERDA martin 28 MV1 1976 1 00:48:16 00:12:32
87 142 BILÍK Martin Orel Brno – Řečkovice 29 MV1 1968 1 00:48:18 00:12:34
88 260 POLACHOVÁ Lenka 1 XZ 1986 1 00:48:18 00:12:35
89 168 BĚLOHOUBEK Petr 30 MV1 1972 1 00:48:19 00:12:36
90 37 BORKOVEC Luděk 48 M 1985 1 00:48:43 00:13:00
91 215 KOUŘIL Milan 31 MV1 1975 1 00:48:45 00:13:02
92 36 ŠEVČÍK David Tišnov 32 MV1 1977 1 00:48:48 00:13:05
93 162 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 33 MV1 1976 1 00:48:56 00:13:12
94 94 ZOUBEK Karel Vanovice 12 MV2 1960 1 00:49:14 00:13:30
95 64 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 34 MV1 1971 1 00:49:15 00:13:32
96 240 KEJÍK Milan 35 MV1 1968 1 00:49:17 00:13:34
97 35 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 13 MV2 1966 1 00:49:20 00:13:37
98 143 DUFEK Jiří 36 MV1 1968 1 00:49:32 00:13:49
99 158 ČECH Ladislav RSFK 37 MV1 1973 1 00:49:37 00:13:54
100 128 BRÁZDA Radek Individuální 14 MV2 1967 1 00:49:44 00:14:01
101 80 ŠINDELÁŘ Ondřej Elite Sport Team 49 M 1988 1 00:49:53 00:14:09
102 231 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 15 MV2 1958 1 00:50:00 00:14:17
103 132 HORSKÝ Radek OB Veselice 50 M 1978 1 00:50:03 00:14:19
104 161 BEDAN Petr Spešov 209 38 MV1 1973 1 00:50:07 00:14:24
105 69 SLOUKA Jiří Blažovice 51 M 1983 1 00:50:11 00:14:27
106 235 ŽÁČKOVÁ Eva 2 XZ 1994 1 00:50:13 00:14:30
107 40 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 1 MV3 1957 1 00:50:14 00:14:30
108 242 KUČERA Viktor SK Žabovřesky Brno 39 MV1 1976 1 00:50:19 00:14:35
109 152 KOŘAN Pavel VBM Brno 40 MV1 1974 1 00:50:31 00:14:47
110 44 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 16 MV2 1962 1 00:50:33 00:14:50
111 234 JUPP Ashley Tristan 52 M 1992 1 00:50:40 00:14:57
112 73 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 41 MV1 1972 1 00:50:55 00:15:12
113 145 HUDEC Radoslav Bystrc 53 M 1980 1 00:50:59 00:15:16
114 61 POUČ Ondřej HO Vyškov 42 MV1 1972 1 00:51:00 00:15:17
115 201 POLACH Petr Blansko 43 MV1 1975 1 00:51:03 00:15:20
116 56 CIBULKA Pavel Brno 17 MV2 1964 1 00:51:07 00:15:23
117 57 JOSEFÍK Marián Ghost Mojekolo  54 M 1983 1 00:51:07 00:15:24
118 154 SLÁMA Jiří Brno 18 MV2 1960 1 00:51:10 00:15:27
119 252 LANDA Jaroslav Boskovice 2 MV3 1957 1 00:51:11 00:15:28
120 90 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 55 M 1981 1 00:51:14 00:15:31
121 30 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 3 MV3 1953 1 00:51:16 00:15:32
122 116 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 19 MV2 1964 1 00:51:21 00:15:38
123 232 KORČÁK Jaroslav 56 M 1993 1 00:51:30 00:15:47
124 244 TICHÝ Alois Blansko 20 MV2 1964 1 00:51:33 00:15:49
125 207 SVOBODA Adam 57 M 1993 1 00:51:48 00:16:04
126 38 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 44 MV1 1972 1 00:52:03 00:16:19
127 31 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 45 MV1 1976 1 00:52:07 00:16:24
128 22 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 21 MV2 1961 1 00:52:11 00:16:27
129 125 TYLEČEK Pavel Jundrováci 46 MV1 1973 1 00:52:16 00:16:33
130 95 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 MV3 1951 1 00:52:18 00:16:34
131 229 ZEZULA Martin 47 MV1 1977 1 00:52:23 00:16:40
132 16 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 48 MV1 1976 1 00:52:52 00:17:08
133 79 UHLÍŘ Patrik 49 MV1 1976 1 00:53:00 00:17:17
134 63 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 22 MV2 1964 1 00:53:00 00:17:17
135 219 BUŠ Jiří Rájec - Jestřabí 58 M 1994 1 00:53:11 00:17:28
136 218 BUŠ Roman Rájec - Jestřabí 23 MV2 1965 1 00:53:15 00:17:31
137 224 VRÁNEK David 59 M 1978 1 00:53:16 00:17:33
138 102 BŘEZA Miroslav Brno 24 MV2 1959 1 00:53:17 00:17:34
139 20 SEIBT David Neslovice 50 MV1 1975 1 00:53:29 00:17:45
140 243 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 5 MV3 1953 1 00:53:31 00:17:47
141 33 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 60 M 1982 1 00:53:37 00:17:54
142 114 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 51 MV1 1977 1 00:53:53 00:18:10
143 236 HOLUB Jaroslav LIGA 100 25 MV2 1962 1 00:54:03 00:18:20
144 87 KRESTA Roman Orel Židenice 26 MV2 1965 1 00:54:07 00:18:23
145 54 PALAŠ Zdeněk Valtice 27 MV2 1961 1 00:54:15 00:18:32
146 230 ŠTAFA Honza 61 M 1987 1 00:54:18 00:18:34
147 233 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 3 XZ 1971 1 00:54:22 00:18:39
148 249 NESRSTA Libor Sinthon Blansko 52 MV1 1969 1 00:54:24 00:18:41
149 247 LORENC Antonín Bertík Blansko 28 MV2 1964 1 00:54:31 00:18:47
150 160 PELIKÁN Martin Individuální 62 M 1984 1 00:54:32 00:18:48
151 59 BITTNER Josef 53 MV1 1970 1 00:54:34 00:18:51
152 58 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 MV3 1954 1 00:54:39 00:18:55
153 147 KRAKOVIČOVÁ Tereza FIT Plus Blansko 4 XZ 1988 1 00:54:42 00:18:59
154 70 LEXMAUL Petr 63 M 1990 1 00:54:51 00:19:08
155 92 GIEBL Radek Tišnov 54 MV1 1975 1 00:55:04 00:19:21
156 28 SOBOTKA Martin 55 MV1 1976 1 00:55:28 00:19:45
157 111 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 5 XZ 1980 1 00:55:37 00:19:54
158 144 KUNC Josef Orel Vyškov 29 MV2 1960 1 00:55:42 00:19:59
159 78 SIKORA Aleš Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 56 MV1 1973 1 00:55:55 00:20:11
160 213 KUCHAŘ Tomáš Cykloplus Rájec 57 MV1 1972 1 00:56:13 00:20:29
161 126 STRÁNÍK Aleš Blansko 7 MV3 1950 1 00:56:30 00:20:47
162 101 MOUČKA Jan newline 8 MV3 1956 1 00:56:33 00:20:50
163 241 THÁL Jan Brno 64 M 1978 1 00:56:36 00:20:53
164 124 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 58 MV1 1977 1 00:56:39 00:20:56
165 88 SVOBODA Jan Garko Brno 30 MV2 1961 1 00:57:15 00:21:32
166 75 BULÍN Martin Přerov 65 M 1985 1 00:57:19 00:21:36
167 261 JURKA Jiří Sokol Slavice 66 M 1986 1 00:57:24 00:21:41
168 26 BAYER Miloslav ASK Dvorska Blansko 9 MV3 1947 1 00:57:35 00:21:51
169 227 NEPUSTILOVÁ Monika 6 XZ 1981 1 00:57:47 00:22:03
170 104 UHLÍŘ Dalibor AT&T 67 M 1980 1 00:57:47 00:22:04
171 238 FLEK Pavel Horní Lhota 59 MV1 1972 1 00:57:57 00:22:13
172 100 DVOŘÁK David (CZE) 60 MV1 1976 1 00:58:20 00:22:36
173 129 VLASÁK Ota Šmeral Brno 61 MV1 1968 1 00:58:28 00:22:44
174 208 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 10 MV3 1956 1 00:58:31 00:22:47
175 206 ŠAFÁŘ Radek Boskovice 68 M 1985 1 00:58:39 00:22:56
176 211 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 11 MV3 1946 1 00:58:59 00:23:15
177 254 MARC Vladimír Čadíkova elita 69 M 1995 1 00:59:03 00:23:20
178 255 DVOŘÁK Martin Extra Brno 70 M 1988 1 00:59:20 00:23:37
179 98 LENHART David newline 71 M 1979 1 00:59:26 00:23:43
180 74 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 7 XZ 1986 1 00:59:28 00:23:45
181 72 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 72 M 1984 1 00:59:28 00:23:45
182 155 MOKRÝ Pavel Brno 62 MV1 1968 1 00:59:34 00:23:50
183 153 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 31 MV2 1961 1 00:59:38 00:23:55
184 53 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 32 MV2 1961 1 01:00:44 00:25:01
185 257 KUBĚNA Tomáš Brno 73 M 1987 1 01:00:54 00:25:11
186 246 HEJL Tomáš Bystrc 74 M 1986 1 01:01:25 00:25:42
187 237 KNECHT Milan Eldo Brno 33 MV2 1961 1 01:01:45 00:26:02
188 17 ONODI Otto Elpis klub Brno 63 MV1 1974 1 01:01:59 00:26:16
189 112 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 8 XZ 1972 1 01:02:41 00:26:57
190 47 HOFMAN Ondřej Pravlov 75 M 1989 1 01:02:49 00:27:06
191 55 KOVAŘÍK František Břeclav 12 MV3 1946 1 01:02:51 00:27:08
192 84 TŘÍSKA Roman 13 MV3 1956 1 01:02:52 00:27:09
193 223 BOKŮVKA Tomáš 76 M 1990 1 01:02:53 00:27:10
194 42 HARTMANN Petr 34 MV2 1959 1 01:03:10 00:27:27
195 151 ZEMAN Martin Kr. Pole 35 MV2 1963 1 01:03:49 00:28:06
196 32 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 9 XZ 1982 1 01:03:49 00:28:06
197 248 DOKOUPIL Zdeněk 77 M 1982 1 01:04:21 00:28:38
198 110 HERMAN Michal 78 M 1980 1 01:05:09 00:29:26
199 93 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 79 M 1986 1 01:06:45 00:31:01
200 138 BIL Jaroslav newline 36 MV2 1959 1 01:07:34 00:31:51
201 65 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 37 MV2 1960 1 01:09:41 00:33:58
202 165 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 64 MV1 1968 1 01:09:58 00:34:15
203 66 HOLÝ Josef Orel Židenice 14 MV3 1941 1 01:15:32 00:39:49

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.05.2021 17:00
BB 1 - Běh Holednou
22.05.2021 08:00
1. FORCE SPAC - Velká cena Žabně
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
29.05.2021 08:00
Česko-rakouský maraton
29.05.2021 12:00
35. KALÁB JM TT Liga - NEW BALANCE Triatlon Jedovnice
18.09.2021 07:00
Brněnský MASAKR
18.09.2021 07:00
Brněnský MASAKR - dvojice
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.