Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 21.01.2017 08:00 do 21.01.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,55
Počet kol2
Počet závodníků107
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 2 00:16:14
2 161 FOLLER David VSK Univerzita Brno 1 Jři 1999 2 00:16:45 00:00:30
3 72 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 2 Jři 1999 2 00:16:56 00:00:41
4 5 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 3 Jři 1998 2 00:17:04 00:00:49
5 156 EFFENBERGER Marek Elite sport team 2 Dci 2001 2 00:17:13 00:00:58
6 74 STANÍČEK Pavel Brno 3 Dci 2001 2 00:17:32 00:01:17
7 43 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 2 00:17:33 00:01:19
8 152 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 4 Jři 1999 2 00:18:11 00:01:56
9 159 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Jky 1999 2 00:18:16 00:02:01
10 76 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 4 Dci 2001 2 00:18:32 00:02:17
11 29 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 2 Ž 1986 2 00:18:34 00:02:20
12 62 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 3 Ž 1995 2 00:18:37 00:02:22
13 157 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 4 Ž 1983 2 00:18:49 00:02:35
14 17 JANÍK Petr Orel Židenice 5 Jři 1999 2 00:18:53 00:02:38
15 71 FANFRDLA Ctirad Silůvky 1 XM 1974 2 00:19:03 00:02:48
16 67 JANKOVÁ Magda RUN& MUM 5 Ž 1980 2 00:19:12 00:02:57
17 1 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 Dci 2000 2 00:19:18 00:03:03
18 8 ŠTĚPÁNEK Radek Orel Obřany 6 Jři 1998 2 00:19:36 00:03:21
19 10 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 6 Ž 1993 2 00:19:37 00:03:22
20 31 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 7 Ž 1983 2 00:19:42 00:03:28
21 163 HRUŠKOVÁ Alžběta Ekol Team Brno 1 Dky 2000 2 00:19:53 00:03:39
22 51 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 2000 2 00:19:55 00:03:40
23 20 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 2 00:20:07 00:03:53
24 14 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 2 00:20:08 00:03:53
25 153 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1976 2 00:20:10 00:03:55
26 158 OPÁLKOVÁ Martina TJ Oslavany 3 Dky 2000 2 00:20:13 00:03:58
27 23 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1978 2 00:20:21 00:04:06
28 166 VAŠÍČEK Jiří 2 XM 1995 2 00:20:54 00:04:39
29 46 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 9 Ž 1979 2 00:20:59 00:04:44
30 26 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 2 00:21:04 00:04:49
31 70 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 10 Ž 1990 2 00:21:05 00:04:50
32 80 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 4 Dky 2000 2 00:21:09 00:04:54
33 73 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 2 Jky 1998 2 00:21:12 00:04:57
34 164 KLINKOVSKÁ Zdeňka Chudice 6 Dci 2000 2 00:21:51 00:05:37
35 168 DROZD Michal BETA URSUS Orienteering 3 XM 1997 2 00:21:52 00:05:37
36 79 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 7 Jři 1999 2 00:21:56 00:05:41
37 4 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 1999 2 00:21:58 00:05:43
38 47 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 4 Jky 1998 2 00:22:00 00:05:45
39 87 MENŠÍKOVÁ Pavlína 11 Ž 1979 2 00:22:01 00:05:46
40 65 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 4 ŽV1 1970 2 00:22:04 00:05:49
41 2 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 5 Dky 2000 2 00:22:17 00:06:02
42 16 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 5 ŽV1 1975 2 00:22:19 00:06:04
43 66 ONDROUŠEK David Blansko 4 XM 1994 2 00:22:20 00:06:06
44 49 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 6 Dky 2001 2 00:22:30 00:06:15
45 35 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 2 00:22:33 00:06:18
46 89 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 5 XM 1965 2 00:22:34 00:06:20
47 21 CRHÁN Jiří Brno 6 XM 1979 2 00:22:38 00:06:23
48 18 KUBĚNA Tomáš VSK UNI Brno - Jehnice 7 Dky 1987 2 00:22:43 00:06:28
49 59 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 2 00:22:45 00:06:31
50 12 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 2 00:22:47 00:06:33
51 169 VIČAROVÁ Hana Brno 12 Ž 1988 2 00:22:49 00:06:34
52 63 RUSÍNOVÁ Monika 6 ŽV1 1977 2 00:22:54 00:06:40
53 68 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 13 Ž 1986 2 00:22:58 00:06:43
54 40 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 7 XM 1982 2 00:23:00 00:06:45
55 28 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 14 Ž 1988 2 00:23:02 00:06:47
56 22 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 8 XM 1970 2 00:23:04 00:06:50
57 61 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 2 ŽV3 1956 2 00:23:08 00:06:53
58 9 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 1999 2 00:23:11 00:06:56
59 53 PAVLASOVÁ Markéta SK SPIRIT Brno 15 Ž 1994 2 00:23:23 00:07:08
60 151 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 8 Dky 2000 2 00:23:46 00:07:31
61 58 KOBÁŇOVÁ Kateřina 16 Ž 1981 2 00:23:52 00:07:37
62 85 SLÁMOVÁ Barbora Brno 17 Ž 1981 2 00:24:12 00:07:57
63 64 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 9 Dky 2000 2 00:24:14 00:07:59
64 24 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 4 ŽV2 1962 2 00:24:14 00:08:00
65 25 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 6 Jky 1999 2 00:24:15 00:08:00
66 50 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 7 ŽV1 1975 2 00:24:16 00:08:02
67 45 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 8 ŽV1 1975 2 00:24:20 00:08:05
68 90 ČAPKOVÁ Barbora TJ Sokol Valeč 18 Ž 1985 2 00:24:21 00:08:06
69 32 SVOBODOVÁ Jarmila Rajhrad 9 ŽV1 1977 2 00:24:22 00:08:07
70 86 ČERNÁ Lenka 19 Ž 1981 2 00:24:23 00:08:09
71 162 FOLLER Bronislav 9 XM 1965 2 00:24:25 00:08:10
72 57 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 10 ŽV1 1973 2 00:24:26 00:08:11
73 154 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 11 ŽV1 1977 2 00:24:42 00:08:27
74 78 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 20 Ž 1989 2 00:24:56 00:08:41
75 7 SVOBODOVÁ Martina Orel Obřany 12 ŽV1 1975 2 00:24:57 00:08:42
76 39 KŘÍSTKOVÁ Veronika frikulín 21 Ž 1983 2 00:24:57 00:08:43
77 27 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 10 XM 1972 2 00:25:01 00:08:46
78 19 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 22 Ž 1980 2 00:25:16 00:09:01
79 36 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 2 00:25:42 00:09:27
80 84 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 23 Ž 1983 2 00:25:47 00:09:33
81 82 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 13 ŽV1 1973 2 00:25:50 00:09:35
82 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 11 XM 1973 2 00:25:53 00:09:38
83 83 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 5 ŽV2 1966 2 00:26:03 00:09:48
84 167 PELIKÁNOVÁ Blanka Bohdalov 24 Ž 1989 2 00:26:09 00:09:54
85 30 KUNC Josef Orel Vyškov 12 XM 1960 2 00:26:09 00:09:54
86 77 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV2 1967 2 00:26:09 00:09:55
87 52 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 2 00:26:11 00:09:56
88 174 MYŠKOVÁ Eva 25 Ž 1984 2 00:26:12 00:09:57
89 6 MACHARÁČKOVÁ Karolína 26 Ž 1978 2 00:26:13 00:09:58
90 75 PELLOVÁ Gabriela 27 Ž 1979 2 00:26:13 00:09:58
91 173 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 7 Jky 1999 2 00:26:23 00:10:08
92 41 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 28 Ž 1982 2 00:26:42 00:10:27
93 81 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 7 ŽV2 1966 2 00:26:46 00:10:31
94 165 NOVOTNÝ Petr 13 XM 1995 2 00:27:09 00:10:54
95 33 MOKRÁ Regina Brno 14 ŽV1 1968 2 00:27:09 00:10:54
96 38 PURŠOVÁ Lenka Brno 15 ŽV1 1972 2 00:27:11 00:10:57
97 160 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 8 Jky 1999 2 00:27:51 00:11:36
98 55 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 16 ŽV1 1972 2 00:28:06 00:11:52
99 171 KOČÍ Hana Brno 17 ŽV1 1971 2 00:28:20 00:12:05
100 172 CHLÍBCOVÁ Helga 18 ŽV1 1975 2 00:28:32 00:12:17
101 88 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 19 ŽV1 1975 2 00:28:45 00:12:30
102 60 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 2 00:28:56 00:12:42
103 170 KŘÍŽOVÁ Barbora Radostice 29 Ž 1979 2 00:29:23 00:13:09
104 155 PAVLÍKOVÁ Lucie Střelice u Brna 30 Ž 1993 2 00:30:50 00:14:36
105 37 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 6 ŽV3 1953 2 00:31:26 00:15:11
106 34 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 14 XM 1937 2 00:31:35 00:15:20
107 44 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 7 ŽV3 1955 2 00:33:42 00:17:27

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.12.2019 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
04.01.2020 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
18.01.2020 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.