Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 07.01.2017 08:00 do 07.01.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků187
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 103 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 1 M 1992 1 00:34:17
2 22 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 2 M 1993 1 00:34:21 00:00:03
3 35 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 M 1982 1 00:34:50 00:00:32
4 21 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 4 M 1992 1 00:35:16 00:00:58
5 19 LYSÁK Vlastimil fKlidu/BKB 5 M 1986 1 00:35:29 00:01:11
6 72 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 MV1 1973 1 00:36:11 00:01:53
7 51 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 6 M 1988 1 00:36:13 00:01:55
8 36 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 2 MV1 1977 1 00:36:16 00:01:58
9 79 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 3 MV1 1973 1 00:36:26 00:02:08
10 31 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 7 M 1992 1 00:36:27 00:02:09
11 203 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 8 M 1993 1 00:36:31 00:02:13
12 66 NĚMEC Jan OK Chrastava 9 M 1986 1 00:36:33 00:02:15
13 240 STRNAD Václav Atrex team 10 M 1983 1 00:37:22 00:03:04
14 23 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 11 M 1995 1 00:38:54 00:04:36
15 209 RAJNOŠEK Matěj Bratrstvo Žďárských vrchů 12 M 1988 1 00:39:17 00:04:59
16 241 BÁRTA Jaroslav 13 M 1982 1 00:39:19 00:05:01
17 119 KONEČNÝ Libor Kuřim 4 MV1 1971 1 00:39:40 00:05:22
18 148 KAZDA Petr Brno 5 MV1 1970 1 00:40:03 00:05:45
19 124 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 14 M 1985 1 00:40:10 00:05:52
20 37 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 1 00:40:20 00:06:02
21 129 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 6 MV1 1972 1 00:40:22 00:06:04
22 75 ZELINKA Jiří O-mikron 15 M 1987 1 00:40:24 00:06:06
23 110 SERBAN Baciu Rumunsko 16 M 1980 1 00:40:25 00:06:07
24 116 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 2 MV2 1967 1 00:40:30 00:06:12
25 107 FUČÍK Karel Černín 7 MV1 1972 1 00:40:43 00:06:25
26 105 PERNIČKA Jan Hory z dálky 17 M 1987 1 00:40:47 00:06:29
27 57 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 18 M 1984 1 00:40:48 00:06:30
28 226 PARGAČ Martin Trenčín 19 M 1985 1 00:40:50 00:06:32
29 93 CHRÁSTECKÝ Lukáš 20 M 1985 1 00:40:51 00:06:33
30 112 ŠTEVANKA Ladislav SCOTT Sport Brno 21 M 1981 1 00:40:56 00:06:38
31 68 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 22 M 1979 1 00:40:56 00:06:38
32 94 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 23 M 1978 1 00:41:02 00:06:44
33 54 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 MV2 1967 1 00:41:05 00:06:47
34 34 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 24 M 1997 1 00:41:11 00:06:53
35 118 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 4 MV2 1967 1 00:41:12 00:06:54
36 32 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 8 MV1 1968 1 00:41:23 00:07:05
37 233 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 5 MV2 1965 1 00:41:25 00:07:07
38 149 TIHON Jakub fitplusblansko.cz 25 M 1991 1 00:41:29 00:07:11
39 48 CHALOUPKA Ondřej frikulín 26 M 1983 1 00:41:35 00:07:17
40 114 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát I. 27 M 1990 1 00:41:58 00:07:40
41 92 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 28 M 1978 1 00:42:04 00:07:46
42 25 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 29 M 1979 1 00:42:07 00:07:49
43 60 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 9 MV1 1970 1 00:42:15 00:07:57
44 115 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 30 M 1992 1 00:42:18 00:08:00
45 76 KOCUR Lukáš 2K BRNO 10 MV1 1977 1 00:42:21 00:08:03
46 207 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 11 MV1 1977 1 00:42:21 00:08:03
47 38 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 6 MV2 1966 1 00:42:22 00:08:04
48 231 REDLICH Tomáš KČT Aš 31 M 1982 1 00:42:38 00:08:20
49 117 SLÁMA Lukáš Brno 32 M 1984 1 00:42:42 00:08:24
50 97 SVOBODA Marek Běžci Moravany 12 MV1 1977 1 00:42:48 00:08:30
51 205 TOMEK Jiří Athletic runners club 33 M 1997 1 00:42:55 00:08:37
52 70 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 13 MV1 1970 1 00:42:57 00:08:39
53 132 SPÁČIL Leopold Letovice 7 MV2 1959 1 00:43:00 00:08:42
54 28 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 34 M 1994 1 00:43:01 00:08:43
55 235 VOJTEK Libor SCOTT Sport Brno 35 M 1984 1 00:43:04 00:08:46
56 135 MARTINEC Jindřich 8 MV2 1961 1 00:43:22 00:09:04
57 18 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 14 MV1 1968 1 00:43:25 00:09:07
58 215 KUČERA Jan INKOSPORT-TEAM.CZ 36 M 1985 1 00:43:29 00:09:11
59 202 POLÁŠEK Metoděj Kuřim 37 M 1980 1 00:43:48 00:09:30
60 237 KOLÁŘ Ladislav 38 M 1986 1 00:43:55 00:09:37
61 104 PRIPUTEN Radek 39 M 1985 1 00:43:55 00:09:37
62 63 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 40 M 1991 1 00:43:57 00:09:39
63 78 BĚLOHOUBEK Petr Brno 15 MV1 1972 1 00:44:26 00:10:08
64 122 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 41 M 1985 1 00:44:30 00:10:12
65 89 POŘÍZEK Libor Vysočina Cycling 16 MV1 1972 1 00:44:33 00:10:15
66 14 ROČEK Radim Brno 17 MV1 1969 1 00:44:36 00:10:18
67 111 VÁVRA Robert KONWA team 18 MV1 1977 1 00:44:39 00:10:21
68 17 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 19 MV1 1973 1 00:44:54 00:10:36
69 214 PRUDEK Luboš Kuřim 9 MV2 1961 1 00:45:00 00:10:42
70 236 DOKOUPIL Petr Na Konečné 20 MV1 1977 1 00:45:16 00:10:58
71 98 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 42 M 1978 1 00:45:18 00:11:00
72 83 HRBÁČEK Karel Útěchov 21 MV1 1968 1 00:45:20 00:11:02
73 153 VRÁNA Filip Jundrov 22 MV1 1976 1 00:45:21 00:11:03
74 204 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 43 M 1993 1 00:45:22 00:11:04
75 15 POHANKA Pavel Lotrando Brno 23 MV1 1973 1 00:45:23 00:11:05
76 85 KNAP Zdeněk Brno 44 M 1991 1 00:45:23 00:11:05
77 145 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 45 M 1989 1 00:45:32 00:11:14
78 133 KNOTEK David 46 M 1982 1 00:45:41 00:11:23
79 113 DRAGOLOV Daniel Brno 10 MV2 1967 1 00:45:42 00:11:24
80 130 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 24 MV1 1977 1 00:45:44 00:11:26
81 127 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 1 MV3 1954 1 00:45:45 00:11:27
82 65 CIBULKA Pavel Brno 11 MV2 1964 1 00:46:32 00:12:14
83 139 FORAL Roman Brno 12 MV2 1967 1 00:46:34 00:12:16
84 146 RYBA Lukáš BB Cyklosport 47 M 1979 1 00:46:36 00:12:18
85 138 PROKOP Ondřej ČAU 13 MV2 1962 1 00:46:39 00:12:21
86 95 DUFEK Jiří 25 MV1 1968 1 00:46:45 00:12:27
87 101 VOSTAL Matěj SRTG Brno 48 M 1995 1 00:46:47 00:12:29
88 71 ŠEVČÍK David Tišnov 26 MV1 1977 1 00:46:55 00:12:37
89 74 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 49 M 1997 1 00:47:03 00:12:45
90 86 DVOŘÁK Martin Extra Brno 27 MV1 1975 1 00:47:19 00:13:01
91 160 VACULA Ondřej --- 50 M 1981 1 00:47:21 00:13:03
92 245 DÍTĚ Vít Žďár nad Sázavou 51 M 1979 1 00:47:22 00:13:04
93 225 MRÁZ Martin 52 M 1986 1 00:47:33 00:13:15
94 99 BARÁK Martin 53 M 1980 1 00:47:39 00:13:21
95 62 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 28 MV1 1971 1 00:47:42 00:13:24
96 159 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 14 MV2 1964 1 00:47:47 00:13:29
97 69 BŘEZINA Aleš newline 15 MV2 1962 1 00:47:49 00:13:31
98 222 ZEZULA Martin Běžci Moravany 29 MV1 1977 1 00:47:50 00:13:32
99 141 SLÁMA Jiří Brno 16 MV2 1960 1 00:47:56 00:13:38
100 234 JANOVÁČ Dušan Elite sport team 54 M 1978 1 00:48:05 00:13:47
101 131 BILÍK Martin Orel Brno – Řečkovice 30 MV1 1968 1 00:48:15 00:13:57
102 27 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 17 MV2 1966 1 00:48:17 00:13:59
103 224 SEDLÁČEK David 55 M 1988 1 00:48:23 00:14:05
104 212 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 18 MV2 1966 1 00:48:25 00:14:07
105 221 JOSEFÍK Marián GHOST Mojekolo 56 M 1983 1 00:48:29 00:14:11
106 220 MATAL Jakub Hrušovany u Brna 57 M 1992 1 00:48:35 00:14:17
107 157 ŠKROB Petr Kuřim 31 MV1 1975 1 00:48:39 00:14:21
108 30 JANEK Petr Brno 32 MV1 1969 1 00:48:47 00:14:29
109 154 HUDEC Radoslav Bystrc 58 M 1980 1 00:48:52 00:14:34
110 73 KOMENDA Jan ZBM Brno 59 M 1999 1 00:48:55 00:14:37
111 56 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI 60 M 1990 1 00:48:56 00:14:38
112 243 BEDAN Petr Spešov 209 33 MV1 1973 1 00:48:56 00:14:38
113 238 FIALA Zdeněk DRAKEN 61 M 1985 1 00:49:03 00:14:45
114 41 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 34 MV1 1972 1 00:49:06 00:14:48
115 155 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 35 MV1 1976 1 00:49:11 00:14:53
116 144 POLÁK Pavel Team Nutrilite 62 M 1981 1 00:49:23 00:15:05
117 134 MARTINÁK Viktor 63 M 1978 1 00:49:29 00:15:11
118 216 BORKOVEC Luděk 64 M 1985 1 00:49:36 00:15:18
119 77 BŘEZA Miroslav Brno 19 MV2 1959 1 00:49:45 00:15:27
120 123 FIKERA Michal Brno 36 MV1 1974 1 00:49:47 00:15:29
121 16 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 37 MV1 1976 1 00:49:53 00:15:35
122 100 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 20 MV2 1967 1 00:50:03 00:15:45
123 47 KUNC Josef Orel Vyškov 21 MV2 1960 1 00:50:09 00:15:51
124 143 KOŘAN Pavel VBM Brno 38 MV1 1974 1 00:50:34 00:16:16
125 20 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 22 MV2 1961 1 00:50:43 00:16:25
126 121 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 23 MV2 1964 1 00:50:50 00:16:32
127 26 SKLENKA Tomáš Individuální 39 MV1 1976 1 00:50:51 00:16:33
128 102 BULÍN Martin Přerov 65 M 1985 1 00:51:23 00:17:05
129 151 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 24 MV2 1965 1 00:51:24 00:17:06
130 302 PALAŠ Zdeněk Valtice 25 MV2 1961 1 00:51:24 00:17:06
131 49 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 2 MV3 1951 1 00:51:36 00:17:18
132 90 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 66 M 1981 1 00:51:40 00:17:22
133 43 UHLÍŘ Patrik 40 MV1 1976 1 00:51:50 00:17:32
134 44 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 67 M 1982 1 00:52:06 00:17:48
135 64 SIKORA Aleš Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 41 MV1 1973 1 00:52:11 00:17:53
136 125 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 42 MV1 1974 1 00:52:15 00:17:57
137 84 PELIKÁN Martin Individuální 68 M 1984 1 00:52:26 00:18:08
138 52 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 3 MV3 1953 1 00:52:31 00:18:13
139 58 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 43 MV1 1968 1 00:52:35 00:18:17
140 24 STRÁNÍK Aleš Blansko 4 MV3 1950 1 00:52:36 00:18:18
141 59 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 5 MV3 1954 1 00:52:39 00:18:21
142 140 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 69 M 1980 1 00:52:42 00:18:24
143 80 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 44 MV1 1977 1 00:53:00 00:18:42
144 61 OCÁSEK Michal New balance Aspire 70 M 1988 1 00:53:07 00:18:49
145 230 ŠTENCL Jiří Fixed Beer Brno 71 M 1984 1 00:53:08 00:18:50
146 208 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 6 MV3 1952 1 00:53:09 00:18:51
147 219 BRUCKER Vladimír Nitra 72 M 1984 1 00:53:20 00:19:02
148 201 MACHARÁČEK Roman 45 MV1 1973 1 00:53:36 00:19:18
149 108 LENHART David newline 73 M 1979 1 00:53:43 00:19:25
150 239 THÁL Jan 74 M 1978 1 00:53:49 00:19:31
151 223 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 1 XZ 1971 1 00:54:00 00:19:42
152 55 SOBOTKA Martin 46 MV1 1976 1 00:54:21 00:20:03
153 217 DVOŘÁK Martin Extra Brno 75 M 1988 1 00:54:33 00:20:15
154 109 HOLACKÁ Zuzana DDB 2 XZ 1980 1 00:54:49 00:20:31
155 50 KRESTA Roman Orel Brno Židenice 26 MV2 1965 1 00:55:03 00:20:45
156 29 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 7 MV3 1953 1 00:55:18 00:21:00
157 150 DVOŘÁK Miloš BETA URSUS Orienteering 47 MV1 1973 1 00:56:06 00:21:48
158 232 MCCLURKIN David Brno 27 MV2 1964 1 00:56:14 00:21:56
159 87 ČERNICKÁ Lenka Extra Brno 3 XZ 1995 1 00:56:17 00:21:59
160 147 VLASÁK Ota 48 MV1 1968 1 00:56:30 00:22:12
161 213 NOVÁK Martin Brno 8 MV3 1951 1 00:56:31 00:22:13
162 218 PIROCHTA Josef 76 M 1981 1 00:56:44 00:22:26
163 158 DVOŘÁK David (CZE) 49 MV1 1976 1 00:56:50 00:22:32
164 152 BALÁK Martin CBS Blansko 50 MV1 1970 1 00:56:55 00:22:37
165 206 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 9 MV3 1956 1 00:57:03 00:22:45
166 211 HOFMAN Ondřej 77 M 1989 1 00:58:42 00:24:24
167 33 HARTMANN Petr 28 MV2 1959 1 00:59:20 00:25:02
168 126 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 51 MV1 1968 1 00:59:41 00:25:23
169 42 ONODI Otto Elpis klub Brno 52 MV1 1974 1 01:00:19 00:26:01
170 53 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 29 MV2 1961 1 01:00:47 00:26:29
171 242 JURKA Jiří 78 M 1986 1 01:01:03 00:26:45
172 228 TOMÍŠKOVÁ Alexandra 4 XZ 1982 1 01:01:22 00:27:04
173 91 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 79 M 1986 1 01:02:08 00:27:50
174 156 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 10 MV3 1952 1 01:02:20 00:28:02
175 88 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 5 XZ 1989 1 01:02:58 00:28:40
176 229 ŠPLÍCHAL Jiří 80 M 1987 1 01:02:58 00:28:40
177 301 KOVAŘÍK František Břeclav 11 MV3 1946 1 01:03:23 00:29:05
178 46 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 6 XZ 1982 1 01:03:36 00:29:18
179 40 MAIXNER Václav Tišnov 12 MV3 1941 1 01:03:50 00:29:32
180 39 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 30 MV2 1960 1 01:04:35 00:30:17
181 137 BIL Jaroslav newline 31 MV2 1959 1 01:05:00 00:30:42
182 120 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 13 MV3 1952 1 01:09:30 00:35:12
183 142 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 32 MV2 1960 1 01:10:13 00:35:55
184 227 SPARGEL Ladislav Brno 53 MV1 1973 1 01:11:23 00:37:05
185 128 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 14 MV3 1941 1 01:12:55 00:38:37

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice MV1 1970
DNF 244 ZIMMERMANN Filip M 1991

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.