Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 07.01.2017 08:00 do 07.01.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol1
Počet závodníků95
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 1 00:17:33
2 157 FOLLER David VSK Univerzita Brno 1 Jři 1999 1 00:18:30 00:00:57
3 71 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 2 Dci 2000 1 00:18:48 00:01:15
4 152 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 2 Jři 1998 1 00:18:50 00:01:16
5 168 EFFENBERGER Marek Elite Sport Team Blansko 3 Dci 2001 1 00:18:51 00:01:18
6 8 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 1 00:19:05 00:01:32
7 47 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 3 Jři 1999 1 00:19:19 00:01:46
8 161 SLAVÍK Ondřej Orel Šítbořice a Sokol Přísnotice 4 Dci 2001 1 00:19:22 00:01:49
9 163 STANÍČEK Pavel Brno 5 Dci 2001 1 00:20:25 00:02:52
10 167 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 4 Jři 1999 1 00:20:38 00:03:05
11 5 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 6 Dci 2000 1 00:20:43 00:03:10
12 19 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 5 Jři 1999 1 00:20:46 00:03:13
13 61 FANFRDLA Ctirad Silůvky 1 XM 1974 1 00:20:59 00:03:26
14 31 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 7 Dci 2001 1 00:21:00 00:03:26
15 158 KŘIVÁNKOVÁ Simona Běhej Brno 2 Ž 1983 1 00:21:03 00:03:30
16 36 JANKOVÁ Magda RUN& MUM 3 Ž 1980 1 00:21:04 00:03:31
17 170 HRUŠKOVÁ Alžběta Ekol Team Brno 1 Dky 2000 1 00:21:06 00:03:33
18 166 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 8 Dci 2001 1 00:21:39 00:04:05
19 169 GRYC Vojtěch Tesla Brno 9 Dci 2001 1 00:21:44 00:04:10
20 44 KUČEROVÁ Lucie Ekol Team Brno 2 Dky 2001 1 00:22:04 00:04:31
21 172 JANÍK Petr Orel Židenice 6 Jři 1999 1 00:22:05 00:04:32
22 35 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 4 Ž 1993 1 00:22:10 00:04:37
23 154 TEŠNAR Michal Tatran Kohoutovice 10 Dci 2001 1 00:22:36 00:05:02
24 3 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 1 00:22:44 00:05:10
25 74 OLBERTOVÁ Jana Inkosport Team 5 Ž 1985 1 00:22:51 00:05:18
26 75 VACULOVÁ Lucie Individuální 6 Ž 1982 1 00:23:07 00:05:34
27 7 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1976 1 00:23:11 00:05:37
28 156 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 3 ŽV1 1976 1 00:23:12 00:05:39
29 34 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 7 Ž 1979 1 00:23:27 00:05:53
30 73 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 8 Ž 1989 1 00:23:28 00:05:55
31 171 ZACHARIÁŠOVÁ Alice Orel Židenice 9 Ž 1987 1 00:23:33 00:05:59
32 57 PŘIKRYLOVÁ Lenka AC Pikec 1 Jky 1998 1 00:23:33 00:06:00
33 72 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 3 Dky 2000 1 00:23:41 00:06:07
34 60 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 10 Ž 1990 1 00:23:45 00:06:12
35 67 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 4 ŽV1 1970 1 00:23:53 00:06:20
36 51 BAUEROVÁ Petra Uwe Filter a tupá Máňa 11 Ž 1983 1 00:24:10 00:06:37
37 2 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 1999 1 00:24:13 00:06:39
38 43 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 5 ŽV1 1975 1 00:24:18 00:06:44
39 164 MLEJNEK Artuš SK Slatina 11 Dci 2001 1 00:24:23 00:06:50
40 66 ONDROUŠEK David Blansko 2 XM 1994 1 00:24:30 00:06:56
41 38 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 7 Jři 1999 1 00:24:33 00:07:00
42 24 HLAVATÁ Alexandra Brno 1 ŽV2 1967 1 00:24:38 00:07:04
43 20 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 12 Ž 1993 1 00:24:38 00:07:05
44 160 GOLOVÁ Tereza AK Kroměříž 4 Dky 2001 1 00:24:40 00:07:07
45 4 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 13 Ž 1978 1 00:24:43 00:07:10
46 62 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 2 ŽV2 1962 1 00:24:49 00:07:16
47 27 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 3 XM 1965 1 00:25:39 00:08:06
48 22 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 1 ŽV3 1956 1 00:25:57 00:08:24
49 12 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 6 ŽV1 1970 1 00:26:00 00:08:27
50 58 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 4 XM 1982 1 00:26:12 00:08:39
51 175 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 14 Ž 1986 1 00:26:14 00:08:41
52 151 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 5 Dky 2001 1 00:26:19 00:08:45
53 29 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 15 Ž 1991 1 00:26:21 00:08:47
54 49 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 7 ŽV1 1970 1 00:26:25 00:08:52
55 16 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 3 Jky 1998 1 00:26:29 00:08:56
56 32 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 8 ŽV1 1975 1 00:26:33 00:09:00
57 21 CRHÁN Jiří Brno 5 XM 1979 1 00:26:47 00:09:14
58 30 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 6 Dky 2000 1 00:26:55 00:09:22
59 52 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 3 ŽV2 1967 1 00:26:57 00:09:23
60 55 KUNC Josef Orel Vyškov 6 XM 1960 1 00:26:57 00:09:24
61 26 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 9 ŽV1 1977 1 00:26:58 00:09:25
62 6 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 1999 1 00:27:04 00:09:31
63 17 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 7 Dky 2001 1 00:27:14 00:09:41
64 23 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 4 ŽV2 1962 1 00:27:14 00:09:41
65 9 SVOBODOVÁ Jarmila Rajhrad 10 ŽV1 1977 1 00:27:31 00:09:57
66 153 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice/ Orel Vyškov 8 Dky 2000 1 00:27:31 00:09:58
67 76 ČERNÁ Lenka Tišnov 16 Ž 1981 1 00:27:35 00:10:02
68 25 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 11 ŽV1 1973 1 00:27:49 00:10:15
69 33 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 12 ŽV1 1969 1 00:28:02 00:10:28
70 41 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 13 ŽV1 1971 1 00:28:03 00:10:30
71 39 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 5 ŽV2 1962 1 00:28:06 00:10:32
72 65 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 6 ŽV2 1966 1 00:28:16 00:10:42
73 14 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 17 Ž 1980 1 00:28:19 00:10:46
74 63 KŘÍSTKOVÁ Veronika frikulín 18 Ž 1983 1 00:28:21 00:10:48
75 176 VESELÁ Veronika 19 Ž 1980 1 00:28:25 00:10:51
76 68 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 20 Ž 1983 1 00:28:50 00:11:17
77 155 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 14 ŽV1 1977 1 00:29:17 00:11:44
78 10 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 7 ŽV2 1964 1 00:29:24 00:11:50
79 45 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 21 Ž 1994 1 00:29:33 00:12:00
80 64 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 8 ŽV2 1965 1 00:29:40 00:12:07
81 165 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 8 Jři 1999 1 00:29:40 00:12:07
82 177 BRYCHTA Antonín 7 XM 1984 1 00:29:43 00:12:09
83 178 MYŠKOVÁ Eva 22 Ž 1984 1 00:29:46 00:12:12
84 59 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 23 Ž 1982 1 00:29:54 00:12:21
85 28 MOKRÁ Regina Brno 15 ŽV1 1968 1 00:30:19 00:12:46
86 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 8 XM 1973 1 00:30:41 00:13:07
87 46 JEŽOVÁ Martina Brno 16 ŽV1 1975 1 00:30:43 00:13:09
88 40 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 2 ŽV3 1950 1 00:30:53 00:13:20
89 162 PURŠOVÁ Lenka Brno 17 ŽV1 1972 1 00:31:12 00:13:39
90 70 PELLOVÁ Gabriela 24 Ž 1979 1 00:31:31 00:13:58
91 174 MEZEROVÁ Zuzana SK Meteor Brno 25 Ž 1985 1 00:33:32 00:15:58
92 50 KOČÍ Hana Brno 18 ŽV1 1971 1 00:34:16 00:16:43
93 53 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 3 ŽV3 1953 1 00:35:34 00:18:01
94 173 VLACHOVÁ Monika SK Meteor Brno 26 Ž 1982 1 00:35:42 00:18:08
95 37 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 4 ŽV3 1955 1 00:37:33 00:20:00

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.12.2019 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
04.01.2020 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
18.01.2020 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.