Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 26.12.2016 08:00 do 26.12.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,40
Počet kol2
Počet závodníků288
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 87 PETR Jiří 1 M 1979 2 00:31:26
2 93 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 2 M 1993 2 00:32:13 00:00:47
3 212 ZADÁK Karel Triexpert team 3 M 1978 2 00:32:20 00:00:54
4 222 KOČAŘ Lukáš EKOL ELITE TRIATLON TEAM 4 M 1992 2 00:32:27 00:01:00
5 86 LYSÁK Vlastimil Mikulov 5 M 1986 2 00:32:34 00:01:07
6 73 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 6 M 1982 2 00:32:51 00:01:24
7 76 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 7 M 1992 2 00:33:04 00:01:37
8 48 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 8 M 1982 2 00:33:13 00:01:46
9 131 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 9 M 1988 2 00:33:15 00:01:49
10 124 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 1 MV1 1977 2 00:33:16 00:01:49
11 170 RUBIČ Daniel New Balance Team 10 M 1985 2 00:33:39 00:02:12
12 145 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 11 M 1987 2 00:33:39 00:02:12
13 160 HÉNEK Petr AK Drnovice 12 M 1987 2 00:33:57 00:02:30
14 29 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 13 M 1995 2 00:34:33 00:03:06
15 84 ADAMEC Radek 14 M 1991 2 00:34:37 00:03:10
16 278 STRNAD Václav Atrex team 15 M 1983 2 00:34:51 00:03:25
17 79 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 MV1 1977 2 00:34:54 00:03:27
18 38 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 16 M 1992 2 00:35:00 00:03:33
19 30 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 17 M 1979 2 00:35:03 00:03:36
20 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 MV1 1970 2 00:35:11 00:03:44
21 56 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 18 M 1995 2 00:35:28 00:04:02
22 304 ČAPEK Jan 19 M 1986 2 00:35:31 00:04:04
23 46 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 20 M 1986 2 00:35:38 00:04:11
24 52 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 21 M 1983 2 00:35:48 00:04:22
25 33 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 22 M 1984 2 00:35:50 00:04:24
26 94 ŠTERC Jiří Elite Sport Team 23 M 1990 2 00:35:56 00:04:29
27 45 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 4 MV1 1973 2 00:36:00 00:04:33
28 159 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 24 M 1985 2 00:36:06 00:04:39
29 291 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 25 M 1985 2 00:36:13 00:04:46
30 219 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 26 M 1979 2 00:36:29 00:05:03
31 205 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 27 M 1993 2 00:36:45 00:05:19
32 144 POSPÍCHAL Zbyněk Alfa Tri Team 28 M 1986 2 00:36:51 00:05:24
33 138 ABLORH Titus Extra Brno 29 M 1993 2 00:36:53 00:05:26
34 64 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 30 M 1997 2 00:36:54 00:05:27
35 299 KAZDA Petr Brno 5 MV1 1970 2 00:37:01 00:05:34
36 31 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 31 M 1978 2 00:37:04 00:05:37
37 188 LEPIER Jan Individuální 6 MV1 1976 2 00:37:08 00:05:41
38 255 POLÁK Marek HO Lemra 7 MV1 1973 2 00:37:13 00:05:47
39 166 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 32 M 1991 2 00:37:18 00:05:51
40 21 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 2 00:37:19 00:05:53
41 167 KONEČNÝ Libor Kuřim 8 MV1 1971 2 00:37:21 00:05:54
42 207 GOTHARD Zdeněk 33 M 1989 2 00:37:23 00:05:56
43 53 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 2 MV2 1967 2 00:37:27 00:06:00
44 116 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 9 MV1 1972 2 00:37:29 00:06:03
45 269 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 34 M 1982 2 00:37:37 00:06:10
46 266 ŠIMONEK Libor Brno 10 MV1 1970 2 00:37:40 00:06:13
47 133 PERNIČKA Jan Hory z dálky 35 M 1987 2 00:37:48 00:06:22
48 103 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 3 MV2 1967 2 00:37:50 00:06:24
49 25 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 36 M 1981 2 00:37:55 00:06:28
50 147 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 4 MV2 1965 2 00:37:59 00:06:32
51 39 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 37 M 1978 2 00:38:01 00:06:34
52 223 MATĚJA Roman Vinopa 38 M 1988 2 00:38:06 00:06:39
53 105 VÁVRA Robert KONWA team 11 MV1 1977 2 00:38:14 00:06:47
54 57 ADAMEC Milan Orel Vyškov 12 MV1 1977 2 00:38:18 00:06:52
55 183 PIŇOS Ondřej 39 M 1996 2 00:38:25 00:06:58
56 85 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 40 M 1990 2 00:38:30 00:07:04
57 211 ŠTOURAČ Nikola Ekol Team Brno 41 M 1985 2 00:38:34 00:07:07
58 128 ŠPRINGER Václav 13 MV1 1974 2 00:38:36 00:07:09
59 258 PRÁT Alexandr Jinačovice 1 MV3 1956 2 00:38:42 00:07:16
60 306 BACHRATÝ Pavel Blansko 5 MV2 1965 2 00:38:45 00:07:19
61 155 ČUMA Josef Giant Store Brno  42 M 1980 2 00:38:59 00:07:32
62 100 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 43 M 1987 2 00:39:00 00:07:33
63 37 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 14 MV1 1968 2 00:39:05 00:07:39
64 149 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 44 M 1984 2 00:39:06 00:07:39
65 153 MALÝ Václav SRTG Brno 45 M 1988 2 00:39:07 00:07:41
66 276 HOZA Adam 46 M 1984 2 00:39:09 00:07:43
67 137 KOCUR Lukáš 2K BRNO 15 MV1 1977 2 00:39:25 00:07:58
68 27 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 6 MV2 1960 2 00:39:37 00:08:10
69 83 SLÁMA Lukáš Brno 47 M 1984 2 00:39:40 00:08:13
70 104 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 16 MV1 1970 2 00:39:45 00:08:18
71 262 DOŠEK Michal 48 M 1987 2 00:39:53 00:08:27
72 91 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 7 MV2 1966 2 00:39:55 00:08:28
73 24 ŠOLC Filip SKI Žabiny 49 M 1985 2 00:39:59 00:08:33
74 23 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 17 MV1 1968 2 00:40:01 00:08:35
75 34 SVOBODA Marek Běžci Moravany 18 MV1 1977 2 00:40:02 00:08:35
76 88 STÖGER Karel 19 MV1 1976 2 00:40:06 00:08:39
77 108 POZLER Jiří Hradec Králové 50 M 1983 2 00:40:12 00:08:45
78 285 JIRKŮ Luděk Heřmanův Městec 20 MV1 1975 2 00:40:17 00:08:50
79 141 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 2 MV3 1954 2 00:40:28 00:09:02
80 75 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 51 M 1989 2 00:40:34 00:09:07
81 301 STŘÍBRNÝ Martin Brno 52 M 1987 2 00:40:44 00:09:17
82 284 JURÁČEK Petr Acer Bike Team 53 M 1981 2 00:40:51 00:09:24
83 260 ČERMÁK Jan Šlapanice 54 M 1989 2 00:40:53 00:09:26
84 225 DOKOUPIL Petr Na Konečné 21 MV1 1977 2 00:40:54 00:09:27
85 249 REDLICH Tomáš KČT Aš 55 M 1982 2 00:40:56 00:09:29
86 121 BĚLOHOUBEK Petr Brno 22 MV1 1972 2 00:40:59 00:09:32
87 231 NOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 56 M 1997 2 00:41:06 00:09:39
88 164 PRIPUTEN Radek 57 M 1985 2 00:41:11 00:09:44
89 143 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 58 M 1985 2 00:41:14 00:09:48
90 179 PIVEC Jan Hal 3000 59 M 1981 2 00:41:16 00:09:49
91 110 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 23 MV1 1973 2 00:41:20 00:09:53
92 314 MARTINEC Jindřich 8 MV2 1961 2 00:41:30 00:10:03
93 78 VRÁNA Filip Jundrov 24 MV1 1976 2 00:41:31 00:10:04
94 72 BŘEZINA Aleš newline 9 MV2 1962 2 00:41:34 00:10:07
95 43 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 60 M 1994 2 00:41:35 00:10:08
96 185 DRAGOLOV Daniel Brno 10 MV2 1967 2 00:41:37 00:10:10
97 151 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 25 MV1 1977 2 00:41:40 00:10:13
98 309 VÍT Onřej 61 M 1980 2 00:41:47 00:10:20
99 241 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 62 M 1997 2 00:41:51 00:10:24
100 202 HORÁČEK Kamil Sokol Vranovice 26 MV1 1977 2 00:41:58 00:10:31
101 142 BLECHA Oldřich Domašov 63 M 1981 2 00:41:58 00:10:32
102 303 DYTRT Petr BehejBrno.com 27 MV1 1976 2 00:41:59 00:10:32
103 289 PROKOP Matěj Člověk Levyt 64 M 1986 2 00:42:00 00:10:33
104 216 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 11 MV2 1964 2 00:42:03 00:10:37
105 16 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 28 MV1 1973 2 00:42:10 00:10:44
106 271 KRČÁL Michal 65 M 1983 2 00:42:13 00:10:47
107 125 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 66 M 1978 2 00:42:17 00:10:50
108 275 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 29 MV1 1977 2 00:42:25 00:10:58
109 123 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 30 MV1 1970 2 00:42:27 00:11:00
110 36 ROOSENTAL Sander ČVK Brno 31 MV1 1972 2 00:42:30 00:11:04
111 282 KOLÁŘ Ladislav 67 M 1986 2 00:42:38 00:11:11
112 163 KOVAČIČ Sebastian 68 M 1978 2 00:42:41 00:11:14
113 252 NESRSTA Michal 69 M 1981 2 00:42:42 00:11:15
114 208 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 70 M 1982 2 00:42:44 00:11:18
115 58 KUNC Josef Orel Vyškov 12 MV2 1960 2 00:42:51 00:11:25
116 292 FERENČÁK Marek Brno 32 MV1 1970 2 00:42:55 00:11:28
117 148 VOTÍPKA Jiří HR 33 MV1 1974 2 00:43:04 00:11:37
118 146 VENEROVÁ Lenka Alfa Tri Team 1 XZ 1986 2 00:43:13 00:11:46
119 177 ŠŤASTA Libor Kuřimští Inženýři 13 MV2 1966 2 00:43:14 00:11:48
120 150 GONČÁR Jiří Weisser sport 71 M 1981 2 00:43:20 00:11:53
121 189 PROKOP Ondřej ČAU 14 MV2 1962 2 00:43:20 00:11:54
122 139 ČECH Ladislav Individuální 34 MV1 1973 2 00:43:21 00:11:55
123 20 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 15 MV2 1964 2 00:43:23 00:11:56
124 127 BARÁK Martin 72 M 1980 2 00:43:32 00:12:05
125 233 HEINL Jiří ROSEBUD 73 M 1980 2 00:43:34 00:12:07
126 298 SLOUKA Jiří Blažovice 74 M 1983 2 00:43:35 00:12:08
127 192 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 35 MV1 1976 2 00:43:38 00:12:11
128 270 VYSLOUŽIL Jiří 75 M 1986 2 00:43:39 00:12:13
129 80 SKYBA Martin BehejBrno.com / Orel Židenice 16 MV2 1962 2 00:43:40 00:12:13
130 118 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 17 MV2 1967 2 00:43:45 00:12:18
131 186 JUREČKA Robert 36 MV1 1977 2 00:43:48 00:12:21
132 49 JANEK Petr Brno 37 MV1 1969 2 00:43:50 00:12:24
133 19 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 38 MV1 1972 2 00:43:54 00:12:27
134 154 DVOŘÁK Martin Extra Brno 39 MV1 1975 2 00:43:55 00:12:28
135 68 CIBULKA Pavel Brno 18 MV2 1964 2 00:43:58 00:12:31
136 196 ŠANCA Pavel TJ Strart Brno 76 M 1979 2 00:44:03 00:12:36
137 165 SLÁMA Jiří Brno 19 MV2 1960 2 00:44:04 00:12:37
138 130 KUPKA Pavel Lukovany 40 MV1 1975 2 00:44:09 00:12:42
139 119 FIKERA Michal Brno 41 MV1 1974 2 00:44:13 00:12:46
140 122 PRAŽÁK Jiří 42 MV1 1971 2 00:44:20 00:12:53
141 92 BITTNER Josef BehejBrno.com 43 MV1 1970 2 00:44:22 00:12:55
142 95 PATOČKA Petr Beta Ivančice 20 MV2 1963 2 00:44:23 00:12:56
143 191 HUDEC Radoslav Bystrc 77 M 1980 2 00:44:26 00:13:00
144 135 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 78 M 1979 2 00:44:27 00:13:00
145 259 KNOTEK David 79 M 1982 2 00:44:38 00:13:12
146 55 ŠEVČÍK David Tišnov 44 MV1 1977 2 00:44:42 00:13:15
147 40 OCHRYMČUK Ivan AK Tišnov 3 MV3 1950 2 00:44:57 00:13:31
148 247 BORKOVEC Luděk 80 M 1985 2 00:45:01 00:13:34
149 32 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 81 M 1981 2 00:45:02 00:13:35
150 237 HARSA Jan Rosice u Brna 82 M 1988 2 00:45:04 00:13:37
151 209 ZEZULA Martin Běžci Moravany 45 MV1 1977 2 00:45:12 00:13:45
152 98 SKLENKA Tomáš Individuální 46 MV1 1976 2 00:45:14 00:13:47
153 14 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 47 MV1 1976 2 00:45:21 00:13:54
154 257 ZHÁŇAL Pavel 83 M 1988 2 00:45:29 00:14:02
155 210 HRŮZA Vladimír Brno 21 MV2 1960 2 00:45:34 00:14:07
156 42 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 22 MV2 1966 2 00:45:36 00:14:09
157 193 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 23 MV2 1965 2 00:45:37 00:14:11
158 256 MARTINÁK Viktor 84 M 1978 2 00:45:39 00:14:12
159 244 VEJTASA Simon Fakulta sportovních studii 85 M 1992 2 00:45:40 00:14:14
160 126 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 24 MV2 1962 2 00:45:41 00:14:14
161 107 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 MV3 1951 2 00:45:42 00:14:15
162 41 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 25 MV2 1961 2 00:45:42 00:14:16
163 283 VEARNCOMBE Olga 2 XZ 1978 2 00:45:43 00:14:16
164 294 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 48 MV1 1969 2 00:45:44 00:14:18
165 296 SLAVÍK Jiří Hustopeče 5 MV3 1954 2 00:45:45 00:14:18
166 213 DULÍK RObert 86 M 1978 2 00:45:46 00:14:19
167 111 MATULOVÁ Martina Brno 3 XZ 1972 2 00:45:50 00:14:23
168 35 DIATKA Vladimír EKOL TEAM 26 MV2 1967 2 00:45:53 00:14:26
169 279 HOLAS Jiří 49 MV1 1976 2 00:45:56 00:14:29
170 176 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 50 MV1 1969 2 00:45:58 00:14:31
171 158 VOSTAL Matěj SRTG Brno 87 M 1995 2 00:46:00 00:14:33
172 302 ŘIHÁČEK Zdeněk Generali 27 MV2 1960 2 00:46:05 00:14:38
173 240 JAKUS Jan Brno 88 M 1979 2 00:46:07 00:14:40
174 132 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 2 00:46:09 00:14:42
175 71 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 89 M 1994 2 00:46:14 00:14:47
176 66 UHLÍŘ Patrik 51 MV1 1976 2 00:46:17 00:14:51
177 234 MIŠOVE Pavel Runsers MD 90 M 1991 2 00:46:17 00:14:51
178 272 GÖPFERT Eduard ČVK Brno 52 MV1 1971 2 00:46:19 00:14:52
179 310 TYLEČEK Pavel Jundrováci 53 MV1 1973 2 00:46:35 00:15:08
180 50 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 28 MV2 1961 2 00:46:41 00:15:14
181 168 PELIKÁN Martin Individuální 91 M 1984 2 00:46:47 00:15:20
182 99 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 54 MV1 1968 2 00:46:47 00:15:20
183 120 JOSEFÍK Marián GHOST Mojekolo 92 M 1983 2 00:46:54 00:15:28
184 254 OBLESER David 93 M 1987 2 00:46:55 00:15:28
185 173 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 7 MV3 1955 2 00:46:58 00:15:32
186 181 BULÍN Martin Přerov 94 M 1985 2 00:47:00 00:15:33
187 250 ZÁVODNÍK Milan 55 MV1 1973 2 00:47:06 00:15:39
188 248 LORENC Antonín Brno 29 MV2 1964 2 00:47:08 00:15:42
189 63 STRÁNÍK Aleš Blansko 8 MV3 1950 2 00:47:10 00:15:43
190 74 BŘEZA Miroslav Brno 30 MV2 1959 2 00:47:11 00:15:44
191 227 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 9 MV3 1954 2 00:47:16 00:15:49
192 277 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 56 MV1 1972 2 00:47:24 00:15:57
193 17 ŠTEFAN Martin FAVORIT Brno 57 MV1 1972 2 00:47:32 00:16:05
194 169 KRESTA Roman Orel Brno Židenice 31 MV2 1965 2 00:47:37 00:16:10
195 109 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 58 MV1 1977 2 00:47:49 00:16:22
196 184 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 59 MV1 1970 2 00:47:55 00:16:28
197 172 MOKRÝ Pavel Brno 60 MV1 1968 2 00:48:01 00:16:34
198 232 BARONOVÁ Iva ROSEBUD 4 XZ 1977 2 00:48:06 00:16:39
199 69 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 32 MV2 1964 2 00:48:12 00:16:45
200 206 BŘEZINA Michal Masarykova Univerzita 95 M 1990 2 00:48:24 00:16:57
201 59 RYŠKA Jiří MTB Břeclav 33 MV2 1962 2 00:48:30 00:17:03
202 236 ŠÍRA Michal 96 M 1990 2 00:48:32 00:17:06
203 281 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 34 MV2 1961 2 00:48:36 00:17:09
204 162 SUCHÁNEK Václav Sokol Sobotovice 10 MV3 1956 2 00:48:40 00:17:13
205 44 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 11 MV3 1953 2 00:48:44 00:17:17
206 204 DOBROVOLNÝ Jaromír Dolní Heršpice 61 MV1 1974 2 00:48:51 00:17:25
207 242 NEPUSTILOVÁ Monika 5 XZ 1981 2 00:48:52 00:17:25
208 195 DVOŘÁK David (CZE) 62 MV1 1976 2 00:48:54 00:17:28
209 61 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 97 M 1984 2 00:48:56 00:17:29
210 182 VLASÁK Ota 63 MV1 1968 2 00:49:00 00:17:33
211 129 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 98 M 1979 2 00:49:03 00:17:37
212 273 GÖPFERTOVÁ Jana Brno 6 XZ 1975 2 00:49:07 00:17:41
213 112 MATULA Jaroslav Zetor Brno 64 MV1 1970 2 00:49:08 00:17:41
214 268 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 12 MV3 1952 2 00:49:12 00:17:45
215 156 LENHART David newline 99 M 1979 2 00:49:16 00:17:50
216 54 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 13 MV3 1957 2 00:49:30 00:18:03
217 287 VIČAROVÁ Hana Brno 7 XZ 1988 2 00:49:35 00:18:09
218 26 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 14 MV3 1956 2 00:49:43 00:18:16
219 180 BEČIČKA Petr Hal 3000 35 MV2 1960 2 00:50:01 00:18:34
220 70 SVOBODA Jan Garko Brno 36 MV2 1961 2 00:50:08 00:18:41
221 97 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 65 MV1 1975 2 00:50:09 00:18:42
222 22 SOBOTKA Martin 66 MV1 1976 2 00:50:11 00:18:44
223 220 BURIAN Pavel Sokol Drnovice 67 MV1 1975 2 00:50:16 00:18:50
224 264 ČANKY Pavel 68 MV1 1976 2 00:50:28 00:19:01
225 286 JIRKŮ Lukáš Heřmanův Městec 100 M 1998 2 00:50:32 00:19:05
226 178 FORÝTKOVÁ Žaneta Hal 3000 8 XZ 1984 2 00:50:41 00:19:14
227 102 MOUČKA Jan Běžecký klub Brno 15 MV3 1956 2 00:50:44 00:19:17
228 115 ZEZULKA Luděk newline 37 MV2 1962 2 00:50:49 00:19:22
229 15 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 101 M 1986 2 00:50:52 00:19:25
230 171 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 16 MV3 1955 2 00:50:55 00:19:28
231 290 MCCLURKIN David Brno 38 MV2 1964 2 00:51:06 00:19:39
232 305 DVOŘÁK Miloš BETA URSUS Orienteering 69 MV1 1973 2 00:51:16 00:19:49
233 152 KAPAVÍK Radim 102 M 1985 2 00:51:24 00:19:58
234 175 MILKA Zdeněk Brno 103 M 1984 2 00:51:39 00:20:13
235 235 JURKA Jiří 104 M 1986 2 00:51:45 00:20:18
236 51 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 9 XZ 1989 2 00:51:47 00:20:20
237 90 IVANČICOVÁ Iva Brno 10 XZ 1988 2 00:51:48 00:20:21
238 230 JAŠEK Roman Syrovice 105 M 1986 2 00:51:55 00:20:28
239 28 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 17 MV3 1947 2 00:51:56 00:20:30
240 18 PEKSA Vojtěch Otnice 106 M 1978 2 00:51:58 00:20:31
241 190 HEJL Tomáš Bystrc 107 M 1986 2 00:51:58 00:20:32
242 261 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 18 MV3 1954 2 00:52:11 00:20:44
243 280 MUNDUCH Bohumír Olbramovice 108 M 1979 2 00:52:22 00:20:55
244 229 BÍNOVÁ Valerie TJ Ivančice 11 XZ 2000 2 00:52:23 00:20:56
245 245 KNECHT Milan Eldo Brno 39 MV2 1961 2 00:52:31 00:21:04
246 267 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 12 XZ 1972 2 00:52:31 00:21:05
247 194 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 40 MV2 1965 2 00:52:35 00:21:08
248 265 GAZDA Aleš 70 MV1 1973 2 00:52:43 00:21:17
249 101 ZEMAN Martin Kr. Pole 41 MV2 1963 2 00:52:53 00:21:26
250 263 THÁL Jan 109 M 1978 2 00:52:57 00:21:31
251 134 ONODI Otto Elpis klub Brno 71 MV1 1974 2 00:53:09 00:21:42
252 60 SVOBODA Karel MSD 19 MV3 1945 2 00:53:11 00:21:44
253 140 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 20 MV3 1952 2 00:53:12 00:21:45
254 293 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 72 MV1 1976 2 00:53:27 00:22:00
255 228 PATOČKOVÁ Klára 13 XZ 1989 2 00:53:32 00:22:06
256 251 KOLAŘÍK Jiří 110 M 1979 2 00:53:34 00:22:08
257 300 TRNKA Hynek Bílovice nad Svitavou 73 MV1 1972 2 00:53:39 00:22:12
258 65 KROUPA Jiří newline 42 MV2 1959 2 00:53:49 00:22:23
259 295 JEŽ Martin 74 MV1 1973 2 00:54:17 00:22:50
260 246 RODINA Robert 111 M 1994 2 00:54:19 00:22:53
261 197 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 43 MV2 1961 2 00:54:27 00:23:01
262 187 NOVÁK Jan 75 MV1 1976 2 00:54:33 00:23:06
263 214 HARTMANN Petr 44 MV2 1959 2 00:54:37 00:23:10
264 243 MÍČKOVÁ Martina 14 XZ 1985 2 00:54:39 00:23:12
265 226 BDINKOVÁ Markéta Brno 15 XZ 1988 2 00:54:43 00:23:16
266 117 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 21 MV3 1951 2 00:55:01 00:23:35
267 288 BOSÁK Daniel 112 M 1978 2 00:55:02 00:23:35
268 114 MARŠÁLEK Jiří newline 45 MV2 1958 2 00:55:07 00:23:40
269 157 KRIEG Petr BMT Brno 22 MV3 1949 2 00:55:25 00:23:58
270 239 BAUDYŠ Lukáš 113 M 1992 2 00:55:26 00:23:59
271 218 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 46 MV2 1962 2 00:55:39 00:24:12
272 221 KUPSKÝ Ivoš 76 MV1 1972 2 00:55:42 00:24:15
273 297 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 23 MV3 1952 2 00:55:56 00:24:29
274 198 SLÁMA Vladimír 24 MV3 1954 2 00:56:16 00:24:49
275 217 HOFMAN Ondřej 114 M 1989 2 00:56:22 00:24:56
276 174 JEŽOVÁ Martina Brno 16 XZ 1975 2 00:56:28 00:25:01
277 77 BIL Jaroslav newline 47 MV2 1959 2 00:57:16 00:25:50
278 224 CRHÁK Luděk Zetor Brno 48 MV2 1959 2 00:57:46 00:26:19
279 215 ČUKAN Petr 115 M 1987 2 00:57:46 00:26:20
280 113 PELC Vít OZZY Brno 49 MV2 1967 2 00:58:42 00:27:15
281 274 ZŮDA Jaroslav 116 M 1984 2 00:58:43 00:27:16
282 203 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 50 MV2 1958 2 00:59:07 00:27:41
283 62 MAIXNER Václav Tišnov 25 MV3 1941 2 00:59:09 00:27:42
284 89 ALEXOVÁ Veronika 17 XZ 1990 2 01:00:28 00:29:02
285 238 MICHAL David 117 M 1998 2 01:02:25 00:30:58
286 161 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 26 MV3 1941 2 01:03:48 00:32:21
287 199 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 51 MV2 1960 2 01:05:03 00:33:36

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 96 FIALA Dan Sš Citroen Boskovice M 1997

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.