Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 10.12.2016 08:00 do 10.12.2016 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol2
Počet závodníků222
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 29 OLEJNÍČEK Lukáš X-park Františkov 1 M 1988 1 00:29:25
2 89 PETR Jiří 2 M 1979 1 00:30:43 00:01:18
3 96 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 3 M 1992 1 00:31:28 00:02:03
4 66 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 4 M 1982 1 00:31:33 00:02:08
5 15 LYSÁK Vlastimil Mikulov 5 M 1986 1 00:31:34 00:02:09
6 202 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 MV1 1973 1 00:32:18 00:02:52
7 53 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 6 M 1982 1 00:32:30 00:03:04
8 229 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 7 M 1987 1 00:32:42 00:03:16
9 56 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 8 M 1992 1 00:32:46 00:03:21
10 65 ROŠKO Daniel 9 M 1982 1 00:32:54 00:03:29
11 95 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:33:07 00:03:42
12 107 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 10 M 1993 1 00:33:33 00:04:07
13 211 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 11 M 1992 1 00:33:36 00:04:10
14 125 NĚMEC Jan OK Chrastava 12 M 1986 1 00:33:46 00:04:21
15 224 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 MV1 1977 1 00:33:57 00:04:32
16 38 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 13 M 1979 1 00:33:58 00:04:33
17 105 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 14 M 1991 1 00:34:13 00:04:48
18 61 KLÍMA Tomáš Botanka Running 15 M 1980 1 00:34:27 00:05:02
19 87 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 16 M 1986 1 00:34:38 00:05:12
20 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 MV1 1970 1 00:34:41 00:05:16
21 257 ČAPEK Jan 17 M 1986 1 00:34:41 00:05:16
22 126 JANKŮ Lukáš Pepe bike 18 M 1987 1 00:34:47 00:05:21
23 249 ŠENKÝŘ Michal --- 19 M 1983 1 00:34:53 00:05:28
24 129 FIALA Dan Sš Citroen Boskovice 20 M 1997 1 00:35:08 00:05:43
25 49 HAJDAMACH Jiří 21 M 1994 1 00:35:16 00:05:50
26 135 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 22 M 1985 1 00:35:27 00:06:01
27 132 KOZUBÍK Jiří Jurazub Zlín 23 M 1988 1 00:35:32 00:06:06
28 109 KONEČNÝ Libor 5 MV1 1971 1 00:35:42 00:06:16
29 140 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 6 MV1 1977 1 00:36:13 00:06:48
30 231 MOKRÝ Martin Extra Brno 24 M 1985 1 00:36:17 00:06:51
31 115 POLÁK Marek HO Lemra 7 MV1 1973 1 00:36:22 00:06:56
32 118 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 1 MV2 1965 1 00:36:24 00:06:58
33 120 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát I. 25 M 1990 1 00:36:28 00:07:02
34 133 PIŇOS Ondřej 26 M 1996 1 00:36:33 00:07:07
35 158 KAZDA Petr Brno 8 MV1 1970 1 00:36:36 00:07:10
36 35 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 2 MV2 1967 1 00:36:39 00:07:14
37 68 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 27 M 1991 1 00:36:40 00:07:15
38 142 PERNIČKA Jan Hory z dálky 28 M 1987 1 00:36:44 00:07:18
39 123 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 3 MV2 1967 1 00:36:53 00:07:27
40 217 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 9 MV1 1977 1 00:36:59 00:07:33
41 110 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 10 MV1 1972 1 00:37:01 00:07:35
42 54 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 4 MV2 1965 1 00:37:09 00:07:43
43 85 FUČÍK Karel Černín 11 MV1 1972 1 00:37:12 00:07:47
44 70 VÁVRA Robert KONWA team 12 MV1 1977 1 00:37:25 00:07:59
45 119 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 29 M 1978 1 00:37:28 00:08:02
46 134 BACHRATÝ Pavel Blansko 5 MV2 1965 1 00:37:33 00:08:07
47 37 CHALOUPKA Ondřej frikulín 30 M 1983 1 00:37:35 00:08:10
48 22 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 13 MV1 1968 1 00:37:41 00:08:16
49 104 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 31 M 1978 1 00:37:52 00:08:26
50 251 KARÁSEK Antonín RSFK 32 M 1982 1 00:37:52 00:08:27
51 98 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 33 M 1987 1 00:38:04 00:08:39
52 151 TIHON Jakub fitplusblansko.cz 34 M 1991 1 00:38:14 00:08:48
53 16 SVOBODA Marek Běžci Moravany 14 MV1 1977 1 00:38:19 00:08:54
54 84 ČUMA Josef Giant Store Brno  35 M 1980 1 00:38:24 00:08:58
55 83 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 6 MV2 1966 1 00:38:25 00:08:59
56 246 ALMAN Dušan Babice 7 MV2 1967 1 00:38:25 00:09:00
57 225 KRATOCHVÍL Petr Křepice 36 M 1980 1 00:38:37 00:09:11
58 17 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 15 MV1 1968 1 00:38:41 00:09:15
59 14 ROČEK Radim Brno 16 MV1 1969 1 00:38:44 00:09:18
60 173 HLAVSA Tomáš 37 M 1983 1 00:38:54 00:09:28
61 256 SVOBODA Pavel VHS Brno 38 M 1978 1 00:38:59 00:09:33
62 32 JUŘICA Pavel Ostrava 39 M 1979 1 00:39:04 00:09:39
63 114 HRBÁČEK Karel Útěchov 17 MV1 1968 1 00:39:07 00:09:41
64 75 STÖGER Karel 18 MV1 1976 1 00:39:09 00:09:43
65 165 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 19 MV1 1977 1 00:39:11 00:09:45
66 91 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 20 MV1 1970 1 00:39:15 00:09:50
67 102 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 1 MV3 1954 1 00:39:20 00:09:54
68 30 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 40 M 1989 1 00:39:23 00:09:58
69 18 RÁBEL Martin 41 M 1991 1 00:39:27 00:10:01
70 121 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 21 MV1 1970 1 00:39:32 00:10:07
71 248 PROKOP Matěj Člověk Levyt 42 M 1986 1 00:39:35 00:10:10
72 21 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 8 MV2 1960 1 00:39:44 00:10:18
73 227 DANIEL Petr Start Brno 22 MV1 1971 1 00:39:45 00:10:19
74 92 VRÁNA Filip Jundrov 23 MV1 1976 1 00:39:45 00:10:19
75 63 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 43 M 1979 1 00:39:50 00:10:24
76 20 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 44 M 1982 1 00:39:52 00:10:26
77 266 VÍT Onřej 45 M 1980 1 00:39:55 00:10:29
78 157 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 46 M 1989 1 00:39:56 00:10:31
79 108 POŘÍZEK Libor Vysočina Cycling 24 MV1 1972 1 00:39:59 00:10:34
80 127 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 47 M 1985 1 00:40:02 00:10:36
81 223 REDLICH Tomáš KČT Aš 48 M 1982 1 00:40:11 00:10:45
82 150 PRIPUTEN Radek 49 M 1985 1 00:40:14 00:10:49
83 141 PROKOP Ondřej ČAU 9 MV2 1962 1 00:40:24 00:10:59
84 33 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 50 M 1979 1 00:40:37 00:11:12
85 169 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 51 M 1978 1 00:40:44 00:11:18
86 234 DRAGOLOV Daniel Brno 10 MV2 1967 1 00:40:47 00:11:21
87 131 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 11 MV2 1958 1 00:40:49 00:11:23
88 222 KUČERA Jan INKOSPORT-TEAM.CZ 52 M 1985 1 00:40:52 00:11:27
89 233 MAREK Karel Extra Brno 53 M 1987 1 00:40:56 00:11:31
90 130 BILÍK Martin Orel Brno – Řečkovice 25 MV1 1968 1 00:40:59 00:11:33
91 19 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 26 MV1 1977 1 00:41:03 00:11:37
92 23 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 54 M 1993 1 00:41:14 00:11:48
93 24 BŘEZINA Aleš newline 12 MV2 1962 1 00:41:23 00:11:58
94 219 BUCHTÍK Aleš ABND Racing Team 55 M 1982 1 00:41:24 00:11:58
95 128 CIBULKA Pavel Brno 13 MV2 1964 1 00:41:24 00:11:59
96 155 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 56 M 1994 1 00:41:28 00:12:02
97 149 KOVAČIČ Sebastian 57 M 1978 1 00:41:32 00:12:06
98 247 HOLEŠOVSKÝ Martin 58 M 1995 1 00:41:34 00:12:08
99 164 GONČÁR Jiří Weisser sport 59 M 1981 1 00:41:36 00:12:11
100 139 DUFEK Jiří 27 MV1 1968 1 00:41:38 00:12:12
101 55 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 28 MV1 1973 1 00:41:46 00:12:20
102 88 KUPKA Pavel Lukovany 29 MV1 1975 1 00:41:47 00:12:21
103 148 SLÁMA Jiří Brno 14 MV2 1960 1 00:41:49 00:12:24
104 124 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 15 MV2 1964 1 00:41:55 00:12:30
105 168 VACULA Ondřej --- 60 M 1981 1 00:42:02 00:12:36
106 156 FORAL Roman Brno 16 MV2 1967 1 00:42:03 00:12:38
107 52 FIKERA Michal Brno 30 MV1 1974 1 00:42:05 00:12:39
108 264 PIVEC Jan Hal 3000 61 M 1981 1 00:42:09 00:12:43
109 236 RADA Jan Univerzita Brno 62 M 1984 1 00:42:09 00:12:44
110 46 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 31 MV1 1971 1 00:42:17 00:12:52
111 208 KUNEŠ David Tišnov 32 MV1 1974 1 00:42:34 00:13:08
112 204 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 33 MV1 1972 1 00:42:40 00:13:14
113 39 SKLENKA Tomáš Individuální 34 MV1 1976 1 00:42:51 00:13:25
114 243 VESELÝ Martin 35 MV1 1973 1 00:42:53 00:13:28
115 146 VOTÍPKA Jiří HR 36 MV1 1974 1 00:42:55 00:13:29
116 101 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 2 MV3 1951 1 00:42:58 00:13:32
117 166 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 37 MV1 1976 1 00:43:00 00:13:34
118 207 ZEZULA Martin Běžci Moravany 38 MV1 1977 1 00:43:03 00:13:37
119 167 ČECH Ladislav Individuální 39 MV1 1973 1 00:43:03 00:13:38
120 241 VRTÍLEK Milan 63 M 1986 1 00:43:07 00:13:41
121 230 JANDA Sebastian KUBE 64 M 1999 1 00:43:10 00:13:44
122 59 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 65 M 1988 1 00:43:13 00:13:47
123 40 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 17 MV2 1961 1 00:43:19 00:13:53
124 160 KNAP Zdeněk Brno 66 M 1991 1 00:43:21 00:13:55
125 90 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 18 MV2 1967 1 00:43:24 00:13:58
126 34 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 40 MV1 1976 1 00:43:25 00:13:59
127 27 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 41 MV1 1976 1 00:43:26 00:14:00
128 237 VOSTAL Matěj SRTG Brno 67 M 1995 1 00:43:27 00:14:02
129 232 DVOŘÁK Martin Extra Brno 42 MV1 1975 1 00:43:30 00:14:04
130 172 HUDEC Radoslav Bystrc 68 M 1980 1 00:43:52 00:14:26
131 238 DANĚK Jan --- 69 M 1989 1 00:43:59 00:14:34
132 57 ŠEVČÍK David Tišnov 43 MV1 1977 1 00:44:02 00:14:37
133 116 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 44 MV1 1969 1 00:44:02 00:14:37
134 153 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 19 MV2 1965 1 00:44:16 00:14:51
135 215 GAJDAR Michal Bardel 70 M 1991 1 00:44:20 00:14:54
136 240 BORKOVEC Luděk 71 M 1985 1 00:44:22 00:14:56
137 93 PRAŽÁK Jiří 45 MV1 1971 1 00:44:22 00:14:57
138 221 JANÍK Martin SK Meteor Brno 72 M 1981 1 00:44:29 00:15:04
139 103 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 73 M 1981 1 00:44:31 00:15:05
140 86 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 20 MV2 1964 1 00:44:39 00:15:13
141 48 RYŠKA Jiří MTB Břeclav 21 MV2 1962 1 00:44:49 00:15:23
142 122 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 22 MV2 1962 1 00:44:52 00:15:27
143 250 ŠMERDA Jiří Vranov 74 M 1982 1 00:44:53 00:15:28
144 143 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 75 M 1994 1 00:44:54 00:15:29
145 212 HRŮZA Vladimír Brno 23 MV2 1960 1 00:44:55 00:15:29
146 31 UHLÍŘ Patrik 46 MV1 1976 1 00:44:56 00:15:30
147 28 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 24 MV2 1961 1 00:44:56 00:15:31
148 244 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 47 MV1 1974 1 00:44:57 00:15:31
149 60 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 3 MV3 1957 1 00:45:04 00:15:38
150 228 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 4 MV3 1953 1 00:45:06 00:15:40
151 73 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 MV3 1951 1 00:45:09 00:15:43
152 145 GIEBL Radek Tišnov 48 MV1 1975 1 00:45:14 00:15:48
153 72 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 49 MV1 1968 1 00:45:28 00:16:03
154 239 DANĚK Petr VHS Brno 25 MV2 1964 1 00:45:32 00:16:06
155 41 KUNC Josef Orel Vyškov 26 MV2 1960 1 00:45:34 00:16:08
156 152 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 6 MV3 1955 1 00:45:38 00:16:12
157 44 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 7 MV3 1956 1 00:45:39 00:16:14
158 261 CZOKOLY Jan 76 M 2001 1 00:45:41 00:16:16
159 242 LORENC Antonín Brno 27 MV2 1964 1 00:45:46 00:16:21
160 47 BITTNER Josef Běhej Brno 50 MV1 1970 1 00:45:51 00:16:26
161 245 NOVOHRADSKÁ Daniela 1 XZ 1977 1 00:45:53 00:16:27
162 71 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 8 MV3 1953 1 00:45:55 00:16:29
163 218 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 9 MV3 1954 1 00:45:56 00:16:31
164 51 BŘEZA Miroslav Brno 28 MV2 1959 1 00:45:58 00:16:33
165 171 CZÓKOLY Jan Moravský kras 77 M 1978 1 00:46:01 00:16:35
166 210 MACHARÁČEK Roman 51 MV1 1973 1 00:46:01 00:16:35
167 255 JAKUS Jan Brno 78 M 1979 1 00:46:01 00:16:35
168 144 HOLACKÁ Zuzana DDB 2 XZ 1980 1 00:46:07 00:16:42
169 36 SOBOTKA Martin 52 MV1 1976 1 00:46:16 00:16:51
170 213 GALÍK Pavel Sokol Vranov 29 MV2 1961 1 00:46:18 00:16:52
171 235 NEPUSTILOVÁ Monika 3 XZ 1981 1 00:46:23 00:16:57
172 69 SVOBODA Jan Garko Brno 30 MV2 1961 1 00:46:41 00:17:16
173 99 MOKRÝ Pavel Brno 53 MV1 1968 1 00:46:52 00:17:26
174 263 RYŠAVÝ David Borkovany 79 M 1989 1 00:46:52 00:17:27
175 216 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 80 M 1982 1 00:46:53 00:17:27
176 25 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 81 M 1984 1 00:46:56 00:17:30
177 97 VLASÁK Ota Šmeral Brno 54 MV1 1968 1 00:47:02 00:17:36
178 170 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 82 M 1979 1 00:47:02 00:17:37
179 205 ARRUFÍ Enric Katalánsko 55 MV1 1972 1 00:47:04 00:17:38
180 161 PELIKÁN Martin Individuální 83 M 1984 1 00:47:05 00:17:39
181 111 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 56 MV1 1977 1 00:47:19 00:17:53
182 26 STRÁNÍK Aleš Blansko 10 MV3 1950 1 00:47:31 00:18:05
183 79 KRESTA Roman Orel Brno Židenice 31 MV2 1965 1 00:47:46 00:18:21
184 267 DVOŘÁK David (CZE) 57 MV1 1976 1 00:47:47 00:18:21
185 137 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 58 MV1 1968 1 00:47:47 00:18:22
186 43 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno 11 MV3 1949 1 00:48:00 00:18:34
187 260 DVOŘÁK Miloš BETA URSUS Orienteering 59 MV1 1973 1 00:48:13 00:18:47
188 265 ŠIMEK Matěj BKČS 84 M 1981 1 00:48:16 00:18:50
189 113 ČERNICKÁ Lenka Extra Brno 4 XZ 1995 1 00:48:40 00:19:15
190 206 THÁL Jan 85 M 1978 1 00:48:45 00:19:19
191 62 KOUDELKA Tomáš 60 MV1 1970 1 00:48:47 00:19:21
192 64 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 12 MV3 1955 1 00:48:52 00:19:27
193 138 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 61 MV1 1977 1 00:48:57 00:19:31
194 262 HERMAN Michal 86 M 1980 1 00:49:17 00:19:51
195 76 MOUČKA Jan Běžecký klub Brno 13 MV3 1956 1 00:49:17 00:19:52
196 74 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 14 MV3 1947 1 00:50:00 00:20:35
197 220 HRABEC Vladimír RSFK 62 MV1 1968 1 00:50:05 00:20:40
198 226 MACHÁČEK Martin 15 MV3 1955 1 00:50:17 00:20:51
199 259 ŠTENCL Jiří Fixed Beer Brno 87 M 1984 1 00:50:22 00:20:56
200 94 SPONAR Jan Tesla Brno 16 MV3 1950 1 00:50:33 00:21:07
201 252 NOVÁK Jan 63 MV1 1976 1 00:51:08 00:21:42
202 254 JUREČKA Robert 64 MV1 1977 1 00:51:08 00:21:42
203 203 PEKSA Vojtěch Otnice 88 M 1978 1 00:51:12 00:21:46
204 162 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 32 MV2 1961 1 00:51:18 00:21:52
205 77 SVOBODA Karel MSD 17 MV3 1945 1 00:51:31 00:22:06
206 159 KUNDRÍK Martin 65 MV1 1969 1 00:52:01 00:22:35
207 112 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 18 MV3 1952 1 00:52:02 00:22:37
208 163 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 33 MV2 1965 1 00:52:15 00:22:49
209 58 JEŽOVÁ Martina Brno 5 XZ 1975 1 00:52:23 00:22:57
210 175 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 6 XZ 1972 1 00:52:44 00:23:19
211 174 ZEMAN Martin Kr. Pole 34 MV2 1963 1 00:52:59 00:23:33
212 100 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 19 MV3 1946 1 00:53:00 00:23:34
213 258 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 35 MV2 1962 1 00:53:07 00:23:41
214 117 KRIEG Petr BMT Brno 20 MV3 1949 1 00:54:08 00:24:43
215 78 CRHÁK Luděk Zetor Brno 36 MV2 1959 1 00:55:28 00:26:02
216 154 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 21 MV3 1952 1 00:55:37 00:26:12
217 147 MAIXNER Václav Tišnov 22 MV3 1941 1 00:56:05 00:26:40
218 214 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 7 XZ 1982 1 00:56:53 00:27:27
219 80 BIL Jaroslav newline 37 MV2 1959 1 00:57:17 00:27:51
220 50 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 38 MV2 1960 1 01:01:14 00:31:49
221 42 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 23 MV3 1941 1 01:03:18 00:33:52
222 209 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 39 MV2 1960 1 01:04:56 00:35:30

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.