Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 03.12.2016 08:00 do 03.12.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol1
Počet závodníků255
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 32 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 1 M 1982 1 00:31:04
2 66 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 2 M 1982 1 00:31:06 00:00:02
3 83 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 3 M 1992 1 00:31:26 00:00:22
4 67 LYSÁK Vlastimil Mikulov 4 M 1986 1 00:31:31 00:00:27
5 38 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 5 M 1987 1 00:32:10 00:01:06
6 112 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 MV1 1973 1 00:32:20 00:01:16
7 16 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 6 M 1992 1 00:32:31 00:01:27
8 229 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 7 M 1993 1 00:32:56 00:01:52
9 58 ROŠKO Daniel 8 M 1982 1 00:32:58 00:01:54
10 113 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:33:06 00:02:02
11 31 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:33:19 00:02:15
12 49 FIALA Dan Sš Citroen Boskovice 9 M 1997 1 00:33:25 00:02:21
13 110 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 10 M 1991 1 00:33:32 00:02:28
14 307 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 MV1 1977 1 00:33:49 00:02:45
15 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 MV1 1970 1 00:33:57 00:02:53
16 85 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 11 M 1983 1 00:34:02 00:02:58
17 27 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 12 M 1997 1 00:34:19 00:03:15
18 108 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 13 M 1986 1 00:34:29 00:03:24
19 205 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 14 M 1995 1 00:34:41 00:03:37
20 216 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 15 M 1979 1 00:34:50 00:03:46
21 135 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 6 MV1 1973 1 00:34:55 00:03:51
22 285 KARLÍK Petr TriSki klub Márovky - Blansko 16 M 1982 1 00:34:59 00:03:55
23 249 KOCIÁN Aleš 17 M 1982 1 00:35:08 00:04:03
24 23 JANKŮ Lukáš Pepe bike 18 M 1987 1 00:35:20 00:04:16
25 251 ČAPEK Jan 19 M 1986 1 00:35:30 00:04:26
26 138 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 20 M 1985 1 00:35:39 00:04:35
27 39 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát I. 21 M 1990 1 00:35:47 00:04:43
28 48 POLÁK Marek HO Lemra 7 MV1 1973 1 00:35:51 00:04:47
29 275 HORÁK Petr SDH Okrouhlá 22 M 1991 1 00:35:56 00:04:52
30 19 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 1 00:36:02 00:04:58
31 147 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2 MV2 1965 1 00:36:13 00:05:09
32 240 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 3 MV2 1965 1 00:36:17 00:05:13
33 318 KAZDA Petr Brno 8 MV1 1970 1 00:36:20 00:05:16
34 123 ZELINKA Jiří O-mikron 23 M 1987 1 00:36:31 00:05:27
35 221 ŠVÁB Štěpán Bruslárna.cz 24 M 1994 1 00:36:42 00:05:38
36 131 ŠPRINGER Václav 9 MV1 1974 1 00:36:48 00:05:44
37 99 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 4 MV2 1965 1 00:36:53 00:05:49
38 74 KLOPEC Aleš Blansko 25 M 1978 1 00:36:58 00:05:54
39 15 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 10 MV1 1968 1 00:37:14 00:06:10
40 281 PRÁT Alexandr Jinačovice 1 MV3 1956 1 00:37:18 00:06:14
41 146 BACHRATÝ Pavel Blansko 5 MV2 1965 1 00:37:19 00:06:15
42 127 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 26 M 1978 1 00:37:20 00:06:16
43 18 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 27 M 1979 1 00:37:21 00:06:17
44 218 CZERNÝ Pavel Karviná 28 M 1981 1 00:37:24 00:06:20
45 72 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 11 MV1 1972 1 00:37:28 00:06:24
46 103 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 29 M 1987 1 00:37:29 00:06:25
47 97 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 30 M 1983 1 00:37:41 00:06:37
48 20 LIPENSKÝ Martin Fort SMC 12 MV1 1969 1 00:37:42 00:06:38
49 115 TIHON Jakub fitplusblansko.cz 31 M 1991 1 00:37:55 00:06:51
50 87 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 6 MV2 1966 1 00:38:00 00:06:56
51 52 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 13 MV1 1970 1 00:38:06 00:07:02
52 238 SVOBODA Marek Běžci Moravany 14 MV1 1977 1 00:38:08 00:07:04
53 214 JANČÍ Peter 32 M 1979 1 00:38:10 00:07:06
54 35 HAJKER Dan Vylágoš 33 M 1989 1 00:38:16 00:07:12
55 270 KUCHAŘ Lukáš Cyklo plus Rájec 15 MV1 1976 1 00:38:21 00:07:17
56 203 HRAZDIL Jindřich 34 M 1994 1 00:38:24 00:07:20
57 222 WEIS Josef Elite sport Boskovice 16 MV1 1974 1 00:38:28 00:07:24
58 225 SPÁČIL Leopold Letovice 7 MV2 1959 1 00:38:29 00:07:25
59 306 REDLICH Tomáš KČT Aš 35 M 1982 1 00:38:30 00:07:26
60 261 KOZEL Michal Superior MTB Team 36 M 1990 1 00:38:35 00:07:31
61 202 RÁBEL Martin 37 M 1991 1 00:38:36 00:07:32
62 309 ALMAN Dušan Babice 8 MV2 1967 1 00:38:40 00:07:36
63 92 VRÁNA Filip Jundrov 17 MV1 1976 1 00:38:42 00:07:38
64 21 ROČEK Radim Brno 18 MV1 1969 1 00:38:44 00:07:40
65 62 KOCUR Lukáš 2K BRNO 19 MV1 1977 1 00:38:47 00:07:43
66 22 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 20 MV1 1968 1 00:38:53 00:07:49
67 47 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 21 MV1 1977 1 00:38:58 00:07:53
68 40 SMUTNÝ Vladimír Drahanský sport team 22 MV1 1976 1 00:39:17 00:08:13
69 86 PRIPUTEN Radek 38 M 1985 1 00:39:20 00:08:16
70 104 HARESTA Petr Blansko 39 M 1986 1 00:39:23 00:08:19
71 96 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 40 M 1993 1 00:39:24 00:08:20
72 79 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 23 MV1 1973 1 00:39:27 00:08:23
73 122 HRBÁČEK Karel Útěchov 24 MV1 1968 1 00:39:28 00:08:23
74 46 SVOBODA Jan Brno 41 M 1986 1 00:39:34 00:08:30
75 78 BĚLOHOUBEK Petr Brno 25 MV1 1972 1 00:39:35 00:08:31
76 107 BUŠ Ondřej Ráječko 42 M 1985 1 00:39:36 00:08:32
77 289 KRŠKA Michal Blansko 43 M 1984 1 00:39:40 00:08:36
78 139 MATĚNA Vladimír (CZE) VZS Blansko 9 MV2 1959 1 00:39:42 00:08:38
79 54 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 2 MV3 1956 1 00:39:48 00:08:44
80 277 PEŘESTÝ Kryštof Pokořen 44 M 1990 1 00:39:50 00:08:46
81 84 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 10 MV2 1958 1 00:39:54 00:08:50
82 145 BRTNA David Brno 45 M 1982 1 00:40:00 00:08:56
83 264 RYBA Lukáš BB Cyklosport 46 M 1979 1 00:40:01 00:08:57
84 89 DRAGOLOV Daniel Brno 11 MV2 1967 1 00:40:04 00:09:00
85 244 SMUTNÝ Zdeněk AK Drnovice 3 MV3 1957 1 00:40:12 00:09:08
86 111 ŠINDELÁŘ Ondřej Elite Sport Team 47 M 1988 1 00:40:18 00:09:14
87 242 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 4 MV3 1954 1 00:40:23 00:09:19
88 301 SEDLÁK Martin ždárná 26 MV1 1976 1 00:40:24 00:09:20
89 315 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 48 M 1989 1 00:40:26 00:09:22
90 120 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 49 M 1979 1 00:40:31 00:09:27
91 137 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 27 MV1 1977 1 00:40:37 00:09:33
92 71 ZOUBEK Karel Vanovice 12 MV2 1960 1 00:40:53 00:09:49
93 210 JÍLEK Ladislav Aquaskipper Olešnice 28 MV1 1974 1 00:41:06 00:10:02
94 105 KINC Pavel VF Team Černá Hora 29 MV1 1974 1 00:41:15 00:10:10
95 204 VÍT Jiří 50 M 1989 1 00:41:17 00:10:13
96 272 NOVOSAD Ondřej Turbo team 51 M 1997 1 00:41:19 00:10:15
97 152 FORAL Roman Brno 13 MV2 1967 1 00:41:24 00:10:20
98 65 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 5 MV3 1951 1 00:41:26 00:10:22
99 42 SKYBA Martin BehejBrno.com / Orel Židenice 14 MV2 1962 1 00:41:32 00:10:28
100 228 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 30 MV1 1972 1 00:41:40 00:10:36
101 280 HUDEC Radoslav Bystrc 52 M 1980 1 00:41:49 00:10:45
102 150 KOVAČIČ Sebastian 53 M 1978 1 00:41:51 00:10:47
103 290 LANDA Jaroslav Boskovice 6 MV3 1957 1 00:41:54 00:10:50
104 310 NEJEDLÝ Michael AC Moravská Slavia Brno 31 MV1 1969 1 00:41:56 00:10:52
105 132 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 54 M 1985 1 00:41:57 00:10:53
106 252 VEITH Pavel FKLIDU Brno 32 MV1 1968 1 00:41:58 00:10:54
107 305 BUCHTÍK Aleš ABND Racing Team 55 M 1982 1 00:42:01 00:10:57
108 63 HORSKÝ Radek nové veselice 56 M 1978 1 00:42:04 00:10:59
109 53 BŘEZINA Aleš newline 15 MV2 1962 1 00:42:04 00:10:59
110 256 JANOVÁČ Dušan Relax-Fit.cz Team 57 M 1978 1 00:42:07 00:11:03
111 88 KUNC Josef Orel Vyškov 16 MV2 1960 1 00:42:08 00:11:04
112 94 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 33 MV1 1971 1 00:42:10 00:11:06
113 239 ZEZULA Martin Běžci Moravany 34 MV1 1977 1 00:42:14 00:11:10
114 300 VOSTAL Matěj SRTG Brno 58 M 1995 1 00:42:20 00:11:16
115 271 JOSEFÍK Marián GHOST Mojekolo 59 M 1983 1 00:42:26 00:11:22
116 142 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 35 MV1 1976 1 00:42:28 00:11:24
117 125 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 36 MV1 1968 1 00:42:29 00:11:25
118 116 KNAP Zdeněk Brno 60 M 1991 1 00:42:36 00:11:32
119 311 NEJEDLÝ Matyáš AC Moravská Slavia Brno 61 M 1999 1 00:42:39 00:11:35
120 30 ŠAFÁŘ Milan Moravec Team 17 MV2 1962 1 00:42:42 00:11:38
121 114 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 62 M 1988 1 00:42:45 00:11:41
122 133 SLÁMA Jiří Brno 18 MV2 1960 1 00:42:46 00:11:42
123 69 SKLENKA Tomáš Individuální 37 MV1 1976 1 00:42:51 00:11:47
124 109 KRYL Tomáš X-Sports 63 M 1978 1 00:42:54 00:11:50
125 41 BITTNER Josef Běhej Brno 38 MV1 1970 1 00:43:02 00:11:58
126 36 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 19 MV2 1966 1 00:43:03 00:11:59
127 267 UHLÍŘ Patrik 39 MV1 1976 1 00:43:09 00:12:05
128 98 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 7 MV3 1951 1 00:43:17 00:12:13
129 215 ŠEVČÍK David 40 MV1 1977 1 00:43:25 00:12:21
130 294 VESELÝ Martin 41 MV1 1973 1 00:43:27 00:12:23
131 101 VOTÍPKA Jiří HR 42 MV1 1974 1 00:43:29 00:12:25
132 292 PROKOP Ondřej ČAU 20 MV2 1962 1 00:43:29 00:12:25
133 254 ŠANCA Pavel TJ Strart Brno 64 M 1979 1 00:43:31 00:12:27
134 213 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 43 MV1 1976 1 00:43:36 00:12:32
135 43 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 21 MV2 1961 1 00:43:38 00:12:34
136 276 LAMPRECHTOVÁ Lucie SK Meteor Brno 1 XZ 1987 1 00:43:41 00:12:37
137 77 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 65 M 1994 1 00:43:42 00:12:38
138 55 TYLEČEK Pavel Jundrováci 44 MV1 1973 1 00:43:45 00:12:41
139 279 ADAM Martin Sparta No Cycling 45 MV1 1977 1 00:43:49 00:12:45
140 243 VÍT Jiří 66 M 1979 1 00:43:56 00:12:52
141 37 OCHRYMČUK Ivan AK Tišnov 8 MV3 1950 1 00:43:58 00:12:54
142 158 CZÓKOLY Jan Moravský kras 67 M 1978 1 00:44:01 00:12:57
143 17 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 46 MV1 1976 1 00:44:04 00:13:00
144 282 KOČVARA Martin 68 M 1986 1 00:44:17 00:13:12
145 64 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 47 MV1 1969 1 00:44:18 00:13:14
146 28 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 48 MV1 1972 1 00:44:22 00:13:18
147 241 SVOBODA Pavel TJ Sloup 9 MV3 1955 1 00:44:23 00:13:19
148 268 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 10 MV3 1953 1 00:44:23 00:13:19
149 90 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 11 MV3 1951 1 00:44:26 00:13:22
150 208 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 22 MV2 1961 1 00:44:30 00:13:26
151 235 PRAŽÁK Jiří 49 MV1 1971 1 00:44:32 00:13:28
152 93 CIBULKA Pavel Brno 23 MV2 1964 1 00:44:34 00:13:30
153 33 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 12 MV3 1957 1 00:44:35 00:13:30
154 50 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 24 MV2 1964 1 00:44:36 00:13:32
155 319 KAZDA Tomáš Brno 69 M 1998 1 00:44:40 00:13:36
156 278 MÁŠA Václav Pokořen 70 M 1989 1 00:44:47 00:13:43
157 95 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 25 MV2 1964 1 00:44:49 00:13:45
158 224 HRŮZA Vladimír Brno 26 MV2 1960 1 00:44:57 00:13:53
159 223 RYŠKA Jiří MTB Břeclav 27 MV2 1962 1 00:45:00 00:13:56
160 29 BŘEZA Miroslav Brno 28 MV2 1959 1 00:45:02 00:13:58
161 257 SLOUKA Petr 71 M 1982 1 00:45:04 00:14:00
162 297 KLINKOVSKÝ Ciril Slavkov u Brna 50 MV1 1969 1 00:45:08 00:14:04
163 126 MIKITA Pavel SK Sever Brno 13 MV3 1952 1 00:45:12 00:14:08
164 304 BORKOVEC Luděk 72 M 1985 1 00:45:16 00:14:12
165 248 ZEZULOVÁ Aneta 2 XZ 1997 1 00:45:21 00:14:17
166 91 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 29 MV2 1966 1 00:45:25 00:14:21
167 76 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 14 MV3 1956 1 00:45:25 00:14:21
168 24 STRÁNÍK Aleš Blansko 15 MV3 1950 1 00:45:31 00:14:27
169 262 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 51 MV1 1968 1 00:45:36 00:14:32
170 266 BURGR Luděk Turbo team 73 M 1989 1 00:45:38 00:14:33
171 134 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 30 MV2 1962 1 00:45:43 00:14:39
172 80 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 52 MV1 1977 1 00:45:55 00:14:51
173 296 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 53 MV1 1974 1 00:45:57 00:14:53
174 245 GIEBL Radek Tišnov 54 MV1 1975 1 00:45:57 00:14:53
175 303 HEJNA Jan Muráňský klub 74 M 1982 1 00:46:05 00:15:01
176 274 LORENC Antonín Brno 31 MV2 1964 1 00:46:15 00:15:11
177 314 NOVOHRADSKÁ Daniela 3 XZ 1977 1 00:46:16 00:15:11
178 149 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 75 M 1979 1 00:46:18 00:15:14
179 273 POKORNÝ Jaroslav Turbo team 76 M 1992 1 00:46:19 00:15:14
180 227 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 16 MV3 1954 1 00:46:22 00:15:17
181 269 SOBOTKA Martin 55 MV1 1976 1 00:46:23 00:15:19
182 316 LEXMAUL Petr 77 M 1990 1 00:46:24 00:15:20
183 129 LENHART David newline 78 M 1979 1 00:46:35 00:15:31
184 61 ČERMÁKOVÁ Tereza FIT Plus Blansko 4 XZ 1988 1 00:46:55 00:15:51
185 206 ŠTEFAN Martin FAVORIT Brno 56 MV1 1972 1 00:46:57 00:15:53
186 233 ARRUFÍ Enric Katalánsko 57 MV1 1972 1 00:46:58 00:15:54
187 258 KABOURKOVÁ Eliška Fitness Freedom race team 5 XZ 1987 1 00:46:59 00:15:55
188 291 HAKALISTO Simo Brno 79 M 1987 1 00:47:23 00:16:19
189 26 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 80 M 1981 1 00:47:23 00:16:19
190 34 KRESTA Roman Orel Brno Židenice 32 MV2 1965 1 00:47:25 00:16:20
191 265 HONZÍREK Jan Turbo team 81 M 1988 1 00:47:25 00:16:21
192 100 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 17 MV3 1953 1 00:47:31 00:16:27
193 299 RYŠAVÝ David Borkovany 82 M 1989 1 00:47:39 00:16:35
194 117 PELIKÁN Martin Individuální 83 M 1984 1 00:47:44 00:16:40
195 119 MOUČKA Jan Běžecký klub Brno 18 MV3 1956 1 00:47:45 00:16:41
196 283 HOLACKÁ Zuzana DDB 6 XZ 1980 1 00:47:51 00:16:46
197 212 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 84 M 1982 1 00:47:55 00:16:51
198 320 ŠIMEK Matěj BKČS 85 M 1981 1 00:48:01 00:16:57
199 151 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 58 MV1 1968 1 00:48:04 00:17:00
200 44 SVOBODA Jan Garko Brno 33 MV2 1961 1 00:48:05 00:17:01
201 255 ZEZULKA Luděk newline 34 MV2 1962 1 00:48:08 00:17:04
202 209 NOVÁK Martin Brno 19 MV3 1951 1 00:48:10 00:17:05
203 128 DVOŘÁK David (CZE) 59 MV1 1976 1 00:48:13 00:17:09
204 237 NEPUSTILOVÁ Monika 7 XZ 1981 1 00:48:14 00:17:10
205 141 VLASÁK Ota Šmeral Brno 60 MV1 1968 1 00:48:23 00:17:19
206 220 CRHÁK Bohuslav 35 MV2 1963 1 00:48:28 00:17:24
207 143 HEJL Tomáš Bystrc 86 M 1986 1 00:48:41 00:17:37
208 298 KLINKOVSKÝ Jiří Sokol Rudice 36 MV2 1966 1 00:48:53 00:17:49
209 140 MOKRÝ Pavel Brno 61 MV1 1968 1 00:48:58 00:17:54
210 246 MACHÁČEK Martin 20 MV3 1955 1 00:49:05 00:18:01
211 57 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 21 MV3 1947 1 00:49:08 00:18:04
212 234 THÁL Jan 87 M 1978 1 00:49:09 00:18:05
213 259 KABOUREK František 88 M 1992 1 00:49:16 00:18:12
214 231 FREITINGER Pavel Vanovice 37 MV2 1964 1 00:49:23 00:18:19
215 317 BUŠ Roman Rájec - Jestřabí 38 MV2 1965 1 00:49:26 00:18:22
216 70 BAYER Miloslav HISPORT Team 22 MV3 1947 1 00:49:37 00:18:33
217 308 HUNKESOVÁ Alena 8 XZ 1964 1 00:49:42 00:18:38
218 226 TŘÍSKA Roman 23 MV3 1956 1 00:49:50 00:18:46
219 153 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 62 MV1 1977 1 00:49:54 00:18:50
220 73 SPONAR Jan Tesla Brno 24 MV3 1950 1 00:50:22 00:19:18
221 14 KOUDELKA Tomáš 63 MV1 1970 1 00:50:29 00:19:25
222 118 SVOBODA Karel MSD 25 MV3 1945 1 00:50:42 00:19:38
223 250 POLÁK Petr AC/SDH Okrouhlá 89 M 1987 1 00:51:05 00:20:01
224 25 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 90 M 1986 1 00:51:20 00:20:16
225 287 BDINKOVÁ Markéta Brno 9 XZ 1988 1 00:51:26 00:20:22
226 230 GÖPFERTOVÁ Jana Brno 10 XZ 1975 1 00:51:38 00:20:34
227 60 TLAMKA Pavel Okrouhlá 167 39 MV2 1965 1 00:51:39 00:20:35
228 156 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 40 MV2 1965 1 00:51:42 00:20:38
229 124 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 11 XZ 1972 1 00:51:43 00:20:39
230 236 MÍČKOVÁ Martina 12 XZ 1985 1 00:51:53 00:20:49
231 155 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 41 MV2 1961 1 00:51:55 00:20:51
232 295 VÁVRŮ Sylvie 13 XZ 1977 1 00:51:57 00:20:53
233 51 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 42 MV2 1962 1 00:52:08 00:21:04
234 130 MARŠÁLEK Jiří newline 43 MV2 1958 1 00:52:24 00:21:20
235 59 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 44 MV2 1961 1 00:52:30 00:21:26
236 75 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 26 MV3 1951 1 00:52:44 00:21:40
237 288 ZEMAN Martin Kr. Pole 45 MV2 1963 1 00:53:19 00:22:15
238 286 SEDLÁČKOVÁ Eva Mattoni FREERUN 14 XZ 1981 1 00:53:37 00:22:33
239 302 PROKOPOVÁ Šárka Brno 15 XZ 1988 1 00:54:02 00:22:58
240 263 BOUCHAL Petr Cardion Brno 27 MV3 1954 1 00:54:21 00:23:17
241 148 IVANČICOVÁ Iva Brno 16 XZ 1988 1 00:54:25 00:23:21
242 121 CRHÁK Luděk Zetor Brno 46 MV2 1959 1 00:55:27 00:24:23
243 144 JEŽOVÁ Martina Brno 17 XZ 1975 1 00:55:59 00:24:55
244 211 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 18 XZ 1982 1 00:56:13 00:25:09
245 207 HAVLÍČEK Milan VOKO Okrouhlá 91 M 1979 1 00:56:30 00:25:26
246 232 HORÁK Luboš VOKO Okrouhlá 92 M 1978 1 00:56:30 00:25:26
247 219 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 28 MV3 1956 1 00:56:33 00:25:29
248 56 BIL Jaroslav newline 47 MV2 1959 1 00:56:48 00:25:44
249 154 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 29 MV3 1952 1 00:56:58 00:25:54
250 217 KÖHLER Karel 48 MV2 1960 1 00:57:54 00:26:50
251 293 SPILKA Jiří Komín 30 MV3 1950 1 00:58:15 00:27:11
252 157 RŮŽIČKA Bohuslav SC Ráječko 31 MV3 1946 1 00:58:15 00:27:11
253 102 MAIXNER Václav Tišnov 32 MV3 1941 1 00:58:35 00:27:31
254 284 ALEXOVÁ Veronika 19 XZ 1990 1 01:00:22 00:29:18
255 247 SOBOTKOVÁ Irena 20 XZ 1980 1 01:13:38 00:42:34

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.