Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

BBP 3 - Štěpánský běh - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 26.12.2012 08:00 do 26.12.2012 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,40
Počet kol2
Počet závodníků252
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 140 KOHUT Jan UNI Brno - Newline TEAM 1 M 1985 2 00:31:49
2 242 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 2 00:31:53 00:00:03
3 251 ONDRÁČEK Tomáš Triexpert adidas team 2 M 1977 2 00:32:38 00:00:48
4 55 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1971 2 00:32:52 00:01:02
5 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 3 MV1 1970 2 00:32:58 00:01:08
6 17 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 3 M 1982 2 00:33:11 00:01:21
7 129 ŠŤASTNÝ Petr Česká Spořitelna Specialized 4 M 1988 2 00:33:18 00:01:28
8 81 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 5 M 1977 2 00:33:35 00:01:45
9 26 RYŠKA Vít Horokolo Jundrov 6 M 1975 2 00:33:57 00:02:07
10 47 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 7 M 1992 2 00:34:12 00:02:22
11 14 SUK Ladislav UNI Brno - ASC Bučovice 8 M 1983 2 00:34:26 00:02:36
12 97 PEŠKA Pavel CBASE 9 M 1983 2 00:34:27 00:02:37
13 21 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 10 M 1992 2 00:34:35 00:02:45
14 31 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 11 M 1984 2 00:34:39 00:02:49
15 12 MACHO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 12 M 1975 2 00:34:41 00:02:52
16 34 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 13 M 1993 2 00:34:45 00:02:55
17 49 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 2 00:34:47 00:02:57
18 61 PETR Jiří Brno 14 M 1979 2 00:34:56 00:03:06
19 114 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 4 MV1 1973 2 00:35:03 00:03:13
20 271 BOUDNÝ Pavel KELLYS OPPORTUNITY 15 M 1982 2 00:35:09 00:03:19
21 124 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 16 M 1991 2 00:35:12 00:03:22
22 237 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 17 M 1982 2 00:35:17 00:03:27
23 122 HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 18 M 1991 2 00:35:34 00:03:44
24 275 POSPÍCHAL Zbyněk EKOL TEAM 19 M 1986 2 00:35:41 00:03:51
25 257 STRNAD Václav Inkosport Team 20 M 1983 2 00:35:44 00:03:54
26 227 CHADIM Michal KC Brno 21 M 1978 2 00:35:46 00:03:56
27 178 CACEK Josef Cáca team Tišnov 22 M 1978 2 00:35:51 00:04:01
28 236 ADAMEC Milan Orel Vyškov 23 M 1977 2 00:36:06 00:04:16
29 254 MIŠÁK Milan Brno 24 M 1990 2 00:36:09 00:04:19
30 48 JURÁNEK Štěpán UNI Brno - Orel Židenice 25 M 1990 2 00:36:13 00:04:23
31 157 NĚMEC Jan OK Chrastava 26 M 1986 2 00:36:17 00:04:27
32 240 MALACH Tobiáš Tesla Brno 27 M 1989 2 00:36:24 00:04:34
33 71 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 28 M 1985 2 00:36:25 00:04:35
34 42 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 5 MV1 1968 2 00:36:28 00:04:38
35 263 BURYŠKA Tomáš VSK Univerzita Brno 29 M 1988 2 00:36:37 00:04:47
36 218 STEHLÍK Petr Medikobra 30 M 1989 2 00:36:40 00:04:50
37 133 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 31 M 1988 2 00:36:49 00:05:00
38 74 SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 32 M 1993 2 00:36:58 00:05:08
39 18 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 33 M 1993 2 00:37:06 00:05:17
40 121 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 6 MV1 1972 2 00:37:12 00:05:22
41 138 ČERMÁK David Hustopeče 34 M 1976 2 00:37:13 00:05:23
42 40 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 35 M 1992 2 00:37:14 00:05:25
43 125 BACIU Serban Romania 36 M 1980 2 00:37:18 00:05:28
44 33 NOVÁK Petr Viničné Šumice 37 M 1976 2 00:37:20 00:05:30
45 67 KOLÍNEK František AK Perná 2 MV2 1956 2 00:37:29 00:05:39
46 35 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 38 M 1979 2 00:37:33 00:05:43
47 244 JANOUŠEK Jan Praha 39 M 1990 2 00:37:36 00:05:46
48 266 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 40 M 1982 2 00:37:39 00:05:49
49 147 VEMOLA Jiří Bukovice 41 M 1977 2 00:37:41 00:05:51
50 175 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 42 M 1980 2 00:37:42 00:05:52
51 38 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 43 M 1982 2 00:37:42 00:05:53
52 120 LEPIER Jan ČVK Brno 44 M 1976 2 00:37:44 00:05:54
53 284 KUNOVSKÝ Radek Popůvky 45 M 1977 2 00:37:49 00:05:59
54 76 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 2 00:37:49 00:05:59
55 234 POHANKA Libor KC Brno 46 M 1978 2 00:37:55 00:06:05
56 150 PRÁT Alexandr Jinačovice 3 MV2 1956 2 00:38:01 00:06:11
57 85 BŘEZINA Jiří Acer Bike Team 7 MV1 1972 2 00:38:07 00:06:17
58 68 BEZROUK Jiří Consultek Service 4 MV2 1962 2 00:38:10 00:06:21
59 52 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 8 MV1 1967 2 00:38:11 00:06:21
60 39 SKYBA Martin Barnex Sport Brno 5 MV2 1962 2 00:38:18 00:06:28
61 88 TOPINKA Martin CBASE 47 M 1984 2 00:38:23 00:06:33
62 258 JEŽEK Ondřej ONDRA69FANS TEAM 48 M 1989 2 00:38:24 00:06:34
63 27 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 6 MV2 1955 2 00:38:25 00:06:35
64 25 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 49 M 1975 2 00:38:29 00:06:39
65 267 POCSAI Sándor Čertík kunčina 9 MV1 1970 2 00:38:31 00:06:41
66 146 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 50 M 1985 2 00:38:32 00:06:42
67 108 SUCHARDA Pavel KC Brno 10 MV1 1970 2 00:38:33 00:06:44
68 127 ZELINKA Jiří O-mikron 51 M 1987 2 00:38:37 00:06:47
69 220 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 52 M 1978 2 00:38:43 00:06:53
70 95 HRBÁČEK Karel Útěchov 11 MV1 1968 2 00:39:00 00:07:10
71 225 HLAVATÝ Radek Head Team 12 MV1 1966 2 00:39:06 00:07:16
72 270 KOCMAN Pavel COS Brno 13 MV1 1968 2 00:39:08 00:07:19
73 233 MAZAL Zdeněk VSK MendelU 53 M 1981 2 00:39:14 00:07:24
74 22 MATULKA Rudolf Kohoutovice 54 M 1993 2 00:39:22 00:07:32
75 54 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 55 M 1986 2 00:39:22 00:07:32
76 111 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 56 M 1978 2 00:39:23 00:07:33
77 106 HRABOVSKÝ Aleš IBM 57 M 1981 2 00:39:24 00:07:34
78 56 SMOLKA Josef Brno 14 MV1 1970 2 00:39:26 00:07:37
79 298 ALMAN Dušan Adamov 15 MV1 1967 2 00:39:35 00:07:45
80 144 KUNITSKI Evghenii Brno 58 M 1981 2 00:39:39 00:07:49
81 84 ZOUHAR Libor Adidas Brno 7 MV2 1958 2 00:39:47 00:07:57
82 20 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 16 MV1 1973 2 00:39:53 00:08:03
83 37 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 2 MV3 1953 2 00:40:04 00:08:14
84 93 GROSS Luděk Znojmo 3 MV3 1953 2 00:40:08 00:08:18
85 228 ŠPACÍR Ladislav Lokomotiva Břeclav 8 MV2 1955 2 00:40:08 00:08:18
86 43 SIKORA Aleš Smršť Podlesí 17 MV1 1973 2 00:40:09 00:08:19
87 112 BĚLOHOUBEK Petr Brno 18 MV1 1972 2 00:40:09 00:08:19
88 217 KUČERA Jan Inkosport Team 59 M 1985 2 00:40:13 00:08:23
89 59 DUŠIL Jaroslav Brno 19 MV1 1970 2 00:40:13 00:08:24
90 296 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 60 M 1976 2 00:40:16 00:08:26
91 153 HAVRÁNEK Jan Brno 61 M 1977 2 00:40:27 00:08:37
92 29 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 62 M 1975 2 00:40:28 00:08:38
93 268 CHLUP Jiří NA Staré město 63 M 1974 2 00:40:30 00:08:41
94 73 FLORIÁN Radim Zetor Brno 20 MV1 1970 2 00:40:33 00:08:43
95 232 NAVRÁTIL Dušan EKOL TEAM 64 M 1984 2 00:40:37 00:08:47
96 238 CIBULKA Pavel Brno 21 MV1 1964 2 00:40:39 00:08:49
97 123 KRÁTKÝ Jiří Jedovnice 65 M 1977 2 00:40:40 00:08:50
98 57 SLÁMA Lukáš Automedia 66 M 1984 2 00:40:43 00:08:53
99 116 ŠTERC Jiří ViKtor 67 M 1990 2 00:40:48 00:08:58
100 154 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 4 MV3 1952 2 00:40:48 00:08:58
101 158 TRS Ladislav Gastrotrs 68 M 1985 2 00:40:50 00:09:00
102 259 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 69 M 1975 2 00:40:52 00:09:03
103 285 TRÁVNÍČEK Martin MILT TEAM 70 M 1975 2 00:41:00 00:09:10
104 230 HEJTMÁNEK Miroslav Veverská Bítýška 22 MV1 1970 2 00:41:04 00:09:14
105 66 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 71 M 1978 2 00:41:21 00:09:31
106 264 ŠRUBAŘ Michal Brno 72 M 1986 2 00:41:28 00:09:38
107 45 VACULA Ondřej Brno 73 M 1981 2 00:41:40 00:09:51
108 102 STLOUKAL Jaroslav JSRT Adamov 23 MV1 1968 2 00:41:47 00:09:57
109 141 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 24 MV1 1973 2 00:41:50 00:10:00
110 160 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 25 MV1 1965 2 00:41:50 00:10:00
111 107 KROPÁČEK Jaroslav Brno 26 MV1 1970 2 00:42:10 00:10:20
112 139 BRTNA David Brno 74 M 1982 2 00:42:15 00:10:25
113 109 KOCUR Lukáš Brno 75 M 1977 2 00:42:17 00:10:27
114 219 STEHLÍK Václav Medikobra 76 M 1987 2 00:42:19 00:10:30
115 180 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 9 MV2 1957 2 00:42:23 00:10:34
116 293 VLACH Boris Austerlitz Adveture Slavkov u Brna 27 MV1 1973 2 00:42:26 00:10:36
117 44 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 28 MV1 1968 2 00:42:33 00:10:43
118 276 VYHNÁLEK Libor Brno 29 MV1 1968 2 00:42:43 00:10:53
119 60 JANEK Petr Brno 30 MV1 1969 2 00:42:47 00:10:58
120 128 SEIBT David Neslovice 77 M 1975 2 00:42:49 00:11:00
121 248 MATOUŠEK Jakub Red hill 78 M 1983 2 00:42:51 00:11:01
122 295 ŠAFAŘÍK Tomáš Brno 79 M 1979 2 00:42:51 00:11:01
123 279 JURÁČEK Petr Acer Bike Team 80 M 1981 2 00:42:53 00:11:03
124 80 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 81 M 1977 2 00:43:07 00:11:17
125 51 DRAGOLOV Daniel Brno 31 MV1 1967 2 00:43:09 00:11:19
126 286 STŘÍBRNÝ Martin Brno 82 M 1987 2 00:43:12 00:11:22
127 135 ŠINDELKA Antonín RBK Blansko 32 MV1 1972 2 00:43:14 00:11:24
128 103 KUPKA Pavel Lukovany 83 M 1975 2 00:43:17 00:11:28
129 16 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 33 MV1 1972 2 00:43:30 00:11:40
130 161 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 34 MV1 1969 2 00:43:35 00:11:45
131 278 ŠŤASTA Libor Kuřim 35 MV1 1966 2 00:43:36 00:11:47
132 117 POZLER Jiří Hradec Králové 84 M 1983 2 00:43:39 00:11:49
133 166 STRÁNÍK Aleš Blansko 5 MV3 1950 2 00:43:44 00:11:54
134 255 MIŠOVE Pavel Rugby Bystrc 85 M 1991 2 00:43:49 00:11:59
135 105 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 2 00:43:50 00:12:00
136 239 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 10 MV2 1956 2 00:43:51 00:12:01
137 292 KADLEC Pavel Hrušovany u Brna 86 M 1983 2 00:43:53 00:12:03
138 79 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 36 MV1 1969 2 00:43:54 00:12:04
139 156 TOMAN Radim Brno 87 M 1980 2 00:43:56 00:12:06
140 23 KUNC Josef LRS Vyškov 11 MV2 1960 2 00:43:57 00:12:07
141 113 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 88 M 1976 2 00:43:57 00:12:08
142 223 MATULA Jaroslav Zetor Brno 37 MV1 1970 2 00:44:03 00:12:13
143 118 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 89 M 1983 2 00:44:04 00:12:14
144 58 GÖPFERT Eduard ČVK Brno 38 MV1 1971 2 00:44:04 00:12:14
145 94 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 7 MV3 1951 2 00:44:08 00:12:18
146 165 ŠPERKA Oldřich Jedovnice 12 MV2 1956 2 00:44:11 00:12:22
147 137 VEVERKA Tomáš FK Debakl 90 M 1980 2 00:44:15 00:12:25
148 152 ADÁMEK Hubert AC Moravská Slavia Brno 39 MV1 1971 2 00:44:16 00:12:27
149 281 NĚMEC Roman Brno 40 MV1 1972 2 00:44:21 00:12:31
150 283 ŠMÍD Dušan Notormotor 91 M 1985 2 00:44:28 00:12:38
151 142 JELÍNEK Pavel Blansko 92 M 1975 2 00:44:35 00:12:45
152 256 KOVAČIČ Sebastian Brno 93 M 1978 2 00:44:37 00:12:47
153 87 DANĚK Petr VHS Brno 41 MV1 1964 2 00:44:42 00:12:52
154 50 LIBENSKÝ David Brno 42 MV1 1970 2 00:44:47 00:12:57
155 246 BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 94 M 1976 2 00:44:53 00:13:03
156 148 SLÁMA Jiří Automedia 13 MV2 1960 2 00:44:56 00:13:06
157 241 MUSIL Josef Náměšť nad Oslavou 43 MV1 1964 2 00:44:59 00:13:09
158 77 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 14 MV2 1957 2 00:45:04 00:13:14
159 265 TEPLÝ Viktor Kuřim 95 M 1990 2 00:45:15 00:13:25
160 145 ŠIMUNEK Martin Modřice 44 MV1 1966 2 00:45:27 00:13:37
161 235 ŠMATERA Petr Kunštát 15 MV2 1961 2 00:45:40 00:13:50
162 131 PÁLKA Marek LS Brno 96 M 1991 2 00:45:45 00:13:55
163 83 HANÁK Albín Brno 8 MV3 1951 2 00:45:48 00:13:58
164 119 UHLÍŘ Dalibor AT&T 97 M 1980 2 00:45:51 00:14:01
165 90 ŠOLC Filip SKI Žabiny 98 M 1985 2 00:45:53 00:14:03
166 30 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 45 MV1 1966 2 00:45:57 00:14:07
167 92 HORÁK Vratislav Horaso 9 MV3 1950 2 00:45:59 00:14:09
168 15 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 10 MV3 1953 2 00:46:04 00:14:14
169 260 KNOTEK Ilja Brno 11 MV3 1953 2 00:46:06 00:14:16
170 282 ČECH Ladislav Mokrá Horákov 46 MV1 1973 2 00:46:08 00:14:18
171 262 VOREL Petr Brno 99 M 1986 2 00:46:10 00:14:20
172 288 PŘIKRYL Michal Žabinští Borci 47 MV1 1967 2 00:46:11 00:14:21
173 226 ŠÍBL Lubomír Brno 48 MV1 1971 2 00:46:15 00:14:25
174 91 BŘEZINA Aleš Brno 16 MV2 1962 2 00:46:20 00:14:30
175 151 ŠUMPÍK Pavel Ořešín 49 MV1 1972 2 00:46:27 00:14:37
176 171 KOHOUTEK Jaromír Brno 17 MV2 1955 2 00:46:29 00:14:39
177 99 ZUMR Miroslav Brno 100 M 1984 2 00:46:32 00:14:42
178 289 HURT Zdeněk Kuřim 101 M 1976 2 00:46:33 00:14:43
179 24 MAREK Jaromír Brno 50 MV1 1964 2 00:46:34 00:14:44
180 297 KOHOUTEK Josef FIN centrum Boskovice 102 M 1984 2 00:46:34 00:14:45
181 36 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 18 MV2 1955 2 00:46:35 00:14:45
182 101 MLÁDEK Michael Brno 103 M 1984 2 00:46:38 00:14:48
183 253 KREJČÍ Roman Kýbl krve Brno 51 MV1 1973 2 00:46:40 00:14:50
184 41 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 52 MV1 1966 2 00:46:40 00:14:50
185 70 NOVOTNÝ Libor Kuřim 19 MV2 1961 2 00:46:42 00:14:52
186 247 PARÁK Jan Moravec Benešov 104 M 1991 2 00:46:46 00:14:56
187 134 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 105 M 1985 2 00:46:47 00:14:57
188 252 SUCHÁNEK Václav Sokol Sobotovice 20 MV2 1956 2 00:47:03 00:15:13
189 100 MATOUŠEK Jiří Brno 106 M 1984 2 00:47:05 00:15:16
190 179 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 53 MV1 1972 2 00:47:15 00:15:25
191 167 ZEZULKA Luděk Brno 21 MV2 1962 2 00:47:25 00:15:35
192 130 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 107 M 1985 2 00:47:34 00:15:45
193 170 SEZIMA Petr Brno 108 M 1986 2 00:47:35 00:15:45
194 104 MACHÁČEK Jan Prdlavka SSSR Modřice 54 MV1 1969 2 00:47:36 00:15:46
195 280 JURÁČEK Pavel Acer Bike Team 109 M 1978 2 00:47:57 00:16:07
196 274 BOŽEK Petr Lodní sporty Brno 110 M 1977 2 00:48:08 00:16:18
197 222 SMRŽ Martin HAPE Brno 55 MV1 1965 2 00:48:20 00:16:30
198 155 SKOTÁK Hynek Extreme Life 111 M 1977 2 00:48:30 00:16:41
199 143 KRYL Tomáš X-Sports 112 M 1978 2 00:48:30 00:16:41
200 53 KLEPAL Petr Blansko 56 MV1 1966 2 00:48:31 00:16:41
201 72 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 22 MV2 1962 2 00:48:36 00:16:47
202 176 TYLEČEK Pavel Jundrov 57 MV1 1973 2 00:48:37 00:16:47
203 110 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 58 MV1 1967 2 00:48:39 00:16:49
204 126 KUCIEL Jiří SKP Brno 59 MV1 1964 2 00:48:43 00:16:53
205 78 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 23 MV2 1956 2 00:48:44 00:16:54
206 89 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 113 M 1984 2 00:49:17 00:17:27
207 231 FRÁŇA Pavel Brno 24 MV2 1959 2 00:49:24 00:17:34
208 273 MACHÁČEK Martin RC Brno 25 MV2 1955 2 00:49:46 00:17:56
209 98 JASKULKA Martin AK Kuřim 60 MV1 1968 2 00:49:51 00:18:02
210 13 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 26 MV2 1958 2 00:50:01 00:18:11
211 69 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 12 MV3 1952 2 00:50:04 00:18:15
212 86 BOHÁČ Jiří Brno 27 MV2 1954 2 00:50:15 00:18:25
213 62 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 61 MV1 1971 2 00:50:19 00:18:29
214 243 DURNA Petr Brno 114 M 1983 2 00:50:23 00:18:33
215 115 DURNA Pavel Brno 115 M 1983 2 00:50:35 00:18:45
216 32 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 28 MV2 1961 2 00:50:39 00:18:49
217 277 CAMIA Patricia Brno 1 XZ 1969 2 00:50:40 00:18:50
218 75 MOUČKA Jan Brno 29 MV2 1956 2 00:50:41 00:18:51
219 269 BŮŽEK Jan Brno 30 MV2 1957 2 00:50:46 00:18:56
220 224 PUDELKA Jaroslav Prdlavka SSSR Modřice 13 MV3 1953 2 00:51:05 00:19:15
221 64 KROUPA Jiří Brno 31 MV2 1959 2 00:51:08 00:19:18
222 65 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 116 M 1976 2 00:51:10 00:19:20
223 136 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Blansko 32 MV2 1955 2 00:51:37 00:19:48
224 290 MARŠÁLEK Jiří Brno 33 MV2 1958 2 00:51:59 00:20:09
225 46 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 117 M 1992 2 00:52:12 00:20:22
226 2 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 34 MV2 1956 2 00:52:28 00:20:38
227 164 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 14 MV3 1952 2 00:52:30 00:20:40
228 163 CHMELÍK Jakub Česká 118 M 1981 2 00:52:34 00:20:44
229 261 POLÁK Stanislav Brno 35 MV2 1956 2 00:52:38 00:20:48
230 249 VANÍČEK Radek Rajhrad 62 MV1 1971 2 00:52:45 00:20:56
231 132 PÁLKOVÁ Karolína Lodní sporty Brno 2 XZ 1994 2 00:53:03 00:21:14
232 96 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 3 XZ 1960 2 00:53:11 00:21:22
233 169 ROŽEK Miroslav :-) 63 MV1 1965 2 00:53:49 00:21:59
234 168 LENHART David Brno 119 M 1979 2 00:54:28 00:22:38
235 149 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 15 MV3 1952 2 00:54:35 00:22:45
236 221 PETR Dalibor Autoškola Dalibor Petr 120 M 1977 2 00:54:48 00:22:59
237 177 VLASÁK Ota Šmeral Brno 64 MV1 1968 2 00:55:06 00:23:16
238 19 PELC Vít OZZY Brno 65 MV1 1967 2 00:55:47 00:23:57
239 82 JURŮJ Daniel Brno 66 MV1 1973 2 00:55:48 00:23:58
240 250 BABJAK Alexander Brno 36 MV2 1956 2 00:55:56 00:24:06
241 245 NOVÁK Lubomír Brno 37 MV2 1958 2 00:56:05 00:24:15
242 172 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 38 MV2 1961 2 00:56:11 00:24:21
243 28 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 67 MV1 1973 2 00:57:06 00:25:17
244 229 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1941 2 00:57:49 00:25:59
245 173 ŽÁK Štěpán Nezávislí Modřice 121 M 1997 2 00:58:08 00:26:18
246 174 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 68 MV1 1965 2 00:58:08 00:26:18
247 291 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 39 MV2 1960 2 01:00:04 00:28:14
248 159 TRS Ladislav Brno 40 MV2 1958 2 01:00:33 00:28:43
249 294 MAREK Jiří Brno 41 MV2 1956 2 01:01:35 00:29:45
250 63 MACHALA Jaroslav Hluk 17 MV3 1938 2 01:02:26 00:30:36

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 272 ZÁHORA Michal Slavkov u Brna M 1985
DNF 287 KRAVCHENKO Dimitri Kyjev M 1991

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.