Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

Jarní běh severem 2016 - Hlavní závod 5,5km

Datum pořádání od 23.04.2016 08:00 do 23.04.2016 12:30
Zpracování výsledkůMartin Süss
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)5,50
Počet kol1
Počet závodníků92
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 184 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 1 M_A 1983 1 00:19:26
2 238 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 2 M_A 1978 1 00:19:54 00:00:27
3 192 ADAMEC Milan Orel Vyškov 3 M_A 1977 1 00:20:02 00:00:35
4 190 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 4 M_A 1987 1 00:20:12 00:00:45
5 248 HUŤKA Jiří Brno 5 M_A 1991 1 00:20:30 00:01:03
6 15 ZEJDA Jiří Orel Obřany 6 M_A 1985 1 00:20:48 00:01:22
7 240 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 7 M_A 1981 1 00:20:52 00:01:25
8 63 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 1 M_B 1975 1 00:20:56 00:01:29
9 242 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 8 M_A 1985 1 00:21:05 00:01:38
10 173 ZACHAŘ Jiří Orel Vysoké Mýto 2 M_B 1972 1 00:21:11 00:01:44
11 98 HORÁK Petr Orel Silůvky 3 M_B 1976 1 00:21:31 00:02:04
12 78 TOMAN Igor Orel Vyškov 4 M_B 1972 1 00:21:38 00:02:11
13 243 ZACHARIÁŠOVÁ Alice Orel Židenice 1 Z_A 1987 1 00:22:10 00:02:43
14 250 DANIEL Petr Start Brno 5 M_B 1971 1 00:22:36 00:03:09
15 81 HUVAR Rostislav 6 M_B 1975 1 00:22:44 00:03:17
16 124 ŠTRÉBELY Václav 9 M_A 1990 1 00:22:54 00:03:28
17 158 GLOGAR Martin Orel Husovice 10 M_A 1980 1 00:23:03 00:03:36
18 132 HLADKÝ Jiří Orel Židenice 7 M_B 1975 1 00:23:11 00:03:44
19 189 SKYBA Martin Orel Brno Židenice 1 M_C 1962 1 00:23:13 00:03:46
20 186 SCHERRER Jaroslav Orel Moravské Budějovice 2 M_C 1960 1 00:23:19 00:03:53
21 216 NOVOTKA Marcel 11 M_A 1979 1 00:23:22 00:03:56
22 155 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 1 Z_C 1969 1 00:23:49 00:04:22
23 311 DANĚK Jan Brno 12 M_A 1989 1 00:24:12 00:04:45
24 247 VODIČKA Pavel Brno 13 M_A 1993 1 00:24:22 00:04:55
25 329 SMUTNÝ Zdeněk AK Drnovice 3 M_C 1957 1 00:24:22 00:04:55
26 164 KUNC Josef Orel Vyškov 4 M_C 1960 1 00:24:29 00:05:02
27 310 HROMČÍK Filip Brno Nový Lískovec 14 M_A 1991 1 00:24:38 00:05:11
28 305 ŠVÁB Petr 5 M_C 1965 1 00:24:44 00:05:17
29 313 NEVĚČNÝ Milan Brno 8 M_B 1976 1 00:24:46 00:05:20
30 199 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 6 M_C 1964 1 00:24:49 00:05:22
31 156 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 Z_D 1957 1 00:24:51 00:05:24
32 228 BARVÍŘ Jiří 15 M_A 1982 1 00:25:18 00:05:52
33 241 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 16 M_A 1986 1 00:25:24 00:05:57
34 235 ZACHOVÁ Petra 1 Z_B 1981 1 00:25:30 00:06:03
35 206 MACHARÁČEK Roman 9 M_B 1973 1 00:25:32 00:06:05
36 314 VENEROVÁ Lenka 2 Z_A 1986 1 00:25:33 00:06:06
37 17 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 1 M_D 1952 1 00:25:42 00:06:15
38 56 TŘÍSKA Michal Orel Domanín 17 M_A 1979 1 00:25:52 00:06:25
39 72 MALEČEK Martin Brno Sever 10 M_B 1968 1 00:25:56 00:06:29
40 234 ZACH Jiří 18 M_A 1977 1 00:25:57 00:06:30
41 177 JANÍK Martin SK Meteor Brno 19 M_A 1981 1 00:26:08 00:06:42
42 312 SVOBODOVÁ Helena 2 Z_B 1979 1 00:26:36 00:07:10
43 249 KONEČNÝ Ladislav 7 M_C 1957 1 00:26:37 00:07:10
44 200 MARKOVÁ Alice STS CHVOJKOVICE BROD 2 Z_C 1970 1 00:26:48 00:07:21
45 327 BARTOŠ Zdeněk www.cemba.cz 8 M_C 1962 1 00:26:59 00:07:32
46 330 KAŇOVSKÝ Petr Brno 11 M_B 1976 1 00:27:07 00:07:41
47 181 TOMEK Pavel 20 M_A 1980 1 00:27:21 00:07:54
48 145 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 12 M_B 1970 1 00:27:27 00:08:00
49 318 ŠIMÍČEK Marek Orel Horní Moštěnice 13 M_B 1971 1 00:27:33 00:08:06
50 187 KŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 3 Z_C 1967 1 00:27:33 00:08:07
51 227 CHODÚROVÁ Martina Brno 3 Z_B 1976 1 00:27:34 00:08:07
52 77 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 4 Z_B 1976 1 00:27:40 00:08:14
53 39 HALAS Petr Orel Vyškov 14 M_B 1973 1 00:28:08 00:08:41
54 43 MIHOLA Jiří Orel Brno Lesná 15 M_B 1972 1 00:28:10 00:08:43
55 42 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 2 M_D 1953 1 00:28:13 00:08:46
56 205 MACHARÁČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 3 Z_A 2005 1 00:28:21 00:08:54
57 172 HŘIBAL Miroslav 3 M_D 1956 1 00:28:25 00:08:58
58 308 MURÍN Michal 21 M_A 1989 1 00:28:25 00:08:58
59 320 BEJČKOVÁ Adéla Brno 4 Z_A 1985 1 00:28:26 00:08:59
60 166 RUSÍNOVÁ Monika Brno 5 Z_B 1977 1 00:28:33 00:09:06
61 188 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 4 Z_C 1963 1 00:28:44 00:09:17
62 133 HLADKÁ Klára Orel Líšeň 6 Z_B 1978 1 00:28:59 00:09:33
63 301 KRESTA Roman Brno 9 M_C 1965 1 00:29:00 00:09:33
64 197 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 5 Z_C 1966 1 00:29:17 00:09:50
65 319 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 5 Z_A 1983 1 00:29:28 00:10:01
66 51 WEITER Roman 16 M_B 1975 1 00:29:34 00:10:07
67 302 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 10 M_C 1959 1 00:29:45 00:10:19
68 218 DUDOVÁ Vendula 7 Z_B 1976 1 00:30:06 00:10:40
69 196 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 6 Z_C 1965 1 00:30:17 00:10:51
70 246 BŘESKÁ Hana 6 Z_A 1993 1 00:31:03 00:11:36
71 182 TOMKOVÁ Hana Brno Lesná 8 Z_B 1980 1 00:31:16 00:11:49
72 317 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 4 M_D 1953 1 00:31:32 00:12:05
73 304 ROZNOSOVÁ Zuzana 9 Z_B 1975 1 00:31:43 00:12:17
74 245 HÁJKOVÁ Radka Brno 7 Z_C 1966 1 00:32:07 00:12:40
75 321 JUROŠKOVÁ Miluše Orel Židenice 2 Z_D 1958 1 00:33:36 00:14:09
76 146 PLÍVA Vladimír OREL Dolní Dobrouč 11 M_C 1957 1 00:33:44 00:14:18
77 191 MAIXNER Václav Orel Čebín 1 M_E 1941 1 00:33:52 00:14:26
78 161 TOMIŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 2 M_E 1939 1 00:34:19 00:14:52
79 195 MAREK Jiří Orel Vysoké Mýto 3 M_E 1943 1 00:34:57 00:15:30
80 316 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 3 Z_D 1953 1 00:35:10 00:15:43
81 322 PAULOVÁ Magda Brno 10 Z_B 1981 1 00:35:11 00:15:44
82 239 HOLÝ Josef Orel Židenice 4 M_E 1941 1 00:35:55 00:16:28
83 323 HORKÁ Edita Brno Lesná 7 Z_A 1982 1 00:36:03 00:16:36
84 325 HORKÁ Monika Brno Lesná 8 Z_A 1989 1 00:36:04 00:16:37
85 326 KYKAL Petr Brno 22 M_A 1985 1 00:36:04 00:16:37
86 324 OLIVA Vojtěch Brno 23 M_A 1986 1 00:36:05 00:16:38
87 315 KOLÁŘOVÁ Miriam Orel Lesná 9 Z_A 1984 1 00:36:08 00:16:41
88 303 VRÁNOVÁ Jana Brno Lesná 8 Z_C 1964 1 00:36:43 00:17:17
89 307 BLATNÁ Kateřina 10 Z_A 1988 1 00:37:24 00:17:57
90 22 FUČÍKOVÁ Hana Orel Obřany 9 Z_C 1967 1 00:41:30 00:22:03
91 176 HRABČÁKOVÁ Viera Brno 11 Z_B 1981 1 00:42:53 00:23:26
92 309 HALFAROVÁ Jana 11 Z_A 1982 1 00:42:53 00:23:26

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
13.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.