Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

SPAC 2. Olšovské okruhy - Muži C, Junioři M

Datum pořádání od 24.04.2016 08:00 do 24.04.2016 16:00
Hlavní rozhodčídeleguje ČSC
Technický delegátJaroslav Bartoš
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Seriál závodůSPAC - všechny kategorie 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)69,00
Počet kol11
Počet závodníků74
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 745 PERSON Tomáš CYS Akadémia Petra Sagana 1 M 1998 11 01:44:17
2 727 FOLTÁN Adrián MŠK CK Žiar nad Hronom 2 M 1998 11 01:44:18 00:00:00
3 736 MICHALIČKA Štefan CYS-Akadémia Petra Sagana 1 kti 2000 11 01:44:18 00:00:01
4 730 OROS Samuel TJ Slávia ŠG Trenčín 3 M 1998 11 01:44:19 00:00:02
5 22 SOLAŘ Kryštof Expres CZ-Merida team Kolín 4 M 1999 11 01:44:19 00:00:02
6 750 FOLTÁN Adam MŠK - CK Žiar nad Hronom 2 kti 2000 11 01:44:19 00:00:02
7 19 RUMAN Jakub Puškyňák CZ 5 M 1998 11 01:44:20 00:00:02
8 201 KLÁŠTERKA Tomáš CK Continental Frenštát p. R. 1 C 1975 11 01:44:20 00:00:02
9 710 POKORNÝ Petr ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 6 M 1998 11 01:44:20 00:00:03
10 298 SZAFRANIEC Piotr Bike Atelier Team 2 C 1972 11 01:44:20 00:00:03
11 724 MIKŠANÍK Vladimír ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 3 kti 2000 11 01:44:21 00:00:03
12 225 PYTEL Jaromír SK Bagbike Rubing 3 C 1975 11 01:44:21 00:00:03
13 299 MLYNÁŘ Vlastimil ACS DRAK Vrbno 4 C 1974 11 01:44:21 00:00:03
14 14 LIŠKA Andrej TJ Slávia ŠG Trenčín 4 kti 2000 11 01:44:21 00:00:03
15 718 BIALOŇCZYK Kamil LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy 7 M 1998 11 01:44:21 00:00:03
16 726 VARHAŇOVSKÝ Jakub ŽP Šport Podbrezová 8 M 1999 11 01:44:21 00:00:03
17 707 TRACHTULEC Petr ACK Feso Petřvald 9 M 1998 11 01:44:21 00:00:03
18 749 ZELINA Andrej MŠK - CK Žiar nad Hronom 5 kti 2001 11 01:44:21 00:00:03
19 738 COMA Richard CYS Akadémia Petra Sagana 6 kti 2000 11 01:44:21 00:00:04
20 1 KREJČÍ Marian ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 10 M 1998 11 01:44:22 00:00:04
21 16 ANTAL Andrej TJ Slávia ŠG Trenčín 7 kti 2001 11 01:44:22 00:00:04
22 731 CHREN Martin CK Olympik Trnava 11 M 1999 11 01:44:23 00:00:05
23 735 KAPITÁN Adam CYS Akadémia Petra Sagana 12 M 1999 11 01:44:23 00:00:05
24 210 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 5 C 1970 11 01:44:23 00:00:05
25 212 HRUBÝ Martin SK Bagbike Rubing 6 C 1968 11 01:44:23 00:00:05
26 737 HODÁS Jakub CYS-Akadémia Petra Sagana 8 kti 2001 11 01:44:23 00:00:06
27 15 BYSTRIČAN Kevin TJ Slávia ŠG Trenčín 9 kti 2000 11 01:44:24 00:00:06
28 732 LÍNEK Ondřej Puškyňák CZ 13 M 1998 11 01:44:24 00:00:06
29 744 VOJTEK Miloš CYS Akadémia Petra Sagana 14 M 1998 11 01:44:24 00:00:06
30 719 MACEK Michal VRV TEAM 15 M 1998 11 01:44:25 00:00:07
31 202 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 7 C 1967 11 01:44:25 00:00:07
32 743 JANUŠ Pavol CYS Akadémia Petra Sagana 16 M 1999 11 01:44:26 00:00:08
33 720 FILO Matěj CYS Akadémia Petra Sagana 17 M 1999 11 01:44:26 00:00:08
34 230 SWACZYNA Patrik CK Feso Petřvald 8 C 1973 11 01:44:26 00:00:08
35 227 SCHNERCH Martin Skvělá kola 9 C 1975 11 01:44:26 00:00:09
36 213 JANCZURA Piotr Dar Bud Team 10 C 1971 11 01:44:27 00:00:09
37 711 PALIČKA Hynek ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 18 M 1999 11 01:44:29 00:00:11
38 722 VLČÁK Martin MŠK CK Žiar nad Hronom 19 M 1998 11 01:44:29 00:00:11
39 4 BÁRTEK David Bike 2000 20 M 1998 11 01:44:29 00:00:11
40 12 KOVÁČ Milan TJ Slávia ŠG Trenčín 21 M 1998 11 01:44:32 00:00:14
41 729 ZEMAN Alex TJ Slávia ŠG Trenčín 22 M 1998 11 01:44:32 00:00:14
42 7 ANDĚL Jan Bike2000 23 M 1999 11 01:44:42 00:00:24
43 21 ZETAK Michael Expres CZ Merida Team Kolín 24 M 1998 11 01:44:52 00:00:35
44 5 ZONYGA Jan VRV TEAM 25 M 1999 11 01:44:53 00:00:35
45 3 VÁVRA Erik ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 10 kti 2001 11 01:44:57 00:00:39
46 717 MENDYGRAL Ryszard LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy 26 M 1998 11 01:46:29 00:02:11
47 215 KAISER Zdeněk KILPI RACING TEAM 11 C 1970 11 01:50:36 00:06:18
48 226 SEDLÁŘ Milan CYKLOTEAM ZLÍN 12 C 1971 11 01:50:36 00:06:18
49 218 KUBALA Janusz Cykloservis MB 13 C 1962 11 01:50:37 00:06:19
50 721 PARMA Dominik TJ Uničov 27 M 1998 11 01:53:56 00:09:38
51 11 ŠKUNDA Peter TJ Slávia ŠG Trenčín 28 M 1999 11 02:00:34 00:16:16
52 222 MÍČEK Roman ACS DRAK Vrbno 14 C 1973 11 02:03:15 00:18:58
53 13 ONDRAŠEK Šimon TJ Slávia ŠG Trenčín 11 kti 2001 11 02:03:16 00:18:58
54 297 TAUWINKL Pavel Velosport Přerov 15 C 1969 10 01:41:22 1 kolo
55 17 NAGY Simon TJ Slávia ŠG Trenčín 12 kti 2001 10 01:44:25 1 kolo
56 706 SWACZYNA Tomáš CK Feso Petřvald 13 kti 2001 10 01:44:57 1 kolo
57 739 FOLTÁN Matúš CYS Akadémia Petra Sagana 14 kti 2000 10 01:45:19 1 kolo
58 296 ADÁMEK František ACS DRAK Vrbno 16 C 1970 10 01:47:13 1 kolo
59 704 MÍČEK Oldřich TJ Sigma Hranice 29 M 1999 10 01:47:27 1 kolo
60 748 KAMENSKÝ Tomáš MŠK - CK Žiar nad Hronom 15 kti 2001 10 01:48:21 1 kolo
61 747 MATÚŠ Černek MŠK - CK Žiar nad Hronom 16 kti 2001 10 01:48:21 1 kolo
62 208 FIERLA Jan_st. CK Feso Petřvald 17 C 1969 10 01:52:33 1 kolo
63 18 KOTRA Vojtěch ACK Feso Petřvald 17 kti 2001 10 01:52:33 1 kolo
64 741 KMETÍK Matěj CYS Akadémia Petra Sagana 18 kti 2001 10 01:55:03 1 kolo
65 742 KIANIČKA Matúš CYS Akadémia Petra Sagana 19 kti 2001 10 01:55:05 1 kolo
66 733 LUDVÍK Denis SK Jiří team Ostrava 20 kti 2000 9 01:49:12 2 kola
67 740 ADAMÍK Šimon CYS Akadémia Petra Sagana 21 kti 2000 9 01:50:40 2 kola
68 713 SIMU Michal 30 M 1998 9 01:53:30 2 kola
69 728 KLÁTIK David TJ Slávia ŠG Trenčín 31 M 1998 8 01:44:23 3 kola
70 20 VLČEK Jan TJ Sigma Hranice 32 M 1999 8 01:56:09 3 kola
71 746 MICHALIČKA Juraj CYS Akadémia Petra Sagana 33 M 1998 7 01:06:24 4 kola
72 734 ZÁTOPEK Jan TJ Sigma Hranice 22 kti 2001 7 01:08:22 4 kola

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 209 FRYC Bohdan KILPI RACING TEAM C 1976
DNF 295 TRČÁLEK Karel VSK Vsetín C 1973

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.12.2019 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
04.01.2020 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
18.01.2020 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.