Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km

Datum pořádání od 28.09.2016 08:00 do 28.09.2016 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků133
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 69 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 2 00:16:17
2 200 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 1 XM 1982 2 00:18:00 00:01:43
3 93 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 2 Dci 1999 2 00:18:05 00:01:47
4 92 BUČEK Petr 2 XM 1994 2 00:18:17 00:01:59
5 84 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 XZ 1993 2 00:18:24 00:02:06
6 452 JURÁNEK Štěpán UNI Brno - Orel Židenice 3 XM 1990 2 00:18:26 00:02:08
7 274 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 3 Dci 2000 2 00:18:26 00:02:09
8 99 KLÍMA Tomáš AK Olymp Brno 4 XM 1980 2 00:18:37 00:02:19
9 77 ORGOŇ Peter AK Junior Holič 4 Dci 1999 2 00:19:02 00:02:45
10 471 HRABOVSKÝ Petr Univerzita Brno 5 XM 1981 2 00:19:30 00:03:12
11 276 FIŠERA Ota 6 XM 1980 2 00:19:42 00:03:25
12 283 KUNČICKÁ Jana AK Šnek 2 XZ 1988 2 00:19:47 00:03:29
13 279 KAHÁNEK Stanislav Dýmka míru 7 XM 1981 2 00:19:48 00:03:31
14 56 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 3 XZ 1993 2 00:19:57 00:03:39
15 63 HRUŠKOVÁ Alžběta Ekol Team Brno 1 Dky 2000 2 00:20:06 00:03:49
16 498 FILIPOVÁ Lucie Orel Pozořice 2 Dky 2000 2 00:20:20 00:04:02
17 287 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 4 XZ 1970 2 00:20:25 00:04:07
18 497 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 5 XZ 1982 2 00:20:39 00:04:21
19 500 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 Dci 2000 2 00:20:46 00:04:28
20 470 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 6 XZ 1983 2 00:20:49 00:04:31
21 490 RŮŽA Tomáš 6 Dci 2005 2 00:20:52 00:04:34
22 75 MORAVEC Jakub Orel Orlice 8 XM 1991 2 00:20:58 00:04:41
23 57 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 7 Dci 1999 2 00:21:05 00:04:47
24 86 BADIN Tomáš Hrušovany u Brna 9 XM 1991 2 00:21:14 00:04:57
25 88 KRÁLÍK Robert 10 XM 1993 2 00:21:17 00:04:59
26 58 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 7 XZ 1973 2 00:21:18 00:05:00
27 73 KAŇOVSKÝ Petr Slunečná 6 11 XM 1976 2 00:21:19 00:05:01
28 457 RŮŽA Daniel 8 Dci 2002 2 00:21:21 00:05:03
29 90 JAKUBČÍK Martin AH Vyškov 9 Dci 2000 2 00:21:26 00:05:08
30 473 MAZEL Radoslav Blažovice 10 Dci 2001 2 00:21:29 00:05:12
31 356 RADA Lukáš 12 XM 1993 2 00:21:40 00:05:22
32 87 DANĚK Pavel Hrušovany u Brna 13 XM 1990 2 00:21:42 00:05:24
33 82 HOŠEK Ondřej Křenovice 14 XM 1994 2 00:21:45 00:05:27
34 485 KLEMENSEVIČ Lukáš RSFK 15 XM 1984 2 00:21:54 00:05:37
35 64 ČUPR Pavel Brno 16 XM 1991 2 00:21:55 00:05:37
36 285 HLAVÁČOVÁ Monika VSK UNI Brno - Jehnice 1 Jky 2005 2 00:22:03 00:05:45
37 95 FUČÍKOVÁ Hana Černín 8 XZ 1977 2 00:22:03 00:05:46
38 495 SYCHRA Petr RSFK 17 XM 1989 2 00:22:14 00:05:56
39 483 DVOŘÁK Filip Orel Blažovice 11 Dci 2003 2 00:22:23 00:06:05
40 289 JANČAŘÍK Tomáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 12 Dci 2005 2 00:22:26 00:06:09
41 465 KOSTRUH Jan VSK UNI Brno - Jehnice 13 Dci 2004 2 00:22:34 00:06:16
42 89 BUDIŠ Zdeněk 18 XM 1989 2 00:22:43 00:06:26
43 472 ZELINKA Marek VSK Univerzita Brno 14 Dci 1999 2 00:22:48 00:06:30
44 52 NOVÁK Martin VSK Univerzita Brno 19 XM 1982 2 00:22:51 00:06:33
45 427 BENEŠ Jakub Sokol Pozořice 15 Dci 2000 2 00:22:56 00:06:39
46 250 MUSILOVÁ Pavla 9 XZ 1976 2 00:23:02 00:06:45
47 85 HENKOVÁ Alena AK Drnovice 10 XZ 1986 2 00:23:16 00:06:59
48 94 GROLICH Jan Velatice 20 XM 1984 2 00:23:23 00:07:06
49 431 DANĚK Kryštof Orel Jiříkovice 1 Jun 1997 2 00:23:39 00:07:21
50 277 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 3 Dky 2000 2 00:23:45 00:07:27
51 484 TRÁVNÍČEK Ondřej Blažovice 16 Dci 2005 2 00:23:46 00:07:29
52 466 KALÁBOVÁ Nicola Blažovice 11 XZ 1993 2 00:23:47 00:07:30
53 80 PECHOVÁ Petra 12 XZ 1996 2 00:23:49 00:07:31
54 445 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 13 XZ 1976 2 00:23:50 00:07:32
55 294 ŽEMLA Lukáš Nevidim a běham 21 XM 1990 2 00:23:55 00:07:38
56 446 UHŘÍK Jaromír Modřice 22 XM 1973 2 00:24:09 00:07:52
57 482 DANĚK Václav Romza Klub Blažovice 17 Dci 2006 2 00:24:10 00:07:52
58 97 ČERMÁKOVÁ Jana SK Skol Brno 2 Jky 1998 2 00:24:14 00:07:56
59 425 BÁRTEK Ctibor Orel Blažovice 23 XM 1971 2 00:24:24 00:08:07
60 455 KREIDL Martin Holasice 24 XM 1975 2 00:24:30 00:08:12
61 448 KREIDLOVÁ Jitka Holasice 14 XZ 1975 2 00:24:35 00:08:17
62 74 DANĚK Matěj Blažovice 18 Dci 2004 2 00:24:37 00:08:20
63 443 SUCHÁNKOVÁ Renata Orel - Židenice 15 XZ 1974 2 00:24:38 00:08:20
64 62 OSTRÝ Dominik Vranov 19 Dci 2002 2 00:24:47 00:08:29
65 442 JAROŠ Michal Blažovice 25 XM 1982 2 00:24:50 00:08:33
66 459 HRUŠKOVÁ Kristýna 4 Dky 2003 2 00:25:09 00:08:51
67 51 SCHMID Katharina 5 Dky 2003 2 00:25:09 00:08:52
68 499 GREC Pavel Orel Vyškov 26 XM 1980 2 00:25:14 00:08:57
69 475 KIČMEROVÁ Zuzana RSFK 16 XZ 1988 2 00:25:18 00:09:00
70 288 HAVLÍČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 17 XZ 1990 2 00:25:26 00:09:08
71 468 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 18 XZ 1973 2 00:25:29 00:09:12
72 486 ONDRÁČKOVÁ Monika Šlapanice 19 XZ 1986 2 00:25:30 00:09:12
73 66 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 3 Jky 1997 2 00:25:41 00:09:24
74 439 MATYÁŠOVÁ Eliška OREL Dolní Dobrouč 6 Dky 1999 2 00:25:46 00:09:29
75 426 BÁRTKOVÁ Daniela Orel Blažovice 7 Dky 2000 2 00:25:47 00:09:29
76 91 HLADKÝ Tadeáš Orel Židenice 20 Dci 2008 2 00:25:54 00:09:37
77 71 MAŇÁKOVÁ Lucie 20 XZ 1992 2 00:25:59 00:09:42
78 70 BENÍČEK Martin 27 XM 1985 2 00:25:59 00:09:42
79 190 URBAN Michal 28 XM 1987 2 00:26:00 00:09:43
80 434 SVOBODOVÁ Martina Orel Obřany 21 XZ 1975 2 00:26:06 00:09:48
81 53 PRAŽENKOVÁ Zuzana Orel Obřany 22 XZ 1978 2 00:26:13 00:09:56
82 491 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 23 XZ 1983 2 00:26:15 00:09:57
83 492 HOVĚŽÁKOVÁ Lenka 24 XZ 1982 2 00:26:18 00:10:01
84 496 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 29 XM 1956 2 00:26:23 00:10:06
85 400 PELLOVÁ Gabriela 25 XZ 1979 2 00:26:25 00:10:07
86 286 PÍŠTOVÁ Petra Brno 26 XZ 1985 2 00:26:26 00:10:09
87 98 ČERMÁKOVÁ Jitka SKOL Brno 27 XZ 1961 2 00:26:40 00:10:22
88 436 KUNCOVÁ Martina Orel Vyškov 8 Dky 2001 2 00:27:02 00:10:44
89 435 KUNC Josef Orel Vyškov 30 XM 1960 2 00:27:02 00:10:45
90 467 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 28 XZ 1972 2 00:27:03 00:10:46
91 60 DAŇKOVÁ Monika 29 XZ 1990 2 00:27:14 00:10:56
92 199 BUTOROVÁ Barbora SRTG Brno 30 XZ 1989 2 00:27:16 00:10:59
93 479 HUBÁČEK Roman Brno 31 XM 1977 2 00:27:20 00:11:02
94 61 OSTRÁ Kateřina Vranov 31 XZ 1976 2 00:27:29 00:11:11
95 295 CRHÁK Luděk Zetor Brno 32 XM 1959 2 00:27:46 00:11:29
96 81 KOČÍ Hana Brno 32 XZ 1971 2 00:28:07 00:11:49
97 476 POLIŠENSKÝ Martin Brno 33 XM 1985 2 00:28:07 00:11:49
98 281 MAREKOVÁ Ivana Brezno 33 XZ 1986 2 00:28:08 00:11:50
99 480 PŘICHYSTALOVÁ Pavla Brno 34 XZ 1980 2 00:28:48 00:12:30
100 477 MICHL Oskar 34 XM 1977 2 00:28:48 00:12:30
101 423 DAŇKOVÁ Ludmila Hostěrádky-Rešov 241 35 XM 1981 2 00:28:52 00:12:35
102 420 KUBÍNKOVÁ Kamila 35 XZ 1992 2 00:28:53 00:12:35
103 422 TIHELKOVÁ Jana Hostěrádky-Rešov 241 36 XZ 1983 2 00:28:53 00:12:35
104 13 GROLICHOVÁ Magdalena 37 XZ 1984 2 00:29:11 00:12:54
105 456 KALÁBOVÁ Anežka Orel Blažovice 38 XZ 1991 2 00:29:17 00:12:59
106 68 MAŠTA Lukáš Ivanovice 36 XM 1984 2 00:29:27 00:13:09
107 494 PAULÍKOVÁ Martina Brno 39 XZ 1990 2 00:29:27 00:13:10
108 65 KOČÍ Heidy Brno 4 Jky 1997 2 00:29:38 00:13:20
109 478 MICHLOVÁ Klára Šlapanice 9 Dky 2001 2 00:29:50 00:13:32
110 72 RATAJSKÝ František newline 37 XM 1946 2 00:29:51 00:13:33
111 59 KALOBOVÁ Kristýna Kalábka loví Daňka k večeři 40 XZ 1992 2 00:29:57 00:13:39
112 284 HOLÍKOVÁ Jitka Brno 41 XZ 1977 2 00:30:00 00:13:42
113 83 KALÁB Jiří Orel Blažovice 38 XM 1955 2 00:30:07 00:13:49
114 76 VAVERKOVÁ Šárka Zelené Rosice 42 XZ 1988 2 00:30:52 00:14:34
115 437 KUNCOVÁ Monika Orel Vyškov 10 Dky 1999 2 00:31:00 00:14:42
116 489 GRÁCER Tomáš Orel Jiříkovice 21 Dci 2003 2 00:31:01 00:14:44
117 458 VEČEŘOVÁ Eva Kalábky loví daňky k večeři 43 XZ 1984 2 00:31:37 00:15:20
118 55 ZEJDOVÁ Eva Orel Obřany 44 XZ 1983 2 00:31:45 00:15:27
119 290 ŠČUDLOVÁ Danuše 45 XZ 1983 2 00:32:35 00:16:18
120 54 TROJANCOVÁ Lenka Orel Vyškov 46 XZ 1978 2 00:32:38 00:16:20
121 79 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 39 XM 1939 2 00:32:42 00:16:25
122 417 MIKOVÁ Eliška Orel Obřany 11 Dky 2000 2 00:33:58 00:17:40
123 438 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 47 XZ 1938 2 00:34:08 00:17:50
124 474 PLEVA Petr Orel Blažovice 40 XM 1967 2 00:34:12 00:17:55
125 282 ŠRAMOTOVÁ Veronika Liberec 48 XZ 1995 2 00:34:24 00:18:06
126 96 ČERMÁKOVÁ Veronika SK Skol Brno 49 XZ 1996 2 00:34:58 00:18:40
127 493 KOŠŤÁL Pavel ČAFC Židenice 41 XM 1944 2 00:37:25 00:21:07
128 293 PŘIKRYLOVÁ Tereza Nevidim a běham 5 Jky 1997 2 00:38:07 00:21:50
129 100 KOHOUTKOVÁ Jaroslava Brno 50 XZ 1958 2 00:38:26 00:22:08
130 78 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 42 XM 1938 2 00:38:38 00:22:21
131 418 MIKOVÁ Renata Orel Obřany 51 XZ 1972 2 00:39:01 00:22:43
132 481 KALÁBOVÁ Lenka Brno 52 XZ 1981 2 00:40:32 00:24:15

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 206 STEJSKAL Ondřej XM 1988

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
13.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.