Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 28.09.2016 08:00 do 28.09.2016 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků293
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 279 OLEJNÍČEK Lukáš X-park Františkov 1 M_A 1988 4 00:31:26
2 386 ČÍPA Jiří 2 M_A 1985 4 00:31:41 00:00:14
3 37 PETR Jiří 1 M_B 1979 4 00:31:57 00:00:31
4 232 KUBÍNEK František RSFK - Orel Blažovice 3 M_A 1988 4 00:33:18 00:01:52
5 373 KALUS Jiří EKOL TEAM 4 M_A 1993 4 00:33:29 00:02:02
6 28 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 2 M_B 1977 4 00:33:54 00:02:28
7 42 HÉNEK Petr AK Drnovice 5 M_A 1987 4 00:34:11 00:02:44
8 372 KOČAŘ Lukáš EKOL ELITE TRIATLON TEAM 6 M_A 1992 4 00:34:16 00:02:50
9 101 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 7 M_A 1982 4 00:35:07 00:03:41
10 215 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 1 M_C 1975 4 00:35:42 00:04:15
11 332 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M_E 1965 4 00:36:19 00:04:52
12 121 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 M_B 1977 4 00:36:27 00:05:00
13 51 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M_F 1960 4 00:36:31 00:05:04
14 96 VANK Michal SK Skol Brno 8 M_A 1992 4 00:36:35 00:05:08
15 226 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 4 M_B 1979 4 00:36:39 00:05:12
16 288 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 9 M_A 1982 4 00:36:52 00:05:26
17 130 JURČÍK Josef Skalica 5 M_B 1977 4 00:37:00 00:05:33
18 104 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 10 M_A 1986 4 00:37:09 00:05:42
19 65 LYSÁK Vlastimil Mikulov 11 M_A 1986 4 00:37:19 00:05:52
20 60 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 12 M_A 1983 4 00:37:22 00:05:56
21 260 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 1 M_D 1971 4 00:37:31 00:06:05
22 249 DVOŘÁK Ladislav EKOL ELITE TRIATLON TEAM 13 M_A 1982 4 00:37:34 00:06:07
23 115 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 14 M_A 1985 4 00:37:39 00:06:13
24 270 FUČÍK Karel Černín 2 M_C 1972 4 00:37:48 00:06:21
25 269 BUČEK Petr 15 M_A 1994 4 00:38:00 00:06:33
26 91 TOMČAL Dušan Lipov 3 M_C 1973 4 00:38:06 00:06:40
27 221 KARÁSEK Antonín 16 M_A 1982 4 00:38:09 00:06:43
28 277 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 17 M_A 1990 4 00:38:17 00:06:51
29 41 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_F 1959 4 00:38:21 00:06:54
30 12 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 4 M_C 1975 4 00:38:27 00:07:01
31 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M_D 1970 4 00:38:33 00:07:07
32 72 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_A 1983 4 00:38:37 00:07:10
33 88 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 18 M_A 1982 4 00:38:44 00:07:18
34 265 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 5 M_C 1974 4 00:38:52 00:07:25
35 38 VEVERKA Josef AC Čejkovice 3 M_F 1958 4 00:38:55 00:07:29
36 308 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 3 M_D 1967 4 00:39:03 00:07:36
37 388 KAZDA Petr Brno 4 M_D 1970 4 00:39:04 00:07:37
38 321 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 19 M_A 1990 4 00:39:05 00:07:39
39 250 ŠTOURAČ Nikola Ekol Team Brno 20 M_A 1985 4 00:39:06 00:07:40
40 122 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 21 M_A 1984 4 00:39:09 00:07:42
41 274 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 22 M_A 1982 4 00:39:18 00:07:52
42 220 DVOŘÁK Dominik SK Blažovice 23 M_A 1992 4 00:39:22 00:07:56
43 110 ČERMÁK Jan Šlapanice 24 M_A 1989 4 00:39:23 00:07:56
44 78 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 5 M_D 1971 4 00:39:24 00:07:58
45 351 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 4 M_F 1957 4 00:39:25 00:07:59
46 299 SKALA Tomáš Záhorácký Friški team 25 M_A 1995 4 00:39:30 00:08:04
47 376 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_A 1993 4 00:39:32 00:08:05
48 329 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 6 M_B 1977 4 00:39:42 00:08:16
49 305 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 26 M_A 1990 4 00:40:12 00:08:46
50 94 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 2 M_E 1966 4 00:40:13 00:08:47
51 271 ČERMÁK Jan SKOL Brno 3 M_E 1963 4 00:40:25 00:08:58
52 294 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 7 M_B 1981 4 00:40:28 00:09:01
53 212 VINTERA Petr Vyškov 6 M_C 1975 4 00:40:34 00:09:07
54 82 MIKULA Miroslav Radošovce 5 M_F 1957 4 00:40:42 00:09:15
55 95 STEHLÍK Pavel Individuální 7 M_C 1974 4 00:40:43 00:09:16
56 385 ZAJÍČEK Tomáš 27 M_A 1990 4 00:40:43 00:09:16
57 112 SVOBODA Marek Běžci Moravany 8 M_B 1977 4 00:40:52 00:09:25
58 273 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 8 M_C 1974 4 00:40:55 00:09:28
59 87 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1986 4 00:40:56 00:09:30
60 380 SKLENÁŘ Jan 28 M_A 1984 4 00:40:57 00:09:30
61 66 BĚLOHOUBEK Petr Brno 9 M_C 1972 4 00:40:59 00:09:32
62 282 ŘEHOŘ Aleš Auto Pokorný 29 M_A 1989 4 00:41:00 00:09:34
63 379 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 30 M_A 1985 4 00:41:08 00:09:41
64 61 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 6 M_D 1968 4 00:41:14 00:09:47
65 90 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 4 00:41:22 00:09:56
66 75 NEMČEK Stanislav Jablonica 7 M_D 1970 4 00:41:26 00:09:59
67 207 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 8 M_D 1969 4 00:41:28 00:10:01
68 365 NOSEK Pavel ASK Slavkov 4 M_E 1965 4 00:41:36 00:10:09
69 76 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 Ž_B 1979 4 00:41:36 00:10:10
70 50 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 4 00:41:52 00:10:25
71 218 KALÁB Ondřej Blažovice 31 M_A 1992 4 00:41:53 00:10:27
72 102 VARGA Juraj Extra Brno 32 M_A 1993 4 00:41:53 00:10:27
73 113 SLOUKA Jiří Blažovice 33 M_A 1983 4 00:41:54 00:10:28
74 119 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 5 M_E 1966 4 00:41:58 00:10:31
75 20 PAVELKA Richard Brno 9 M_B 1981 4 00:42:01 00:10:35
76 133 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 6 M_F 1957 4 00:42:03 00:10:37
77 354 KAŠÍK Petr Kašíci Team 9 M_D 1968 4 00:42:09 00:10:42
78 16 ŠTĚPÁN Vladimír 10 M_D 1971 4 00:42:11 00:10:44
79 333 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 6 M_E 1963 4 00:42:11 00:10:45
80 106 HRBÁČEK Karel Útěchov 11 M_D 1968 4 00:42:12 00:10:45
81 111 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 34 M_A 1989 4 00:42:13 00:10:46
82 86 FIKERA Michal Brno 10 M_C 1974 4 00:42:21 00:10:55
83 224 HLADKÝ Jiří Orel - Židenice 11 M_C 1975 4 00:42:24 00:10:58
84 313 ERNST Pavel CrossFit Olomouc 35 M_A 1983 4 00:42:30 00:11:03
85 62 SKYBA Martin BehejBrno.com / Orel Židenice 7 M_E 1962 4 00:42:35 00:11:08
86 44 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 4 00:42:39 00:11:12
87 27 BŘEZINA Aleš newline 8 M_E 1962 4 00:42:46 00:11:19
88 295 STLOUKAL Jaroslav JSRT Adamov 12 M_D 1968 4 00:42:49 00:11:22
89 284 FABUŠ Milan Borský Svatý Júr 12 M_C 1972 4 00:42:57 00:11:30
90 59 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž_D 1967 4 00:43:00 00:11:34
91 289 KUCHÁŘ Lukáš Extra Brno 36 M_A 1986 4 00:43:10 00:11:44
92 383 POLÁŠEK Vít Hodonín 13 M_C 1976 4 00:43:14 00:11:47
93 68 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1978 4 00:43:16 00:11:49
94 311 KRCHÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_F 1957 4 00:43:17 00:11:50
95 328 MAREŠ Petr Brno 37 M_A 1983 4 00:43:21 00:11:54
96 258 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 3 M_H 1951 4 00:43:23 00:11:57
97 228 RAMŠA Aleš Hostěnice 10 M_B 1978 4 00:43:33 00:12:06
98 63 NAVARA Karel Uherský Ostroh 4 M_H 1950 4 00:43:39 00:12:13
99 340 LOUCKÝ Jiří Šebkovice 11 M_B 1980 4 00:43:48 00:12:21
100 300 BITTNER Josef Běhej Brno 13 M_D 1970 4 00:43:51 00:12:24
101 70 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 9 M_E 1964 4 00:43:58 00:12:31
102 378 PETR Jiří Zlín 1 M_G 1954 4 00:44:09 00:12:42
103 120 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 1 Ž_C 1975 4 00:44:10 00:12:44
104 248 HEJDUK Michal HC Boskovice 38 M_A 1997 4 00:44:10 00:12:44
105 326 PIVEC Jan Hal 3000 12 M_B 1981 4 00:44:12 00:12:45
106 64 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 2 Ž_D 1969 4 00:44:22 00:12:55
107 35 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 10 M_E 1964 4 00:44:29 00:13:02
108 132 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 14 M_C 1975 4 00:44:42 00:13:16
109 272 HOUSEREK Tomáš 39 M_A 1985 4 00:44:49 00:13:23
110 292 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 4 Ž_A 1989 4 00:44:55 00:13:29
111 58 DURNOVÁ Marta BRANOPAC 2 Ž_E 1964 4 00:45:01 00:13:35
112 357 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 5 Ž_A 1993 4 00:45:02 00:13:35
113 15 ČECH Ladislav Individuální 15 M_C 1973 4 00:45:12 00:13:45
114 358 CRHA Radek SKOL Brno 40 M_A 1997 4 00:45:18 00:13:52
115 236 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 16 M_C 1975 4 00:45:21 00:13:55
116 356 VRÁNA Filip Jundrov 17 M_C 1976 4 00:45:25 00:13:58
117 281 ŠIŠÁK David 41 M_A 1992 4 00:45:41 00:14:14
118 108 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 18 M_C 1972 4 00:45:43 00:14:16
119 223 MIKA Ivo Orel Obřany 11 M_E 1966 4 00:45:45 00:14:19
120 99 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 3 Ž_D 1970 4 00:45:51 00:14:24
121 381 MITRENGA Rostislav Líšeň 14 M_D 1970 4 00:45:55 00:14:29
122 233 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 6 Ž_A 1988 4 00:46:09 00:14:42
123 267 NOHEL Pavel Romza Klub Blažovice 13 M_B 1978 4 00:46:11 00:14:44
124 83 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_H 1951 4 00:46:14 00:14:48
125 315 UHEREK Miloslav Bzenec 19 M_C 1972 4 00:46:17 00:14:50
126 242 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 15 M_D 1971 4 00:46:18 00:14:51
127 67 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M_I 1942 4 00:46:20 00:14:54
128 26 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 20 M_C 1976 4 00:46:30 00:15:04
129 116 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 Ž_D 1967 4 00:46:32 00:15:06
130 114 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 12 M_E 1966 4 00:46:32 00:15:06
131 252 STÖGER Karel 21 M_C 1976 4 00:46:35 00:15:08
132 213 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 22 M_C 1974 4 00:46:36 00:15:09
133 382 KNOTEK David 42 M_A 1982 4 00:46:36 00:15:10
134 22 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 2 M_G 1953 4 00:46:40 00:15:13
135 81 KRESTA Roman Orel Brno Židenice 13 M_E 1965 4 00:46:46 00:15:20
136 339 ŠAFRÁNEK Jan 43 M_A 1991 4 00:46:47 00:15:20
137 31 MATULOVÁ Martina Brno 2 Ž_C 1972 4 00:46:47 00:15:21
138 53 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 3 M_G 1955 4 00:46:51 00:15:25
139 19 SKLENKA Tomáš Individuální 23 M_C 1976 4 00:46:58 00:15:31
140 318 HRADIL Stanislav BK Hodonín 7 M_F 1958 4 00:47:03 00:15:36
141 268 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 3 Ž_E 1962 4 00:47:04 00:15:38
142 29 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 14 M_E 1966 4 00:47:16 00:15:50
143 97 ČADEK Martin Brno 8 M_F 1957 4 00:47:17 00:15:51
144 359 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 4 M_G 1952 4 00:47:25 00:15:58
145 32 MATULA Jakub Kometa Brno 44 M_A 1999 4 00:47:35 00:16:09
146 217 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 16 M_D 1970 4 00:47:36 00:16:09
147 13 KUNC Josef Orel Vyškov 9 M_F 1960 4 00:47:40 00:16:13
148 245 ČECH Marek 14 M_B 1981 4 00:47:58 00:16:31
149 243 GDOVEC Viliam 15 M_B 1978 4 00:47:58 00:16:31
150 241 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 45 M_A 1982 4 00:47:58 00:16:31
151 364 LEITNER Ondřej 17 M_D 1971 4 00:48:05 00:16:39
152 247 PAULÍK Petr Blažovice 18 M_D 1971 4 00:48:07 00:16:40
153 55 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 6 M_H 1948 4 00:48:09 00:16:42
154 296 CICHÁ Barbora Extra Brno 7 Ž_A 1994 4 00:48:10 00:16:43
155 33 MATULA Jaroslav Zetor Brno 19 M_D 1970 4 00:48:11 00:16:44
156 297 ČTVRTNÍČEK Aleš Běhej Brno.com 10 M_F 1961 4 00:48:15 00:16:49
157 374 HOLER Vlastimil 16 M_B 1981 4 00:48:19 00:16:53
158 335 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 24 M_C 1972 4 00:48:22 00:16:55
159 283 NEPUSTILOVÁ Monika 3 Ž_B 1981 4 00:48:23 00:16:57
160 109 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 4 Ž_E 1962 4 00:48:27 00:17:00
161 331 FERENČÁK Libor 15 M_E 1963 4 00:48:31 00:17:04
162 343 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 20 M_D 1969 4 00:48:37 00:17:11
163 276 PENČÁK Martin 46 M_A 1983 4 00:48:38 00:17:11
164 368 LABUDA Tomáš 17 M_B 1981 4 00:48:39 00:17:13
165 320 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 1 Ž_G 1956 4 00:48:41 00:17:14
166 107 HAVRÁNKOVÁ Marta BehejBrno.com 8 Ž_A 1989 4 00:48:51 00:17:24
167 322 SOBOTKA Martin 25 M_C 1976 4 00:48:56 00:17:30
168 338 SVOBODA Oldřich 18 M_B 1978 4 00:49:07 00:17:40
169 334 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 5 M_G 1953 4 00:49:12 00:17:46
170 202 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 19 M_B 1979 4 00:49:15 00:17:48
171 342 HYRÁNEK Vladimír Kúty 20 M_B 1979 4 00:49:15 00:17:48
172 222 RYŠAVÝ David 47 M_A 1989 4 00:49:16 00:17:49
173 363 PŘIKRYLOVÁ Lenka AC Pikec 1 Jky 1998 4 00:49:16 00:17:49
174 387 DVOŘÁK David (CZE) 26 M_C 1976 4 00:49:16 00:17:49
175 293 PÁRAL Tomáš 48 M_A 1984 4 00:49:17 00:17:50
176 30 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 11 M_F 1958 4 00:49:17 00:17:50
177 324 MACHÁČEK Martin 6 M_G 1955 4 00:49:17 00:17:50
178 229 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 7 M_H 1951 4 00:49:23 00:17:57
179 71 SVOBODA Jan Garko Brno 12 M_F 1961 4 00:49:28 00:18:01
180 23 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 M_I 1946 4 00:49:29 00:18:03
181 337 LORENC Antonín Brno 16 M_E 1964 4 00:49:30 00:18:04
182 314 TELECKÝ Tomáš SK Skol Brno 27 M_C 1975 4 00:49:35 00:18:09
183 298 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 M_G 1954 4 00:49:38 00:18:11
184 34 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 8 M_G 1955 4 00:49:38 00:18:12
185 227 NOSKOVÁ Stanislava Břeclav 5 Ž_D 1970 4 00:49:41 00:18:14
186 352 KUDLÁČKOVÁ Ivana Radošovce 4 Ž_B 1978 4 00:49:44 00:18:18
187 127 PRES David Olšany 28 M_C 1976 4 00:49:45 00:18:19
188 118 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 6 Ž_D 1967 4 00:49:47 00:18:20
189 310 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 13 M_F 1957 4 00:49:48 00:18:22
190 323 NAVRÁTIL Lubomír 9 M_G 1953 4 00:49:49 00:18:23
191 370 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 5 Ž_E 1963 4 00:49:53 00:18:26
192 353 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 21 M_D 1968 4 00:50:01 00:18:35
193 369 DANĚK Michal Jiříkovice 49 M_A 1992 4 00:50:01 00:18:35
194 367 NOVOTNÝ Libor 50 M_A 1996 4 00:50:05 00:18:38
195 208 DUDOVÁ Vendula 3 Ž_C 1976 4 00:50:07 00:18:41
196 134 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 6 Ž_E 1965 4 00:50:21 00:18:54
197 49 JÍLEK Radim 22 M_D 1971 4 00:50:23 00:18:56
198 77 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 4 Ž_C 1976 4 00:50:37 00:19:10
199 253 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 51 M_A 1999 4 00:50:37 00:19:11
200 307 TŘÍSKA Roman Zetor Brno 10 M_G 1956 4 00:50:38 00:19:11
201 24 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 11 M_G 1953 4 00:50:48 00:19:21
202 336 BŮBELA Vojtěch Slavkov u Brna 52 M_A 2000 4 00:50:49 00:19:22
203 79 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 Ž_G 1955 4 00:50:52 00:19:25
204 304 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 9 Ž_A 1988 4 00:51:12 00:19:46
205 203 VLASÁK Bohdan SK Blažovice 14 M_F 1961 4 00:51:13 00:19:47
206 246 HROMÁDKA Patrik Blansko 21 M_B 1980 4 00:51:15 00:19:49
207 251 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 5 Ž_C 1976 4 00:51:18 00:19:52
208 275 TESAŘOVÁ Alena SRTG Brno 2 Jky 1997 4 00:51:20 00:19:53
209 261 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 12 M_G 1955 4 00:51:25 00:19:59
210 21 ZEJDA Ivo Orel Židenice 13 M_G 1956 4 00:51:28 00:20:02
211 18 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 15 M_F 1961 4 00:51:37 00:20:11
212 74 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 10 Ž_A 1989 4 00:51:43 00:20:16
213 89 KARAS Karel BK Hodonín 3 M_I 1945 4 00:51:45 00:20:18
214 306 PETROVÁ Katarína Kovalovice 5 Ž_B 1981 4 00:51:48 00:20:22
215 46 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 6 Ž_B 1977 4 00:51:53 00:20:26
216 291 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 7 Ž_B 1977 4 00:51:59 00:20:33
217 254 DUBECKÁ Barbora Gbelskí strýci 11 Ž_A 1987 4 00:52:02 00:20:36
218 371 VLASÁK Ota Šmeral Brno 23 M_D 1968 4 00:52:08 00:20:42
219 312 MIKULOVÁ Anna Radošovce 6 Ž_C 1975 4 00:52:20 00:20:54
220 201 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 16 M_F 1958 4 00:52:24 00:20:57
221 234 HRABEC Vladimír RSFK 24 M_D 1968 4 00:52:27 00:21:01
222 317 BOSÁK Daniel 22 M_B 1978 4 00:52:32 00:21:06
223 235 HAJOSSY Miroslav Koválov 4 M_I 1946 4 00:52:42 00:21:15
224 209 VALTR Luboš Romza Klub Blažovice 23 M_B 1977 4 00:52:49 00:21:22
225 219 DANĚK Václav Romza Klub 29 M_C 1974 4 00:52:49 00:21:22
226 290 DANĚK Jiří Romza Klub Blažovice 24 M_B 1981 4 00:52:49 00:21:23
227 341 WEITER Roman Orel Vyškov 30 M_C 1975 4 00:52:51 00:21:25
228 125 PELC Vít OZZY Brno 25 M_D 1967 4 00:52:55 00:21:28
229 36 SVOBODA Karel MSD 5 M_I 1945 4 00:52:55 00:21:28
230 309 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 2 Ž_F 1959 4 00:53:00 00:21:34
231 264 KOVAŘÍK František Břeclav 6 M_I 1946 4 00:53:10 00:21:44
232 205 KRAISOVÁ Šárka Orel Vyškov 7 Ž_C 1976 4 00:53:11 00:21:44
233 204 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 7 Ž_E 1963 4 00:53:12 00:21:46
234 263 USTOHAL Karel Zelene Rosice 25 M_B 1977 4 00:53:22 00:21:55
235 211 KUŠ Peter 17 M_E 1966 4 00:53:25 00:21:58
236 93 PODMELOVÁ Vilma J-Elitaci 8 Ž_E 1962 4 00:53:26 00:21:59
237 45 TOMÁNKOVÁ Stanislava 3 Ž_G 1955 4 00:53:28 00:22:02
238 103 ČERNICKÁ Lenka Extra Brno 12 Ž_A 1995 4 00:53:34 00:22:08
239 214 KOLAŘÍK Jiří 26 M_B 1979 4 00:53:37 00:22:11
240 361 POLÁŠKOVÁ Martina Coloseum Blansko 8 Ž_C 1973 4 00:53:48 00:22:22
241 319 KRIST Ondřej Kyjov 53 M_A 2001 4 00:53:49 00:22:23
242 216 KALÁB Alois Orel Blažovice 8 M_H 1949 4 00:53:50 00:22:23
243 225 HLADKÁ Klára Orel Židenice 8 Ž_B 1978 4 00:54:02 00:22:36
244 301 KARBANOVÁ Markéta RUNGO pro ženy 9 Ž_B 1981 4 00:54:03 00:22:37
245 366 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 18 M_E 1962 4 00:54:03 00:22:37
246 256 SCHWARZ Daniel Gym Blue Sun 27 M_B 1977 4 00:54:18 00:22:52
247 384 RAFFAYOVÁ Světlana 7 Ž_D 1967 4 00:54:32 00:23:05
248 377 UBROVÁ Veronika 10 Ž_B 1978 4 00:54:50 00:23:24
249 100 JEŽ Martin 31 M_C 1973 4 00:55:07 00:23:40
250 287 BŘEZINA Petr Brno 9 M_H 1950 4 00:55:07 00:23:41
251 210 ŠMEDEK Robert 32 M_C 1975 4 00:55:32 00:24:05
252 240 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 13 Ž_A 1982 4 00:55:32 00:24:06
253 131 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 8 Ž_D 1970 4 00:55:39 00:24:12
254 259 ZEMAN Martin Kr. Pole 19 M_E 1963 4 00:55:52 00:24:25
255 266 DUDOVÁ Silvie 11 Ž_B 1979 4 00:55:59 00:24:32
256 123 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 9 Ž_C 1973 4 00:56:10 00:24:44
257 98 BŘEZINOVÁ Renata newline 10 Ž_C 1975 4 00:56:17 00:24:50
258 237 FRANK Pavel LRS Vyškov 10 M_H 1947 4 00:56:52 00:25:25
259 375 SVOBODA Milan TJ Sokol Martínkov 54 M_A 1984 4 00:57:18 00:25:51
260 302 KARBAN Roman RUNGO pro ženy 28 M_B 1980 4 00:57:18 00:25:51
261 325 KRISTOVÁ Andrea Kyjov 11 Ž_C 1973 4 00:57:18 00:25:51
262 85 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 12 Ž_B 1978 4 00:57:51 00:26:24
263 84 HABA Milan AC Malacky 26 M_D 1970 4 00:57:51 00:26:25
264 80 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 14 M_G 1952 4 00:58:10 00:26:43
265 73 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 1 Ž_I 1946 4 00:58:23 00:26:57
266 129 STRÁNSKÁ Lenka 12 Ž_C 1976 4 00:58:34 00:27:07
267 286 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 7 M_I 1945 4 00:58:35 00:27:09
268 389 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 27 M_D 1969 4 00:58:42 00:27:15
269 362 PŘIKRYL Miroslav AC Pikec 28 M_D 1970 4 00:58:47 00:27:20
270 330 JEŽOVÁ Martina Brno 13 Ž_C 1975 4 00:59:26 00:27:59
271 316 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 8 M_I 1939 4 00:59:32 00:28:05
272 43 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 9 M_I 1937 4 00:59:50 00:28:23
273 56 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 9 Ž_E 1965 4 01:00:15 00:28:48
274 262 DERMEKOVÁ Janka Kbelský strýci 3 Ž_F 1961 4 01:00:46 00:29:20
275 54 MAIXNER Václav Tišnov 10 M_I 1941 4 01:01:03 00:29:36
276 92 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 15 M_G 1954 4 01:01:44 00:30:17
277 126 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 14 Ž_C 1975 4 01:01:57 00:30:31
278 117 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 4 Ž_G 1953 4 01:02:42 00:31:16
279 128 HRADSKÁ Eva 13 Ž_B 1977 4 01:03:02 00:31:35
280 231 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 11 M_I 1941 4 01:03:19 00:31:53
281 257 KREJČÍŘ Jan HC Sexy bombónky 29 M_B 1980 4 01:07:03 00:35:37
282 124 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 20 M_E 1964 4 01:07:38 00:36:12
283 239 JUROŠKOVÁ Miluše Orel Židenice 4 Ž_F 1958 4 01:08:02 00:36:36
284 238 ŠEVČÍK Jan Nevidím a běhám 55 M_A 1987 4 01:08:03 00:36:36
285 303 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 17 M_F 1960 4 01:09:13 00:37:46
286 25 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 Ž_G 1955 4 01:09:41 00:38:15
287 69 VONDRÁČKOVÁ Mária 10 Ž_E 1964 4 01:14:15 00:42:48
288 57 HRUBÝ Milan Blansko 12 M_I 1938 4 01:18:13 00:46:47
289 280 CAHEL Pavel Sokol Brno 13 M_I 1938 4 01:32:11 01:00:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 278 MACKOVÁ Markéta Orel Kuřim Ž_A 1987
DNF 327 BÍNA Miroslav Brno M_C 1973
DNF 355 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno Ž_G 1954
DNF 360 FLORIÁNOVÁ Veronika Zetor Brno Ž_C 1973

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.08.2020 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.08.2020 12:00
Vnorovská desítka
22.08.2020 10:00
Běh na Svatý Hostýn
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
12.09.2020 08:30
BT 2020 - Velká Cena města Holíč
12.09.2020 08:45
12. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + Junior SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.