Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 05.06.2016 08:30 do 05.06.2016 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)13,30
Počet kol1
Počet závodníků200
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 156 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M_B 1981 1 00:46:07
2 253 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 1 M_A 1982 1 00:47:49 00:01:42
3 259 TOMČAL Dušan Lipov 1 M_C 1973 1 00:47:59 00:01:51
4 126 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 2 M_B 1977 1 00:48:03 00:01:56
5 209 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 2 M_A 1983 1 00:48:43 00:02:35
6 111 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 M_D 1970 1 00:50:00 00:03:53
7 294 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 3 M_A 1983 1 00:50:17 00:04:10
8 187 PSOTA Andrej AŠK Skalica 2 M_D 1970 1 00:50:30 00:04:23
9 250 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M_F 1960 1 00:51:04 00:04:57
10 267 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 M_B 1977 1 00:51:36 00:05:29
11 179 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M_E 1965 1 00:52:34 00:06:27
12 289 JURČÍK Josef Skalica 4 M_B 1977 1 00:52:54 00:06:47
13 129 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 3 M_D 1971 1 00:53:18 00:07:11
14 143 ŽIGO Martin Behame.sk 4 M_A 1989 1 00:53:29 00:07:21
15 189 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 5 M_A 1993 1 00:53:35 00:07:28
16 225 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_F 1959 1 00:53:46 00:07:39
17 216 KOZUBÍK Jiří Jurazub Zlín 6 M_A 1988 1 00:53:52 00:07:44
18 268 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_A 1983 1 00:53:57 00:07:50
19 293 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 7 M_A 1982 1 00:53:58 00:07:51
20 266 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 2 M_E 1966 1 00:54:03 00:07:56
21 258 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 4 M_D 1967 1 00:54:17 00:08:10
22 245 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 8 M_A 1985 1 00:54:27 00:08:20
23 201 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 9 M_A 1984 1 00:55:04 00:08:57
24 194 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 5 M_B 1978 1 00:55:32 00:09:25
25 195 ŠTERC Jiří Elitesport Team 10 M_A 1990 1 00:55:37 00:09:29
26 252 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž_A 1986 1 00:55:40 00:09:33
27 299 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 5 M_D 1971 1 00:55:44 00:09:37
28 101 VLASÁK Miroslav Šaratice 11 M_A 1988 1 00:55:51 00:09:44
29 254 NEMČEK Stanislav Jablonica 6 M_D 1970 1 00:55:56 00:09:48
30 135 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 3 M_F 1957 1 00:56:00 00:09:53
31 270 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 6 M_B 1977 1 00:56:04 00:09:57
32 305 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 2 M_C 1975 1 00:56:16 00:10:09
33 223 VEVERKA Josef AC Čejkovice 4 M_F 1958 1 00:56:26 00:10:19
34 227 MIKULA Miroslav Radošovce 5 M_F 1957 1 00:56:40 00:10:33
35 148 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 12 M_A 1982 1 00:56:46 00:10:39
36 297 FLORIÁN Radim 7 M_D 1970 1 00:56:46 00:10:39
37 220 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 1 00:57:05 00:10:58
38 147 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 3 M_C 1974 1 00:57:13 00:11:05
39 229 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 4 M_C 1974 1 00:57:17 00:11:10
40 152 KRATOCHVÍLA Petr Křepice 7 M_B 1980 1 00:57:41 00:11:33
41 181 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 3 M_E 1963 1 00:57:56 00:11:49
42 275 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 13 M_A 1982 1 00:58:13 00:12:06
43 302 BĚLOHOUBEK Petr Brno 5 M_C 1972 1 00:58:16 00:12:08
44 215 MALÝ Václav 14 M_A 1988 1 00:58:19 00:12:11
45 256 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 Ž_B 1979 1 00:58:25 00:12:18
46 202 KUBÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 15 M_A 1986 1 00:58:32 00:12:24
47 298 KOCUR Lukáš 2K BRNO 8 M_B 1977 1 00:58:33 00:12:26
48 153 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 16 M_A 1990 1 00:59:16 00:13:09
49 224 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 1 00:59:24 00:13:17
50 233 HLAVATÝ Radek Brno 4 M_E 1966 1 00:59:27 00:13:20
51 240 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 1 00:59:30 00:13:23
52 116 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 6 M_F 1958 1 00:59:52 00:13:45
53 269 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 7 M_F 1957 1 00:59:55 00:13:48
54 183 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž_D 1967 1 01:00:14 00:14:06
55 276 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1986 1 01:00:15 00:14:08
56 146 SKALA Tomáš Záhorácký Frišký tým 17 M_A 1995 1 01:00:23 00:14:16
57 237 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 1 01:00:24 00:14:17
58 204 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 8 M_D 1968 1 01:00:28 00:14:21
59 205 PAVELKA Richard newline 9 M_B 1981 1 01:00:32 00:14:25
60 137 HERCEG Adam Časta 10 M_B 1981 1 01:00:43 00:14:36
61 177 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 9 M_D 1969 1 01:00:50 00:14:43
62 273 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 6 M_C 1975 1 01:00:53 00:14:45
63 163 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 2 Ž_E 1966 1 01:00:59 00:14:52
64 206 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 5 M_E 1962 1 01:01:05 00:14:58
65 211 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 2 Ž_D 1969 1 01:01:10 00:15:03
66 279 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1978 1 01:01:21 00:15:14
67 207 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 6 M_E 1964 1 01:01:25 00:15:18
68 108 VINKLÁREK Jiří 8 M_F 1961 1 01:01:36 00:15:28
69 174 POLÁŠEK Vít Hodonín 7 M_C 1976 1 01:01:46 00:15:39
70 212 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M_I 1942 1 01:02:01 00:15:54
71 149 HRBÁČEK Karel Útěchov 10 M_D 1968 1 01:02:08 00:16:01
72 303 SLOUKA Jiří Blažovice 18 M_A 1983 1 01:02:13 00:16:06
73 191 MÜLLEROVÁ Hana AK Drnovice 1 Ž_C 1974 1 01:02:21 00:16:14
74 190 KOLÍNEK František AK Perná 1 M_G 1956 1 01:02:21 00:16:14
75 234 MIKUŠ Miroslav Radošovce 4 M_H 1951 1 01:02:27 00:16:20
76 199 BÍLEK Jan SKT Brankovice 19 M_A 1993 1 01:02:28 00:16:21
77 248 MATULOVÁ Martina Brno 2 Ž_C 1972 1 01:02:54 00:16:47
78 197 CHALABALA Jan Veselý nad Moravou 20 M_A 1991 1 01:03:03 00:16:56
79 193 JANEK Petr Brno 11 M_D 1969 1 01:03:11 00:17:04
80 272 ČERMÁK Gabriel 11 M_B 1979 1 01:03:13 00:17:06
81 157 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 12 M_D 1968 1 01:03:37 00:17:29
82 184 FABUŠ Milan Borský Svietý Jur 8 M_C 1972 1 01:03:46 00:17:39
83 139 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 5 M_H 1948 1 01:03:48 00:17:41
84 178 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1988 1 01:03:58 00:17:51
85 242 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 3 Ž_E 1964 1 01:04:20 00:18:13
86 280 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 3 Ž_C 1975 1 01:04:23 00:18:16
87 185 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 12 M_B 1981 1 01:04:26 00:18:19
88 236 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 7 M_E 1964 1 01:04:53 00:18:46
89 232 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 Ž_D 1967 1 01:04:58 00:18:51
90 309 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 5 Ž_A 1989 1 01:05:29 00:19:21
91 260 BŘEZINA Aleš newline 8 M_E 1962 1 01:05:46 00:19:39
92 246 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 9 M_E 1966 1 01:05:51 00:19:44
93 127 VÁCLAVÍK Tomáš Polatice 21 M_A 1982 1 01:05:57 00:19:50
94 112 UHEREK Miloslav Bzenec 9 M_C 1972 1 01:06:04 00:19:57
95 263 FABRIK Miroslav Brno 9 M_F 1959 1 01:06:25 00:20:18
96 138 GIEBL Radek Tišnov 10 M_C 1975 1 01:06:34 00:20:27
97 282 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 13 M_D 1971 1 01:06:41 00:20:34
98 198 RYBNÍKÁŘ Jiří Milonice 11 M_C 1975 1 01:06:49 00:20:42
99 160 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 6 Ž_A 1993 1 01:06:54 00:20:47
100 106 DOLEŽAL Miroslav Lázně Šaratice 14 M_D 1971 1 01:07:19 00:21:11
101 105 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_C 1976 1 01:07:29 00:21:22
102 141 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 10 M_F 1957 1 01:07:42 00:21:35
103 145 KALMAN Pavol Záhorácký Friški team 10 M_E 1965 1 01:07:48 00:21:41
104 243 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 6 M_H 1948 1 01:07:48 00:21:41
105 155 ZIMMERMANN Filip Chřepice 22 M_A 1991 1 01:08:14 00:22:07
106 228 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 11 M_F 1957 1 01:08:22 00:22:15
107 296 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 11 M_E 1966 1 01:08:55 00:22:48
108 169 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 12 M_F 1957 1 01:09:01 00:22:54
109 262 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 13 M_F 1958 1 01:09:01 00:22:54
110 210 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 4 Ž_D 1970 1 01:09:11 00:23:04
111 218 RAFFAY Ivan 12 M_E 1966 1 01:09:22 00:23:15
112 164 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 7 Ž_A 1984 1 01:09:25 00:23:18
113 214 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 2 M_G 1953 1 01:09:42 00:23:35
114 173 MELUZÍNOVÁ Andrea 3 Ž_B 1981 1 01:09:54 00:23:46
115 150 HRADIL Stanislav AK Hodonín 14 M_F 1958 1 01:10:26 00:24:19
116 277 KOHOUTEK Jaromír WSSC 3 M_G 1955 1 01:10:28 00:24:21
117 208 KRESTA Roman Brno 13 M_E 1965 1 01:10:42 00:24:34
118 162 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 4 Ž_E 1963 1 01:10:47 00:24:40
119 175 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 4 M_G 1952 1 01:11:02 00:24:55
120 122 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 M_I 1946 1 01:11:05 00:24:57
121 281 SVOBODA Jan Garko Brno 15 M_F 1961 1 01:11:22 00:25:15
122 172 DRÁPALOVÁ Anna AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 1999 1 01:11:31 00:25:24
123 118 URBÁŠEK Tomáš Lázně Šaratice 13 M_B 1980 1 01:11:50 00:25:43
124 188 VOLAVÝ Vladimír Fit online 5 M_G 1955 1 01:11:54 00:25:47
125 161 CINTUALA Juraj MŠK Borský Mikuláš 14 M_B 1979 1 01:12:21 00:26:14
126 110 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 23 M_A 1982 1 01:12:31 00:26:24
127 251 MATULA Jakub Kometa Brno 1 Jun 1999 1 01:12:34 00:26:27
128 284 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 Ž_E 1964 1 01:12:39 00:26:32
129 196 CHALABALOVÁ Lucie SDH Svatobořice 8 Ž_A 1987 1 01:12:41 00:26:34
130 154 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 6 M_G 1953 1 01:13:00 00:26:53
131 165 POKORNÝ Zdeněk Zbýšov 14 M_E 1966 1 01:13:06 00:26:59
132 291 SOBOTKA Martin Brno 12 M_C 1976 1 01:13:08 00:27:00
133 283 KUNC Josef Orel Vyškov 16 M_F 1960 1 01:13:19 00:27:12
134 170 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS a Orel Vyškov 5 Ž_D 1967 1 01:13:19 00:27:12
135 134 KLANICOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 9 Ž_A 1987 1 01:13:31 00:27:24
136 399 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 4 Ž_B 1977 1 01:13:33 00:27:26
137 217 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 17 M_F 1961 1 01:13:39 00:27:32
138 295 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 Ž_G 1955 1 01:13:47 00:27:40
139 151 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 6 Ž_E 1965 1 01:14:00 00:27:53
140 186 POKORNÝ Zdenek Vyškov 24 M_A 1991 1 01:14:14 00:28:07
141 257 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 5 Ž_C 1976 1 01:14:22 00:28:15
142 192 JIRÁSEK Roman Šaratice 15 M_B 1979 1 01:14:29 00:28:21
143 158 RYŠAVÝ David 25 M_A 1989 1 01:14:33 00:28:26
144 221 KARAS Karel BK Hodonín 3 M_I 1945 1 01:14:50 00:28:43
145 115 KADLEC Tomáš Šaratice 26 M_A 1984 1 01:14:58 00:28:51
146 130 KADLEC Roman Šaratice 27 M_A 1988 1 01:14:58 00:28:51
147 304 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 18 M_F 1958 1 01:15:01 00:28:54
148 159 CVEČKOVÁ Anna Štefanov 10 Ž_A 1986 1 01:15:06 00:28:58
149 142 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 19 M_F 1958 1 01:15:39 00:29:32
150 132 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 7 M_G 1955 1 01:15:45 00:29:38
151 107 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 16 M_B 1979 1 01:15:59 00:29:52
152 125 KOVAŘÍK František Břeclav 4 M_I 1946 1 01:16:10 00:30:03
153 124 NOSKOVÁ Stanislava Břeclav 6 Ž_D 1970 1 01:16:11 00:30:04
154 131 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 Ž_F 1959 1 01:16:22 00:30:15
155 213 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 2 Jun 1998 1 01:16:27 00:30:20
156 292 PELLOVÁ Gabriela Brno 5 Ž_B 1979 1 01:16:38 00:30:31
157 241 TOMÁNKOVÁ Stanislava 2 Ž_G 1955 1 01:16:45 00:30:38
158 274 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 7 Ž_D 1970 1 01:17:37 00:31:30
159 247 MATULA Jaroslav Zetor Brno 15 M_D 1970 1 01:17:51 00:31:44
160 308 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 20 M_F 1959 1 01:18:00 00:31:53
161 300 PELC Vít OZZY Brno 16 M_D 1967 1 01:18:54 00:32:46
162 136 MIKULOVÁ Anna Radošovce 6 Ž_C 1975 1 01:19:00 00:32:53
163 180 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 21 M_F 1961 1 01:19:04 00:32:57
164 109 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 11 Ž_A 1982 1 01:19:19 00:33:12
165 123 SILNICA Pavel Šaratice 28 M_A 1991 1 01:19:21 00:33:13
166 133 HAJOSSY Miroslav Koválov 5 M_I 1946 1 01:20:04 00:33:57
167 140 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 8 M_G 1956 1 01:20:20 00:34:13
168 265 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 Ž_G 1954 1 01:20:25 00:34:18
169 219 RAFFAYOVÁ Světlana 8 Ž_D 1967 1 01:21:36 00:35:29
170 121 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 9 M_G 1953 1 01:21:48 00:35:41
171 261 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 3 Jun 1999 1 01:22:43 00:36:36
172 166 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 M_I 1945 1 01:22:50 00:36:43
173 290 ZICHOVÁ Jana Prace 12 Ž_A 1991 1 01:23:17 00:37:09
174 231 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 6 Ž_B 1977 1 01:23:31 00:37:24
175 286 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 10 M_G 1952 1 01:24:27 00:38:20
176 226 VODIČKA Jan MK Radslavice 7 M_I 1945 1 01:24:39 00:38:31
177 120 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 8 M_I 1941 1 01:24:49 00:38:42
178 167 CIESAROVÁ Denisa Slavkov u Brna 13 Ž_A 1989 1 01:24:52 00:38:45
179 306 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 7 Ž_C 1973 1 01:24:54 00:38:46
180 171 DRÁPAL Pavel Orel Křenovice 15 M_E 1963 1 01:25:18 00:39:11
181 239 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 9 M_I 1937 1 01:25:30 00:39:23
182 264 FABRIKOVÁ Blanka Brno 2 Ž_F 1960 1 01:25:36 00:39:29
183 271 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 7 Ž_E 1965 1 01:26:13 00:40:06
184 117 KADLEC Luděk Šaratice 16 M_E 1962 1 01:26:32 00:40:25
185 287 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 7 Ž_B 1978 1 01:26:38 00:40:31
186 288 HABA Milan AC Malacky 17 M_D 1970 1 01:26:39 00:40:32
187 301 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 8 Ž_C 1975 1 01:27:22 00:41:14
188 119 MASAŘÍK Petr 17 M_E 1966 1 01:27:52 00:41:45
189 113 STRÁNSKÁ Lenka 9 Ž_C 1976 1 01:28:14 00:42:07
190 222 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 11 M_G 1954 1 01:28:14 00:42:07
191 182 DERMEKOVÁ Janka Gebelski strýci 3 Ž_F 1961 1 01:28:34 00:42:27
192 168 PLANKA Vojtěch BK VP Malacky 12 M_G 1955 1 01:30:39 00:44:31
193 114 HRADSKÁ Eva 8 Ž_B 1977 1 01:36:36 00:50:29
194 103 JEGLA Jiří Šaratice 4 Jun 2002 1 01:38:18 00:52:11
195 102 HAVRÁNEK Tomáš Šaratice 5 Jun 2002 1 01:38:18 00:52:11
196 176 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 4 Ž_G 1953 1 01:39:08 00:53:01
197 307 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 Ž_G 1955 1 01:42:19 00:56:12
198 235 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 8 Ž_E 1964 1 01:47:20 01:01:13
199 238 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 10 M_I 1938 1 01:55:11 01:09:04

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 104 GOLDA Kevin Šaratice Jun 2002

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.08.2020 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.08.2020 12:00
Vnorovská desítka
22.08.2020 10:00
Běh na Svatý Hostýn
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
12.09.2020 08:30
BT 2020 - Velká Cena města Holíč
12.09.2020 08:45
12. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + Junior SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.