Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 09.04.2016 08:00 do 09.04.2016 16:00
Hlavní rozhodčíKoplík Antonín
Technický delegátBělohoubek Petr
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků230
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 290 KOCOUREK Milan AK Kroměříž 1 M_A 1987 2 00:31:05
2 16 KOHUT Jan Elitesport Team 2 M_A 1985 2 00:31:26 00:00:20
3 218 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M_B 1980 2 00:31:57 00:00:51
4 253 KÁKONA David 3 M_A 1996 2 00:32:10 00:01:04
5 245 STEINER Tomáš 4 M_A 1986 2 00:32:13 00:01:07
6 217 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 2 M_B 1981 2 00:32:50 00:01:44
7 280 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 M_D 1970 2 00:33:07 00:02:01
8 248 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 5 M_A 1991 2 00:33:17 00:02:11
9 231 BLAHA Tomáš AK Kromeriz 1 M_C 1976 2 00:33:43 00:02:37
10 61 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 6 M_A 1982 2 00:33:57 00:02:51
11 88 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 2 M_C 1973 2 00:34:33 00:03:27
12 72 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 3 M_B 1977 2 00:35:01 00:03:55
13 65 TOMČAL Dušan Lipov 3 M_C 1973 2 00:35:04 00:03:58
14 80 LYSÁK Vlastimil Mikulov 7 M_A 1986 2 00:35:25 00:04:19
15 48 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 8 M_A 1983 2 00:35:36 00:04:30
16 14 DVOŘÁČEK Jiří Elitesport Team 2 M_D 1968 2 00:35:37 00:04:31
17 226 CHADIM Vlastimil AC Moravská Slavia Brno 4 M_C 1976 2 00:35:57 00:04:52
18 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 M_D 1970 2 00:36:21 00:05:15
19 136 FIALA Andrej 1 Jun 1998 2 00:36:26 00:05:20
20 96 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 M_B 1977 2 00:36:28 00:05:22
21 115 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 9 M_A 1995 2 00:36:28 00:05:22
22 295 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M_E 1965 2 00:36:43 00:05:37
23 45 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 5 M_B 1981 2 00:37:02 00:05:56
24 97 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 M_D 1968 2 00:37:05 00:05:59
25 81 JURČÍK Josef Skalica 6 M_B 1977 2 00:37:09 00:06:03
26 42 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M_F 1960 2 00:37:59 00:06:53
27 78 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 5 M_C 1975 2 00:38:11 00:07:06
28 135 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 10 M_A 1985 2 00:38:23 00:07:17
29 37 VEVERKA Josef AC Čejkovice 2 M_F 1958 2 00:38:34 00:07:28
30 127 ŠIMEČEK Jiří 11 M_A 1987 2 00:38:36 00:07:30
31 210 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 5 M_D 1971 2 00:38:38 00:07:32
32 230 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 12 M_A 1982 2 00:38:39 00:07:33
33 39 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 3 M_F 1959 2 00:38:44 00:07:38
34 75 KOLLÁR Martin Gbelský strýci 6 M_C 1974 2 00:38:47 00:07:41
35 64 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 6 M_D 1967 2 00:38:50 00:07:45
36 103 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 13 M_A 1984 2 00:38:53 00:07:47
37 292 TOKAR Pavol Šušky - Hrušky 7 M_B 1981 2 00:39:05 00:07:59
38 216 HRABAL Tomáš Kroměříž 14 M_A 1985 2 00:39:12 00:08:06
39 293 ŠNAJDR Petr Milotice 2 Jun 1997 2 00:39:13 00:08:07
40 133 KORVAS Josef AK Hodonín 2 M_E 1964 2 00:39:17 00:08:12
41 62 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž_A 1986 2 00:39:20 00:08:14
42 214 TOMEČEK Antonín Kobalt Uherský Ostroh 7 M_D 1968 2 00:39:36 00:08:30
43 299 BELLAY Peter Rohatec 15 M_A 1988 2 00:39:37 00:08:31
44 263 SKALA Tomáš 16 M_A 1995 2 00:39:47 00:08:42
45 30 FLORIÁN Radim 8 M_D 1970 2 00:39:52 00:08:46
46 60 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Ž_A 1983 2 00:40:00 00:08:55
47 84 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 8 M_B 1977 2 00:40:03 00:08:57
48 287 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 9 M_B 1978 2 00:40:09 00:09:03
49 82 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 9 M_D 1971 2 00:40:16 00:09:10
50 70 MIKULA Miroslav Radošovce 4 M_F 1957 2 00:40:22 00:09:16
51 138 HRBÁČEK Karel Útěchov 10 M_D 1968 2 00:40:25 00:09:20
52 289 HERCEG Adam Časta 10 M_B 1981 2 00:40:30 00:09:24
53 66 BĚLOHOUBEK Petr Brno 7 M_C 1972 2 00:40:34 00:09:28
54 247 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 17 M_A 1990 2 00:40:38 00:09:32
55 255 BARTONÍK Dominik AK Hodonín 3 Jun 1998 2 00:40:41 00:09:35
56 33 MITOŠINKA Jan 8 M_C 1975 2 00:40:45 00:09:39
57 227 CAIZL Michal Brno 18 M_A 1982 2 00:40:50 00:09:44
58 229 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 9 M_C 1974 2 00:40:54 00:09:48
59 270 KUBÍČEK Jaroslav Záhorácký Frišký tým 11 M_B 1977 2 00:40:58 00:09:52
60 27 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 11 M_D 1968 2 00:41:03 00:09:57
61 59 VÍTR Tomáš AK Junior Holič 19 M_A 1983 2 00:41:04 00:09:58
62 28 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_D 1970 2 00:41:15 00:10:09
63 110 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 20 M_A 1982 2 00:41:20 00:10:14
64 296 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 3 M_E 1963 2 00:41:20 00:10:15
65 93 NEMČEK Stanislav Jablonica 12 M_D 1970 2 00:41:21 00:10:15
66 29 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 4 M_E 1962 2 00:41:24 00:10:19
67 34 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 2 00:41:32 00:10:27
68 41 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 2 Ž_D 1967 2 00:41:46 00:10:40
69 109 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1986 2 00:41:49 00:10:43
70 235 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 5 M_F 1957 2 00:41:52 00:10:46
71 85 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 Ž_B 1979 2 00:41:52 00:10:46
72 57 HLAVATÝ Radek Brno 5 M_E 1966 2 00:41:53 00:10:48
73 50 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 2 00:41:55 00:10:50
74 119 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 12 M_B 1978 2 00:41:56 00:10:50
75 38 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 2 00:42:03 00:10:57
76 291 BÁRTA Radek Velké Pavlovice 10 M_C 1975 2 00:42:13 00:11:07
77 297 TOMEČEK Jiří Vnorovy 21 M_A 1983 2 00:42:31 00:11:25
78 24 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 6 M_E 1964 2 00:42:33 00:11:27
79 256 BARTONÍK Jakub Baník Mikulčice 22 M_A 1994 2 00:42:35 00:11:30
80 250 GAJDUŠEK Miloslav 13 M_D 1968 2 00:42:39 00:11:33
81 266 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 3 M_H 1948 2 00:42:42 00:11:36
82 243 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 14 M_D 1969 2 00:42:42 00:11:36
83 43 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1978 2 00:43:03 00:11:57
84 58 BAJÁK Marek Sokol Bílovice nad Svitavou 11 M_C 1972 2 00:43:07 00:12:01
85 36 NAVARA Karel Uherský Ostroh 4 M_H 1950 2 00:43:14 00:12:08
86 76 SLOUKA Jiří Blažovice 23 M_A 1983 2 00:43:14 00:12:08
87 261 KOMRSKA Petr Hodonín 24 M_A 1991 2 00:43:17 00:12:11
88 207 HAMUMER Vladimír Klub biatlon Vyškov 15 M_D 1971 2 00:43:20 00:12:14
89 225 JIRMUS Pavel Sokol Ovčáry 1 M_G 1954 2 00:43:20 00:12:14
90 237 JANŮ Jáclav Dolní Bojanovice 25 M_A 1986 2 00:43:21 00:12:15
91 219 HUBAČKA Jiří Mikulčice 13 M_B 1980 2 00:43:25 00:12:19
92 101 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 12 M_C 1975 2 00:43:30 00:12:25
93 269 MICHNA Miroslav K2 Fitness 14 M_B 1978 2 00:43:35 00:12:29
94 285 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 2 Ž_E 1966 2 00:43:39 00:12:33
95 254 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana 4 Ž_A 1982 2 00:43:40 00:12:34
96 95 PAVELKA Richard newline 15 M_B 1981 2 00:43:40 00:12:35
97 13 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 3 Ž_D 1969 2 00:43:42 00:12:36
98 220 HRADIL Stanislav AK Hodonín 6 M_F 1958 2 00:43:49 00:12:43
99 44 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 5 Ž_A 1988 2 00:43:55 00:12:49
100 288 FABUŠ Milan 13 M_C 1972 2 00:44:02 00:12:56
101 98 FABRIK Miroslav Brno 7 M_F 1959 2 00:44:04 00:12:59
102 87 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 7 M_E 1964 2 00:44:06 00:13:00
103 92 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 8 M_F 1957 2 00:44:06 00:13:00
104 275 VODIČKA David SDH Svatobořice 26 M_A 1994 2 00:44:16 00:13:11
105 228 ŠIŠKA Otakar Brno 27 M_A 1982 2 00:44:21 00:13:15
106 120 KADLECOVÁ Jana_X AK Hodonín 3 Ž_B 1977 2 00:44:25 00:13:19
107 224 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 1 Ž_C 1975 2 00:44:32 00:13:26
108 283 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 16 M_D 1971 2 00:44:35 00:13:30
109 145 POLÁŠEK Vít Hodonín 14 M_C 1976 2 00:44:44 00:13:38
110 215 ŠŤAVÍK Jaroslav Mikulčice 28 M_A 1985 2 00:44:46 00:13:40
111 56 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 Ž_D 1967 2 00:44:56 00:13:50
112 68 MATULOVÁ Martina Brno 2 Ž_C 1972 2 00:44:59 00:13:53
113 212 SÝKORA František Mikulčice 16 M_B 1979 2 00:45:14 00:14:08
114 89 BAŤA Radek Fitness Freedom 17 M_B 1981 2 00:45:24 00:14:18
115 18 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M_I 1942 2 00:45:29 00:14:23
116 55 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 3 Ž_E 1964 2 00:45:43 00:14:37
117 233 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 6 Ž_A 1993 2 00:45:50 00:14:44
118 104 TICHÁ Karolína Elite Sport Boskovice 1 Jky 1998 2 00:45:50 00:14:44
119 126 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 7 Ž_A 1989 2 00:45:58 00:14:52
120 94 MEDLEN Marian Sekov Senica 9 M_F 1960 2 00:46:04 00:14:58
121 209 CHARVÁT Bohdan Elite Sport Boskovice 15 M_C 1973 2 00:46:08 00:15:02
122 52 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 5 M_H 1948 2 00:46:12 00:15:06
123 268 TYLEČEK Pavel Jundrov 16 M_C 1973 2 00:46:18 00:15:13
124 49 KUNC Josef Orel Vyškov 10 M_F 1960 2 00:46:20 00:15:15
125 264 HUSÁR Ferdinand 2 M_I 1944 2 00:46:26 00:15:21
126 40 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 17 M_C 1972 2 00:46:27 00:15:21
127 113 KAPAVÍK Radim Přerov 29 M_A 1985 2 00:46:28 00:15:23
128 211 TRŽILOVÁ Iva TJ Maratonstav Úpice 8 Ž_A 1986 2 00:46:28 00:15:23
129 137 HOZA Michal 18 M_B 1977 2 00:46:32 00:15:26
130 202 LÍPA Lukáš AK Hodonín 30 M_A 1983 2 00:46:36 00:15:31
131 222 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 11 M_F 1957 2 00:46:45 00:15:39
132 69 MATULA Jakub Kometa Brno 4 Jun 1999 2 00:46:45 00:15:39
133 111 RAFFAY Ivan 8 M_E 1966 2 00:46:49 00:15:43
134 134 KRESTA Roman Orel Židenice 9 M_E 1965 2 00:46:54 00:15:49
135 71 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M_H 1951 2 00:47:08 00:16:02
136 90 BŘEZINA Aleš newline 10 M_E 1962 2 00:47:25 00:16:19
137 272 KALMAN Pavol Záhorácký Frišký tým 11 M_E 1965 2 00:47:30 00:16:24
138 107 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 18 M_C 1974 2 00:47:38 00:16:32
139 141 SOBOTKA Josef Moravská Nová Ves 12 M_E 1964 2 00:47:45 00:16:40
140 123 HŘEBAČKA Antonín Hodonín 13 M_E 1964 2 00:47:59 00:16:53
141 79 ČERMÁK Gabriel Holíč 19 M_B 1979 2 00:48:07 00:17:01
142 203 FLÍČEK Jaroslav 19 M_C 1976 2 00:48:09 00:17:03
143 67 MATULA Jaroslav Zetor Brno 17 M_D 1970 2 00:48:14 00:17:08
144 240 MASÁR Roman Malacky 18 M_D 1970 2 00:48:17 00:17:11
145 106 VOLAVÁ Ivana Fit online 4 Ž_E 1964 2 00:48:18 00:17:12
146 91 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 3 Ž_C 1976 2 00:48:26 00:17:21
147 73 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 14 M_E 1966 2 00:48:29 00:17:23
148 251 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 5 Ž_E 1963 2 00:48:34 00:17:28
149 23 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 2 M_G 1953 2 00:48:41 00:17:35
150 205 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 31 M_A 1982 2 00:48:50 00:17:45
151 223 NOSKOVÁ Stanislava 5 Ž_D 1970 2 00:49:08 00:18:02
152 236 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 15 M_E 1963 2 00:49:13 00:18:07
153 15 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 5 Jun 1999 2 00:49:15 00:18:10
154 279 KOLÁŘIK Jaroslav Mikulčice 16 M_E 1966 2 00:49:21 00:18:15
155 83 JÍLEK Radim 19 M_D 1971 2 00:49:26 00:18:20
156 239 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 3 M_G 1955 2 00:49:33 00:18:27
157 277 KOLÁŘIK Martin Mikulčice 32 M_A 1989 2 00:49:40 00:18:34
158 124 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 12 M_F 1958 2 00:49:42 00:18:36
159 140 LORENCOVÁ Slavomíra 4 Ž_C 1975 2 00:49:43 00:18:37
160 142 LORENC Vladimír 20 M_B 1979 2 00:49:44 00:18:38
161 132 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 4 M_G 1953 2 00:49:44 00:18:38
162 102 SVOBODA Jan Garko Brno 13 M_F 1961 2 00:49:48 00:18:42
163 204 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 5 M_G 1953 2 00:49:53 00:18:47
164 105 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 6 M_G 1955 2 00:50:09 00:19:03
165 238 BINKA Lukáš SDH Rohatec 33 M_A 1983 2 00:50:22 00:19:16
166 125 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 14 M_F 1959 2 00:50:44 00:19:38
167 284 CHLEBEK Radek Frýdek- Místek 34 M_A 1994 2 00:50:45 00:19:39
168 121 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 35 M_A 1992 2 00:51:07 00:20:01
169 17 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 3 M_I 1946 2 00:51:12 00:20:06
170 116 MARŠÁLEK Jiří newline 15 M_F 1958 2 00:51:49 00:20:43
171 244 RYŠAVÝ David 36 M_A 1989 2 00:51:51 00:20:45
172 100 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 6 Ž_D 1970 2 00:51:56 00:20:50
173 257 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 4 Ž_B 1977 2 00:51:56 00:20:50
174 208 KOVAŘÍK František 4 M_I 1946 2 00:51:58 00:20:53
175 242 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 21 M_B 1979 2 00:52:01 00:20:55
176 262 GEORGIOVSKÁ Lucie 5 Ž_C 1976 2 00:52:16 00:21:11
177 221 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 Ž_F 1959 2 00:52:25 00:21:19
178 232 KOLENKO Petr AK Mikulčice 37 M_A 1982 2 00:52:26 00:21:20
179 252 HUBÁČEK Jan Mikulčice 38 M_A 1996 2 00:52:28 00:21:22
180 54 TOMÁNKOVÁ Stanislava 1 Ž_G 1955 2 00:52:31 00:21:25
181 77 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 16 M_F 1958 2 00:52:45 00:21:39
182 298 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 17 M_F 1961 2 00:52:48 00:21:43
183 21 JABLUNKA Dušan 22 M_B 1977 2 00:52:50 00:21:44
184 300 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 5 Ž_B 1977 2 00:52:51 00:21:46
185 282 KOLÁŘIKOVÁ Lucie 9 Ž_A 1992 2 00:52:54 00:21:49
186 271 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 6 Ž_E 1965 2 00:53:05 00:21:59
187 122 MARŠÁLEK Tomáš 20 M_C 1976 2 00:53:26 00:22:20
188 143 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 6 Ž_C 1973 2 00:53:30 00:22:25
189 35 KARAS Karel BK Hodonín 5 M_I 1945 2 00:53:34 00:22:28
190 22 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 18 M_F 1961 2 00:53:38 00:22:32
191 32 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 7 M_G 1954 2 00:53:47 00:22:41
192 114 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 6 Jun 1997 2 00:53:57 00:22:51
193 31 JOSEF Ján Mikulčice 39 M_A 1986 2 00:53:58 00:22:52
194 112 RAFFAYOVÁ Světlana 7 Ž_D 1967 2 00:53:59 00:22:53
195 131 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 8 M_G 1952 2 00:54:17 00:23:12
196 118 PELC Vít OZZY Brno 20 M_D 1967 2 00:54:27 00:23:21
197 99 FABRIKOVÁ Blanka Brno 2 Ž_F 1960 2 00:54:32 00:23:26
198 74 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 6 Ž_B 1977 2 00:54:42 00:23:36
199 139 TUREK Miroslav Dolní Bojanovice 17 M_E 1965 2 00:54:44 00:23:38
200 274 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_F 1960 2 00:54:46 00:23:40
201 26 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 9 M_G 1953 2 00:55:03 00:23:57
202 246 TIPRAK Ondrej 7 M_H 1948 2 00:55:07 00:24:01
203 108 RÍZEK Milan TTKMR Skalica 10 M_G 1953 2 00:55:40 00:24:34
204 234 MIKULOVÁ Anna 7 Ž_C 1975 2 00:55:59 00:24:53
205 267 GEORGIOVSKY David Ostrava 23 M_B 1977 2 00:56:00 00:24:55
206 206 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 10 Ž_A 1982 2 00:56:05 00:24:59
207 260 STRÁNSKÁ Lenka 8 Ž_C 1976 2 00:56:23 00:25:17
208 286 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 M_I 1945 2 00:56:37 00:25:31
209 278 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 11 M_G 1956 2 00:56:42 00:25:36
210 265 KUBINA Lukáš 21 M_C 1975 2 00:57:22 00:26:16
211 201 MECL Karel BK Hodonín 18 M_E 1963 2 00:57:39 00:26:33
212 258 HAJOSSY Miroslav Koválov 7 M_I 1946 2 00:58:01 00:26:55
213 273 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 8 M_H 1949 2 00:58:09 00:27:03
214 51 HABA Milan AC Malacky 21 M_D 1970 2 00:58:11 00:27:05
215 46 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 7 Ž_B 1978 2 00:58:13 00:27:08
216 129 KYLIÁN Jiří Moravská Nová Ves 22 M_C 1972 2 00:58:23 00:27:17
217 25 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 8 M_I 1941 2 00:58:49 00:27:43
218 128 FORETNÍK František Krumvíř 9 M_H 1951 2 00:58:49 00:27:43
219 249 WALDECKER Pavol 12 M_G 1956 2 01:00:54 00:29:48
220 117 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 9 Ž_C 1975 2 01:01:02 00:29:56
221 63 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 7 Ž_E 1965 2 01:01:26 00:30:20
222 213 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 9 M_I 1945 2 01:01:29 00:30:23
223 53 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 10 M_I 1937 2 01:01:37 00:30:32
224 259 HRADSKÁ Eva 8 Ž_B 1977 2 01:02:04 00:30:58
225 47 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 2 Ž_G 1953 2 01:02:15 00:31:10
226 241 DERMEKOVÁ Janka Gebelski strýci 4 Ž_F 1961 2 01:02:42 00:31:36
227 86 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 8 Ž_E 1964 2 01:06:57 00:35:51
228 276 PROCHÁZKA Miloš Hodonín 13 M_G 1956 2 01:10:03 00:38:58
229 20 HRUBÝ Milan Blansko 11 M_I 1938 2 01:13:23 00:42:17
230 281 KOLÁŘIKOVÁ Jana Mikulčice 8 Ž_D 1969 2 01:13:41 00:42:35

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.08.2020 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.08.2020 12:00
Vnorovská desítka
22.08.2020 10:00
Běh na Svatý Hostýn
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
12.09.2020 08:30
BT 2020 - Velká Cena města Holíč
12.09.2020 08:45
12. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + Junior SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.