Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 19.03.2016 08:00 do 19.03.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Michal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,60
Počet kol1
Počet závodníků187
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 71 OLEJNÍČEK Lukáš Masaryk Run 9. 4. 2016 1 M 1988 1 00:35:04
2 153 ČÍPA Jiří Bystré 2 M 1985 1 00:35:17 00:00:13
3 106 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 3 M 1992 1 00:36:19 00:01:15
4 315 AMBROS Jakub AKEZ Kopřivnice 4 M 1987 1 00:36:33 00:01:28
5 65 PETR Jiří Triexpert 5 M 1979 1 00:36:55 00:01:50
6 111 HÉNEK Petr AK Drnovice 6 M 1987 1 00:38:28 00:03:23
7 30 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 7 M 1982 1 00:38:47 00:03:42
8 145 ROŠKO Daniel Brno 8 M 1982 1 00:39:03 00:03:59
9 54 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 9 M 1982 1 00:39:07 00:04:02
10 141 BURYŠKA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 10 M 1988 1 00:39:29 00:04:24
11 332 LYSÁK Vlastimil Mikulov 11 M 1986 1 00:39:47 00:04:43
12 35 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 12 M 1990 1 00:39:52 00:04:47
13 105 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 13 M 1977 1 00:39:54 00:04:50
14 109 NĚMEC Jan OK Chrastava 14 M 1986 1 00:40:05 00:05:01
15 67 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 15 M 1989 1 00:40:09 00:05:04
16 304 FOLLER David VSK Univerzita Brno 16 M 1999 1 00:40:09 00:05:04
17 16 PALÁT Petr SK OB Moira Brno 1 MV1 1974 1 00:40:13 00:05:09
18 31 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 17 M 1983 1 00:40:15 00:05:10
19 308 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 18 M 1995 1 00:40:36 00:05:31
20 327 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 19 M 1993 1 00:40:42 00:05:38
21 29 FUČÍK Karel Černín 2 MV1 1972 1 00:40:51 00:05:46
22 312 PLACHÝ Lukáš VSK Univerzita Brno 20 M 1985 1 00:40:54 00:05:50
23 40 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 21 M 1984 1 00:40:59 00:05:54
24 48 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 MV1 1967 1 00:41:26 00:06:21
25 340 JANKŮ Lukáš Pepe bike 22 M 1987 1 00:41:47 00:06:42
26 22 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 23 M 1979 1 00:42:06 00:07:02
27 137 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 24 M 1982 1 00:42:07 00:07:02
28 58 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV1 1968 1 00:42:11 00:07:07
29 51 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 25 M 1980 1 00:42:12 00:07:07
30 143 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 26 M 1985 1 00:42:29 00:07:24
31 309 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 5 MV1 1970 1 00:42:31 00:07:27
32 73 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 27 M 1991 1 00:42:47 00:07:43
33 21 POKORNÝ Václav Brno 28 M 1978 1 00:42:57 00:07:52
34 27 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 6 MV1 1967 1 00:43:07 00:08:03
35 13 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 7 MV1 1973 1 00:43:08 00:08:04
36 76 KONEČNÝ Libor Kuřim 8 MV1 1971 1 00:43:10 00:08:06
37 75 ČUMA Josef Milonice 29 M 1980 1 00:43:20 00:08:16
38 136 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 30 M 1991 1 00:43:27 00:08:23
39 324 HONEK Tomáš 31 M 1994 1 00:43:28 00:08:24
40 130 PERNIČKA Jan Hory z dálky 32 M 1987 1 00:43:34 00:08:29
41 319 RICHTER Ondřej Novatop Lapierre 33 M 1987 1 00:43:45 00:08:41
42 122 MATOUŠEK Pavel KC Brno 34 M 1978 1 00:43:52 00:08:48
43 337 MAZUCH František BCK Relax Olešnice 35 M 1990 1 00:43:55 00:08:50
44 15 VEMOLA Jiří Bukovice 36 M 1977 1 00:43:57 00:08:52
45 60 SLÁMA Lukáš Brno 37 M 1984 1 00:44:00 00:08:55
46 45 ZELINKA Jiří O-mikron 38 M 1987 1 00:44:01 00:08:56
47 85 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 39 M 1978 1 00:44:07 00:09:02
48 120 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 9 MV1 1972 1 00:44:30 00:09:25
49 43 JUŘICA Pavel Ostrava 40 M 1979 1 00:44:42 00:09:37
50 37 FIALA Jiří 41 M 1984 1 00:44:45 00:09:41
51 334 ALMAN Dušan Babice 10 MV1 1967 1 00:45:04 00:10:00
52 100 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 42 M 1978 1 00:45:14 00:10:10
53 144 GLOSER Vít 11 MV1 1971 1 00:45:18 00:10:13
54 138 KINCL Petr 43 M 1983 1 00:45:27 00:10:22
55 62 ROČEK Radim Brno 12 MV1 1969 1 00:45:31 00:10:27
56 302 KOUŘIL Jan Brno 44 M 1986 1 00:45:35 00:10:31
57 86 KROPÁČEK Jaroslav Brno 13 MV1 1970 1 00:45:36 00:10:32
58 342 MOKRÝ Martin Extra Brno 45 M 1985 1 00:45:38 00:10:33
59 66 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 14 MV1 1970 1 00:45:43 00:10:38
60 307 BOŘIL Lukáš 46 M 1992 1 00:45:45 00:10:40
61 320 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV2 1958 1 00:45:50 00:10:46
62 303 TOMAN Igor 15 MV1 1972 1 00:45:53 00:10:48
63 89 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 47 M 1978 1 00:45:53 00:10:49
64 102 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 48 M 1977 1 00:45:54 00:10:50
65 139 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 49 M 1989 1 00:45:56 00:10:52
66 124 SVOBODA Marek Běžci Moravany 50 M 1977 1 00:45:58 00:10:53
67 150 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 51 M 1981 1 00:46:06 00:11:02
68 23 ŠOLC Filip SKI Žabiny 52 M 1985 1 00:46:12 00:11:08
69 57 HRBÁČEK Karel Útěchov 16 MV1 1968 1 00:46:13 00:11:09
70 14 BĚLOHOUBEK Petr Brno 17 MV1 1972 1 00:46:20 00:11:16
71 338 TICHÝ Zdeno 53 M 1982 1 00:46:28 00:11:23
72 33 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 18 MV1 1976 1 00:46:37 00:11:32
73 90 ŠPRINGER Václav 19 MV1 1974 1 00:46:41 00:11:37
74 114 STUDENÝ Lubomír Ivančice 20 MV1 1967 1 00:46:43 00:11:39
75 92 FLORIÁN Radim 21 MV1 1970 1 00:46:45 00:11:41
76 74 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 22 MV1 1968 1 00:46:48 00:11:44
77 41 HLAVATÝ Radek Brno 2 MV2 1966 1 00:46:54 00:11:49
78 140 REDLICH Tomáš KČT Aš 54 M 1982 1 00:47:07 00:12:02
79 96 CIBULKA Pavel Brno 3 MV2 1964 1 00:47:18 00:12:14
80 99 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 55 M 1988 1 00:47:26 00:12:21
81 326 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 23 MV1 1973 1 00:47:28 00:12:23
82 154 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 56 M 1977 1 00:47:28 00:12:23
83 112 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 24 MV1 1967 1 00:47:35 00:12:31
84 133 BLECHA Oldřich Domašov 57 M 1981 1 00:47:36 00:12:31
85 24 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 25 MV1 1971 1 00:47:37 00:12:32
86 64 KOLÍNEK František AK Perná 1 MV3 1956 1 00:48:00 00:12:55
87 328 STŘÍBRNÝ Martin Brno 58 M 1987 1 00:48:18 00:13:13
88 101 GONČÁR Jiří Weisser sport 59 M 1981 1 00:48:19 00:13:15
89 18 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 60 M 1981 1 00:48:23 00:13:19
90 314 JANÁČEK Vladimír Sk 24 Brno 26 MV1 1973 1 00:48:44 00:13:39
91 97 BARTÁK Ronald Kuřim 4 MV2 1965 1 00:48:53 00:13:48
92 32 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 2 MV3 1956 1 00:48:55 00:13:50
93 53 ŠTĚPÁN Vladimír Botanka Running 27 MV1 1971 1 00:49:05 00:14:00
94 305 ŠTRUNC Matěj 61 M 1996 1 00:49:17 00:14:12
95 323 PETRŮ Roman Drnovice 28 MV1 1976 1 00:49:22 00:14:17
96 151 DYTRT Petr BehejBrno.com 29 MV1 1976 1 00:49:29 00:14:25
97 331 LORENC Marek Měnín 62 M 1987 1 00:49:32 00:14:28
98 81 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 5 MV2 1962 1 00:49:51 00:14:47
99 61 SKLENKA Tomáš Individuální 30 MV1 1976 1 00:49:55 00:14:50
100 94 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 3 MV3 1951 1 00:50:01 00:14:56
101 152 VIŠŇOVSKÝ Martin Blučina 31 MV1 1973 1 00:50:03 00:14:59
102 25 VODIČKA Pavel Brno 63 M 1993 1 00:50:12 00:15:07
103 28 GAJDÁR Michal Bardejov 64 M 1991 1 00:50:12 00:15:07
104 98 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 6 MV2 1964 1 00:50:17 00:15:13
105 131 DUFEK Jiří Vranov 32 MV1 1968 1 00:50:26 00:15:21
106 316 MUSIL Ondřej HAO Tišnov 65 M 1980 1 00:50:47 00:15:42
107 91 PARMA Tomáš Brno 33 MV1 1970 1 00:50:50 00:15:46
108 56 DOKOUPIL Petr Brno 66 M 1977 1 00:50:56 00:15:52
109 329 KOLOŠ Martin 34 MV1 1975 1 00:51:03 00:15:58
110 310 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 7 MV2 1966 1 00:51:19 00:16:15
111 39 OCHRYMČUK Ivan AK Tišnov 4 MV3 1950 1 00:51:30 00:16:26
112 70 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 8 MV2 1964 1 00:51:33 00:16:29
113 128 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 5 MV3 1953 1 00:51:46 00:16:42
114 88 ČADEK Martin 9 MV2 1957 1 00:51:55 00:16:50
115 36 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 67 M 1984 1 00:52:01 00:16:56
116 146 TOPINKA Martin Vysočina Cycling 68 M 1984 1 00:52:03 00:16:58
117 52 KUNC Josef Orel Vyškov 10 MV2 1960 1 00:52:18 00:17:13
118 42 ČECH Ladislav BehejBrno.com 35 MV1 1973 1 00:52:30 00:17:25
119 155 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 69 M 1977 1 00:52:37 00:17:32
120 17 MACHARÁČEK Roman 36 MV1 1973 1 00:52:43 00:17:38
121 46 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 37 MV1 1976 1 00:52:53 00:17:48
122 301 KNESL Jiří 70 M 1984 1 00:53:03 00:17:58
123 103 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 11 MV2 1961 1 00:53:05 00:18:00
124 87 SLÁMA Jiří Brno 12 MV2 1960 1 00:53:06 00:18:02
125 341 KVAKOVÁ Veronika 1 XZ 1994 1 00:53:09 00:18:04
126 47 BITTNER Josef Běhej Brno 38 MV1 1970 1 00:53:13 00:18:09
127 333 ZEZULA Martin Běžci Moravany 71 M 1977 1 00:53:16 00:18:12
128 44 STRÁNÍK Aleš Blansko 6 MV3 1950 1 00:53:20 00:18:15
129 121 NEHYBA Pavel Brno 13 MV2 1965 1 00:53:41 00:18:36
130 80 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 72 M 1981 1 00:53:46 00:18:42
131 50 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 14 MV2 1961 1 00:54:12 00:19:08
132 63 DANĚK Jan Brno 73 M 1989 1 00:54:34 00:19:29
133 116 STÖGER Karel Brno 39 MV1 1976 1 00:54:46 00:19:41
134 335 BORKOVEC Luděk Dolní Loučky 74 M 1985 1 00:54:50 00:19:45
135 110 NOVÁČEK Filip Brno 75 M 1988 1 00:54:52 00:19:48
136 34 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 15 MV2 1966 1 00:54:54 00:19:49
137 157 TYLEČEK Pavel Jundrov 40 MV1 1973 1 00:54:57 00:19:52
138 317 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 2 XZ 1980 1 00:54:59 00:19:54
139 147 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 7 MV3 1952 1 00:54:59 00:19:54
140 318 HRADÍLEK Jaroslav Sk 24 Brno 76 M 1977 1 00:55:04 00:20:00
141 115 KRESTA Roman Brno 16 MV2 1965 1 00:55:13 00:20:08
142 83 BŘEZA Miroslav Brno 17 MV2 1959 1 00:55:16 00:20:12
143 82 SVOBODA Jan Garko Brno 18 MV2 1961 1 00:55:17 00:20:13
144 132 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 41 MV1 1974 1 00:55:18 00:20:13
145 72 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 19 MV2 1966 1 00:55:22 00:20:17
146 113 KOHOUTEK Jaromír WSSC 8 MV3 1955 1 00:55:52 00:20:47
147 93 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 77 M 1977 1 00:55:58 00:20:53
148 161 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 78 M 1987 1 00:55:58 00:20:53
149 313 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 9 MV3 1954 1 00:56:14 00:21:10
150 325 DIVÁCKÝ Přemysl Tatran Kohoutovice 10 MV3 1949 1 00:56:36 00:21:31
151 311 HORT Miloš Sk 24 Brno 42 MV1 1974 1 00:56:40 00:21:36
152 158 ČERNICKÁ Lenka SRTG Brno 3 XZ 1995 1 00:57:05 00:22:00
153 95 NOVOTNÝ Libor Kuřim 20 MV2 1961 1 00:57:06 00:22:02
154 339 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 11 MV3 1955 1 00:57:07 00:22:02
155 69 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 12 MV3 1955 1 00:57:10 00:22:06
156 126 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 21 MV2 1962 1 00:57:17 00:22:13
157 129 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 79 M 1983 1 00:57:34 00:22:29
158 79 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 80 M 1986 1 00:57:40 00:22:36
159 306 MARCINČÁK Martin Moravany 43 MV1 1976 1 00:57:51 00:22:47
160 20 SOBOTKA Martin Brno 44 MV1 1976 1 00:58:03 00:22:58
161 19 PETR Pavel Lelekovice 45 MV1 1973 1 00:58:17 00:23:12
162 336 KNECHT Milan Eldo Brno 22 MV2 1961 1 00:58:56 00:23:52
163 127 CIESAROVÁ Denisa 4 XZ 1989 1 00:59:06 00:24:01
164 49 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 13 MV3 1956 1 00:59:19 00:24:14
165 322 RIEBL Josef 14 MV3 1953 1 00:59:30 00:24:25
166 135 MATULA Jaroslav Zetor Brno 46 MV1 1970 1 00:59:49 00:24:44
167 321 FRANC Zbyněk Weisser sport 47 MV1 1967 1 01:00:07 00:25:02
168 156 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 5 XZ 1981 1 01:00:59 00:25:55
169 149 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 23 MV2 1965 1 01:01:21 00:26:17
170 343 MACHÁČEK Martin 15 MV3 1955 1 01:01:37 00:26:33
171 78 ONODI Otto Elpis klub Brno 48 MV1 1974 1 01:01:57 00:26:52
172 148 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 24 MV2 1961 1 01:01:57 00:26:53
173 38 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 49 MV1 1972 1 01:03:19 00:28:15
174 119 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 50 MV1 1968 1 01:03:22 00:28:17
175 142 JASKULKA Martin Kuřim 51 MV1 1968 1 01:03:48 00:28:44
176 107 ZEMAN Martin Kr. Pole 25 MV2 1963 1 01:04:45 00:29:41
177 77 SVOBODA Karel MSD J-elita 16 MV3 1945 1 01:05:16 00:30:11
178 104 JEŽOVÁ Martina Brno 6 XZ 1975 1 01:06:24 00:31:19
179 160 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 52 MV1 1969 1 01:06:36 00:31:32
180 118 BIL Jaroslav newline 26 MV2 1959 1 01:07:13 00:32:08
181 134 MRŮZKOVÁ Pavlína UNI Brno - plavání 7 XZ 1970 1 01:07:16 00:32:11
182 123 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 17 MV3 1952 1 01:08:07 00:33:02
183 330 PERNICA Josef 81 M 1982 1 01:12:21 00:37:16
184 84 MAIXNER Václav Tišnov 18 MV3 1941 1 01:12:21 00:37:16
185 68 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 19 MV3 1941 1 01:14:03 00:38:58
186 125 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 27 MV2 1960 1 01:23:06 00:48:02
187 55 HRUBÝ Milan Blansko 20 MV3 1938 1 01:37:47 01:02:43

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.