Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 19.03.2016 08:00 do 19.03.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Michal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,60
Počet kol1
Počet závodníků158
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 24 FIALA Dan Elite Sport Team 1 Jři 1997 1 00:19:45
2 215 KONEČNÝ Aleš Masaryk run 2 Jři 1997 1 00:20:20 00:00:35
3 83 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 3 Jři 1997 1 00:20:31 00:00:46
4 212 KLÍČ David Elite Sport Team 1 Dci 2000 1 00:20:39 00:00:53
5 221 BOŘIL Martin TJ Žďár nad Sázavou 4 Jři 1998 1 00:21:16 00:01:30
6 68 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 5 Jři 1997 1 00:21:22 00:01:36
7 65 TOMEK Jiří Athletic runners club 6 Jři 1997 1 00:21:26 00:01:40
8 25 FIALA Andrej Elitesport Team 7 Jři 1998 1 00:21:34 00:01:48
9 224 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 2 Dci 2000 1 00:21:56 00:02:10
10 26 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 1 00:22:06 00:02:21
11 213 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 2 Ž 1995 1 00:22:08 00:02:22
12 94 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 1 XM 1981 1 00:22:16 00:02:31
13 9 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 3 Dci 1999 1 00:22:23 00:02:38
14 236 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 4 Dci 2001 1 00:22:33 00:02:47
15 98 KUNČICKÁ Jana Masaryk run 9.4.2016 3 Ž 1988 1 00:22:42 00:02:56
16 234 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 8 Jři 1998 1 00:22:47 00:03:01
17 246 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Dky 1999 1 00:22:48 00:03:03
18 28 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 5 Dci 2002 1 00:22:53 00:03:07
19 29 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 4 Ž 1986 1 00:22:55 00:03:09
20 202 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 6 Dci 1999 1 00:23:26 00:03:41
21 22 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 7 Dci 2000 1 00:23:33 00:03:47
22 214 FILIPOVÁ Lucie AK Olymp Brno 2 Dky 2000 1 00:23:46 00:04:00
23 33 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 5 Ž 1993 1 00:23:54 00:04:08
24 105 FICKEROVÁ Dana AK Olymp Brno 6 Ž 1985 1 00:23:58 00:04:12
25 254 PEROUTKA Tomáš Velké Němčice 2 XM 1985 1 00:24:12 00:04:26
26 51 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1978 1 00:24:13 00:04:28
27 95 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 8 Dci 2001 1 00:24:26 00:04:41
28 6 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 8 Ž 1993 1 00:24:31 00:04:45
29 241 JANČI Peter Brno 3 XM 1979 1 00:24:37 00:04:52
30 80 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 9 Jři 1998 1 00:24:39 00:04:53
31 85 VACULOVÁ Lucie 9 Ž 1982 1 00:24:39 00:04:54
32 17 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:24:49 00:05:03
33 76 GRÉZLOVÁ Terezie AK Olymp Brno 3 Dky 1999 1 00:24:52 00:05:06
34 242 GRYC Vojtěch Tesla Brno 9 Dci 2001 1 00:24:57 00:05:11
35 63 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 10 Ž 1979 1 00:25:00 00:05:14
36 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 1 ŽV1 1969 1 00:25:06 00:05:21
37 225 PECHOVÁ Iva Spartak Praha 4 11 Ž 1986 1 00:25:15 00:05:30
38 250 BOLELOUCKÝ Václav Meteor 4 XM 1994 1 00:25:17 00:05:31
39 20 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 12 Ž 1982 1 00:25:25 00:05:40
40 5 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 10 Jři 1998 1 00:25:28 00:05:43
41 40 VÍTOVÁ Pavla C-Base 13 Ž 1987 1 00:25:29 00:05:43
42 220 KOTEK Jakub AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 1999 1 00:25:31 00:05:45
43 217 COUFALOVÁ Dominika AC Moravská Slavia Brno 14 Ž 1994 1 00:25:32 00:05:46
44 18 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 2 ŽV1 1972 1 00:25:35 00:05:49
45 54 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV1 1967 1 00:25:50 00:06:04
46 34 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 5 XM 1965 1 00:25:57 00:06:12
47 70 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 4 ŽV1 1970 1 00:26:00 00:06:14
48 222 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2000 1 00:26:00 00:06:14
49 257 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 5 Dky 2000 1 00:26:00 00:06:14
50 244 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 6 XM 1986 1 00:26:05 00:06:19
51 91 TICHÁ Karolína Elite sport Boskovice 1 Jky 1998 1 00:26:05 00:06:19
52 81 POSPÍŠIL Zdeněk 7 XM 1973 1 00:26:07 00:06:21
53 87 NĚMEČEK Martin 11 Dci 2005 1 00:26:11 00:06:26
54 60 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 15 Ž 1987 1 00:26:12 00:06:27
55 249 LAMPRECHTOVÁ Lucie SK Meteor 16 Ž 1987 1 00:26:20 00:06:34
56 238 MULLEROVÁ Hana AK Drnovice 5 ŽV1 1974 1 00:26:23 00:06:37
57 23 FUČÍKOVÁ Hana Černín 17 Ž 1977 1 00:26:29 00:06:43
58 53 ČECH Ladislav BehejBrno.com 8 XM 1973 1 00:26:29 00:06:43
59 235 ONDRÁČEK Tadeáš Běžecký klub Brno 12 Dci 2005 1 00:26:32 00:06:47
60 104 KAŇOVSKÝ Petr Brno 9 XM 1976 1 00:26:36 00:06:51
61 216 MATULOVÁ Martina Brno 6 ŽV1 1972 1 00:26:37 00:06:52
62 102 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 18 Ž 1991 1 00:26:44 00:06:58
63 71 ONDROUŠEK David Blansko 10 XM 1994 1 00:26:52 00:07:06
64 239 BÁR Lukáš Brno 11 XM 1974 1 00:26:56 00:07:10
65 227 JURČOVÁ Michaela 19 Ž 1989 1 00:27:00 00:07:14
66 62 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 1 00:27:05 00:07:19
67 27 TURBAKOVÁ Barbora Sebranice u Litomyšle 20 Ž 1990 1 00:27:06 00:07:20
68 82 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 21 Ž 1983 1 00:27:08 00:07:22
69 229 JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 22 Ž 1993 1 00:27:15 00:07:29
70 74 SLAVÍČKOVÁ Jarmila BehejBrno.com 1 ŽV3 1956 1 00:27:29 00:07:43
71 99 CRHÁN Jiří Brno 12 XM 1979 1 00:27:31 00:07:45
72 36 DOKOUPILOVÁ Markéta Brno 23 Ž 1977 1 00:27:37 00:07:51
73 233 HEJDUK Michal HC Boskovice 11 Jři 1997 1 00:27:39 00:07:53
74 231 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 2 Jky 1998 1 00:27:39 00:07:54
75 1 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 6 Dky 2000 1 00:27:50 00:08:05
76 32 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 24 Ž 1984 1 00:27:52 00:08:06
77 42 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 25 Ž 1979 1 00:27:52 00:08:07
78 35 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 3 ŽV2 1962 1 00:27:53 00:08:07
79 243 GRYC Ondřej Tesla Brno 13 Dci 2004 1 00:27:53 00:08:08
80 12 DERKOVÁ Jana Brno 7 ŽV1 1971 1 00:27:59 00:08:14
81 48 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 8 ŽV1 1970 1 00:28:04 00:08:18
82 10 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 9 ŽV1 1976 1 00:28:08 00:08:22
83 256 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 26 Ž 1987 1 00:28:13 00:08:28
84 64 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 10 ŽV1 1975 1 00:28:13 00:08:28
85 89 ČERNICKÁ Lenka SRTG Brno 27 Ž 1995 1 00:28:14 00:08:28
86 92 SLÁMOVÁ Barbora Brno 28 Ž 1981 1 00:28:35 00:08:49
87 19 VOLAVÁ Ivana Fit online 4 ŽV2 1964 1 00:28:38 00:08:52
88 11 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 11 ŽV1 1976 1 00:28:39 00:08:54
89 84 KOČÍ Hana Brno 12 ŽV1 1971 1 00:28:41 00:08:56
90 46 PAVLOUŠKOVÁ Jana Brno 29 Ž 1987 1 00:28:43 00:08:57
91 228 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 7 Dky 2000 1 00:28:47 00:09:01
92 77 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 3 Jky 1998 1 00:28:51 00:09:05
93 49 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 13 ŽV1 1975 1 00:28:52 00:09:07
94 4 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 1999 1 00:28:54 00:09:08
95 75 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 14 ŽV1 1970 1 00:29:06 00:09:21
96 253 JANÁČEK Václav Sk 24 Brno 14 Dci 2001 1 00:29:09 00:09:24
97 50 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 15 ŽV1 1969 1 00:29:14 00:09:28
98 205 KREIDLOVÁ Jitka Holasice 16 ŽV1 1975 1 00:29:14 00:09:28
99 204 JANÁČKOVÁ Vladimíra Brno Bystrc 30 Ž 1980 1 00:29:17 00:09:31
100 67 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 31 Ž 1979 1 00:29:17 00:09:31
101 44 PRCHALOVÁ Nikol AC Moravská Slavia Brno 9 Dky 1999 1 00:29:19 00:09:33
102 55 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 17 ŽV1 1974 1 00:29:20 00:09:34
103 100 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 2 ŽV3 1955 1 00:29:20 00:09:34
104 37 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 32 Ž 1986 1 00:29:28 00:09:42
105 7 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 33 Ž 1977 1 00:29:33 00:09:48
106 93 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 18 ŽV1 1973 1 00:29:34 00:09:48
107 78 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS a Orel Vyškov 19 ŽV1 1967 1 00:29:35 00:09:50
108 79 KUNC Josef Orel Vyškov 13 XM 1960 1 00:29:36 00:09:50
109 58 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 14 XM 1970 1 00:29:36 00:09:50
110 39 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 4 Jky 1997 1 00:29:37 00:09:51
111 240 ROJÍČKOVÁ Marie 20 ŽV1 1973 1 00:29:41 00:09:55
112 203 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 21 ŽV1 1976 1 00:29:42 00:09:56
113 207 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 22 ŽV1 1974 1 00:29:48 00:10:02
114 211 KURUCZOVÁ Daniela 34 Ž 1987 1 00:29:51 00:10:05
115 208 FRANCOVÁ Martina Brno 35 Ž 1978 1 00:29:51 00:10:06
116 30 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 10 Dky 2001 1 00:29:58 00:10:12
117 232 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 11 Dky 2001 1 00:29:59 00:10:13
118 90 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 23 ŽV1 1971 1 00:30:06 00:10:21
119 223 BUTOROVÁ Lenka 36 Ž 1980 1 00:30:11 00:10:25
120 209 HLAVÁČKOVÁ Martina JAC Brno 12 Dky 2000 1 00:30:17 00:10:32
121 31 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 37 Ž 1977 1 00:30:26 00:10:40
122 230 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 13 Dky 1999 1 00:30:31 00:10:45
123 97 PETROVÁ Katarína 38 Ž 1981 1 00:30:41 00:10:55
124 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 15 XM 1973 1 00:30:48 00:11:02
125 218 OCELOVÁ Jana KOVÁŘSTVÍ KRUPICA 39 Ž 1984 1 00:30:58 00:11:12
126 52 VALENTOVÁ Klára Brno 24 ŽV1 1973 1 00:31:12 00:11:27
127 88 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 40 Ž 1991 1 00:31:15 00:11:29
128 45 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:31:16 00:11:30
129 66 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 41 Ž 1978 1 00:31:30 00:11:44
130 73 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 25 ŽV1 1973 1 00:31:33 00:11:47
131 69 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 5 ŽV2 1962 1 00:31:35 00:11:49
132 14 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 26 ŽV1 1975 1 00:31:35 00:11:50
133 16 PELLOVÁ Gabriela Brno 42 Ž 1979 1 00:31:38 00:11:53
134 226 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 43 Ž 1980 1 00:31:43 00:11:58
135 59 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice, AK OLYMP Brno 6 ŽV2 1966 1 00:31:48 00:12:02
136 201 PUTNOVÁ Barbora Brno 44 Ž 1991 1 00:32:02 00:12:16
137 210 DANIHELKOVÁ Barbora ASK Blansko 14 Dky 1999 1 00:32:06 00:12:21
138 252 JANÁČKOVÁ Ivana Sk 24 Brno 27 ŽV1 1975 1 00:32:16 00:12:30
139 8 MACHARÁČKOVÁ Karolína 45 Ž 1978 1 00:32:23 00:12:37
140 86 NĚMEČKOVÁ Alena 46 Ž 1979 1 00:32:40 00:12:55
141 72 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 7 ŽV2 1964 1 00:32:48 00:13:02
142 245 OSTRÁ Kateřina Vranov 28 ŽV1 1976 1 00:33:02 00:13:16
143 41 MOKRÁ Regina Brno 29 ŽV1 1968 1 00:33:07 00:13:21
144 57 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 12 Jři 1997 1 00:33:31 00:13:46
145 96 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 47 Ž 1991 1 00:33:34 00:13:48
146 101 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 30 ŽV1 1973 1 00:33:40 00:13:55
147 251 HUDCOVÁ Lucie Letovice 48 Ž 1987 1 00:34:09 00:14:24
148 237 MULLEROVÁ Daniela AK Drnovice 15 Dky 2002 1 00:34:11 00:14:25
149 247 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 16 Dky 1999 1 00:34:19 00:14:33
150 43 KUNČAROVÁ Alena 31 ŽV1 1972 1 00:34:20 00:14:34
151 103 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 32 ŽV1 1972 1 00:34:27 00:14:41
152 21 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:35:06 00:15:20
153 38 KOČÍ Heidi Brno 5 Jky 1997 1 00:36:19 00:16:33
154 47 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 5 ŽV3 1953 1 00:36:52 00:17:06
155 248 CHLÍBCOVÁ Helga 33 ŽV1 1975 1 00:37:48 00:18:03
156 61 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 6 ŽV3 1944 1 00:37:53 00:18:08
157 206 KREIDL Martin Holasice 16 XM 1975 1 00:42:38 00:22:52
158 219 TICHÁ Lenka 8 ŽV2 1966 1 00:47:17 00:27:31

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
13.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.