Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 23.01.2016 08:00 do 23.01.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Vít Sikora
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,50
Počet kol3
Počet závodníků191
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 156 ČÍPA Jiří Bystré 1 M 1985 3 00:35:19
2 93 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 2 M 1993 3 00:36:07 00:00:48
3 73 ŠŤASTNÝ Petr Petr Čech Sport MTB team 3 M 1988 3 00:37:01 00:01:41
4 43 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 4 M 1992 3 00:37:39 00:02:19
5 112 LYSÁK Vlastimil Mikulov 5 M 1986 3 00:37:56 00:02:37
6 98 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 6 M 1987 3 00:38:11 00:02:51
7 139 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 7 M 1986 3 00:38:15 00:02:55
8 60 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 8 M 1982 3 00:38:18 00:02:58
9 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 MV1 1970 3 00:38:30 00:03:11
10 22 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 9 M 1982 3 00:38:46 00:03:27
11 137 BURYŠKA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 10 M 1988 3 00:38:57 00:03:37
12 51 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 11 M 1982 3 00:39:08 00:03:48
13 64 VANK Michal SK Skol Brno 12 M 1992 3 00:39:26 00:04:07
14 92 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 13 M 1995 3 00:39:37 00:04:17
15 138 CENIGA Peter 14 M 1990 3 00:40:04 00:04:45
16 94 HÉNEK Petr AK Drnovice 15 M 1987 3 00:40:19 00:05:00
17 126 PAJER Ondřej žádný 16 M 1989 3 00:40:25 00:05:05
18 107 PALKO Aleš VSK Univerzita Brno 2 MV1 1971 3 00:40:27 00:05:08
19 66 POLÁK Marek HO Lemra 3 MV1 1973 3 00:40:55 00:05:36
20 95 MATĚJA Roman Vinopa 17 M 1988 3 00:40:56 00:05:36
21 34 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 18 M 1992 3 00:41:15 00:05:55
22 128 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 4 MV1 1972 3 00:41:22 00:06:03
23 242 BÁRTA Jaroslav Sobůlky 19 M 1982 3 00:41:29 00:06:10
24 220 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 20 M 1979 3 00:41:32 00:06:12
25 31 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 5 MV1 1967 3 00:41:33 00:06:13
26 202 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 6 MV1 1970 3 00:41:37 00:06:17
27 18 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 21 M 1983 3 00:41:57 00:06:37
28 97 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 3 00:41:58 00:06:38
29 30 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 22 M 1979 3 00:42:03 00:06:43
30 225 JANKŮ Lukáš Pepe bike 23 M 1987 3 00:42:18 00:06:58
31 72 SÁŇKA Ondřej 24 M 1984 3 00:42:28 00:07:08
32 153 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 25 M 1985 3 00:42:34 00:07:15
33 56 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 3 00:42:37 00:07:18
34 145 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 26 M 1985 3 00:42:38 00:07:19
35 226 MOKRÝ Martin Extra Brno 27 M 1985 3 00:42:39 00:07:19
36 24 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 28 M 1995 3 00:42:39 00:07:20
37 118 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 29 M 1980 3 00:42:48 00:07:28
38 75 VEČEŘA Tomáš ASK Blansko Dvorská 30 M 1989 3 00:42:51 00:07:31
39 49 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 31 M 1984 3 00:42:51 00:07:31
40 37 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 32 M 1991 3 00:42:56 00:07:36
41 39 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 8 MV1 1967 3 00:42:59 00:07:40
42 99 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 2 MV2 1966 3 00:43:11 00:07:51
43 91 ČUMA Josef Milonice 33 M 1980 3 00:43:20 00:08:01
44 70 JEŽEK Ondřej Fany Cycling Team 34 M 1989 3 00:43:30 00:08:10
45 100 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 9 MV1 1967 3 00:43:47 00:08:28
46 224 FRANC Pavel SK Meteor 35 M 1986 3 00:44:05 00:08:46
47 120 KOCIÁN Aleš 36 M 1982 3 00:44:05 00:08:46
48 36 ZELINKA Jiří O-mikron 37 M 1987 3 00:44:11 00:08:51
49 23 VEMOLA Jiří Bukovice 38 M 1977 3 00:44:14 00:08:54
50 54 SVOBODA Marek Běžci Moravany 39 M 1977 3 00:44:16 00:08:57
51 239 ALMAN Dušan Babice 10 MV1 1967 3 00:44:30 00:09:11
52 152 POSPÍŠIL David Aj MY sme BEH 40 M 1985 3 00:44:54 00:09:35
53 62 JUŘICA Pavel Ostrava 41 M 1979 3 00:44:57 00:09:38
54 90 PLEKANEC Juraj Brno 11 MV1 1974 3 00:45:00 00:09:40
55 110 HRBÁČEK Karel Útěchov 12 MV1 1968 3 00:45:04 00:09:44
56 115 MALÝ Václav Tvarožná 42 M 1988 3 00:45:04 00:09:44
57 148 KOHOUTEK Jiří Brno 43 M 1989 3 00:45:07 00:09:47
58 77 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 44 M 1978 3 00:45:07 00:09:48
59 236 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 3 MV2 1958 3 00:45:10 00:09:50
60 241 HNILIČKA Václav 45 M 1986 3 00:45:11 00:09:52
61 55 SLÁMA Lukáš Brno 46 M 1984 3 00:45:17 00:09:57
62 15 FILIP Josef Vyškov 47 M 1977 3 00:45:18 00:09:59
63 215 CZERNÝ Pavel Karviná 48 M 1981 3 00:45:31 00:10:11
64 125 BRTNA David Brno 49 M 1982 3 00:45:31 00:10:12
65 68 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 50 M 1987 3 00:45:36 00:10:17
66 67 BRÁZDA Richard AC NotarBrazda.cz 13 MV1 1975 3 00:45:37 00:10:17
67 63 KROPÁČEK Jaroslav Brno 14 MV1 1970 3 00:45:40 00:10:21
68 221 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 1 XZ 1983 3 00:45:42 00:10:22
69 106 JÁGR Ondřej Brno 51 M 1983 3 00:45:52 00:10:32
70 114 NOVOTNÝ Jiří Velatice 52 M 1992 3 00:45:55 00:10:35
71 44 HLAVATÝ Radek Brno 4 MV2 1966 3 00:46:00 00:10:41
72 134 REDLICH Tomáš KČT Aš 53 M 1982 3 00:46:05 00:10:45
73 129 BUČEK Petr 54 M 1994 3 00:46:10 00:10:50
74 105 POSPÍCHAL Vladimír EKOL ELITE TT 55 M 1985 3 00:46:14 00:10:54
75 123 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 15 MV1 1970 3 00:46:17 00:10:57
76 14 ŠTEFANIK Martin TJ Sokol Přísnotice 56 M 1981 3 00:46:18 00:10:59
77 209 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 57 M 1978 3 00:46:19 00:10:59
78 201 NĚMEC Richard Blansko 16 MV1 1969 3 00:46:25 00:11:05
79 47 POHANKA Libor KC Brno 58 M 1978 3 00:46:45 00:11:26
80 158 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 59 M 1977 3 00:46:55 00:11:36
81 232 SELUCKÝ Zbyněk 17 MV1 1968 3 00:46:57 00:11:38
82 121 LORENZ Marek Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 60 M 1979 3 00:46:58 00:11:39
83 35 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 61 M 1988 3 00:46:58 00:11:39
84 85 VÁVRA Robert Brno 62 M 1977 3 00:47:00 00:11:41
85 206 ŽEJÍŠEK Martin Kašpaři VM 63 M 1984 3 00:47:14 00:11:54
86 207 ČINČURA Jiří 64 M 1983 3 00:47:14 00:11:54
87 88 BĚLOHOUBEK Petr Brno 18 MV1 1972 3 00:47:15 00:11:55
88 140 KUNOVSKÝ Richard Slavičín 19 MV1 1969 3 00:47:31 00:12:12
89 71 BILÍK Martin Orel Brno - Řečkovice 20 MV1 1968 3 00:47:34 00:12:14
90 228 HLAVINKA Jiří 65 M 1988 3 00:47:34 00:12:15
91 69 ŠPRINGER Václav 21 MV1 1974 3 00:47:36 00:12:16
92 124 CIBULKA Pavel Brno 5 MV2 1964 3 00:47:43 00:12:24
93 233 URBÁNEK Michal Tri LAMY 66 M 1977 3 00:47:52 00:12:32
94 155 FORAL Roman Brno 22 MV1 1967 3 00:47:53 00:12:34
95 33 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 6 MV2 1962 3 00:48:03 00:12:43
96 12 ROČEK Radim Brno 23 MV1 1969 3 00:48:07 00:12:47
97 151 ŠRAJER Jan VUT Brno 67 M 1991 3 00:48:10 00:12:50
98 84 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 24 MV1 1967 3 00:48:13 00:12:53
99 163 DYTRT Petr BehejBrno.com 25 MV1 1976 3 00:48:13 00:12:54
100 122 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 26 MV1 1973 3 00:48:16 00:12:56
101 217 KUNC Kamil 68 M 1978 3 00:48:20 00:13:01
102 127 TOPINKA Martin Vysočina Cycling 69 M 1984 3 00:48:31 00:13:11
103 74 DOKOUPIL Petr Brno 70 M 1977 3 00:48:32 00:13:12
104 82 STUDENÝ Lubomír Ivančice 27 MV1 1967 3 00:48:40 00:13:21
105 150 LUKÁŠEK Milan 28 MV1 1972 3 00:48:46 00:13:27
106 78 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 29 MV1 1968 3 00:48:49 00:13:29
107 57 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 30 MV1 1971 3 00:49:00 00:13:40
108 213 MAZUCH František BCK Relax Olešnice 71 M 1990 3 00:49:04 00:13:44
109 58 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 7 MV2 1961 3 00:49:11 00:13:52
110 211 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 31 MV1 1976 3 00:49:13 00:13:53
111 81 FLORIÁN Radim 32 MV1 1970 3 00:49:17 00:13:57
112 27 FIKERA Michal Brno 33 MV1 1974 3 00:49:36 00:14:17
113 130 BRÜCKNER Tomáš 72 M 1983 3 00:49:54 00:14:35
114 231 DVOŘÁK Martin 34 MV1 1974 3 00:49:57 00:14:37
115 28 GAJDÁR Michal Bardejov 73 M 1991 3 00:50:03 00:14:43
116 229 KAREŠ Matěj 35 MV1 1973 3 00:50:03 00:14:43
117 143 VIŠŇOVSKÝ Martin 36 MV1 1973 3 00:50:03 00:14:44
118 223 KOSMÁK Václav SKL C 74 M 1983 3 00:50:26 00:15:06
119 45 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 37 MV1 1976 3 00:50:29 00:15:09
120 212 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 38 MV1 1972 3 00:50:32 00:15:12
121 203 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 1 MV3 1956 3 00:50:33 00:15:13
122 204 KOPECKÝ Jakub Brno 75 M 1990 3 00:50:34 00:15:15
123 133 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 76 M 1989 3 00:50:59 00:15:39
124 149 LAŠTŮVKA Zdeněk 77 M 1989 3 00:51:03 00:15:44
125 65 ČECH Ladislav BehejBrno.com 39 MV1 1973 3 00:51:04 00:15:45
126 17 KUNC Josef Orel Vyškov 8 MV2 1960 3 00:51:22 00:16:02
127 205 ZEZULA Martin Běžci Moravany 78 M 1977 3 00:51:24 00:16:05
128 104 VENEROVÁ Lenka Alfa Helicopter TT 2 XZ 1986 3 00:51:41 00:16:22
129 240 GAUDL Lukáš 79 M 1989 3 00:51:46 00:16:27
130 157 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 80 M 1977 3 00:51:49 00:16:29
131 238 VACHATA Vladimír Extra Brno 81 M 1993 3 00:51:54 00:16:34
132 13 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 40 MV1 1976 3 00:52:06 00:16:46
133 25 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 9 MV2 1961 3 00:52:22 00:17:03
134 227 KAJANOVIČ Filip Extra Brno 82 M 1993 3 00:52:29 00:17:09
135 52 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 10 MV2 1957 3 00:52:37 00:17:18
136 208 PAVLAS Antonín Přibyslav 2 MV3 1956 3 00:52:38 00:17:19
137 61 SKLENKA Tomáš Individuální 41 MV1 1976 3 00:52:42 00:17:22
138 144 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 11 MV2 1961 3 00:52:51 00:17:32
139 32 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 12 MV2 1966 3 00:52:55 00:17:35
140 234 TYLEČEK Pavel Jundrov 42 MV1 1973 3 00:53:24 00:18:04
141 38 STRÁNÍK Aleš Blansko 3 MV3 1950 3 00:53:24 00:18:04
142 46 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 43 MV1 1975 3 00:53:29 00:18:10
143 21 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 83 M 1984 3 00:53:34 00:18:14
144 216 JANÁČEK Petr KONWA team 84 M 1980 3 00:53:44 00:18:24
145 142 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 13 MV2 1964 3 00:53:50 00:18:31
146 89 DVOŘÁK David (CZE) 44 MV1 1976 3 00:54:15 00:18:56
147 29 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 45 MV1 1968 3 00:54:18 00:18:58
148 237 KRŠKA Martin 85 M 1987 3 00:54:27 00:19:07
149 48 NEHYBA Pavel Brno 14 MV2 1965 3 00:54:29 00:19:09
150 135 ŘEZÁČ Oto Brno 46 MV1 1976 3 00:54:31 00:19:12
151 162 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 86 M 1987 3 00:54:51 00:19:32
152 87 LENHART David newline 87 M 1979 3 00:54:59 00:19:39
153 41 MATULA Jaroslav Zetor Brno 47 MV1 1970 3 00:55:30 00:20:11
154 154 DANĚK Jan Brno 88 M 1989 3 00:55:55 00:20:35
155 116 SVOBODA Jan Garko Brno 15 MV2 1961 3 00:56:00 00:20:41
156 96 KOŽUSZNIK Petr 89 M 1983 3 00:56:11 00:20:51
157 146 DVOŘÁČEK Kamil Brno 90 M 1978 3 00:56:12 00:20:53
158 218 ŽARDECKÝ Jiří 91 M 1995 3 00:56:18 00:20:59
159 131 NOVÁČEK Filip Brno 92 M 1988 3 00:56:21 00:21:02
160 42 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 93 M 1992 3 00:56:27 00:21:07
161 222 KUBĚNA Tomáš Brno 94 M 1987 3 00:56:34 00:21:14
162 147 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 95 M 1983 3 00:56:45 00:21:26
163 214 BORKOVEC Luděk Dolní Loučky 96 M 1985 3 00:57:06 00:21:46
164 219 NOVOTNÝ Libor Kuřim 16 MV2 1961 3 00:57:15 00:21:55
165 101 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 17 MV2 1966 3 00:57:39 00:22:20
166 141 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 4 MV3 1955 3 00:57:40 00:22:20
167 86 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 97 M 1986 3 00:58:49 00:23:29
168 80 MOKRÝ Pavel Brno 48 MV1 1968 3 00:59:06 00:23:46
169 230 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 5 MV3 1955 3 00:59:08 00:23:48
170 111 STÖGER Karel Brno 49 MV1 1976 3 00:59:14 00:23:54
171 132 CIESAROVÁ Denisa 3 XZ 1989 3 00:59:23 00:24:04
172 161 CRHÁK Lukáš RUM team 98 M 1981 3 00:59:35 00:24:16
173 210 BLSTNÝ Oldřich Radostice 99 M 1982 3 00:59:43 00:24:23
174 79 SPONAR Jan Tesla Brno 6 MV3 1950 3 00:59:53 00:24:34
175 160 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 18 MV2 1959 3 01:01:09 00:25:50
176 76 ONODI Otto 50 MV1 1974 3 01:01:54 00:26:34
177 50 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 7 MV3 1946 3 01:02:09 00:26:50
178 235 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 51 MV1 1976 3 01:02:17 00:26:58
179 113 PATOČKA Petr Beta Ivančice 19 MV2 1963 3 01:03:07 00:27:47
180 20 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 8 MV3 1944 3 01:04:06 00:28:47
181 16 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 52 MV1 1972 3 01:04:39 00:29:20
182 119 JASKULKA Martin Kuřim 53 MV1 1968 3 01:04:59 00:29:40
183 244 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 9 MV3 1952 3 01:05:47 00:30:27
184 103 BIL Jaroslav newline 20 MV2 1959 3 01:06:40 00:31:21
185 53 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 21 MV2 1961 3 01:07:22 00:32:02
186 136 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 10 MV3 1953 3 01:07:26 00:32:07
187 102 MAIXNER Václav Tišnov 11 MV3 1941 3 01:08:16 00:32:56
188 40 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 12 MV3 1941 3 01:08:17 00:32:58
189 83 VLASÁK Ota Šmeral Brno 54 MV1 1968 3 01:11:39 00:36:19
190 109 JONES Russell 22 MV2 1963 3 01:18:21 00:43:02

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 19 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky M 1979

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
20.05.2023 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.