Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 01.12.2012 08:00 do 01.12.2012 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátGustav GRUN
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,30
Počet kol1
Počet závodníků274
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 163 KOHUT Jan UNI Brno - Newline TEAM 1 M 1985 1 00:30:00
2 107 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 1 00:30:15 00:00:14
3 271 NYKODÝM Miloš ONOS Team 2 M 1990 1 00:30:23 00:00:23
4 142 ONDRÁČEK Tomáš Triexpert adidas team 3 M 1977 1 00:30:43 00:00:42
5 222 ZADÁK Karel Triexpert adidas team 4 M 1978 1 00:30:54 00:00:53
6 71 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1971 1 00:31:08 00:01:08
7 27 ŠŤASTNÝ Petr Česká Spořitelna Specialized 5 M 1988 1 00:31:30 00:01:29
8 41 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 6 M 1977 1 00:31:31 00:01:30
9 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 3 MV1 1970 1 00:31:32 00:01:31
10 242 KLEIBL Martin Slovan 4 MV1 1973 1 00:31:46 00:01:45
11 38 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 7 M 1982 1 00:32:10 00:02:09
12 17 SUK Ladislav UNI Brno - ASC Bučovice 8 M 1983 1 00:32:13 00:02:12
13 15 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 9 M 1992 1 00:32:20 00:02:19
14 125 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 10 M 1975 1 00:32:24 00:02:23
15 39 SOURAL Lukáš UNI Brno - ASC Bučovice 11 M 1982 1 00:32:29 00:02:28
16 225 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:32:36 00:02:35
17 106 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 5 MV1 1973 1 00:32:45 00:02:44
18 36 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 12 M 1984 1 00:32:50 00:02:50
19 64 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 6 MV1 1972 1 00:32:55 00:02:54
20 65 ČERMÁK Jan SKOL Brno 2 MV2 1963 1 00:33:01 00:03:00
21 92 RYŠKA Vít Horokolo Jundrov 13 M 1975 1 00:33:14 00:03:14
22 182 JURÁNEK Štěpán UNI Brno - Orel Židenice 14 M 1990 1 00:33:29 00:03:28
23 244 DOLÁK Hynek Blansko 7 MV1 1972 1 00:33:30 00:03:29
24 158 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 15 M 1991 1 00:33:35 00:03:34
25 81 NĚMEC Jan OK Chrastava 16 M 1986 1 00:33:38 00:03:37
26 204 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 17 M 1992 1 00:33:42 00:03:42
27 256 BOHÁČEK Petr Boskovice 18 M 1974 1 00:33:50 00:03:49
28 85 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 19 M 1985 1 00:33:53 00:03:52
29 166 KAZDA Adam ASK Blansko 20 M 1991 1 00:34:02 00:04:01
30 16 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 8 MV1 1968 1 00:34:05 00:04:04
31 49 CACEK Josef Cáca team Tišnov 21 M 1978 1 00:34:12 00:04:11
32 105 PEŠKA Pavel CBASE 22 M 1983 1 00:34:25 00:04:24
33 206 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 23 M 1993 1 00:34:32 00:04:31
34 50 KOLÍNEK František AK Perná 3 MV2 1956 1 00:34:40 00:04:39
35 34 POLÁK Marek HO Lemra 9 MV1 1973 1 00:34:50 00:04:49
36 23 ŽENATA Filip MRX Team Bořitov 1 XM 1994 1 00:34:51 00:04:50
37 117 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 10 MV1 1965 1 00:35:05 00:05:04
38 120 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 24 M 1980 1 00:35:10 00:05:10
39 52 VEVERKA Josef AC Čejkovice 4 MV2 1958 1 00:35:14 00:05:13
40 205 KABÁTH David SK Žabovřesky 25 M 1984 1 00:35:21 00:05:20
41 272 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 26 M 1988 1 00:35:27 00:05:26
42 191 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 27 M 1982 1 00:35:32 00:05:31
43 59 BEZROUK Jiří Consultek Service 5 MV2 1962 1 00:35:35 00:05:34
44 189 SMETANA Josef Eurofoam Sport Team 11 MV1 1969 1 00:35:38 00:05:38
45 186 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 28 M 1992 1 00:35:39 00:05:38
46 283 HOŘAVA Jiří SK Degart 29 M 1980 1 00:35:44 00:05:43
47 164 VEMOLA Jiří Bukovice 30 M 1977 1 00:35:45 00:05:44
48 175 LEPIER Jan ČVK Brno 31 M 1976 1 00:35:50 00:05:49
49 171 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 6 MV2 1962 1 00:35:53 00:05:52
50 97 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:35:56 00:05:55
51 208 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 12 MV1 1967 1 00:35:57 00:05:56
52 104 BACIU Serban Romania 32 M 1980 1 00:35:59 00:05:58
53 170 POSPÍŠIL Petr CH3 33 M 1979 1 00:36:00 00:05:59
54 47 SKYBA Martin Barnex Sport Brno 7 MV2 1962 1 00:36:05 00:06:04
55 31 KORCINA Michal HP KARTON 13 MV1 1973 1 00:36:19 00:06:18
56 177 PRÁT Alexandr Jinačovice 8 MV2 1956 1 00:36:24 00:06:23
57 28 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 34 M 1979 1 00:36:30 00:06:29
58 67 FLORIÁN Radim Zetor Brno 14 MV1 1970 1 00:36:38 00:06:37
59 218 LIPENSKÝ Martin Fort SMC 15 MV1 1969 1 00:36:44 00:06:43
60 199 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 35 M 1975 1 00:36:46 00:06:46
61 190 BŘEZINA Jiří Acer Bike Team 16 MV1 1972 1 00:36:48 00:06:48
62 247 HRABOVSKÝ Aleš IBM 36 M 1981 1 00:36:51 00:06:50
63 124 ZELINKA Jiří O-mikron 37 M 1987 1 00:36:55 00:06:54
64 253 MATĚNA Vladimír VZS Blansko 9 MV2 1959 1 00:36:57 00:06:56
65 284 ŠVÁB Miroslav Cyklo plus Rájec 38 M 1976 1 00:36:58 00:06:57
66 160 HUSÁK Ondřej Blansko 39 M 1982 1 00:36:58 00:06:57
67 252 DOLÍHAL Luděk Tesla Brno 40 M 1985 1 00:36:59 00:06:58
68 276 HÁJEK Ivoš Sokol Doubravice 10 MV2 1961 1 00:37:01 00:07:00
69 203 MULÍČEK Ondřej KOB Moira Brno 41 M 1974 1 00:37:01 00:07:01
70 95 SMOLKA Josef Brno 17 MV1 1970 1 00:37:07 00:07:06
71 54 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 2 MV3 1953 1 00:37:17 00:07:17
72 135 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 42 M 1985 1 00:37:19 00:07:18
73 157 SUCHARDA Pavel KC Brno 18 MV1 1970 1 00:37:23 00:07:22
74 241 STEHLÍK Martin SK Žabovřesky 43 M 1985 1 00:37:24 00:07:23
75 145 ALMAN Dušan Adamov 19 MV1 1967 1 00:37:25 00:07:24
76 99 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 11 MV2 1955 1 00:37:26 00:07:25
77 146 TOPINKA Martin CBASE 44 M 1984 1 00:37:27 00:07:26
78 76 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 45 M 1979 1 00:37:28 00:07:28
79 277 TRUBÁK Michal Doubravice 46 M 1983 1 00:37:29 00:07:28
80 207 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 47 M 1986 1 00:37:33 00:07:32
81 285 PLHOŇ Patrik Loosers Blansko 48 M 1980 1 00:37:39 00:07:39
82 270 PETRŮ Radim Boskovice 20 MV1 1971 1 00:37:42 00:07:41
83 220 DANĚK Roman Cyklo plus Rájec 49 M 1975 1 00:37:45 00:07:44
84 236 HRBÁČEK Karel Útěchov 21 MV1 1968 1 00:37:49 00:07:48
85 197 ZOUBEK Karel Vanovice 12 MV2 1960 1 00:37:51 00:07:51
86 72 MAZŮR Róbert MO runers 50 M 1991 1 00:37:55 00:07:54
87 116 ŠINDELKA Antonín RBK Blansko 22 MV1 1972 1 00:37:56 00:07:55
88 83 STLOUKAL Jaroslav JSRT Adamov 23 MV1 1968 1 00:37:58 00:07:57
89 150 ZELENÝ Miroslav Brno 51 M 1983 1 00:37:59 00:07:58
90 168 GROSS Luděk Znojmo 3 MV3 1953 1 00:38:06 00:08:05
91 26 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 24 MV1 1973 1 00:38:08 00:08:07
92 139 KRÁTKÝ Jiří Jedovnice 52 M 1977 1 00:38:09 00:08:08
93 137 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 25 MV1 1973 1 00:38:09 00:08:09
94 21 SIKORA Aleš Smršť Podlesí 26 MV1 1973 1 00:38:10 00:08:09
95 209 KASSAI Lubomír Cyklo Kassai Boskovice 27 MV1 1973 1 00:38:12 00:08:11
96 269 VESELÝ Jan Boskovice 53 M 1977 1 00:38:14 00:08:13
97 53 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 4 MV3 1950 1 00:38:16 00:08:15
98 118 BERAN Tomáš Brno 54 M 1980 1 00:38:20 00:08:19
99 24 MARTÍNEK David MRX Team Bořitov 55 M 1993 1 00:38:21 00:08:21
100 88 BĚLOHOUBEK Petr Brno 28 MV1 1972 1 00:38:23 00:08:22
101 94 BRTNA David Brno 56 M 1982 1 00:38:33 00:08:33
102 128 HAVRÁNEK Jan Brno 57 M 1977 1 00:38:37 00:08:36
103 44 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 58 M 1978 1 00:38:42 00:08:42
104 273 KRÁČALÍK Martin Letovice 59 M 1983 1 00:38:47 00:08:46
105 153 KUNITSKI Evghenii Brno 60 M 1981 1 00:38:52 00:08:52
106 56 DUŠIL Jaroslav Brno 29 MV1 1970 1 00:38:54 00:08:53
107 281 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 61 M 1976 1 00:38:55 00:08:54
108 278 BARÁK Radek Moravec Merida CZECH MTB TEAM 62 M 1991 1 00:39:00 00:09:00
109 25 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 30 MV1 1968 1 00:39:04 00:09:03
110 147 TRS Ladislav Gastrotrs 63 M 1985 1 00:39:06 00:09:05
111 279 HEBELKA Jaroslav Jevičkov 64 M 1974 1 00:39:08 00:09:07
112 19 ROČEK Radim Brno 31 MV1 1969 1 00:39:09 00:09:08
113 18 KROPÁČEK Jaroslav Brno 32 MV1 1970 1 00:39:12 00:09:11
114 231 ŠAFÁŘ Milan Moravec Sokol Benešov 13 MV2 1962 1 00:39:18 00:09:17
115 82 SVOBODA Jiří Brno 65 M 1976 1 00:39:22 00:09:21
116 181 PRUDEK Vítězslav Moravec Sokol Benešov 14 MV2 1961 1 00:39:23 00:09:22
117 262 PONEŠ Pavel TK Sokoli 66 M 1978 1 00:39:24 00:09:23
118 80 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 15 MV2 1956 1 00:39:25 00:09:24
119 176 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 67 M 1975 1 00:39:26 00:09:25
120 121 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 68 M 1976 1 00:39:29 00:09:28
121 183 MARTÍNEK Jan SC Ráječko 33 MV1 1972 1 00:39:36 00:09:36
122 261 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 5 MV3 1952 1 00:39:37 00:09:36
123 194 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 34 MV1 1968 1 00:39:41 00:09:40
124 133 ŠIMUNEK Martin Modřice 35 MV1 1966 1 00:39:47 00:09:46
125 251 NEČAS Tomáš Šošuvka 69 M 1993 1 00:39:51 00:09:51
126 165 EHRLICH Tomáš Kroměříž 70 M 1988 1 00:39:57 00:09:56
127 51 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 6 MV3 1951 1 00:40:00 00:09:59
128 233 HLOUŠEK Mirek Brno 71 M 1979 1 00:40:03 00:10:02
129 29 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 16 MV2 1961 1 00:40:06 00:10:05
130 211 MIŠOVE Pavel Rugby Bystrc 72 M 1991 1 00:40:09 00:10:08
131 180 NĚMEC Roman Brno 36 MV1 1972 1 00:40:14 00:10:13
132 268 POLÁŠEK Vít Hodonín 73 M 1976 1 00:40:15 00:10:14
133 217 RYŠAVÝ Miloš Brno 74 M 1976 1 00:40:16 00:10:15
134 187 VYBÍHAL Jan Protivanov 37 MV1 1972 1 00:40:17 00:10:16
135 282 VRÁNA Filip Brno 75 M 1976 1 00:40:19 00:10:19
136 129 BENIAČOVÁ Linda Žilina 1 XZ 1978 1 00:40:22 00:10:21
137 87 BÁR Lukáš Brno 76 M 1974 1 00:40:26 00:10:26
138 274 STEHLÍK Pavel Hostěrádky - Rešov 77 M 1974 1 00:40:36 00:10:36
139 22 GLADIŠ Daniel SKG Brno 38 MV1 1968 1 00:40:41 00:10:40
140 40 JANEK Petr Brno 39 MV1 1969 1 00:40:49 00:10:48
141 263 KONÍČEK Michal Senetářov 78 M 1986 1 00:40:52 00:10:51
142 112 SEIBT David Neslovice 79 M 1975 1 00:40:53 00:10:53
143 275 SPÁČIL Leopold Moravec Benešov 17 MV2 1959 1 00:40:54 00:10:53
144 223 DVOŘÁČEK Jiří Boskovice 80 M 1974 1 00:40:55 00:10:54
145 143 PAULÍK Petr HP KARTON 81 M 1974 1 00:40:56 00:10:55
146 78 MUSIL Josef Náměšť nad Oslavou 40 MV1 1964 1 00:40:58 00:10:57
147 20 MIKA Ivo Brno 41 MV1 1966 1 00:41:01 00:11:01
148 111 ČADEK Martin Brno 18 MV2 1957 1 00:41:04 00:11:04
149 132 DRAGOLOV Daniel Brno 42 MV1 1967 1 00:41:12 00:11:12
150 184 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 82 M 1975 1 00:41:15 00:11:15
151 73 NOHEL Petr MO runers 83 M 1990 1 00:41:17 00:11:17
152 114 BEDAN Petr Spešov 209 43 MV1 1973 1 00:41:19 00:11:18
153 280 RERYCH Jiří Brno 84 M 1988 1 00:41:24 00:11:23
154 91 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 85 M 1983 1 00:41:26 00:11:25
155 33 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 44 MV1 1969 1 00:41:32 00:11:31
156 254 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 45 MV1 1964 1 00:41:43 00:11:42
157 127 ŠPERKA Oldřich Jedovnice 19 MV2 1956 1 00:41:46 00:11:45
158 228 JEDLIČKA Josef Šebetov 20 MV2 1963 1 00:41:51 00:11:50
159 74 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 86 M 1977 1 00:41:53 00:11:52
160 224 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 7 MV3 1951 1 00:41:55 00:11:54
161 84 TOMAN Radim Brno 87 M 1980 1 00:41:56 00:11:55
162 151 VEVERKA Tomáš FK Debakl 88 M 1980 1 00:42:03 00:12:02
163 213 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 46 MV1 1969 1 00:42:09 00:12:08
164 140 MLÁDEK Michael Brno 89 M 1984 1 00:42:12 00:12:12
165 178 PARGAČ Martin Trenčín 90 M 1985 1 00:42:15 00:12:14
166 14 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 47 MV1 1972 1 00:42:20 00:12:19
167 30 STRÁNÍK Aleš Blansko 8 MV3 1950 1 00:42:24 00:12:24
168 286 ŠEVČÍK Petr Moravec Benešov 91 M 1989 1 00:42:28 00:12:27
169 226 SKÁLA Jindřich CBASE 92 M 1987 1 00:42:31 00:12:30
170 144 JELÍNEK Pavel Blansko 93 M 1975 1 00:42:31 00:12:30
171 258 ŠOLC Filip SKI Žabiny 94 M 1985 1 00:42:33 00:12:33
172 167 ŠESTÁK Jakub Sk 24 Brno 95 M 1990 1 00:42:38 00:12:37
173 119 UHLÍŘ Dalibor AT&T 96 M 1980 1 00:42:38 00:12:38
174 234 ŠŇUPÁREK Martin PELLS MTBO Team 48 MV1 1971 1 00:42:40 00:12:39
175 46 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 21 MV2 1955 1 00:42:41 00:12:40
176 264 HORÁK Jiří SDH Okrouhlá 97 M 1989 1 00:42:44 00:12:43
177 66 HORÁK Vratislav Horaso 9 MV3 1950 1 00:42:48 00:12:47
178 229 VYBÍHAL Radek Protivanov 98 M 1991 1 00:42:51 00:12:50
179 243 PAVELKA Richard Brno 99 M 1981 1 00:42:52 00:12:52
180 152 GÖPFERT Eduard ČVK Brno 49 MV1 1971 1 00:42:55 00:12:54
181 265 KUBĚNA Roman Senetářov 100 M 1982 1 00:42:58 00:12:57
182 126 KOHOUTEK Jaromír Brno 22 MV2 1955 1 00:42:59 00:12:59
183 185 SOBOTKA Jan NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 101 M 1975 1 00:43:02 00:13:01
184 159 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 102 M 1981 1 00:43:08 00:13:07
185 216 MIKITA Pavel Brno 10 MV3 1952 1 00:43:14 00:13:14
186 141 SLÍVA Jan Brno 103 M 1985 1 00:43:15 00:13:15
187 115 SLOVÁK Vít Lomnice 104 M 1975 1 00:43:20 00:13:19
188 61 VOREL Petr Brno 105 M 1986 1 00:43:22 00:13:22
189 198 SEKANINA Stanislav Moravec Benešov 106 M 1975 1 00:43:26 00:13:25
190 75 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 11 MV3 1953 1 00:43:30 00:13:29
191 98 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 23 MV2 1957 1 00:43:32 00:13:31
192 42 VÍTKOVIČ Lubomír Hluboké Dvory 107 M 1981 1 00:43:37 00:13:37
193 130 HATLAPATKA Radim Rožnov 108 M 1987 1 00:43:54 00:13:53
194 48 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 24 MV2 1954 1 00:44:04 00:14:03
195 101 ZEZULKA Luděk Brno 25 MV2 1962 1 00:44:14 00:14:13
196 259 KRYL Tomáš X-Sports 109 M 1978 1 00:44:19 00:14:18
197 96 ŠÍPEK Martin Jundrov 110 M 1974 1 00:44:22 00:14:21
198 149 IZÁK Richard Brno 111 M 1995 1 00:44:27 00:14:26
199 32 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 50 MV1 1966 1 00:44:30 00:14:29
200 109 DVOŘÁK David Brno 112 M 1976 1 00:44:34 00:14:34
201 155 TYLEČEK Pavel Jundrov 51 MV1 1973 1 00:44:47 00:14:46
202 103 BAYER Miloslav ASK TT - SKI Blansko 12 MV3 1947 1 00:44:49 00:14:49
203 138 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 52 MV1 1966 1 00:44:54 00:14:53
204 255 SKOTÁK Hynek Extreme Life 113 M 1977 1 00:45:04 00:15:03
205 77 KRESTA Roman Zetor Brno 53 MV1 1965 1 00:45:07 00:15:06
206 235 MACHÁČEK Jan Prdlavka SSSR Modřice 54 MV1 1969 1 00:45:08 00:15:08
207 69 KOUDELKA Jiří AP Brno 26 MV2 1957 1 00:45:11 00:15:10
208 79 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 27 MV2 1956 1 00:45:14 00:15:13
209 134 ZUMR Miroslav Brno 114 M 1984 1 00:45:21 00:15:20
210 89 TŘÍSKA Roman Brno 28 MV2 1956 1 00:45:23 00:15:22
211 108 HANÁK Albín Brno 13 MV3 1951 1 00:45:28 00:15:27
212 60 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 115 M 1985 1 00:45:39 00:15:38
213 232 OŠLEJŠEK Bronislav Sokol Protivanov 116 M 1987 1 00:45:41 00:15:40
214 260 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 117 M 1984 1 00:45:43 00:15:42
215 123 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 55 MV1 1967 1 00:45:44 00:15:43
216 131 HOLÁŠEK Petr Brno 118 M 1989 1 00:45:45 00:15:44
217 245 KUCIEL Jiří SKP Brno 56 MV1 1964 1 00:46:02 00:16:02
218 113 KRIEG Petr BMT Brno 14 MV3 1949 1 00:46:12 00:16:11
219 240 MÜNSTER Libor www.libormunster.cz, Blansko 57 MV1 1966 1 00:46:24 00:16:23
220 100 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 29 MV2 1961 1 00:46:27 00:16:26
221 249 KRATOCHVÍL Roman Chobyně 30 MV2 1963 1 00:46:30 00:16:29
222 239 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 119 M 1985 1 00:46:37 00:16:36
223 250 MATULA Jiří PC BRNO 31 MV2 1956 1 00:46:42 00:16:41
224 70 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 32 MV2 1954 1 00:46:49 00:16:48
225 219 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 120 M 1976 1 00:46:50 00:16:49
226 90 CRHÁK Luděk Zetor Brno 33 MV2 1959 1 00:46:51 00:16:50
227 214 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 15 MV3 1952 1 00:46:53 00:16:52
228 246 MACHÁČEK Martin RC Brno 34 MV2 1955 1 00:47:26 00:17:25
229 122 SVOBODA Karel Zetor Brno 16 MV3 1945 1 00:47:28 00:17:27
230 161 LAVIČKA Jaroslav Drásov 35 MV2 1959 1 00:47:30 00:17:29
231 86 SPONAR Jan Tesla Brno 17 MV3 1950 1 00:47:32 00:17:31
232 221 BOHÁČ Jiří Brno 36 MV2 1954 1 00:47:34 00:17:33
233 266 ALMAN Martin Nitra 121 M 1975 1 00:47:57 00:17:56
234 102 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 37 MV2 1962 1 00:48:03 00:18:03
235 45 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 58 MV1 1971 1 00:48:27 00:18:26
236 215 HETFLEIŠ Jan Zetor Brno 122 M 1990 1 00:48:27 00:18:26
237 136 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 18 MV3 1952 1 00:48:29 00:18:28
238 110 PUDELKA Jaroslav Prdlavka SSSR Modřice 19 MV3 1953 1 00:48:29 00:18:28
239 257 ŽDÁNSKÝ Zbyněk Auto RZ Boskovice 123 M 1977 1 00:48:30 00:18:30
240 62 DVOŘÁK Vojtěch Brno 124 M 1974 1 00:48:47 00:18:46
241 227 ALEXEJEVSKY Dimitrij Moskva 20 MV3 1940 1 00:49:04 00:19:03
242 192 HORÁK Pavel Acer Bike Team 125 M 1976 1 00:49:06 00:19:05
243 37 KLEPAL Petr Blansko 59 MV1 1966 1 00:49:09 00:19:08
244 57 JASKULKA Martin AK Kuřim 60 MV1 1968 1 00:49:17 00:19:16
245 230 KEJÍK Roman Sokol Protivanov 126 M 1988 1 00:49:25 00:19:24
246 169 CHMELÍK Jakub Česká 127 M 1981 1 00:49:26 00:19:26
247 55 PELC Vít OZZY Brno 61 MV1 1967 1 00:49:41 00:19:40
248 248 POLÁK Petr AC/SDH Okrouhlá 128 M 1987 1 00:49:49 00:19:49
249 202 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 129 M 1992 1 00:50:24 00:20:23
250 200 MOUČKA Jan Brno 38 MV2 1956 1 00:50:43 00:20:42
251 156 ROŽEK Miroslav :-) 62 MV1 1965 1 00:51:01 00:21:00
252 179 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 21 MV3 1952 1 00:51:10 00:21:09
253 238 LENHART David Brno 130 M 1979 1 00:51:26 00:21:26
254 212 KOUDELKA Petr Moravec Benešov 63 MV1 1964 1 00:51:38 00:21:37
255 193 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 22 MV3 1949 1 00:52:09 00:22:08
256 154 VLASÁK Ota Šmeral Brno 64 MV1 1968 1 00:52:33 00:22:32
257 174 ŽÁK Štěpán Nezávislí Modřice 131 M 1997 1 00:52:40 00:22:39
258 173 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 65 MV1 1965 1 00:52:41 00:22:40
259 68 ERTL Jiří Horokolo Jundrov 23 MV3 1946 1 00:52:48 00:22:47
260 35 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 24 MV3 1941 1 00:53:07 00:23:06
261 172 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 39 MV2 1961 1 00:53:16 00:23:15
262 237 KONEČNÝ Martin Sebranice 66 MV1 1972 1 00:53:37 00:23:36
263 63 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 67 MV1 1964 1 00:54:37 00:24:36
264 93 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 68 MV1 1973 1 00:54:55 00:24:54
265 210 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Blansko 40 MV2 1955 1 00:55:21 00:25:20
266 148 TRS Ladislav Gastrotrs 41 MV2 1958 1 00:55:49 00:25:48
267 196 MACHALA Jaroslav Hluk 25 MV3 1938 1 00:57:09 00:27:08
268 43 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 26 MV3 1937 1 00:58:49 00:28:48
269 195 HALBRŠTAT Petr TK Znojmo 69 MV1 1967 1 00:58:51 00:28:50
270 267 NOVOSEDLÍK Lubomír SK pre radost Nitra 70 MV1 1966 1 01:00:44 00:30:43
271 13 HRUBÝ Milan ASK Blansko 27 MV3 1938 1 01:01:12 00:31:11

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 58 MATULKA Rudolf Kohoutovice M 1993
DNF 188 VYBÍHAL Jan Protivanov XM 1994
DNF 201 KUNSTNER Jaroslav Horokolo Jundrov MV2 1958

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.