Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Zámecká 5 - 5000m

Datum pořádání od 12.06.2015 16:00 do 12.06.2015 19:30
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera

Start: 18:30 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků96
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 142 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M 1981 2 00:15:58
2 212 BLAHA Tomáš AK Kroměříž 2 M 1976 2 00:16:24 00:00:26
3 149 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 3 M 1980 2 00:16:57 00:00:59
4 200 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 4 M 1987 2 00:17:12 00:01:14
5 107 SEDLÁČEK Ondřej KČT-OB Holešov 5 M 1997 2 00:17:14 00:01:16
6 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 1 MvI 1970 2 00:17:23 00:01:25
7 173 DEDEK Aleš SK Přerov 2 MvI 1975 2 00:17:45 00:01:47
8 81 HUBÁČEK Josef KES Buk Team 3 MvI 1973 2 00:17:54 00:01:56
9 193 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulin 6 M 1994 2 00:18:00 00:02:02
10 24 ODSTRČILÍK Roman SOKOL Třebětice 4 MvI 1975 2 00:18:11 00:02:13
11 86 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 5 MvI 1975 2 00:18:50 00:02:52
12 177 SEHNAL Tomáš KHB Radegast 6 MvI 1973 2 00:18:56 00:02:58
13 116 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 7 M 1982 2 00:19:08 00:03:10
14 204 POSPÍŠIL David Všetuly 8 M 1985 2 00:19:13 00:03:15
15 93 HOČŤÁLEK Marek Tomíno 7 MvI 1969 2 00:19:19 00:03:21
16 139 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 9 M 1993 2 00:19:21 00:03:23
17 56 ŽALUDKOVÁ Jana Cyklogat Malenovice 1 ŽvI 1975 2 00:19:31 00:03:33
18 180 HALUZÍK Bronislav DRACY 8 MvI 1974 2 00:19:32 00:03:34
19 115 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 9 MvI 1974 2 00:19:38 00:03:40
20 174 HORÁK Aleš Continental sport team 10 M 1980 2 00:19:41 00:03:43
21 96 STOKLAS Jiří ORCHIS 10 MvI 1971 2 00:19:48 00:03:50
22 210 HORÁK Čestmír OD MORAVA 11 MvI 1971 2 00:19:52 00:03:54
23 151 SLÁDEK Josef KBC Přerov 1 MvII 1964 2 00:19:54 00:03:56
24 102 DANĚK Simon SLAVOJ Všetuly 12 MvI 1971 2 00:19:56 00:03:58
25 73 BAYER Vlastislav Morkovice 11 M 1977 2 00:19:56 00:03:58
26 194 KREJČÍ Lukáš CK Rohálov 12 M 1993 2 00:19:59 00:04:01
27 156 ODSTRČIL Tomáš SK Žeranovice 13 M 1999 2 00:19:59 00:04:01
28 13 KOTOPULU Helena Zlín 2 ŽvI 1980 2 00:20:12 00:04:14
29 182 VYSLOUŽIL Jan NightMares 14 M 1981 2 00:20:30 00:04:32
30 199 PĚLUCHA Filip Sokol Třebětice 1 15 M 1999 2 00:20:44 00:04:46
31 211 NERADIL Richard Líšná 16 M 1979 2 00:20:49 00:04:51
32 213 NERADIL Svatopluk DRACY 17 M 1980 2 00:21:09 00:05:11
33 162 JARKOVSKÝ Jaroslav Holešov 13 MvI 1968 2 00:21:11 00:05:13
34 57 JURÁŇ Tomáš Holešov 18 M 1976 2 00:21:13 00:05:15
35 176 ZEMÁNEK Petr DRACY 14 MvI 1969 2 00:21:15 00:05:17
36 109 SEDLÁČEK Jaroslav OB Holešov 2 MvII 1964 2 00:21:21 00:05:23
37 190 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 19 M 2005 2 00:21:26 00:05:28
38 205 FIODOR Jaroslav Slečinky Napajedla 20 M 1984 2 00:21:32 00:05:34
39 188 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 15 MvI 1972 2 00:21:46 00:05:48
40 95 KOLÁŘ Dušan Holešov 16 MvI 1974 2 00:21:48 00:05:50
41 152 BRÁZDOVÁ Veronika Kroměříž 1 Ž 1990 2 00:21:49 00:05:51
42 201 ŠKOPÍK Ondřej SOKOL Třebětice 21 M 1990 2 00:21:52 00:05:54
43 155 SMAŽIL Martin COBRAM 22 M 1981 2 00:21:53 00:05:55
44 197 GAŽDA Jakub Holešov 23 M 1998 2 00:22:14 00:06:16
45 133 DANĚK Vladan Rusava 24 M 1977 2 00:22:34 00:06:36
46 121 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav DD Všechovice 1 MvIII 1953 2 00:22:39 00:06:41
47 178 HORÁKOVÁ Kristýna Jolanka team 2 Ž 1986 2 00:22:49 00:06:51
48 160 GRULICHOVÁ Simona Přerov 3 ŽvI 1972 2 00:23:00 00:07:02
49 191 KOUTNÝ Ondřej Biatlon Prostějov 25 M 2007 2 00:23:05 00:07:07
50 179 DOSTÁL Pavel DRACY 17 MvI 1970 2 00:23:10 00:07:12
51 195 KREJČÍ Dominik CK Rohálov 26 M 1998 2 00:23:14 00:07:16
52 175 NAVRÁTIL Michal DRACY 18 MvI 1974 2 00:23:24 00:07:26
53 75 PLŠEK Jiří Hulín 27 M 1979 2 00:23:27 00:07:29
54 159 KOTEK Karel Kroměříž 3 MvII 1965 2 00:23:27 00:07:29
55 170 ŠIMŮNEK Martin Holešov 28 M 1985 2 00:23:28 00:07:30
56 144 BAKALÍK Tomáš SDH Roštění 29 M 1989 2 00:23:31 00:07:33
57 185 FRIDRICH Michal FbC Holešov 30 M 1990 2 00:23:40 00:07:42
58 150 KUBÍČEK Pavel Pingu Sport 19 MvI 1969 2 00:23:40 00:07:42
59 203 KOZEL Dušan Kroměříž 4 MvII 1963 2 00:23:47 00:07:49
60 187 FUKSA Jaroslav NightMares 31 M 1985 2 00:23:48 00:07:50
61 140 JANEČKA Pavel Bystřice p. H. 20 MvI 1968 2 00:23:52 00:07:54
62 131 SLATINSKÝ Martin Chomýž 32 M 1976 2 00:24:24 00:08:26
63 165 BAŠTINEC David Hulin 33 M 1984 2 00:24:37 00:08:39
64 168 JELÍNEK Milan OREL Bystřice pod Host. 34 M 1979 2 00:25:10 00:09:12
65 157 KOTKOVÁ Hana Kroměříž 1 ŽvII 1969 2 00:25:23 00:09:25
66 158 POLEPIL Jiří Žeranovice 35 M 1998 2 00:25:46 00:09:48
67 145 ZLÁMAL Jiří Unite Holešov 36 M 1988 2 00:25:56 00:09:58
68 183 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 21 MvI 1974 2 00:26:07 00:10:09
69 10 KOTOPULOS Nikis Zlín 22 MvI 1970 2 00:26:28 00:10:30
70 186 MRÁZKOVÁ Michala NightMares 3 Ž 1987 2 00:26:37 00:10:39
71 189 KRUPICOVÁ Markéta NightMares 4 Ž 1988 2 00:26:38 00:10:40
72 58 JURÁŇOVÁ Jana Holešov 4 ŽvI 1975 2 00:26:38 00:10:40
73 110 NESVADBA Vladan Stolní tenis Bystřice p. H. 37 M 1995 2 00:26:53 00:10:55
74 181 VESELSKÁ Iva Hulín 5 ŽvI 1972 2 00:26:54 00:10:56
75 202 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Všetuly 5 Ž 1995 2 00:26:56 00:10:58
76 146 SROVNAL František Holešov 23 MvI 1966 2 00:27:13 00:11:15
77 117 POŘIZKA Václav Atletika Holešov 38 M 2006 2 00:27:52 00:11:54
78 118 SEDLÁČKOVÁ Blanka Martinice 6 ŽvI 1971 2 00:27:53 00:11:55
79 147 SLAVÍK Pavel Holešov 39 M 1984 2 00:28:19 00:12:21
80 208 VÝLETA Marek Prusinovice 5 MvII 1964 2 00:28:25 00:12:27
81 167 ŠIMŮNKOVÁ Adriana Holešov 6 Ž 1986 2 00:28:50 00:12:52
82 209 KLAPILOVÁ Veronika Atletika Holešov 7 Ž 2000 2 00:29:00 00:13:02
83 22 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana Atletika Holešov 8 Ž 1981 2 00:29:15 00:13:17
84 77 ŠAŠKOVÁ Karolína Burky Team 9 Ž 1990 2 00:30:11 00:14:13
85 207 ROUBALOVÁ Alexandra Slečinky Napajedla 10 Ž 1985 2 00:30:21 00:14:23
86 64 FARKAŠOVÁ Jaroslava Vlčáci Holešov 7 ŽvI 1974 2 00:30:35 00:14:37
87 196 LECHNEROVÁ Renata Holešov 8 ŽvI 1978 2 00:30:35 00:14:37
88 143 CHYTILOVÁ Klára Hulín 11 Ž 1998 2 00:31:20 00:15:22
89 141 ZDRÁHALOVÁ Petra 9 ŽvI 1972 2 00:31:32 00:15:34
90 148 NAVRÁTILOVÁ Klára Atletika Zlín 12 Ž 1998 2 00:32:08 00:16:10
91 198 ŠTOKMAN Zdeněk Bystřice pod Hostýnem 40 M 1991 2 00:32:46 00:16:48
92 137 ŠEVČÍKOVÁ Nikola Sanitka 66 Holešov 13 Ž 1990 2 00:32:59 00:17:01
93 172 DVOŘÁK Tomáš Holešov 6 MvII 1965 2 00:32:59 00:17:01
94 136 ŠEVČÍK Libor Sanitka 66 Holešov 24 MvI 1966 2 00:33:00 00:17:02
95 192 MALANT Stanislav Bystřice pod Hostýnem 25 MvI 1967 2 00:33:11 00:17:13
96 163 BŘEZINA Jiří SK Přerov 2 MvIII 1939 2 00:34:00 00:18:02

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.