Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

29. KEPÁK JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2015 - XTRAIL 700m,15km,5km

Datum pořádání od 18.07.2015 09:30 do 18.07.2015 17:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Seriál závodů29. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)20,70
Počet kol3
Počet závodníků102
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 40 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 1 M(30-39) 1979 3 01:05:07
2 26 POSPÍCHAL Zbyněk ALFA riblicopter Triatlon Team 1 M(20-29) 1986 3 01:05:24 00:00:17
3 24 KLÍMA Tomáš EKOL TEAM 2 M(30-39) 1980 3 01:07:27 00:02:20
4 58 POSPÍCHAL Vladimír EKOL ELITE TT 3 M(30-39) 1985 3 01:08:01 00:02:54
5 37 GROŠEK Luboš Relax-fit team 4 M(30-39) 1980 3 01:09:27 00:04:20
6 43 NOVOTNÝ Daniel Cykloservis Moravský Krumlov 1 M(40-49) 1974 3 01:11:59 00:06:52
7 25 STEHLÍK Pavel 2 M(40-49) 1974 3 01:13:32 00:08:25
8 18 PROCHÁZKA Milan TJ Spartak Třebíč 3 M(40-49) 1966 3 01:14:07 00:09:00
9 41 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 1 Ž(30-39) 1983 3 01:14:35 00:09:28
10 55 KUBÍČEK Martin Cykloplus Rajec 4 M(40-49) 1968 3 01:14:56 00:09:49
11 10 FOUKAL Libor Sport Complex Břeclav 5 M(30-39) 1977 3 01:15:09 00:10:02
12 50 CHRÁSTECKÝ Lukáš KKRD Atex 6 M(30-39) 1985 3 01:15:37 00:10:30
13 52 POSPÍŠIL Josef Moravská Třebová 7 M(30-39) 1985 3 01:16:00 00:10:53
14 102 ŠENKÝŘ Michal 8 M(30-39) 1983 3 01:17:35 00:12:28
15 47 DRAGOLOV Daniel FIDES 5 M(40-49) 1967 3 01:17:54 00:12:47
16 56 KARLÍK Petr Ski Club Márovky - Blansko 9 M(30-39) 1982 3 01:17:57 00:12:50
17 83 PACHECO Edinson SK Sever Brno 10 M(30-39) 1983 3 01:17:57 00:12:50
18 69 WRONKA Pavel VHS Brno 2 M(20-29) 1986 3 01:18:46 00:13:39
19 44 POKORNÝ Josef 3 M(20-29) 1993 3 01:18:59 00:13:52
20 65 PATAKI Patrik AK Drnovice 11 M(30-39) 1980 3 01:19:03 00:13:56
21 82 ROŠKO Daniel 12 M(30-39) 1982 3 01:19:11 00:14:04
22 19 ŠINDELÁŘ Ondřej Relax-fit team 4 M(20-29) 1988 3 01:19:27 00:14:20
23 99 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 5 M(20-29) 1991 3 01:19:37 00:14:30
24 84 HORT Stanislav 6 M(40-49) 1971 3 01:19:40 00:14:33
25 105 PLHOŇ Patrik 13 M(30-39) 1980 3 01:19:42 00:14:35
26 81 UHLÍŘ Dalibor AT&T 14 M(30-39) 1980 3 01:20:07 00:15:00
27 11 HRABOVSKÝ Petr VSK Univerzita Brno 15 M(30-39) 1981 3 01:20:17 00:15:09
28 54 FRÁNEK Jan 16 M(30-39) 1982 3 01:20:41 00:15:34
29 85 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 17 M(30-39) 1983 3 01:20:57 00:15:50
30 42 KINC Pavel VF Team Černá Hora 7 M(40-49) 1974 3 01:21:05 00:15:58
31 72 VRONKA David TTC Olomouc 8 M(40-49) 1974 3 01:21:23 00:16:16
32 48 ŠEVČÍK Petr Jedovnice na kopci 6 M(20-29) 1989 3 01:21:34 00:16:27
33 66 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 18 M(30-39) 1977 3 01:21:37 00:16:29
34 60 BODNÁR Jan Raw Satisfaction 9 M(40-49) 1971 3 01:21:46 00:16:39
35 28 JANSA Martin Velatice 19 M(30-39) 1979 3 01:21:51 00:16:44
36 79 SKŘIVÁNEK Pavel LRS Vyškov 10 M(40-49) 1966 3 01:21:54 00:16:47
37 94 POLÁŠEK Vít 20 M(30-39) 1976 3 01:22:09 00:17:02
38 12 KOTOUČEK Pavel Orel Bořitov 11 M(40-49) 1972 3 01:22:51 00:17:44
39 4 MIKULKA Lubo Skialp Fatra 12 M(40-49) 1970 3 01:23:03 00:17:56
40 57 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 1 M(50-59) 1961 3 01:23:11 00:18:04
41 86 SYCHRA Petr 7 M(20-29) 1989 3 01:23:28 00:18:21
42 53 KUCHAŘ Lukáš 21 M(30-39) 1976 3 01:23:42 00:18:35
43 67 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 2 M(50-59) 1959 3 01:24:08 00:19:01
44 7 PROCHÁZKA Dušan Triatlon 13 M(40-49) 1972 3 01:24:28 00:19:21
45 27 DVOŘÁK Jaromír ASK TT-Ski Blansko 14 M(40-49) 1968 3 01:24:34 00:19:26
46 76 ŠMÍD Miroslav 22 M(30-39) 1984 3 01:24:38 00:19:31
47 45 OPLETAL Jan 8 M(20-29) 1994 3 01:25:02 00:19:55
48 20 KLIMEŠ Radek Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 15 M(40-49) 1973 3 01:25:06 00:19:58
49 63 NEUBAUEROVÁ Blanka AK Drnovice 1 Ž(40-49) 1974 3 01:25:17 00:20:09
50 64 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 3 M(50-59) 1964 3 01:25:22 00:20:14
51 88 BUŠ Ondřej 23 M(30-39) 1985 3 01:25:56 00:20:49
52 1 DRAHOŇOVSKÝ Radek Svijany 16 M(40-49) 1973 3 01:26:12 00:21:05
53 9 POHANKA Pavel Lotrando Brno 17 M(40-49) 1973 3 01:26:22 00:21:15
54 49 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 3 01:26:45 00:21:38
55 77 KONÍČEK Michal AC Senetářov 9 M(20-29) 1986 3 01:27:14 00:22:07
56 62 SENEŠI Pavel ACT leraK Blansko 18 M(40-49) 1972 3 01:27:24 00:22:17
57 38 HLADNÝ Paurl Ekol 10 M(20-29) 1991 3 01:27:55 00:22:48
58 93 CHLUP Roman Relax-fit team 24 M(30-39) 1985 3 01:28:15 00:23:08
59 13 BEDNÁŘ Radek 11 M(20-29) 1986 3 01:28:15 00:23:08
60 68 GECNUK Libor Freescale 19 M(40-49) 1975 3 01:28:38 00:23:31
61 106 ŘEHŮŘEK Jan MRX Bořitov 25 M(30-39) 1979 3 01:28:43 00:23:36
62 14 BEDNÁŘ Tomáš 12 M(20-29) 1991 3 01:28:50 00:23:43
63 5 KASSAIOVÁ Martina Cyklo Kassai Boskovice 2 Ž(30-39) 1980 3 01:28:59 00:23:52
64 39 HLADNÝ Marek 20 M(40-49) 1972 3 01:29:14 00:24:07
65 80 KUBĚNA Roman 26 M(30-39) 1982 3 01:29:22 00:24:15
66 59 VENEROVÁ Lenka Alfa Helicopter TT 1 Ž(20-29) 1986 3 01:29:31 00:24:23
67 51 ŠIŠKA Karel 21 M(40-49) 1971 3 01:29:32 00:24:25
68 30 KRUML Tomáš 22 M(40-49) 1966 3 01:29:54 00:24:47
69 70 LUŽNÝ Ivo Triatlon Club Olomouc 4 M(50-59) 1965 3 01:30:35 00:25:28
70 95 PŘIKRYL Adam ASK Blansko 1 Jun(18-19) 1997 3 01:30:45 00:25:38
71 6 FLEK Pavel Horní Lhota 23 M(40-49) 1972 3 01:30:58 00:25:51
72 3 ŠEVČÍK Martin Vysočany 24 M(40-49) 1972 3 01:31:20 00:26:13
73 108 JELÍNEK Ivan 25 M(40-49) 1972 3 01:31:22 00:26:14
74 75 KUBĚNA Ivo 27 M(30-39) 1984 3 01:31:26 00:26:19
75 8 MECL Karel BK Hodonín 5 M(50-59) 1963 3 01:32:19 00:27:12
76 87 KOPČAN Radek EKOL TEAM 6 M(50-59) 1965 3 01:33:44 00:28:37
77 97 VOLAVÝ Vladimír Fit on line 2 M(60+) 1955 3 01:34:07 00:28:59
78 92 SLAVÍKOVÁ Eva 3 Ž(30-39) 1985 3 01:34:53 00:29:46
79 91 JURČOVÁ Michaela 2 Ž(20-29) 1989 3 01:36:30 00:31:22
80 89 ELIÁŠ Jan 28 M(30-39) 1982 3 01:36:41 00:31:34
81 96 FILDÁN Ladislav EKOL TEAM 3 M(60+) 1955 3 01:37:12 00:32:05
82 36 HECZKO Milan 13 M(20-29) 1988 3 01:37:55 00:32:48
83 90 NOVÁK Josef 14 M(20-29) 1992 3 01:39:05 00:33:58
84 17 OŠMERA Radim 29 M(30-39) 1982 3 01:39:47 00:34:40
85 61 BODNÁROVÁ Barbora 2 Ž(40-49) 1971 3 01:40:44 00:35:36
86 101 KLUSÁK Jan 26 M(40-49) 1975 3 01:41:43 00:36:36
87 15 ROZA Tomáš 27 M(40-49) 1973 3 01:42:13 00:37:06
88 107 FIOLEK Michal 30 M(30-39) 1984 3 01:43:28 00:38:20
89 32 GERSL Tomas 28 M(40-49) 1968 3 01:43:54 00:38:46
90 78 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS Vyškov 3 Ž(40-49) 1967 3 01:44:00 00:38:53
91 100 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 29 M(40-49) 1969 3 01:44:28 00:39:21
92 104 ŽDÁNSKÝ Zbyněk Auto RZ Boskovice 31 M(30-39) 1977 3 01:44:32 00:39:25
93 34 GERSLOVA Hana 4 Ž(40-49) 1968 3 01:45:09 00:40:02
94 103 ŠENKÝŘOVÁ Veronika 3 Ž(20-29) 1992 3 01:48:12 00:43:05
95 29 HROCH Jan 30 M(40-49) 1970 3 01:48:22 00:43:14
96 98 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 4 Ž(20-29) 1991 3 01:48:54 00:43:47
97 16 SÝKORA Václav 7 M(50-59) 1956 3 01:57:17 00:52:10
98 31 KRUMLOVÁ Andrea 5 Ž(40-49) 1966 3 01:59:36 00:54:29
99 74 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 1 Ž(50+) 1955 3 02:05:05 00:59:58
100 35 FINTOVÁ Stanka 4 Ž(30-39) 1984 3 02:13:04 01:07:57

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 22 MAREK Jiří NARAPATHY.CZ M(50-59) 1956
DNF 23 MACHÁČEK Martin M(60+) 1955

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.