Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

Chřibská 50ka MTB - Hlavní závod 50km

Datum pořádání od 18.04.2015 08:00 do 18.04.2015 17:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků328
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 4 FOJTÍK Ondřej Force Kck Zlín 1 M30-39 1977 1 01:41:59
2 5 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 1 M19-29 1986 1 01:42:27 00:00:27
3 8 ŠŤASTNÝ Petr Petr Čech Sport MTB team 2 M19-29 1988 1 01:42:27 00:00:28
4 13 LASÁK Matěj MAX CURSOR 3 M19-29 1992 1 01:43:00 00:01:00
5 2 SCHWEIGGL Johannes Wilier Force MTB Team 4 M19-29 1987 1 01:43:32 00:01:32
6 1 ŽÁK Pavel Bike Triatlon Morkovice 5 M19-29 1987 1 01:43:34 00:01:34
7 10 DANĚK Jiří Česká Spořitelna - Accolade 6 M19-29 1993 1 01:44:22 00:02:22
8 3 DEBERTOLIS Massimo Wilier Force MTB Team 1 M40-49 1975 1 01:44:35 00:02:36
9 39 VÁŇA Pavel Bike Triatlon Morkovice 7 M19-29 1988 1 01:45:11 00:03:11
10 86 PILČÍK Adam Novatop - Lapierre 2 M30-39 1984 1 01:45:16 00:03:17
11 28 PETŘÍČEK Tomáš Bike Triatlon Morkovice 8 M19-29 1990 1 01:45:20 00:03:21
12 7 REINER Jan Česka Spořitelna - Accolade 3 M30-39 1985 1 01:45:23 00:03:23
13 323 ČERNOCKÝ Martin inkospor 9 M19-29 1986 1 01:45:25 00:03:26
14 6 ANTONELLO Giacomo Wilier Force MTB Team 10 M19-29 1990 1 01:45:27 00:03:27
15 29 ŽMOLÍK Milan MONTIVA MTB FRYŠTÁK 2 M40-49 1973 1 01:46:40 00:04:41
16 84 NOVÁK Petr 4ever Cyklo Bulis 11 M19-29 1987 1 01:50:06 00:08:06
17 22 FRÝBA Lukáš For Bikes cycling team 4 M30-39 1982 1 01:50:36 00:08:36
18 35 CHALUPA Martin Amenity Extrem Sport Team 5 M30-39 1980 1 01:50:45 00:08:46
19 58 LIBERDA Milan Cykloteam KOLARNA 6 M30-39 1982 1 01:51:00 00:09:00
20 11 KECHRT Tomáš Pells Team 7 M30-39 1981 1 01:51:06 00:09:07
21 32 FIŠERA Ondřej Amenity Extrem Sport Team 12 M19-29 1990 1 01:51:14 00:09:14
22 329 SOVADINA Martin TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 8 M30-39 1978 1 01:52:12 00:10:13
23 322 KACINA Branislav climberg sport team 3 M40-49 1970 1 01:52:33 00:10:33
24 82 PLÁŠEK Tomáš alltraining.cz- LAWI TEAM 13 M19-29 1994 1 01:53:09 00:11:09
25 144 JOSEFÍK Marián GHOST Mojekolo 9 M30-39 1983 1 01:53:13 00:11:13
26 70 BARTOŇ Patrik Amenity Extrem Sport Team 1 JUN 1997 1 01:53:14 00:11:15
27 24 HAKL Filip Moose Team 14 M19-29 1993 1 01:53:21 00:11:21
28 72 KADLEC Ondřej bikecentrum olomouc 10 M30-39 1985 1 01:53:56 00:11:56
29 40 URBÁNEK Miroslav Bike Triatlon Morkovice 15 M19-29 1987 1 01:54:09 00:12:10
30 33 ZOBANÍK Tomáš CK PeMaP Přerov 11 M30-39 1979 1 01:54:21 00:12:21
31 50 STUDÝNKA David SK SKIVELO neslyšících Olomouc 12 M30-39 1976 1 01:54:28 00:12:28
32 68 HRUŠKA Radim Nany Bike Zlín 4 M40-49 1975 1 01:54:37 00:12:38
33 53 VESELÝ Miloš Moose tým 5 M40-49 1973 1 01:54:46 00:12:46
34 14 ŠÍMA Martin MAX CURSOR 6 M40-49 1966 1 01:55:37 00:13:37
35 81 TRTEK František www.kamenictvitrtek.cz 13 M30-39 1984 1 01:56:25 00:14:25
36 315 KREJČIŘÍK Petr Cyklosport Hranice 7 M40-49 1974 1 01:56:35 00:14:35
37 226 CHOVANEC Filip Bike Triatlon Morkovice 16 M19-29 1993 1 01:56:47 00:14:48
38 65 SAMOHÝL Milan Continental sport team 14 M30-39 1976 1 01:57:46 00:15:47
39 9 BERKOVÁ Irena Amenity Extrem Sport Team 1 Ž35 1982 1 01:58:17 00:16:17
40 370 RUBEŠ Matěj Tj Sokol Pozděchov 15 M30-39 1976 1 01:58:21 00:16:22
41 235 KLOUPAR Karel GG ARCHICO 16 M30-39 1978 1 01:58:25 00:16:26
42 99 KLEMENT JIŘÍ DRESSME.CZ 17 M19-29 1988 1 01:58:33 00:16:33
43 325 PATÁK Kamil biketeam sazovice 17 M30-39 1976 1 01:58:39 00:16:39
44 230 JOSEFÍK Martin Symbio+ Cycling 18 M19-29 1995 1 01:58:42 00:16:43
45 200 BARTOŠ Martin bike sport team mohelnice 18 M30-39 1979 1 01:58:45 00:16:46
46 146 KARSCH Dominik 4ever Cyklo Bulis 2 JUN 1998 1 01:58:55 00:16:55
47 20 DUBOVECKÝ Andrej DT SWISS Bike Team 19 M19-29 1986 1 01:59:08 00:17:09
48 62 KREJČÍ Marek 8 M40-49 1975 1 01:59:10 00:17:10
49 41 JANOŠ Rudy OD MORAVA 9 M40-49 1971 1 01:59:12 00:17:12
50 44 ŠIDLÍK Tomáš Amenity Extrem Sport Team 20 M19-29 1993 1 01:59:19 00:17:19
51 242 KŘIVÁNEK Tomáš Ricardo racing team 21 M19-29 1994 1 02:00:31 00:18:32
52 312 SEEMAN Radek CykloTrenink.com 19 M30-39 1979 1 02:00:33 00:18:34
53 23 JAVŮREK Martin Amenity Extrem Sport Team 22 M19-29 1989 1 02:00:36 00:18:36
54 316 ŠVÁČEK David Cyklosport Hranice 20 M30-39 1976 1 02:00:37 00:18:37
55 31 NAVRÁTIL Tomáš Bike Triatlon Morkovice 23 M19-29 1988 1 02:00:47 00:18:48
56 27 PASTRNEK Pavel SK SKIVELO neslyšících Olomouc 21 M30-39 1976 1 02:00:55 00:18:55
57 367 KLEMENT Jakub MTB Chřiby 24 M19-29 1986 1 02:01:04 00:19:04
58 36 ŠÍBL Radoslav 4ever Cyklo Bulis 22 M30-39 1980 1 02:01:09 00:19:09
59 141 HOLZNER Petr 25 M19-29 1992 1 02:01:14 00:19:15
60 30 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 23 M30-39 1985 1 02:01:37 00:19:38
61 38 SVOBODA Jiří UGO Allivictus 1 M60+ 1954 1 02:01:37 00:19:38
62 355 DŘEVOJÁNEK Jan SKP VSETÍN - VALMEZBIKE 10 M40-49 1975 1 02:02:20 00:20:21
63 161 PAVLÍK Radim VALACHBAJK Team 11 M40-49 1973 1 02:02:44 00:20:45
64 66 BULEJKO Roman Mibutrans 26 M19-29 1988 1 02:03:07 00:21:07
65 64 PETRLA Michal Amenity Extrem Sport Team 12 M40-49 1971 1 02:03:16 00:21:17
66 253 MĚŘIL Jaromír Bike Team Sazovice 24 M30-39 1977 1 02:03:45 00:21:46
67 220 HABÁŇ Ondřej SDH Salaš 25 M30-39 1980 1 02:03:51 00:21:52
68 354 PÁTÍK Tomáš 26 M30-39 1976 1 02:03:53 00:21:54
69 67 HEJTMÁNEK Ctibor Kola Kaňkovský 13 M40-49 1968 1 02:03:59 00:22:00
70 282 ŠTĚPÁNEK Jiří XX 27 M30-39 1985 1 02:04:01 00:22:02
71 78 ROHAN Jan Opavský sportovní klub 1 M50-59 1962 1 02:04:06 00:22:07
72 75 MAREK Jaroslav DT SWISS Bike Team 27 M19-29 1986 1 02:04:08 00:22:08
73 368 SEGRADO Roman V.I.K Trek MouldPro 14 M40-49 1975 1 02:04:09 00:22:10
74 219 GREMLICA Jakub 28 M19-29 1993 1 02:04:11 00:22:11
75 328 CHRÁSTEK Pavel Continental sport team 15 M40-49 1975 1 02:04:16 00:22:16
76 16 PROCHÁZKOVÁ Kamila SINTESI PRIMA-DONNA 2 Ž35 1988 1 02:04:20 00:22:20
77 15 VIDECKÝ Karel MAX CURSOR 28 M30-39 1981 1 02:04:23 00:22:23
78 49 ŠVAJDA Martin DT SWISS Bike Team 16 M40-49 1975 1 02:04:40 00:22:40
79 122 MAERTENS Wannes 29 M30-39 1980 1 02:04:57 00:22:57
80 273 TROJAN Tomáš Bike Triatlon Morkovice 29 M19-29 1991 1 02:05:05 00:23:06
81 25 HRADIL Michal Force Kck Zlín 30 M19-29 1987 1 02:05:10 00:23:10
82 301 FIDLEROVÁ Iva YOGI Racing Team 3 Ž35 1983 1 02:05:12 00:23:12
83 74 MAKOVICKÝ Martin EAGLE.sc 30 M30-39 1981 1 02:05:13 00:23:14
84 371 RUBEŠ Michal 17 M40-49 1974 1 02:05:16 00:23:16
85 207 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 31 M19-29 1991 1 02:05:24 00:23:24
86 192 ŽÁK Marek 31 M30-39 1977 1 02:05:26 00:23:26
87 362 OVAD Roman Holštejn 2 M50-59 1963 1 02:05:31 00:23:32
88 162 PÍCHA Slávek Blansko 32 M30-39 1982 1 02:05:50 00:23:51
89 124 MAZÁNEK Vladimír 33 M30-39 1979 1 02:06:22 00:24:22
90 37 STODŮLKOVÁ Denisa Petr Čech Sport MTB team 4 Ž35 1991 1 02:06:37 00:24:37
91 80 MATOVČÍK Julius CUBE Racing Team 34 M30-39 1977 1 02:06:44 00:24:44
92 181 VALA Martin 18 M40-49 1969 1 02:06:51 00:24:52
93 358 HVOLKA Petr 19 M40-49 1975 1 02:06:58 00:24:58
94 166 REIF Jan LKT 80 Šumperk 32 M19-29 1986 1 02:06:59 00:25:00
95 52 BEDNAŘÍKOVÁ Jana Amenity Extrem Sport Team 5 Ž35 1988 1 02:07:06 00:25:07
96 357 ROHRER Jan V.I.K.Team TREK ZLÍN 20 M40-49 1970 1 02:07:10 00:25:11
97 69 HUSAR Ladislav Continental sport team 21 M40-49 1971 1 02:07:18 00:25:18
98 51 ZVONÍČEK Radomír Force Kck Zlín 3 M50-59 1963 1 02:07:26 00:25:27
99 111 KOTLABA Radim CZECH OUTDOOR CLUB 22 M40-49 1975 1 02:07:38 00:25:39
100 73 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 35 M30-39 1977 1 02:07:42 00:25:42
101 137 FUKSA Jaromír 3 JUN 1999 1 02:07:42 00:25:43
102 59 ORNER Zdeněk Force Kck Zlín 4 M50-59 1956 1 02:07:55 00:25:55
103 241 KRATINA Tomáš Kraken Racing 33 M19-29 1990 1 02:07:55 00:25:56
104 120 LANGPAUL Richard RUBIC 36 M30-39 1977 1 02:08:27 00:26:27
105 210 DANĚK Lukáš Bike Triatlon Morkovice 4 JUN 1997 1 02:08:44 00:26:45
106 119 BEŇAČKA Pavel Bike Team Sazovice 34 M19-29 1987 1 02:09:00 00:27:00
107 170 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 37 M30-39 1979 1 02:09:04 00:27:05
108 180 TOČEK Robert vy-jo koně chřibáci 38 M30-39 1977 1 02:09:30 00:27:31
109 268 PODOLA Lukáš NILFISK ALTO PRO CYCLING 35 M19-29 1994 1 02:09:38 00:27:38
110 123 HYNČICA Pavel Fremach Kroměříž 39 M30-39 1978 1 02:09:44 00:27:44
111 203 BLAHA Aleš TOSHULIN 23 M40-49 1972 1 02:09:54 00:27:55
112 361 ŠEBELA Vojtěch Atrex 40 M30-39 1985 1 02:09:54 00:27:55
113 151 KUBÍČEK Petr Kroměřížské bajkér 36 M19-29 1989 1 02:10:27 00:28:28
114 310 DOHNAL Roman SK SKIVELO neslyšících Olomouc 41 M30-39 1981 1 02:10:34 00:28:34
115 132 BŘEZINOVÁ Marie LKT 80 Šumperk 6 Ž35 1991 1 02:10:35 00:28:35
116 218 GRANÁT David KL SPORT Děčín 24 M40-49 1972 1 02:10:48 00:28:48
117 229 JÍLEK Richard Bike Porsche Team Olomouc 25 M40-49 1972 1 02:11:10 00:29:10
118 330 UMLAUF Jiří Slovan Luhačovice 37 M19-29 1994 1 02:11:13 00:29:14
119 115 BAYER Vlastislav TK-Morkovice 42 M30-39 1977 1 02:11:29 00:29:30
120 360 BOREČEK Tomáš Novatop Lapierre 5 M50-59 1957 1 02:11:43 00:29:44
121 372 LYSONĚK Jakub Nilfi SK alto pro cycling 5 JUN 1997 1 02:11:44 00:29:44
122 130 NECHVÁTAL František Cyklo Kněžice 2 M60+ 1953 1 02:11:45 00:29:45
123 105 ŠEVČÍK Kamil 38 M19-29 1990 1 02:12:32 00:30:33
124 352 URBANEC Mira Bike Triatlon Morkovice 43 M30-39 1976 1 02:12:40 00:30:40
125 314 TKADLEC Josef MTIADŠ 44 M30-39 1985 1 02:13:47 00:31:47
126 261 NOSÁL Pavel bikesportmohelnice 45 M30-39 1976 1 02:13:52 00:31:53
127 264 PEKAŘ Martin Lukov 46 M30-39 1980 1 02:13:59 00:31:59
128 255 MIKL Vojtěch SUPERIOR Cyklofit High5 Team 6 JUN 1999 1 02:13:59 00:32:00
129 227 JAKEŠ Jiří SUPERIOR Cyklofit High5 Team 47 M30-39 1977 1 02:13:59 00:32:00
130 252 MENŠÍK Jan 48 M30-39 1977 1 02:14:09 00:32:10
131 236 KOCMÁNEK Ladislav Relax Olešnice 39 M19-29 1990 1 02:14:20 00:32:21
132 63 NEDVÍDEK Pavel VIP Vesani.cz 49 M30-39 1979 1 02:14:40 00:32:40
133 290 ŽÁČEK Michal Amenity Extrem Sport Team 26 M40-49 1970 1 02:14:42 00:32:42
134 34 OTAHALOVA Lucie NILFISK ALTO PRO CYCLING 7 Ž35 1980 1 02:15:15 00:33:16
135 47 SKYBA Zdeněk DT SWISS Bike Team 7 JUN 1999 1 02:15:23 00:33:24
136 318 ŠATÁNEK Zbyněk Cyklosport Hranice 50 M30-39 1983 1 02:15:38 00:33:38
137 61 KELÍŠEK Tomáš 51 M30-39 1977 1 02:15:40 00:33:40
138 83 PEZOVA Hana Autodoprava Jan Peza 1 Ž36+ 1962 1 02:15:41 00:33:41
139 121 GLŮZA Roman RUBIC 52 M30-39 1978 1 02:15:46 00:33:46
140 279 ŠIMKOVIČ Petr 53 M30-39 1981 1 02:15:47 00:33:47
141 138 GONDA Jiří Kroměřížské bajkér 54 M30-39 1977 1 02:15:51 00:33:52
142 79 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 55 M30-39 1980 1 02:15:55 00:33:55
143 26 LIPÁNEK Lipánek CYKLOSPORT CHROPYNĚ 56 M30-39 1979 1 02:15:58 00:33:59
144 238 KOLÁŘ Michal SUPERIOR Cyklofit High5 Team 27 M40-49 1975 1 02:15:59 00:34:00
145 259 MUSIL Michal 57 M30-39 1984 1 02:16:53 00:34:53
146 113 HUDEČEK Lubomir Kroměřížšké Bajker 58 M30-39 1984 1 02:17:37 00:35:37
147 275 STANĚK Karel 6 M50-59 1964 1 02:17:41 00:35:41
148 256 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 59 M30-39 1976 1 02:17:55 00:35:56
149 71 TVARŮŽKA Tomáš 28 M40-49 1972 1 02:18:07 00:36:07
150 171 SKÁCELOVÁ Naděžda LKT 80 Šumperk 8 Ž35 1988 1 02:18:18 00:36:18
151 164 POŘÍZEK Libor Vysočina Cycling 29 M40-49 1972 1 02:18:21 00:36:21
152 317 TOMÁNEK Petr Cyklosport Hranice 60 M30-39 1976 1 02:18:48 00:36:48
153 77 OBADAL Miroslav MTC Kolo-běžky 7 M50-59 1964 1 02:19:09 00:37:09
154 222 HANÁK František TJ PILANA ZBOROVICE 61 M30-39 1978 1 02:19:49 00:37:50
155 187 VOJTA Libor 30 M40-49 1968 1 02:20:11 00:38:12
156 188 VYKOUKAL Petr Bike Píchači 31 M40-49 1971 1 02:20:26 00:38:26
157 17 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Tomáš Maňas 32 M40-49 1972 1 02:20:31 00:38:31
158 283 TICHÁK Jan Bike team Porsche Olomouc 62 M30-39 1979 1 02:21:54 00:39:55
159 19 BARTÁK Radim Bike Triatlon Morkovice 63 M30-39 1980 1 02:21:56 00:39:56
160 191 ZRNÍK Jiří Bike Píchači 64 M30-39 1976 1 02:22:50 00:40:51
161 18 VALENTOVÁ Tereza SINTESI PRIMA-DONNA 9 Ž35 1994 1 02:23:05 00:41:06
162 303 SVAČINA Luděk 8 M50-59 1964 1 02:23:16 00:41:16
163 221 HÁJEK Pavel Lukov 65 M30-39 1983 1 02:23:27 00:41:28
164 125 POLÁŠEK Martin heartattack 66 M30-39 1985 1 02:23:48 00:41:49
165 179 TICHÝ Pavel cybkloklubPrštice 33 M40-49 1970 1 02:23:53 00:41:54
166 155 MUCHA Marek 40 M19-29 1987 1 02:24:03 00:42:03
167 228 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 34 M40-49 1968 1 02:24:28 00:42:28
168 246 KUTŇÁK Ota RUSAVA BIKE TEAM 9 M50-59 1956 1 02:24:32 00:42:33
169 272 SKÝVA Josef 35 M40-49 1968 1 02:24:40 00:42:40
170 118 NOVOTNÝ Michal 67 M30-39 1979 1 02:24:40 00:42:40
171 366 VYVLEČKA Radek Lucasi bike team Zlín 68 M30-39 1985 1 02:25:52 00:43:52
172 54 ŽALČÍK Štěpán DT SWISS Bike Team 41 M19-29 1992 1 02:26:09 00:44:10
173 216 FUX Jakub 69 M30-39 1977 1 02:26:09 00:44:10
174 232 KALOUS Jiří 70 M30-39 1985 1 02:26:30 00:44:31
175 305 HYNČKA Radomír Ganas 42 M19-29 1987 1 02:26:55 00:44:55
176 147 TEST test KC Brno 3 M60+ 1 02:27:05 00:45:06
177 56 VODEHNALOVÁ Milena SUPERIOR Cyklofit High5 Team 2 Ž36+ 1973 1 02:27:26 00:45:26
178 98 SEDLÁČKOVÁ Katka CykloTrenink.com 10 Ž35 1987 1 02:28:22 00:46:22
179 306 REC Vlastík sunny bike 71 M30-39 1978 1 02:28:22 00:46:22
180 153 LIŠKA David 43 M19-29 1993 1 02:28:34 00:46:34
181 304 OBADAL Radislav kolo-běžky 10 M50-59 1965 1 02:28:35 00:46:35
182 163 PÍCHOVÁ Martina Blansko 11 Ž35 1986 1 02:28:38 00:46:39
183 148 KONVALINKA Vojtěch Bike 04 44 M19-29 1988 1 02:29:05 00:47:06
184 373 MAŠKOVÁ Alena Tišnov Bikers 3 Ž36+ 1975 1 02:29:16 00:47:16
185 60 DOSTALÍK Vojtěch Bike Triatlon Morkovice 45 M19-29 1991 1 02:29:23 00:47:24
186 248 LOVEČEK Daniel 72 M30-39 1977 1 02:30:04 00:48:04
187 104 KONEČNÝ Roman 46 M19-29 1986 1 02:30:17 00:48:17
188 363 BURY Vladislav BT Kola Kańkovský 4 M60+ 1953 1 02:30:55 00:48:55
189 202 BERAN Zdeněk HOT BIKES VANGL 36 M40-49 1968 1 02:31:01 00:49:02
190 110 JANOŠEK Martin 47 M19-29 1990 1 02:31:03 00:49:04
191 194 ADAMÍK Lukáš 73 M30-39 1982 1 02:31:42 00:49:43
192 288 VYSLOUŽIL Jan NightMares 74 M30-39 1981 1 02:31:50 00:49:50
193 142 HUBÁČEK Oldřich Sokol Želechovice 11 M50-59 1961 1 02:31:58 00:49:58
194 308 MARKYTÁN Petr Lucasi bike team Zlín 48 M19-29 1986 1 02:32:12 00:50:13
195 165 POSPÍŠIL Radek 75 M30-39 1977 1 02:32:14 00:50:15
196 193 ŽIŽKA Zbyněk 37 M40-49 1969 1 02:32:29 00:50:29
197 251 MARTINKA Miroslav 76 M30-39 1976 1 02:32:58 00:50:58
198 198 BALNER Jan Oldies club 77 M30-39 1976 1 02:33:03 00:51:04
199 173 ŠARMAN Petr SK Hasiči Zlín 78 M30-39 1979 1 02:33:28 00:51:28
200 331 HRUBÝ Vojtěch 38 M40-49 1974 1 02:33:31 00:51:31
201 182 VALČÍK Vladimír BT Sazovice 79 M30-39 1985 1 02:33:34 00:51:34
202 225 HOSPODKA Jiří 80 M30-39 1977 1 02:33:35 00:51:36
203 321 HABROVANSKÝ Tomáš CTH Hvozdná 39 M40-49 1974 1 02:34:18 00:52:18
204 277 ŠESTÁK Jan Neovize Kroměříž 12 M50-59 1959 1 02:34:26 00:52:27
205 291 STRELEC Josef Bike Triatlon Morkovice 49 M19-29 1988 1 02:34:31 00:52:31
206 172 STROJIL Radim Team ŽLUTAVA 40 M40-49 1972 1 02:34:37 00:52:38
207 240 KOŽUCH Vít ZAPRO AD TEAM 81 M30-39 1978 1 02:34:40 00:52:40
208 46 JURČÍKOVÁ Veronika DT SWISS Bike Team 12 Ž35 1983 1 02:34:40 00:52:40
209 101 DOLEŽEL Michal Kurovice 50 M19-29 1989 1 02:34:43 00:52:44
210 265 PISKA Filip Sportbar Baďa Lobodice 82 M30-39 1983 1 02:34:53 00:52:54
211 107 NEDBAL Martin HK Kroměříž 51 M19-29 1989 1 02:35:20 00:53:21
212 271 SEMELA Kamil Komonec biketeam 52 M19-29 1991 1 02:36:05 00:54:06
213 167 REMEŠ Jaroslav Holešov 41 M40-49 1974 1 02:36:07 00:54:07
214 369 DOSTALÍK Miroslav TOSHULIN 13 M50-59 1961 1 02:36:14 00:54:14
215 215 FURMAN Jiří 1. Sportovní Přerov 42 M40-49 1971 1 02:36:30 00:54:31
216 270 POLANSKÝ Leopold VALACHBAJK Team 14 M50-59 1963 1 02:37:37 00:55:37
217 285 TRUBELÍK Milan 43 M40-49 1974 1 02:37:49 00:55:50
218 190 ZEMAN Jaroslav HOT BIKES VANGL 15 M50-59 1963 1 02:37:52 00:55:52
219 364 BAMBUCH Miroslav 83 M30-39 1977 1 02:38:47 00:56:47
220 353 LAVIČKA David NILFISK ALTO PRO CYCLING 44 M40-49 1973 1 02:39:54 00:57:54
221 254 MÉSL Roman Fištróni 84 M30-39 1981 1 02:40:49 00:58:50
222 160 NOVOTNÝ Petr herbalife 85 M30-39 1980 1 02:41:24 00:59:24
223 239 KOLOMAZNÍK Ladislav Chřibáci 86 M30-39 1983 1 02:41:40 00:59:40
224 280 ŠNAJDAR Roman 45 M40-49 1969 1 02:41:57 00:59:58
225 324 ZIVĚLA Pavel Olomouc 46 M40-49 1972 1 02:42:13 01:00:14
226 206 BRAVENEC Libor TOSHULIN 16 M50-59 1965 1 02:42:29 01:00:29
227 266 PIŠE Dušan MST Slušovice 47 M40-49 1967 1 02:42:40 01:00:41
228 159 NESRSTA Pavel 17 M50-59 1962 1 02:42:45 01:00:45
229 204 BOHÁČ Jiří 18 M50-59 1965 1 02:42:47 01:00:48
230 289 ZÁLEŠÁK Boris 87 M30-39 1983 1 02:43:10 01:01:11
231 186 VLASÁK Miroslav Huora 53 M19-29 1988 1 02:43:33 01:01:33
232 201 BEDNAŘÍK Rostislav CT Hvozdná 19 M50-59 1964 1 02:43:34 01:01:34
233 133 DALECKÝ Jiří Bike Team Sazovice 48 M40-49 1974 1 02:44:29 01:02:29
234 103 KONEČNÝ Pavel 54 M19-29 1993 1 02:44:39 01:02:40
235 205 BRÁTEL Zdeněk 49 M40-49 1967 1 02:44:49 01:02:49
236 157 NÁPLAVA Robert BT Morkovice 50 M40-49 1970 1 02:45:33 01:03:33
237 223 HEJDA Martin Chřibáci 55 M19-29 1987 1 02:45:52 01:03:53
238 269 POHANKA Pavel Lotrando Brno 51 M40-49 1973 1 02:46:15 01:04:16
239 109 PŘIKRYL Jindřich kola Reška Slavkov u Brna 88 M30-39 1976 1 02:46:16 01:04:16
240 243 KUNDRATA Libor Team ŽLUTAVA 52 M40-49 1967 1 02:47:13 01:05:13
241 212 DŘEVÍKOVSKÝ Petr 53 M40-49 1973 1 02:47:56 01:05:56
242 176 ŠIMARA Petr BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 89 M30-39 1977 1 02:47:59 01:05:59
243 320 BÍBR Ondřej Hulín 56 M19-29 1988 1 02:48:10 01:06:10
244 128 BÍLEK Aleš 90 M30-39 1980 1 02:48:32 01:06:32
245 249 MALEŇÁKOVÁ Aneta BĚHNY Z !!! 13 Ž35 1983 1 02:49:29 01:07:29
246 106 BENEŠ Jan 57 M19-29 1991 1 02:49:41 01:07:41
247 199 BARTÍK Libor 54 M40-49 1967 1 02:50:27 01:08:27
248 154 MOHYLA Kamil Twist real bike 91 M30-39 1977 1 02:51:58 01:09:58
249 313 BŘEZÍK Pavel Fištróni 92 M30-39 1976 1 02:52:07 01:10:07
250 327 JURÁK Ondřej Juvacyklo 8 JUN 2004 1 02:53:28 01:11:28
251 131 BRAUNER Petr 93 M30-39 1982 1 02:53:32 01:11:33
252 126 PAVELKA Lukáš Všetulské bajk tým 94 M30-39 1983 1 02:54:29 01:12:29
253 247 LIBERDA Milan 20 M50-59 1957 1 02:56:48 01:14:48
254 309 TOMIS Jiří zasebe 5 M60+ 1948 1 02:57:05 01:15:06
255 152 KUČERA Tomáš 58 M19-29 1988 1 02:59:03 01:17:04
256 150 KROUTILÍK Jaroslav LRS Vyškov 6 M60+ 1955 1 03:00:53 01:18:53
257 177 ŠIMEK David MT Bikers 9 JUN 2000 1 03:01:20 01:19:21
258 55 ŠVAJDOVÁ Iveta DT SWISS Bike Team 4 Ž36+ 1972 1 03:01:38 01:19:39
259 45 VESELÁ Kateřina Moose tým 5 Ž36+ 1977 1 03:01:39 01:19:39
260 116 VYSLOUŽIL Martin 95 M30-39 1983 1 03:02:05 01:20:06
261 214 FUKSA Jaroslav NightMares 96 M30-39 1985 1 03:02:19 01:20:20
262 311 DOLEČEK Břetislav 21 M50-59 1961 1 03:02:21 01:20:21
263 237 KOLÁŘ Vladimír CT Hvozdná 55 M40-49 1974 1 03:02:48 01:20:49
264 197 BÁBEK Pavel Vesani.cz "B" 56 M40-49 1971 1 03:03:23 01:21:24
265 143 JANOVÁČ Jiři SDH Salaš 59 M19-29 1990 1 03:04:04 01:22:04
266 117 VYSLOUŽIL Josef 22 M50-59 1965 1 03:05:26 01:23:26
267 359 BAŠTINEC David 97 M30-39 1984 1 03:06:45 01:24:45
268 262 OTRUBA Jan Oceloví letci 7 M60+ 1944 1 03:06:47 01:24:47
269 231 JURÁSEK Tomáš STS CHVOJKOVICE BROD 57 M40-49 1973 1 03:09:03 01:27:04
270 57 KRÁLÍK Jakub Bike Triatlon Morkovice 60 M19-29 1986 1 03:10:32 01:28:32
271 184 VEIT Roman BADGER 1 98 M30-39 1976 1 03:14:00 01:32:01
272 175 ŠIDLÍK Roman BADGER 1 99 M30-39 1976 1 03:14:01 01:32:02
273 234 KEBERLE Radim 100 M30-39 1976 1 03:14:29 01:32:29
274 284 TOBOLÍK Jiří 61 M19-29 1988 1 03:14:56 01:32:57
275 319 POLÁCH Martin 58 M40-49 1971 1 03:16:17 01:34:18
276 108 VEJMOLA František Iron Maiden team 59 M40-49 1972 1 03:19:25 01:37:26
277 274 SONNTAG Robert Všetulské bajk tým 60 M40-49 1973 1 03:20:52 01:38:52
278 114 BENEŠ Karel 62 M19-29 1986 1 03:23:09 01:41:10
279 149 KORVAS Josef 8 M60+ 1942 1 03:24:31 01:42:31
280 134 DOKOUPIL Petr 101 M30-39 1978 1 03:31:53 01:49:53
281 263 PAVEL Josef 9 M60+ 1955 1 03:32:00 01:50:00
282 76 MUSIL Petr Všetulské bajk tým 61 M40-49 1971 1 03:33:29 01:51:29
283 211 DOŠEK František 10 M60+ 1951 1 03:37:37 01:55:37
284 102 DOLEŽELOVÁ Jitka 6 Ž36+ 1966 1 03:38:26 01:56:26
285 281 ŠNAJDR Martin 102 M30-39 1979 1 04:07:34 02:25:34

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 21 GOLD Zdeněk Midas Superior Team M19-29 1987 0 1 kolo
DNS 42 KOLOMAZNÍK Miroslav OD MORAVA M50-59 1963 0 1 kolo
DNS 43 KRČMA Michal OD MORAVA M19-29 1988 0 1 kolo
DNS 48 SLAVÍK Jiří OD MORAVA M30-39 1979 0 1 kolo
DNS 136 FOUKAL Libor Sportcomplex Břeclav M30-39 1977 0 1 kolo
DNS 139 HÁLA Miroslav BADGER 1 M60+ 1953 0 1 kolo
DNS 140 HERNÍK Petr Chrt M50-59 1964 0 1 kolo
DNS 127 DUSÍK Martin M40-49 1974 0 1 kolo
DNS 156 NÁDVORNÍK Zdeněk Kolárna Olomouc M50-59 1962 0 1 kolo
DNS 168 RICHTER Jiří Amenity Extrem Sport Team M40-49 1970 0 1 kolo
DNS 174 ŠAŠINKA Viktor Stavplyn M19-29 1990 0 1 kolo
DNS 185 VÍT Vojtěch C BASE Brno M30-39 1985 0 1 kolo
DNS 189 ZACHOVAL Jan BADGER 1 M30-39 1981 0 1 kolo
DNS 195 ANDRLE Filip M19-29 1992 0 1 kolo
DNS 208 ČERVENKA Pavel DT SWISS Bike Team M40-49 1969 0 1 kolo
DNS 209 DANĚK Martin - M30-39 1981 0 1 kolo
DNS 213 ENDL Antonin 2K Club Odry M60+ 1954 0 1 kolo
DNS 217 GINTER Tomáš Miko Cycles M30-39 1984 0 1 kolo
DNS 224 HORAK Pavel Uherske hradiste M30-39 1980 0 1 kolo
DNS 233 KAŇA Pavel M50-59 1963 0 1 kolo
DNS 257 MOŠŤKOVÁ Kateřina Brezová pod Bradlom Ž35 1994 0 1 kolo
DNS 258 MOŠŤKOVÁ Jitka Brezová pod Bradlom Ž35 1994 0 1 kolo
DNS 276 STANĚK Karel M30-39 1976 0 1 kolo
DNS 278 ŠÍMA Petr NightMares M30-39 1979 0 1 kolo
DNS 286 TRUBELÍK Jiří Bike Triatlon Morkovice M30-39 1976 0 1 kolo
DNS 287 VAŠÍČEK Milan Impromat MTB M50-59 1962 0 1 kolo
DNS 245 KURKA Fabian M30-39 1978 0 1 kolo
DNF 250 MANČÍK Stanislav MTBikers M40-49 1968
DNF 12 HYNEČEK Michal SYNERGA BIKE TEAM M19-29 1987
DNF 307 VÁCLAVEK Martin eagle sc - orel jednota Zlín M40-49 1970
DNF 333 BREJZA Petr M40-49 1973
DNF 356 HOLEC Kuba M19-29 1991
DNF 365 PEZA Martin Autodoprava Jan Peza M19-29 1986
DNF 244 KUNZ Martin BETA URSUS Orienteering M40-49 1971
DNF 196 BAAR Radomír Oldies club M40-49 1974
DNF 178 ŠRŮTEK Michal Kongo Team M30-39 1983
DNF 183 VASS Martin TJ Sokol Opatovice M19-29 1988
DNF 158 NEHODA Jiří Bike Triatlon Morkovice M19-29 1993
DNF 129 BRABENEC Jakub KOJETÍN M19-29 1992
DNF 135 FILÍPEK Petr M30-39 1984
DNF 145 KADLČÁK Richard Amenity Extrem Sport Team M40-49 1975
DNF 87 ROHEL Břetislav Hlinsko M19-29 1990
DNF 112 KOTLABA Drahomír CZECH OUTDOOR CLUB M19-29 1988

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.