Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

SPAC 13. Velká cena (II.etapa) - Kat. A,B.

Datum pořádání od 05.07.2014 14:00 do 05.07.2014 17:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 14:00 hod

Seriál závodůSPAC velká cena 2014 kat. A,B
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)68,00
Počet kol1
Počet závodníků56
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 3 JAKL Tomáš Lowell pro Šafrata Bohumín 1 A 1994 1 01:37:57
2 101 KLASTERKA Tomáš CK Continental Frenštát p.R. A 1 B 1975 1 01:37:57
3 43 HRACHOVINA Eduard Team Forman Cinelli 2 A 1995 1 01:38:06 00:00:09
4 148 KONEČNÝ Lukáš CK Vlastibor Konečný 2 B 1979 1 01:38:06 00:00:09
5 32 GALATÍK Roman CK Continental Frenštát p.R.1 3 A 1977 1 01:38:12 00:00:15
6 120 ADÁMEK Lukáš CK Feso Petřvald 3 B 1974 1 01:38:12 00:00:15
7 45 LANT Antonín Team Forman Cinelli 4 A 1993 1 01:38:17 00:00:20
8 151 PECHÁČEK Adam Eleven Rubena Test Team 4 B 1975 1 01:38:17 00:00:20
9 40 PAC Pawel Fiolka Trens 7 A 1989 1 01:38:22 00:00:25
10 28 MOTYKA Adam A BIKE CLUB OSTRAVA 24 A 1990 1 01:38:22 00:00:25
11 49 SWACZYNA Petr CK Feso Petřvald 12 A 1985 1 01:38:22 00:00:25
12 15 PAVLÍK Jan Racing Olešná 19 A 1991 1 01:38:22 00:00:25
13 55 STOLAŘÍK Tomáš SK Jiří Team 5 A 1994 1 01:38:22 00:00:25
14 2 KUSIDLO Mariusz Kolik Hobby Bohumin A 15 A 1987 1 01:38:22 00:00:25
15 23 ZÁRUBA Petr ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 21 A 1991 1 01:38:22 00:00:25
16 48 BROŽ Matěj Superior riders 11 A 1989 1 01:38:22 00:00:25
17 29 DUŽÍK Josef A BIKE CLUB OSTRAVA 25 A 1985 1 01:38:22 00:00:25
18 103 CHAMRÁD Jiří 14 B 1981 1 01:38:22 00:00:25
19 119 MITRENGA Petr Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A 16 B 1977 1 01:38:22 00:00:25
20 145 VALL Jan SK Maxbike Ostrava 11 B 1977 1 01:38:22 00:00:25
21 146 JIRÁSEK Josef SK Maxbike Ostrava 12 B 1980 1 01:38:22 00:00:25
22 1 MATULA Lukáš FORCE KCK cykloteam Zlín 14 A 1989 1 01:38:22 00:00:25
23 7 MUSIOL Jakub Yogi Racing Ostrava 2 16 A 1986 1 01:38:22 00:00:25
24 150 ŠIMON Vítězslav LOKO Krnov 7 B 1981 1 01:38:22 00:00:25
25 117 HLAWICZKA Martin Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A 15 B 1979 1 01:38:22 00:00:25
26 39 JEGIER Mateusz Fiolka Trens 6 A 1989 1 01:38:22 00:00:25
27 51 WALA Jan LMGKK ZIEMIA BRZESKA 13 A 1995 1 01:38:22 00:00:25
28 42 MAJ Rafal Fiolka Trens 9 A 1987 1 01:38:22 00:00:25
29 41 FIOLKA Marcin Fiolka Trens 8 A 1987 1 01:38:22 00:00:25
30 126 KOLÁČEK Petr CK FESO 8 B 1974 1 01:38:22 00:00:25
31 20 MOTYKA Patrik A BIKE CLUB OSTRAVA 20 A 1985 1 01:38:22 00:00:25
32 27 FIERLA Ondřej Team Forman Cinelli 23 A 1993 1 01:38:22 00:00:25
33 30 WILLMANN Filip A BIKE CLUB OSTRAVA 26 A 1986 1 01:38:22 00:00:25
34 24 ZÁRUBA Pavel ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 22 A 1989 1 01:38:22 00:00:25
35 127 HOLONA Martin 9 B 1977 1 01:38:22 00:00:25
36 9 BUBENIK Jiří CykloservisMB 17 A 1989 1 01:38:22 00:00:25
37 10 BYRTUS Lukáš Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A 18 A 1989 1 01:38:22 00:00:25
38 102 JAVOREK Petr CK Petřvald 13 B 1982 1 01:38:22 00:00:25
39 138 ANDROSZ Michał CK Kolík 10 B 1980 1 01:38:22 00:00:25
40 149 UCHYTIL Martin SUP Uherske Hradiste 6 B 1976 1 01:38:22 00:00:25
41 47 KUBALA Petr CK Kolík HOBBY A 10 A 1995 1 01:38:22 00:00:25
42 152 ORZADALA Patrik 5 B 1975 1 01:38:22 00:00:25
43 110 BOLLO Roman YOGI 1 18 B 1981 1 01:38:32 00:00:34
44 116 ČERVENÝ Lukáš CykloservisMB 17 B 1975 1 01:38:32 00:00:34
45 153 TOPINKA Martin Vysočina Cycling 19 B 1984 1 01:38:32 00:00:34
46 144 VRÁBEL David SK MAXBIKE 21 B 1979 1 01:38:39 00:00:41
47 113 STANĚK Pavel CyklosportPřikryl Stará Ves N.O. 20 B 1977 1 01:38:39 00:00:41
48 129 TOMAN Petr Team Forman Cinelli 22 B 1980 1 01:39:27 00:01:29
49 52 KOŽUŠNÍK Adam 27 A 1993 1 01:39:27 00:01:29
50 46 MAREK Miroslav Team Forman Cinelli 28 A 1991 1 01:39:27 00:01:29
51 118 SCHNERCH Martin Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A 23 B 1975 1 01:43:03 00:05:05
52 128 FRYC Bohdan A BIKE CLUB OSTRAVA 24 B 1976 1 01:49:28 00:11:31
53 124 GIERC David 25 B 1975 1 01:53:15 00:15:18
54 37 OSTRYSZ Szymon Fiolka Trens 29 A 1993 1 01:53:54 00:15:56
55 12 SZLAUER David Skvělá kola - TJ TŽ Třinec B 30 A 1989 1 01:59:46 00:21:49
56 38 ŠKUTA Vlastimil CK Kolík HOBBY A 31 A 1990 1 02:13:56 00:35:58

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
04.05.2019 09:00
Běh Komory daňových poradců
07.05.2019 18:00
AKROPOLIS NIGHT CROSS
09.05.2019 17:00
BB 3 - Běh Holednou
11.05.2019 08:00
3. FORCE SPAC - O cenu města Orlová + BABY SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.