Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

Osecký triatlon 2014 - Osecký triatlon 2014

Datum pořádání od 28.06.2014 10:00 do 28.06.2014 18:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)26,65
Počet kol5
Počet závodníků131
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 122 VRAŠTIL Miroslav TAK URČITĚÉÉ! 1 M(30-39) 1982 5 01:29:08
2 38 VRBA Ivo ROCKTECHNIK Triatlon 2 M(30-39) 1980 5 01:30:21 00:01:13
3 117 LUŽNÝ Filip Triatlon Team Opava 1 M(20-29) 1992 5 01:32:37 00:03:29
4 20 PROCHÁZKA Tomáš Prochishop Chropyně 2 M(20-29) 1989 5 01:33:03 00:03:55
5 62 BEŇA Marek ZAPRO AD TEAM 3 M(30-39) 1976 5 01:33:41 00:04:33
6 134 ŠČERBA Marek 1 M(40-49) 1969 5 01:34:12 00:05:04
7 80 ZEMAN Marek X-AIR Ostrava 3 M(20-29) 1987 5 01:34:38 00:05:30
8 133 RYŠKA Marek TK DUKO RÝMAŘOV 1 M(18-19) 1996 5 01:35:07 00:05:59
9 7 KNEDLA Denis TITAN SC 2 M(18-19) 1995 5 01:35:32 00:06:24
10 47 FRANC Pavel ROCKTECHNIK Triatlon 4 M(20-29) 1986 5 01:35:32 00:06:24
11 132 KUBIČÍK Tomáš TTC Olomouc 5 M(20-29) 1993 5 01:36:07 00:06:58
12 16 ZAPLETAL Martin Sk Vyhlídka Šternberk 6 M(20-29) 1985 5 01:37:39 00:08:31
13 36 KEPRT Jan Silý team Uničov 4 M(30-39) 1983 5 01:38:00 00:08:52
14 37 ŠVORČÍK Petr Silný Team Uničov 5 M(30-39) 1976 5 01:38:52 00:09:44
15 43 KOLÁŘ Milan CK PeMaP Přerov 7 M(20-29) 1990 5 01:38:59 00:09:51
16 74 HAJDAMACH Jiří 8 M(20-29) 1994 5 01:39:05 00:09:56
17 25 NEKORANEC Matěj Tri Life 1 M(16-17) 1997 5 01:39:20 00:10:12
18 45 ŠIMČÍK Radek INOX Tri Team 6 M(30-39) 1982 5 01:39:28 00:10:20
19 49 PAZDERA Miroslav ZAPRO AD TEAM 2 M(40-49) 1972 5 01:39:54 00:10:46
20 93 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín 9 M(20-29) 1994 5 01:40:10 00:11:01
21 28 FOLTÝN Tadeáš Sk K2 Prostějov 10 M(20-29) 1990 5 01:40:20 00:11:12
22 111 HARABIŠ Zbyněk TITAN SC 3 M(40-49) 1965 5 01:40:38 00:11:30
23 60 GOČALTOVSKÝ Ladislav 1 M(50+) 1960 5 01:41:12 00:12:04
24 61 VRAŠTILOVÁ Denisa INOX Tri Team 1 Z(20-29) 1991 5 01:41:43 00:12:34
25 69 POSPÍŠILÍK Vojtěch TTS Osek nad Bečvou 11 M(20-29) 1988 5 01:41:50 00:12:42
26 39 SÁS Ladislav SK Vyhlídka 4 M(40-49) 1972 5 01:41:51 00:12:43
27 42 KROPÁČEK Jan Slečinky Napajedla 7 M(30-39) 1983 5 01:41:54 00:12:46
28 17 KREJČÍ Ivo 3atlon Team Uničov 2 M(50+) 1957 5 01:42:01 00:12:52
29 56 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 8 M(30-39) 1979 5 01:42:10 00:13:01
30 18 KUBALČÍK Marek 5 M(40-49) 1970 5 01:42:41 00:13:33
31 89 TEŠOVIČOVÁ Diana Procycling 1 Z(30-39) 1981 5 01:42:48 00:13:40
32 104 POLÁK Radek TJ Tršice 9 M(30-39) 1979 5 01:43:06 00:13:58
33 27 HÉL Jan Sk K2 Prostějov 12 M(20-29) 1986 5 01:43:15 00:14:07
34 65 MIKULÍK Daniel ZAPRO AD TEAM 6 M(40-49) 1973 5 01:43:16 00:14:08
35 125 HUŤKA Pavel TEIKO 10 M(30-39) 1984 5 01:44:05 00:14:57
36 135 PODEŠVA Pavel 3 M(50+) 1949 5 01:44:17 00:15:09
37 64 KLIKURUK Václav V3T 11 M(30-39) 1983 5 01:44:38 00:15:30
38 119 HYNČICA Pavel SDC Klokočí 12 M(30-39) 1978 5 01:44:46 00:15:38
39 121 ČUFA Pavel ZAPRO AD TEAM 7 M(40-49) 1965 5 01:44:48 00:15:40
40 94 KREJŠÍ Lukáš CK Rohálov 13 M(20-29) 1993 5 01:44:49 00:15:41
41 82 MAREŠ Libor 8 M(40-49) 1969 5 01:44:57 00:15:49
42 97 VALKO Petr TTC Olomouc 9 M(40-49) 1972 5 01:45:05 00:15:57
43 118 BRYCHTOVÁ Anna Triatlon Team Opava 2 Z(20-29) 1993 5 01:45:18 00:16:10
44 92 ŽABÍČEK Václav ROCKTECHNIK Triatlon 10 M(40-49) 1967 5 01:45:44 00:16:36
45 110 BRADA Lukáš SK Skaštice 13 M(30-39) 1978 5 01:46:32 00:17:23
46 21 TRUBELÍK Jiří Bike Triatlon Morkovice 14 M(30-39) 1976 5 01:46:33 00:17:25
47 73 BLANÁRIK Dominik Skalica 15 M(30-39) 1977 5 01:47:00 00:17:52
48 68 URBAN Jan 2 M(16-17) 1999 5 01:48:19 00:19:11
49 106 RŮŽIČKA Jiří ZAPRO AD TEAM 11 M(40-49) 1970 5 01:48:23 00:19:15
50 114 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY. 12 M(40-49) 1968 5 01:48:35 00:19:27
51 67 URBAN Jiří NH Sokol Osek nad Bečvou 14 M(20-29) 1986 5 01:48:46 00:19:37
52 44 POLÍVKA Luděk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 16 M(30-39) 1978 5 01:48:47 00:19:39
53 14 ŠTEVANKA Ladislav No Brake! 17 M(30-39) 1981 5 01:48:55 00:19:46
54 128 NAVRÁTIL Jakub Brodek u Přerova 15 M(20-29) 1991 5 01:49:06 00:19:58
55 90 AMBRUS Peter i-riders 18 M(30-39) 1983 5 01:49:27 00:20:19
56 8 DOHNAL Tomáš ZAPRO AD TEAM 19 M(30-39) 1983 5 01:50:08 00:21:00
57 51 PEŠAN Rudolf Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 20 M(30-39) 1978 5 01:50:12 00:21:04
58 103 DVORSKÝ Michal ZAPRO AD TEAM 13 M(40-49) 1968 5 01:50:28 00:21:20
59 78 KUČA Jiří SKI klub Hranice 14 M(40-49) 1970 5 01:50:47 00:21:38
60 1 ZDRAHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 4 M(50+) 1963 5 01:50:57 00:21:49
61 108 VOREL Tomáš S.K. JIŘÍ TEAM Ostrava 15 M(40-49) 1974 5 01:51:05 00:21:57
62 12 JANKTO Petr Auto Gamba 16 M(40-49) 1971 5 01:51:31 00:22:22
63 22 VRASTIL Miroslav Busselton 5 M(50+) 1951 5 01:51:47 00:22:39
64 85 KALIANKO Štěpán TTC Olomouc 21 M(30-39) 1975 5 01:51:51 00:22:43
65 63 SKŘEČEK Aleš ZAPRO AD TEAM 17 M(40-49) 1974 5 01:51:53 00:22:45
66 127 ŠŤASTNÝ Karel Ivanovice na Hané 18 M(40-49) 1973 5 01:52:11 00:23:03
67 79 HRAZDIRA Martin AD Zapro 19 M(40-49) 1971 5 01:52:27 00:23:19
68 101 POSZYTEK Petr Hulín 22 M(30-39) 1981 5 01:52:28 00:23:20
69 55 KOVÁČ Ján Vracov 6 M(50+) 1959 5 01:52:54 00:23:46
70 6 VAŠÍČEK Milan Impromat MTB 7 M(50+) 1962 5 01:53:00 00:23:51
71 105 NEVŘELA Miroslav 20 M(40-49) 1965 5 01:53:01 00:23:53
72 66 KOŽUCH Vít ZAPRO AD TEAM 23 M(30-39) 1978 5 01:53:19 00:24:11
73 91 MALČÍK Petr VZS Ostrava 24 M(30-39) 1979 5 01:53:27 00:24:19
74 98 HOUŠKA Tomáš 25 M(30-39) 1984 5 01:54:05 00:24:56
75 130 ČERVINKA Jan Tri Life 16 M(20-29) 1989 5 01:54:23 00:25:15
76 115 DOSTAL Pavel DRACY 21 M(40-49) 1970 5 01:54:31 00:25:23
77 126 SEDLÁČEK Libor Vrchoslavice 22 M(40-49) 1970 5 01:54:34 00:25:26
78 112 BOHATÁ Anna TITAN SC 1 Z(16-17) 1999 5 01:54:38 00:25:30
79 116 LUŽNÝ Ivo TTC Olomouc 23 M(40-49) 1965 5 01:54:43 00:25:35
80 35 ČÁSTEČKA Roman Hrabůvka 3 M(16-17) 1998 5 01:54:47 00:25:39
81 76 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO AD TEAM 3 Z(20-29) 1988 5 01:54:58 00:25:50
82 70 KALÍK Marcel ASPOT Hulin 26 M(30-39) 1976 5 01:55:06 00:25:58
83 4 SZCZYRBA Roman 24 M(40-49) 1970 5 01:55:10 00:26:02
84 2 VENCLÍKOVÁ Veronika Lipník nad Bečvou 2 Z(30-39) 1978 5 01:55:27 00:26:19
85 71 PAVLŮ Jiří ASPOT Hulín 3 M(18-19) 1995 5 01:55:38 00:26:30
86 41 MALOVANÝ Miloš Napajedla 8 M(50+) 1964 5 01:55:40 00:26:32
87 50 ČÁSTEČKA Jan Drahotuše Bike Team 27 M(30-39) 1983 5 01:55:52 00:26:44
88 24 JANAK Karel TITAN SC 9 M(50+) 1957 5 01:56:02 00:26:53
89 109 KOPEČNÝ František TTS Osek nad Bečvou 10 M(50+) 1962 5 01:56:09 00:27:01
90 40 TOMAŠTÍK Antonín Vyškov 28 M(30-39) 1977 5 01:56:12 00:27:04
91 13 SEDLÁČEK Gamba Auto Gamba 25 M(40-49) 1969 5 01:56:47 00:27:39
92 58 ZELA Jan Sokol Opatovice 17 M(20-29) 1990 5 01:56:48 00:27:40
93 57 ZATLOUKAL Tomáš Speed Napajedla 26 M(40-49) 1969 5 01:58:40 00:29:32
94 23 HOTĚK Michal ZAPRO AD TEAM 4 M(16-17) 1999 5 01:58:48 00:29:40
95 113 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 27 M(40-49) 1973 5 02:00:22 00:31:14
96 53 DOLECEK Igor LevneTisky.cz triathlon team 29 M(30-39) 1983 5 02:00:45 00:31:37
97 3 KRIŠTOF Marek Rockpoint 30 M(30-39) 1977 5 02:01:29 00:32:21
98 48 VÁVRŮ Ivana 4 Z(20-29) 1985 5 02:02:55 00:33:46
99 9 MOTYCKA David ZAPRO AD TEAM 31 M(30-39) 1982 5 02:03:22 00:34:14
100 15 KUNOVSKÝ Karel 18 M(20-29) 1987 5 02:03:28 00:34:20
101 19 VAŠÍŘOVÁ Šárka TOŽBA TEAM 3 Z(30-39) 1979 5 02:03:55 00:34:47
102 29 MÉSL Roman SUP amater team 32 M(30-39) 1981 5 02:04:01 00:34:53
103 77 FILANDR Ivo Volejbal Hulín 28 M(40-49) 1967 5 02:05:22 00:36:14
104 83 MAREŠ Libor SK-Vyhlídka Šternberk 5 M(16-17) 2000 5 02:06:06 00:36:58
105 52 PODIVINSKÝ Ladislav 11 M(50+) 1961 5 02:07:55 00:38:47
106 30 NOVÁK Jaroslav ASPOT Hulín 29 M(40-49) 1974 5 02:08:17 00:39:09
107 95 KUBÍK Marek ASPOT Hulín 33 M(30-39) 1975 5 02:08:56 00:39:48
108 31 CABÁK Jiří DYNAMO Kroměříž 34 M(30-39) 1979 5 02:09:04 00:39:55
109 32 KAŇOVÁ Renata 4 Z(30-39) 1975 5 02:09:25 00:40:17
110 10 ONDRUCH Jiří 35 M(30-39) 1979 5 02:09:46 00:40:38
111 120 BŽEZÍK Pavel SUP amater team 36 M(30-39) 1976 5 02:10:09 00:41:01
112 87 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 12 M(50+) 1953 5 02:10:24 00:41:16
113 59 KARF Jaroslav 13 M(50+) 1957 5 02:11:38 00:42:30
114 54 KOVÁČOVÁ Kateřina Vracov 5 Z(20-29) 1990 5 02:12:55 00:43:47
115 96 VLOHOVÁ Radka Burky Team 6 Z(20-29) 1988 5 02:14:20 00:45:12
116 5 DEDEK Martin SK Šafrata 30 M(40-49) 1967 5 02:16:11 00:47:03
117 34 ČÁSTEČKA Roman Hrabůvka 31 M(40-49) 1973 5 02:17:31 00:48:22
118 129 VLČEK Jakub 19 M(20-29) 1988 5 02:17:58 00:48:49
119 88 NAVRÁTILOVÁ Zuzana Olomouc 7 Z(20-29) 1985 5 02:18:06 00:48:57
120 11 AULEHLA Vladimír 37 M(30-39) 1979 5 02:23:16 00:54:08
121 86 PETRÍK Mário DOKYMAN 32 M(40-49) 1974 5 02:23:20 00:54:12
122 123 MIKULKA Jan 20 M(20-29) 1992 5 02:23:36 00:54:28
123 124 NAVRATIL Vaclav 14 M(50+) 1957 5 02:32:30 01:03:22
124 100 HOUŠKA Rostislav 15 M(50+) 1960 5 02:36:30 01:07:22
125 99 UŘINOVSKÝ Miroslav NH TJ Sokol Osek nad Bečvou 33 M(40-49) 1969 5 02:36:56 01:07:48
126 102 HOSTÁŠEK Josef 34 M(40-49) 1974 5 02:39:00 01:09:52
127 33 VELIČKOVÁ Michaela 8 Z(20-29) 1994 5 02:46:46 01:17:38

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 26 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ M(30-39) 1979
DNF 46 ROUBALÍK Radovan TK Ostrava M(50+) 1964
DNF 81 SKOŘEPOVÁ Eva X-AIR Ostrava Z(20-29) 1988
DNF 107 NOVÁK Radek TTC Olomouc M(16-17) 1998

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.