01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | Aleš MACHO |
Výsledky ke stažení | |
Propozice ke stažení |
Seriál závodů | 28. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga |
Detail seriálu | |
Vzdálenost (km) | 23,80 |
Počet kol | 3 |
Počet závodníků | 68 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 17 | KLEMENT Jan | EKOL ELITE TRIATLON TEAM | 1 | M(20-29) | 1986 | 5 | 01:15:34 | |
2 | 5 | KLÍMA Tomáš | EKOL TEAM o.s. | 1 | M(30-39) | 1980 | 5 | 01:15:44 | 00:00:10 |
3 | 34 | POSPÍCHAL Zbyněk | KRA | 2 | M(20-29) | 1986 | 5 | 01:16:49 | 00:01:14 |
4 | 46 | ČÍPA Jiří | 3 | M(20-29) | 1985 | 5 | 01:17:17 | 00:01:42 | |
5 | 51 | BOČEK Jakub | Triatlon Team Opava | 4 | M(20-29) | 1987 | 5 | 01:17:45 | 00:02:10 |
6 | 62 | MIČKA Jan | SK Cyklo Chlubna | 2 | M(30-39) | 1976 | 5 | 01:18:15 | 00:02:41 |
7 | 47 | DITTRICH Jiří | F-bike klub Sádek | 3 | M(30-39) | 1984 | 5 | 01:18:39 | 00:03:04 |
8 | 3 | MAN Martin | TJ Spartak Třebíč | 5 | M(20-29) | 1991 | 5 | 01:19:09 | 00:03:35 |
9 | 9 | DLABAJA Roman | TITAN sport club Zlín | 1 | M(40-49) | 1970 | 5 | 01:20:12 | 00:04:37 |
10 | 7 | VRZÁK Michal | EKOL TEAM o.s. | 6 | M(20-29) | 1992 | 5 | 01:20:29 | 00:04:54 |
11 | 52 | OPÍCHAL Tomáš | Triatlon Team Opava | 2 | M(40-49) | 1970 | 5 | 01:21:20 | 00:05:45 |
12 | 32 | POSPÍCHAL Vladimír | EKOL ELITE TRIATLON TEAM | 7 | M(20-29) | 1985 | 5 | 01:21:27 | 00:05:52 |
13 | 8 | PROCHÁZKA Milan | TJ Spartak Třebíč | 3 | M(40-49) | 1966 | 5 | 01:22:53 | 00:07:19 |
14 | 35 | BUČEK Martin | MST Jihlava | 4 | M(30-39) | 1978 | 5 | 01:23:01 | 00:07:26 |
15 | 4 | MAN Jakub | 8 | M(20-29) | 1994 | 5 | 01:23:25 | 00:07:50 | |
16 | 71 | HROMÁDKA Ondřej | MST Jihlava | 9 | M(20-29) | 1990 | 5 | 01:23:55 | 00:08:21 |
17 | 20 | VYSKOČIL Filip | Czech Tri K.Team | 1 | Dci(16-17) | 1998 | 5 | 01:24:53 | 00:09:18 |
18 | 65 | PLHOŇ Patrik | Auto RZ Boskovice | 5 | M(30-39) | 1980 | 5 | 01:25:02 | 00:09:28 |
19 | 49 | KOTEN Jiří | Extrem Team Vystrkov | 6 | M(30-39) | 1981 | 5 | 01:26:48 | 00:11:13 |
20 | 19 | STEHLÍK Pavel | VP Agro | 4 | M(40-49) | 1974 | 5 | 01:27:46 | 00:12:11 |
21 | 48 | MUSIL Jindřich | Extrem Team Vystrkov | 1 | M(60+) | 1953 | 5 | 01:28:02 | 00:12:27 |
22 | 11 | BAČA Jan | 321start | 7 | M(30-39) | 1976 | 5 | 01:28:20 | 00:12:46 |
23 | 60 | ŠENKÝŘ Michal | 8 | M(30-39) | 1983 | 5 | 01:29:10 | 00:13:35 | |
24 | 54 | DRAGOLOV Daniel | 5 | M(40-49) | 1967 | 5 | 01:29:13 | 00:13:38 | |
25 | 27 | HOTAŘ Pavel | JPK AXIS | 10 | M(20-29) | 1990 | 5 | 01:29:18 | 00:13:43 |
26 | 30 | HOFMAN Adam | TITAN sport club Zlín | 1 | Jun(18-19) | 1995 | 5 | 01:29:29 | 00:13:54 |
27 | 1 | RYZNER Miroslav | TT Pardubice | 1 | M(50-59) | 1961 | 5 | 01:29:39 | 00:14:05 |
28 | 10 | FUXA Roman | TK Znojmo | 2 | M(50-59) | 1963 | 5 | 01:30:00 | 00:14:25 |
29 | 16 | CHRÁSTECKÝ Lukáš | KKRD | 11 | M(20-29) | 1985 | 5 | 01:30:06 | 00:14:31 |
30 | 39 | SMETANA Marcel | Plavecký klub Kuřim | 2 | Jun(18-19) | 1996 | 5 | 01:30:09 | 00:14:35 |
31 | 12 | JÁNA Lubomír | Axiom Orbitt | 3 | M(50-59) | 1964 | 5 | 01:30:24 | 00:14:49 |
32 | 58 | JELÍNEK Petr | Kostelec u Heřmanova Městce | 9 | M(30-39) | 1978 | 5 | 01:30:30 | 00:14:55 |
33 | 66 | ŠMATERA Petr | ASK TT-Ski Blansko | 4 | M(50-59) | 1961 | 5 | 01:31:36 | 00:16:02 |
34 | 41 | PETRŮJOVÁ Hana | Inkospor team | 1 | Ž(30-39) | 1984 | 5 | 01:32:26 | 00:16:52 |
35 | 70 | PAVLOŇ Filip | Boskovice | 12 | M(20-29) | 1992 | 5 | 01:32:41 | 00:17:07 |
36 | 26 | FLORIÁN Radim | 6 | M(40-49) | 1970 | 5 | 01:32:54 | 00:17:19 | |
37 | 53 | TRÝB Vladislav | Extrem Team Vystrkov | 10 | M(30-39) | 1983 | 5 | 01:33:03 | 00:17:28 |
38 | 2 | KAFKA Radek | 5 | M(50-59) | 1964 | 5 | 01:33:06 | 00:17:32 | |
39 | 23 | BEZCHLEBA Petr | SK Cyklo Chlubna | 11 | M(30-39) | 1978 | 5 | 01:34:11 | 00:18:36 |
40 | 45 | KREJČÍ Miroslav | EKOL TEAM o.s. | 6 | M(50-59) | 1964 | 5 | 01:34:48 | 00:19:13 |
41 | 40 | BRÁZDA Radek | Tatran Kohoutovice | 7 | M(40-49) | 1967 | 5 | 01:35:38 | 00:20:03 |
42 | 72 | PROCHÁZKA Dušan | TJ Spartak Třebíč | 8 | M(40-49) | 1972 | 5 | 01:36:26 | 00:20:52 |
43 | 25 | FLORIÁNOVÁ Veronika | 1 | Ž(40-49) | 1973 | 5 | 01:36:34 | 00:20:59 | |
44 | 6 | JANSA Martin | 12 | M(30-39) | 1979 | 5 | 01:37:37 | 00:22:02 | |
45 | 29 | JAROŠ Milan | 9 | M(40-49) | 1968 | 5 | 01:38:03 | 00:22:29 | |
46 | 14 | BENDA Lubor | 7 | M(50-59) | 1963 | 5 | 01:38:04 | 00:22:30 | |
47 | 22 | TAUFER Jan | Czech Tri K.Team | 13 | M(30-39) | 1976 | 5 | 01:39:24 | 00:23:49 |
48 | 21 | SLAVÍČKOVÁ Jarmila | 1 | Ž(50+) | 1956 | 5 | 01:39:26 | 00:23:51 | |
49 | 42 | SVOBODA Karel | MSD j-elita Brno | 2 | M(60+) | 1945 | 5 | 01:39:48 | 00:24:13 |
50 | 64 | ZRŮST Michal | 14 | M(30-39) | 1975 | 5 | 01:40:10 | 00:24:36 | |
51 | 33 | KOKEŠ Jiří | Delta Team o.s. | 3 | M(60+) | 1951 | 5 | 01:40:35 | 00:25:00 |
52 | 13 | MECL Karel | Triathlon Hodonín | 8 | M(50-59) | 1963 | 5 | 01:40:59 | 00:25:24 |
53 | 56 | MARTINCOVÁ Andrea | SK Cyklo Chlubna | 1 | Ž(20-29) | 1992 | 5 | 01:41:15 | 00:25:40 |
54 | 67 | BAYER Miloslav | Trilife | 4 | M(60+) | 1947 | 5 | 01:41:33 | 00:25:58 |
55 | 73 | PYTLÍKOVÁ Sandra | Czkloklub Havl. Brod | 2 | Ž(30-39) | 1984 | 5 | 01:47:21 | 00:31:47 |
56 | 31 | FILDÁN Ladislav | EKOL TEAM o.s. | 9 | M(50-59) | 1955 | 5 | 01:47:31 | 00:31:56 |
57 | 68 | LAPEŠ Jaromír | Catus Team Havlíčkův Brod | 15 | M(30-39) | 1976 | 5 | 01:52:11 | 00:36:36 |
58 | 44 | CRHÁK Luděk | J-elita_MSD Brno | 10 | M(50-59) | 1959 | 5 | 01:52:29 | 00:36:54 |
59 | 37 | KLIMEŠOVÁ Terka | SK CYKLOCHLUBNA | 3 | Ž(30-39) | 1983 | 5 | 01:54:26 | 00:38:52 |
60 | 24 | HAVLÍKOVÁ Jana | SK Cyklo Chlubna | 4 | Ž(30-39) | 1978 | 5 | 01:55:48 | 00:40:14 |
61 | 50 | ŠENKÝŘOVÁ Veronika | 2 | Ž(20-29) | 1992 | 5 | 01:58:33 | 00:42:58 | |
62 | 59 | VOKŘÍNEK Tomáš | SK AXIOM OrBiTt | 16 | M(30-39) | 1975 | 5 | 02:09:06 | 00:53:31 |
63 | 18 | BISOVÁ Zuzana | Triklub Vašík | 5 | Ž(30-39) | 1975 | 5 | 02:18:40 | 01:03:05 |
64 | 43 | ČADEK Jiří | KC Hakr Brno | 5 | M(60+) | 1953 | 5 | 02:25:50 | 01:10:16 |
65 | 61 | KUBÍK Radomír | Triatlon klub Brno | 11 | M(50-59) | 1964 | 5 | 02:32:01 | 01:16:26 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 28 | ZELENÝ Radek | MST Jihlava | M(30-39) | 1981 | ||||
DNF | 57 | EHRLICH Tomáš | Individuální | M(20-29) | 1988 | ||||
DNF | 63 | ZÁLEŠÁK Michal | M(30-39) | 1981 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.