Rychlé novinky:

23.11.2020: Zrušení 2. závodu BBP Okrouhlá

11.11.2020: Zrušení 1. závodu BBP Jehnice

BBP 10 - SOUDEK Vinice-Hnanice - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 05.04.2014 08:00 do 05.04.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků105
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 5 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 1 00:17:44
2 40 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:18:02 00:00:17
3 24 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 2 Jři 1995 1 00:18:22 00:00:37
4 35 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Dci 1997 1 00:18:26 00:00:42
5 71 TOMEK Jiří Athletic runners club 3 Dci 1997 1 00:19:22 00:01:37
6 8 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 4 Dci 1998 1 00:19:37 00:01:52
7 54 ŠAFÁŘOVÁ Adéla AK Olymp Brno Moravec Team 1 Dky 1998 1 00:19:57 00:02:12
8 66 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1982 1 00:20:11 00:02:26
9 36 VITULA Marek ČVK Brno 3 Jři 1995 1 00:20:16 00:02:31
10 159 JAGOŠOVÁ Tereza Brno 2 Ž 1993 1 00:20:30 00:02:45
11 20 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:20:32 00:02:47
12 51 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 3 Ž 1993 1 00:20:41 00:02:56
13 46 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 5 Dci 1998 1 00:20:42 00:02:57
14 53 BARTÁK Radim Ski team Mokrá 4 Jři 1996 1 00:21:02 00:03:17
15 155 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Jky 1995 1 00:21:26 00:03:41
16 152 KUČERA Michal Boskovice 5 Jři 1996 1 00:21:27 00:03:42
17 21 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:21:29 00:03:44
18 48 JANKOVÁ Magda 4 Ž 1980 1 00:21:32 00:03:47
19 64 DVOŘÁKOVÁ Dagmar AHA Vyškov 2 Dky 1998 1 00:21:35 00:03:50
20 11 GLADIŠ Daniel SKG Brno 1 XM 1968 1 00:21:36 00:03:51
21 60 ONDROUŠEK David Blansko 2 XM 1994 1 00:21:37 00:03:52
22 73 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 3 Dky 1997 1 00:21:43 00:03:58
23 31 STAŇKOVÁ Kateřina Brněnský Půlmaraton 5 Ž 1988 1 00:22:03 00:04:18
24 62 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 6 Jři 1996 1 00:22:08 00:04:23
25 39 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 6 Ž 1985 1 00:22:09 00:04:24
26 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 1 00:22:10 00:04:25
27 25 SURÁKOVÁ Lenka AHA Vyškov 7 Ž 1990 1 00:22:10 00:04:25
28 2 RAPUTA Tomáš Brno 3 XM 1973 1 00:22:17 00:04:32
29 33 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 2 Jky 1995 1 00:22:25 00:04:40
30 50 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 3 Jky 1996 1 00:22:31 00:04:46
31 52 BAUEROVÁ Petra Brno 8 Ž 1983 1 00:22:34 00:04:49
32 49 DURNOVÁ Marta ANTOLIS Branopac 1 ŽV2 1964 1 00:22:34 00:04:49
33 34 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 2 ŽV2 1964 1 00:22:34 00:04:49
34 76 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 9 Ž 1984 1 00:22:47 00:05:02
35 75 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 10 Ž 1983 1 00:22:59 00:05:14
36 22 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 ŽV1 1967 1 00:23:14 00:05:29
37 3 JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 11 Ž 1993 1 00:23:21 00:05:36
38 26 RAŠKA Miroslav Vyškov 4 XM 1983 1 00:23:31 00:05:46
39 58 GLIEROVÁ Renata Doubravník 12 Ž 1985 1 00:23:34 00:05:49
40 17 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 1 00:23:37 00:05:52
41 153 KORDULIAK Petr Boskovice 7 Jři 1995 1 00:23:39 00:05:54
42 83 VÁLKOVÁ Petra Individuální 13 Ž 1988 1 00:23:43 00:05:58
43 156 KUČEROVÁ Hana 14 Ž 1989 1 00:23:47 00:06:02
44 157 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2000 1 00:24:03 00:06:18
45 32 KLINKOVSKÁ Anna ASK Blansko 4 Jky 1996 1 00:24:15 00:06:30
46 77 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 4 ŽV2 1956 1 00:24:22 00:06:37
47 61 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 5 Dky 1998 1 00:24:24 00:06:39
48 163 ČERMÁKOVÁ Jana SK Skol Brno 6 Dky 1998 1 00:24:33 00:06:48
49 28 HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 15 Ž 1994 1 00:24:41 00:06:56
50 72 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 5 ŽV1 1970 1 00:24:43 00:06:58
51 29 NOVOTNÁ Lucie Brno 16 Ž 1975 1 00:24:44 00:06:59
52 9 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 6 ŽV1 1972 1 00:24:52 00:07:07
53 37 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 ŽV1 1971 1 00:24:59 00:07:14
54 151 KLUSÁČEK Ondřej SK Speed Brno 6 Dci 1997 1 00:25:01 00:07:16
55 6 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 5 XM 1973 1 00:25:04 00:07:19
56 67 DVOŘÁKOVÁ Hana 17 Ž 1976 1 00:25:06 00:07:21
57 86 NEČASOVÁ Gabriela Brno 18 Ž 1989 1 00:25:11 00:07:26
58 160 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 8 ŽV1 1970 1 00:25:11 00:07:26
59 85 NEČASOVÁ Klára Brno 19 Ž 1994 1 00:25:14 00:07:29
60 10 DERKOVÁ Jana Brno 9 ŽV1 1971 1 00:25:30 00:07:45
61 55 ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 10 ŽV1 1973 1 00:25:45 00:08:00
62 70 NOVÁKOVÁ Adela Individuální 20 Ž 1987 1 00:25:46 00:08:01
63 16 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 5 Jky 1995 1 00:25:59 00:08:14
64 82 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 21 Ž 1991 1 00:26:08 00:08:23
65 165 RYŠÁNKOVÁ Eva Brno 22 Ž 1986 1 00:26:17 00:08:32
66 19 VEMOLA Jiří Bukovice 6 XM 1977 1 00:26:21 00:08:36
67 18 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 23 Ž 1977 1 00:26:22 00:08:37
68 68 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 24 Ž 1979 1 00:26:33 00:08:48
69 87 SVOBODOVÁ Hana 25 Ž 1988 1 00:26:34 00:08:49
70 41 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 7 XM 1970 1 00:26:48 00:09:03
71 79 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 26 Ž 1989 1 00:26:52 00:09:07
72 158 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 27 Ž 1990 1 00:27:10 00:09:25
73 59 POKORNÁ Hana 28 Ž 1979 1 00:27:11 00:09:26
74 56 KUBÁNKOVÁ Lenka Individuální 29 Ž 1986 1 00:27:17 00:09:32
75 23 PROKEŠOVÁ Jana Sokol Sokolnice 11 ŽV1 1972 1 00:27:20 00:09:35
76 43 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 12 ŽV1 1971 1 00:27:24 00:09:39
77 69 JAROŠOVÁ Taťána Klub extrémních běžkařů 30 Ž 1985 1 00:27:25 00:09:40
78 74 SCHILBERGER Libuše Brno 13 ŽV1 1966 1 00:27:30 00:09:45
79 44 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 14 ŽV1 1974 1 00:27:33 00:09:48
80 30 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV3 1954 1 00:27:34 00:09:49
81 12 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 6 Jky 1996 1 00:27:35 00:09:50
82 42 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 7 Dci 1997 1 00:28:17 00:10:32
83 45 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 5 ŽV2 1963 1 00:28:22 00:10:37
84 166 KOBYLKOVÁ Kristýna Velká Morava 31 Ž 1984 1 00:28:31 00:10:46
85 81 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 15 ŽV1 1973 1 00:28:39 00:10:54
86 80 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 16 ŽV1 1973 1 00:28:44 00:10:59
87 154 MÁLKOVÁ Irena 17 ŽV1 1972 1 00:29:13 00:11:28
88 164 ČERMÁKOVÁ Veronika SK Skol Brno 7 Jky 1996 1 00:29:18 00:11:33
89 84 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 32 Ž 1987 1 00:29:25 00:11:40
90 13 KUNCOVÁ Martina LRS Vyškov 7 Dky 2001 1 00:29:39 00:11:54
91 14 KUNC Josef LRS Vyškov 8 XM 1960 1 00:29:39 00:11:54
92 27 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 18 ŽV1 1965 1 00:29:55 00:12:10
93 47 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 2 ŽV3 1953 1 00:30:00 00:12:15
94 57 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 19 ŽV1 1967 1 00:30:16 00:12:31
95 78 ŠVARCOVÁ Petra Brno 33 Ž 1981 1 00:30:58 00:13:13
96 38 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 3 ŽV3 1944 1 00:31:22 00:13:37
97 4 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 8 Jky 1996 1 00:32:00 00:14:15
98 162 MORAVCOVÁ Tereza Brno 8 Dky 2000 1 00:32:34 00:14:49
99 15 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 4 ŽV3 1938 1 00:32:41 00:14:56
100 63 PALKOVÁ Lenka Rosice 20 ŽV1 1970 1 00:33:19 00:15:34
101 167 DOJIVA Vilém Brno 8 Dci 1999 1 00:34:11 00:16:26
102 7 BEDNÁŘ Michal VSK Univerzita Brno 9 XM 1967 1 00:34:18 00:16:33
103 161 MORAVEC Marti Brno 10 XM 1973 1 00:34:52 00:17:07
104 65 VEMOLOVÁ Dagmar Brno 6 ŽV2 1956 1 00:35:13 00:17:28
105 88 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 7 ŽV2 1955 1 00:36:37 00:18:52

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.12.2020 08:00
Přihlašování BBP
05.12.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
06.12.2020 09:00
!!ZRUŠENO!! Slatinský kros 2020
12.12.2020 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.