Rychlé novinky:

23.11.2020: Zrušení 2. závodu BBP Okrouhlá

11.11.2020: Zrušení 1. závodu BBP Jehnice

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 15.03.2014 08:00 do 15.03.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,60
Počet kol1
Počet závodníků139
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 9 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 1 00:20:28
2 35 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:20:44 00:00:15
3 57 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 2 Jři 1995 1 00:21:10 00:00:42
4 13 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 3 Jři 1995 1 00:21:15 00:00:47
5 61 TOMEK Jiří Athletic runners club 2 Dci 1997 1 00:21:53 00:01:24
6 157 MASNÁ Lenka PSK Olymp Praha 1 Ž 1985 1 00:21:59 00:01:31
7 19 SCHNEIDER Milan AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 1996 1 00:22:14 00:01:46
8 25 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 1 00:22:16 00:01:48
9 200 TUČEK Martin AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 1995 1 00:22:32 00:02:04
10 8 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 3 Dci 1998 1 00:23:02 00:02:34
11 65 ŠAFÁŘOVÁ Adéla AK Olymp Brno Moravec Team 1 Dky 1998 1 00:23:15 00:02:47
12 64 BARTÁK Radim Ski team Mokrá 6 Jři 1996 1 00:23:35 00:03:06
13 156 JANKŮ Petr AC Moravská Slavia Brno 4 Dci 1997 1 00:23:45 00:03:16
14 39 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 5 Dci 1998 1 00:23:45 00:03:17
15 71 CESAR David ARC Brno 1 XM 1994 1 00:23:46 00:03:18
16 222 GEREC Matuš AC Moravská Slavia Brno 2 XM 1994 1 00:23:50 00:03:22
17 30 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 3 Ž 1993 1 00:23:53 00:03:25
18 26 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:24:06 00:03:37
19 68 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 1998 1 00:24:17 00:03:49
20 76 VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 4 Ž 1983 1 00:24:18 00:03:50
21 70 JANKOVÁ Magda 5 Ž 1980 1 00:24:20 00:03:52
22 151 KARAS David 7 Dci 1997 1 00:24:36 00:04:08
23 158 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Jky 1995 1 00:24:36 00:04:08
24 170 ONDROUŠEK David Blansko 3 XM 1994 1 00:24:39 00:04:11
25 29 KADLECOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1986 1 00:24:47 00:04:18
26 47 KOZÁKOVÁ Zdenka Tesla Brno 7 Ž 1979 1 00:24:57 00:04:28
27 91 KADLEC Jiří Sokol Radostice 8 Dci 1997 1 00:24:59 00:04:31
28 56 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 8 Ž 1985 1 00:25:01 00:04:33
29 11 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:25:10 00:04:42
30 5 RAPUTA Tomáš Brno 4 XM 1973 1 00:25:23 00:04:55
31 42 FABRIK Miroslav Brno 5 XM 1959 1 00:25:23 00:04:55
32 12 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1976 1 00:25:27 00:04:59
33 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 1 00:25:30 00:05:02
34 72 DVOŘÁKOVÁ Dagmar AHA Vyškov 2 Dky 1998 1 00:25:36 00:05:07
35 92 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 10 Ž 1984 1 00:25:42 00:05:13
36 63 KELBL Vladimír KOB Moira Brno 9 Dci 1997 1 00:25:57 00:05:29
37 50 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 11 Ž 1993 1 00:26:00 00:05:32
38 6 RERYCH Jiří Brno 6 XM 1988 1 00:26:02 00:05:34
39 55 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 2 Jky 1996 1 00:26:06 00:05:38
40 166 DVOŘÁČEK Marek Rio de gym 7 Jři 1995 1 00:26:13 00:05:44
41 17 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 ŽV1 1967 1 00:26:17 00:05:49
42 107 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 5 ŽV1 1974 1 00:26:30 00:06:02
43 18 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 3 Dky 1997 1 00:26:32 00:06:04
44 80 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 12 Ž 1983 1 00:26:32 00:06:04
45 153 ŠTĚPÁNEK Radek AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 1998 1 00:26:35 00:06:07
46 33 KLIMÁNKOVÁ Eva 6 ŽV1 1973 1 00:26:36 00:06:07
47 20 RÁČEK PELIKÁNOVÁ Dagmar Brno 13 Ž 1976 1 00:26:37 00:06:09
48 178 ADAMOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 14 Ž 1987 1 00:26:38 00:06:10
49 77 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 15 Ž 1977 1 00:26:43 00:06:15
50 1 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 3 Jky 1995 1 00:26:45 00:06:16
51 81 BAUEROVÁ Petra Brno 16 Ž 1983 1 00:26:48 00:06:20
52 74 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 4 Jky 1996 1 00:26:56 00:06:28
53 28 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 1 ŽV2 1964 1 00:27:02 00:06:34
54 104 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 17 Ž 1982 1 00:27:05 00:06:36
55 97 SIKORA Lucyna Těrlicko 18 Ž 1976 1 00:27:27 00:06:59
56 100 VÁLKOVÁ Petra Individuální 19 Ž 1988 1 00:27:29 00:07:00
57 167 STRAŠÁKOVÁ Monika Báječné ženy v běhu 7 ŽV1 1973 1 00:27:35 00:07:07
58 16 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 20 Ž 1981 1 00:27:36 00:07:08
59 73 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 2 ŽV2 1956 1 00:27:46 00:07:17
60 22 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 1 00:27:48 00:07:19
61 161 TESAŘOVÁ Eva Boskovice 21 Ž 1992 1 00:27:57 00:07:29
62 83 GLIEROVÁ Renata Doubravník 22 Ž 1985 1 00:27:58 00:07:30
63 201 JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 23 Ž 1993 1 00:28:01 00:07:32
64 62 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 4 Dky 1997 1 00:28:01 00:07:33
65 169 HYNKOVÁ Lada VVM 8 ŽV1 1965 1 00:28:12 00:07:44
66 24 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 5 Dky 2000 1 00:28:19 00:07:51
67 102 SVAČINOVÁ Jitka Pampeliška Olomouc 24 Ž 1984 1 00:28:21 00:07:53
68 49 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 25 Ž 1994 1 00:28:25 00:07:56
69 7 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 9 ŽV1 1972 1 00:28:29 00:08:01
70 168 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2000 1 00:28:35 00:08:07
71 162 PROKEŠOVÁ Renata BŽB Brno 10 ŽV1 1974 1 00:28:39 00:08:11
72 66 ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 11 ŽV1 1973 1 00:28:41 00:08:12
73 101 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 4 ŽV2 1955 1 00:28:46 00:08:18
74 154 PAVLÍKOVÁ Kristýna Lokomotiva Šurany 5 Jky 1995 1 00:28:46 00:08:18
75 51 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 7 Dky 1998 1 00:28:47 00:08:18
76 160 JANÍKOVÁ Dagmar 12 ŽV1 1973 1 00:28:49 00:08:21
77 43 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 13 ŽV1 1971 1 00:28:49 00:08:21
78 15 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 26 Ž 1986 1 00:28:50 00:08:21
79 176 RYŠÁNKOVÁ Eva Brno 27 Ž 1986 1 00:28:57 00:08:29
80 93 ODVÁRKOVÁ Hana 28 Ž 1984 1 00:28:59 00:08:31
81 152 LUKÁŠEK Milan 7 XM 1972 1 00:29:02 00:08:33
82 155 ADAMOVÁ Hana 29 Ž 1984 1 00:29:02 00:08:34
83 171 ONDROUŠKOVÁ Ivana Novatis 14 ŽV1 1970 1 00:29:03 00:08:35
84 14 DERKOVÁ Jana Brno 15 ŽV1 1971 1 00:29:17 00:08:49
85 58 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 16 ŽV1 1970 1 00:29:21 00:08:52
86 99 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 30 Ž 1989 1 00:29:25 00:08:56
87 86 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 31 Ž 1987 1 00:29:31 00:09:03
88 75 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 17 ŽV1 1970 1 00:29:32 00:09:04
89 159 POSPÍŠIL Zdeněk 8 XM 1973 1 00:29:43 00:09:15
90 34 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 9 XM 1970 1 00:29:43 00:09:15
91 32 SKŘIVÁNKOVÁ Dana (CZE) Borki 18 ŽV1 1967 1 00:29:49 00:09:21
92 38 KUNC Josef LRS Vyškov 10 XM 1960 1 00:29:49 00:09:21
93 27 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 ŽV2 1964 1 00:29:54 00:09:26
94 94 NEČASOVÁ Gabriela Brno 32 Ž 1989 1 00:30:00 00:09:32
95 174 KRTKOVÁ Nora O-mikron 33 Ž 1982 1 00:30:01 00:09:33
96 78 DVOŘÁKOVÁ Hana 34 Ž 1976 1 00:30:04 00:09:35
97 82 DOČKALOVÁ Věra 35 Ž 1976 1 00:30:09 00:09:41
98 108 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 8 Dky 1997 1 00:30:12 00:09:44
99 95 NEČASOVÁ Klára Brno 36 Ž 1994 1 00:30:35 00:10:07
100 96 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 19 ŽV1 1966 1 00:30:44 00:10:16
101 88 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 20 ŽV1 1973 1 00:30:52 00:10:24
102 90 STŘECHOVÁ Pavla Individuální 21 ŽV1 1965 1 00:30:53 00:10:25
103 87 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 37 Ž 1978 1 00:31:04 00:10:36
104 31 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 22 ŽV1 1971 1 00:31:17 00:10:49
105 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 11 XM 1973 1 00:31:20 00:10:52
106 46 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 23 ŽV1 1973 1 00:31:43 00:11:15
107 85 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 38 Ž 1979 1 00:31:55 00:11:27
108 177 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 39 Ž 1981 1 00:32:13 00:11:45
109 165 VESELÁ Zuzana 40 Ž 1985 1 00:32:15 00:11:47
110 67 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 6 Jky 1996 1 00:32:31 00:12:03
111 106 KALOVÁ Jana AP Brno 24 ŽV1 1966 1 00:32:31 00:12:03
112 37 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 25 ŽV1 1974 1 00:32:52 00:12:24
113 98 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 26 ŽV1 1973 1 00:33:10 00:12:42
114 69 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 6 ŽV2 1963 1 00:33:10 00:12:42
115 105 KOBYLKOVÁ Kristýna Velká Morava 41 Ž 1984 1 00:33:11 00:12:42
116 40 FABRIKOVÁ Blanka Brno 7 ŽV2 1960 1 00:33:23 00:12:55
117 45 SCHILBERGER Libuše Brno 27 ŽV1 1966 1 00:33:32 00:13:03
118 59 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 1 ŽV3 1953 1 00:33:56 00:13:28
119 103 KOČOVÁ Hana BRNO - Žabovřesky 42 Ž 1986 1 00:34:04 00:13:36
120 21 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 28 ŽV1 1973 1 00:34:04 00:13:36
121 52 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 8 ŽV2 1958 1 00:34:21 00:13:53
122 173 MÁLKOVÁ Irena 29 ŽV1 1972 1 00:34:25 00:13:57
123 54 KLEPALOVÁ Vendula PERUN TEAM BLANSKO 9 Dky 1998 1 00:34:34 00:14:05
124 79 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 30 ŽV1 1967 1 00:34:41 00:14:13
125 109 BADAČOVÁ Gabriela Brno 43 Ž 1981 1 00:35:08 00:14:39
126 36 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 11 Dci 1997 1 00:35:24 00:14:56
127 48 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 9 ŽV2 1964 1 00:35:34 00:15:06
128 60 SÝKOROVÁ Monika Brno 31 ŽV1 1970 1 00:35:59 00:15:31
129 44 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 32 ŽV1 1965 1 00:36:22 00:15:54
130 10 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 7 Jky 1996 1 00:37:12 00:16:44
131 89 KRESTOVÁ Denisa Zetor Brno 44 Ž 1994 1 00:37:14 00:16:46
132 4 BEDNÁŘ Michal VSK Univerzita Brno 12 XM 1967 1 00:38:17 00:17:49
133 84 PALKOVÁ Lenka Rosice 33 ŽV1 1970 1 00:38:18 00:17:50
134 179 DOJIVA Vilém Brno 12 Dci 1999 1 00:39:08 00:18:40
135 41 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 2 ŽV3 1944 1 00:39:15 00:18:47
136 23 KREJČÍ František Brno 13 XM 1943 1 00:40:10 00:19:42
137 163 VACKOVÁ Martina Báječné ženy v běhu 45 Ž 1975 1 00:40:32 00:20:04
138 53 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 10 ŽV2 1955 1 00:42:04 00:21:36
139 164 SUCHÁNKOVÁ Lucie Báječné ženy v běhu 46 Ž 1984 1 00:44:52 00:24:24

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.12.2020 08:00
Přihlašování BBP
05.12.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
06.12.2020 09:00
!!ZRUŠENO!! Slatinský kros 2020
12.12.2020 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.